https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy
Etap 1

Gdynia   2024-04-25   Term. zgłoszeń: 2024-04-24
 indywidualne  sprint

  https://www.orienteering.waw.pl/pl/node/6737
Nocna Wataha

Białobrzegi / gm. Nieporęt   2024-04-26
 indywidualne  nocne

Etap 1

Dolna Grupa   2024-04-27
 rank: 1,10  indywidualne  średni

Etap 2

Górna Grupa Grupa   2024-04-28
 rank: 1,10  indywidualne  klasyk

Zawody Data Dodano Status wyników Pkt. rank
Klubowe Mistrzostwa Polski I Runda - Klasyk
2024-04-20 2024-04-21
Puchar Pomorza w średniodystansowym BnO - Etap 1
2024-04-07 2024-04-21
Klubowe Mistrzostwa Polski I Runda - Sprint
2024-04-19 2024-04-19
2 Runda Mistrzostw Warmii i Mazur, Mistrzostwa Olsztynka - Etap 1
2024-04-13 2024-04-14
1 Runda Mistrzostw Warmii i Mazur ORIENT OLSZTYN - Etap 1
2024-02-24 2024-04-14
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3
2024-04-07 2024-04-09
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2
2024-04-06 2024-04-09
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1
2024-04-06 2024-04-09
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego 2024 w klasycznym bno - Etap 1
2024-03-24 2024-04-08
Puchar Pomorza 2024 w średniodystansowym bno - Etap 1
2024-03-23 2024-04-08
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w BnO - Etap 1
2024-03-10 2024-04-08
EYOC Test Race/Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk
2024-04-07 2024-04-07
EYOC Test Race/Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - bieg średniodystansowy
2024-04-06 2024-04-07
EYOC Test Race/Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Sprint
2024-04-06 2024-04-06
Wyspa O-Cup - Etap 3
2024-03-10 2024-03-22
Zawody Data Ranga Organizatorzy Strona www Pliki
MP w NBnO  sob.  15/2 - niedz.  16/2 2020 CTZ http://www.team360.pl/sites/default/files/MP%20NBnO%202020%20regulamin.pdf
Maximus O-Meeting  sob.  15/2 - niedz.  16/2 2020 WRE zagraniczne
Mistrzostwa Wojewóztwa Pomorskiego w długodystansowym bno  sob.  14/3 2020 UMKS, Kwidzyn http://www.umkskwidzyn.pl/o-klubie/historia-klubu/670-mistrzostwa-wojewodztwa-pomorskiego-2020-w-dlugodystansowym-bno-kwidzyn-okragla-laka-07-11-2020-r
Powitanie Wiosny  sob.  21/3 2020 regionalne MKS Metalowiec, Łódź https://bnometalowiec.wixsite.com/powitaniewiosny
Minilong  sob.  21/3 - niedz.  22/3 2020 regionalne Małopolski Związek Orientacji SportowejWKS Wawel, Kraków
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w klasycznym BnO  sob.  4/4 2020 regionalne UKS Włóczykij, Osiek
Puchar Koziołka, Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Biegu Klasycznym  sob.  4/4 2020 regionalne Lubelski Związek Orientacji Sportowej
Puchar Pomorza w średniodystansowym BnO  niedz.  5/4 2020 regionalne UKS Włóczykij, Osiek
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia  sob.  18/4 2020 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
V Mistrzostwa Załęczańskiego Łuku Warty w RJnO  sob.  18/4 2020 UKS Załęczak http://aktywniewzaleczu.pl/
Tajemnice Dolnego Śląska  pt.  24/4 - niedz.  26/4 2020 regionalneCTZ UKS Orientpark.pl, Iwiny www.orientpark.pl
Mistrzostwa Olsztynka - średni  sob.  25/4 2020 UMKS ORKAN, Ostróda www.ekogryf.pl
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia  sob.  16/5 2020 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://bno.pl
XXVI Mistrzostwa ZPK w BnO  sob.  16/5 2020 UKS Załęczak http://aktywniewzaleczu.pl/
XXXI Puchar Ślęży  sob.  23/5 - niedz.  24/5 2020 CTZ WKS Śląsk, Wrocław http://pucharslezy.pl
Mistrzostwa Kobułt - klasyk  sob.  23/5 2020 UMKS ORKAN, Ostróda www.ekogryf.pl
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym BnO  sob.  23/5 2020 regionalne
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego  sob.  23/5 2020 regionalne UKS Orientuś, Łódź
Mistrzostwa Małopolski  niedz.  24/5 2020 regionalne Małopolski Związek Orientacji SportowejWKS Wawel, Kraków
Pomorze Sprint Cup 2020 - zawody przeniesione na 2021  pt.  29/5 - niedz.  31/5 2020 CTZ UMKS, Kwidzyn http://www.pomorzesprintcup.pl
Pomerania O-Festival  czw.  11/6 - niedz.  14/6 2020 CTZ PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/pomerania/
MP, MPW, KMP  czw.  11/6 - niedz.  14/6 2020 CTZ
Kuyavia Cup  sob.  20/6 - niedz.  21/6 2020 regionalne WKS Grunwald, Poznań http://kuyaviacup.pl
