Kadra narodowa 2024

Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Kurzyp Stanisław WKS Śląsk, Wrocław BnO Seniorzy
Kula Mateusz WKS Śląsk, Wrocław BnO Seniorzy
Sudoł Hanna WKS Śląsk, Wrocław BnO Seniorzy
Pachnik Stanisław UKS Orientuś, Łódź BnO Seniorzy
Olejnik Michał WKS Grunwald, Poznań BnO Seniorzy A
Hornik Aleksandra WKS Grunwald, Poznań BnO Seniorzy A
Parfianowicz Piotr UNTS, Warszawa BnO Seniorzy B
Pryjma Fryderyk UNTS, Warszawa BnO Seniorzy B
Kowalski Wojciech WKS Śląsk, Wrocław BnO Seniorzy B
Kuca Kacper UNTS, Warszawa BnO Seniorzy B
Wiśniewska Hanna WKS Grunwald, Poznań BnO Seniorzy B
Bernaciak Ewa UKS Orientuś, Łódź BnO Seniorzy B
Ślusarczyk Katarzyna OK! Sport, Warszawa BnO Seniorzy B
Olejnik Agata UKS Orientuś, Łódź BnO Seniorzy B
Pawlak Bartosz WKS Grunwald, Poznań BnO Seniorzy B
Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Pudełek Jowita LKS Górzanka, Nawojowa Góra BnO Młodzieżowcy
Kurtycz Natalia WKS Wawel, Kraków BnO Młodzieżowcy
Majowski Jan WKS Śląsk, Wrocław BnO Młodzieżowcy
Ważny Artur WKS Śląsk, Wrocław BnO Młodzieżowcy
Podworski Kacper UKS OSiR, Góra Kalwaria BnO Młodzieżowcy
Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Słońska Antonina WKS Wawel, Kraków BnO Juniorzy
Mianowska Antonina UNTS, Warszawa BnO Juniorzy
Młynarczyk Kaja UKS Azymut, Pabianice BnO Juniorzy
Ciszek Katarzyna WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy
Mikuła Iga WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy
Kasprzyk Marta UKS OSiR, Góra Kalwaria BnO Juniorzy
Chabiera Filomena UNTS, Warszawa BnO Juniorzy
Dzwonkowska Paulina UKS OSiR, Góra Kalwaria BnO Juniorzy
Drapella Stanisław PKO Harpagan, Gdańsk BnO Juniorzy
Pachnik Jędrzej UKS Orientpark.pl, Iwiny BnO Juniorzy
Maciejewski Bartłomiej UKS OSiR, Góra Kalwaria BnO Juniorzy
Wodzicki Filip WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy
Bultrowicz Tymoteusz WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy
Krempiński Franciszek UKS Azymut, Pabianice BnO Juniorzy
Sztranek Maciej UKS Azymut, Pabianice BnO Juniorzy
Kociuba Kajetan WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy
Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Biskupska Julia WKS Wawel, Kraków BnO Juniorzy młodsi
Hetnar Oliwia UKS Orientpark.pl, Iwiny BnO Juniorzy młodsi
Nikołajuk Martyna UKS Orientpark.pl, Iwiny BnO Juniorzy młodsi
Porzycz Małgorzata UKS Siódemka, Rumia BnO Juniorzy młodsi
Miś Milena HKS Azymut, Mochy BnO Juniorzy młodsi
Olejnik Jaśmina WKS Wawel, Kraków BnO Juniorzy młodsi
Duda Kornelia UKS Traper, Złocieniec BnO Juniorzy młodsi
Rzeńca Tomasz UKS Orientuś, Łódź BnO Juniorzy młodsi
Lemańczyk Witold PKO Harpagan, Gdańsk BnO Juniorzy młodsi
Ładomirski Szymon MKS Paulinum, Jelenia Góra BnO Juniorzy młodsi
Trzeciak Antoni UKS Orientuś, Łódź BnO Juniorzy młodsi
Bałaziński Antoni UKS Patria, Młynne BnO Juniorzy młodsi
Pułczyński Jeremi WKS Wawel, Kraków BnO Juniorzy młodsi
Łubisz Łukasz UKS Azymut, Pabianice BnO Juniorzy młodsi
Kociuba Wiktor WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy młodsi
Golinowski Piotr HKS Azymut, Mochy BnO Juniorzy młodsi
Ukleja Krzysztof PKO Harpagan, Gdańsk BnO Juniorzy młodsi
Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Wroniak Krzysztof Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa MTBO Juniorzy B
Janowski Filip UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy B
Szymański Norman UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy B
Leśniak Matylda UKS Kometa, Gliwice MTBO Juniorzy C
Burak Łukasz UKS Lotna, Zdzieszowice MTBO Juniorzy C
Wąsiewicz Jerzy Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa MTBO Juniorzy C
Brzezińska Maja UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy C
Prais Julia UKS Dąb, Leszno MTBO Juniorzy C
Łukasik Aleksandra UKS Lotna, Zdzieszowice MTBO Juniorzy C
Kamińska Anna KU AZS WAT, Warszawa MTBO Seniorzy A
Niebielski Jr Bartosz UKS Falenica, Warszawa MTBO Seniorzy A
Kielak Hubert UKS Falenica, Warszawa MTBO Seniorzy B
Nowak Grzegorz UKS Siódemka, Rumia MTBO Seniorzy B
Szaturska Aleksandra UKS Falenica, Warszawa MTBO Seniorzy B
Hyla Damian UKS Kometa, Gliwice MTBO Seniorzy B
Tkaczuk Anna Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa MTBO Seniorzy C
Oleśniewicz Nina LUKS Azymek, Zdzieszowice MTBO Seniorzy C
Wąsiewicz Urszula Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa MTBO Juniorzy młodsi B
Pietrowska Matylda UKS Dąb, Leszno MTBO Juniorzy młodsi C
Szymański Oskar UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy młodsi C
Malinowski Wojciech UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy młodsi C
Dammfeld Adam UKS Lotna, Zdzieszowice MTBO Juniorzy młodsi C
Malinowski Bartosz UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy młodsi C
Żmij Szymon UKS Kometa, Gliwice MTBO Juniorzy młodsi C
Marszałek Dawid UKS Kometa, Gliwice MTBO Juniorzy młodsi C
Benesz Olga Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa MTBO Juniorzy młodsi C
Hyla Natalia UKS Kometa, Gliwice MTBO Juniorzy młodsi C
Oleśniewicz Hanna UKS Lotna, Zdzieszowice MTBO Juniorzy młodsi C
Dżumaga Sara UKS Dąb, Leszno MTBO Juniorzy młodsi C
Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Nazwisko Imię Klub
Kizerwetter Mikołaj WKS Wawel, Kraków
Stefańczak Tymon WKS Śląsk, Wrocław
Witkowska Izabela UKS Azymut 45, Gdynia

Zawodnicy

Numer Nazwisko Imię Kategoria Rok ur. Klub Aktywny do Licencje
00828 Karnia-Biskupska Anna K40 1980 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
00190 Łapanowski Jacenty M70 1950 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2024
00232 Porzycz Janusz M50 1973 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2024
01090 Szuryga Bartosz M21 1995 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2024
00151 Porzycz Agata K60 1960 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
00193 Paterek Honorata K45 1974 KS Hades, Poznań 31 mar 2024
00148 Depta Piotr M55 1965 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2024
00061 Kamińska Anna K40 1983 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2024
00985 Kalsztein Karol M45 1974 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
00716 Guga Romuald M65 1955 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
00073 Przybyła Sylwester M65 1957 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2024
00100 Parfianowicz Joanna K55 1964 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
00137 Mikielski Witold M35 1988 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2024
00722 Koziołek Julia K35 1984 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
00003 Wels Dominik M21 1992 LKO, Leszno 31 mar 2024
00423 Paszyński Piotr M21 1981 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
00037 Parfianowicz Zuzanna K21 1993 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
01029 Majasow Agata K35 1985 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
01021 Niewiedziała Robert M21 1993 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2024
00826 Moszkowicz Paweł M55 1967 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
00709 Krasulak Daniel M40 1981 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
00804 Grabowicz Andrzej M65 1957 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
00410 Podziński Rafał M21 1991 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
00683 Szuryga Hubert M55 1968 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2024
00065 Chachurski Ryszard M60 1963 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2024
00416 Ewiak Natalia K21 1992 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
00720 Dura Kazimierz M80 1939 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
00075 Krochmal Małgorzata K65 1958 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2024
00179 Jakielaszek Ryszard M70 1949 MKS Skarmat, Toruń 31 mar 2025
00830 Kruczek Stanisław M75 1948 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
00081 Cegiełka Jan M60 1962 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2024
00710 Kowalski Wojciech M21 1982 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
00085 Kijewski Jacek M50 1970 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2024
00074 Wołejszo Tadeusz M70 1951 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2024
00162 Hewelt Maciej M21 1990 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
00069 Kmieciński Józef M75 1947 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
