https://bno.bydgoszcz.pl/mistrzostwa-bydgoszczy
Etap 3

Bydgoszcz   2024-03-03   Term. zgłoszeń: 2024-02-27 (pierwszy: 2024-01-31)
 indywidualne  klasyk

  https://bno.bydgoszcz.pl/mistrzostwa-bydgoszczy
Etap 3

ok. Bydgoszczy   2024-03-03
 rank: 0,70  indywidualne  klasyk

  https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy
Etap 1

Gdynia   2024-03-07   Term. zgłoszeń: 2024-03-05
 indywidualne  sprint

Zawody Data Dodano Status wyników Pkt. rank
PWiM w RJnO 2023 IX runda - Etap 3
2023-10-15 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 IX runda - Etap 2
2023-10-14 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 IX runda - Etap 1
2023-10-14 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 VIII runda - Etap 2
2023-10-07 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 VIII runda - Etap 1
2023-10-07 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 VIII runda - Etap 3
2023-10-08 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 VII runda - Etap 3
2023-10-01 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 VII runda - Etap 2
2023-09-30 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 VII runda - Etap 1
2023-09-30 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 VI runda - Etap 3
2023-06-11 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 VI runda - Etap 2
2023-06-10 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 V runda - Etap 3
2023-06-09 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 IV runda - Etap 2
2023-05-27 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 IV runda - Etap 1
2023-05-27 2023-11-11
PWiM w RJnO 2023 IV runda - Etap 3
2023-05-28 2023-11-11
Zawody Data Ranga Organizatorzy Strona www Pliki
1 Runda Mistrzostwa Warmii i Mazur ORIENT Olsztyn  sob.  25/2 2023 UMKS ORKAN, Ostróda https://www.ekogryf.pl/1-runda-mwim-orient-olsztyn/
Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy w Biegu na Orientację  sob.  4/3 - niedz.  5/3 2023 HKS Azymut, Mochy http://bno.bydgoszcz.pl/.
Wyspa O-Cup  pt.  10/3 - niedz.  12/3 2023 CTZ PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/wyspa/
Mistrzostwa Województwa Kuj. Pom, XXX Mistrzostwa Pomorza i Kujaw  sob.  18/3 2023 regionalne Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji SportowejMKS Skarmat, Toruń http://www.kpozos.pl
XXX Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - 2 r. Toruń, Otwarte Mistrzostwa Torunia  niedz.  19/3 2023 regionalne MKS Skarmat, Toruń http://www.kpozos.pl
Danish Spring  pt.  24/3 - niedz.  26/3 2023 WRE zagraniczne
Puchar Pomorza w średniodystansowym BnO  sob.  25/3 2023 regionalne UMKS, Kwidzyn http://umkskwidzyn.pl/o-klubie/historia-klubu/940-puchar-pomorza-w-sredniodystansowym-bno
XX Zawody na Orientację POWITANIE WIOSNY  sob.  25/3 2023 regionalne MKS Metalowiec, Łódź https://bnometalowiec.wixsite.com/powitaniewiosny
Puchar Roztocza 2023 - 1 runda  sob.  25/3 2023 UKS Azymut, Siedliska http://azymutsiedliska.cba.pl/category/aktualnosci/puchar-roztocza-bno/
PWiM w RJnO 2023 I runda  sob.  25/3 - niedz.  26/3 2023 regionalne UKS Falenica, Warszawa http://www.orienteering.waw.pl/
Mistrzostwa Województwo Pomorskiego w Klasycznym BnO  niedz.  26/3 2023 regionalne UMKS, Kwidzyn http://umkskwidzyn.pl/o-klubie/historia-klubu/941-mistrzostwa-wojewodztwa-pomorskiego-2023-w-klasycznym-bno
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w RJnO - 1 runda  niedz.  26/3 2023 regionalne LUKS Azymek, Zdzieszowice
Kuyavia Cup  sob.  1/4 - niedz.  2/4 2023 CTZ WKS Grunwald, Poznań http://kuyaviacup.sportsentertainment.pl/
