Miejsce Imię Nazwisko Klub Rok ur. Ranking Suma punktów
1 Michał Olejnik WKS Grunwald, Poznań 1992 1337 10698
2 Bartosz Pawlak WKS Grunwald, Poznań 1990 1288 10308
3 Piotr Parfianowicz UNTS, Warszawa 1994 1269 10159
4 Wojciech Kowalski WKS Śląsk, Wrocław 1982 1258 10066
5 Fryderyk Pryjma UNTS, Warszawa 1998 1229 9834
6 Mikołaj Dutkowski WKS Śląsk, Wrocław 1992 1164 9319
7 Jan Bednarski UNTS, Warszawa 1998 1159 9279
8 Mateusz Dzioba UMKS, Kwidzyn 1995 1153 9226
9 Michał Kalata UMKS, Kwidzyn 1989 1144 9155
10 Aleksander Bernaciak WKS Śląsk, Wrocław 1983 1119 8955
11 Mariusz Pabich UKS Azymut, Pabianice 1988 1118 8945
12 Mikołaj Krawczyński WKS Śląsk, Wrocław 2000 1094 8757
13 Kacper Kuca UNTS, Warszawa 1999 1090 8720
14 Robert Niewiedziała UKS Siódemka, Rumia 1993 1051 8409
15 Przemysław Kraszewski WKS Śląsk, Wrocław 1997 999 7993
16 Marcin Biederman WKS Wawel, Kraków 1998 970 7764
17 Michał Pierzchała UNTS, Warszawa 2001 970 7762
18 Tomasz Jurczyk UKS Sparta, Czyżowice 1994 968 7747
19 Piotr Paszyński UKS Orientuś, Łódź 1981 950 7602
20 Maciej Hewelt PKO Harpagan, Gdańsk 1990 945 7560
21 Dawid Gładecki UKS OSiR, Góra Kalwaria 2000 939 7515
22 Wojciech Pachnik UKS Orientpark.pl, Iwiny 1991 927 7417
23 Bartłomiej Ogdowski UKS Siódemka, Rumia 2000 914 7314
24 Mateusz Filipiak KS Hades, Poznań 1998 898 7184
25 Mateusz Hoffmann KS Hades, Poznań 1991 892 7137
26 Michał Wojarski LKS Górzanka, Nawojowa Góra 1990 877 7018
27 Jan Byrczek UKS Azymut 45, Gdynia 2000 873 6986
28 Kacper Michalak UNTS, Warszawa 2001 870 6963
29 Radosław Piotrowski PKO Harpagan, Gdańsk 1996 870 6960
30 Rafał Kluska MKS Skarmat, Toruń 1998 791 6333
31 Krzysztof Wołowczyk UNTS, Warszawa 1995 788 6310
32 Tomasz Kunikowski MKS Metalowiec, Łódź 1988 772 6182
33 Jakub Sawościanik UKS Traper, Złocieniec 1998 752 6016
34 Jarosław Borgiel AZS UMCS, Lublin 1997 747 5979
35 Łukasz Charuba UKS Orientuś, Łódź 1990 734 5879
36 Bartłomiej Mazan WKS Śląsk, Wrocław 1992 699 5596
37 Wojciech Dudek PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 1994 639 5115
38 Bruno Deredos UKS Orientuś, Łódź 2001 633 5064
39 Sławomir Cygler WKS Wawel, Kraków 1990 592 4741
40 Kuba Drągowski MKS Paulinum, Jelenia Góra 1990 548 4385
41 Mateusz Madej UKS Orientpark.pl, Iwiny 1991 544 4352
42 Rafał Podziński UKS Orientuś, Łódź 1991 510 4087
43 Krzysztof Rzeńca UKS Orientuś, Łódź 1996 491 3928
44 Krystian Petersburski UKS Azymut 45, Gdynia 2001 487 3899
45 Marek Wojnowicz UKS Orientpark.pl, Iwiny 1992 469 3753
46 Tomasz Iwańczuk AZS UMCS, Lublin 1988 463 3710
47 Arkadiusz Jakubczyk UKS Technik, Ruciane-Nida 1999 457 3659
48 Tadeusz Piłkowski Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1990 437 3502
49 Szymon Pieńkowski UKS Technik, Ruciane-Nida 2001 425 3404
50 Adam Gąsiorowski UKS Azymut, Pabianice 1989 415 3324
51 Wiktor Magdaleński UKS Technik, Ruciane-Nida 1997 399 3196
52 Wojciech Mossakowski UNTS, Warszawa 1998 384 3075
53 Michał Kruk UKS Azymut, Dębów 1999 361 2891
54 Damian Jakubczyk UKS Technik, Ruciane-Nida 1995 349 2793
55 Miron Rulka UNTS, Warszawa 2001 344 2754
56 Kamil Przyworski HKS Azymut, Mochy 1991 341 2728
57 Paweł Gajos KU AZS WAT, Warszawa 1993 271 2168
58 Przemysław Zuchmański UKS Orientuś, Łódź 1998 239 1914
59 Tomas Tichy WKS Wawel, Kraków 1992 227 1820
60 Dawid Stefański WKS Grunwald, Poznań 1989 227 1816
61 Łukasz Krupa UKS OSiR, Góra Kalwaria 1990 218 1744
62 Piotr Skorupa LKS Górzanka, Nawojowa Góra 1993 207 1662
63 Grzegorz Żurek UKS Siódemka, Rumia 2000 191 1529
64 Daniel Mikielski UMKS ORKAN, Ostróda 1990 187 1500
65 Marcin Pluta KS Hades, Poznań 1995 174 1392
66 Konrad Koguciuk AZS UMCS, Lublin 1991 170 1365
67 Michał Garbacik WKS Wawel, Kraków 1995 141 1132
68 Adrian Horoszkiewicz UKS Orientuś, Łódź 1992 137 1097
69 Wojciech Dwojak WKS Śląsk, Wrocław 1981 133 1064
