http://www.umkskwidzyn.pl/o-klubie/historia-klubu/794-mistrzostwa-wojewodztwa-pomorskiego-w-dlugodystansowym-bno-2022
Etap 1

Kwidzyn - Szadowo Młyn   2022-03-19   Term. zgłoszeń: 2022-03-14 (pierwszy: 2022-03-14)
 indywidualne  długi dystans

  http://wtoc2021.pl
Model Event -

Jelenia Góra   2022-07-19
 indywidualne

Relay -

Jelenia Góra   2022-07-20
 indywidualne

Tempo -

Jelenia Góra   2022-07-21
 indywidualne

PreO - dzień 1 -

Jelenia Góra   2022-07-22
 indywidualne

PreO - dzień 2 -

Jelenia Góra   2022-07-23
 indywidualne

Zawody Data Dodano Status wyników Pkt. rank
Sudety Cup - Etap 2
2021-07-30
MP i MPW w długodystnsowej i sztafetowej 2-zmianowej RJnO, KMP na dystansie średnim - Etap 3
2021-09-25 2021-11-25
Mistrzostwa Mazowsza w średniodystansowym BnO - Etap 1
2021-10-23 2021-11-14
XXIII Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - Etap 1
2021-10-29 2021-11-03
XIV RUNDA MISTRZOSTW POMORZA I KUJAW – BIEG ŚREDNIODYSTANSOWY - bieg średniodystansowy
2021-10-31 2021-10-31
Długodystansowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego na dystansie klasycznym - Etap 1
2021-10-23 2021-10-30
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym BnO - Etap 1
2021-10-09 2021-10-30
XIII RUNDA MISTRZOSTW POMORZA I KUJAW – MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO – BIEG KLASYCZNY - bieg klasyczny
2021-10-30 2021-10-30
MP i MPW w długodystnsowej i sztafetowej 2-zmianowej RJnO, KMP na dystansie średnim - Etap 1
2021-09-25 2021-10-29
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Sprinterskim Biegu na Orientacje - Etap 1
2021-09-25 2021-10-29
Mistrzostwa Gdyni - Puchar Pomorza w klasycznym BnO - Etap 1
2021-10-10 2021-10-29
Mistrzostwa Gdańska i Puchar Pomorza na dystansie średnim - Etap 1
2021-10-24 2021-10-25
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Etap 1
2021-09-05 2021-10-25
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Etap 3
2021-10-17 2021-10-25
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Etap 2
2021-10-09 2021-10-25
Zawody Data Ranga Organizatorzy Strona www Pliki
Powitanie Wiosny  sob.  20/3 2021 regionalne MKS Metalowiec, Łódź https://bnometalowiec.wixsite.com/wiosna
XXXVIII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - 1 runda  sob.  27/3 2021 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie http://kpozos.pl
Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w długodystansowym bno  niedz.  28/3 2021 UMKS, Kwidzyn http://www.umkskwidzyn.pl/o-klubie/historia-klubu/711-mistrzostwa-wojewodztwa-pomorskiego-2021-w-dlugodystansowym-bno
Tajemnice Dolnego Śląska - prolog  pt.  9/4 2021 regionalne UKS Orientpark.pl, Iwiny http://www.orientpark.pl
Tajemnice Dolnego Śląska  sob.  10/4 - niedz.  11/4 2021 CTZ UKS Orientpark.pl, Iwiny htttp://www.orientpark.pl
Kuyavia Cup  sob.  10/4 - niedz.  11/4 2021 regionalne WKS Grunwald, Poznań http://kuyaviacup.sportsentertainment.pl/
Mistrzostwa Olsztynka w BnO - ODWOŁANE  sob.  17/4 2021 UMKS ORKAN, Ostróda http://www.ekogryf.pl/
VII Warszawska Mila  sob.  24/4 - niedz.  25/4 2021 CTZ KS Spójnia, Warszawa http://www.warszawskamila.pl
Bukowa Cup 8  pt.  30/4 - pon.  3/5 2021 CTZ KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/bukowacup-viii/
Puchar Podkarpacia - Runda I  sob.  1/5 2021 UKS Azymut, Dębów https://www.orientharper.pl/?page=competition&action=competition&id=327
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Średniodystansowym BnO  pon.  3/5 2021 AZS UMCS, Lublin https://www.bnolublin.pl
MP i MPW w nocnym i średniodystansowym BnO  sob.  8/5 - niedz.  9/5 2021 CTZ UNTS, Warszawa http://www.mp2021.pl/
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO  sob.  8/5 - niedz.  9/5 2021 regionalne UKS Falenica, Warszawa
Klubowe Mistrzostwa Polski I runda  pt.  14/5 - niedz.  16/5 2021 CTZ UKS Orientuś, Łódź http://kmp2021.pl/
European Orienteering Championships 2021  pt.  14/5 - niedz.  16/5 2021 WRE zagraniczne
