Mapy 1973        2019

Wiktorowo

  kujawsko-pomorskie
  2019
  1:10000
  Wojciech Dwojak, Jacek Morawski
  Bartosz Pawlak

Ostrówce

  kujawsko-pomorskie
  2020
  1:10000
  Wojciech Dwojak, Jacek Morawski
  Bartosz Pawlak

Pniewy

  kujawsko-pomorskie
  2020
  1:10000
  Wojciech Dwojak, Jacek Morawski
  Bartosz Pawlak

Nazwa Numer Wojewódzwo Autorzy Właściciele Plik poglądowy JPG Lokalizacja Obrys
Źródła Gąsawki 2020-044-2702-KP kujawsko-pomorskie Bartosz Pawlak, Wojciech Dwojak, Jacek Morawski Bartosz Pawlak
Chomiąża Szlachecka 2020-043-2701-KP kujawsko-pomorskie Bartosz Pawlak, Wojciech Dwojak, Jacek Morawski Bartosz Pawlak
Gąsawka 2020-042-2700-KP kujawsko-pomorskie Bartosz Pawlak Bartosz Pawlak
Pniewy 2020-041-2699-KP kujawsko-pomorskie Wojciech Dwojak, Jacek Morawski Bartosz Pawlak
Ostrówce 2020-040-2698-KP kujawsko-pomorskie Wojciech Dwojak, Jacek Morawski Bartosz Pawlak
Wiktorowo 2020-039-2697-KP kujawsko-pomorskie Wojciech Dwojak, Jacek Morawski Bartosz Pawlak
Katowice - Brynów WST 2019-001-2584-ŚLS śląskie Adam Stalka Adam Stalka
Test test 2019-0002-2585- mazowieckie Jacek Morawski UNTS
Grzegórzki 2018-095-2583-MŁP małopolskie Piotr Pietroń Piotr Pietroń
Os. Bohaterów Września 2018-094-2582-MŁP małopolskie Jacek Kozłowski, Michał Topór Jacek Kozłowski
ŻABINIEC - Zdrowa 2018-093-2581-MŁP małopolskie Jacek Kozłowski Jacek Kozłowski
Katowice - Wełnowiec hałda 2018-092-2580-ŚLS śląskie Adam Stalka Adam Stalka
Dąbrowa 2018-091-2579-WM warmińsko-mazurskie Jarosław Bartczak EKO GRYF Elbląg
Frombork 2018-090-2578-WM warmińsko-mazurskie Kazimierz Szulżycki EKO GRYF Elbląg
Miedwie Las 2018-089-2577-ZPM zachodniopomorskie Bartłomiej Mazan MAGLAIN Wojciech Wieczorek
Miedwie Plaża 2018-088-2576-ZPM zachodniopomorskie Hubert Świerczyński MAGLAIN Wojciech Wieczorek
Osiedle Czaplineckie 2018-087-2575-ZPM zachodniopomorskie Aleksandra Mazan, Maciej Krzyśko UKS Traper
Budów 2 2018-086-2574-ZPM zachodniopomorskie Maciej Krzyśko, Marek Sobiegraj UKS Traper
AGH 2018-085-2573-MŁP małopolskie Piotr Pietroń WKS Wawel
Wieliczka 2018-084-2572-MŁP małopolskie Adam Stalka WKS Wawel
Nowa Huta 2018-083-2571-MŁP małopolskie Piotr Pietroń, Adam Stalka, Jacek Kozłowski, Michał Topór WKS Wawel
Brama Czwójdzińskiego 2018-082-2570-ZPM zachodniopomorskie Hubert Świerczyński, Bartłomiej Mazan, Artur Dobiecki, Krystian Petersburski KOS BnO
Armatnie Wzgórze 2018-081-2569-ZPM zachodniopomorskie Hubert Świerczyński, Bartłomiej Mazan, Artur Dobiecki KOS BnO
Osiedle Majowe 2018-080-2568-ZPM zachodniopomorskie Hubert Świerczyński KOS BnO
Fortepian 2018-079-2567-WLP wielkopolskie Maciej Krzyśko, Marek Sobiegraj UKS Gorajczyk
Zamek Królewski 2018-077-2565-MAZ mazowieckie Jacek Morawski, Maciej Gędziorowski UNTS
Macierowe Bagno 2018-076-2565-MAZ mazowieckie Jacek Morawski, Krzysztof Wołowczyk UNTS
