http://www.ekogryf.pl/mistrzostwa-warmii-i-mazur-w-bno-2022r/
Etap 1

Kobułty   2022-05-28   Term. zgłoszeń: 2022-05-25
 rank: 0,70  indywidualne  średni

  http://www.kpozos.pl
ŚREDNI

Grudziądz   2022-05-28   Term. zgłoszeń: 2022-05-24 (pierwszy: 2022-05-17)
 rank: 0,80  indywidualne  średni

SPRINT

Grudziądz   2022-05-28   Term. zgłoszeń: 2022-05-24 (pierwszy: 2022-05-17)
 indywidualne  sprint

KLASYK

Grudziądz   2022-05-29   Term. zgłoszeń: 2022-05-24 (pierwszy: 2022-05-17)
 rank: 0,70  indywidualne  klasyk

  http://www.sprint2022.team360.pl/pl
Etap 1

Kozienice   2022-05-28   Term. zgłoszeń: 2022-05-23
 rank: 0,70  indywidualne  sprint

Zawody Data Dodano Status wyników Pkt. rank
Sudety Cup - Etap 2
2021-07-30
MP i MPW w klasycznym i sztafetowym BnO - klasyk
2022-05-21 2022-05-22
Otwarte Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego - Średni
2022-05-15 2022-05-20
Puchar Pomorza w klasycznym biegu na orientację - Etap 1
2022-05-15 2022-05-20
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w sprinterskim bno - Etap 1
2022-05-14 2022-05-20
Puchar Roztocza 2 runda - Etap 1
2022-05-14 2022-05-19
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno - Etap 1
2022-05-14 2022-05-19
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w RJnO - Etap 1
2022-04-23 2022-05-17
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w RJnO - Etap 1
2022-03-26 2022-05-17
Mistrzostwa Powiatu Polickiego w średniodystansowym BnO - Etap 1
2022-05-15 2022-05-16
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w sprinterskim BnO - Etap 1
2022-05-14 2022-05-14
Mistrzostwa Szczecina w klasycznym BnO - Etap 1
2022-05-14 2022-05-14
Wawel Spring Cup - Etap 3
2022-04-03 2022-05-10
Wawel Spring Cup - Etap 2
2022-04-02 2022-05-10
Wawel Spring Cup - Etap 1
2022-04-01 2022-05-10
Zawody Data Ranga Organizatorzy Strona www Pliki
MP i MPW oraz PN w Narciarskim BnO - zmiana terminu  sob.  5/2 - niedz.  6/2 2022 CTZ https://oris.orientacnisporty.cz/?sport=2&date_from=&date_to=®=0&all=0&mode=table¬canc=0
MP i MPW oraz PN w Narciarskim BnO  sob.  19/2 - niedz.  20/2 2022 CTZ https://oris.orientacnisporty.cz/files/6701_a73e75ba9baf45660698a3b72ce83c4b.pdf
Mistrzostwa Warmii i Mazur - Runda 1  sob.  26/2 2022 regionalne UMKS ORKAN, Ostróda http://www.ekogryf.pl/mistrzostwa-warmii-i-mazur-w-bno-2022r/
Mistrzostwa Bydgoszczy w biegu na orientację  sob.  5/3 - niedz.  6/3 2022 HKS Azymut, Mochy http://bno.bydgoszcz.pl/.
Wyspa O-Cup  sob.  12/3 - niedz.  13/3 2022 CTZ PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/wyspa/
Otwarte Mistrzostwa Torunia w Biegu na Orientację, XXIX Mistrzostwa Pomorza i Kujaw runda 1.  sob.  12/3 2022 regionalne MKS Skarmat, Toruń http://kpozos.pl
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w BnO, XXIX Mistrzostwa Pomorza i Kujaw runda 2.  niedz.  13/3 2022 regionalne MKS Skarmat, Toruń http://kpozos.pl
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym bno. ZAWODY W TYM TERMINIE ODWOŁANE!!!  sob.  19/3 2022 regionalne UMKS, Kwidzyn http://www.umkskwidzyn.pl/o-klubie/historia-klubu/794-mistrzostwa-wojewodztwa-pomorskiego-w-dlugodystansowym-bno-2022
