https://oris.orientacnisporty.cz/?sport=2&date_from=&date_to=®=0&all=0&mode=table¬canc=0
Klasyk

Rejvíz (Czechy)   2022-02-05   Term. zgłoszeń: 2022-01-30
 indywidualne  klasyk

Średni

Rejvíz (Czechy)   2022-02-06   Term. zgłoszeń: 2022-01-30
 indywidualne  średni

  https://www.harpagan.pl/wyspa/
Etap 1

Gdańsk Sobieszewo   2022-03-12   Term. zgłoszeń: 2022-03-07 (pierwszy: 2022-02-28)
 rank: 1,10  indywidualne  średni

Etap 2

Gdańsk Sobieszewo   2022-03-12   Term. zgłoszeń: 2022-03-07 (pierwszy: 2022-02-28)
 rank: 1,10  indywidualne  średni

Etap 3

Gdańsk Sobieszewo   2022-03-13   Term. zgłoszeń: 2022-03-07 (pierwszy: 2022-02-28)
 rank: 1,10  indywidualne  klasyk

  http://www.umkskwidzyn.pl/o-klubie/historia-klubu/794-mistrzostwa-wojewodztwa-pomorskiego-w-dlugodystansowym-bno-2022
Etap 1

Kwidzyn - Szadowo Młyn   2022-03-19   Term. zgłoszeń: 2022-03-14 (pierwszy: 2022-03-14)
 rank: 0,70  indywidualne  długi dystans

