Wyniki

Nazwa Data Wyniki Pkt. rank
Szybki Mózg 2019 - Etap 1 2019-01-23
Wrocław Night O-Fight 2019 - Etap 4 2019-02-20
VIII MCO 2019 - XXXI International Murcia Costa Calida - Sprint 2019-02-22
VIII MCO 2019 - XXXI International Murcia Costa Calida - Long 2019-02-23
VIII MCO 2019 - XXXI International Murcia Costa Calida - Middle 2019-02-24
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Etap 1 2019-02-28
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Etap 1 2019-02-28
MP w Narciarskim BnO - klasyk 2019-03-02
MP w Narciarskim BnO - sprint 2019-03-03
Szybki Mózg 2019 - Etap 2 2019-03-13
Nocny Azymut etap 6 - Etap 6 2019-03-14
Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w średniodystansowym bno - Etap 1 2019-03-16
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym bno - Etap 1 2019-03-17
Szczecińska Dobranocka XIII E1 - Etap 1 2019-03-20
Wrocław Night O-Fight 2019 - Etap 5 2019-03-20
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w nocnym BnO - Etap 1 2019-03-23
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w sprinterskim BnO - Etap 1 2019-03-23
XVII Powitanie Wiosny - Etap 1 2019-03-23
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w średniodystansowym BnO - Etap 1 2019-03-24
Zawody Otwarcia Sezonu 2019 - Etap 1 2019-03-24
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2019 - rjno - Etap 1 2019-03-30
MP, MPW długodystansowy BnO - MP, MPW - Long 2019-03-31
Middle/Night TEST RACE - bieg nocny 2019-04-05
Puchar Pomorza w klasycznym bno - Etap 1 2019-04-06
Middle/Night TEST RACE - bieg nocny 2019-04-06
Middle/Night TEST RACE - dystans średni 2019-04-06
Popularne Zawody na Orientację - treningowe 3-8km 2019-04-06
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2019 - bno - Etap 1 2019-04-06
Middle/Night TEST RACE - dystans średni 2019-04-07
Mistrzostwa Województwa w średniodystansowym bno - Etap 1 2019-04-07
Szczecińska Dobranocka XIII E2 - Etap 1 2019-04-10
Tajemnice Dolnego Śląska (prolog) - prolog 2019-04-12
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 2019-04-13
Mistrzostwa Olsztynka - Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni - Etap 1 2019-04-13
XII Puchar Koziołka - Bieg klasyczny 2019-04-13
XII Puchar Koziołka - Bieg średniodystansowy 2019-04-14
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 2019-04-14
MP, KMP: sprint, start masowy, dystans średni (tylko KMP) - Etap 1 2019-04-26
V Warszawska Mila w BnO - Warszawska Mila 2019-04-27
Puchar Paulinum - sprint 2019-04-27
Puchar Paulinum - średni 2019-04-27
V Warszawska Mila w BnO - Nocna Warszawska Mila 2019-04-27
MP, KMP: sprint, start masowy, dystans średni (tylko KMP) - Etap 2 2019-04-27
V Warszawska Mila w BnO - Etap 3 2019-04-28
MP, KMP: sprint, start masowy, dystans średni (tylko KMP) - Etap 3 2019-04-28
Pomerania O-Festival - Etap 1 2019-04-30
Kwalifikacje do Pucharu Świata - średni dystans 2019-05-01
Pomerania O-Festival - Etap 2 2019-05-01
Pomerania O-Festival - Etap 3 2019-05-02
Puchar Bałtyku w Biegu na Orientację - Etap 1 2019-05-03
Puchar Bałtyku w Biegu na Orientację - Etap 2 2019-05-04
Puchar Bałtyku w Biegu na Orientację - Etap 3 2019-05-05
KMP I runda BnO - Sztafeta 2019-05-10
KMP I runda BnO - Klasyk 2019-05-11
KMP I runda BnO - Sprint 2019-05-12
Szybki Mózg 2019 - Etap 3 2019-05-15
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2019 - bno - Etap 2 2019-05-18