Puchar Przedwiośnia  sob.  19/3 2022 HKS Azymut, Mochy http://azymutmochy.pl/puchar-przedwiosnia-w-bno-swietno-19-03-2022/
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO  sob.  19/3 - niedz.  20/3 2022 regionalne UKS Falenica, Warszawa
Puchar Pomorza w klasycznym bno  sob.  26/3 2022 regionalne UKS Azymut 45, Gdynia https://azymut45gdynia.org
XIX Powitanie Wiosny  sob.  26/3 2022 regionalne MKS Metalowiec, Łódź https://bnometalowiec.wixsite.com/powitanie
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w klasycznym BnO  sob.  26/3 2022 regionalne KOS BnO, Szczecin https://bno.szczecin.pl/mpik-2022/
Puchar Koziołka  sob.  26/3 - niedz.  27/3 2022 regionalne Lubelski Związek Orientacji Sportowej https://bnolublin.pl
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w RJnO  sob.  26/3 2022 regionalne LUKS Azymek, Zdzieszowice
Mistrzostwa Województwa w średniodystansowym bno  niedz.  27/3 2022 regionalne UKS Azymut 45, Gdynia https://azymut45gdynia.org
Mistrzostwa o Puchar Wójt Gminy Świeszyno w średniodystansowym BnO  niedz.  27/3 2022 regionalne KOS BnO, Szczecin https://bno.szczecin.pl/mpik-2022/
Wawel Spring Cup  pt.  1/4 - niedz.  3/4 2022 CTZ WKS Wawel, Kraków
MP, MPW, PN w MTBO  sob.  9/4 2022 CTZ KOS Warszawa http://www.mistrzostwanamazowszu.pl
Kuyavia Cup  sob.  9/4 - niedz.  10/4 2022 regionalne WKS Grunwald, Poznań http://kuyaviacup.sportsentertainment.pl/
KMP w RJnO dystans sprinterski  sob.  9/4 2022 CTZ KOS Warszawa http://www.mistrzostwanamazowszu.pl
Mistrzostwa Mazowsza w Orientacji Precyzyjnej  sob.  9/4 2022 regionalne BKS Wataha, Warszawa
KMP w MTBO start masowy  niedz.  10/4 2022 CTZ KOS Warszawa http://www.mistrzostwanamazowszu.pl
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Długodystansowym BnO  niedz.  10/4 2022 regionalne Lubelski Związek Orientacji Sportowej https://bnolublin.pl
KMP w BnO I runda  pt.  22/4 - niedz.  24/4 2022 CTZ UKS Orientpark.pl, Iwiny http://kmp.orientpark.pl/
XIII Puchar Puszczy Piskiej, Mistrzostwa Warmii i Mazur - Runda 2 i 3  sob.  23/4 - niedz.  24/4 2022 regionalne UKS Technik, Ruciane-Nida http://ukstechnik.zsl.org.pl/puchar-puszczy-piskiej/
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO  sob.  23/4 - niedz.  24/4 2022 regionalne UKS Falenica, Warszawa
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w RJnO  sob.  23/4 2022 regionalne LUKS Azymek, Zdzieszowice
Bukowa Cup IX  pt.  29/4 - wt.  3/5 2022 CTZ KOS BnO, Szczecin https://bno.szczecin.pl/bukowa-cup-ix-2022/
MP, MPW, PN w MTBO  sob.  30/4 - pon.  2/5 2022 CTZ Podlaski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej https://podlasie_2022.orienteering.waw.pl/
KMP w MTBO na dystansie klasycznym i pościgowym  sob.  30/4 - niedz.  1/5 2022 CTZ Podlaski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej
Mistrzostwa Warmii i Mazur - Runda 4 oraz Mistrzostwa Olsztynka  sob.  30/4 2022 regionalne UMKS ORKAN, Ostróda http://www.ekogryf.pl/mistrzostwa-warmii-i-mazur-w-bno-2022r/
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - bieg klasyczny, Puchar Roztocza 1 runda  sob.  30/4 2022 regionalne UKS Azymut, SiedliskaLubelski Związek Orientacji Sportowej http://azymutsiedliska.cba.pl/category/aktualnosci/puchar-roztocza-bno/
Puchar Elbląga, Puchar Pomorza oraz 5-6 Runda MWiM  sob.  7/5 - niedz.  8/5 2022 regionalne UMKS ORKAN, Ostróda http://www.ekogryf.pl/viiipuchar-elblaga-w-sredniodystansowym-i-klasycznym/
Mistrzostwa Małopolski w BnO  sob.  7/5 - niedz.  8/5 2022 LKS Górzanka, Nawojowa Góra
UNTS Cup  sob.  7/5 - niedz.  8/5 2022 regionalne UNTS, Warszawa http://unts.waw.pl/
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno  sob.  14/5 2022 regionalne UKS Siódemka, Rumia https://siodemka.rumia.pl/
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w sprinterskim bno  sob.  14/5 2022 regionalne UKS Siódemka, Rumia https://siodemka.rumia.pl/
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w sprinterskim BnO  sob.  14/5 2022 regionalne KOS BnO, Szczecin https://bno.szczecin.pl/mpik-2022-szczecin-police/
Mistrzostwa Szczecina w klasycznym BnO  sob.  14/5 2022 regionalne KOS BnO, Szczecin https://bno.szczecin.pl/mpik-2022-szczecin-police/
OMW Etap 1  sob.  14/5 2022 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://www.bno.pl
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO  sob.  14/5 - niedz.  15/5 2022 regionalne UKS Falenica, Warszawa
Puchar Roztocza 2 runda  sob.  14/5 2022 UKS Azymut, Siedliska http://azymutsiedliska.cba.pl/category/aktualnosci/puchar-roztocza-bno/
Mistrzostwa Powiatu Polickiego w średniodystansowym BnO  niedz.  15/5 2022 regionalne KOS BnO, Szczecin https://bno.szczecin.pl/mpik-2022-szczecin-police/
OMW Etap 1  niedz.  15/5 2022 regionalne KS Artemis, Wrocław http://omw.artemis.wroclaw.pl/
Puchar Pomorza w klasycznym biegu na orientację  niedz.  15/5 2022 regionalne UKS Siódemka, Rumia https://siodemka.rumia.pl/
Otwarte Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego  niedz.  15/5 2022 UKS Azymut, Dębów https://podkarpackiebno.pl/index.php/2runda/
MP i MPW w klasycznym i sztafetowym BnO  sob.  21/5 - niedz.  22/5 2022 CTZ UKS Azymut 45, Gdynia https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy/MP-BnO-Klas-Szt-21-22.05.2022
Mistrzostwa Kobułt - 7 Runda Mistrzostw Warmii i Mazur  sob.  28/5 2022 regionalne UMKS ORKAN, Ostróda http://www.ekogryf.pl/mistrzostwa-warmii-i-mazur-w-bno-2022r/
XXIX Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - 14 r. Grudziądz, Otwarte Mistrzostwa Grudziądza w BnO  sob.  28/5 - niedz.  29/5 2022 regionalne MKS Skarmat, ToruńKujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej http://www.kpozos.pl
Mistrzostwa Mazowsza i Mistrzostwa woj. lubelskiego w sprinterskim BnO  sob.  28/5 2022 regionalne Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa http://www.sprint2022.team360.pl/pl
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego  sob.  28/5 2022 regionalne UKS Orientuś, Łódź https://orientuslodz.pl/nasze-zawody/mistrzostwa-woj-lodzkiego
