Miejsce Imię Nazwisko Klub Rok ur. Ranking Suma punktów
1 Antoni Pachnik UKS Orientpark.pl, Iwiny 2010 1190 9525
2 Makar Sobolivskyi UNTS, Warszawa 2011 1163 9309
3 Adam Wiśniewski UKS Azymut, Pabianice 2010 1158 9270
4 Jakub Jędras UMKS, Kwidzyn 2011 1150 9200
5 Łukasz Duda UKS Traper, Złocieniec 2011 1061 8488
6 Natan Szymanowski UKS Traper, Złocieniec 2011 1055 8441
7 Paweł Pękal UMKS, Kwidzyn 2010 1049 8394
8 Dawid Marszałek UKS Kometa, Gliwice 2010 1041 8328
9 Julian Emilian Franc HKS Azymut, Mochy 2010 931 7454
10 Gabriel Lipiec PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 2010 875 7001
11 Rafał Szewczykowski Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2011 842 6737
12 Franciszek Bultrowicz KS Hades, Poznań 2011 821 6570
13 Wojciech Droń UMKS, Kwidzyn 2010 764 6116
14 Wojciech Tomaszewski UKS Włóczykij, Osiek 2011 764 6112
15 Tymoteusz Zasadzki WKS Wawel, Kraków 2010 762 6102
16 Maurycy Rubaj UMKS, Kwidzyn 2011 758 6068
17 Bruno Pietrzak HKS Azymut, Mochy 2010 722 5782
18 Artur Uryga WKS Wawel, Kraków 2010 695 5563
19 Mikołaj Niedzielski HKS Azymut, Mochy 2010 645 5160
20 Fabian Wyrwa HKS Azymut, Mochy 2010 612 4896
21 Krzysztof Kaźmierczak HKS Azymut, Mochy 2011 608 4867
22 Józef Owsiak BKS Wataha, Warszawa 2011 553 4431
23 Jędrzej Bączek UKS Technik, Ruciane-Nida 2010 516 4130
24 Fabian Młynkowiak HKS Azymut, Mochy 2010 488 3904
25 Emil Maślanka UMKS, Kwidzyn 2010 466 3731
26 Eryk Szuwara AZS UMCS, Lublin 2010 423 3386
27 Seweryn Górski UKS OSiR, Góra Kalwaria 2010 422 3380
28 Dawid Borczyk PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 2010 407 3256
29 Szczepan Gajda UNTS, Warszawa 2011 398 3189
30 Szymon Gromadzki PKO Harpagan, Gdańsk 2011 348 2784
31 David Hundt WKS Wawel, Kraków 2011 344 2752
32 Jakub Buczma Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2010 338 2707
33 Wiktor Młynarczyk KS Aktywne, Choszczno 2010 317 2538
34 Mikołaj Niedbał MKS MOS, Wrocław 2010 308 2465
35 Szymon Cerk UKS Traper, Złocieniec 2010 298 2390
36 Kamil Matwiejczuk UKS Azymut, Siedliska 2011 270 2165
37 Bartłomiej Paruch UKS Azymut, Siedliska 2011 249 1998
38 Antoni Mikosza Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2011 238 1906
39 Konrad Zięba UKS Azymut, Dębów 2010 217 1736
40 Kacper Gościniak UKS Arkady, Raszków 2010 210 1685
41 Jakub Halinowski UKS Azymut, Siedliska 2010 196 1571
42 Damian Pyszak UKS Azymut, Siedliska 2011 195 1564
43 Szymon Lewicki UKS Traper, Złocieniec 2011 190 1527
44 Julian Czernicki UNTS, Warszawa 2011 188 1511
45 Mikołaj Tur UKS Azymut, Siedliska 2010 187 1500
46 Krzysztof Lenczowski Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2011 175 1403
47 Franciszek Lal AZS UMCS, Lublin 2011 162 1302
48 Bartosz Deda KS Kościelec, Chrzanów 2010 151 1211
49 Wojciech Fica Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 2011 138 1109
50 Wojciech Wójcik WKS Wawel, Kraków 2010 105 840
51 Stanisław Korulczyk AZS UMCS, Lublin 2011 92 742
52 Kacper Kuźma BKS Wataha, Warszawa 2010 87 702
53 Jan Kowalik-Motyka UKS Azymut, Dębów 2011 74 599