Mistrzostwa Polski i Klubowe Mistrzostwa Polski w MTBO  sob.  1/4 - niedz.  2/4 2023 CTZ KOS Warszawa http://www.mistrzostwanamazowszu.pl
Puchar Koziołka 2023  sob.  1/4 - niedz.  2/4 2023 regionalne AZS UMCS, Lublin https://bnolublin.pl/
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Grudziądzkiego, XXX Mistrzostwa Pomorza i Kujaw  sob.  15/4 - niedz.  16/4 2023 regionalne Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji SportowejMKS Skarmat, Toruń http://www.kpozos.pl
Mistrzostwa Śląska w Orientacji Precyzyjnej  sob.  15/4 - niedz.  16/4 2023 Śląski Związek Orientacji Sportowej https://www.orienteering.waw.pl/pl/node/6388
PWiM w RJnO 2023 II runda  sob.  15/4 - niedz.  16/4 2023 regionalne UKS Falenica, Warszawa http://www.orienteering.waw.pl/
Dzienny Azymut  śr.  19/4 2023 UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy/Dzienny-Azymut/Regulamin
Klubowe Mistrzostwa Polski I Runda  pt.  21/4 - niedz.  23/4 2023 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://kmp.dzos.pl
XV Puchar Puszczy Piskiej, Mistrzostwa Warmii i Mazur - Runda 2 i 3  sob.  22/4 - niedz.  23/4 2023 regionalne UKS Technik, Ruciane-Nida http://ukstechnik.zsl.org.pl/puchar-puszczy-piskiej
Puchar Roztocza 2023 - 2 runda  sob.  22/4 2023 UKS Azymut, Siedliska http://azymutsiedliska.cba.pl/category/aktualnosci/puchar-roztocza-bno/
Orienteering World Cup Round 1  czw.  27/4 - sob.  29/4 2023 WRE zagraniczne
Bukowa Cup X  pt.  28/4 - śr.  3/5 2023 CTZ KOS BnO, Szczecin http://bukowacup.pl/
4 Runda Mistrzostwa Warmii i Mazur oraz Mistrzostwa Olsztynka  sob.  29/4 2023 regionalne UMKS ORKAN, Ostróda https://www.ekogryf.pl/mistrzostwa-olsztynka-iv-runda-mistrzostw-warmii-i-mazur-29-04-2023r/
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego  sob.  29/4 2023 regionalne AZS UMCS, Lublin https://bnolublin.pl
Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej  pt.  5/5 - niedz.  7/5 2023 CTZ BKS Wataha, Warszawa
10 runda XXX Mistrzostw Pomorza i Kujaw w BnO  sob.  6/5 2023 regionalne UKS Traper, Złocieniec
Puchar Roztocza 2023 - 3 runda, Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - bieg średni  sob.  6/5 2023 UKS Azymut, Siedliska http://azymutsiedliska.cba.pl/category/aktualnosci/puchar-roztocza-bno/
WOM -sztafety, średni, Mistrzostwa Mazowsza  sob.  6/5 - niedz.  7/5 2023 regionalne BKS Wataha, Warszawa
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w klasycznym BnO  niedz.  7/5 2023 regionalne UKS Traper, Złocieniec
Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Weteranów w BnO  sob.  13/5 - niedz.  14/5 2023 CTZ KOS BnO, Szczecin https://bno.szczecin.pl/mp-2023/
5 Runda Mistrzostwa Warmii i Mazur oraz Mistrzostwa Kobułt  sob.  13/5 2023 UMKS ORKAN, Ostróda https://www.ekogryf.pl/xx-mistrzostwa-kobult-oraz-v-runda-mistrzostw-warmii-i-mazur-13-05-2023r/
Dzienny Azymut - etap 2  śr.  17/5 2023 UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy/Dzienny-Azymut/Regulamin
XXIII Mistrzostwa Polski Leśników  pt.  19/5 - sob.  20/5 2023 ogólnopolskie http://mpl2023.pl
Mistrzostwa Gdyni w średniodystansowym BnO - III Runda Pucharu Pomorza  sob.  20/5 2023 regionalne UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy/Mistrzostwa%20Gdyni%20bieg%20średni/Biuletyn
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w sprinterskim BnO - IV Runda Pucharu Pomorza  sob.  20/5 2023 regionalne UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy/Mistrzostwa%20Województwa%20sprint%2020.05.2023/Biuletyn