00153 Wensław Mateusz M35 1987 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
00129 Lewoń Ewa K65 1955 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2024
00428 Glińska Barbara K70 1949 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
00717 Sobczyński Kalikst M50 1971 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
00724 Wiśniewska Hanna K21 1990 WKS Grunwald, Poznań 31 mar 2024
00160 Morawska Irena K60 1962 Indywidualni Pomorskie 31 mar 2024
00145 Morawski Paweł M60 1962 Indywidualni Pomorskie 31 mar 2024
01064 Widziewicz Remigiusz M55 1966 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
00764 Tarnowski Mirosław M55 1964 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2024
00147 Grabowski Maciej M40 1981 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
00101 Parfianowicz Ludomir M65 1955 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
00144 Nowak Beata K50 1973 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2024
00422 Olas Jacek M50 1969 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
00233 Czabańska Małgorzata K70 1952 Indywidualni Pomorskie 31 mar 2025
00154 Porzycz Jerzy M60 1961 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
00001 Klimkowska Hanna K21 1992 LKO, Leszno 31 mar 2024
00363 Ewiak - Paszyńska Alicja K35 1987 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
00165 Depta Monika K50 1970 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2024
00169 Lubkiewicz Tomasz M35 1987 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
00302 Zdanowicz Jan M60 1959 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
00135 Bohaczek Janusz M70 1952 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2024
00884 Królikowski Władysław M75 1947 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2024
00789 Lech Bogdan M60 1960 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2024
00705 Madej Mateusz M21 1991 UKS Orientpark.pl, Iwiny 31 mar 2024
00908 Rutkowski Tadeusz M75 1946 WKS Grunwald, Poznań 31 mar 2024
02371 Porzycz Grzegorz M21 2002 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
01586 Podzińska Weronika K21 1996 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
00528 Krochmal Andrzej M65 1956 KOS Warszawa 31 mar 2024
00551 Olech Andrzej M60 1959 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
00331 Pabich Tomasz M40 1982 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
00301 Polewka Tomasz M50 1973 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
01171 Dudek Wojciech M21 1994 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
00774 Dutkowski Mikołaj M21 1992 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
01296 Hornik Alicja K60 1963 WKS Grunwald, Poznań 31 mar 2024
00518 Wójcik Beata K55 1966 KOS Warszawa 31 mar 2024
00859 Piłkowski Paweł M55 1966 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2024
00320 Macul Martyna K21 1995 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
01173 Wałachowski Janusz M60 1959 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
00691 Trzpil Lech M70 1949 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2024
00904 Tadejewski Paweł M40 1979 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2024
00911 Faltyński Władysław M70 1949 WKS Grunwald, Poznań 31 mar 2024
00693 Piekarski Ryszard M21 1991 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2024
00836 Cygler Paulina K21 1991 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
01168 Wasilewski Stanisław M75 1946 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
00690 Drągowski Robert M60 1959 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2024
00350 Mazur Katarzyna K40 1983 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
00860 Drągowski Marek M55 1965 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2024
00865 Konstanciak Andrzej M60 1959 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2024
00542 Patejko Patrycja K35 1988 KOS Warszawa 31 mar 2024
02205 Rosochacka Karolina K21 2000 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2024
00525 Janowski Konrad M70 1949 KOS Warszawa 31 mar 2024
00963 Kryjomski Jerzy M65 1958 KS Kościelec, Chrzanów 31 mar 2024
00229 Olbrycht Anna K65 1956 Indywidualny Mazowsze 31 mar 2024
00130 Lewoń Bogdan M65 1955 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2024
01524 Hornik Aleksandra K21 1996 WKS Grunwald, Poznań 31 mar 2024
00853 Kalata Michał M21 1989 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
00523 Wysocki Stanisław M90 1929 KOS Warszawa 31 mar 2024
02118 Ogdowski Bartłomiej M21 2000 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2024
00215 Galla Katarzyna K21 1995 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
00521 Patejko Tadeusz M75 1948 KOS Warszawa 31 mar 2024
00685 Drągowska Maria K21 1995 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2024
00569 Wrzosek Zbigniew M50 1970 Indywidualny Mazowsze 31 mar 2024
00328 Mazan Aleksandra K21 1995 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2024
00530 Patejko Przemysław M40 1982 KOS Warszawa 31 mar 2024
00927 Banach Robert M45 1974 WKS Grunwald, Poznań 31 mar 2024
00340 Olejnik Michał M21 1992 WKS Grunwald, Poznań 31 mar 2024
00687 Drągowski Piotr M40 1982 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2024
00864 Bargiel Beata K55 1965 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2024
00944 Bultrowicz Agnieszka K45 1977 KS Hades, Poznań 31 mar 2024
00898 Pawlak Bartosz M21 1990 WKS Grunwald, Poznań 31 mar 2024
00906 Woźniak Sławomir M50 1972 WKS Grunwald, Poznań 31 mar 2024
01440 Banach Krzysztof M45 1974 EKO Gryf, Elbląg 31 mar 2024
00228 Olbrycht Janusz M65 1955 Indywidualny Mazowsze 31 mar 2024
00312 Hołownia Angelika K21 1996 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2024
00134 Kraśniewski Krzysztof M60 1961 EKO Gryf, Elbląg 31 mar 2024
00091 Górnicka-Antonowicz Anna K55 1968 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
01302 Rycerski Bogdan M50 1971 KS Artemis, Wrocław 31 mar 2025
00139 Mikielski Daniel M21 1990 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2024
00133 Łuńska Regina K65 1956 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2024
00131 Woźniak Henryk M75 1948 EKO Gryf, Elbląg 31 mar 2024
00112 Wołowczyk Mariola K55 1968 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
01299 Bogulak Adam M75 1948 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2024
00786 Drągowska Malwina K35 1985 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2024
01237 Gmur Karol M45 1976 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
00715 Sokalski Dariusz M35 1984 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2024
00336 Gryzio Łukasz M35 1988 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
00339 Biniecka Małgorzata K35 1987 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
00138 Mikielska Danuta K60 1959 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2024
01146 Włodarczyk Michał M70 1949 KS Artemis, Wrocław 31 mar 2024
01610 Trojecka Marta K40 1983 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2024
00743 Bartczak Jarosław M55 1968 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2024
00508 Daruk Agnieszka K35 1987 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2024
01004 Skorupa Mariusz M50 1970 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2024
00072 Parzewski Jerzy M70 1952 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2024
00885 Świerczyński Bogdan M70 1953 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
00566 Jarecki Krzysztof M65 1955 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2024
00682 Kłos Józef M60 1963 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
01154 Biziuk Halina K65 1957 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2024
01101 Dzioba Mateusz M21 1995 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
00706 Pachnik Dariusz M50 1969 UKS Orientpark.pl, Iwiny 31 mar 2024
01391 Lendzioszek Paweł M45 1977 KOS Warszawa 31 mar 2024
00806 Mientki Sebastian M45 1976 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2024
00788 Mientki Tadeusz M70 1952 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2024
00810 Bączek-Motała Barbara K50 1972 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
00338 Pabich Mariusz M21 1988 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
00136 Mikielski Marek M60 1960 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2024