54 Wojciech Bieńkowski PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 2010 73 588
55 Konrad Domagała UKS Grom, Sokolniki 2011 71 572
56 Leon Byczek UKS Traper, Złocieniec 2011 69 555
57 Dawid Bekier UKS Azymut, Siedliska 2010 67 542
58 Stanisław Jaworski LKS Górzanka, Nawojowa Góra 2010 66 532
59 Miłosz Kornacki Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 2011 63 505
60 Antoni Siekański MKS Paulinum, Jelenia Góra 2009 58 470
61 Tymon Korzętkowski UNTS, Warszawa 2010 51 409
62 Tomasz Cabaj Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 2010 48 386
63 Adam Jagielski HKS Azymut, Mochy 2010 45 365
64 Hubert Bujała UKS Orientuś, Łódź 2010 43 345
65 Patryk Piotrowski KS Hades, Poznań 2011 42 337
66 Franciszek Durka UKS Dąb, Leszno 2011 19 157
67 Jakub Matysiak UNTS, Warszawa 2011 11 88
68 Kacper Maciaś UNTS, Warszawa 2010 9 75
69 Kacper Dudzik MKS Paulinum, Jelenia Góra 2011 7 59
70 Maksymilian Wiśniewski UNTS, Warszawa 2011 5 41
71 Jerzy Miziołek Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2011 4 36
72 Mikołaj Kizerwetter WKS Wawel, Kraków 2010 1 14
73 Bartłomiej Mokrzanowski UKS OSiR, Góra Kalwaria 2008 0 0
73 Jakub Stefaniak UNTS, Warszawa 2011 0 0
73 Iwo Żukowski UNTS, Warszawa 2010 0 0
73 Jakub Klejna KS Aktywne, Choszczno 2010 0 0
73 Michał Ikiert KS Aktywne, Choszczno 2010 0 0
73 Jeremiasz Bruzi KS Aktywne, Choszczno 2011 0 0
73 Tymoteusz Neryng KS Aktywne, Choszczno 2011 0 0
73 Adam Słupecki KS Aktywne, Choszczno 2011 0 0
73 Jakub Ciniecki KOS BnO, Szczecin 2010 0 0
73 Szymon Benecki UKS Traper, Złocieniec 2011 0 0
73 Jan Wojciechowski HKS Azymut, Mochy 2009 0 0
73 Seweryn Laskowski UKS Włóczykij, Osiek 2011 0 0
73 Kacper Sipak PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 2011 0 0
73 Mieszko Gawałkiewicz Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 2010 0 0
73 Oliwier Matusiak UKS Lotna, Zdzieszowice 2009 0 0
73 Jan Dwojak MKS Paulinum, Jelenia Góra 2011 0 0
73 Jan Madzierz Dyło UKS Orientuś, Łódź 2010 0 0
73 Filip Lubnau UKS Lotna, Zdzieszowice 2009 0 0
73 Ksawery Lewandowski MKS Paulinum, Jelenia Góra 2011 0 0
73 Bartosz Osmyk UKS Azymut, Dębów 2009 0 0
73 Vladyslav Omelchenko WKS Wawel, Kraków 2009 0 0
73 Gustaw Urbanowicz Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2010 0 0
73 Piotr Golinowski HKS Azymut, Mochy 2009 0 0
73 Tymoteusz Strugała WKS Wawel, Kraków 2011 0 0
73 Mateusz Dubiński Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2009 0 0
73 Aleksander Wikiel Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2011 0 0
73 Mateusz Hawryłkiewicz KOS BnO, Szczecin 2011 0 0
73 Brunon Góralski UNTS, Warszawa 2011 0 0
73 Kamil Brodzik HKS Azymut, Mochy 2010 0 0
73 Radosław Jankiewicz UMKS, Kwidzyn 2008 0 0
73 Makary Szymański Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2011 0 0
73 Mikołaj Gawlikowski UNTS, Warszawa 2011 0 0
73 Michał Wysocki KOS BnO, Szczecin 2010 0 0
73 Adam Dopierała UNTS, Warszawa 2011 0 0
73 Mateusz Kopeć UNTS, Warszawa 2011 0 0
73 Szymon Pilipczuk Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2010 0 0
73 Nikodem Cendrowski UNTS, Warszawa 2011 0 0