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w RJnO - 2 runda  sob.  20/5 2023 regionalne LUKS Azymek, Zdzieszowice http://www.bnozdzieszowice.pl
PWiM w RJnO 2023 III runda  sob.  20/5 - niedz.  21/5 2023 regionalne UKS Falenica, Warszawa http://www.orienteering.waw.pl/
Mistrzostwa Woj. Łódzkiego w Biegu na Orientację  sob.  20/5 2023 regionalne UKS Orientuś, Łódź http://www.orientuslodz.pl
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w średniodystansowym BnO  sob.  20/5 2023 regionalne KOS BnO, Szczecin https://bno.szczecin.pl/mpik-2023-borne-sulinowo/
Warszawska Olimpiada Młodzieży  sob.  20/5 - niedz.  21/5 2023 regionalne UNTS, Warszawa http://unts.waw.pl/
Puchar Pomorza w klasycznym biegu na orientację - V Runda Pucharu Pomorza  niedz.  21/5 2023 regionalne UKS Siódemka, Rumia https://siodemka.rumia.pl
Memoriał Zygfryda Fąferka/XII runda MPiK  niedz.  21/5 2023 regionalne KOS BnO, Szczecin https://bno.szczecin.pl/mpik-2023-borne-sulinowo/
Pomorze Sprint Cup 2023  pt.  26/5 - niedz.  28/5 2023 CTZ UMKS, Kwidzyn http://www.umkskwidzyn.pl/aktualnosci-psc-2023
PWiM w RJnO 2023 IV runda  sob.  27/5 - niedz.  28/5 2023 regionalne UKS Falenica, Warszawa http://www.orienteering.waw.pl/
XXIII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w Biegu na Orientację  sob.  27/5 2023 regionalne UKS Grom, Sokolniki http://bnopowiatwieruszowski.pl/mpw23/
Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Weteranów w BnO  sob.  3/6 - niedz.  4/6 2023 CTZ UKS Orientuś, Łódź http://sprinterskie.pl/
Mistrzostwa Inowrocławia w Sprinterskim Biegu na Orientację Solanki 2023  sob.  3/6 2023 UMKS, Kwidzyn
PWiM w RJnO 2023 V runda  czw.  8/6 - pt.  9/6 2023 regionalne UKS Falenica, Warszawa http://www.orienteering.waw.pl/
Puchar Najmłodszych w BnO  pt.  9/6 - niedz.  11/6 2023 CTZ UKS Patria, Młynne http://pn2023.pl/
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Seniorów  sob.  10/6 - niedz.  11/6 2023 Polski Związek Orientacji Sportowej
PWiM w RJnO 2023 VI runda  sob.  10/6 - niedz.  11/6 2023 regionalne UKS Falenica, Warszawa http://www.orienteering.waw.pl/
Mistrzostwa Polski i Klubowe Mistrzostwa Polski w MTBO  sob.  17/6 - niedz.  18/6 2023 CTZ LUKS Azymek, Zdzieszowice http://www.bnozdzieszowice.pl
Pomerania O-Festival  sob.  17/6 - niedz.  18/6 2023 PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/pomerania/
Z mapą do lata - Mistrzostwa Pomorza i Kujaw 13 Runda  sob.  17/6 2023 regionalne KOS BnO, Szczecin https://bno.szczecin.pl/mpik-2023-kliniska-police/
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Sprint  sob.  17/6 2023 regionalne KOS BnO, Szczecin https://bno.szczecin.pl/mpik-2023-kliniska-police/
Mistrzostwa Pomorza i Kujaw 14 Runda  niedz.  18/6 2023 regionalne KOS BnO, Szczecin https://bno.szczecin.pl/mpik-2023-kliniska-police/
Dzienny Azymut - etap 3  wt.  20/6 2023 UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy/Dzienny-Azymut/Regulamin
Mazury Cup  pt.  23/6 - niedz.  25/6 2023 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej https://mazurycup.pl
Mistrzostwa Polski i Klubowe Mistrzostwa Polski w MTBO  pt.  23/6 - niedz.  25/6 2023 CTZ Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa https://cx80gpmtbo.com/pl
Wawel Cup  śr.  28/6 - niedz.  2/7 2023 CTZ WKS Wawel, Kraków http://wawelcup.pl/
World Orienteering Championships 2023  śr.  12/7 - sob.  15/7 2023 WRE zagraniczne
Wakacje na Orientację  sob.  15/7 - niedz.  16/7 2023 HKS Azymut, Mochy http://bno.bydgoszcz.pl/.
