Kadra narodowa 2024

Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Mikuła Iga WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy
Kasprzyk Marta UKS OSiR, Góra Kalwaria BnO Juniorzy
Chabiera Filomena UNTS, Warszawa BnO Juniorzy
Dzwonkowska Paulina UKS OSiR, Góra Kalwaria BnO Juniorzy
Bultrowicz Tymoteusz WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy
Wodzicki Filip WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy
Maciejewski Bartłomiej UKS OSiR, Góra Kalwaria BnO Juniorzy
Pachnik Jędrzej UKS Orientpark.pl, Iwiny BnO Juniorzy
Drapella Stanisław PKO Harpagan, Gdańsk BnO Juniorzy
Sztranek Maciej UKS Azymut, Pabianice BnO Juniorzy
Krempiński Franciszek UKS Azymut, Pabianice BnO Juniorzy
Słońska Antonina WKS Wawel, Kraków BnO Juniorzy
Mianowska Antonina UNTS, Warszawa BnO Juniorzy
Młynarczyk Kaja UKS Azymut, Pabianice BnO Juniorzy
Ciszek Katarzyna WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy
Mikuła Daria WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy
Kula Maja WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy
Rokita Antonina PKO Harpagan, Gdańsk BnO Juniorzy
Pachnik Antoni UKS Orientpark.pl, Iwiny BnO Juniorzy
Kociuba Kajetan WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy
Kurzyp Stanisław WKS Śląsk, Wrocław BnO Seniorzy
Kula Mateusz WKS Śląsk, Wrocław BnO Seniorzy
Sudoł Hanna WKS Śląsk, Wrocław BnO Seniorzy
Pachnik Stanisław UKS Orientpark.pl, Iwiny BnO Seniorzy
Olejnik Michał WKS Grunwald, Poznań BnO Seniorzy A
Hornik Aleksandra WKS Grunwald, Poznań BnO Seniorzy A
Kuca Kacper UNTS, Warszawa BnO Seniorzy B
Wiśniewska Hanna WKS Grunwald, Poznań BnO Seniorzy B
Bernaciak Ewa UKS Orientuś, Łódź BnO Seniorzy B
Ślusarczyk Katarzyna OK! Sport, Warszawa BnO Seniorzy B
Olejnik Agata UKS Orientuś, Łódź BnO Seniorzy B
Pawlak Bartosz WKS Grunwald, Poznań BnO Seniorzy B
Parfianowicz Piotr UNTS, Warszawa BnO Seniorzy B
Pryjma Fryderyk UNTS, Warszawa BnO Seniorzy B
Kowalski Wojciech WKS Śląsk, Wrocław BnO Seniorzy B
Trzeciak Antoni UKS Orientuś, Łódź BnO Juniorzy młodsi
Bałaziński Antoni UKS Patria, Młynne BnO Juniorzy młodsi
Pułczyński Jeremi Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa BnO Juniorzy młodsi
Łubisz Łukasz UKS Azymut, Pabianice BnO Juniorzy młodsi
Kociuba Wiktor WKS Śląsk, Wrocław BnO Juniorzy młodsi
Golinowski Piotr HKS Azymut, Mochy BnO Juniorzy młodsi
Ukleja Krzysztof PKO Harpagan, Gdańsk BnO Juniorzy młodsi
Ładomirski Szymon MKS Paulinum, Jelenia Góra BnO Juniorzy młodsi
Lemańczyk Witold PKO Harpagan, Gdańsk BnO Juniorzy młodsi
Rzeńca Tomasz UKS Orientuś, Łódź BnO Juniorzy młodsi
Miś Milena HKS Azymut, Mochy BnO Juniorzy młodsi
Porzycz Małgorzata UKS Siódemka, Rumia BnO Juniorzy młodsi
Nikołajuk Martyna UKS Orientpark.pl, Iwiny BnO Juniorzy młodsi
Hetnar Oliwia UKS Orientpark.pl, Iwiny BnO Juniorzy młodsi
Biskupska Julia WKS Wawel, Kraków BnO Juniorzy młodsi
