https://sudetycup.pl/
Etap 1 -

Pasiecznik   2024-07-25   Term. zgłoszeń: 2024-07-15 (pierwszy: 2024-04-30)
 rank: 1,10  indywidualne  średni

Etap 2 -

Żmijowiec   2024-07-26   Term. zgłoszeń: 2024-07-15 (pierwszy: 2024-04-30)
 rank: 1,10  indywidualne  klasyk

Etap 3 -

Czarna Góra   2024-07-27   Term. zgłoszeń: 2024-07-15 (pierwszy: 2024-04-30)
 rank: 1,10  indywidualne  średni

Etap 4 -

Janowa Góra   2024-07-28   Term. zgłoszeń: 2024-07-15 (pierwszy: 2024-04-30)
 indywidualne  klasyk

Etap 1

Olsztyn   2024-08-10
 indywidualne

Etap 2

Olsztyn   2024-08-15
 indywidualne

  https://siodemka.rumia.pl
Etap 1

Wejherowo   2024-08-15   Term. zgłoszeń: 2024-08-05
 indywidualne  sprint

Zawody Data Dodano Status wyników Pkt. rank
Puchar Pomorza w klasycznym BnO - Etap 1
2024-06-16 2024-06-25
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - średni - Etap 1
2024-06-15 2024-06-25
Grand Prix Polonia - Etap 3
2024-06-24 2024-06-24
MP, MPW, PN i KMP w MTBO - MP,PN-Pościgowy
2024-06-15 2024-06-23
Grand Prix Polonia - Etap 2
2024-06-23 2024-06-23
Grand Prix Polonia - Etap 1
2024-06-22 2024-06-23
MP, MPW, PN i KMP w MTBO - KMP=Sprint
2024-06-14 2024-06-23
MP, MPW, PN i KMP w MTBO - KMP-Średni
2024-06-15 2024-06-23
MP, MPW, PN i KMP w MTBO - MP,PN,KMP - Masowy
2024-06-16 2024-06-23
MP i MPW w biegu sprinterskim i sztafetach sprinterskich - MP Sprint
2024-06-08 2024-06-15
Puchar Najmłodszych w BnO - Sprint
2024-05-31 2024-06-10
Puchar Najmłodszych w BnO - Klasyk
2024-06-01 2024-06-06
Puchar Kaszub - III i IV Runda Pucharu Pomorza w BnO - Etap 1
2024-05-18 2024-05-30
Puchar Kaszub - III i IV Runda Pucharu Pomorza w BnO - Etap 2
2024-05-19 2024-05-30
Pomorze Sprint Cup 2024 - Etap 3
2024-05-25 2024-05-26
Zawody Data Ranga Organizatorzy Strona www Pliki
Puchar ABC  pon.  1/1 2024 WKS Wawel, Kraków
Liga Harpagana E3  czw.  11/1 2024 PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/liga/
Nocny Azymut - Etap IV  czw.  18/1 2024 UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy
Liga Harpagana E4  czw.  25/1 2024 PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/liga/
Liga Harpagana E5  czw.  15/2 2024 PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/liga/
Nocny Azymut - Etap V  czw.  22/2 2024 UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy
1 Runda Mistrzostw Warmii i Mazur ORIENT OLSZTYN  sob.  24/2 2024 UMKS ORKAN, Ostróda https://www.ekogryf.pl/1-runda-mistrzostw-warmii-i-mazur-orient-olsztyn-start-palac-mlodziezy-w-olsztynie-24-luty-godz-1100-zapraszamy/
Liga Harpagana E6  czw.  29/2 2024 PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/liga/
Mistrzostwa Bydgoszczy w BnO  sob.  2/3 - niedz.  3/3 2024 HKS Azymut, Mochy https://bno.bydgoszcz.pl/mistrzostwa-bydgoszczy
Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy w BnO – Etap 1 i 3  sob.  2/3 - niedz.  3/3 2024 regionalne HKS Azymut, Mochy https://bno.bydgoszcz.pl/mistrzostwa-bydgoszczy
XXXVI International Trophy Murcia Costa Cálida  niedz.  3/3 2024 WRE zagraniczne
Nocny Azymut - Etap VI  czw.  7/3 2024 UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy
Wyspa O-Cup  sob.  9/3 - niedz.  10/3 2024 CTZ PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/wyspa/