XX Limanowa Cup  pt.  21/7 - niedz.  23/7 2023 CTZ UKS Patria, Młynne https://limanowacup.pl/
Sudety Cup  czw.  27/7 - niedz.  30/7 2023 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://sudetycup.pl
Orienteering World Cup Round 2  śr.  2/8 - niedz.  6/8 2023 WRE zagraniczne
Grand Prix Polonia 2023  pt.  4/8 - niedz.  6/8 2023 CTZ LKS Górzanka, Nawojowa Góra http://gpp23.pl/
XXVIII Puchar Bałtyku  pt.  18/8 - niedz.  20/8 2023 CTZ UKS Siódemka, Rumia https://www.balticcup.org.pl/
Grand Prix Pomorza  pt.  25/8 - niedz.  27/8 2023 CTZ UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy
Sopot & Gdańsk City Race  pt.  1/9 - niedz.  3/9 2023 CTZ PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/gcr/
Mistrzostwa Polski i Klubowe Mistrzostwa Polski w MTBO SPRINT, Średni  sob.  2/9 2023 CTZ LKS Górzanka, Nawojowa Góra
Polsko-Czeski Festiwal Biegu na Orientację  sob.  2/9 - niedz.  3/9 2023 UKS Orientpark.pl, Iwiny http://www.orientpark.pl
MISTRZOSTWA POLSKI MTBO DŁUGI DYSTANS  niedz.  3/9 2023 LKS Górzanka, Nawojowa Góra
Dzienny Azymut - etap 4  śr.  6/9 2023 UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy/Dzienny-Azymut/Regulamin
Klubowe Mistrzostwa Polski II Runda  pt.  8/9 - niedz.  10/9 2023 CTZ UKS Azymut, Dębów https://podkarpackiebno.pl/index.php/kmp2023/
Przez bieg na orientację do wojska  sob.  9/9 2023 Polski Związek Orientacji Sportowej
Puchar Śląska  sob.  16/9 - niedz.  17/9 2023 CTZ WKS Śląsk, Wrocław http://bno.pl/index.php/nasze-zawody/mpuchar-slaska
Mistrzostwa Mazowsza w RJnO  sob.  16/9 - niedz.  17/9 2023 regionalne Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
IX Warszawska Mila  sob.  16/9 2023 regionalne KOS Warszawa http://www.mistrzostwanamazowszu.pl
IX Puchar Elbląga, Puchar Pomorza oraz MWiM  sob.  16/9 - niedz.  17/9 2023 regionalne Elbląski Klub Orienteeringu Gryf https://www.ekogryf.pl/16-17-09-2023r-puchar-elblaga-katy-rybackie/
Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Weteranów w BnO  sob.  23/9 - niedz.  24/9 2023 CTZ PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/mp/
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Sprinterskim BnO  niedz.  24/9 2023 AZS UMCS, Lublin https://bnolublin.pl/
Puchar Paulinum  sob.  30/9 2023 regionalne MKS Paulinum, Jelenia Góra http://www.mkspaulinum.pl
PWiM w RJnO 2023 VII runda  sob.  30/9 - niedz.  1/10 2023 regionalne UKS Falenica, Warszawa http://www.orienteering.waw.pl/
Mistrzostwa Mazowsza w sprinterskim BnO  sob.  30/9 2023 regionalne KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno  sob.  30/9 2023 UKS Włóczykij, Osiek http://ukswloczykij.pl/
Puchar Jesieni  sob.  30/9 2023 HKS Azymut, Mochy http://azymutmochy.pl
Mistrzostwa Mazowsza w RJnO  niedz.  1/10 2023 regionalne KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki
Mistrzostwa Mazowsza w klasycznym BnO  niedz.  1/10 2023 regionalne UKS OSiR, Góra Kalwaria