III Mistrzostwa Choszczna i Powiatu Choszczeńskiego na dystansie klasycznym  sob.  20/6 2020 regionalne KS Aktywne, Choszczno
Mistrzostwa Mazowsza w BnO  sob.  20/6 2020 regionalne PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki
Mistrzostwa Grudziądza i Powiatu Grudziądzkiego  sob.  27/6 2020 regionalne Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno  niedz.  28/6 2020 regionalne UMKS, Kwidzyn http://www.umkskwidzyn.pl
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w sprinterskim bno  niedz.  28/6 2020 regionalne UMKS, Kwidzyn http://www.umkskwidzyn.pl
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym BnO  sob.  4/7 2020 regionalne UKS Siódemka, Rumia http://www.siodemka.rumia.pl
Mistrzostwa Woj. Pomorskiego w klasycznym BnO  niedz.  5/7 2020 regionalne UKS Azymut 45, Gdynia https://azymut45gdynia.org
Wawel Cup 2020  śr.  8/7 - niedz.  12/7 2020 CTZ WKS Wawel, Kraków http://wawelcup.pl/pl/
Puchar Najmłodszych 2020  wt.  14/7 - czw.  16/7 2020 CTZ UKS Azymut, Dębów http://pn2020.pl/
Mistrzostwa Mazowsza w BnO  sob.  18/7 - niedz.  19/7 2020 regionalne UNTS, Warszawa http://unts.waw.pl/
VI Warszawska Mila  sob.  25/7 - niedz.  26/7 2020 KS Spójnia, Warszawa http://www.warszawskamila.pl
Limanowa Cup 2020  pt.  31/7 - niedz.  2/8 2020 CTZ UKS Patria, Młynne http://www.limanowacup.pl
PN, KMP, MP sprint i sztafety RJnO  sob.  1/8 - niedz.  2/8 2020 CTZ LKS Górzanka, Nawojowa Góra
Grand Prix Polonia  pt.  7/8 - niedz.  9/8 2020 CTZ MKS Paulinum, Jelenia Góra https://www.facebook.com/Grand-Prix-Polonia-2020-106021137839875
Bukowa Cup 7  pt.  14/8 - niedz.  16/8 2020 CTZ KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/bukowa-cup-vii/
XXV Puchar Bałtyku  pt.  21/8 - niedz.  23/8 2020 CTZ UKS Siódemka, Rumia http://balticcup.org.pl/pl/
Łódź Park Tour  czw.  27/8 2020 UKS Orientuś, Łódź https://orientuslodz.pl/nasze-zawody/lodz-park-tour
Grand Prix Pomorza 2020  pt.  28/8 - niedz.  30/8 2020 CTZ UKS Azymut 45, Gdynia https://azymut45gdynia.org
MP w Orientacji Precyzyjnej  pt.  28/8 - niedz.  30/8 2020 WRE polskie UKS Azymut 45, Gdynia http://www.azymut45gdynia.org/nasze-zawody/Mistrzostwa-Polski-w-Orientacji-Precyzyjnej
Finnish Championship  sob.  29/8 - sob.  19/9 2020 WRE zagraniczne
KMP II runda  pt.  4/9 - niedz.  6/9 2020 CTZ UNTS, Warszawa http://runda2.kmp2020.pl/
MP, MPW w biegu klasycznym i sztafetowym  sob.  12/9 - niedz.  13/9 2020 CTZ KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia  sob.  12/9 2020 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://bno.pl
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia  niedz.  13/9 2020 regionalne KS Artemis, Wrocław http://omw.artemis.wroclaw.pl
KMP I runda - zawody przełożone, nowy termin  pt.  18/9 - niedz.  20/9 2020 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://kmp2020.pl
Puchar Dobroszyc | MDLŚ w klasyku  sob.  19/9 2020 regionalne WKS Śląsk, WrocławDolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Puchar Roztocza, Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Biegu Średniodystansowym  sob.  19/9 2020 regionalne UKS Azymut, Siedliska
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w nocnym BnO  sob.  19/9 2020 regionalne UMKS, Kwidzyn
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (makroregion północny)  sob.  26/9 - niedz.  27/9 2020 PKO Harpagan, Gdańsk https://pomorskaorientacja.blogspot.com/
XI Puchar Puszczy Piskiej  sob.  26/9 2020 UKS Technik, Ruciane-Nida http://ukstechnik.zsl.org.pl/puchar-puszczy-piskiej
Rybino XVII - Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym BnO oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegu klasycznym  sob.  26/9 2020 UKS Reflex, Rybnik http://uksreflex.pl/
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Lubelskie, Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie)  sob.  26/9 - niedz.  27/9 2020 UKS Azymut, Pabianice http://azymutpabianice.pl/
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Wielkopolskie  sob.  26/9 - niedz.  27/9 2020 CTZ UKS Lotna, ZdzieszowiceLUKS Azymek, Zdzieszowice
Puchar Pomorza w sprinterskim BnO  sob.  26/9 2020 UKS Azymut 45, Gdynia https://azymut45gdynia.org
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Śląskie)  sob.  26/9 - niedz.  27/9 2020 UKS Kometa, Gliwice