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego, XXXI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w BnO  niedz.  10/3 2024 MKS Skarmat, Toruń http://www.kpozos.pl/pl/
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w BnO  niedz.  10/3 2024 regionalne Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji SportowejMKS Skarmat, Toruń http://www.kpozos.pl
PWiM w RJnO 2024 I runda  sob.  16/3 - niedz.  17/3 2024 regionalne UKS Falenica, Warszawa
Puchar Pomorza 2024 w średniodystansowym bno  sob.  23/3 2024 regionalne UMKS, Kwidzyn http://www.umkskwidzyn.pl/o-klubie/historia-klubu/999-puchar-pomorza-2024-w-sredniodystansowym-bno
XXI BnO Powitanie Wiosny  sob.  23/3 2024 regionalne MKS Metalowiec, ŁódźUKS Orientuś, Łódź https://bnometalowiec.wixsite.com/powitaniewiosny
Puchar Koziołka 2024  sob.  23/3 - niedz.  24/3 2024 AZS UMCS, Lublin https://bnolublin.pl/
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego 2024 w klasycznym bno  niedz.  24/3 2024 regionalne UMKS, Kwidzyn http://www.umkskwidzyn.pl/o-klubie/historia-klubu/1000-mistrzostwa-wojewodztwa-pomorskiego-2024-w-klasycznym-bno
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w rjno  niedz.  24/3 2024 regionalne LUKS Azymek, Zdzieszowice http://www.bnozdzieszowice.eu
Puchar Wiosny  niedz.  24/3 2024 HKS Azymut, Mochy http://azymutmochy.pl
Swedish League  sob.  30/3 2024 WRE zagraniczne
Tajemnice Dolnego Śląska  pt.  5/4 - niedz.  7/4 2024 regionalne UKS Orientpark.pl, Iwiny http://www.orientpark.pl
MP, MPW, PN i KMP w RJnO  sob.  6/4 - niedz.  7/4 2024 CTZ LKS Górzanka, Nawojowa Góra
EYOC Test Race/Mistrzostwa Pomorza i Kujaw  sob.  6/4 - niedz.  7/4 2024 regionalne KOS BnO, Szczecin https://bno.szczecin.pl/mpik-2024-puszcza-bukowa-podjuchy/
Puchar Pomorza w średniodystansowym BnO  niedz.  7/4 2024 regionalne UKS Siódemka, Rumia https://siodemka.rumia.pl
Kuyavia CUP  sob.  13/4 - niedz.  14/4 2024 CTZ Sports Entertainment by Bartosz Pawlak http://kuyaviacup.sportsentertainment.pl/
Puchar Roztocza 2024  sob.  13/4 - niedz.  14/4 2024 UKS Azymut, Siedliska https://azymutsiedliska.pl/category/aktualnosci/puchar-roztocza-bno/
2 Runda Mistrzostw Warmii i Mazur, Mistrzostwa Olsztynka  sob.  13/4 2024 UMKS ORKAN, Ostróda https://www.ekogryf.pl/2-runda-mistrzostw-warmii-i-mazur-mistrzostwa-olsztynka-13-04-2024r-zapraszamy/
PWiM w RJnO 2024 II runda  sob.  13/4 - niedz.  14/4 2024 regionalne UKS Falenica, Warszawa
Klubowe Mistrzostwa Polski I Runda  pt.  19/4 - niedz.  21/4 2024 CTZ MKS Paulinum, Jelenia Góra http:/www.kmp2024.pl
Dzienny Azymut  czw.  25/4 2024 UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy
Nocna Wataha  pt.  26/4 2024 BKS Wataha, Warszawa https://www.orienteering.waw.pl/pl/node/6737
Puchar Wisły 2024  sob.  27/4 - niedz.  28/4 2024 CTZ MKS Skarmat, Toruń https://pucharwisly.github.io/pucharwisly/
XVII Puchar Puszczy Piskiej, Mistrzostwa Warmii i Mazur 2024 - Rundy 3 i 4  sob.  27/4 - niedz.  28/4 2024 UKS Technik, Ruciane-Nida http://ukstechnik.zsl.org.pl/puchar-puszczy-piskiej/
WOM w średniodystansowym BnO  sob.  27/4 2024 BKS Wataha, Warszawa https://www.orienteering.waw.pl/pl/node/6737
Kwalifikacje do Pucharu Świata - I runda  sob.  27/4 - niedz.  28/4 2024 Polski Związek Orientacji Sportowej
Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w BnO  sob.  27/4 2024 regionalne UKS Grom, Sokolniki https://bnopowiatwieruszowski.pl/mpw24/
PWiM w RJnO 2024 III runda  sob.  27/4 - niedz.  28/4 2024 regionalne UKS Falenica, Warszawa
WOM w sztafetowym BnO  niedz.  28/4 2024 BKS Wataha, Warszawa https://www.orienteering.waw.pl/pl/node/6737
Bukowa Cup XI  śr.  1/5 - niedz.  5/5 2024 ogólnopolskie CTZ KOS BnO, Szczecin https://bukowacup.pl/
MP, MPW, KMP w RJnO  śr.  1/5 - pt.  3/5 2024 CTZ Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa https://mtbo2024.team360.pl/pl
UNTS Cup  pt.  3/5 - niedz.  5/5 2024 regionalne UNTS, Warszawa http://unts.waw.pl/
MP i MPW w średniodystansowym i nocnym BnO  sob.  11/5 - niedz.  12/5 2024 CTZ UNTS, Warszawa http://mistrzostwa2024.pl/
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w rjno Etap 2  sob.  11/5 2024 regionalne LUKS Azymek, Zdzieszowice http://www.bnozdzieszowice.eu
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w rowerowej jeździe na orientację  sob.  11/5 2024 regionalne LUKS Azymek, Zdzieszowice
Dzienny Azymut  czw.  16/5 2024 UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy
5 Runda Mistrzostw Warmii i Mazur, Mistrzostwa Kobułt  sob.  18/5 2024 UMKS ORKAN, Ostróda https://www.ekogryf.pl/5-runda-mistrzostw-warmii-i-mazur-mistrzostwa-kobult-18-05-2024r/
Grand Prix Mazowsza  sob.  18/5 - niedz.  19/5 2024 Warszawsko-Mazowiecki Związek Orientacji Sportowej
Puchar Kaszub - III i IV Runda Pucharu Pomorza w BnO  sob.  18/5 - niedz.  19/5 2024 regionalne UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy/Puchar%20Kaszub%2018-19.05.2024
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego  sob.  18/5 2024 regionalne UKS Orientuś, Łódź https://orientuslodz.pl/nasze-zawody/mistrzostwa-woj-lodzkiego
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Sprinterskim BnO  niedz.  19/5 2024 UKS Azymut, Siedliska https://azymutsiedliska.pl/mistrzostwa-wojewodztwa-lubelskiego-w-sprinterskim-biegu-na-orientacje-19-05-2024-regulamin/
Pomorze Sprint Cup 2024  pt.  24/5 - niedz.  26/5 2024 CTZ UMKS, Kwidzyn http://www.umkskwidzyn.pl/aktualnosci-psc-2024
Mistrzowstwa Europy i Puchar Świata w MTBO  wt.  28/5 - niedz.  2/6 2024 międzynarodowe Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa https://emtboc.com/pl/frontpage
Puchar Najmłodszych w BnO  pt.  31/5 - niedz.  2/6 2024 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://pn24.dzos.pl
Dzienny Azymut  czw.  6/6 2024 UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy
MP i MPW w biegu sprinterskim i sztafetach sprinterskich  sob.  8/6 - niedz.  9/6 2024 CTZ UKS Azymut, Dębów https://www.empeki.pl/
MP, MPW, PN i KMP w MTBO  pt.  14/6 - niedz.  16/6 2024 CTZ Warszawsko-Mazowiecki Związek Orientacji SportowejStowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa https://mazovia2024.team360.pl/pl/frontpage
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - średni  sob.  15/6 2024 regionalne PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/pomerania/
Mistrzostwa Inowrocławia w BnO SOLANKI 2024  sob.  15/6 2024 MKS Skarmat, Toruń http://kpozos.pl
Puchar Pomorza w klasycznym BnO  niedz.  16/6 - pon.  17/6 2024 regionalne PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/pomerania/
Puchar Lata  niedz.  16/6 2024 HKS Azymut, Mochy http://azymutmochy.pl
EYOC  sob.  22/6 - pon.  24/6 2024 międzynarodowe KOS BnO, Szczecin
Grand Prix Polonia  sob.  22/6 - pon.  24/6 2024 CTZ KOS BnO, Szczecin https://bno.szczecin.pl/grand-prix-polonia-2024/
Mazury Cup  pt.  28/6 - niedz.  30/6 2024 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej https://mazurycup.pl
Patria Cup  pt.  5/7 - niedz.  7/7 2024 CTZ UKS Patria, Młynne http://patriacup.pl/
43. Wawel Cup  czw.  11/7 - niedz.  14/7 2024 CTZ WKS Wawel, Kraków https://wawelcup.pl/pl/
Sudety Cup  czw.  25/7 - niedz.  28/7 2024 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej https://sudetycup.pl/
XXX Mistrzostwa Europy Leśników w Biegu na Orientację (EFOL)  sob.  10/8 - czw.  15/8 2024 międzynarodowe
Zawody sprinterskie z okazji Święta Wojska Polskiego  czw.  15/8 2024 UKS Siódemka, Rumia https://siodemka.rumia.pl
XXIX Puchar Bałtyku  pt.  16/8 - niedz.  18/8 2024 CTZ UKS Siódemka, Rumia https://balticcup.org.pl
Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej  pt.  23/8 - niedz.  25/8 2024 CTZ WRE polskie UKS Azymut 45, Gdynia
Grand Prix Pomorza  pt.  23/8 - niedz.  25/8 2024 CTZ UKS Azymut 45, Gdynia
Gdańsk City Race  pt.  30/8 - niedz.  1/9 2024 CTZ PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/gcr/
Dzienny Azymut  czw.  5/9 2024 UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy
XXXIII Puchar Ślęży  sob.  7/9 - niedz.  8/9 2024 CTZ WKS Śląsk, Wrocław http://bno.pl/index.php/nasze-zawody/mpuchar-slaska
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w rjno etap 3 i etap 4  sob.  7/9 2024 regionalne LUKS Azymek, Zdzieszowice http://www.bnozdzieszowice.eu
X Warszawska Mila  sob.  7/9 - niedz.  8/9 2024 KOS Warszawa http://www.warszawskamila.pl
X Puchar Elbląga, Puchar Pomorza oraz MWiM  sob.  7/9 - niedz.  8/9 2024 EKO Gryf, Elbląg
MP i MPW w klasycznym i sztafetowym BnO  sob.  14/9 - niedz.  15/9 2024 CTZ UKS Azymut, Dębów https://www.empeki.pl/
Klubowe Mistrzostwa Polski 2. Runda  pt.  20/9 - niedz.  22/9 2024 CTZ Małopolski Związek Orientacji Sportowej http://2kmp2024.pl/
MP, MPW, PN i KMP w RJnO  sob.  28/9 - niedz.  29/9 2024 CTZ UKS Dąb, Leszno
Puchar Pomorza w średniodystansowym BnO  sob.  28/9 2024 regionalne UKS Włóczykij, Osiek
Puchar Paulinum  sob.  28/9 2024 MKS Paulinum, Jelenia Góra http:/www.mkspaulinum.pl
Dolnośląski Festiwal Bieg u na Orientację  niedz.  29/9 2024 UKS Orientpark.pl, Iwiny http://www.orientpark.pl
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - sprint  niedz.  29/9 2024 regionalne UKS Siódemka, Rumia
MMM Strefa A  sob.  5/10 - niedz.  6/10 2024 CTZ UKS Azymut 45, GdyniaUKS Siódemka, Rumia
MMM Strefa B  sob.  5/10 - niedz.  6/10 2024 CTZ KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
MMM Strefa C  sob.  5/10 - niedz.  6/10 2024 CTZ LUKS Azymek, Zdzieszowice
MMM Strefa D  sob.  5/10 - niedz.  6/10 2024 CTZ UKS Patria, Młynne
Rybino Cup  sob.  12/10 - niedz.  13/10 2024 UKS Reflex, Rybnik https: // www.uksreflex.pl
MP, MPW w długodystansowym BnO  niedz.  20/10 2024 CTZ LKS Górzanka, Nawojowa Góra