Mistrzostwa Mazowsza w Biegu na Orientację na dystansie klasycznym  niedz.  1/10 2023 UKS OSiR, Góra Kalwaria https://www.facebook.com/profile.php?id=100057456699588
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - długi dystans  niedz.  1/10 2023 regionalne UKS Siódemka, Rumia https://siodemka.rumia.pl
MMM Strefa A  sob.  7/10 - niedz.  8/10 2023 CTZ KOS BnO, Szczecin https://bno.szczecin.pl/mmm-2023/
MMM Strefa B  sob.  7/10 - niedz.  8/10 2023 CTZ Łódzki Związek Orientacji SportowejUKS Orientuś, Łódź https://orientuslodz.pl/nasze-zawody/mmm2023
MMM Strefa C  sob.  7/10 - niedz.  8/10 2023 CTZ Grupa Biegowa Oborygeni
MMM Strefa D  sob.  7/10 - niedz.  8/10 2023 CTZ UKS Kometa, GliwiceUKS Reflex, Rybnik
PWiM w RJnO 2023 VIII runda  sob.  7/10 - niedz.  8/10 2023 regionalne UKS Falenica, Warszawa http://www.orienteering.waw.pl/
XVI Puchar Puszczy Piskiej, Mistrzostwa WiM - rundy 8 i 9  sob.  7/10 - niedz.  8/10 2023 UKS Technik, Ruciane-Nida http://ukstechnik.zsl.org.pl/puchar-puszczy-piskiej/
RYBINO XX - Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym BnO  niedz.  8/10 2023 UKS Reflex, Rybnik https://uksreflex.pl/
PWiM w RJnO 2023 IX runda  sob.  14/10 - niedz.  15/10 2023 regionalne UKS Falenica, Warszawa http://www.orienteering.waw.pl/
Puchar Łosia w OP  sob.  14/10 - niedz.  15/10 2023 UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w OP TempO  niedz.  15/10 2023 UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org
Roztoczańska Mordęga 2023  sob.  21/10 2023 UKS Azymut, Siedliska http://azymutsiedliska.cba.pl/category/aktualnosci/roztoczanska-mordega/
Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Weteranów w długodystansowym bno  niedz.  22/10 2023 CTZ UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org
Nocny Azymut - Etap I  czw.  26/10 2023 UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy
Baltic Junior Cup Tour  pt.  27/10 - niedz.  29/10 2023 CTZ KOS BnO, Szczecin https://bno.szczecin.pl/bjc/
Baltic Junior Cup  pt.  27/10 - sob.  28/10 2023 międzynarodowe KOS BnO, Szczecin https://bno.szczecin.pl/bjc/
Górzanka MTBO  sob.  28/10 - niedz.  29/10 2023 regionalne LKS Górzanka, Nawojowa Góra
XXV Mistrzostwa Łodzi w Nocnym Biegu na Orientację  pt.  3/11 2023 regionalne MKS Metalowiec, Łódź https://bnometalowiec.wixsite.com/nocne
Liga Harpagana E1  czw.  16/11 2023 PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/liga/
Nocny Azymut - Etap II  czw.  23/11 2023 UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy
10 Runda Mistrzostw Warmii i Mazur oraz ORIENT Olsztyn  sob.  25/11 2023 UMKS ORKAN, Ostróda https://www.ekogryf.pl/10-runda-mistrzostw-warmii-i-mazur-w-bno-2023r-obiekt-nadlesnictwa-olsztyn-zazdrosc-3/
Liga Harpagana E2  czw.  7/12 2023 PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/liga/
Nocny Azymut - Etap III  czw.  14/12 2023 UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy