Wyniki

Nazwa Data Wyniki Pkt. rank
Szybki Mózg 2019 - Etap 1 2019-01-23
Wrocław Night O-Fight 2019 - Etap 4 2019-02-20
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Etap 1 2019-02-28
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Etap 1 2019-02-28
MP w Narciarskim BnO - klasyk 2019-03-02
MP w Narciarskim BnO - sprint 2019-03-03
Szybki Mózg 2019 - Etap 2 2019-03-13
Nocny Azymut etap 6 - Etap 6 2019-03-14
Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w średniodystansowym bno - Etap 1 2019-03-16
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym bno - Etap 1 2019-03-17
Wrocław Night O-Fight 2019 - Etap 5 2019-03-20
Szczecińska Dobranocka XIII E1 - Etap 1 2019-03-20
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w sprinterskim BnO - Etap 1 2019-03-23
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w nocnym BnO - Etap 1 2019-03-23
XVII Powitanie Wiosny - Etap 1 2019-03-23
Zawody Otwarcia Sezonu 2019 - Etap 1 2019-03-24
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w średniodystansowym BnO - Etap 1 2019-03-24
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2019 - rjno - Etap 1 2019-03-30
MP, MPW długodystansowy BnO - MP, MPW - Long 2019-03-31
Middle/Night TEST RACE - bieg nocny 2019-04-05
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2019 - bno - Etap 1 2019-04-06
Puchar Pomorza w klasycznym bno - Etap 1 2019-04-06
Middle/Night TEST RACE - dystans średni 2019-04-06
Middle/Night TEST RACE - bieg nocny 2019-04-06
Popularne Zawody na Orientację - treningowe 3-8km 2019-04-06
Middle/Night TEST RACE - dystans średni 2019-04-07
Mistrzostwa Województwa w średniodystansowym bno - Etap 1 2019-04-07
Szczecińska Dobranocka XIII E2 - Etap 1 2019-04-10
Tajemnice Dolnego Śląska (prolog) - prolog 2019-04-12
XII Puchar Koziołka - Bieg klasyczny 2019-04-13
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 2019-04-13
Mistrzostwa Olsztynka - Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni - Etap 1 2019-04-13
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 2019-04-14
XII Puchar Koziołka - Bieg średniodystansowy 2019-04-14
MP, KMP: sprint, start masowy, dystans średni (tylko KMP) - Etap 1 2019-04-26
MP, KMP: sprint, start masowy, dystans średni (tylko KMP) - Etap 2 2019-04-27
V Warszawska Mila w BnO - Nocna Warszawska Mila 2019-04-27
Puchar Paulinum - średni 2019-04-27
Puchar Paulinum - sprint 2019-04-27
V Warszawska Mila w BnO - Warszawska Mila 2019-04-27
MP, KMP: sprint, start masowy, dystans średni (tylko KMP) - Etap 3 2019-04-28
V Warszawska Mila w BnO - Etap 3 2019-04-28
Pomerania O-Festival - Etap 1 2019-04-30
Kwalifikacje do Pucharu Świata - średni dystans 2019-05-01
Pomerania O-Festival - Etap 2 2019-05-01
Pomerania O-Festival - Etap 3 2019-05-02
Puchar Bałtyku w Biegu na Orientację - Etap 1 2019-05-03
Puchar Bałtyku w Biegu na Orientację - Etap 2 2019-05-04
Puchar Bałtyku w Biegu na Orientację - Etap 3 2019-05-05
KMP I runda BnO - Sztafeta 2019-05-10
KMP I runda BnO - Klasyk 2019-05-11
KMP I runda BnO - Sprint 2019-05-12
Szybki Mózg 2019 - Etap 3 2019-05-15
MP, MPW w BnO - nocny, średni - bieg nocny 2019-05-18
Mistrzostwa Kobułt - Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk - Etap 1 2019-05-18
Popularne Zawody na Orientację - treningowe 3-8km 2019-05-18
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2019 - bno - Etap 2 2019-05-18
MP, MPW w BnO - nocny, średni - średni dystans 2019-05-19
X Puchar Puszczy Piskiej - Bieg klasyczny 2019-05-19
Szczecińska Dobranocka XIII E3 - Etap 3 2019-05-22
Puchar Roztocza - Bieg średniodystansowy 2019-05-25
MP, PN: dystans średni, sztafety, dystans klasyczny - Etap 2 2019-05-25
Puchar Roztocza - Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Sprint 2019-05-25
Kuyavia Cup - Etap 1 2019-05-25
MP, PN: dystans średni, sztafety, dystans klasyczny - Etap 1 2019-05-25
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - middle 2019-05-25
MP, PN: dystans średni, sztafety, dystans klasyczny - Etap 3 2019-05-26
Kuyavia Cup - Etap 2 2019-05-26
Puchar Ślęży - Etap 1 2019-05-26
Puchar Najmłodszych - Sprint 2019-05-31
Puchar Najmłodszych - Klasyk 2019-06-01
Puchar Najmłodszych - Sztafety 2019-06-02
Głuchołazy Cup - Etap 1 2019-06-07
Zawody towarzyszące do EMTBOC 2019 - Etap 1 2019-06-08
Głuchołazy Cup - Etap 2 2019-06-08
Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - klasyk 2019-06-08
Mistrzostwa Europy, Puchar Świata w Rowerowej Jeździe na Orientację - sztafety MIX 2019-06-08
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Memoriał im. Zygfryda Fąferka - dystans średni 2019-06-08
Głuchołazy Cup - Etap 3 2019-06-09
Mistrzostwa Europy, Puchar Świata w Rowerowej Jeździe na Orientację - sprint 2019-06-09
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Memoriał im. Zygfryda Fąferka - dystans klasyczny 2019-06-09
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2019 - rjno - Etap 2 2019-06-09
WOM w sprinterskim BnO - sprint 2019-06-09
Mistrzostwa Europy, Puchar Świata w Rowerowej Jeździe na Orientację - start masowy 2019-06-10
Szczecińska Dobranocka XIII FINAŁ - Finał 2019-06-12
Szybki Mózg 2019 - Etap 4 2019-06-12
Mistrzostwa Województwa w sprinterskim bno - Etap 1 2019-06-15
Popularne Zawody na Orientację - treningowe 3-8km 2019-06-15
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno - Etap 1 2019-06-15
VIII Puchar Lubuskiego (6 runda) - bieg klasyczny - Etap 1 2019-06-15
XXVI Mistrzostwa ZPK w BnO - BnO 2019-06-15
Puchar Podkarpacia - Runda II 2019-06-15
II Duatlon Orientacyjny Załęczańskiego Łuku Warty - DUATLON 2019-06-16
IV Mistrzostwa Załęczańskiego Łuku Warty w RJnO - RJnO 2019-06-16
III Retr-O BnO - retro BnO (mapa lata '80) 2019-06-16
Mistrzostwa Województwa w klasycznym bno - Etap 1 2019-06-16
MP, MPW w BnO - klasyk, sztafety - Klasyk 2019-06-22
MP, MPW w BnO - klasyk, sztafety - Sztafety 2019-06-23
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Seniorów - średni 2019-06-25
Silesia O-Cup - Etap 1 2019-06-28
Silesia O-Cup - Etap 3 2019-06-29
Silesia O-Cup - Etap 2 2019-06-29
Silesia O-Cup - Etap 4 2019-06-30
Wawel Cup 38 - Etap 1 2019-07-10
Wawel Cup 38 - Etap 2 2019-07-11
Wawel Cup 38 - Etap 3 2019-07-12
Wawel Cup 38 - Etap 4 2019-07-13
Wawel Cup 38 - Etap 5 2019-07-14
Grand Prix Polonia 2019 - Etap 1 2019-08-02
Grand Prix Polonia 2019 - Etap 2 2019-08-03
Puchar Podkarpacia - Runda III 2019-08-03
Grand Prix Polonia 2019 - Etap 3 2019-08-04