Etap 1 -

 2021-04-10
 rank: 1,10  indywidualne  średni

Etap 2 -

 2021-04-11
 rank: 1,10  indywidualne  klasyk

  http://kuyaviacup.pl
Etap 1

Głęboczek   2021-04-10
 indywidualne  średni

Etap 2

Głęboczek   2021-04-11
 indywidualne  średni

Etap 1

Szklarska Poręba   2021-04-17   Term. zgłoszeń: 2021-04-11
 rank: 1,10  indywidualne  średni

Etap 2

Szklarska Poręba   2021-04-17   Term. zgłoszeń: 2021-04-11
 rank: 1,10  indywidualne  średni

Etap 3

Szklarska Poręba   2021-04-18   Term. zgłoszeń: 2021-04-11
 rank: 1,10  indywidualne  klasyk

Zawody Data Dodano Status wyników Pkt. rank
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego na dystansie klasycznym - Etap 1
2020-11-29 2020-11-29
XXVII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - 12 Runda - Etap 1
2020-11-28 2020-11-28
Mistrzostwa Powiatu Polickiego w BnO - Etap 1
2020-11-21 2020-11-23
Mistrzostwa Powiatu Polickiego w BnO - Etap 2
2020-11-22 2020-11-23
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Nocnym BnO - Etap 1
2020-11-21 2020-11-23
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w średniodystansowym BnO - Etap 1
2020-11-21 2020-11-23
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Sprint - Etap 1
2020-11-20 2020-11-23
Mistrzostwa Warszawy w Sprinterskim BnO - Mistrzostwa Warszawy w Sprinterskim BnO
2020-11-21 2020-11-22
WOM - Etap 1
2020-11-14 2020-11-22
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym bno - dystans skrócony do średniego - Etap 1
2020-11-07 2020-11-07
XXV Puchar Paulinum - Etap 1
2020-11-07 2020-11-07
MP i MPW w długodystansowym BnO - MP 2020
2020-10-25 2020-10-28
Dolnośląski Festiwal Biegu na Orientację - Etap 1
2020-10-18 2020-10-22
XXVII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w biegu na orientację - Etap 1
2020-10-17 2020-10-20
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Biegu na Orientację - Etap 1
2020-10-18 2020-10-19
Zawody Data Ranga Organizatorzy Strona www Pliki
Szybki Mózg 2019  Śr  23/1 - Śr  16/10 2019 UNTS http://unts.waw.pl/index.php?mnu=60&id=2312
Aguiar de Beira Meeting 2019  N  27/1 2019 WRE zagraniczne
Wrocław Night O-Fight 2019  Śr  20/2 - Śr  20/3 2019 regionalne WKS ŚląskDolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://bno.pl
VIII MCO 2019 - XXXI International Murcia Costa Calida  Pt  22/2 - N  24/2 2019 WRE zagraniczne
MP w Narciarskim BnO  So  2/3 - N  3/3 2019 CTZ Polski Związek Orientacji Sportowej
Portugal O Meeting 2019  Pn  4/3 2019 WRE zagraniczne
Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w średniodystansowym bno  So  16/3 2019 regionalne Indywidualny Kujawsko-PomorskieKujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej www.kpozos.pl
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym bno  N  17/3 2019 UMKS Kwidzyn
Szczecińska Dobranocka XIII E1  Śr  20/3 2019 KOS BnO http://bno.szczecin.pl/szczecinska-dobranocka-13/
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w sprinterskim BnO  So  23/3 2019 regionalne KOS BnO http://bno.szczecin.pl/mistrzostwa-woj-zach-pom-w-bno-2019/
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w nocnym BnO  So  23/3 2019 regionalne KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/mistrzostwa-woj-zach-pom-w-bno-2019/
