Trenerzy


Numer Imię Nazwisko Klasa Data nadania Województwo Data kursu Licencja
108 Zuzanna Kubicka trzecia mazowieckie 2017-06-20 2020
115 Krzysztof Rzeńca trzecia 2020-07-07 łódzkie 2019-12-06 2020
116 Marcin Biederman Trzecia 2020-07-08 małopolskie 2019-12-06 2020
117 Katarzyna Gawor Trzecia 2020-07-08 małopolskie 2019-12-06 2020
118 Joanna Grabowska Trzecia 2020-07-08 małopolskie 2019-12-06
119 Barbara Strugała Trzecia 2020-07-08 małopolskie 2019-12-06 2020
120 Adrianna Biederman Trzecia 2020-07-08 małopolskie 2019-12-06 2020
122 Marta Listek Trzecia 2020-07-08 małopolskie 2019-12-06 2020
121 Maja Garbacik Trzecia 2020-07-08 małopolskie 2019-12-06 2020
123 Katarzyna Bugaj Trzecia 2020-07-08 małopolskie 2019-12-06 2020
007 Józef Kmieciński trzecia mazowieckie 2020
003 Krzysztof Kołakowski trzecia mazowieckie
045 Stanisław Wasilewski trzecia mazowieckie 2020
013 Jerzy Antonowicz druga mazowieckie
061 Bartosz Rydliński trzecia mazowieckie 2020
017 Andrzej Krochmal trzecia mazowieckie
018 Krzysztof Urbaniak trzecia mazowieckie
019 Andrzej Kędziorek trzecia mazowieckie
028 Dariusz Polewski trzecia opolskie
029 Józef Klimasz trzecia podkarpackie
026 Robert Banach trzecia wielkopolskie
034 Zbigniew Kolis trzecia lubelskie
035 Lech Trzpil trzecia mazowieckie
047 Ludomir Parfianowicz trzecia mazowieckie 2020
040 Leszek Podsiadły trzecia małopolskie
044 Piotr Sierzputowski druga mazowieckie
053 Jacek Kozłowski druga małopolskie
001 Jerzy Porzycz trzecia pomorskie 2020
076 Paweł Zimoń trzecia dolnośląskie
078 Jerzy Dymarski trzecia 1986-04-25 śląskie
060 Wiesław Szmidtka trzecia pomorskie
030 Andrzej Olech trzecia pomorskie 2020
010 Bogdan Gackowski druga pomorskie 2020
042 Jerzy Ostojski trzecia lubuskie 2020
046 Piotr Cych pierwsza dolnośląskie 2020
051 Remigiusz Widziewicz trzecia dolnośląskie 2020
055 Romuald Guga trzecia dolnośląskie 2020
031 Waldemar Płuciennik trzecia lubuskie 2020
068 Michał Jarocki trzecia pomorskie
005 Anna Kołakowska trzecia mazowieckie
056 Jerzy Woźniak trzecia łódzkie 2020
079 Piotr Wierciński druga 2000-05-09 łódzkie 2020
008 Władysław Machowski trzecia mazowieckie 2020
004 Przemysław Patejko trzecia mazowieckie 2020
012 Tadeusz Patejko trzecia mazowieckie 2020
011 Konrad Janowski trzecia mazowieckie 2020
039 Tadeusz Rutkowski druga wielkopolskie 2020
036 Paweł Zieliński trzecia wielkopolskie 2020
048 Benedykt Król trzecia pomorskie 2020
020 Janusz Porzycz trzecia pomorskie 2020
027 Adam Hyjek druga opolskie 2020
043 Romuald Ożarski trzecia dolnośląskie 2020
014 Ryszard Chachurski trzecia mazowieckie 2020
062 Michał Nowak trzecia dolnośląskie
023 Marek Tadeusz Dubisz trzecia wielkopolskie
025 Dariusz Górski trzecia wielkopolskie
074 Zbigniew Hornik druga wielkopolskie
022 Janusz Stróżycki trzecia wielkopolskie
063 Dariusz Pachnik trzecia undefined
081 Krzysztof Czerwieniec trzecia 2010-05-31 kujawsko-pomorskie
082 Piotr Chabros trzecia 2010-05-31 kujawsko-pomorskie
088 Rafał Mastela trzecia śląskie
089 Jacek Płonka trzecia 2009-05-07 dolnośląskie