Popularne Zawody na Orientację - treningowe 3-8km 2019-05-18
MP, MPW w BnO - nocny, średni - bieg nocny 2019-05-18
Mistrzostwa Kobułt - Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk - Etap 1 2019-05-18
IX Puchar Puszczy Piskiej - Bieg klasyczny 2019-05-19
MP, MPW w BnO - nocny, średni - średni dystans 2019-05-19
Szczecińska Dobranocka XIII E3 - Etap 3 2019-05-22
MP, PN: dystans średni, sztafety, dystans klasyczny - Etap 2 2019-05-25
Puchar Roztocza - Bieg średniodystansowy 2019-05-25
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - middle 2019-05-25
Kuyavia Cup - Etap 1 2019-05-25
Puchar Roztocza - Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Sprint 2019-05-25
MP, PN: dystans średni, sztafety, dystans klasyczny - Etap 1 2019-05-25
Puchar Ślęży - Etap 1 2019-05-26
Kuyavia Cup - Etap 2 2019-05-26
MP, PN: dystans średni, sztafety, dystans klasyczny - Etap 3 2019-05-26
Prisma-rastit - Middle 2019-05-30
Puchar Najmłodszych - Sprint 2019-05-31
Puchar Najmłodszych - Klasyk 2019-06-01
Puchar Najmłodszych - Sztafety 2019-06-02
Głuchołazy Cup - Etap 1 2019-06-07
Głuchołazy Cup - Etap 2 2019-06-08
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Memoriał im. Zygfryda Fąferka - dystans średni 2019-06-08
Mistrzostwa Europy, Puchar Świata w Rowerowej Jeździe na Orientację - sztafety MIX 2019-06-08
Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - klasyk 2019-06-08
Zawody towarzyszące do EMTBOC 2019 - Etap 1 2019-06-08
World Cup Round 1 - Middle 2019-06-08
WOM w sprinterskim BnO - sprint 2019-06-09
Mistrzostwa Europy, Puchar Świata w Rowerowej Jeździe na Orientację - sprint 2019-06-09
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Memoriał im. Zygfryda Fąferka - dystans klasyczny 2019-06-09
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2019 - rjno - Etap 2 2019-06-09
Głuchołazy Cup - Etap 3 2019-06-09
World Cup Round 1 - Chase start 2019-06-09
Mistrzostwa Europy, Puchar Świata w Rowerowej Jeździe na Orientację - start masowy 2019-06-10
Szybki Mózg 2019 - Etap 4 2019-06-12
Szczecińska Dobranocka XIII FINAŁ - Finał 2019-06-12
XXVI Mistrzostwa ZPK w BnO - BnO 2019-06-15
Puchar Podkarpacia - Runda II 2019-06-15
Popularne Zawody na Orientację - treningowe 3-8km 2019-06-15
Mistrzostwa Województwa w sprinterskim bno - Etap 1 2019-06-15
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno - Etap 1 2019-06-15
VIII Puchar Lubuskiego (6 runda) - bieg klasyczny - Etap 1 2019-06-15
II Duatlon Orientacyjny Załęczańskiego Łuku Warty - DUATLON 2019-06-16
III Retr-O BnO - retro BnO (mapa lata '80) 2019-06-16
IV Mistrzostwa Załęczańskiego Łuku Warty w RJnO - RJnO 2019-06-16
Mistrzostwa Województwa w klasycznym bno - Etap 1 2019-06-16
MP, MPW w BnO - klasyk, sztafety - Klasyk 2019-06-22
MP, MPW w BnO - klasyk, sztafety - Sztafety 2019-06-23
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Seniorów - średni 2019-06-25
Silesia O-Cup - Etap 1 2019-06-28
Silesia O-Cup - Etap 3 2019-06-29
Silesia O-Cup - Etap 2 2019-06-29
Silesia O-Cup - Etap 4 2019-06-30
Wawel Cup 38 - Etap 1 2019-07-10
Wawel Cup 38 - Etap 2 2019-07-11
Wawel Cup 38 - Etap 3 2019-07-12
Wawel Cup 38 - Etap 4 2019-07-13
Wawel Cup 38 - Etap 5 2019-07-14
Tallinn Orienteering Week - Sprint 2019-08-02
Grand Prix Polonia 2019 - Etap 1 2019-08-02
Puchar Podkarpacia - Runda III 2019-08-03
