Zawody



  http://www.mistrzostwa2019.pl
Klasyk -

Piechowice   2019-06-22   Term. zgłoszeń: 2019-06-10 (pierwszy: 2019-06-10)
 rank: 1,30  indywidualne  klasyk

Sztafety -

Przesieka   2019-06-23   Term. zgłoszeń: 2019-06-10 (pierwszy: 2019-06-10)
 sztafetowe  sprint

średni -

Jakuszyce   2019-06-25   Term. zgłoszeń: 2019-06-23
 indywidualne  średni

  http://silesiaocup.pl/
Etap 1

Bytom   2019-06-28
 rank: 1,10  indywidualne  średni

Etap 2

Katowice   2019-06-29
 rank: 1,10  indywidualne  sprint

Etap 3

Chorzów   2019-06-29
 rank: 1,10  indywidualne  sprint

Etap 4

Bytom   2019-06-30
 rank: 1,10  indywidualne  klasyk

Nazwa Data Dodano Pkt. rank
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 2019-04-14 2019-06-18
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 2019-04-13 2019-06-18
Tajemnice Dolnego Śląska (prolog) - prolog 2019-04-12 2019-06-18
X Puchar Puszczy Piskiej - Bieg klasyczny 2019-05-19 2019-06-17
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Memoriał im. Zygfryda Fąferka - dystans średni 2019-06-08 2019-06-14
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Memoriał im. Zygfryda Fąferka - dystans klasyczny 2019-06-09 2019-06-14
Głuchołazy Cup - Etap 3 2019-06-09 2019-06-13
Głuchołazy Cup - Etap 2 2019-06-08 2019-06-13
Głuchołazy Cup - Etap 1 2019-06-07 2019-06-13
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w sprinterskim BnO - Etap 1 2019-03-23 2019-06-07
Puchar Bałtyku w Biegu na Orientację - Etap 2 2019-05-04 2019-06-07
V Warszawska Mila w BnO - Warszawska Mila 2019-04-27 2019-06-07
Puchar Bałtyku w Biegu na Orientację - Etap 3 2019-05-05 2019-06-07
Puchar Bałtyku w Biegu na Orientację - Etap 1 2019-05-03 2019-06-07
Mistrzostwa Olsztynka - Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni - Etap 1 2019-04-13 2019-06-07
V Warszawska Mila w BnO - Nocna Warszawska Mila 2019-04-27 2019-06-07
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w nocnym BnO - Etap 1 2019-03-23 2019-06-07
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w średniodystansowym BnO - Etap 1 2019-03-24 2019-06-07
MP, MPW w BnO - nocny, średni - bieg nocny 2019-05-18 2019-06-07
MP, MPW w BnO - nocny, średni - średni dystans 2019-05-19 2019-06-07
V Warszawska Mila w BnO - Etap 3 2019-04-28 2019-06-07
Mistrzostwa Kobułt - Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk - Etap 1 2019-05-18 2019-06-07
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - middle 2019-05-25 2019-06-05
Zawody Data Ranga Organizatorzy Strona www Pliki
Szybki Mózg 2019  Śr  23/1 - Śr  16/10 2019 UNTS http://unts.waw.pl/index.php?mnu=60&id=2312
Wrocław Night O-Fight 2019  Śr  20/2 - Śr  20/3 2019 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji SportowejWKS Śląsk http://bno.pl
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw  Cz  28/2 2019 regionalne Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej http://www.kpozos.pl
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw  Cz  28/2 2019 regionalne Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej www.kpozos.p
MP w Narciarskim BnO  So  2/3 - N  3/3 2019 CTZ Polski Związek Orientacji Sportowej
Nocny Azymut etap 6  Cz  14/3 2019 regionalne UKS Azymut 45
Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w średniodystansowym bno  So  16/3 2019 regionalne Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji SportowejIndywidualny Kujawsko-Pomorskie www.kpozos.pl
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym bno  N  17/3 2019 UMKS Kwidzyn
Szczecińska Dobranocka XIII E1  Śr  20/3 2019 KOS BnO http://bno.szczecin.pl/szczecinska-dobranocka-13/
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w sprinterskim BnO  So  23/3 2019 regionalne KOS BnO http://bno.szczecin.pl/mistrzostwa-woj-zach-pom-w-bno-2019/
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w nocnym BnO  So  23/3 2019 regionalne KOS BnO http://bno.szczecin.pl/mistrzostwa-woj-zach-pom-w-bno-2019/
