Nazwa Numer Adres Województwo Aktywny do Licencja
UKS Azymut, Dębów R22 Dębów 47, Przeworsk
37-200 Dębów
podkarpackie 31 gru 2024
WKS Śląsk, Wrocław D95 ul. Oporowska 62
53-434 Wrocław
dolnośląskie 31 gru 2024
UKS Arkady, Raszków P35 Pogrzybów 1A
63-440 Raszków
wielkopolskie 31 gru 2024
LUKS Azymek, Zdzieszowice O47 Ul. Nowa 3
47-330 Zdzieszowice
opolskie 31 gru 2024
UKS Kometa, Gliwice S28 ul. Syriusza 30
44-117 Gliwice
śląskie 31 gru 2024
MUKS Junior, Ochędzyn E70 Sokolniki, Stary Ochędzyn 55
98-420 Ochędzyn
łódzkie 31 gru 2024
MKS Metalowiec, Łódź E17 ul. Jachowicza 1
93-177 Łódź
łódzkie 31 gru 2024
KU AZS WAT, Warszawa W89 ul.Kartezjusza1
00-908 Warszawa
mazowieckie 31 gru 2024
UKS Traper, Złocieniec Z06 ul. Czwartaków 2.
78-520 Złocieniec
zachodniopomorskie 31 gru 2025
HKS Azymut, Mochy P58 Różana 4
64-234 Mochy
wielkopolskie 31 gru 2025
UKS Włóczykij, Osiek G05 Partyzantów Kociewskich 51
83-221 Osiek
pomorskie 31 gru 2024
UKS Patria, Młynne K31
34-651 Młynne
małopolskie 31 gru 2024
UMKS ORKAN, Ostróda N61 ul. Chrobrego 6/60
14-100 Ostróda
warmińsko-mazurskie 31 gru 2024
KS Kościelec, Chrzanów K48 Kościuszki 3
32-500 Chrzanów
małopolskie 31 gru 2024
UKS Azymut, Pabianice E71 ul. 20 Stycznia 9/13,
95-200 Pabianice
łódzkie 31 gru 2024
UKS Falenica, Warszawa W83 ul. Bartoszycka 45/47
04-923 Warszawa
mazowieckie 31 gru 2024
UKS Reflex, Rybnik S51 ul. Grunwaldzka 18
44-210 Rybnik
śląskie 31 gru 2024
MKS Pogoń Siedlce W86 Ul. Prusa 6
08-110 Siedlce
mazowieckie 31 gru 2024
UNTS, Warszawa W87 Sarabandy 16/22
02-868 Warszawa
mazowieckie 31 gru 2024
UMKS, Kwidzyn G03 Warszawska 13
85-500 Kwidzyn
pomorskie 31 gru 2024
PKO Harpagan, Gdańsk G11 ul. Ogarna 72
80-826 Gdańsk
pomorskie 31 gru 2024
UKS Grom, Sokolniki E11 Ul. Szkolna 1
98-420 Sokolniki
łódzkie 31 gru 2024
UKS Sparta, Czyżowice S03 Wodzisławska 111
44-352 Czyżowice
śląskie 31 gru 2024
OK! Sport, Warszawa W02 ul. Czapli 19a
02-781 Warszawa
mazowieckie 31 gru 2024
LKS Górzanka, Nawojowa Góra K01 Sportowa 2a
32-065 Krzeszowice Nawojowa Góra
małopolskie 31 gru 2024
LKO, Leszno P40 ul. Wyszyńskiego 1
64-110 Leszno
wielkopolskie 31 gru 2024
UKS Technik, Ruciane-Nida N01 Polna 2
12-220 Ruciane-Nida
warmińsko-mazurskie 31 gru 2024
MKS Skarmat, Toruń C32 ul. Konopnickiej 13
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie 31 gru 2025
AZS UMCS, Lublin L03 Langiewicza 22
20-032 Lublin
lubelskie 31 gru 2024
UKS Azymut 45, Gdynia G17 ul. Wiczlińska 33
81-578 Gdynia
pomorskie 31 gru 2025
UKS Lotna, Zdzieszowice O27 Plac 1 Maja 1
47-330 Zdzieszowice
opolskie 31 gru 2024
UKS Siódemka, Rumia G14 ul. Batorego 29
84-230 Rumia
pomorskie 31 gru 2024
KS Hades, Poznań P02 Wojska Polskiego 68B 4/16
60-628 Poznań
wielkopolskie 31 gru 2024
UKS Orientuś, Łódź E75 ul. Janosika 136
92-108 Łódź
łódzkie 31 gru 2024
MKS Paulinum, Jelenia Góra D93 ul. Słowackiego 14
58-500 Jelenia Góra
dolnośląskie 31 gru 2024
KOS BnO, Szczecin Z01 Somosierry 32c
71-181 Szczecin
zachodniopomorskie 31 gru 2024
UKS Azymut, Siedliska L01 ul. Sitaniec 422
22-400 Sitaniec
lubelskie 31 gru 2024
UKS Orientpark.pl, Iwiny D02 Iwiny Osiedle 1/6
59-720 Iwiny
dolnośląskie 31 gru 2024
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa W08 ul. Gościniec 152a/9
05-077 Warszawa
mazowieckie 31 gru 2025
UKS GOK, Galewice E73 Wieruszowska 8
98-405 Galewice
łódzkie 31 gru 2024
WKS Wawel, Kraków K30 ul. Podchorążych 3
30-084 Kraków
małopolskie 31 gru 2024
WKS Grunwald, Poznań P69 ul. Promienista 27
60-288 Poznań
wielkopolskie 31 gru 2024
KB Piast, Międzyrzecz F51 Al. Wojska Polskiego 26 d 12
66-300 Międzyrzecz
lubuskie 31 gru 2024
KInO ORIENTOP, Wrocław D03 Hallera 155/10
53-201 Wrocław
dolnośląskie 31 gru 2024
KS Artemis, Wrocław D92 ul. Drzewieckiego 45/2
54-129 Wrocław
dolnośląskie 31 gru 2024
BUKOS, Stary Belęcin P01
Stary Belęcin
wielkopolskie 31 gru 2024
Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu K05
Myślenice
małopolskie 31 gru 2024
UKS OSiR, Góra Kalwaria W81 Ul. Pijarska 119
05-530 Góra Kalwaria
mazowieckie 31 gru 2024
UKS Dąb, Leszno P03 Henrykowska 1
64-100 Leszno
wielkopolskie 31 gru 2024
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej G06 Wyspiańskiego3
83-110 Tczew
pomorskie 31 gru 2024
CX80 Kalisz P04 Chotów 7A
63-460 Nowe Skalmierzyce
wielkopolskie 31 gru 2024
SnRRON 'Tur Borówka' Katowice S04 Słoneczna 75/23
04-136 Katowice
śląskie 31 gru 2024
KOS Warszawa W77
Warszawa
mazowieckie 31 gru 2024
KS Aktywne, Choszczno Z02 Lipcowa 37/1
73-200 Choszczno
zachodniopomorskie 31 gru 2024
Grupa Biegowa Oborygeni D04 ul. Piękna 10
55-120 Oborniki Śląskie
dolnośląskie 31 gru 2024
BKS Wataha, Warszawa W11 ul. Starej Baśni 6
01-853 Warszawa
mazowieckie 31 gru 2024
UKS Energetyk, Dychów F49 nr39
66-626 Dychów
lubuskie 31 gru 2024
KS Tęcza, Brzezia Łąka D05 Sportowa 2
55-093 Brzezia Łąka
dolnośląskie 31 gru 2024
Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej E02 Nowobielańska 26a
96-100 Skierniewice
łódzkie 31 gru 2024
MKS MOS, Wrocław D91 ul. Parkowa 18-26,
51-616 Wrocław
dolnośląskie 31 gru 2024
EKO Gryf, Elbląg N02 Królewiecka 167
82-300 Elbląg
warmińsko-mazurskie 31 gru 2024
Knack Clinic D06
dolnośląskie 31 gru 2024
KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki W12
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
mazowieckie 31 gru 2025
Sports Entertainment by Bartosz Pawlak P05 Padniewko 78A
88-300 Padniewko
kujawsko-pomorskie 31 gru 2024