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w RJnO  sob.  28/5 2022 regionalne LUKS Azymek, Zdzieszowice
Mistrzostwa Mazowsza  niedz.  29/5 2022 UKS OSiR, Góra Kalwaria https://www.facebook.com/UKS-OSiR-G%C3%B3ra-Kalwaria-orienteering-club-2032914547021314
Mistrzostwa Ursynowa  wt.  31/5 2022 regionalne UNTS, Warszawa
Pomorze Sprint Cup 2022  pt.  3/6 - niedz.  5/6 2022 CTZ UMKS, Kwidzyn http://umkskwidzyn.pl/aktualnosci-psc-2022
Puchar Roztocza 3 runda  sob.  4/6 2022 regionalne UKS Azymut, Siedliska http://azymutsiedliska.cba.pl/category/aktualnosci/puchar-roztocza-bno/
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO  sob.  4/6 - niedz.  5/6 2022 regionalne UKS Falenica, Warszawa
MP i MPW w sprinterskim BnO i sztafetach sprinterskich  sob.  11/6 - niedz.  12/6 2022 CTZ WKS Śląsk, Wrocław
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO  sob.  11/6 - niedz.  12/6 2022 regionalne UKS Falenica, Warszawa
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w RJnO  niedz.  12/6 2022 regionalne LUKS Azymek, Zdzieszowice
Pomerania O-Festival (BnO + MP, PN, KMP w MTBO)  czw.  16/6 - niedz.  19/6 2022 CTZ PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/pomerania/
MP, MPW, PN w MTBO  czw.  16/6 2022 CTZ PKO Harpagan, Gdańsk
KMP w MTBO dystans średni  czw.  16/6 2022 CTZ PKO Harpagan, Gdańsk
Puchar Najmłodszych w BnO  pt.  17/6 - niedz.  19/6 2022 CTZ KOS BnO, Szczecin https://bno.szczecin.pl/puchar-najmlodszych/
VI Retr-O  sob.  18/6 2022 regionalne MKS Metalowiec, Łódź https://bnometalowiec.wixsite.com/retro
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO  sob.  25/6 - niedz.  26/6 2022 regionalne UKS Falenica, Warszawa
XIX Limanowa Cup 2022  sob.  2/7 - pon.  4/7 2022 CTZ UKS Patria, Młynne https://limanowacup.pl/
41. Wawel Cup  śr.  6/7 - niedz.  10/7 2022 CTZ WKS Wawel, Kraków
Mistrzostwa Świata w Orientacji Precyzyjnej  wt.  19/7 - sob.  23/7 2022 międzynarodowe Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://wtoc2021.pl
Sudety Cup  czw.  28/7 - niedz.  31/7 2022 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://sudetycup.pl
Grand Prix Polonia 2022  pt.  5/8 - niedz.  7/8 2022 CTZ MKS Paulinum, Jelenia Góra https://www.gpppolonia2022.pl
XXVII Puchar Bałtyku  pt.  19/8 - niedz.  21/8 2022 CTZ UKS Siódemka, Rumia
XVIII Grand Prix Pomorza  pt.  26/8 - niedz.  28/8 2022 CTZ UKS Azymut 45, Gdynia
MP w OP  sob.  27/8 - niedz.  28/8 2022 CTZ Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
MP, MPW, PN w RJnO  sob.  3/9 2022 CTZ LKS Górzanka, Nawojowa Góra
KMP w MTBO na dystansie średnim i sztafecie  sob.  3/9 - niedz.  4/9 2022 CTZ LKS Górzanka, Nawojowa Góra
Polsko-Czeski Festiwal Biegu na Orientację  sob.  3/9 - niedz.  4/9 2022 regionalne UKS Orientpark.pl, Iwiny https://www.orientpark.pl/
KMP w BnO II runda  pt.  9/9 - niedz.  11/9 2022 CTZ KOS Warszawa
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO  sob.  10/9 - niedz.  11/9 2022 regionalne UKS Falenica, Warszawa
Gdańsk City Race  pt.  16/9 - niedz.  18/9 2022 CTZ PKO Harpagan, Gdańsk