Zawody Data Dodano Status wyników Pkt. rank
Sudety Cup - Etap 2
2021-07-30
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 2
2021-10-03 2022-01-11
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 3
2021-10-03 2022-01-11
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 1
2021-10-02 2022-01-11
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 3
2021-06-27 2022-01-11
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 2
2021-06-27 2022-01-11
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 1
2021-06-26 2022-01-11
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 5
2021-06-20 2022-01-11
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 4
2021-06-20 2022-01-11
MP i MPW w długodystnsowej i sztafetowej 2-zmianowej RJnO, KMP na dystansie średnim - Etap 3
2021-09-25 2021-11-25
Mistrzostwa Mazowsza w średniodystansowym BnO - Etap 1
2021-10-23 2021-11-14
XXIII Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - Etap 1
2021-10-29 2021-11-03
XIV RUNDA MISTRZOSTW POMORZA I KUJAW – BIEG ŚREDNIODYSTANSOWY - bieg średniodystansowy
2021-10-31 2021-10-31
Długodystansowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego na dystansie klasycznym - Etap 1
2021-10-23 2021-10-30
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym BnO - Etap 1
2021-10-09 2021-10-30
Zawody Data Ranga Organizatorzy Strona www Pliki
Szybki Mózg 2019  śr.  23/1 - śr.  16/10 2019 UNTS http://unts.waw.pl/index.php?mnu=60&id=2312
Aguiar de Beira Meeting 2019  niedz.  27/1 2019 WRE zagraniczne
Wrocław Night O-Fight 2019  śr.  20/2 - śr.  20/3 2019 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji SportowejWKS Śląsk http://bno.pl
VIII MCO 2019 - XXXI International Murcia Costa Calida  pt.  22/2 - niedz.  24/2 2019 WRE zagraniczne
MP w Narciarskim BnO  sob.  2/3 - niedz.  3/3 2019 CTZ Polski Związek Orientacji Sportowej
Portugal O Meeting 2019  pon.  4/3 2019 WRE zagraniczne
Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w średniodystansowym bno  sob.  16/3 2019 regionalne Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji SportowejIndywidualny Kujawsko-Pomorskie www.kpozos.pl
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym bno  niedz.  17/3 2019 UMKS Kwidzyn
Szczecińska Dobranocka XIII E1  śr.  20/3 2019 KOS BnO http://bno.szczecin.pl/szczecinska-dobranocka-13/
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w sprinterskim BnO  sob.  23/3 2019 regionalne KOS BnO http://bno.szczecin.pl/mistrzostwa-woj-zach-pom-w-bno-2019/
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w nocnym BnO  sob.  23/3 2019 regionalne KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/mistrzostwa-woj-zach-pom-w-bno-2019/
XVII Powitanie Wiosny  sob.  23/3 2019 regionalne MKS Metalowiec, Łódź https://powitaniewiosnybno.wixsite.com/bieg
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w średniodystansowym BnO  niedz.  24/3 2019 regionalne KOS BnO, Szczecin http://bno.szczecin.pl/mistrzostwa-woj-zach-pom-w-bno-2019/
Zawody Otwarcia Sezonu 2019  niedz.  24/3 2019 regionalne KU AZS UMCS http://www.bnolublin.pl
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2019 - rjno  sob.  30/3 - sob.  28/9 2019 KS Artemis http://www.omw.wroc.pl/index.php/component/content/article/90-dyscypliny/103-rowerowa-jazda-na-orientacje?Itemid=437
MP, MPW długodystansowy BnO  niedz.  31/3 2019 CTZ UKS Patria, Młynne http://patriamlynne.pl/long19/
Middle/Night TEST RACE  pt.  5/4 - niedz.  7/4 2019 KOS BnO http://bno.szczecin.pl/test-race-5-7-04-2019/
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia 2019 - bno  sob.  6/4 - sob.  5/10 2019 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://www.omw.wroc.pl/index.php/component/content/article/90-dyscypliny/95-biegi-na-orientacje?Itemid=437
Puchar Pomorza w klasycznym bno  sob.  6/4 2019 regionalne UKS Azymut 45
Popularne Zawody na Orientację  sob.  6/4 2019 regionalne Łódzki Związek Orientacji Sportowej http://www.domkultury.com.pl/orientacja.html
Mistrzostwa Województwa w średniodystansowym bno  niedz.  7/4 2019 regionalne UKS Azymut 45
Szczecińska Dobranocka XIII E2  śr.  10/4 2019 KOS BnO http://bno.szczecin.pl/szczecinska-dobranocka-13/
Tajemnice Dolnego Śląska (prolog)  pt.  12/4 2019 regionalne UKS Orientpark.pl http://www.orientpark.pl
Tajemnice Dolnego Śląska  sob.  13/4 - niedz.  14/4 2019 CTZ UKS Orientpark.pl http://www.orientpark.pl