01527 Janowski Piotr M55 1965 KOS Warszawa 31 mar 2024
01279 Dutkiewicz Damian M45 1977 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2024
00367 Lewandowski Krzysztof M65 1958 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
00189 Blimke Roman M75 1946 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2024
00780 Dutkowski Adam M60 1963 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2024
00383 Paszyński Józef M70 1953 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
00886 Wołochowicz Władysław M75 1947 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2024
01122 Włodarczyk Anna Maria K45 1975 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2024
01208 Wołek Ewa K55 1968 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
01115 Mossakowski Wojciech M21 1998 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
00488 Wołowczyk Krzysztof M21 1995 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
00747 Górska Kinga K21 1989 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2024
00821 Tarnowska Ewa K50 1971 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2024
00846 Gackowski Bogdan M70 1953 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
00631 Markowski Marcin M40 1981 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
01195 Dzik Mirosław M50 1971 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2024
00090 Antonowicz Jerzy M55 1968 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
00102 Parfianowicz Piotr M21 1993 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
01323 Pietrusiński Marek M65 1956 KS Artemis, Wrocław 31 mar 2024
01494 Jaroszek Radosław M21 1994 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2024
00704 Pachnik Wojciech M21 1991 UKS Orientpark.pl, Iwiny 31 mar 2024
01055 Deptuła Jerzy M60 1959 UKS Energetyk, Dychów 31 mar 2024
01311 Chudzik Kinga K21 1997 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2024
01528 Piotrowska Katarzyna K21 1998 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
00014 Rydliński Bartosz M35 1985 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2024
01439 Skorupa Marek M21 1996 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
01339 Karbowiak Iga K21 1995 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
02462 Polewka Aleksandra K21 2002 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
01564 Olech Przemysław M35 1985 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2024
02084 Porada Robert M50 1972 UKS Reflex, Rybnik 31 mar 2024
00226 Wróblewski Tadeusz M65 1958 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2024
01716 Pyra Bartłomiej M40 1979 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
01539 Galla Zofia K21 1998 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
01620 Lippa Grzegorz M45 1978 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2024
01554 Hornik Zbigniew M65 1956 LKO, Leszno 31 mar 2024
02547 Krzyżostanek Jarosław M50 1973 UKS Grom, Sokolniki 31 mar 2024
01392 Sochacki Witold M55 1964 UKS Patria, Młynne 31 mar 2024
00026 Kajzer Monika K45 1976 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2024
02045 Porada Lilianna K21 1998 UKS Reflex, Rybnik 31 mar 2024
01503 Pokora Edward M75 1944 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
02741 Pesta Anna K20 2003 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
01664 Szrama Zuzanna K21 1997 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
01725 Rzeńca Krzysztof M21 1996 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
01690 Kramski Mariusz M50 1970 UKS Energetyk, Dychów 31 mar 2024
01624 Andrzejewski Leszek M60 1959 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
01569 Matyba Anna K21 1996 KS Hades, Poznań 31 mar 2024
01626 Porzycz Agnieszka K35 1984 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2024
01584 Garbacik Michał M21 1995 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
01508 Biederman Marcin M21 1998 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
01533 Dyzio Włodzimierz M60 1961 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
01496 Czerkawski Wacław M60 1960 UKS Sparta, Czyżowice 31 mar 2024
01625 Piotrowski Radosław M21 1996 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
01724 Zuchmański Przemysław M21 1998 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
01402 Bernaciak Aleksander M21 1983 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
01406 Majasow Kostiantyn M40 1983 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
01044 Kozłowski Jacek M60 1963 UKS Patria, Młynne 31 mar 2024
00225 Wróblewska Bogna K65 1958 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2024
01495 Czerkawska Urszula K60 1962 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2024
01853 Galicz Karol M35 1986 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2024
02576 Kmieć Zuzanna K20 2003 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2024
01802 Stryjak Tomasz M50 1973 MKS Skarmat, Toruń 31 mar 2025
02611 Leśnicka Agnieszka K21 2002 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2024
02068 Mianowski Rafał M50 1973 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
02129 Rzeńca Piotr (jr) M21 2001 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
00234 Morawska Anna K21 1993 Indywidualni Pomorskie 31 mar 2024
02013 Staszak Artur M50 1970 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
02064 Jurczyk Maciej M21 1998 UKS Sparta, Czyżowice 31 mar 2024
01990 Konkol-Klimczak Wioletta K40 1980 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2024
01130 Sędłak Krystian M50 1973 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2024
02105 Bala Bogdan M65 1954 MKS Pogoń Siedlce 31 mar 2024
01936 Jurczyk Tomasz M21 1994 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
02108 Janiak Paweł M40 1980 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2024
00484 Wicha Małgorzata K21 1991 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
00132 Łuński Zbigniew M70 1952 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2024
02109 Ławecki Szymon M45 1978 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2024
02127 Bartos Zbigniew M20 2003 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
01927 Filipczak Natalia K21 2000 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
01758 Mossakowski Przemysław M60 1960 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02858 Nowak Anna K18 2006 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2024
02606 Kruk Michał M21 1999 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2024
02142 Mądra Magdalena K21 1999 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
02126 Jachna Dariusz M50 1973 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2024
02374 Piwowar Lidia K21 2002 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
02267 Forystek Konrad M21 1993 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
02146 Spiliszewska Róża K50 1973 KS Artemis, Wrocław 31 mar 2024
02391 Chabiera Lena K20 2003 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
02345 Marcjanek Maciej M40 1981 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
02370 Nowak Grzegorz M20 2003 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2024
02451 Ludwiczak Agata K40 1979 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
02202 Dawidowska Natalia K21 1999 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2024
02141 Toborek Jakub M20 2003 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
02572 Olszewski Bartłomiej M21 2002 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
02145 Spiliszewski Piotr M45 1974 KS Artemis, Wrocław 31 mar 2024
01485 Wańczyk Magdalena K55 1968 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
02434 Miśkiewicz Martyna K21 1989 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2024
02192 Andrzejczak Maciej M21 2002 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
02376 Paterek Mikołaj M20 2003 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
02361 Świerczyński Hubert M35 1988 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2024
02390 Biolik Emil M20 2003 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
02490 Pogoda Kinga K21 2002 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
02438 Rzeńca Piotr M50 1970 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
02437 Gapiński Włodzimierz M55 1964 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