70 Jakub Kijak WKS Wawel, Kraków 2000 131 1048
71 Szymon Pałka UKS Orientuś, Łódź 1996 121 971
72 Konrad Płóciennik UKS Azymut, Pabianice 2000 113 908
73 Piotr (jr) Rzeńca UKS Orientuś, Łódź 2001 111 889
74 Sebastian Fleiss KOS BnO, Szczecin 1996 107 859
75 Maciej Marcjanek UKS Orientuś, Łódź 1981 105 844
76 Jakub Mazurkiewicz OK! Sport, Warszawa 1993 97 781
77 Jakub Kucharczyk UKS Kometa, Gliwice 2001 90 726
78 Jacek Galla HKS Azymut, Mochy 1993 86 689
78 Piotr Pesta UKS Azymut 45, Gdynia 2001 86 689
80 Mateusz Rosłaniec WKS Śląsk, Wrocław 2000 85 686
81 Maciej Jurczyk UKS Sparta, Czyżowice 1998 84 675
82 Dariusz Szrama PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 1996 84 673
83 Gracjan Cupryś HKS Azymut, Mochy 1999 80 641
84 Paweł Kosowski UMKS, Kwidzyn 1991 79 634
85 Łukasz Gryzio UKS Azymut, Pabianice 1988 78 629
86 Michał Krzysztyński WKS Wawel, Kraków 2000 77 618
87 Filip Ledniowski WKS Śląsk, Wrocław 2000 68 547
88 Radosław Jaroszek Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1994 67 540
89 Łukasz Wiśniewski UKS Siódemka, Rumia 1996 63 511
90 Grzegorz Hetman UNTS, Warszawa 1993 60 485
91 Dariusz Rutkowski UKS Azymut, Pabianice 1988 59 475
92 Jakub Jaroszek Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1998 58 471
93 Michał Wołowczyk UNTS, Warszawa 1997 58 469
94 Jakub Czapliński WKS Śląsk, Wrocław 2000 46 368
95 Piotr Nowicki PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 1993 44 358
96 Filip Suliga MKS Metalowiec, Łódź 1996 43 346
97 Maciej Żegota MKS Metalowiec, Łódź 1997 31 248
98 Łukasz Kochn PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 1990 11 95
99 Patryk Frąckowiak KS Hades, Poznań 1992 4 37
100 Mateusz Gralka MKS Metalowiec, Łódź 1990 4 32
101 Hubert Świerczyński KOS BnO, Szczecin 1988 0 0
101 Paweł Jankowiak Indywidualny Wielkopolskie 1989 0 0
101 Bartłomiej Sochacki UKS Patria, Młynne 1995 0 0
101 Jakub Garstka UKS Arkady, Raszków 1998 0 0
101 Szymon Schulmann WKS Grunwald, Poznań 1990 0 0
101 Damian Hyla UKS Kometa, Gliwice 2001 0 0
101 Jarosław Kurek KU AZS WAT, Warszawa 1988 0 0
101 Mateusz Deptulski Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 1995 0 0
101 Karol Orzeł UKS Reflex, Rybnik 1989 0 0
101 Mateusz Miśtal WKS Wawel, Kraków 1989 0 0
101 Grzegorz Garbuliński PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 1994 0 0
101 Bartłomiej Nowak PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 1993 0 0
101 Konrad Forystek WKS Wawel, Kraków 1993 0 0
101 Jacek Morawski UNTS, Warszawa 1989 0 0
101 Szymon Melzer UKS Siódemka, Rumia 1999 0 0
101 Szymon Kłoczek UKS Azymut, Siedliska 1995 0 0
101 Zbigniew Porzycz UKS Azymut 45, Gdynia 1996 0 0
101 Mariusz Torchała UMKS, Kwidzyn 1993 0 0
101 Vegard Danielsen UKS Orientuś, Łódź 1990 0 0
101 Mariusz Witkowski UKS Azymut 45, Gdynia 1996 0 0
101 Jarosław Parys AZS UMCS, Lublin 1989 0 0
101 Adam Muśkiewicz MKS Metalowiec, Łódź 1997 0 0
101 Wiktor Omer MKS Metalowiec, Łódź 1991 0 0
101 Mateusz Danowski UNTS, Warszawa 1999 0 0
101 Dawid Sternicki MKS Metalowiec, Łódź 1997 0 0
101 Michal Svadlena WKS Śląsk, Wrocław 2001 0 0
101 Adam Pawłowicz UKS Tukan Iwiny 1992 0 0
101 Karol Pietraszko Indywidualny Podlaskie 1993 0 0
101 Wojciech Łukasz Pijus Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 2000 0 0
101 Kevin Nowak MKS Metalowiec, Łódź 1994 0 0
101 Michał Rycaj UKS Azymut, Siedliska 1995 0 0
101 Adam Lekan UKS Azymut, Siedliska 1990 0 0
101 Aliaksandr Paulau WKS Śląsk, Wrocław 1992 0 0
101 Patryk Marszałek UKS Azymut, Dębów 1995 0 0
101 Ryszard Piekarski UKS OSiR, Góra Kalwaria 1991 0 0
101 Jakub Osiński UKS Orka 1993 0 0
101 Mikołaj Druciarek WKS Grunwald, Poznań 1997 0 0
101 Michał Pawłowski KU AZS WAT, Warszawa 1998 0 0
101 Władysław Sielicki WKS Grunwald, Poznań 1991 0 0