Mistrzostwa Olsztynka - Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni  sob.  13/4 2019 regionalne UMKS ORKAN http://www.ekogryf.pl/
XII Puchar Koziołka  sob.  13/4 - niedz.  14/4 2019 regionalne KU AZS UMCS www.bnolublin.pl
Swedish League 2019  sob.  13/4 - niedz.  14/4 2019 WRE zagraniczne
MP, KMP: sprint, start masowy, dystans średni (tylko KMP)  pt.  26/4 - niedz.  28/4 2019 CTZ Podlaski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej https://suwalki_2019.orienteering.waw.pl
V Warszawska Mila w BnO  sob.  27/4 - niedz.  28/4 2019 CTZ KS Spójnia Warszawa http://serwer1451924.home.pl/wmila2018/index.html
Puchar Paulinum  sob.  27/4 2019 regionalne MKS Paulinum http://www.mkspaulinum.jgora.pl
Pomerania O-Festival  wt.  30/4 - czw.  2/5 2019 CTZ PKO Harpagan, Gdańsk https://www.harpagan.pl/ofestival/
Kwalifikacje do Pucharu Świata  śr.  1/5 2019 Polski Związek Orientacji SportowejDolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Puchar Bałtyku w Biegu na Orientację  pt.  3/5 - niedz.  5/5 2019 CTZ UKS Siódemka http://balticcup.org.pl/pl/
KMP I runda BnO  pt.  10/5 - niedz.  12/5 2019 CTZ UKS Azymut 45 http://azymut45gdynia.org
MP, MPW w BnO - nocny, średni  sob.  18/5 - niedz.  19/5 2019 CTZ KOS BnO http://mistrzostwapolski2019.pl
Mistrzostwa Kobułt - Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk  sob.  18/5 2019 regionalne UMKS ORKAN http://www.ekogryf.pl/
Popularne Zawody na Orientację  sob.  18/5 2019 regionalne Łódzki Związek Orientacji Sportowej http://www.domkultury.com.pl/orientacja.html
IX Puchar Puszczy Piskiej  niedz.  19/5 2019 regionalne UKS Technik Ruciane-Nida http://ukstechnik.zsl.org.pl/puchar-puszczy-piskiej/
Szczecińska Dobranocka XIII E3  śr.  22/5 2019 regionalne KOS BnO
Kuyavia Cup  sob.  25/5 - niedz.  26/5 2019 CTZ WKS Grunwald http://kuyaviacup.pl
MP, PN: dystans średni, sztafety, dystans klasyczny  sob.  25/5 - niedz.  26/5 2019 CTZ Stowarzyszenie Team 360 stopni http://www.mazovia_2019.team360.pl/pl
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego  sob.  25/5 2019 regionalne UKS Orientuś http://orientuslodz.pl/nasze-zawody/mistrzostwa-woj-lodzkiego
Puchar Roztocza  sob.  25/5 2019 UKS Azymut Siedliska http://azymutsiedliska.cba.pl/
DM Sprint  sob.  25/5 2019 WRE zagraniczne
Puchar Ślęży  niedz.  26/5 2019 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji SportowejWKS Śląsk http://pucharslezy.pl
Prisma-rastit  czw.  30/5 2019 WRE zagraniczne
Puchar Najmłodszych  pt.  31/5 - niedz.  2/6 2019 CTZ UMKS Kwidzyn http://pn-kwidzyn2019.pl
Głuchołazy Cup  pt.  7/6 - niedz.  9/6 2019 CTZ HKS Azymut http://azymutmochy.pl/
Mistrzostwa Europy, Puchar Świata w Rowerowej Jeździe na Orientację  sob.  8/6 - pon.  10/6 2019 międzynarodowe Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://emtboc2019.pl
Zawody towarzyszące do EMTBOC 2019  sob.  8/6 2019 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://emtboc2019.pl
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Memoriał im. Zygfryda Fąferka  sob.  8/6 - niedz.  9/6 2019 regionalne KOS BnO
Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego  sob.  8/6 2019 regionalne UKS Grom http://bnopowiatwieruszowski.pl
World Cup Round 1  sob.  8/6 - niedz.  9/6 2019 WRE zagraniczne
WOM w sprinterskim BnO  niedz.  9/6 2019 regionalne BKS Wataha
Szczecińska Dobranocka XIII FINAŁ  śr.  12/6 2019 regionalne KOS BnO
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno  sob.  15/6 2019 regionalne UKS Siódemka
Mistrzostwa Województwa w sprinterskim bno  sob.  15/6 2019 regionalne UKS Siódemka
XXVI Mistrzostwa ZPK w BnO  sob.  15/6 2019 regionalne UKS Załęczak http://aktywniewzaleczu.pl/
Popularne Zawody na Orientację  sob.  15/6 2019 regionalne Łódzki Związek Orientacji Sportowej http://www.domkultury.com.pl/orientacja.html
VIII Puchar Lubuskiego (6 runda) - bieg klasyczny  sob.  15/6 2019 UKS Energetyk https://gecnb8.webwavecms.com/
Puchar Podkarpacia  sob.  15/6 2019 UKS Azymut Dębów http://www.orientharper.pl/?page=competition&action=competition&id=265
Mistrzostwa Województwa w klasycznym bno  niedz.  16/6 2019 regionalne PKO Harpagan
IV Mistrzostwa Załęczańskiego Łuku Warty w RJnO  niedz.  16/6 2019 regionalne UKS Załęczak http://aktywniewzaleczu.pl/
II Duatlon Orientacyjny Załęczańskiego Łuku Warty  niedz.  16/6 2019 UKS Załęczak http://aktywniewzaleczu.pl/