Duda Kornelia UKS Traper, Złocieniec BnO Juniorzy młodsi
Olejnik Jaśmina WKS Wawel, Kraków BnO Juniorzy młodsi
Kurtycz Natalia WKS Wawel, Kraków BnO Młodzieżowcy
Pudełek Jowita LKS Górzanka, Nawojowa Góra BnO Młodzieżowcy
Majowski Jan WKS Śląsk, Wrocław BnO Młodzieżowcy
Ważny Artur WKS Śląsk, Wrocław BnO Młodzieżowcy
Podworski Kacper UKS OSiR, Góra Kalwaria BnO Młodzieżowcy
Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Rogalska Wiktoria BKS Wataha, Warszawa MTBO Juniorzy
Wroniak Krzysztof Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa MTBO Juniorzy B
Janowski Filip UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy B
Szymański Norman UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy B
Burak Łukasz LUKS Azymek, Zdzieszowice MTBO Juniorzy C
Wąsiewicz Jerzy Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa MTBO Juniorzy C
Brzezińska Maja UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy C
Prais Julia UKS Dąb, Leszno MTBO Juniorzy C
Łukasik Aleksandra LUKS Azymek, Zdzieszowice MTBO Juniorzy C
Leśniak Matylda UKS Kometa, Gliwice MTBO Juniorzy C
Niebielski Jr Bartosz UKS Falenica, Warszawa MTBO Seniorzy A
Kamińska Anna KU AZS WAT, Warszawa MTBO Seniorzy A
Hyla Damian UKS Kometa, Gliwice MTBO Seniorzy B
Szaturska Aleksandra UKS Falenica, Warszawa MTBO Seniorzy B
Kielak Hubert UKS Falenica, Warszawa MTBO Seniorzy B
Nowak Grzegorz UKS Siódemka, Rumia MTBO Seniorzy B
Oleśniewicz Nina LUKS Azymek, Zdzieszowice MTBO Seniorzy C
Tkaczuk Anna Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa MTBO Seniorzy C
Wąsiewicz Urszula Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa MTBO Juniorzy młodsi B
Malinowski Wojciech UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy młodsi C
Dammfeld Adam LUKS Azymek, Zdzieszowice MTBO Juniorzy młodsi C
Szymański Oskar UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy młodsi C
Malinowski Bartosz UKS Falenica, Warszawa MTBO Juniorzy młodsi C
Żmij Szymon UKS Kometa, Gliwice MTBO Juniorzy młodsi C
Marszałek Dawid UKS Kometa, Gliwice MTBO Juniorzy młodsi C
Hyla Natalia UKS Kometa, Gliwice MTBO Juniorzy młodsi C
Oleśniewicz Hanna LUKS Azymek, Zdzieszowice MTBO Juniorzy młodsi C
Dżumaga Sara UKS Dąb, Leszno MTBO Juniorzy młodsi C
Pietrowska Matylda UKS Dąb, Leszno MTBO Juniorzy młodsi C
Benesz Olga Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa MTBO Juniorzy młodsi C
Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Cieśluk Agata SnRRON 'Tur Borówka' Katowice Trail-O
Bąk Zbigniew WKS Wawel, Kraków Trail-O
Zdanowicz Jan UKS Kometa, Gliwice Trail-O
Ludwiczak Agata UKS Orientuś, Łódź Trail-O
Borucka Marzena SnRRON 'Tur Borówka' Katowice Trail-O
Drożdż Krzysztof MKS Metalowiec, Łódź Trail-O
Szulc Daniel MKS Metalowiec, Łódź Trail-O
Włodarski Mariusz MKS Metalowiec, Łódź Trail-O
Nazwisko Imię Klub Dyscplina Kategoria Typ
Nazwa Utworzono Pliki Typ Komentarz