XII Puchar Puszczy Piskiej  niedz.  16/5 2021 UKS Technik, Ruciane-Nida http://ukstechnik.zsl.org.pl/puchar-puszczy-piskiej/
XXXII Puchar Ślęży  sob.  22/5 - niedz.  23/5 2021 CTZ WKS Śląsk, Wrocław http://pucharslezy.pl
MP i MPW w sprinterskiej i średniodystansowej RJnO  sob.  22/5 2021 CTZ Śląski Związek Orientacji Sportowej
PN w RJnO  sob.  22/5 - niedz.  23/5 2021 CTZ Śląski Związek Orientacji Sportowej
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w klasycznym BnO  sob.  22/5 2021 regionalne UKS Azymut 45, Gdynia https://azymut45gdynia.org
KMP w RJnO  niedz.  23/5 2021 CTZ Śląski Związek Orientacji Sportowej
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego na dystansie sprinterskim  niedz.  23/5 2021 regionalne PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/bno-sprint/
MP i MPW w klasycznym i sztafetowym BnO  pt.  28/5 - niedz.  30/5 2021 CTZ MKS Paulinum, Jelenia Góra http://mistrzostwapolski2021.pl/
XVII Mistrzostwa Kobułt  sob.  29/5 2021 UMKS ORKAN, Ostróda http://www.ekogryf.pl/
Pomerania O-Festival  czw.  3/6 - niedz.  6/6 2021 CTZ PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/pomerania/
Puchar Najmłodszych w BnO  pt.  4/6 - niedz.  6/6 2021 CTZ HKS Azymut, Mochy http://pn2021.pl
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w sprinterskim BnO  sob.  12/6 2021 regionalne KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/mpik-2021/
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w średniodystansowym BnO  sob.  12/6 2021 regionalne KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/mpik-2021/
Puchar Podkarpacia - Runda II  sob.  12/6 2021 UKS Azymut, Dębów
Mistrzostwa Powiatu Polickiego w BnO  niedz.  13/6 2021 regionalne KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/mpik-2021/
Izery Cup  sob.  19/6 - niedz.  20/6 2021 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej https://www.facebook.com/izerycup
Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej  sob.  19/6 - niedz.  20/6 2021 CTZ WKS Wawel, Kraków http://wawelbno.pl/mistrzostwa-polski-w-orientacji-precyzyjnej-2/
Mistrzostwa Mazowsza w RJnO  sob.  19/6 2021 regionalne PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno  sob.  19/6 2021 regionalne UMKS, Kwidzyn http://umkskwidzyn.pl/o-klubie/historia-klubu/737-puchar-pomorza-w-sredniodystansowym-bno-ryjewo
Puchar Pomorza w sprinterskim bno  sob.  19/6 2021 regionalne UMKS, Kwidzyn http://umkskwidzyn.pl/o-klubie/historia-klubu/738-puchar-pomorza-w-sprinterskim-bno-sztum
XXXVIII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - 8 runda  niedz.  20/6 2021 regionalne http://kpozos.pl
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO  niedz.  20/6 2021 regionalne UKS Falenica, Warszawa
Limanowa Cup  sob.  26/6 - pon.  28/6 2021 CTZ UKS Patria, Młynne http://limanowacup.pl/
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO  sob.  26/6 - niedz.  27/6 2021 regionalne UKS Falenica, Warszawa
World Orienteering Championships 2021  sob.  3/7 - pt.  9/7 2021 WRE zagraniczne
40. Wawel Cup  śr.  14/7 - niedz.  18/7 2021 WKS Wawel, Kraków http://wawelcup.pl/
Sudety Cup  czw.  29/7 - niedz.  1/8 2021 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://sudetycup.pl
Grand Prix Polonia 2021  pt.  6/8 - niedz.  8/8 2021 CTZ KS Hades, Poznań https://hades.fla.pl
XXVI Puchar Bałtyku  pt.  13/8 - niedz.  15/8 2021 CTZ UKS Siódemka, Rumia http://www.balticcup.org.pl/
XVII Grand Prix Pomorza  pt.  20/8 - niedz.  22/8 2021 CTZ UKS Azymut 45, Gdynia https://azymut45gdynia.org
Pomorze Sprint Cup 2021  pt.  27/8 - niedz.  29/8 2021 CTZ UMKS, Kwidzyn http://www.umkskwidzyn.pl/aktualnosci-psc-2021
MP i MPW w biegu sprinterskim i sztafetach sprinterskich  sob.  4/9 - niedz.  5/9 2021 CTZ WKS Grunwald, Poznań http://mp.sportsentertainment.pl/
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia  niedz.  5/9 2021 regionalne KS Artemis, Wrocław
Gdańsk City Race  pt.  10/9 - niedz.  12/9 2021 międzynarodowe PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/gcr/