02245 Bogucka-Jaroszek Anna K50 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2024
02203 Kreft Oliwia K21 1999 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2024
02226 Krawczyński Mikołaj M21 2000 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
02407 Nitsch Joanna K50 1973 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
02181 Wysocka Jolanta K65 1956 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
02032 Kuca Kacper M21 1999 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
02947 Niebielski Jr Bartosz M21 2001 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2024
02454 Wójcik Dariusz M55 1967 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2024
02578 Muller Wiktor M20 2004 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
02581 Mejza Lidia K21 2002 BUKOS, Stary Belęcin 31 mar 2024
02366 Deptulska Maria K21 2000 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 31 mar 2024
02504 Niezgódka Dominika K21 2001 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2024
02781 Powichrowska Ilona K20 2004 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2024
02577 Muller Tomasz M55 1968 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
02495 Marcinkiewicz Grzegorz M35 1985 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02780 Podworski Kacper M18 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2024
02692 Waluga Ireneusz M45 1974 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02346 Pacek Karolina K35 1988 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2024
02651 Krempińska Julia K20 2003 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
02779 Wasilewski Mikołaj M18 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2024
02521 Chabiera Tomasz M45 1976 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
02685 Jaskuła Kornel M35 1984 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02725 Niessner Piotr M60 1963 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
02705 Michalak Hubert M21 2002 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2024
02620 Forystek Marek M50 1973 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
02652 Krempiński Piotr M45 1976 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
00429 Gliński Jan M80 1940 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
02550 Puternicka Joanna K35 1987 KInO ORIENTOP, Wrocław 31 mar 2024
02724 Wroniak Adam M50 1969 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02625 Torchała Mariusz M21 1993 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
02691 Trykozko Urszula K50 1969 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02653 Sztranek Jan M20 2003 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
02657 Łubis Michał M35 1985 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
02582 Smektała Patryk M20 2003 BUKOS, Stary Belęcin 31 mar 2024
02641 Oleszek Aleksandra K21 1999 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2024
02368 Deptulski Tomasz M55 1965 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 31 mar 2024
02460 Polewka Beata K50 1971 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
02464 Kucharczyk Jakub M21 2001 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
03001 Słomczyński Robert M50 1972 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
02911 Szczygieł Hanna K16 2007 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
02935 Topór Magdalena K21 2001 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
02945 Niebielski Bartosz M50 1971 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2024
02980 Michalak Kacper M21 2001 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
02843 Buciak Piotr M40 1979 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02986 Nyga Julia K21 2002 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
02834 Sypuła-Paciorek Katarzyna K35 1987 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2024
03018 Kielak Igor M21 1999 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2024
02840 Senderek Łukasz M45 1977 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02946 Kielak Hubert M21 1996 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2024
02894 Michałowska Agata K45 1978 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
02857 Pesta Adam M50 1969 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
02922 Nowak Maria K20 2003 KS Hades, Poznań 31 mar 2024
02979 Skonieczny Andrzej M65 1957 KInO ORIENTOP, Wrocław 31 mar 2024
02838 Wiecha Dominika K21 1998 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
02883 Gostkiewicz Maciej M45 1975 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
02837 Słomczyński Ignacy M20 2003 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
02839 Deredos Bruno M21 2001 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
02836 Fortuniak Weronika K21 1998 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
02933 Czapla Przemysław M45 1974 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
02928 Jurczyk Piotr M50 1969 UKS Sparta, Czyżowice 31 mar 2024
03017 Nowak Bartosz M21 1999 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2024
03049 Lisiak Adam M18 2005 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
02982 Bogumił Dariusz M45 1977 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
02981 Michalak Tomasz M50 1969 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
02953 Konc Katarzyna K45 1975 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
02925 Mejza Marcin M20 2003 BUKOS, Stary Belęcin 31 mar 2024
03046 Gielec Zuzanna K21 2002 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
02891 Ratajczak Izabela K40 1982 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2024
03019 Kielak Sławomir M50 1972 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2024
02991 Wójcik Paweł M18 2005 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
02952 Mazur Michał M40 1983 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
02853 Gruziel Magdalena K45 1976 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2024
03192 Słoński Marek M50 1969 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
03060 Dobroś Aleksandra K20 2004 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2024
03231 Kołodziejczyk Łukasz M20 2003 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
03159 Daniluk Karina K50 1972 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2024
03193 Pułczyńska Hanna K18 2005 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
03195 Wójcik Grzegorz M45 1974 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
03290 Kankowska Dominika K21 2001 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2024
03201 Żesławski Jakub M18 2005 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
02177 Biolik Grzegorz M45 1976 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
03120 Ukleja Krzysztof M16 2008 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
02099 Cych Agnieszka K21 1999 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
03230 Kołodziejczyk Bartłomiej M20 2003 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
03253 Tkaczuk Tomasz M40 1979 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
03121 Ukleja Patrycja K18 2006 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
03196 Bergier Tomasz M50 1971 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
03108 Ciastek Bogusław M40 1982 Indywidualny Mazowsze 31 mar 2025
03104 Jończy Jakub M20 2003 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
01827 Ciesiółka Katarzyna K21 2000 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
03262 Młynkowiak Karolina K18 2006 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
03250 Nikitczenko Natasza K21 1997 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
03242 Żak Tomasz M50 1973 UKS Energetyk, Dychów 31 mar 2024
03198 Szymański Eryk M20 2004 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2024
03199 Szymański Norman M18 2006 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2024
03220 Wojtczak- Luter Anna K50 1973 MKS Metalowiec, Łódź 31 mar 2024
03197 Szymański Adam M45 1977 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2024
03190 Słońska Antonina K16 2007 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
03306 Gorczyca Magdalena K50 1971 KS Hades, Poznań 31 mar 2024
03305 Gorczyca Jacek M50 1971 KS Hades, Poznań 31 mar 2024
03298 Koguciuk Konrad M21 1991 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2024
