Kadra narodowa

Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Gielec Zuzanna UKS Orientuś BnO Juniorzy A
Towarek Michał UKS Kometa RJnO Juniorzy A
Kurzyp Stanisław WKS Śląsk BnO Juniorzy A
Rzeńca Piotr (jr) UKS Orientuś BnO Juniorzy A
Nyga Julia UKS Kometa RJnO Juniorzy A
Niebielski Jr Bartosz UKS Falenica RJnO Juniorzy A
Mazurek Agnieszka WKS Śląsk BnO Juniorzy A
Block Amelia UKS Orientuś BnO Juniorzy A
Petersburski Krystian UKS Azymut 45 BnO Juniorzy B
Leśnicka Agnieszka UKS Azymut Dębów BnO Juniorzy B
Polewka Aleksandra UKS Kometa RJnO Juniorzy B
Dammfeld Karolina LUKS Azymek RJnO Juniorzy B
Sikorski Marcin LUKS Azymek RJnO Juniorzy B
Nowak Bartosz UKS Falenica RJnO Juniorzy B
Byrczek Jan UKS Kometa RJnO Juniorzy B
Hyla Damian UKS Kometa RJnO Juniorzy B
Topór Magdalena WKS Wawel BnO Juniorzy B
Słońska Zofia WKS Wawel BnO Juniorzy B
Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 BnO Juniorzy B
Kucharczyk Jakub UKS Kometa RJnO Juniorzy C
Oleszek Aleksandra LUKS Azymek RJnO Juniorzy C
Obstoj Adam LUKS Azymek RJnO Juniorzy C
Hornik Aleksandra WKS Grunwald BnO Seniorzy A
Jaroszek Radosław Stowarzyszenie Team 360 stopni NBnO Seniorzy A
Mysza Sławomir InO Jura OS Morawica Trail-O Seniorzy A
Borucka Marzena SnRRON 'Tur Borówka' Katowice Trail-O Seniorzy A
Parfianowicz Piotr UNTS BnO Seniorzy A
Bednarski Rafał SnRRON 'Tur Borówka' Katowice Trail-O Seniorzy A
Olejnik Michał WKS Grunwald BnO Seniorzy A
Pawlak Bartosz WKS Grunwald BnO Seniorzy A
Ludwiczak Agata MKS Metalowiec Trail-O Seniorzy B
Kamińska Anna KU AZS WAT RJnO Seniorzy B
Jaroszek Radosław Stowarzyszenie Team 360 stopni RJnO Seniorzy B
Jaroszek Jakub Stowarzyszenie Team 360 stopni RJnO Seniorzy B
Marcinkiewicz Grzegorz H PUKS Młode Orły RJnO Seniorzy B
Stankiewicz Agata UKS Orientuś BnO Seniorzy B
Wiśniewska Hanna WKS Śląsk BnO Seniorzy B
Gwóźdź Ewa UKS Orientuś BnO Seniorzy B
Cygler Paulina WKS Wawel BnO Seniorzy B
Podziński Rafał UKS Orientuś BnO Seniorzy B
Kowalski Wojciech WKS Śląsk BnO Seniorzy B
Wołowczyk Krzysztof UNTS BnO Seniorzy B
Pryjma Fryderyk UNTS BnO Seniorzy B
Wensław Mateusz UKS Azymut 45 BnO Seniorzy B
Biederman Marcin WKS Wawel NBnO Seniorzy B
Dutkowski Mikołaj UKS Arkady BnO Seniorzy B
Kubicka Zuzanna UNTS BnO Seniorzy B
Bednarski Jan UNTS BnO Seniorzy B
Bator Grażyna InO Jura OS Morawica Trail-O Seniorzy B
Białogłowska Malwina SnRRON 'Tur Borówka' Katowice Trail-O Seniorzy B
Cieśluk Agata SnRRON 'Tur Borówka' Katowice Trail-O Seniorzy B
Maksimowicz Aleksandra SnRRON 'Tur Borówka' Katowice Trail-O Seniorzy B
Pająk Karolina SnRRON 'Tur Borówka' Katowice Trail-O Seniorzy B
Włodarski Mariusz Indywidualny Łódzkie Trail-O Seniorzy B
Kluska Mateusz SnRRON 'Tur Borówka' Katowice Trail-O Seniorzy C
Bukowska Agnieszka SnRRON 'Tur Borówka' Katowice Trail-O Seniorzy C
Graba Katarzyna SnRRON 'Tur Borówka' Katowice Trail-O Seniorzy C
Kupiszak Bartosz SnRRON 'Tur Borówka' Katowice Trail-O Seniorzy C
Sanocka Barbara UKS Kometa RJnO Seniorzy C
Lewicki Łukasz SnRRON 'Tur Borówka' Katowice Trail-O Seniorzy C
Lisewska Agnieszka PKO Harpagan RJnO Seniorzy C
Krempińska Julia UKS Azymut BnO Juniorzy młodsi A
Sztranek Jan UKS Azymut BnO Juniorzy młodsi A
Sudoł Hanna WKS Śląsk BnO Juniorzy młodsi A
Nowak Michał UKS Orientuś BnO Juniorzy młodsi B
Paterek Mikołaj HKS Azymut BnO Juniorzy młodsi B
Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn BnO Juniorzy młodsi B
Czyński Miłosz KOS BnO BnO Juniorzy młodsi B
Antonowicz Jan UNTS BnO Juniorzy młodsi B
Słomczyński Ignacy UKS Orientuś BnO Juniorzy młodsi B
Kula Mateusz KOS BnO BnO Juniorzy młodsi B
Lamparska Maja WKS Wawel BnO Juniorzy młodsi B
Gielec Julia UKS Orientuś BnO Juniorzy młodsi B
Lisiak Adam UKS Orientuś BnO Juniorzy młodsi B
Muller Iga UMKS Kwidzyn BnO Juniorzy młodsi B
Muller Wiktor UMKS Kwidzyn BnO Juniorzy młodsi B
Wąsiewicz Jerzy Stowarzyszenie Team 360 stopni RJnO Juniorzy młodsi C
Leśniak Matylda UKS Kometa RJnO Juniorzy młodsi C
Nitsch Aleksandra UNTS RJnO Juniorzy młodsi C
Pogoda Kinga UKS Kometa RJnO Juniorzy młodsi C
Kołodziejczyk Łukasz UKS Kometa RJnO Juniorzy młodsi C
Ciesiółka Katarzyna WKS Śląsk BnO Młodzieźowcy A
Krawczyński Mikołaj WKS Śląsk BnO Młodzieźowcy A
Biederman Adrianna WKS Wawel BnO Młodzieźowcy A
Kuca Kacper WKS Wawel BnO Młodzieźowcy A
Garbacik Maja WKS Wawel BnO Młodzieźowcy A
Cych Agnieszka WKS Śląsk BnO Młodzieźowcy A
Kalisiak Dawid UKS Azymut BnO Młodzieźowcy B
Rosłaniec Mateusz WKS Śląsk BnO Młodzieźowcy B
Kruk Michał UKS Azymut Dębów BnO Młodzieźowcy B
Krzysztyński Michał WKS Wawel BnO Młodzieźowcy B
Głowacz Julia UNTS BnO Młodzieźowcy B