XVII Powitanie Wiosny  So  23/3 2019 MKS Metalowiec https://powitaniewiosnybno.wixsite.com/bieg
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w średniodystansowym BnO  N  24/3 2019 regionalne KOS BnO http://bno.szczecin.pl/mistrzostwa-woj-zach-pom-w-bno-2019/
Zawody Otwarcia Sezonu 2019  N  24/3 2019 regionalne KU AZS UMCS http://www.bnolublin.pl
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2019 - rjno  So  30/3 - So  28/9 2019 KS Artemis http://www.omw.wroc.pl/index.php/component/content/article/90-dyscypliny/103-rowerowa-jazda-na-orientacje?Itemid=437
MP, MPW długodystansowy BnO  N  31/3 2019 CTZ UKS Patria http://patriamlynne.pl/long19/
Middle/Night TEST RACE  Pt  5/4 - N  7/4 2019 KOS BnO http://bno.szczecin.pl/test-race-5-7-04-2019/
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2019 - bno  So  6/4 - So  5/10 2019 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://www.omw.wroc.pl/index.php/component/content/article/90-dyscypliny/95-biegi-na-orientacje?Itemid=437
Puchar Pomorza w klasycznym bno  So  6/4 2019 regionalne UKS Azymut 45
Popularne Zawody na Orientację  So  6/4 2019 regionalne Łódzki Związek Orientacji Sportowej http://www.domkultury.com.pl/orientacja.html
Mistrzostwa Województwa w średniodystansowym bno  N  7/4 2019 regionalne UKS Azymut 45
Szczecińska Dobranocka XIII E2  Śr  10/4 2019 KOS BnO http://bno.szczecin.pl/szczecinska-dobranocka-13/
Tajemnice Dolnego Śląska (prolog)  Pt  12/4 2019 regionalne UKS Orientpark.pl http://www.orientpark.pl
Mistrzostwa Olsztynka - Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni  So  13/4 2019 regionalne UMKS ORKAN http://www.ekogryf.pl/
Tajemnice Dolnego Śląska  So  13/4 - N  14/4 2019 CTZ UKS Orientpark.pl http://www.orientpark.pl
XII Puchar Koziołka  So  13/4 - N  14/4 2019 regionalne KU AZS UMCS www.bnolublin.pl
MP, KMP: sprint, start masowy, dystans średni (tylko KMP)  Pt  26/4 - N  28/4 2019 CTZ Podlaski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej https://suwalki_2019.orienteering.waw.pl
V Warszawska Mila w BnO  So  27/4 - N  28/4 2019 CTZ KS Spójnia Warszawa http://serwer1451924.home.pl/wmila2018/index.html
Puchar Paulinum  So  27/4 2019 regionalne MKS Paulinum http://www.mkspaulinum.jgora.pl
Pomerania O-Festival  Wt  30/4 - Cz  2/5 2019 CTZ PKO Harpagan https://www.harpagan.pl/ofestival/
Kwalifikacje do Pucharu Świata  Śr  1/5 2019 Polski Związek Orientacji SportowejDolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Puchar Bałtyku w Biegu na Orientację  Pt  3/5 - N  5/5 2019 CTZ UKS Siódemka http://balticcup.org.pl/pl/
KMP I runda BnO  Pt  10/5 - N  12/5 2019 CTZ UKS Azymut 45 http://azymut45gdynia.org
MP, MPW w BnO - nocny, średni  So  18/5 - N  19/5 2019 CTZ KOS BnO http://mistrzostwapolski2019.pl
Mistrzostwa Kobułt - Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk  So  18/5 2019 regionalne UMKS ORKAN http://www.ekogryf.pl/
Popularne Zawody na Orientację  So  18/5 2019 regionalne Łódzki Związek Orientacji Sportowej http://www.domkultury.com.pl/orientacja.html
X Puchar Puszczy Piskiej  N  19/5 2019 regionalne UKS Technik Ruciane-Nida http://ukstechnik.zsl.org.pl/puchar-puszczy-piskiej/
Szczecińska Dobranocka XIII E3  Śr  22/5 2019 regionalne KOS BnO
MP, PN: dystans średni, sztafety, dystans klasyczny  So  25/5 - N  26/5 2019 CTZ Stowarzyszenie Team 360 stopni http://www.mazovia_2019.team360.pl/pl
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego  So  25/5 2019 regionalne UKS Orientuś http://orientuslodz.pl/nasze-zawody/mistrzostwa-woj-lodzkiego
Kuyavia Cup  So  25/5 - N  26/5 2019 CTZ WKS Grunwald http://kuyaviacup.pl
Puchar Roztocza  So  25/5 2019 UKS Azymut Siedliska http://azymutsiedliska.cba.pl/
Puchar Ślęży  N  26/5 2019 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji SportowejWKS Śląsk http://pucharslezy.pl
Puchar Najmłodszych  Pt  31/5 - N  2/6 2019 CTZ UMKS Kwidzyn http://pn-kwidzyn2019.pl
Głuchołazy Cup  Pt  7/6 - N  9/6 2019 CTZ HKS Azymut http://azymutmochy.pl/