Wężyska - stadion 2018-075-2564-LBS lubuskie Jerzy Deptuła PW ADRIANNA Jerzy Deptuła
RUDY 2018-070-2559-ŚLS śląskie Jacek Kozłowski UKS Reflex Sekcja BnO
Dybówek II 2018-069-2558-WM warmińsko-mazurskie Maciej Krzyśko, Marek Sobiegraj UKS Technik Ruciane-Nida
Wołomin Południe - MTBO 2018-068-2557-MAZ mazowieckie Grzegorz Marcinkiewicz Stowarzyszenie Team 360 stopni
SWF WAT 2018-067-2556-MAZ mazowieckie Ryszard Chachurski, Maciej Gędziorowski KU AZS WAT
Orientpark - Janina 2018-066-2555-DLŚ dolnośląskie Marcin Ciszek UKS Orientpark.pl
Wołomin - MTBO 2018-065-2554-MAZ mazowieckie Adam Wroniak Stowarzyszenie Team 360 stopni
Złota Karczma 2018-064-2553-POM pomorskie Jacek Morawski UKS Azymut 45
Osiedle Zachód 2018-063-2552-ZPM zachodniopomorskie Hubert Świerczyński, Bartłomiej Mazan SZWLA Stargard
Złoty Las - Nad Zalewem 2018-062-2551-DLŚ dolnośląskie Wojciech Dwojak Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Bystrzyca Górna 2018-061-2550-DLŚ dolnośląskie Wojciech Dwojak, Jacek Morawski, Adrian Kopczyński Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Zwierzyniec 2018-060-2549-POM pomorskie Jacek Nowak, Jerzy Porzycz, Maciej Hewelt UKS Azymut 45
Politechnika Rzeszowska 2018-058-2547-PDK podkarpackie Piotr Pietroń UKS Azymut Dębów
Czudec - Lutoryż 2018-057-2546-PDK podkarpackie Wojciech Dwojak, Jacek Morawski UKS Azymut Dębów
Patria 2018 2018-056-2545-MŁP małopolskie Piotr Pietroń UKS Patria
STARY SĄCZ - Mostki 2018-055-2544-MŁP małopolskie Jacek Kozłowski, Piotr Pietroń UKS Patria
GOŁKOWICE - Orlik 2018-054-2543-MŁP małopolskie Jacek Kozłowski UKS Patria
Góra Zborów 2018-053-2542-ŚLS śląskie Włodzimierz Dyzio WKS Wawel
Podlesice 2018-052-2541-ŚLS śląskie Włodzimierz Dyzio WKS Wawel
Skały Rzędkowickie 2018-051-2540-ŚLS śląskie Włodzimierz Dyzio WKS Wawel
Skały Kroczyckie 2018-050-2539-ŚLS śląskie Włodzimierz Dyzio WKS Wawel
Jasne Błonia 2018-049-2538-ZPM zachodniopomorskie Artur Dobiecki KOS BnO
Szczecin Stare Miasto 2018-048-2537-ZPM zachodniopomorskie Bartłomiej Mazan, Aleksandra Mazan KOS BnO
Tarasy Hakena 2018-047-2536-ZPM zachodniopomorskie Hubert Świerczyński KOS BnO
Mirów-Bobolice 2018-046-2535-ŚLS śląskie Wojciech Dwojak, Jacek Morawski WKS Wawel
Między Zamkami 2018-045-2534-ŚLS śląskie Wojciech Dwojak WKS Wawel
Ochędzyn Stary 2018-044-2533-ŁDZ łódzkie Włodzimierz Dyzio MUKS Junior
Żdżarski Las 2018-043-2532-ŁDZ łódzkie Włodzimierz Dyzio MUKS Junior
Park i Osiedle Sokolniki 2018-042-2531-ŁDZ łódzkie Damian Cegiełka UKS Grom
Puck Molo 2018-041-2530-POM pomorskie Piotr Sierzputowski UKS Siódemka
Dolina Wilgi 2018-040-2529-MŁP małopolskie Piotr Pietroń Piotr Pietroń
Mur Południowy 2018-039-2528-ZPM zachodniopomorskie Maciej Krzyśko, Marek Sobiegraj KS Aktywne
TUŁOWICE- ZIELONY KRZYŻ - RJnO 2018-038-2527-OPL opolskie Jan Zdanowicz LUKS Azymek