03480 Ślusarczyk Katarzyna K21 1989 OK! Sport, Warszawa 31 mar 2024
03358 Towarek Ireneusz M50 1973 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
03313 Bugaj Teresa K55 1968 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
03307 Borzyszkowski Jacek M45 1974 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2024
03294 Młynarczyk Piotr M55 1964 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
03332 Hyla Damian M21 2001 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
03366 Dzwonkowska Paulina K18 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2024
03433 Dyzio Anna K55 1968 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
03363 Perfikowska Hanna K20 2004 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
03360 Wejtko Diana K16 2007 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
03484 Gonda Julia K20 2004 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
00567 Mańka Zbigniew M65 1954 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2024
03296 Łącki Jakub M18 2006 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
03432 Czapla Tomasz M45 1976 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
02892 Golinowski Paweł M40 1979 Indywidualny Dolnośląskie 31 mar 2024
03300 Parys Jarosław M21 1989 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2024
03308 Szczerbik Hanna K21 1998 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2024
03406 Leśniak Matylda K20 2004 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
03301 Nestorowicz Łukasz M35 1985 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2024
03475 Sikorski Marcin M21 2002 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2024
03506 Janowski Filip M18 2005 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2024
03572 Gostkiewicz Mateusz M18 2005 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
03479 Woźniak Maciej M21 2002 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2024
03557 Wołek Stanisław M20 2004 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
03580 Murek Marcin M14 2009 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
03625 Kurnyta Dawid M14 2009 UKS Patria, Młynne 31 mar 2024
03459 Słomka Paweł M21 1990 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2024
03565 Netkowski Tymon M16 2007 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
03651 Niessner Pola K16 2007 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
03579 Murek Emilia K18 2006 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
03589 Przyworski Kamil M21 1991 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
03628 Mordarski Oskar M16 2008 UKS Patria, Młynne 31 mar 2024
03558 Gąsiorowski Adam M21 1989 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
03602 Chodlewski Antoni M16 2008 KS Kościelec, Chrzanów 31 mar 2024
03631 Zelek Filip M14 2009 UKS Patria, Młynne 31 mar 2024
03644 Szuryga Bogusz M18 2005 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2024
03491 Sudoł Hanna K20 2003 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
03624 Król Maksymilian M16 2008 UKS Patria, Młynne 31 mar 2024
03478 Ogrodnik Magdalena K20 2003 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2024
03545 Szczurko Paulina K18 2005 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2024
03476 Dammfeld Karolina K21 2002 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2024
03556 Wołek Małgorzata K55 1966 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
03564 Gajewski Marceli M18 2006 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
03574 Klecha Weronika K16 2007 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
03570 Rygielski Wiktor M16 2007 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
03575 Miś Milena K14 2009 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
03546 Włodarczyk Wiktoria K16 2008 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
03698 Zamiara Piotr M40 1981 KS Hades, Poznań 31 mar 2024
03655 Słońska Bogusława K45 1976 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
03073 Pachnik Jędrzej M18 2006 UKS Orientpark.pl, Iwiny 31 mar 2024
02697 Wysocki Andrzej M70 1951 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
03716 Grabowska Joanna K40 1979 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
03694 Jędras Przemysław M40 1981 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
03699 Burchardt Sławomir M55 1966 KS Hades, Poznań 31 mar 2024
03252 Kuryj Marek M45 1978 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
03661 Dobiecki Artur M50 1973 Indywidualni Zachodniopomorskie 31 mar 2025
03438 Walicki Rafał M45 1978 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
03701 Zieliński Tomasz M16 2007 KS Hades, Poznań 31 mar 2024
03712 Rzeńca Tomasz M16 2008 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
03696 Ciura Aleksandra K21 2001 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
03670 Płytnik Stanisław M55 1966 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2024
03673 Wójcik Rafał M50 1972 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
03369 Wojarska Kamilla K60 1960 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2024
03744 Baczulis Magdalena K45 1977 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2024
03729 Gładecki Dawid M21 2000 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2024
03733 Chęcińska Angelika K21 1993 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2024
03754 Kisłowski Marek M16 2008 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
03672 Sadzikowski Andrzej M50 1971 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2024
03742 Szymańska Alida K45 1975 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2024
03714 Ukleja Ewa K40 1980 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
03359 Towarek Michał M20 2003 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
03660 Żesławski Wojciech M55 1966 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
03725 Kubicki Jakub M20 2004 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2024
03702 Nowak Zofia K16 2008 KS Hades, Poznań 31 mar 2024
03143 Doliński Grzegorz M50 1972 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2024
03726 Oleśniewicz Nina K20 2003 LUKS Azymek, Zdzieszowice 31 mar 2024
03753 Benesz Rafał M45 1975 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
03841 Tywonek Jan M18 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2024
03865 Wyrwa Tobiasz M16 2007 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
03771 Burak Natalia K20 2004 UKS Lotna, Zdzieszowice 31 mar 2024
03832 Lamparska Maja K18 2005 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
03815 Klimkowska Maria K14 2009 BUKOS, Stary Belęcin 31 mar 2024
03846 Kruk Jakub M18 2005 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2024
03807 Karski Ryszard M55 1965 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2024
03845 Kiełb Patrycja K18 2005 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2024
03775 Obstoj Piotr M21 2002 UKS Lotna, Zdzieszowice 31 mar 2024
03772 Dammfeld Adam M16 2007 UKS Lotna, Zdzieszowice 31 mar 2024
03819 Smektała Justyna K40 1981 BUKOS, Stary Belęcin 31 mar 2024
03835 Domagała Emilia K18 2005 UKS Grom, Sokolniki 31 mar 2024
03828 Dobrowolski Jakub M20 2003 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2024
03730 Klasa Tomasz M55 1966 KS Hades, Poznań 31 mar 2024
03926 Ciupa Jan M16 2008 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
03881 Dutkiewicz Wiktoria K16 2008 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2024
03935 Forystek Szymon M16 2008 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
03927 Ciupa Marcin M45 1978 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
03943 Maciejewski Bartłomiej M18 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2024
03913 Jankiewicz Radosław M16 2008 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
03915 Grajewski Jakub M16 2007 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
03900 Miłkowski Jakub M18 2006 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
03903 Marszałek Marek M55 1966 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2024
03879 Wiśniewski Jakub M16 2007 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
03907 Dąbrowski Karol M18 2005 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2024
03959 Mikuła Iga K16 2007 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