Mistrzostwa Europy, Puchar Świata w Rowerowej Jeździe na Orientację  So  8/6 - Pn  10/6 2019 międzynarodowe Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://emtboc2019.pl
Zawody towarzyszące do EMTBOC 2019  So  8/6 2019 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://emtboc2019.pl
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Memoriał im. Zygfryda Fąferka  So  8/6 - N  9/6 2019 regionalne KOS BnO
Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego  So  8/6 2019 regionalne UKS Grom http://bnopowiatwieruszowski.pl
WOM w sprinterskim BnO  N  9/6 2019 regionalne BKS Wataha
Szczecińska Dobranocka XIII FINAŁ  Śr  12/6 2019 regionalne KOS BnO
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno  So  15/6 2019 regionalne UKS Siódemka
Popularne Zawody na Orientację  So  15/6 2019 regionalne Łódzki Związek Orientacji Sportowej http://www.domkultury.com.pl/orientacja.html
XXVI Mistrzostwa ZPK w BnO  So  15/6 2019 regionalne UKS Załęczak http://aktywniewzaleczu.pl/
Mistrzostwa Województwa w sprinterskim bno  So  15/6 2019 regionalne UKS Siódemka
VIII Puchar Lubuskiego (6 runda) - bieg klasyczny  So  15/6 2019 UKS Energetyk https://gecnb8.webwavecms.com/
Puchar Podkarpacia  So  15/6 2019 UKS Azymut Dębów http://www.orientharper.pl/?page=competition&action=competition&id=265
Mistrzostwa Województwa w klasycznym bno  N  16/6 2019 regionalne PKO Harpagan
II Duatlon Orientacyjny Załęczańskiego Łuku Warty  N  16/6 2019 UKS Załęczak http://aktywniewzaleczu.pl/
III Retr-O BnO  N  16/6 2019 regionalne MKS Metalowiec https://zawodyretro.wixsite.com/retro
IV Mistrzostwa Załęczańskiego Łuku Warty w RJnO  N  16/6 2019 regionalne UKS Załęczak http://aktywniewzaleczu.pl/
MP, MPW w BnO - klasyk, sztafety  So  22/6 - N  23/6 2019 CTZ MKS Paulinum http://www.mistrzostwa2019.pl
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Seniorów  Wt  25/6 2019 Dolnośląski Związek Orientacji SportowejPolski Związek Orientacji Sportowej
Silesia O-Cup  Pt  28/6 - N  30/6 2019 CTZ UKS Patria http://silesiaocup.pl/
Wawel Cup 38  Śr  10/7 - N  14/7 2019 CTZ WKS Wawel http://wawelcup.pl
Grand Prix Polonia 2019  Pt  2/8 - N  4/8 2019 CTZ UKS Azymut Dębów http://gppolonia.pl/
Puchar Podkarpacia  So  3/8 2019 UKS Azymut Dębów http://www.orientharper.pl/?page=competition&action=competition&id=265
Grand Prix Pomorza  Pt  23/8 - N  25/8 2019 CTZ UKS Azymut 45 http://www.azymut45gdynia.org/
Pomorze Sprint Cup 2019  Pt  30/8 - N  1/9 2019 CTZ UMKS Kwidzyn http://pomorzesprintcup.pl
MP, MPW w BnO - sprint, sztafety sprinterskie  So  7/9 - N  8/9 2019 CTZ PUKS Młode Orły www.sprinterskie2019.com
MP w Orientacji Precyzyjnej  So  14/9 - N  15/9 2019 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
MP: długi dytans, KMP: długi dystans, sprint, dystans średni  So  14/9 - N  15/9 2019 CTZ LKS Górzanka
Mistrzostwa Łodzi w nocnym BnO  So  14/9 2019 regionalne MKS Metalowiec https://pl-pl.facebook.com/MetalowiecBNO/
KMP II runda BnO  Pt  20/9 - So  21/9 2019 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji SportowejUKS Orientuś
Szczecińska Dobranocka XIV  Śr  25/9 - Śr  11/12 2019 regionalne KOS BnO
Puchar Dobroszyc  So  28/9 2019 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji SportowejWKS Śląsk
Puchar Warszawy  So  5/10 - N  6/10 2019 CTZ UNTS http://unts.waw.pl/index.php?mnu=164
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno  So  5/10 2019 regionalne UKS Włóczykij
Puchar Pomorza w klasycznym bno  N  6/10 2019 regionalne UKS Azymut 45
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw  N  6/10 2019 regionalne MKS Skarmat www.kpozos.pl
Bukowa Cup 6  Pt  11/10 - N  13/10 2019 CTZ KOS BnO http://bno.szczecin.pl/bukowa-cup-vi-11-13-10-2019/
Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego  So  19/10 2019 regionalne UKS Azymut Pabianice http://azymutpabianice.pl/
Puchar Podkarpacia  So  19/10 2019 UKS Azymut Dębów http://www.orientharper.pl/?page=competition&action=competition&id=265
x  Wt  31/12 2019 BKS Wataha