Władze


Zarząd PZOS:

prezes

Łukasz Charuba

Łódź

od: 19.09.2020



email: charuba.lukasz@gmail.com

wiceprezes

Rafał Mianowski

Warszawa

od: 19.09.2020



email: rafalmianowski@granofood.pl

sekretarz

Józef Kmieciński

Nowy Dwór Maz.

od: 19.09.2020



email: jozefkmiecinski@gmail.com

skarbnik

Barbara Nowak

Mochy

od: 19.09.2020



email:  basia_nowak@poczta.onet.pl

członek

Wojciech Dwojak

Wrocław

od: 19.09.2020



email: wojciech.dwojak@gmail.com

Komisja Rewizyjna:

Tadeusz Patejko - Przewodniczący

Stanisław Wasilewski - Członek Komisji

Jacek Wieszaczewski - Członek Komisji


Komisje i ciała doradcze Polskiego Związku Orientacji Sportowej:


Główne Kolegium Sędziów (nadzór - Józef Kmieciński):

Stanisław Leśnicki - przewodniczący

Piotr Chmielecki

Andrzej Wysocki


Rada trenerska (nadzór - Wojciech Dwojak):

Piotr Paszyński - przewodniczący

Ludomir Parfianowicz

Agata Porzycz

Dawid Stefański


Rada zawodnicza (nadzór - Rafał Mianowski):

Jan Bednarski - przewodniczący

Jan Byrczek

Michał Olejnik

Hanna Wiśniewska

Stanisław Pachnik


Komisja dzieci i młodzieży (nadzór - Barbara Nowak):

Przemysław Patejko - przewodniczący

Piotr Cych

Adam Gąsiorowski

Marcin Markowski

Adrian Kopczyński

Joanna Parfianowicz


Komisja regulaminowa (nadzór - Józef Kmieciński):

Jerzy Porzycz - przewodniczący

Bartłomiej Mazan

Maria Pabich


Komisja kalendarzowa i organizacji zawodów (nadzór - Wojciech Dwojak):

Tomasz Tkaczuk - przewodniczący

Włodzimierz Dyzio

Kalikst Sobczyński


Komisja Narciarskiego Biegu na Orientację (nadzór - Łukasz Charuba):

Maria Marszałek - przewodnicząca

Beata Polewka

Katarzyna Witek

Jacek Żmij


Komisja Orientacji Precyzyjnej (nadzór - Barbara Nowak):

Teresa Bugaj - przewodnicząca

Krzysztof Lechniak

Agata Ludwiczak

Bartłomiej Mazan

Artur Śliwiński

Jacek Wieszaczewski

Jan Zdanowicz


Komisja Rowerowej Jazdy na Orientację (nadzór - Rafał Mianowski):

Igor Błachut - przewodniczący

Tomasz Polewka

Jan Cegiełka


Komisja Kartograficzna i Budowy Tras (nadzór - Wojciech Dwojak):

Jacek Morawski - przewodniczący

Bartosz Pawlak

Piotr Pietroń


Komisja Wychowania i Dyscypliny (nadzór - Łukasz Charuba):

Alicja Hornik - przewodnicząca

Alicja Ewiak - Paszyńska

Fryderyk Pryjma