Grand Prix Polonia 2019 - Etap 2 2019-08-03
Tallinn Orienteering Week - MIddle 2019-08-04
Grand Prix Polonia 2019 - Etap 3 2019-08-04
Nokian Tyres World Orienteering Championships - Middle qualification 2019-08-13
Nokian Tyres World Orienteering Championships - Long 2019-08-14
Nokian Tyres World Orienteering Championships - Middle final 2019-08-16
Grand Prix Pomorza - Etap 1 2019-08-23
Grand Prix Pomorza - Etap 2 2019-08-24
Grand Prix Pomorza - Etap 3 2019-08-25
Pomorze Sprint Cup 2019 - Etap 1 2019-08-30
Pomorze Sprint Cup 2019 - Etap 2 2019-08-31
Pomorze Sprint Cup 2019 - Etap 3 2019-08-31
Pomorze Sprint Cup 2019 - Etap 4 2019-09-01
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2019 - bno - Etap 3 2019-09-07
MP, MPW w BnO - sprint, sztafety sprinterskie - sprint 2019-09-07
MP, MPW w BnO - sprint, sztafety sprinterskie - sztafety sprinterskie 2019-09-08
Szybki Mózg 2019 - Etap 5 2019-09-11
MP w Orientacji Precyzyjnej - Sztafety 2019-09-13
VI PUCHAR ELBLĄGA - V runda MWiM - regionalne 2019-09-14
VI PUCHAR ELBLĄGA - V I runda MWiM - regionalne 2019-09-14
Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO - nocne 2019-09-14
Mistrzostwa Łodzi w nocnym BnO - Nocny 2019-09-14
Euromeeting 2019 / XXXI Suunto Games in Estonia - Middle 2019-09-14
MP w Orientacji Precyzyjnej - TempO 2019-09-14
MP w Orientacji Precyzyjnej - PreO 2019-09-15
Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w sztafetowym BnO - sztafety 2019-09-15
VI PUCHAR ELBLĄGA - VII runda MWiM - regionalne 2019-09-15
KMP II runda BnO - nocny sprint 2019-09-20
KMP II runda BnO - sztafeta klubowa 2019-09-21
KMP II runda BnO - średni 2019-09-21
X Puchar Puszczy Piskiej - VIII runda MWiM - Bieg klasyczny 2019-09-21
Finnish Championships - Sprint 2019-09-22
Szczecińska Dobranocka XIV - Etap 1 2019-09-25
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2019 - rjno - Etap 3 2019-09-28
MMM - strefa C (LUB-DLŚ-OPO-WLP) - Sztafeta 2019-09-28
MMM strefa B - Etap 2 2019-09-28
MMM strefa B - Etap 1 2019-09-28
MMM strefa A - Etap 1 2019-09-28
MMM strefa A - Etap 2 2019-09-28
MMM - strefa C (LUB-DLŚ-OPO-WLP) - Sprint 2019-09-28
Puchar Dobroszyc, Mistrzostwa DLŚ w klasyku - Klasyk 2019-09-29
MMM strefa B - Etap 3 2019-09-29
MMM strefa A - Etap 3 2019-09-29
MMM - strefa C (LUB-DLŚ-OPO-WLP) - Klasyk 2019-09-29
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2019 - bno - Etap 4 2019-10-05
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno - Etap 1 2019-10-05
Puchar Warszawy - Bieg klasyczny 2019-10-05
Rybino XVI - Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym biegu na orientację - Etap 1 2019-10-05
Puchar Pomorza w klasycznym bno - Etap 1 2019-10-06
Puchar Warszawy - Bieg średniodystansowy 2019-10-06
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Etap 1 2019-10-06
Bukowa Cup 6 - Etap 1 2019-10-11
Weekend z mapą - Etap 1 - Bieg średniodystansowy 2019-10-12
MP: długi dytans, KMP: długi dystans, sprint, dystans średni - Etap 2 2019-10-12
Bukowa Cup 6 - PreO 2019-10-12
Weekend z mapą - Etap 2 - Mistrzostwa Śląska w Sprinterskim Biegu na Orientację 2019-10-12
Bukowa Cup 6 - Etap 2 2019-10-12
MP: długi dytans, KMP: długi dystans, sprint, dystans średni - Etap 1 2019-10-12
Bukowa Cup 6 - TempO 2019-10-13
Bukowa Cup 6 - Etap 3 2019-10-13
MP: długi dytans, KMP: długi dystans, sprint, dystans średni - Etap 3 2019-10-13