03882 Jończy Michał M16 2008 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2024
03889 Włodarczyk Łukasz M40 1980 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
03921 Dreger Jan M14 2009 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
03909 Ciarkowska Magdalena K35 1987 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
03934 Sochacki Marcin M45 1974 UKS Energetyk, Dychów 31 mar 2024
03944 Maciejewski Mikołaj M45 1976 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2024
03933 Grydziuszko Marcin M45 1975 UKS Energetyk, Dychów 31 mar 2024
03938 Olejnik Jaśmina K16 2008 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
03671 Pokrzywiński Zbigniew M35 1987 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
03930 Nowak Paweł M45 1977 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
03950 Michalski Tomasz M16 2008 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2024
03919 Klamecki Antoni M16 2007 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
03920 Gutkowski Samuel M16 2008 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
03922 Poteracki-Bendarczyk Igor M16 2008 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
03960 Mikuła Daria K16 2007 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
04056 Kotlińska Kamila K18 2006 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2024
04002 Kociuba Wiktor M16 2008 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
04022 Moszkowicz Julia K16 2008 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
04018 Bublik Piotr M18 2005 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
04044 Jakubowska Monika K21 1991 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
03986 Ziółkiewicz Krzysztof M55 1965 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
04011 Ważny Artur M18 2005 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
03998 Pudełek Jowita K18 2005 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2024
03988 Szymański Oskar M16 2008 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2024
04012 Wysocka Michalina K14 2010 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
04046 Golinowski Piotr M14 2009 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
04009 Szafran Karolina K14 2009 MKS MOS, Wrocław 31 mar 2024
04035 Uciechowska Amelia K18 2006 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2024
04150 Meller Jan M14 2009 KS Hades, Poznań 31 mar 2024
04094 Matuszewski Grzegorz M55 1968 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2024
04080 Wąsiewicz Marzena K50 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04072 Gromadzki Wiktor M14 2009 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04114 Serdiuk Yurii M21 1999 UKS Reflex, Rybnik 31 mar 2024
04138 Witczak Przemysław M50 1970 Indywidualny Mazowsze 31 mar 2025
04081 Wąsiewicz Piotr M50 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04168 Pabich Hanna K12 2011 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
04139 Stempniewska Nadia K16 2008 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
04162 Svadlena Pavel M45 1975 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
04163 Svadlena Michal M21 2001 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
04090 Kruk Wojciech M16 2007 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2024
04098 Kulesza Igor M20 2003 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
04079 Wąsiewicz Jerzy M18 2005 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
01290 Krzyżanowski Maciej M50 1973 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
04145 Osak Zuzanna K12 2011 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2024
04142 Duda Łukasz M12 2011 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
04136 Gendek Marta K20 2004 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
04120 Olejnik Ewa K45 1976 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
04152 Chmarzyński Krzysztof M16 2007 KS Hades, Poznań 31 mar 2024
04104 Witońska Weronika K16 2007 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
04147 Marszałek Maria K45 1974 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
04102 Kostek Kinga K16 2008 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
04158 Włodarski Mariusz M55 1966 MKS Metalowiec, Łódź 31 mar 2024
04157 Nogaj Dorota K16 2007 KS Hades, Poznań 31 mar 2024
00093 Cygler Sławomir M21 1990 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
04146 Marszałek Waldemar M50 1973 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
04124 Grosser Franciszek M18 2005 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
04096 Bednarski Jan M21 1998 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
04144 Borek Adam M12 2012 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
04119 Narożny Kacper M16 2007 UKS GOK, Galewice 31 mar 2024
04073 Lenczowski Adam M16 2008 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04251 Wasilewska Olga K16 2008 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2024
04187 Witulska Klaudia K14 2009 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
04190 Perfikowski Piotr M45 1976 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
04179 Szafarewicz Katarzyna K14 2010 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
04191 Perfikowska Aleksandra K45 1974 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
04258 Polewski Dariusz M60 1961 Indywidualny Opolskie 31 mar 2024
04200 Cieśluk Agata K50 1973 SnRRON 'Tur Borówka' Katowice 31 mar 2024
04234 Kaczmarek Anna K35 1986 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2024
04261 Fell Ronja K21 1993 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2024
04188 Pabian Patrycja K40 1980 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
04236 Łukaszyk Maksymilian M18 2006 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2024
04228 Pietrowska Dobrochna K21 2002 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2024
04186 Wdowczyk Piotr M40 1983 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
04217 Bartos Ryszard M14 2009 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
04256 Machulak Mirosław M60 1963 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
04189 Halibożek Zuzanna K14 2009 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
04193 Chachurski Mieszko M16 2007 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
04263 Pisarek Kordian M18 2006 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
04216 Kaczyński Jakub M45 1978 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
02367 Deptulska Agnieszka K50 1971 Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 31 mar 2024
04221 Trepczyński Jarosław M40 1983 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
04198 Borucka Marzena K45 1978 SnRRON 'Tur Borówka' Katowice 31 mar 2024
04248 Mikołajczak Iga K18 2006 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2024
04252 Porzycz Małgorzata K16 2008 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2024
04235 Łukaszyk Sylwia K45 1977 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2024
04266 Jamrozik Krzysztof M50 1970 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
04229 Pietrowska Matylda K14 2009 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2024
04215 Bąkowska Dominika K21 1992 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
04169 Łubisz Dominik M18 2006 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
04225 Prais Julia K18 2006 UKS Dąb, Leszno 31 mar 2024
04192 Roszak Maja K45 1975 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
04349 Kaczyński Piotr M35 1984 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
04346 Staniec Julia K16 2008 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
04316 Zimoch Ida K14 2010 MKS MOS, Wrocław 31 mar 2024
04326 Moniak Andrzej M55 1965 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2024
04315 Kozak Zuzanna K14 2009 MKS MOS, Wrocław 31 mar 2024
04336 Cegiełka Konrad M14 2009 UKS GOK, Galewice 31 mar 2024
04277 Grzywacz Agnieszka K45 1974 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04353 Kulec Anna K21 1990 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2024
04339 Pudełek Paweł M50 1971 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2024
04299 Pachnik Antoni M16 2010 UKS Orientpark.pl, Iwiny 31 mar 2024
04282 Pawlak Tomasz M45 1976 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
04271 Dargacz Piotr M45 1977 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