III Retr-O BnO  niedz.  16/6 2019 regionalne MKS Metalowiec https://zawodyretro.wixsite.com/retro
MP, MPW w BnO - klasyk, sztafety  sob.  22/6 - niedz.  23/6 2019 CTZ MKS Paulinum, Jelenia Góra http://www.mistrzostwa2019.pl
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Seniorów  wt.  25/6 2019 Dolnośląski Związek Orientacji SportowejPolski Związek Orientacji Sportowej
Silesia O-Cup  pt.  28/6 - niedz.  30/6 2019 CTZ UKS Patria, Młynne http://silesiaocup.pl/
Wawel Cup 38  śr.  10/7 - niedz.  14/7 2019 CTZ WKS Wawel, Kraków http://wawelcup.pl
Grand Prix Polonia 2019  pt.  2/8 - niedz.  4/8 2019 CTZ UKS Azymut, Dębów http://gppolonia.pl/
Tallinn Orienteering Week  pt.  2/8 - niedz.  4/8 2019 WRE zagraniczne
Puchar Podkarpacia  sob.  3/8 2019 UKS Azymut Dębów http://www.orientharper.pl/?page=competition&action=competition&id=265
Nokian Tyres World Orienteering Championships  wt.  13/8 - pt.  16/8 2019 WRE zagraniczne
Grand Prix Pomorza  pt.  23/8 - niedz.  25/8 2019 CTZ UKS Azymut 45 http://www.azymut45gdynia.org/
Pomorze Sprint Cup 2019  pt.  30/8 - niedz.  1/9 2019 CTZ UMKS Kwidzyn http://pomorzesprintcup.pl
MP, MPW w BnO - sprint, sztafety sprinterskie  sob.  7/9 - niedz.  8/9 2019 CTZ PUKS Młode Orły https://www.sprinterskie2019.com/
MP w Orientacji Precyzyjnej  pt.  13/9 - niedz.  15/9 2019 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej http://wtoc2021.pl
Mistrzostwa Łodzi w nocnym BnO  sob.  14/9 2019 regionalne MKS Metalowiec https://nocnebno.wixsite.com/nocne2019
VI PUCHAR ELBLĄGA  sob.  14/9 - niedz.  15/9 2019 UMKS ORKAN, Ostróda www.ekogryf.pl
Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO  sob.  14/9 2019 OK! Sport, Warszawa http://oksport.org.pl/104-puchar-ok-sport-2019
Euromeeting 2019 / XXXI Suunto Games in Estonia  sob.  14/9 2019 WRE zagraniczne
Czech Cup  sob.  14/9 2019 WRE zagraniczne
Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w sztafetowym BnO  niedz.  15/9 2019 OK! Sport, Warszawa http://oksport.org.pl/104-puchar-ok-sport-2019
KMP II runda BnO  pt.  20/9 - sob.  21/9 2019 CTZ Dolnośląski Związek Orientacji SportowejUKS Orientuś http://kmp2019.pl/
X Puchar Puszczy Piskiej  sob.  21/9 2019 regionalne UKS Technik Ruciane-Nida http://ukstechnik.zsl.org.pl/puchar-puszczy-piskiej/
Finnish Championships  niedz.  22/9 2019 WRE zagraniczne
Szczecińska Dobranocka XIV  śr.  25/9 - śr.  11/12 2019 regionalne KOS BnO
World Cup Round 3  pt.  27/9 - niedz.  29/9 2019 WRE zagraniczne
MMM - strefa C (LUB-DLŚ-OPO-WLP)  sob.  28/9 - niedz.  29/9 2019 regionalne Dolnośląski Związek Orientacji SportowejWKS Śląsk http://www.dzos.pl
MMM strefa B  sob.  28/9 - niedz.  29/9 2019 regionalne Lubelski Związek Orientacji SportowejKU AZS UMCS bnolublin.pl
MMM strefa A  sob.  28/9 - niedz.  29/9 2019 regionalne
Puchar Dobroszyc, Mistrzostwa DLŚ w klasyku  niedz.  29/9 2019 regionalne http://www.dzos.pl
Puchar Warszawy  sob.  5/10 - niedz.  6/10 2019 CTZ UNTS http://unts.waw.pl/index.php?mnu=164
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno  sob.  5/10 2019 regionalne UKS Włóczykij
Rybino XVI  sob.  5/10 2019 regionalne UKS Reflex, Rybnik http://uksreflex.pl
Puchar Pomorza w klasycznym bno  niedz.  6/10 2019 regionalne UKS Azymut 45
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw  niedz.  6/10 2019 regionalne MKS Skarmat www.kpozos.pl
Bukowa Cup 6  pt.  11/10 - niedz.  13/10 2019 CTZ KOS BnO http://bno.szczecin.pl/bukowa-cup-vi-11-13-10-2019/
MP: długi dytans, KMP: długi dystans, sprint, dystans średni  sob.  12/10 - niedz.  13/10 2019 CTZ LKS Górzanka
Weekend z mapą  sob.  12/10 2019 UKS Sparta Czyżowice http://WeekendZMapa.wordpress.com
Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego  sob.  19/10 2019 regionalne UKS Azymut Pabianice http://azymutpabianice.pl/
Puchar Podkarpacia  sob.  19/10 2019 UKS Azymut, Dębów http://www.orientharper.pl/?page=competition&action=competition&id=265
XXI Cross na Orientację im. gen. Sylwestra Kaliskiego  sob.  19/10 2019 KU AZS WAT www.orientujsienawat.pl
WOM w klasycznym BnO / V Puchar Bielan w BnO  niedz.  20/10 2019 BKS Wataha, Warszawa
XXVI Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w BnO  sob.  26/10 - niedz.  27/10 2019 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie www.kpozos.pl
World Cup Round 4 - Final  sob.  26/10 - wt.  29/10 2019 WRE zagraniczne