090 Łukasz Garbacz trzecia 2013-03-27 śląskie
102 Kamil Dzietczyk trzecia 2017-02-20 zachodniopomorskie 2017-02-20
107 Patryk Niedźwiecki trzecia 2017-03-27 kujawsko-pomorskie 2017-02-20
113 Michał Wejtko trzecia pomorskie
067 Jacek Nowak trzecia pomorskie
033 Jan Szepelak trzecia warmińsko-mazurskie 2020
087 Jan Macul trzecia zachodniopomorskie 2020
095 Piotr Parfianowicz trzecia 2017-02-20 mazowieckie 2017-02-20 2020
101 Bogusław Ciastek trzecia mazowieckie 2017-02-20 2020
114 Artur Fankidejski Isntruktor sportu 2019-02-25 pomorskie 2009-05-07 2020
112 Przemysław Jędras trzecia pomorskie 2020
072 Kostiantyn Majasow druga 2009-06-12 dolnośląskie 2020
094 Tomasz Pabich trzecia 2015-01-12 łódzkie 2014-12-12 2020
077 Piotr Paszyński trzecia 2009-05-07 łódzkie 2020
085 Jerzy Kryjomski trzecia małopolskie 2020
038 Remigiusz Nowak trzecia wielkopolskie 2020
096 Robert Niewiedziała trzecia 2017-02-20 pomorskie 2017-02-20 2020
024 Andrzej Galla trzecia wielkopolskie 2020
021 Tomasz Polewka trzecia śląskie 2020
071 Marcin Markowski trzecia śląskie 2020
098 Paweł Biederman trzecia 2015-01-12 małopolskie 2014-12-12 2020
064 Karol Kalsztein trzecia pomorskie 2020
057 Kalikst Sobczyński trzecia dolnośląskie 2020
092 Jan Cegiełka trzecia 1997-03-05 mazowieckie
105 Włodzimierz Gapiński trzecia 2015-01-12 łódzkie 2014-12-12 2020
080 Mirosław Tarnowski trzecia 1988-04-16 lubelskie 2020
091 Hubert Szuryga trzecia 2008-04-20 lubelskie 2020
093 Barbara Nowak trzecia 2015-01-12 wielkopolskie 2014-12-12 2020
054 Damian Dutkiewicz trzecia dolnośląskie 2020
083 Dariusz Sokalski druga mazowieckie 2020
106 Stanisław Leśnicki trzecia 2017-02-20 podkarpackie 2017-02-20 2020
110 Waldemar Marszałek trzecia śląskie 2020
084 Włodzimierz Dyzio trzecia małopolskie 2020
099 Marek Słoński trzecia 2017-02-20 małopolskie 2017-02-20 2020
006 Beata Janicka trzecia pomorskie
015 Anna Górnicka-Antonowicz druga mazowieckie
037 Katarzyna Piotrowska trzecia wielkopolskie
052 Hanna Słomska druga pomorskie
058 Joanna Wysocka trzecia dolnośląskie
065 Edyta Dampc trzecia 2009-10-20 pomorskie
032 Honorata Paterek trzecia wielkopolskie
059 Alicja Ewiak-Paszyńska trzecia łódzkie
103 Sylwia Telatyńska trzecia 2017-02-20 zachodniopomorskie 2017-02-20
016 Joanna Parfianowicz trzecia mazowieckie 2020
069 Mariola Wołowczyk trzecia mazowieckie 2020
002 Agata Porzycz pierwsza pomorskie 2020
066 Beata Nowak trzecia pomorskie 2020
073 Weronika Machowska trzecia mazowieckie 2020
009 Beata Wójcik druga mazowieckie 2020
075 Alicja Hornik trzecia wielkopolskie 2020
097 Kornelia Nowicka-Bielecka trzecia 2017-02-20 pomorskie 2017-02-20 2020
111 Ewa Murawska trzecia wielkopolskie 2020
049 Maria Ziętek-Leśnicka trzecia podkarpackie 2020
104 Aleksandra Mazan trzecia 2017-02-20 zachodniopomorskie 2017-02-20 2020
041 Anna Karnia-Biskupska trzecia małopolskie 2020
050 Katarzyna Androsz trzecia śląskie 2020
086 Jolanta Wysocka druga śląskie 2020
070 Beata Polewka trzecia śląskie 2020
109 Maria Marszałek trzecia śląskie 2020
100 Teresa Bugaj trzecia 2017-02-20 małopolskie 2017-02-20 2020