Kadra narodowa 2023

Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Muller Iga UMKS, Kwidzyn BnO Juniorzy A
Majowski Jan WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy A
Muller Wiktor UMKS, Kwidzyn BnO Juniorzy A
Wołek Stanisław UNTS, Warszawa BnO Juniorzy A
Wójtowicz Krzysztof UNTS, Warszawa BnO Juniorzy A
Kurtycz Natalia WKS Wawel, Kraków BnO Juniorzy A
Pudełek Jowita LKS Górzanka, Nawojowa Góra BnO Juniorzy A
Perfikowska Hanna UMKS, Kwidzyn BnO Juniorzy A
Gielec Julia UKS Orientuś, Łódź BnO Juniorzy B
Wojczyk Marta UKS Orientuś, Łódź BnO Juniorzy B
Górski Patryk UKS OSiR, Góra Kalwaria BnO Juniorzy B
Bublik Piotr WKS Wawel, Kraków BnO Juniorzy B
Ważny Artur WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy B
Wójcik Paweł WKS Wawel, Kraków BnO Juniorzy B
Komorowska Marta UKS Orientuś, Łódź BnO Juniorzy B
Gielec Zuzanna UKS Orientuś, Łódź BnO Seniorzy
Hornik Aleksandra WKS Grunwald, Poznań BnO Seniorzy A
Olejnik Michał WKS Grunwald, Poznań BnO Seniorzy A
Wiśniewska Hanna WKS Grunwald, Poznań BnO Seniorzy A
Kurzyp Stanisław WKS Śląsk, Wrocław BnO Seniorzy B
Parfianowicz Piotr UNTS, Warszawa BnO Seniorzy B
Olejnik Agata UKS Orientuś, Łódź BnO Seniorzy B
Kowalski Wojciech WKS Śląsk, Wrocław BnO Seniorzy B
Pawlak Bartosz WKS Grunwald, Poznań BnO Seniorzy B
Pryjma Fryderyk UNTS, Warszawa BnO Seniorzy B
Parfianowicz Zuzanna UNTS, Warszawa BnO Seniorzy B
Bednarski Jan UNTS, Warszawa BnO Seniorzy B
Cych Agnieszka WKS Śląsk, Wrocław BnO Seniorzy B
Ślusarczyk Katarzyna OK! Sport, Warszawa BnO Seniorzy B
Bernaciak Ewa UKS Orientuś, Łódź BnO Seniorzy B
Dzioba Mateusz UMKS, Kwidzyn BnO Seniorzy B
Kalata Michał UMKS, Kwidzyn BnO Seniorzy B
Gielec Zuzanna UKS Orientuś, Łódź BnO Seniorzy B
Ciura Aleksandra WKS Śląsk, Wrocław BnO Seniorzy B
Fortuniak Weronika UNTS, Warszawa BnO Seniorzy B
Bernaciak Aleksander WKS Śląsk, Wrocław BnO Seniorzy B
Dutkowski Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław BnO Seniorzy B
Kuca Kacper UNTS, Warszawa BnO Seniorzy B
Bultrowicz Tymoteusz WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy młodsi A
Rzeńca Tomasz UKS Orientuś, Łódź BnO Juniorzy młodsi A
Słońska Antonina WKS Wawel, Kraków BnO Juniorzy młodsi A
Pachnik Jędrzej UKS Orientpark.pl, Iwiny BnO Juniorzy młodsi A
Maciejewski Bartłomiej BKS Wataha, Warszawa BnO Juniorzy młodsi A
Mikuła Iga KOS BnO, Szczecin BnO Juniorzy młodsi A
Biskupska Julia WKS Wawel, Kraków BnO Juniorzy młodsi A
Olejnik Jaśmina WKS Wawel, Kraków BnO Juniorzy młodsi A
Wodzicki Filip WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy młodsi B
Krempiński Franciszek UKS Azymut, Pabianice BnO Juniorzy młodsi B
Mianowska Antonina UNTS, Warszawa BnO Juniorzy młodsi B
Kociuba Wiktor MKS MOS, Wrocław BnO Juniorzy młodsi B
Lendzioszek Roman BKS Wataha, Warszawa BnO Juniorzy młodsi B
Ukleja Krzysztof PKO Harpagan, Gdańsk BnO Juniorzy młodsi B
Chodlewski Antoni KS Kościelec, Chrzanów BnO Juniorzy młodsi B
Rokita Antonina PKO Harpagan, Gdańsk BnO Juniorzy młodsi B
Klimczak Olimpia UKS Siódemka, Rumia BnO Juniorzy młodsi B
Porzycz Małgorzata UKS Siódemka, Rumia BnO Juniorzy młodsi B
Włodarczyk Wiktoria UKS Traper, Złocieniec BnO Juniorzy młodsi B
Ciszek Katarzyna WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy młodsi B
Mikuła Daria KOS BnO, Szczecin BnO Juniorzy młodsi B
Kula Maja KOS BnO, Szczecin BnO Juniorzy młodsi B
Młynarczyk Kaja UKS Azymut, Pabianice BnO Juniorzy młodsi B
Chabiera Filomena UNTS, Warszawa BnO Juniorzy młodsi B
Drapella Stanisław PKO Harpagan, Gdańsk BnO Juniorzy młodsi B
Kociuba Kajetan KOS BnO, Szczecin BnO Juniorzy młodsi B