TUŁOWICE - BIAŁY KRZYŻ - RJnO 2018-037-2526-OPL opolskie Jan Zdanowicz LUKS Azymek
Góra Świętej Anny 2018-RJnO 2018-036-2525-OPL opolskie Jan Zdanowicz LUKS Azymek
GLIWICE LAS ŻOREK 2018 -RJnO 2018-035-2524-ŚLS śląskie Jan Zdanowicz UKS Kometa
Bulwary Wiślane 2018-034-2523-MAZ mazowieckie Jacek Morawski UNTS
GRZYBOWO 2018-033-2522-WLP wielkopolskie Jacek Kozłowski HKS Azymut
Przecław 2018-032-2521-ZPM zachodniopomorskie Michał Biernat, Mateusz Grzegorczyk, Krystian Petersburski KOS BnO
Stare Zabobrze 2018-031-2520-DLŚ dolnośląskie Damian Dutkiewicz, Daniel Jończy MKS Paulinum
Skały Wilhelma 2 2018-030-2519-DLŚ dolnośląskie Damian Dutkiewicz MKS Paulinum
Park Wojciecha 2018-029-2518-ZPM zachodniopomorskie Aleksandra Mazan KOS BnO
Jagiellońska 2018-028-2517-ZPM zachodniopomorskie Bartłomiej Mazan, Krzysztof Polec KOS BnO
Ryjewo 2018-027-2516-POM pomorskie Maciej Krzyśko, Marek Sobiegraj UMKS Kwidzyn
Wężyska - skrzyżowanie 2018-025-2514-LBS lubuskie Jerzy Deptuła Jerzy Deptuła
Wyrgóra 2018-024-2513-ŚLS śląskie Piotr Pietroń, Jacek Kozłowski Fundacja Pro Vitae
Zolskie Bagno 2018-023-2512-MAZ mazowieckie Jerzy Parzewski KS Spójnia Warszawa
Rzecko 2 2018-022-2511-ZPM zachodniopomorskie Maciej Krzyśko, Marek Sobiegraj Stowarzyszenie Aktywne Choszczno
Służew nad Dolinką 2018-021-2510-MAZ mazowieckie Krzysztof Wołowczyk UNTS
Milicz-Wałkowa - MTBO 2018-020-2509-DLŚ dolnośląskie Marcin Ciszek Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Milicz-Lasowice - MTBO 2018-019-2508-DLŚ dolnośląskie Wojciech Dwojak, Jacek Morawski Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Osiedle Młodych 2018 2018-018-2507-MAZ mazowieckie Adam Szmulkowski PUKS Młode Orły
Osówka 2018-017-2506-ZPM zachodniopomorskie Bartłomiej Mazan, Hubert Świerczyński KOS BnO
Kosewko 2018-016-2505-MAZ mazowieckie Jacek Morawski, Krzysztof Wołowczyk PUKS Młode Orły
Ogród Dendrologiczny im. Stefana Kownasa 2018-015-2504-ZPM zachodniopomorskie Krystian Petersburski KOS BnO
Mścięcino Zachód 2018-014-2503-ZPM zachodniopomorskie Artur Dobiecki, Mateusz Grzegorczyk, Mateusz Kula, Krystian Petersburski KOS BnO
Orientpark-Strzelnica 2018-013-2502-DLŚ dolnośląskie Marcin Ciszek, Adam Pawłowicz UKS Orientpark.pl
Krzeszowice 2018-012-2501-MŁP małopolskie Mariusz Skorupa LKS Górzanka
Kurdwanów 2018-011-2500-MŁP małopolskie Adam Stalka Adam Stalka
Nawojowa Góra 2018 2018-010-2499-MŁP małopolskie Mariusz Skorupa LKS Górzanka
Stare Police 2018-009-2498-ZPM zachodniopomorskie Hubert Świerczyński KOS BnO
Lasek Reymonta 2018-008-2497-ZPM zachodniopomorskie Hubert Świerczyński MAGLAIN Wojciech Wieczorek, 15 Południk
Service Inter Lab 2018-007-2496-ZPM zachodniopomorskie Bartłomiej Mazan KOS BnO
Nugat 2018-006-2495-MAZ mazowieckie Krzysztof Wołowczyk UNTS
Stadion Miejski 2018-005-2494-ŁDZ łódzkie Wojciech Dwojak UKS Orientuś