XVII Powitanie Wiosny  So  23/3 2019 regionalne MKS Metalowiec, Łódź https://powitaniewiosnybno.wixsite.com/bieg
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w średniodystansowym BnO  N  24/3 2019 regionalne KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/mistrzostwa-woj-zach-pom-w-bno-2019/
Zawody Otwarcia Sezonu 2019  N  24/3 2019 regionalne KU AZS UMCS http://www.bnolublin.pl
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2019 - rjno  So  30/3 - So  28/9 2019 KS Artemis http://www.omw.wroc.pl/index.php/component/content/article/90-dyscypliny/103-rowerowa-jazda-na-orientacje?Itemid=437
MP, MPW długodystansowy BnO  N  31/3 2019 CTZ UKS Patria, Młynne http://patriamlynne.pl/long19/
Middle/Night TEST RACE  Pt  5/4 - N  7/4 2019 KOS BnO http://bno.szczecin.pl/test-race-5-7-04-2019/
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2019 - bno  So  6/4 - So  5/10 2019 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://www.omw.wroc.pl/index.php/component/content/article/90-dyscypliny/95-biegi-na-orientacje?Itemid=437
Puchar Pomorza w klasycznym bno  So  6/4 2019 regionalne UKS Azymut 45
Popularne Zawody na Orientację  So  6/4 2019 regionalne Łódzki Związek Orientacji Sportowej http://www.domkultury.com.pl/orientacja.html
Mistrzostwa Województwa w średniodystansowym bno  N  7/4 2019 regionalne UKS Azymut 45
Szczecińska Dobranocka XIII E2  Śr  10/4 2019 KOS BnO http://bno.szczecin.pl/szczecinska-dobranocka-13/
Tajemnice Dolnego Śląska (prolog)  Pt  12/4 2019 regionalne UKS Orientpark.pl http://www.orientpark.pl
XII Puchar Koziołka  So  13/4 - N  14/4 2019 regionalne KU AZS UMCS www.bnolublin.pl
Mistrzostwa Olsztynka - Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni  So  13/4 2019 regionalne UMKS ORKAN http://www.ekogryf.pl/
Tajemnice Dolnego Śląska  So  13/4 - N  14/4 2019 CTZ UKS Orientpark.pl http://www.orientpark.pl
Swedish League 2019  So  13/4 - N  14/4 2019 WRE zagraniczne
MP, KMP: sprint, start masowy, dystans średni (tylko KMP)  Pt  26/4 - N  28/4 2019 CTZ Podlaski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej https://suwalki_2019.orienteering.waw.pl
V Warszawska Mila w BnO  So  27/4 - N  28/4 2019 CTZ KS Spójnia Warszawa http://serwer1451924.home.pl/wmila2018/index.html
Puchar Paulinum  So  27/4 2019 regionalne MKS Paulinum http://www.mkspaulinum.jgora.pl
Pomerania O-Festival  Wt  30/4 - Cz  2/5 2019 CTZ PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/ofestival/
Kwalifikacje do Pucharu Świata  Śr  1/5 2019 Dolnośląski Związek Orientacji SportowejPolski Związek Orientacji Sportowej
Puchar Bałtyku w Biegu na Orientację  Pt  3/5 - N  5/5 2019 CTZ UKS Siódemka http://balticcup.org.pl/pl/
KMP I runda BnO  Pt  10/5 - N  12/5 2019 CTZ UKS Azymut 45 http://azymut45gdynia.org
MP, MPW w BnO - nocny, średni  So  18/5 - N  19/5 2019 CTZ KOS BnO http://mistrzostwapolski2019.pl
Popularne Zawody na Orientację  So  18/5 2019 regionalne Łódzki Związek Orientacji Sportowej http://www.domkultury.com.pl/orientacja.html
Mistrzostwa Kobułt - Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk  So  18/5 2019 regionalne UMKS ORKAN http://www.ekogryf.pl/
IX Puchar Puszczy Piskiej  N  19/5 2019 regionalne UKS Technik Ruciane-Nida http://ukstechnik.zsl.org.pl/puchar-puszczy-piskiej/