04335 Żuczkowska Oliwia K16 2007 UKS GOK, Galewice 31 mar 2024
04293 Kurdziel Szymon M18 2006 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
04348 Gronostaj Natalia K14 2009 MKS MOS, Wrocław 31 mar 2024
04338 Ciećwierz Sławomir M40 1979 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
04295 Kuciel Hanna K16 2007 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
04272 Lamparska Iwona K50 1973 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
04327 Zając Honorata K35 1986 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
04297 Pachnik Stanisław M20 2003 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
04360 Sierkowska Marta K16 2007 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2024
04431 Kiersztyn Jakub M16 2008 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2024
04361 Sudak Oliwia K16 2007 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2024
03895 Klawczyński Zbigniew M60 1962 MKS Skarmat, Toruń 31 mar 2025
04415 Filipiak Mateusz M21 1998 KS Hades, Poznań 31 mar 2024
04414 Filipiak Marek M50 1973 KS Hades, Poznań 31 mar 2024
04402 Łubisz Łukasz M14 2009 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
04379 Sitnicki Mariusz M45 1977 Indywidualny lubuskie 31 mar 2024
04372 Śmigielska Martyna K16 2008 MKS Metalowiec, Łódź 31 mar 2024
04416 Uciechowska Oliwia K14 2009 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2024
04391 Janiak Lena K16 2007 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
04441 Wasilewski Antoni M16 2008 UKS OSiR, Góra Kalwaria 31 mar 2024
01574 Prozorowski Wiesław M55 1968 LKO, Leszno 31 mar 2024
04408 Pióro Dawid M16 2007 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2024
04444 Pękal Paweł M14 2010 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
04412 Ner Monika K40 1983 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
04406 Wiśniewski Adam M14 2010 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
01504 Ratajczak Piotr M50 1969 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2024
04435 Bączek Janusz M55 1967 UKS Technik, Ruciane-Nida 31 mar 2024
04398 Bielecka Marta K16 2008 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2024
04440 Wójcik Ziemowit M18 2006 KInO ORIENTOP, Wrocław 31 mar 2024
04097 Janiczek Krystyna K45 1974 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
04195 Mysza Sławomir M45 1976 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
04768 Bąk Zbigniew M40 1982 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
02223 Mazurek Agnieszka K21 2001 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
04836 Kraszewski Przemysław M21 1997 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
04764 Gruchala Natalia K21 1996 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
04268 Breksa Blanka K14 2010 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
04829 Dubro Lev M18 2006 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
04274 Szewczykowska Anna K40 1980 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
03107 Rekowski Tomasz M50 1970 EKO Gryf, Elbląg 31 mar 2024
04839 Maciaś Jakub M14 2009 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
02080 Forystek Józef M55 1966 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
04498 Banach Janina K45 1976 EKO Gryf, Elbląg 31 mar 2024
04812 Bieńkowski Wojciech M14 2010 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
04497 Tadejewski Nikodem M12 2012 UMKS ORKAN, Ostróda 31 mar 2024
04816 Bączek Jędrzej M14 2010 UKS Technik, Ruciane-Nida 31 mar 2024
04785 Kociuba Kajetan M18 2006 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
04737 Ładomirski Szymon M14 2009 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2024
04752 Jucha Weronika K16 2007 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2024
02679 Błachut Igor M50 1973 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04818 Bek Michał M40 1981 Indywidualny Łódzkie 31 mar 2024
04715 Król Adam M40 1980 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2024
03555 Wołek Andrzej M55 1964 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
04838 Szrama Dariusz M21 1996 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
04765 Danowski Mateusz M21 1999 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
04388 Domagała Jakub M16 2008 UKS Grom, Sokolniki 31 mar 2024
04746 Meller Błażej M35 1984 KS Hades, Poznań 31 mar 2024
04773 Siwek Marcin M35 1986 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2024
04093 Stopczyński Bartosz M18 2006 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2024
03695 Serocki Wojciech M45 1975 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
04825 Gajda Ignacy Tadeusz M16 2008 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
04751 Wojciechowska Honorata K16 2008 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2024
04826 Sztranek Iwona K45 1974 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
03569 Pękal Mikołaj M16 2007 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
04841 Palak Jakub M14 2009 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
03664 Kotkowiak Bartosz M18 2006 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2024
04646 Wodzicki Filip M16 2007 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
04775 Smoliński Paweł M14 2009 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
04822 Jakubczyk Arkadiusz M21 1999 UKS Technik, Ruciane-Nida 31 mar 2025
04827 Sztranek Paweł M50 1970 UKS Azymut, Pabianice 31 mar 2024
04824 Żmij Jacek M45 1975 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
02885 Mądrzyński Zbigniew M65 1956 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
04792 Niedzielski Mikołaj M14 2010 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
04815 Stolarek Piotr M18 2006 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2024
04494 Ślusarczyk Paweł M14 2009 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2024
04748 Biskupska Małgorzata K14 2010 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
04786 Rusinek Wojciech M16 2007 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2024
04857 Pacyna Krzysztof M50 1973 UKS Energetyk, Dychów 31 mar 2024
04884 Kardasz Karolina K12 2011 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2024
04854 Fankidejska Julia K12 2011 UKS Włóczykij, Osiek 31 mar 2024
04900 Małek Filip M18 2005 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04892 Margol-Szuwara Agnieszka K40 1980 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2024
04889 Pustkowski Wojciech M45 1978 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
04873 Siudek Konrad M45 1977 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
04904 Bohne Amelia K14 2009 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
04909 Gorzelniak Karol M40 1983 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
04876 Nowak Magdalena K45 1977 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
04895 Banach Kacper M16 2008 WKS Grunwald, Poznań 31 mar 2024
04648 Szczygieł Marcin M50 1971 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
01105 Wierciński Piotr M65 1956 MKS Metalowiec, Łódź 31 mar 2024
04907 Kopytko Małgorzata K40 1981 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2024
04845 Kubisiak Witold M21 2002 Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 31 mar 2024
04869 Siudek Agnieszka K20 2003 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
04877 Wojczyk Marta K18 2005 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
04856 From Piotr M40 1983 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
02726 Byrczek Jan M21 2000 UKS Azymut 45, Gdynia 31 mar 2025
04891 Kopczyński Adrian M35 1987 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
04870 Nowak Hanna K16 2007 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
04354 Kiełbasa Damian M35 1987 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2024
04871 Siudek Julia K18 2006 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
04865 Mikosza Ewelina K40 1982 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04740 Lewkowicz Julia K16 2007 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2024
04878 Grzymkiewicz Mateusz M16 2008 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
04885 Kość Krystian M16 2008 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2024
04880 Rawecka Zofia K16 2007 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
04912 Skóra Nina K14 2009 MKS MOS, Wrocław 31 mar 2024