Wrocław - Zajezdnia Dąbie 2018-004-2493-DLŚ dolnośląskie Wojciech Dwojak Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej, WKS Śląsk
Zatoka Sportu 2018-003-2492-ŁDZ łódzkie Wojciech Dwojak UKS Orientuś
Ujazdów 2018-002-2491-MAZ mazowieckie Jacek Morawski UNTS
Stegny 2018-001-2490-MAZ mazowieckie Jacek Morawski UNTS
Kampus UJ 2017-114-2489-MŁP małopolskie Piotr Pietroń Piotr Pietroń
Krowodrza Górka 2017-113-2488-MŁP małopolskie Maciej Urbaniak Maciej Urbaniak
Osiedle 2 Pułku Lotniczego 2017-112-2487-MŁP małopolskie Jacek Kozłowski Jacek Kozłowski
Kopiec Kościuszki 2017-111-2486-MŁP małopolskie Włodzimierz Dyzio Włodzimierz Dyzio
OLSZA II 2017-110-2485-MŁP małopolskie Jacek Kozłowski Jacek Kozłowski
Os. Na Kozłówce 2017-109-2484-MŁP małopolskie Adam Stalka Adam Stalka
OS. ZŁOTEGO WIEKU - Fort 48 Batowice 2017-108-2483-MŁP małopolskie Jacek Kozłowski, Michał Topór Jacek Kozłowski, Michał Topór
Katowice - Nikiszowiec 2017-107-2482-ŚLS śląskie Adrian Król Adrian Król
Orientpark - Gorączka Złota 2017-106-2481-DLŚ dolnośląskie Wojciech Dwojak, Jacek Morawski UKS Orientpark.pl
Pogodno Południe 2017-105-2480-ZPM zachodniopomorskie Bartłomiej Mazan KOS BnO
Kępa Gocławska 2017-104-2479-MAZ mazowieckie Jacek Morawski UNTS
Stargard - Centrum 2017-103-2478-ZPM zachodniopomorskie Bartłomiej Mazan, Hubert Świerczyński MAGLAIN Wojciech Wieczorek, 15 Południk, SZWLA Stargard
Kopa Cwila 2017-102-2477-MAZ mazowieckie Krzysztof Wołowczyk UNTS
Celestynów Centrum Edukacji Leśnej 2017-101-2476-MAZ mazowieckie Piotr Sierzputowski Nadl.Celestynów, Gm.Celestynów, Gm.Karczew, M.Otwock
Księżnej Salomei 2017-100-2475-ZPM zachodniopomorskie Mateusz Kula, Krystian Petersburski, Krzysztof Polec KOS BnO
Celestynów Hala Sportowa 2017-099-2474-MAZ mazowieckie Piotr Sierzputowski Nadl.Celestynów, Gm.Celestynów, Gm.Karczew, M.Otwock
Karczew Szkoła Podstawowa nr 1 2017-098-2473-MAZ mazowieckie Piotr Sierzputowski Nadl.Celestynów, Gm.Celestynów, Gm.Karczew, M.Otwock
Karczew MOSiR 2017-097-2472-MAZ mazowieckie Piotr Sierzputowski Nadl.Celestynów, Gm.Celestynów, Gm.Karczew, M.Otwock
Otwock Stadion Park Szkoleniowy 2017-096-2471-MAZ mazowieckie Piotr Sierzputowski Nadl.Celestynów, Gm.Celestynów, Gm.Karczew, M.Otwock
Otwock Park Miejski 2017-095-2470-MAZ mazowieckie Piotr Sierzputowski Nadl.Celestynów, Gm.Celestynów, Gm.Karczew, M.Otwock
Celestynów Goździkowe Bagno 2017-094-2469-MAZ mazowieckie Piotr Sierzputowski Nadl.Celestynów, Gm.Celestynów, Gm.Karczew, M.Otwock
Celestynów Bocianowskie Bagno 2017-093-2468-MAZ mazowieckie Piotr Sierzputowski, Lech Trzpil Nadl.Celestynów, Gm.Celestynów, Gm.Karczew, M.Otwock
Celestynów Stara Wieś 2017-092-2467-MAZ mazowieckie Piotr Sierzputowski, Lech Trzpil Nadl.Celestynów, Gm.Celestynów, Gm.Karczew, M.Otwock
Karczew Torfy 2017-091-2466-MAZ mazowieckie Piotr Sierzputowski, Lech Trzpil Nadl.Celestynów, Gm.Celestynów, Gm.Karczew, M.Otwock