Szczecińska Dobranocka XIII E3  Śr  22/5 2019 regionalne KOS BnO
MP, PN: dystans średni, sztafety, dystans klasyczny  So  25/5 - N  26/5 2019 CTZ Stowarzyszenie Team 360 stopni http://www.mazovia_2019.team360.pl/pl
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego  So  25/5 2019 regionalne UKS Orientuś http://orientuslodz.pl/nasze-zawody/mistrzostwa-woj-lodzkiego
Kuyavia Cup  So  25/5 - N  26/5 2019 CTZ WKS Grunwald http://kuyaviacup.pl
Puchar Roztocza  So  25/5 2019 UKS Azymut Siedliska http://azymutsiedliska.cba.pl/
DM Sprint  So  25/5 2019 WRE zagraniczne
Puchar Ślęży  N  26/5 2019 regionalne WKS ŚląskDolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://pucharslezy.pl
Prisma-rastit  Cz  30/5 2019 WRE zagraniczne
Puchar Najmłodszych  Pt  31/5 - N  2/6 2019 CTZ UMKS Kwidzyn http://pn-kwidzyn2019.pl
Głuchołazy Cup  Pt  7/6 - N  9/6 2019 CTZ HKS Azymut http://azymutmochy.pl/
Mistrzostwa Europy, Puchar Świata w Rowerowej Jeździe na Orientację  So  8/6 - Pn  10/6 2019 międzynarodowe Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://emtboc2019.pl
Zawody towarzyszące do EMTBOC 2019  So  8/6 2019 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://emtboc2019.pl
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Memoriał im. Zygfryda Fąferka  So  8/6 - N  9/6 2019 regionalne KOS BnO
Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego  So  8/6 2019 regionalne UKS Grom http://bnopowiatwieruszowski.pl
World Cup Round 1  So  8/6 - N  9/6 2019 WRE zagraniczne
WOM w sprinterskim BnO  N  9/6 2019 regionalne BKS Wataha
Szczecińska Dobranocka XIII FINAŁ  Śr  12/6 2019 regionalne KOS BnO
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno  So  15/6 2019 regionalne UKS Siódemka
Popularne Zawody na Orientację  So  15/6 2019 regionalne Łódzki Związek Orientacji Sportowej http://www.domkultury.com.pl/orientacja.html
Puchar Podkarpacia  So  15/6 2019 UKS Azymut Dębów http://www.orientharper.pl/?page=competition&action=competition&id=265
XXVI Mistrzostwa ZPK w BnO  So  15/6 2019 regionalne UKS Załęczak http://aktywniewzaleczu.pl/
Mistrzostwa Województwa w sprinterskim bno  So  15/6 2019 regionalne UKS Siódemka
VIII Puchar Lubuskiego (6 runda) - bieg klasyczny  So  15/6 2019 UKS Energetyk https://gecnb8.webwavecms.com/
Mistrzostwa Województwa w klasycznym bno  N  16/6 2019 regionalne PKO Harpagan
III Retr-O BnO  N  16/6 2019 regionalne MKS Metalowiec https://zawodyretro.wixsite.com/retro
II Duatlon Orientacyjny Załęczańskiego Łuku Warty  N  16/6 2019 UKS Załęczak http://aktywniewzaleczu.pl/
IV Mistrzostwa Załęczańskiego Łuku Warty w RJnO  N  16/6 2019 regionalne UKS Załęczak http://aktywniewzaleczu.pl/
MP, MPW w BnO - klasyk, sztafety  So  22/6 - N  23/6 2019 CTZ MKS Paulinum, Jelenia Góra http://www.mistrzostwa2019.pl
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Seniorów  Wt  25/6 2019 Polski Związek Orientacji SportowejDolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Silesia O-Cup  Pt  28/6 - N  30/6 2019 CTZ UKS Patria, Młynne http://silesiaocup.pl/
Wawel Cup 38  Śr  10/7 - N  14/7 2019 CTZ WKS Wawel, Kraków http://wawelcup.pl
Grand Prix Polonia 2019  Pt  2/8 - N  4/8 2019 CTZ UKS Azymut, Dębów http://gppolonia.pl/
Tallinn Orienteering Week  Pt  2/8 - N  4/8 2019 WRE zagraniczne
Puchar Podkarpacia  So  3/8 2019 UKS Azymut Dębów http://www.orientharper.pl/?page=competition&action=competition&id=265
Nokian Tyres World Orienteering Championships  Wt  13/8 - Pt  16/8 2019 WRE zagraniczne
Grand Prix Pomorza  Pt  23/8 - N  25/8 2019 CTZ UKS Azymut 45 http://www.azymut45gdynia.org/
Pomorze Sprint Cup 2019  Pt  30/8 - N  1/9 2019 CTZ UMKS Kwidzyn http://pomorzesprintcup.pl
MP, MPW w BnO - sprint, sztafety sprinterskie  So  7/9 - N  8/9 2019 CTZ PUKS Młode Orły https://www.sprinterskie2019.com/
MP w Orientacji Precyzyjnej  Pt  13/9 - N  15/9 2019 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://wtoc2021.pl
Mistrzostwa Łodzi w nocnym BnO  So  14/9 2019 regionalne MKS Metalowiec https://nocnebno.wixsite.com/nocne2019
Euromeeting 2019 / XXXI Suunto Games in Estonia  So  14/9 2019 WRE zagraniczne
VI PUCHAR ELBLĄGA  So  14/9 - N  15/9 2019 UMKS ORKAN, Ostróda www.ekogryf.pl
Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO  So  14/9 2019 OK! Sport, Warszawa http://oksport.org.pl/104-puchar-ok-sport-2019
Czech Cup  So  14/9 2019 WRE zagraniczne
Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w sztafetowym BnO  N  15/9 2019 OK! Sport, Warszawa http://oksport.org.pl/104-puchar-ok-sport-2019
KMP II runda BnO  Pt  20/9 - So  21/9 2019 CTZ UKS OrientuśDolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://kmp2019.pl/
X Puchar Puszczy Piskiej  So  21/9 2019 regionalne UKS Technik Ruciane-Nida http://ukstechnik.zsl.org.pl/puchar-puszczy-piskiej/
Finnish Championships  N  22/9 2019 WRE zagraniczne
Szczecińska Dobranocka XIV  Śr  25/9 - Śr  11/12 2019 regionalne KOS BnO
World Cup Round 3  Pt  27/9 - N  29/9 2019 WRE zagraniczne
MMM - strefa C (LUB-DLŚ-OPO-WLP)  So  28/9 - N  29/9 2019 regionalne WKS ŚląskDolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://www.dzos.pl
MMM strefa B  So  28/9 - N  29/9 2019 regionalne KU AZS UMCSLubelski Związek Orientacji Sportowej bnolublin.pl
MMM strefa A  So  28/9 - N  29/9 2019 regionalne
Puchar Dobroszyc, Mistrzostwa DLŚ w klasyku  N  29/9 2019 regionalne http://www.dzos.pl
Puchar Warszawy  So  5/10 - N  6/10 2019 CTZ UNTS http://unts.waw.pl/index.php?mnu=164
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno  So  5/10 2019 regionalne UKS Włóczykij
Rybino XVI  So  5/10 2019 regionalne UKS Reflex, Rybnik http://uksreflex.pl
Puchar Pomorza w klasycznym bno  N  6/10 2019 regionalne UKS Azymut 45
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw  N  6/10 2019 regionalne MKS Skarmat www.kpozos.pl
Bukowa Cup 6  Pt  11/10 - N  13/10 2019 CTZ KOS BnO http://bno.szczecin.pl/bukowa-cup-vi-11-13-10-2019/
MP: długi dytans, KMP: długi dystans, sprint, dystans średni  So  12/10 - N  13/10 2019 CTZ LKS Górzanka
Weekend z mapą  So  12/10 2019 UKS Sparta Czyżowice http://WeekendZMapa.wordpress.com
XXI Cross na Orientację im. gen. Sylwestra Kaliskiego  So  19/10 2019 KU AZS WAT www.orientujsienawat.pl
Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego  So  19/10 2019 regionalne UKS Azymut Pabianice http://azymutpabianice.pl/
Puchar Podkarpacia  So  19/10 2019 UKS Azymut, Dębów http://www.orientharper.pl/?page=competition&action=competition&id=265
WOM w klasycznym BnO / V Puchar Bielan w BnO  N  20/10 2019 BKS Wataha, Warszawa
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w BnO  So  26/10 - N  27/10 2019 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie www.kpozos.pl
World Cup Round 4 - Final  So  26/10 - Wt  29/10 2019 WRE zagraniczne
MP w NBnO  So  15/2 - N  16/2 2020 CTZ http://www.team360.pl/sites/default/files/MP%20NBnO%202020%20regulamin.pdf
Maximus O-Meeting  So  15/2 - N  16/2 2020 WRE zagraniczne
Mistrzostwa Wojewóztwa Pomorskiego w długodystansowym bno  So  14/3 2020 UMKS, Kwidzyn http://www.umkskwidzyn.pl/o-klubie/historia-klubu/670-mistrzostwa-wojewodztwa-pomorskiego-2020-w-dlugodystansowym-bno-kwidzyn-okragla-laka-07-11-2020-r
Minilong  So  21/3 - N  22/3 2020 regionalne WKS Wawel, KrakówMałopolski Związek Orientacji Sportowej
Powitanie Wiosny  So  21/3 2020 regionalne MKS Metalowiec, Łódź https://bnometalowiec.wixsite.com/powitaniewiosny
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w klasycznym BnO  So  4/4 2020 regionalne UKS Włóczykij, Osiek
Puchar Koziołka, Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Biegu Klasycznym  So  4/4 2020 regionalne Lubelski Związek Orientacji Sportowej
Puchar Pomorza w średniodystansowym BnO  N  5/4 2020 regionalne UKS Włóczykij, Osiek
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia  So  18/4 2020 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
V Mistrzostwa Załęczańskiego Łuku Warty w RJnO  So  18/4 2020 UKS Załęczak http://aktywniewzaleczu.pl/
Tajemnice Dolnego Śląska  Pt  24/4 - N  26/4 2020 regionalneCTZ UKS Orientpark.pl, Iwiny www.orientpark.pl
Mistrzostwa Olsztynka - średni  So  25/4 2020 UMKS ORKAN, Ostróda www.ekogryf.pl
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia  So  16/5 2020 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://bno.pl
XXVI Mistrzostwa ZPK w BnO  So  16/5 2020 UKS Załęczak http://aktywniewzaleczu.pl/
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym BnO  So  23/5 2020 regionalne
XXXI Puchar Ślęży  So  23/5 - N  24/5 2020 CTZ WKS Śląsk, Wrocław http://pucharslezy.pl
Mistrzostwa Kobułt - klasyk  So  23/5 2020 UMKS ORKAN, Ostróda www.ekogryf.pl
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego  So  23/5 2020 regionalne UKS Orientuś, Łódź
Mistrzostwa Małopolski  N  24/5 2020 regionalne WKS Wawel, KrakówMałopolski Związek Orientacji Sportowej
Pomorze Sprint Cup 2020 - zawody przeniesione na 2021  Pt  29/5 - N  31/5 2020 CTZ UMKS, Kwidzyn http://www.pomorzesprintcup.pl
MP, MPW, KMP  Cz  11/6 - N  14/6 2020 CTZ
Pomerania O-Festival  Cz  11/6 - N  14/6 2020 CTZ PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/pomerania/
III Mistrzostwa Choszczna i Powiatu Choszczeńskiego na dystansie klasycznym  So  20/6 2020 regionalne KS Aktywne, Choszczno
Kuyavia Cup  So  20/6 - N  21/6 2020 regionalne WKS Grunwald, Poznań http://kuyaviacup.pl
Mistrzostwa Mazowsza w BnO  So  20/6 2020 regionalne PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki
Mistrzostwa Grudziądza i Powiatu Grudziądzkiego  So  27/6 2020 regionalne Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno  N  28/6 2020 regionalne UMKS, Kwidzyn http://www.umkskwidzyn.pl
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w sprinterskim bno  N  28/6 2020 regionalne UMKS, Kwidzyn http://www.umkskwidzyn.pl
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym BnO  So  4/7 2020 regionalne UKS Siódemka, Rumia http://www.siodemka.rumia.pl
Mistrzostwa Woj. Pomorskiego w klasycznym BnO  N  5/7 2020 regionalne UKS Azymut 45, Gdynia https://azymut45gdynia.org
Wawel Cup 2020  Śr  8/7 - N  12/7 2020 CTZ WKS Wawel, Kraków http://wawelcup.pl/pl/
Puchar Najmłodszych 2020  Wt  14/7 - Cz  16/7 2020 CTZ UKS Azymut, Dębów http://pn2020.pl/
Mistrzostwa Mazowsza w BnO  So  18/7 - N  19/7 2020 regionalne UNTS, Warszawa http://unts.waw.pl/
VI Warszawska Mila  So  25/7 - N  26/7 2020 KS Spójnia, Warszawa http://www.warszawskamila.pl
Limanowa Cup 2020  Pt  31/7 - N  2/8 2020 CTZ UKS Patria, Młynne http://www.limanowacup.pl
PN, KMP, MP sprint i sztafety RJnO  So  1/8 - N  2/8 2020 CTZ LKS Górzanka, Nawojowa Góra
Grand Prix Polonia  Pt  7/8 - N  9/8 2020 CTZ MKS Paulinum, Jelenia Góra https://www.facebook.com/Grand-Prix-Polonia-2020-106021137839875
Bukowa Cup 7  Pt  14/8 - N  16/8 2020 CTZ KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/bukowa-cup-vii/
XXV Puchar Bałtyku  Pt  21/8 - N  23/8 2020 CTZ UKS Siódemka, Rumia http://balticcup.org.pl/pl/
Łódź Park Tour  Cz  27/8 2020 UKS Orientuś, Łódź https://orientuslodz.pl/nasze-zawody/lodz-park-tour
MP w Orientacji Precyzyjnej  Pt  28/8 - N  30/8 2020 WRE polskie UKS Azymut 45, Gdynia http://www.azymut45gdynia.org/nasze-zawody/Mistrzostwa-Polski-w-Orientacji-Precyzyjnej
Grand Prix Pomorza 2020  Pt  28/8 - N  30/8 2020 CTZ UKS Azymut 45, Gdynia https://azymut45gdynia.org
Finnish Championship  So  29/8 - So  19/9 2020 WRE zagraniczne
KMP II runda  Pt  4/9 - N  6/9 2020 CTZ UNTS, Warszawa http://runda2.kmp2020.pl/
MP, MPW w biegu klasycznym i sztafetowym  So  12/9 - N  13/9 2020 CTZ KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia  So  12/9 2020 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://bno.pl
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia  N  13/9 2020 regionalne KS Artemis, Wrocław http://omw.artemis.wroclaw.pl
KMP I runda - zawody przełożone, nowy termin  Pt  18/9 - N  20/9 2020 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://kmp2020.pl
Puchar Dobroszyc | MDLŚ w klasyku  So  19/9 2020 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji SportowejWKS Śląsk, Wrocław
Puchar Roztocza, Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Biegu Średniodystansowym  So  19/9 2020 regionalne UKS Azymut, Siedliska
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w nocnym BnO  So  19/9 2020 regionalne UMKS, Kwidzyn
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Śląskie)  So  26/9 - N  27/9 2020 UKS Kometa, Gliwice
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego  So  26/9 - N  27/9 2020 UKS Azymut, Pabianice
XI Puchar Puszczy Piskiej  So  26/9 2020 UKS Technik, Ruciane-Nida http://ukstechnik.zsl.org.pl/puchar-puszczy-piskiej
Rybino XVII - Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym BnO oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegu klasycznym  So  26/9 2020 UKS Reflex, Rybnik http://uksreflex.pl/
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Lubelskie, Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie)  So  26/9 - N  27/9 2020 UKS Azymut, Pabianice http://azymutpabianice.pl/
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Wielkopolskie  So  26/9 - N  27/9 2020 CTZ LUKS Azymek, ZdzieszowiceUKS Lotna, Zdzieszowice
Puchar Pomorza w sprinterskim BnO  So  26/9 2020 UKS Azymut 45, Gdynia https://azymut45gdynia.org
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (makroregion północny)  So  26/9 - N  27/9 2020 PKO Harpagan, Gdańsk https://pomorskaorientacja.blogspot.com/
XI Puchar Puszczy Piskiej  N  27/9 2020 UKS Technik, Ruciane-Nida http://ukstechnik.zsl.org.pl/puchar-puszczy-piskiej
Mistrzostwa Gdańska - Puchar Pomorza  N  27/9 2020 regionalne PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/mistrzostwa-gdanska-w-bno/
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w nocnym BnO  Śr  30/9 2020 regionalne UKS Siódemka, Rumia http://www.siodemka.rumia.pl
Bieg towarzyszący MP sprint  Pt  2/10 2020 UKS Orientpark.pl, Iwiny http://mpsprint.orientpark.pl/
MP, MPW w biegu średniodystansowym i nocnym  So  3/10 - N  4/10 2020 CTZ LKS Górzanka, Nawojowa Góra https://lksgorzankabno.pl/mistrzostwa-polski-w-nocnym-i-sredniodystansowym-biegu-na-orientacje-nawojowa-gora-3-4-pazdziernika-2020-r/
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia  N  4/10 2020 regionalne KS Artemis, Wrocław http://omw.artemis.wroclaw.pl
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia  N  4/10 2020 regionalne KS Artemis, Wrocław http://omw.artemis.wroclaw.pl/
Puchar Ku AZS UMCS, Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Biegu Sprinterskim  So  10/10 2020 regionalne Lubelski Związek Orientacji Sportowej
MP, MPW w biegu sprinterskim i sztafetach sprinterskich  So  10/10 - N  11/10 2020 CTZ UKS Orientpark.pl, Iwiny http://mpsprint.orientpark.pl/
Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - Odwołane  So  17/10 2020 regionalne UKS GOK, Galewice http://bnopowiatwieruszowski.pl/mpw2020
MP, PN, KMP w RJnO  So  17/10 - N  18/10 2020 CTZ LKS Górzanka, Nawojowa Góra
VII PUCHAR ELBLĄGA - ODWOŁANY !!!  So  17/10 - N  18/10 2020 UMKS ORKAN, Ostróda http://www.ekogryf.pl/
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia  So  17/10 2020 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://bno.pl
XXVII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w biegu na orientację  So  17/10 2020 regionalne Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej
Mistrzostwa Mazowsza w BnO  So  17/10 2020 regionalne KU AZS WAT, Warszawa
Dolnośląski Festiwal Biegu na Orientację  N  18/10 2020 regionalne UKS Orientpark.pl, Iwiny http://www.orientpark.pl
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Biegu na Orientację  N  18/10 2020 regionalne MKS Skarmat
MP i MPW w długodystansowym BnO  N  25/10 2020 CTZ WKS Wawel, Kraków http://wawelbno.pl
XXV Puchar Paulinum  So  7/11 2020 regionalne MKS Paulinum, Jelenia Góra http://www.mkspaulinum.jgora.pl/Uploads/Biuletyn%20Puchar%20Paulinum%202020.pdf
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym bno - dystans skrócony do średniego  So  7/11 2020 UMKS, Kwidzyn http://www.umkskwidzyn.pl/o-klubie/historia-klubu/670-mistrzostwa-wojewodztwa-pomorskiego-2020-w-dlugodystansowym-bno-kwidzyn-okragla-laka-07-11-2020-r
Mistrzostwa Łodzi  So  14/11 2020 regionalne MKS Metalowiec, Łódź https://bnometalowiec.wixsite.com/nocne
WOM  So  14/11 2020 regionalne Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Sprint  Pt  20/11 2020 regionalne KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/mpik-2020/
Mistrzostwa Powiatu Polickiego w BnO  So  21/11 - N  22/11 2020 regionalne KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/mpik-2020/
Mistrzostwa Warszawy w Sprinterskim BnO  So  21/11 2020 regionalne KS Spójnia, Warszawa http://www.spojniabno.pl/
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Nocnym BnO  So  21/11 2020 regionalne KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/mpik-2020/
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w średniodystansowym BnO  So  21/11 2020 regionalne KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/mpik-2020/
XXVII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - 12 Runda  So  28/11 2020 regionalne UKS Traper, Złocieniec
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego na dystansie klasycznym  N  29/11 2020 regionalne UKS Traper, Złocieniec
Tajemnice Dolnego Śląska  So  10/4 - N  11/4 2021 CTZ UKS Orientpark.pl, Iwiny
Kuyavia Cup  So  10/4 - N  11/4 2021 WKS Grunwald, Poznań http://kuyaviacup.pl
Izery Cup  So  17/4 - N  18/4 2021 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
VII Warszawska Mila  So  24/4 - N  25/4 2021 CTZ KS Spójnia, Warszawa http://www.warszawskamila.pl
Bukowa Cup 8  Pt  30/4 - Pn  3/5 2021 CTZ KOS BnO, Szczecin
MP i MPW w nocnym i średniodystansowym BnO  So  8/5 - N  9/5 2021 CTZ UNTS, Warszawa
Klubowe Mistrzostwa Polski I runda  Pt  14/5 - N  16/5 2021 CTZ UKS Orientuś, Łódź
XXXII Puchar Ślęży  So  22/5 - N  23/5 2021 CTZ WKS Śląsk, Wrocław
MP i MPW w klasycznym i sztafetowym BnO  So  29/5 - N  30/5 2021 CTZ MKS Paulinum, Jelenia Góra
Pomerania O-Festival  Cz  3/6 - N  6/6 2021 CTZ PKO Harpagan, Gdańsk
Puchar Najmłodszych w BnO  Pt  4/6 - N  6/6 2021 CTZ HKS Azymut, Mochy
Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej  So  19/6 - N  20/6 2021 CTZ WKS Wawel, Kraków
Limanowa Cup  So  26/6 - Pn  28/6 2021 CTZ UKS Patria, Młynne
40. Wawel Cup  Śr  14/7 - N  18/7 2021 WKS Wawel, Kraków http://wawelcup.pl/
Mistrzostwa Świata w Orientacji Precyzyjnej  Wt  20/7 - So  24/7 2021 międzynarodowe Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://wtoc2021.pl
Sudety Cup  Cz  29/7 - N  1/8 2021 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Grand Prix Polonia 2021  Pt  6/8 - N  8/8 2021 CTZ KS Hades, Poznań
XXVI Puchar Bałtyku  Pt  13/8 - N  15/8 2021 CTZ UKS Siódemka, Rumia
XVII Grand Prix Pomorza  Pt  20/8 - N  22/8 2021 CTZ UKS Azymut 45, Gdynia
Pomorze Sprint Cup 2021  Pt  27/8 - N  29/8 2021 CTZ UMKS, Kwidzyn http://www.umkskwidzyn.pl/aktualnosci-psc-2021
MP i MPW w biegu sprinterskim i sztafetach sprinterskich  So  4/9 - N  5/9 2021 CTZ WKS Grunwald, Poznań
Gdańsk City Race  Pt  10/9 - N  12/9 2021 CTZ PKO Harpagan, Gdańsk
Klubowe Mistrzostwa Polski II Runda  Pt  17/9 - N  19/9 2021 CTZ KOS BnO, Szczecin
MMM Strefa A  So  2/10 - N  3/10 2021 CTZ
MMM Strefa B  So  2/10 - N  3/10 2021 CTZ
MMM Strefa C  So  2/10 - N  3/10 2021 CTZ
MMM Strefa D  So  2/10 - N  3/10 2021 CTZ
MP i MPW w długodystansowym BnO  N  17/10 2021 CTZ KS Spójnia, Warszawa