OMW Etap 2  sob.  17/9 2022 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://www.bno.pl
Otwarte Mistrzostwa Pabianic  sob.  17/9 2022 regionalne UKS Azymut, Pabianice https://azymutpabianice.pl
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w RJnO  sob.  17/9 2022 regionalne LUKS Azymek, Zdzieszowice
OMW Etap 2  niedz.  18/9 2022 regionalne KS Artemis, Wrocław http://omw.artemis.wroclaw.pl/
MMM Strefa A  sob.  24/9 - niedz.  25/9 2022 CTZ
MMM Strefa B  sob.  24/9 - niedz.  25/9 2022 CTZ
MMM Strefa C  sob.  24/9 - niedz.  25/9 2022 CTZ Grupa Biegowa Oborygeni
MMM Strefa D  sob.  24/9 - niedz.  25/9 2022 CTZ
Puchar Puszczy Piskiej, MWiM  sob.  24/9 - niedz.  25/9 2022 regionalne UKS Technik, Ruciane-Nida
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO  sob.  24/9 - niedz.  25/9 2022 regionalne UKS Falenica, Warszawa
XXXIII Puchar Ślęży  sob.  1/10 - niedz.  2/10 2022 CTZ WKS Śląsk, Wrocław
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno  sob.  1/10 2022 regionalne UKS Włóczykij, Osiek
RYBINO XIX - Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym BnO  sob.  1/10 2022 UKS Reflex, Rybnik https://uksreflex.pl/
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO  sob.  1/10 - niedz.  2/10 2022 regionalne UKS Falenica, Warszawa
Mistrzostwa Województwa w klasycznym bno  niedz.  2/10 2022 regionalne UKS Włóczykij, Osiek
OMW Etap 3  niedz.  2/10 2022 regionalne KS Artemis, Wrocław http://omw.artemis.wroclaw.pl/
MP i MPW w średniodystansowym i nocnym BnO  sob.  8/10 - niedz.  9/10 2022 CTZ UKS Azymut, Dębów https://podkarpackiebno.pl/index.php/mp/
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w RJnO  sob.  8/10 2022 regionalne LUKS Azymek, Zdzieszowice
OMW Etap 3  sob.  15/10 2022 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://www.bno.pl
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO  sob.  15/10 - niedz.  16/10 2022 regionalne UKS Falenica, Warszawa
Puchar Paulinum  niedz.  16/10 2022 regionalne MKS Paulinum, Jelenia Góra https://mkspaulinum.jgora.pl
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - bieg nocny  sob.  22/10 2022 regionalne Lubelski Związek Orientacji SportowejAZS UMCS, Lublin https://bnolublin.pl
MP i MPW w długodystansowym BnO  niedz.  23/10 2022 CTZ KOS BnO, Szczecin
Puchar Pomorza w klasycznym bno  sob.  29/10 2022 regionalne UMKS, Kwidzyn
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w średniodystansowym BnO  sob.  29/10 2022 regionalne UKS Traper, Złocieniec
Złota Igła  sob.  29/10 2022 regionalne UKS Orientuś, Łódź https://orientuslodz.pl/nasze-zawody/zlota-igla
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO  sob.  29/10 - niedz.  30/10 2022 regionalne UKS Falenica, Warszawa
Mistrzostwa Małopolski w RJnO  sob.  29/10 2022 regionalne LKS Górzanka, Nawojowa Góra
Puchar Pomorza w średniodystansowym BnO  niedz.  30/10 2022 regionalne PKO Harpagan, Gdańsk
Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w klasycznym BnO  niedz.  30/10 2022 regionalne UKS Traper, Złocieniec
Mistrzostwa Warmii i Mazur - Runda 10  sob.  26/11 2022 regionalne UMKS ORKAN, Ostróda