Otwock Stadion 2017-090-2465-MAZ mazowieckie Robert Drągowski, Piotr Sierzputowski, Lech Trzpil Nadl.Celstynów, Gm.Celestynów,Gm. Karczew, M.Otwock
Jezierce 2017-089-2464-KP kujawsko-pomorskie Jacek Kozłowski, Waldemar Fijor MKS Skarmat
Orientpark - Leśny Potok 2017-088-2463-DLŚ dolnośląskie Marcin Ciszek UKS Orientpark.pl
Bolesławiec - Os. 1000-lecia 2017-087-2462-DLŚ dolnośląskie Wojciech Pachnik, Małgorzata Szeliga UKS Orientpark.pl
Hawajska 2017-086-2461-MAZ mazowieckie Krzysztof Wołowczyk UNTS
Bobrowe Skały II 2017-085-2460-DLŚ dolnośląskie Wojciech Dwojak, Damian Dutkiewicz, Jacek Morawski MKS Paulinum
Bobrowe Skały I 2017-084-2459-DLŚ dolnośląskie Wojciech Dwojak, Damian Dutkiewicz, Jacek Morawski MKS Paulinum
Droga Dolinna 2017-083-2458-ZPM zachodniopomorskie Artur Dobiecki, Bartłomiej Mazan, Hubert Świerczyński KOS BnO
Kwidzyn - 3 maja 2017-082-2457-POM pomorskie Maciej Krzyśko, Marek Sobiegraj UMKS Kwidzyn
Kolonia Fryderyk 2017-081-2456-ŚLS śląskie Tomasz Jurczyk UKS Sparta Czyżowice
Nowy Zagór 2017-080-2455-LBS lubuskie Jerzy Deptuła Jerzy Deptuła
Dychów - Osiedle 2017-079-2454-LBS lubuskie Jerzy Deptuła Jerzy Deptuła
Osiedle Książąt Pomorskich 2017-078-2453-ZPM zachodniopomorskie Mateusz Kula, Krystian Petersburski KOS BnO
Jezioro Gocławskie 2017-077-2452-MAZ mazowieckie Jacek Morawski, Krzysztof Wołowczyk UNTS
Wesoła Wschód MTBO 2017-076-2451-MAZ mazowieckie Tomasz Nitsch, Grzegorz Marcinkiewicz Tomasz Nitsch, Grzegorz Marcinkiewicz
Wiązowna MTBO 2017-075-2450-MAZ mazowieckie Tomasz Nitsch, Grzegorz Marcinkiewicz Tomasz Nitsch, Grzegorz Marcinkiewicz
Sikorzyno lI 2017-074-2449-POM pomorskie Michał Motała, Andrzej Olech, Piotr Sierzputowski, Mirosław Tarnowski UKS Siódemka
Sikorzyno l 2017-073-2448-POM pomorskie Michał Motała, Andrzej Olech, Piotr Sierzputowski, Mirosław Tarnowski UKS Siódemka
Stargard - Starówka 2017-072-2444-ZPM zachodniopomorskie Bartłomiej Mazan, Hubert Świerczyński SZWLA Stargard
RYBNIK - Gzel 2017-071-2446-DLŚ dolnośląskie Jacek Kozłowski UKS Reflex Sekcja BnO
RYBNIK - Kampus 2017-070-2445-ŚLS śląskie Jacek Kozłowski UKS Reflex Sekcja BnO
Cypel Czerniakowski 2017-069-2444-MAZ mazowieckie Jacek Morawski UNTS
Osiedle Słoneczne 2017-068-2443-ZPM zachodniopomorskie Hubert Świerczyński KOS BnO
Radość 2017-067-2442-MAZ mazowieckie Jacek Morawski UNTS
Gałkówek Wschód 2017-066-2441-ŁDZ łódzkie Wojciech Dwojak, Jacek Morawski UKS Orientuś
Jelenia Dolina 2 Południe 2017-065-2440-WM warmińsko-mazurskie Kazimierz Szulżycki EKO Gryf Elbląg
Krzeszowice - Ośrodek Rehabilitacji 2017-064-2439-MŁP małopolskie Adrian Król Adrian Król
Piaśnica 2017-063-2438-POM pomorskie Michał Motała UKS Siódemka
Muza 2 2017-062-2437-POM pomorskie Michał Motała UKS Siódemka
Muza 1 2017-061-2436-POM pomorskie Michał Motała UKS Siódemka