Sztranek Maciej UKS Azymut, Pabianice BnO Juniorzy młodsi B
Kula Mateusz KOS BnO, Szczecin BnO Młodzieżowcy A
Pachnik Stanisław UKS Orientuś, Łódź BnO Młodzieżowcy A
Sztranek Jan UKS Azymut, Pabianice BnO Młodzieżowcy A
Krempińska Julia UKS Azymut, Pabianice BnO Młodzieżowcy A
Sudoł Hanna WKS Śląsk, Wrocław BnO Młodzieżowcy A
Słomczyński Ignacy UKS Orientuś, Łódź BnO Młodzieżowcy B
Filipiak Adrianna KS Hades, Poznań BnO Młodzieżowcy B
Doreń Wiktoria UKS Orientuś, Łódź BnO Młodzieżowcy B
Paterek Mikołaj WKS Śląsk, Wrocław BnO Młodzieżowcy B
Jończy Jakub WKS Śląsk, Wrocław BnO Młodzieżowcy B
Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Nowak Grzegorz UKS Siódemka, Rumia MTBO Juniorzy B
Marszałek Patryk UKS Kometa, Gliwice MTBO Juniorzy B
Towarek Michał UKS Kometa, Gliwice MTBO Juniorzy B
Wroniak Krzysztof Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa MTBO Juniorzy B
Leśniak Matylda UKS Kometa, Gliwice MTBO Juniorzy B
Łukasik Aleksandra UKS Lotna, Zdzieszowice MTBO Juniorzy B
Janowski Filip UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy B
Niebielski Jr Bartosz UKS Falenica, Warszawa MTBO Seniorzy A
Kamińska Anna KU AZS WAT, Warszawa MTBO Seniorzy A
Piłkowski Tadeusz Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa MTBO Seniorzy B
Szaturska Aleksandra UKS Falenica, Warszawa MTBO Seniorzy B
Nyga Julia UKS Kometa, Gliwice MTBO Seniorzy B
Pogoda Kinga UKS Kometa, Gliwice MTBO Seniorzy B
Kielak Hubert UKS Falenica, Warszawa MTBO Seniorzy B
Hyla Damian UKS Kometa, Gliwice MTBO Seniorzy B
Sikorski Marcin LUKS Azymek, Zdzieszowice MTBO Seniorzy B
Towarek Tomasz UKS Kometa, Gliwice MTBO Juniorzy młodsi B
Szymański Norman UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy młodsi B
Malinowski Wojciech UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy młodsi B
Hyla Natalia UKS Kometa, Gliwice MTBO Juniorzy młodsi B
Burak Łukasz UKS Lotna, Zdzieszowice MTBO Juniorzy młodsi B
Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Nazwa Utworzono Pliki Typ Komentarz
3 Plan strategiczny długookresowego rozwoju KNS w BnO 21-04-03 12:55 Kadra Narodowa Regulamin
3 Zasady kwalifikacji do KNJ w BnO na 2023 rok 21-12-17 15:49 Kadra Narodowa Regulamin
3 Zasady kwalifikacji do KNS w BnO na 2023 rok 22-02-07 12:41 Kadra Narodowa Regulamin
3 Zasady używania, finansowania i zakupu strojów reprezentacyjnych 22-05-20 14:45 Kadra Narodowa Regulamin
2 Powołanie KNS w BnO na TWG, 12-19.07.2022, USA 22-07-12 23:47 Powołania Kadra Narodowa Komunikat
2 Powołanie KN RJnO na zgrupowanie, 30.07-13.08.2022, Zieleniec 22-07-12 23:50 Powołania Kadra Narodowa Komunikat
3 Zasady powoływania do Kadry Narodowej w Orientacji Precyzyjnej w 2023 r. 22-08-26 23:55 Kadra Narodowa Regulamin
3 Zasady kwalifikacji do KNJ w BnO na 2024 rok 22-12-01 14:46 Kadra Narodowa Regulamin
3 Plan szkolenia KNJ w BnO 2023 22-12-01 14:49 Kadra Narodowa Regulamin
3 Skład KNJ w BnO 2023 22-12-01 14:49 Kadra Narodowa Regulamin
3 Zasady kwalifikacji EYOC 2023 22-12-01 14:50 Kadra Narodowa Regulamin
3 Zasady kwalifikacji JWOC 2023 22-12-01 14:50 Kadra Narodowa Regulamin
3 Skład KNS w BnO 2023 22-12-02 10:33 Kadra Narodowa Regulamin
3 Plan szkolenia KNS w BnO 2023 22-12-31 22:38 Kadra Narodowa Regulamin
3 Zasady kwalifikacji do MŚ w OP 2023 - aktualizacja 22-09-08 14:48 Kadra Narodowa Regulamin
3 Skład KN MTBO 2023 23-01-29 09:31 Kadra Narodowa Regulamin
3 Zasady kwalifikacji do imprez mistrzowskich MTBO 2023 oraz do KN w MTBO 2024 23-01-29 23:52 Kadra Narodowa Regulamin
3 Plan szkolenia KN MTBO 2023 23-01-29 23:57 Kadra Narodowa Regulamin