K21
1 Agata Olejnik UKS Orientuś, Łódź 1207
2 Agnieszka Cych WKS Śląsk, Wrocław 1192
3 Hanna Paulava WKS Śląsk, Wrocław 1145
Więcej
K20
1 Julia Krempińska UKS Azymut, Pabianice 1217
2 Hanna Sudoł WKS Śląsk, Wrocław 1208
3 Zuzanna Gielec UKS Orientuś, Łódź 1190
Więcej
K18
1 Iga Muller UMKS, Kwidzyn 1170
2 Olha Sereda WKS Wawel, Kraków 1161
3 Katarzyna Cepurdej UKS Azymut 45, Gdynia 1151
Więcej
K16
1 Antonina Słońska WKS Wawel, Kraków 1167
2 Katarzyna Ciszek WKS Śląsk, Wrocław 1161
3 Kaja Młynarczyk UKS Azymut, Pabianice 1150
Więcej
K14
1 Wiktoria Włodarczyk UKS Traper, Złocieniec 1198
2 Małgorzata Porzycz UKS Siódemka, Rumia 1181
3 Milena Miś HKS Azymut, Mochy 1154
Więcej
K12
1 Michalina Wysocka MKS MOS, Wrocław 1191
2 Ivanna Panchenko KS Hades, Poznań 1183
3 Katarzyna Szafarewicz UMKS, Kwidzyn 1183
Więcej
K10
1 Aleksandra Moszkowicz WKS Wawel, Kraków 1166
2 Maria Biskupska WKS Wawel, Kraków 1161
3 Emilia Walaś WKS Wawel, Kraków 1139
Więcej
K35
1 Maria Pabich UKS Azymut, Pabianice 1180
2 Wioletta Konkol-Klimczak UKS Siódemka, Rumia 1168
3 Ilona Śliwczyńska Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1149
Więcej
K40
1 Aleksandra Baranowska-Trzasko PKO Harpagan, Gdańsk 1173
2 Joanna Grabowska WKS Wawel, Kraków 1159
3 Anna Karnia-Biskupska WKS Wawel, Kraków 1153
Więcej
K45
1 Agnieszka Biolik UNTS, Warszawa 1196
2 Beata Nowak UKS Siódemka, Rumia 1165
3 Maja Roszak UMKS, Kwidzyn 1159
Więcej
K50
1 Anna Górnicka-Antonowicz Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1275
2 Barbara Nowak HKS Azymut, Mochy 1137
3 Ewa Wołek UNTS, Warszawa 1128
Więcej
K55
1 Alicja Hornik WKS Grunwald, Poznań 1137
2 Dorota Wardecka UNTS, Warszawa 1135
3 Renata Łaska Indywidualny Mazowsze 1125
Więcej
K60
1 Urszula Czerkawska UKS Sparta, Czyżowice 1143
2 Małgorzata Krochmal KU AZS WAT, Warszawa 1080
3 Danuta Mikielska UMKS ORKAN, Ostróda 1073
Więcej
K65
1 Jolanta Wysocka UKS Kometa, Gliwice 1197
2 Hanna Kamińska-Socha Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1150
3 Halina Biziuk UMKS ORKAN, Ostróda 1114
Więcej
K70
1 Krystyna Galicz BKS Wataha, Warszawa 1150
2 Barbara Glińska UNTS, Warszawa 137
3 Małgorzata Czabańska Indywidualni Pomorskie 130
Więcej
K75
1
2
3
Więcej
K80
1
2
3
Więcej
K85
1
2
3
Więcej
K90
1
2
3
Więcej
M21
1 Michał Olejnik WKS Grunwald, Poznań 1304
2 Bartosz Pawlak WKS Grunwald, Poznań 1226
3 Wojciech Kowalski WKS Śląsk, Wrocław 1190
Więcej
M20
1 Stanisław Kurzyp WKS Śląsk, Wrocław 1229
2 Mateusz Kula KOS BnO, Szczecin 1206
3 Jakub Toborek WKS Śląsk, Wrocław 1158
Więcej
M18
1 Krzysztof Wójtowicz UNTS, Warszawa 1176
2 Patryk Marszałek UKS Kometa, Gliwice 1131
3 Paweł Wójcik WKS Wawel, Kraków 1131
Więcej
M16
1 Jędrzej Pachnik UKS Orientpark.pl, Iwiny 1197
2 Kajetan Kociuba KOS BnO, Szczecin 1187
3 Tymoteusz Bultrowicz WKS Śląsk, Wrocław 1173
Więcej
M14
1 Antoni Chodlewski KS Kościelec, Chrzanów 1218
2 Wiktor Kociuba MKS MOS, Wrocław 1170
3 Krzysztof Ukleja UKS Azymut 45, Gdynia 1168
Więcej
M12
1 Adam Wiśniewski UKS Azymut, Pabianice 1208
2 Antoni Pachnik UKS Orientpark.pl, Iwiny 1170
3 Makar Sobolivskyi UNTS, Warszawa 1163
Więcej
M10
1 Krzesimir Górski MKS Paulinum, Jelenia Góra 1193
2 Aleksander Szutko UKS Traper, Złocieniec 1100
3 Mikhail Balabanov KOS BnO, Szczecin 1005
Więcej
M35
1 Dariusz Sokalski KU AZS WAT, Warszawa 1245
2 Mateusz Wensław UKS Azymut 45, Gdynia 1189
3 Piotr From UMKS, Kwidzyn 1118
Więcej
M40
1 Paweł Tadejewski UMKS ORKAN, Ostróda 1130
2 Grzegorz Łoniewski KU AZS WAT, Warszawa 1122
3 Konrad Bartnik KU AZS WAT, Warszawa 1119
Więcej
M45
1 Jacek Nowak UKS Siódemka, Rumia 1218
2 Daniel Jończy MKS Paulinum, Jelenia Góra 1168
3 Igor Błachut Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1132
Więcej
M50
1 Remigiusz Nowak KS Hades, Poznań 1234
2 Artur Staszak UNTS, Warszawa 1185
3 Piotr Cych WKS Śląsk, Wrocław 1154
Więcej
M55
1 Remigiusz Widziewicz WKS Śląsk, Wrocław 1196
2 Marek Wołowczyk UNTS, Warszawa 1163
3 Paweł Moszkowicz WKS Wawel, Kraków 1150
Więcej
M60
1 Krzysztof Wojarski LKS Górzanka, Nawojowa Góra 1159
2 Bogdan Lech UMKS ORKAN, Ostróda 1138
3 Włodzimierz Dyzio WKS Wawel, Kraków 1121
Więcej
M65
1 Ludomir Parfianowicz UNTS, Warszawa 1185
2 Romuald Guga WKS Śląsk, Wrocław 1185
3 Marek Pietrusiński KS Artemis, Wrocław 1110
Więcej
M70
1 Jerzy Parzewski KU AZS WAT, Warszawa 1200
2 Janusz Bohaczek UMKS ORKAN, Ostróda 1142
3 Henryk Gliński KS Artemis, Wrocław 1100
Więcej
M75
1 Stanisław Wasilewski PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 1175
2 Józef Kmieciński PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 1117
3 Roman Blimke LKS Górzanka, Nawojowa Góra 1109
Więcej
M80
1 Kazimierz Dura WKS Śląsk, Wrocław 1225
2 Edward Czabański Indywidualni Pomorskie 275
3 Graham Moon-Zalewska AZS UMCS, Lublin 262
Więcej
M85
1
2
3
Więcej
M90
1 Stanisław Wysocki KOS Warszawa 337
2 Mieczysław Zielczyński Indywidualny Mazowsze 241
3
Więcej
Nazwa Utworzono Pliki Typ Komentarz