Dolnośląski Festiwal Biegu na Orientacje  sob.  11/9 - niedz.  12/9 2021 regionalne UKS Orientpark.pl, Iwiny http://www.orientpark.pl
Finnish Championships  sob.  11/9 2021 WRE zagraniczne
VII Puchar Elbląga  sob.  18/9 - niedz.  19/9 2021 UMKS ORKAN, Ostróda http://www.ekogryf.pl/
Puchar Paulinum  niedz.  19/9 2021 regionalne MKS Paulinum, Jelenia Góra http://www.mkspaulinum.jgora.pl
Klubowe Mistrzostwa Polski II Runda  pt.  24/9 - niedz.  26/9 2021 CTZ KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/kmp2runda/
MP i MPW w długodystnsowej i sztafetowej 2-zmianowej RJnO, KMP na dystansie średnim  sob.  25/9 - niedz.  26/9 2021 CTZ LUKS Azymek, Zdzieszowice http://www.orienteering.waw.pl
RYBINO XVIII - Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym BnO  sob.  25/9 - niedz.  26/9 2021 UKS Reflex, Rybnik http://uksreflex.pl/
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Sprinterskim Biegu na Orientacje  sob.  25/9 2021 regionalne Lubelski Związek Orientacji Sportowej
National Event Swiss-O  sob.  25/9 - niedz.  26/9 2021 WRE zagraniczne
Orienteering World Cup Round 3  czw.  30/9 2021 WRE zagraniczne
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa B (LBL-LDZ-MAZ-PDL) / VII PUCHAR BIELAN  sob.  2/10 - niedz.  3/10 2021 CTZ BKS Wataha, Warszawa
MMM Strefa C  sob.  2/10 - niedz.  3/10 2021 CTZ KS Hades, Poznań http://www.tech-race.pl
MMM Strefa D  sob.  2/10 - niedz.  3/10 2021 CTZ WKS Wawel, Kraków http://mzos.org.pl/miedzywojewodzkie-mistrzostwa-mlodzikow-komunikat-i/
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO  sob.  2/10 - niedz.  3/10 2021 regionalne UKS Falenica, Warszawa
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w BnO. Strefa A.  sob.  2/10 - niedz.  3/10 2021 CTZ UMKS ORKAN, Ostróda http://www.ekogryf.pl/
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia  sob.  9/10 - niedz.  17/10 2021 regionalne KS Artemis, Wrocław
Mistrzostwa Mazowsza w Nocnym BnO  sob.  9/10 2021 KOS Warszawa http://www.kos.warszawa.pl
Otwarte Mistrzostwa Pabianic  sob.  9/10 2021 UKS Azymut, Pabianice https://www.facebook.com/events/1761395887388950
Mistrzostwa Mazowsza w BnO  sob.  9/10 - niedz.  10/10 2021 regionalne UNTS, Warszawa http://unts.waw.pl/
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym BnO  sob.  9/10 2021 regionalne UKS Siódemka, Rumia http://www.siodemka.rumia.pl/
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Orientacji Precyzyjnej  niedz.  10/10 2021 regionalne KInO ORIENTOP, Wrocław http://www.orientop.pl
Mistrzostwa Gdyni - Puchar Pomorza w klasycznym BnO  niedz.  10/10 2021 UKS Azymut 45, Gdynia https://azymut45gdynia.org
MP i MPW w Długodystansowym BnO  niedz.  17/10 2021 CTZ KOS Warszawa http://www.mistrzostwanamazowszu.pl
Długodystansowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego na dystansie klasycznym  sob.  23/10 2021 regionalne UKS Siódemka, Rumia http://www.siodemka.rumia.pl/
Mistrzostwa Mazowsza w średniodystansowym BnO  sob.  23/10 2021 regionalne Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
Mistrzostwa Gdańska i Puchar Pomorza na dystansie średnim  niedz.  24/10 2021 regionalne PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/
XXIII Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO  pt.  29/10 2021 regionalne MKS Metalowiec, Łódź https://bnometalowiec.wixsite.com/nocne
XIII RUNDA MISTRZOSTW POMORZA I KUJAW – MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO – BIEG KLASYCZNY  sob.  30/10 2021 regionalne UKS Traper, Złocieniec
XIV RUNDA MISTRZOSTW POMORZA I KUJAW – BIEG ŚREDNIODYSTANSOWY  niedz.  31/10 2021 regionalne UKS Traper, Złocieniec
XXVIII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - 15 runda Toruń  sob.  6/11 2021 MKS Skarmat, Toruń http://kpozos.pl
XXVIII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - runda 16. Balczewo  niedz.  7/11 2021 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie http://kpozos.pl