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego  sob.  26/9 - niedz.  27/9 2020 UKS Azymut, Pabianice
Mistrzostwa Gdańska - Puchar Pomorza  niedz.  27/9 2020 regionalne PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/mistrzostwa-gdanska-w-bno/
XI Puchar Puszczy Piskiej  niedz.  27/9 2020 UKS Technik, Ruciane-Nida http://ukstechnik.zsl.org.pl/puchar-puszczy-piskiej
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w nocnym BnO  śr.  30/9 2020 regionalne UKS Siódemka, Rumia http://www.siodemka.rumia.pl
Bieg towarzyszący MP sprint  pt.  2/10 2020 UKS Orientpark.pl, Iwiny http://mpsprint.orientpark.pl/
MP, MPW w biegu średniodystansowym i nocnym  sob.  3/10 - niedz.  4/10 2020 CTZ LKS Górzanka, Nawojowa Góra https://lksgorzankabno.pl/mistrzostwa-polski-w-nocnym-i-sredniodystansowym-biegu-na-orientacje-nawojowa-gora-3-4-pazdziernika-2020-r/
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia  niedz.  4/10 2020 regionalne KS Artemis, Wrocław http://omw.artemis.wroclaw.pl
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia  niedz.  4/10 2020 regionalne KS Artemis, Wrocław http://omw.artemis.wroclaw.pl/
MP, MPW w biegu sprinterskim i sztafetach sprinterskich  sob.  10/10 - niedz.  11/10 2020 CTZ UKS Orientpark.pl, Iwiny http://mpsprint.orientpark.pl/
Puchar Ku AZS UMCS, Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Biegu Sprinterskim  sob.  10/10 2020 regionalne Lubelski Związek Orientacji Sportowej
MP, PN, KMP w RJnO  sob.  17/10 - niedz.  18/10 2020 CTZ LKS Górzanka, Nawojowa Góra
VII PUCHAR ELBLĄGA - ODWOŁANY !!!  sob.  17/10 - niedz.  18/10 2020 UMKS ORKAN, Ostróda http://www.ekogryf.pl/
Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - Odwołane  sob.  17/10 2020 regionalne UKS GOK, Galewice http://bnopowiatwieruszowski.pl/mpw2020
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia  sob.  17/10 2020 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://bno.pl
XXVII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w biegu na orientację  sob.  17/10 2020 regionalne Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej
Mistrzostwa Mazowsza w BnO  sob.  17/10 2020 regionalne KU AZS WAT, Warszawa
Dolnośląski Festiwal Biegu na Orientację  niedz.  18/10 2020 regionalne UKS Orientpark.pl, Iwiny http://www.orientpark.pl
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Biegu na Orientację  niedz.  18/10 2020 regionalne MKS Skarmat
trening  sob.  24/10 2020 KOS Warszawa http://www.kos.warszawa.pl
MP i MPW w długodystansowym BnO  niedz.  25/10 2020 CTZ WKS Wawel, Kraków http://wawelbno.pl
XXV Puchar Paulinum  sob.  7/11 2020 regionalne MKS Paulinum, Jelenia Góra http://www.mkspaulinum.jgora.pl/Uploads/Biuletyn%20Puchar%20Paulinum%202020.pdf
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym bno - dystans skrócony do średniego  sob.  7/11 2020 UMKS, Kwidzyn http://www.umkskwidzyn.pl/o-klubie/historia-klubu/670-mistrzostwa-wojewodztwa-pomorskiego-2020-w-dlugodystansowym-bno-kwidzyn-okragla-laka-07-11-2020-r
Mistrzostwa Łodzi  sob.  14/11 2020 regionalne MKS Metalowiec, Łódź https://bnometalowiec.wixsite.com/nocne
WOM  sob.  14/11 2020 regionalne Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa http://www.wom2020.team360.pl/pl
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Sprint  pt.  20/11 2020 regionalne KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/mpik-2020/
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Nocnym BnO  sob.  21/11 2020 regionalne KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/mpik-2020/
Mistrzostwa Powiatu Polickiego w BnO  sob.  21/11 - niedz.  22/11 2020 regionalne KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/mpik-2020/
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w średniodystansowym BnO  sob.  21/11 2020 regionalne KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/mpik-2020/
Mistrzostwa Warszawy w Sprinterskim BnO  sob.  21/11 2020 regionalne KS Spójnia, Warszawa http://www.spojniabno.pl/
XXVII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - 12 Runda  sob.  28/11 2020 regionalne UKS Traper, Złocieniec
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego na dystansie klasycznym  niedz.  29/11 2020 regionalne UKS Traper, Złocieniec