04749 Zasadzki Tymoteusz M14 2010 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
04913 Burban Mariia K14 2009 MKS MOS, Wrocław 31 mar 2024
04903 Gorzelniak Zofia K14 2010 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
04893 Szuwara Piotr M45 1978 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2024
04846 Lemańczyk Dariusz M50 1973 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
04874 Siudek Krzysztof M14 2009 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
00143 Nowak Jacek M45 1976 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2024
04905 Szarlik Przemysław M50 1970 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2024
04917 Sulich Filip M12 2011 MKS MOS, Wrocław 31 mar 2024
04788 Żuchowski Mateusz M16 2007 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2024
04890 Różycka-Pustkowska Barbara K40 1979 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
04573 Domagała Andrzej M40 1980 UKS Grom, Sokolniki 31 mar 2024
04915 Staśkiewicz Miłosz M14 2009 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
04916 Tomala Maciej M14 2009 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
04013 Bączek Dariusz M55 1965 UKS Technik, Ruciane-Nida 31 mar 2024
02509 Szczepański Marek M65 1954 UKS Technik, Ruciane-Nida 31 mar 2024
04847 Lemańczyk Aleksandra K50 1973 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
04886 Niewieczerzał Andrzej M40 1981 MKS Metalowiec, Łódź 31 mar 2024
04887 Włóka Sebastian M35 1987 MKS Metalowiec, Łódź 31 mar 2024
04651 Kraszewska Olga K16 2007 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
04779 Szuwara Eryk M14 2010 AZS UMCS, Lublin 31 mar 2024
04650 Jażdżyk Aniela K14 2009 MKS MOS, Wrocław 31 mar 2024
04732 Paruch Paweł Jakub M18 2006 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2024
04923 Magier Andrzej M35 1986 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2024
04955 Małek Piotr M45 1976 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04926 Małek Mikołaj M16 2008 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04952 Kowal Julia K14 2009 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2024
04928 Uryga Artur M14 2010 WKS Wawel, Kraków 31 mar 2024
04931 Paruch Bartłomiej M12 2011 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2024
04495 Migacz Dawid M16 2007 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2024
04970 Wronicz Zygmunt M75 1944 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2024
04957 Jaworski Stanisław M14 2010 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2024
04954 Kaczyńska Amelia K12 2011 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
04965 Trzasko Alicja K16 2008 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
04370 Frątczak Sławomir M35 1984 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
04496 Wyznakiewicz Piotr M14 2009 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2024
00142 Miszewski Romuald M65 1954 Indywidualni Pomorskie 31 mar 2024
04653 Gliszczyński Janusz M45 1974 Indywidualny Wielkopolskie 31 mar 2024
04950 Kowalik-Motyka Jan M12 2011 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2024
00718 Cych Piotr M55 1968 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
04934 Koziak Michał M16 2007 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2024
04936 Matwiejczuk Kamil M12 2011 UKS Azymut, Siedliska 31 mar 2024
04956 Małek Justyna K45 1975 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
04925 Pakulska Mieczysława K35 1986 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2024
04958 Jaworski Antoni M14 2009 LKS Górzanka, Nawojowa Góra 31 mar 2024
04921 Szaturska Aleksandra K21 2001 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2024
04973 Nikołajuk Joanna K40 1983 UKS Orientpark.pl, Iwiny 31 mar 2024
04974 Nikołajuk Bartosz M40 1981 UKS Orientpark.pl, Iwiny 31 mar 2024
04960 Klimczak Oksana K14 2009 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2024
04939 Malinowski Bartosz M-14 2010 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2024
04963 Czok Klemens M18 2005 UKS Lotna, Zdzieszowice 31 mar 2024
04935 Grochal Nina K14 2009 KS Kościelec, Chrzanów 31 mar 2024
04938 Malinowski Wojciech M16 2007 UKS Falenica, Warszawa 31 mar 2024
04976 Ruchała Julia K14 2009 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2024
04924 Pakulska Natalia K14 2009 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2024
04933 Kaszewska Zofia K16 2007 UKS Kometa, Gliwice 31 mar 2024
04919 Szutko Aleksander M12 2012 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
04959 Słowik Marcin M35 1985 MKS Metalowiec, Łódź 31 mar 2024
04966 Trzasko Martyna K12 2011 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
04961 Lechniak Krzysztof M45 1978 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2024
04945 Lendzioszek Michał M40 1982 BKS Wataha, Warszawa 31 mar 2024
00376 Olejnik Agata K21 1994 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
04941 Jurek Marta K14 2009 UKS Reflex, Rybnik 31 mar 2024
04951 Szala Wiktoria K14 2010 UKS Azymut, Dębów 31 mar 2024
04763 Ferenc Jonas M21 2001 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
04920 Szymanowski Natan M12 2011 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
04971 Dorochowicz Alicja K21 1997 MKS Skarmat, Toruń 31 mar 2025
02690 Szymańska Zuzanna K45 1977 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
05000 Jańczak Igor M14 2009 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2024
00113 Wołowczyk Marek M60 1963 UNTS, Warszawa 31 mar 2024
05013 Górski Igor M16 2008 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2024
04994 Chmura Patryk M16 2008 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2024
05009 Król Hanna K12 2011 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2024
05046 Pietrzak Bruno M14 2010 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
05028 Czok Teodor M16 2007 UKS Lotna, Zdzieszowice 31 mar 2024
02549 Wieszaczewski Jacek M35 1985 KInO ORIENTOP, Wrocław 31 mar 2024
05041 Broszczak Edyta K14 2009 UKS Lotna, Zdzieszowice 31 mar 2024
03918 Chmielowski Bartosz M18 2005 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
05048 Knop Ignacy M12 2012 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
04351 Droń Grzegorz M40 1979 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
04985 Kociuba Marek M40 1980 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2024
03568 Perfikowski Paweł M16 2007 UMKS, Kwidzyn 31 mar 2024
05015 Marszałek Marta K14 2009 PKO Harpagan, Gdańsk 31 mar 2024
05002 Nadera Dariusz M55 1968 CX80 Kalisz 31 mar 2025
04998 Kiczka Julia K14 2009 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2024
00485 Wicha Iwona K35 1987 KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 31 mar 2025
04995 Chmura Jarosław M50 1971 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2024
05024 Trzeciak Antoni M16 2008 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
05018 Szydłowska Magdalena K14 2009 UKS Traper, Złocieniec 31 mar 2025
05025 Wojczyk Zofia K14 2009 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
05040 Kwoczała Emilia K14 2009 UKS Lotna, Zdzieszowice 31 mar 2024
04981 Wróblewski Alan M14 2009 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2024
05007 Wollenberg Bernd M75 1948 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2024
04993 Marcinkiewicz Marcin M50 1973 KU AZS WAT, Warszawa 31 mar 2024
05005 Bąk Piotr M45 1978 WKS Śląsk, Wrocław 31 mar 2024
05003 Nadera Agata K50 1969 CX80 Kalisz 31 mar 2025
05047 Paterek Hanna K14 2009 HKS Azymut, Mochy 31 mar 2024
05006 Fleiss Sebastian M21 1996 KOS BnO, Szczecin 31 mar 2024
05034 Matusiak Wiktoria K14 2009 UKS Lotna, Zdzieszowice 31 mar 2024
04074 Lenczowski Jan M45 1976 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 31 mar 2025
05042 Oleśniewicz Hanna K14 2009 UKS Lotna, Zdzieszowice 31 mar 2024
04990 Suchenia Piotr M40 1980 UKS Siódemka, Rumia 31 mar 2024
05011 Durka Martyna K16 2007 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2024
04943 Kracjarz Szymon M16 2008 UKS Reflex, Rybnik 31 mar 2024
04999 Trzeciak Klaudia K14 2009 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2024
05049 Waśko Anna K14 2009 UKS Arkady, Raszków 31 mar 2024
04654 Ciupa Monika K45 1978 UKS Orientuś, Łódź 31 mar 2024
04800 Tsymbal Anastasiia K16 2008 MKS Paulinum, Jelenia Góra 31 mar 2024
04783 Nikołajuk Maja K16 2007 UKS Orientpark.pl, Iwiny 31 mar 2024