Lipowy Kamień 2017-060-2435-POM pomorskie Jarosław Bartczak UKS Azymut 45
STARA WIEŚ - Cichoń 2017-059-2434-MŁP małopolskie Jacek Kozłowski UKS Patria
Łysa Góra 2017-058-2433-MŁP małopolskie Piotr Pietroń UKS Patria
Ostra 2017-057-2432-MŁP małopolskie Piotr Pietroń UKS Patria
Bartków - Białe Błoto 2017-056-2431-DLŚ dolnośląskie Marcin Ciszek, Wojciech Dwojak, Jacek Morawski Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Brus 2017-055-2430-ŁDZ łódzkie Jacek Morawski UKS Orientuś
Tworóg - Wytoki 2017-054-2429-ŚLS śląskie Adrian Król Adrian Król
Jaroszowiec 2017 2017-053-2428-MŁP małopolskie Włodzimierz Dyzio WKS Wawel
Olkusz Dołki 2017-052-2427-MŁP małopolskie Włodzimierz Dyzio WKS Wawel
Rabsztyn 2017 2017-051-2426-MŁP małopolskie Włodzimierz Dyzio WKS Wawel
Okunin 2017-050-2425-LBS lubuskie Jerzy Deptuła 44 WOG Krosno Odrzańskie
Wrocław - ZOO 2017-049-2424-DLŚ dolnośląskie Wojciech Dwojak, Konstiantyn Majasow Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Trzebnica - Las Bukowy 2017-048-2423-DLŚ dolnośląskie Konstiantyn Majasow Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Wrocław - Stare Miasto 2017-047-2422-DLŚ dolnośląskie Wojciech Dwojak Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Praski Trakt - MTBO 2017-046-2421-DLŚ dolnośląskie Dominik Mirowski, Damian Becmer KS Artemis
Piekielna Góra - MTBO 2017-045-2420-DLŚ dolnośląskie Damian Becmer, Dominik Mirowski KS Artemis
Polanica Zdrój - MTBO 2017-044-2419-DLŚ dolnośląskie Damian Becmer, Dominik Mirowski KS Artemis
Brzeg - Park Wolności 2017-043-2418-OPL opolskie Adrian Kopczyński, Szymon Sosenko Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Nowolipki 2017-042-2417-MAZ mazowieckie Jacek Morawski UNTS
Gliwice - Las Żorek 2017-041-2416-ŚLS śląskie Jan Zdanowicz UKS Kometa
Rudnik - południe 2 2017-040-2415-KP kujawsko-pomorskie Waldemar Fijor Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej
Zespół Szkolno-Przedszk. nr 7 (część płn) 2017-039-2413-MAZ mazowieckie Ryszard Chachurski KU AZS WAT, ZSP nr 7, Warszawa
Las Kumiecie 2017-038-2412-WM warmińsko-mazurskie Kazimierz Szulżycki 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
Park Kultury Powsin 2017-037-2411-MAZ mazowieckie Jacek Morawski UNTS
Hipodrom Stara Miłosna 2017-036-2410-MAZ mazowieckie Jacek Morawski UNTS
Park Odkrywców Polskich 2017-035-2409-MAZ mazowieckie Jacek Morawski UNTS
Niemierzyn 2017-034-2408-ZPM zachodniopomorskie Mateusz Kula, Hubert Kula KOS BnO
Pałac Kultury i Nauki 2017-033-2407-MAZ mazowieckie Jacek Morawski UNTS
Lublin - Wąwóz Jana Pawła II 2017-032-2406-LBL lubelskie Mirosław Tarnowski KU AZS UMCS, Lubelski Związek Orientacji Sportowej
Lublin - Stare Miasto 2017-031-2405-LBL lubelskie Mirosław Tarnowski KU AZS UMCS, Lubelski Związek Orientacji Sportowej
Sadlinki Południe 2017-030-2404-POM pomorskie Jarosław Bartczak UMKS Kwidzyn
Wrocław - Centrum Historii Zajezdnia 2017-029-2403-DLŚ dolnośląskie Wojciech Dwojak Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Biblioteka Główna WAT 2017-028-2402-MAZ mazowieckie Ryszard Chachurski, Dariusz Sokalski, Maciej Gędziorowski KU AZS WAT
Małpiak 2017-027-2401-ZPM zachodniopomorskie Maciej Krzyśko, Marek Sobiegraj Zachodniopomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej
Załęcze Małe - Bugajowe Góry 2017-026-2400-ŁDZ łódzkie Mariusz Skorupa UKS Załęczak
Załęcze Małe - Niwa 2017-025-2399-ŁDZ łódzkie Mariusz Skorupa UKS Załęczak
Załęcze Małe - Stara Wieś 2017-024-2398-ŁDZ łódzkie Mariusz Skorupa UKS Załęczak
Radiostacja Babice (maszty 5-6) 2017-023-2397-MAZ mazowieckie Maciej Gędziorowski KU AZS WAT
Las Rydzyny 2017-022-2396-ŁDZ łódzkie Piotr Krempiński, Jacek Morawski UKS Azymut Pabianice
Twierdza Modlin 2 2017-021-2395-MAZ mazowieckie Jakub Prasał, Adam Szmulkowski PUKS Młode Orły
Choszczówka 2 2017-020-2394-MAZ mazowieckie Karol Galicz, Jakub Prasał, Ryszard Piekarski, Adam Szmulkowski PUKS Młode Orły
Osiedle Zawadzkiego Wschód 2017-019-2393-ZPM zachodniopomorskie Artur Dobiecki KOS BnO
Dęby Gajowego 2017-018-2392-MAZ mazowieckie Jerzy Parzewski KS Spójnia Warszawa
Świnoujście - Fort Zachodni 2017-017-2391-ZPM zachodniopomorskie Hubert Świerczyński KOS BnO
Świnoujście - Park Zdrojowy 2017-016-2390-ZPM zachodniopomorskie Hubert Świerczyński KOS BnO
Orientpark-Świeradów-Zdrój 2017-015-2389-DLŚ dolnośląskie Wojciech Pachnik, Adam Pawłowicz, Małgorzata Szeliga UKS Orientpark.pl
Rzymowskiego 2017-014-2388-MAZ mazowieckie Krzysztof Wołowczyk UNTS
Papiernia 2017-013-2387-WLP wielkopolskie Jacek Kozłowski Nadleśnictwo Włoszakowice, Marek Galla
Pustynia Błędowska 2017-012-2386-MŁP małopolskie Jacek Morawski WKS Wawel
Wzgórza Dylewskie 2017 2017-011-2385-WM warmińsko-mazurskie Lech Trzpil, Piotr Sierzputowski, Robert Drągowski, Kuba Drągowski, Piotr Drągowski KS OK!Sport
Nawojowa Góra MTBO 2017-010-2384-MŁP małopolskie Mariusz Skorupa LKS Górzanka
Zamek Tenczyn 2017-009-2383-MŁP małopolskie Mariusz Skorupa LKS Górzanka
Zdzieszowice - Osiedle Korfantego i Kościuszki 2017-008-2382-OPL opolskie Jan Zdanowicz LUKS Azymek
Ślęża - Wieżyca 2017-007-2381-DLŚ dolnośląskie Wojciech Dwojak, Marcin Ciszek, Jacek Morawski Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Ślęża - Gozdnica 2017-006-2380-DLŚ dolnośląskie Wojciech Dwojak, Jacek Morawski Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Park Podolski 2017-005-2379-ŁDZ łódzkie Piotr Rzeńca UKS Orientuś
Nowy Kampus SGGW 2017-004-2370-MAZ mazowieckie Jacek Morawski UNTS
Poligon narciarski 2017 2017-003-2369-MAZ mazowieckie Maciej Gędziorowski, Ryszard Chachurski KU AZS WAT
Forty Korotyńskiego 2017-002-2368-MAZ mazowieckie Jacek Morawski, Krzysztof Wołowczyk UNTS
AWF 2017-001-2367-MAZ mazowieckie Jacek Morawski UNTS