3 Plan strategiczny długookresowego rozwoju KNS w BnO 21-04-03 12:55 Kadra Narodowa Regulamin
3 Zasady używania, finansowania i zakupu strojów reprezentacyjnych 22-05-20 14:45 Kadra Narodowa Regulamin
3 Zasady kwalifikacji do KNJ w BnO na 2024 rok 22-12-01 14:46 Kadra Narodowa Regulamin
3 Plan szkolenia KNS w BnO 2024 23-12-31 16:46 Kadra Narodowa Regulamin
3 Zasady kwalifikacji ETOC 2024 23-08-27 23:53 Kadra Narodowa Regulamin
3 Wyniki kwalifikacji do KN RJnO 2024 23-11-16 13:10 Kadra Narodowa Regulamin
3 Skład KN MTBO 2024 23-12-17 13:49 Kadra Narodowa Regulamin
3 Zasady kwalifikacji EYOC 2024 23-12-17 14:03 Kadra Narodowa Regulamin
3 Zasady kwalifikacji JWOC 2024 23-12-17 14:10 Kadra Narodowa Regulamin
3 Skład KNJ w BnO 2024 23-12-19 16:33 Kadra Narodowa Regulamin
3 Zasady kwalifikacji do KNJ w BnO na 2025 rok 23-12-19 16:34 Kadra Narodowa Regulamin
3 Plan szkolenia KNJ w BnO 2024 23-12-19 16:34 Kadra Narodowa Regulamin
3 Skład KNS w BnO 2024 23-12-31 16:46 Kadra Narodowa Regulamin
3 Plan szkolenia KN MTBO 2024 23-12-31 23:41 Kadra Narodowa Regulamin
3 Zasady kwalifikacji do imprez mistrzowskich MTBO 2024 oraz do KN w MTBO 2025 24-01-18 11:41 Kadra Narodowa Regulamin
3 Zasady kwalifikacji do imprez mistrzowskich KNS 2024 23-12-31 16:47 Kadra Narodowa Regulamin
2 Powołanie KNJ w BnO na zgrupowanie, 29.02-3.03.2024, Rumia 24-02-20 10:11 Powołania Kadra Narodowa Komunikat
3 Wyniki kwalifikacji ETOC 2024 24-03-09 23:58 Kadra Narodowa Regulamin
3 Wyniki sprawdzianu biegowego KNJ w BnO 2024 24-03-19 13:52 Kadra Narodowa Regulamin
2 Powołanie KNJ w BnO na CEYOC, 4-7.04.2024, Węgry 24-03-19 14:13 Powołania Kadra Narodowa Komunikat
2 Powołanie KN OP na ETOC, 8-12.05.2024 r., Finlandia 24-03-27 09:45 Powołania Kadra Narodowa Komunikat
3 Skład KN OP 2024 24-03-30 23:55 Kadra Narodowa Regulamin
2 Powołanie KN OP na zawody, 12-14.04.2024 r., Litwa 24-04-15 14:24 Powołania Kadra Narodowa Komunikat
3 Wyniki kwalifikacji EYOC JWOC 2024 24-04-20 22:47 Kadra Narodowa Regulamin
2 Powołanie KNJ w BnO na zgrupowanie, 28.04-5.05.2024, Szczecin 24-04-22 13:26 Powołania Kadra Narodowa Komunikat
3 Wyniki kwalifikacji do imprez mistrzowskich MTBO 2024 - stan na 21.04 24-04-23 20:05 Kadra Narodowa Regulamin
3 Wyniki kwalifikacji EYOC JWOC 2024 po 2 biegach 24-04-15 14:52 Kadra Narodowa Regulamin
3 Wyniki kwalifikacji do PŚ w BnO (I i II runda) 2024 24-04-28 20:16 Kadra Narodowa Regulamin
2 Powołanie KN RJnO na ME, 28.05-2.06.2024, Ostróda 24-05-17 18:41 Powołania Kadra Narodowa Komunikat
3 Wyniki kwalifikacji do imprez mistrzowskich MTBO 2024 - stan na 6.05 24-05-17 18:44 Kadra Narodowa Regulamin
2 Powołanie KNS BnO na PŚ I i II runda, 22.05-3.06.2024, Szwajcaria, Włochy 24-05-21 15:08 Powołania Kadra Narodowa Komunikat
2 Powołanie KNJ w BnO na zgrupowanie, 29.05-2.06.2024, Szczecin 24-05-21 15:14 Powołania Kadra Narodowa Komunikat