Miejsce Imię Nazwisko Klub Rok ur. Ranking Suma punktów
1 Jakub Jędras UMKS, Kwidzyn 2011 1193 9551
2 David Hundt WKS Wawel, Kraków 2011 1101 8810
3 Paweł Pękal UMKS, Kwidzyn 2010 1092 8742
4 Łukasz Duda UKS Traper, Złocieniec 2011 1087 8699
5 Natan Szymanowski UKS Traper, Złocieniec 2011 1082 8659
6 Adam Wiśniewski UKS Azymut, Pabianice 2010 1067 8543
7 Franciszek Bultrowicz KS Hades, Poznań 2011 1032 8262
8 Mikołaj Niedzielski HKS Azymut, Mochy 2010 1001 8008
9 Dawid Marszałek UKS Kometa, Gliwice 2010 942 7536
10 Rafał Szewczykowski Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2011 934 7478
11 Bruno Pietrzak HKS Azymut, Mochy 2010 897 7182
12 Szymon Gromadzki PKO Harpagan, Gdańsk 2011 857 6859
13 Michał Moszkowicz WKS Wawel, Kraków 2011 836 6690
14 Szczepan Gajda UNTS, Warszawa 2011 832 6662
15 Aliaksei Dziatlau PKO Harpagan, Gdańsk 2011 810 6487
16 Fabian Wyrwa HKS Azymut, Mochy 2010 782 6260
17 Jędrzej Bączek UKS Technik, Ruciane-Nida 2010 744 5959
18 Stanisław Korulczyk AZS UMCS, Lublin 2011 734 5878
19 Artur Uryga WKS Wawel, Kraków 2010 716 5730
20 Fabian Młynkowiak HKS Azymut, Mochy 2010 685 5483
21 Tymoteusz Zasadzki WKS Wawel, Kraków 2010 680 5444
22 Bartłomiej Paruch UKS Azymut, Siedliska 2011 665 5324
23 Maciej Piasecki HKS Azymut, Mochy 2010 663 5305
24 Krzysztof Lenczowski Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2011 657 5262
25 Ksawery Lewandowski MKS Paulinum, Jelenia Góra 2011 641 5134
26 Seweryn Górski UKS OSiR, Góra Kalwaria 2010 633 5070
27 Jakub Buczma Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2010 628 5024
28 Jakub Klejna KS Aktywne, Choszczno 2010 597 4779
29 Wojciech Droń UMKS, Kwidzyn 2010 596 4769
30 Julian Emilian Franc HKS Azymut, Mochy 2010 595 4764
31 Konrad Przymęcki MKS MOS, Wrocław 2011 584 4673
32 Wiktor Młynarczyk KS Aktywne, Choszczno 2010 583 4664
33 Michał Ikiert KS Aktywne, Choszczno 2010 579 4638
34 Józef Owsiak BKS Wataha, Warszawa 2011 535 4281
35 Jeremiasz Olszonowicz UKS Azymut 45, Gdynia 2010 525 4206
36 Franciszek Lal AZS UMCS, Lublin 2011 485 3881
37 Damian Pyszak UKS Azymut, Siedliska 2011 482 3863
38 Jan Mitura AZS UMCS, Lublin 2011 437 3500
39 Jerzy Miziołek Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2011 432 3463
40 Szymon Lewicki UKS Traper, Złocieniec 2011 409 3277
41 Julian Czernicki UNTS, Warszawa 2011 405 3244
42 Bartosz Deda KS Kościelec, Chrzanów 2010 317 2540
43 Jeremiasz Bruzi KS Aktywne, Choszczno 2011 293 2345
44 Witold Szczeciński BKS Wataha, Warszawa 2011 275 2204
45 Kacper Sipak KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 2011 268 2151
46 Kacper Dudzik MKS Paulinum, Jelenia Góra 2011 253 2029
47 Damian Gajek MKS MOS, Wrocław 2011 248 1990
48 Jan Kowalik-Motyka UKS Azymut, Dębów 2011 222 1779
49 Konrad Zięba UKS Azymut, Dębów 2010 181 1453
50 Szymon Andrzejewski KS Aktywne, Choszczno 2011 171 1372
51 Antoni Kadłubowski KOS Azymut, Nowy Dwór Mazowiecki 2010 146 1173
52 Konrad Domagała UKS Grom, Sokolniki 2011 140 1124
53 Bartosz Bąbel KOS BnO, Szczecin 2011 106 854
54 Tomasz Miłkowski UKS Azymut 45, Gdynia 2010 101 811
55 Kacper Gościniak UKS Arkady, Raszków 2010 98 789
56 Dawid Bekier UKS Azymut, Siedliska 2010 95 763
57 Antoni Kłapouch UKS Azymut, Siedliska 2011 94 753
58 Krystian Gwóźdź UKS Arkady, Raszków 2010 82 662
59 Wojciech Towarek UKS Kometa, Gliwice 2010 74 594
60 Brunon Góralski UNTS, Warszawa 2011 69 552
61 Jan May UKS Dąb, Leszno 2011 64 515
62 Eryk Szuwara AZS UMCS, Lublin 2010 62 500
63 Danylo Kharchenko MKS MOS, Wrocław 2010 59 478
64 Mieszko Gawałkiewicz Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 2010 52 416
65 Joachim Rabiega UKS Dąb, Leszno 2010 50 407
66 Maksymilian Wiśniewski UNTS, Warszawa 2011 46 373
67 Jakub Matysiak UNTS, Warszawa 2011 44 355
68 Franciszek Galar UKS Orientuś, Łódź 2011 37 297
69 Jan Gutral UNTS, Warszawa 2011 34 279
70 Makary Szymański Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2011 31 255
71 Jan Dwojak MKS Paulinum, Jelenia Góra 2011 30 247
72 Mikołaj Niedbał MKS MOS, Wrocław 2010 28 228
73 Artur Żelazo UKS Azymut, Dębów 2010 17 140
74 Tadeusz Kawałko Grupa Biegowa Oborygeni 2010 17 138
75 Tymon Zimerman LUKS Azymek, Zdzieszowice 2011 14 118
76 Mikołaj Lisiecki HKS Azymut, Mochy 2011 11 92
77 Kornel Prątnicki UKS Traper, Złocieniec 2011 1 9
78 Filip Piestrak UKS Azymut, Dębów 2011 0 0
78 Adam Dopierała UNTS, Warszawa 2011 0 0
78 Tytus Potrzebski UNTS, Warszawa 2011 0 0
78 Kacper Złomańczuk UKS Azymut, Siedliska 2010 0 0
78 Maciej Salamon UKS Dąb, Leszno 2010 0 0
78 Leon Jankowski UKS Orientuś, Łódź 2010 0 0
78 Wojcciech Cienkosz Grupa Biegowa Oborygeni 2011 0 0
78 Adam Brandt UKS Azymut 45, Gdynia 2011 0 0
78 Adam Słupecki KS Aktywne, Choszczno 2011 0 0
78 Franciszek Durka UKS Dąb, Leszno 2011 0 0
78 Wojciech Fica Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 2011 0 0
78 Kacper Maciaś UNTS, Warszawa 2010 0 0
78 Mikołaj Gawlikowski UNTS, Warszawa 2011 0 0
78 Nikodem Cendrowski UNTS, Warszawa 2011 0 0
78 Mateusz Kopeć UNTS, Warszawa 2011 0 0
78 Bartosz Łęcki UKS Kometa, Gliwice 2010 0 0
78 Mateusz Miodek UKS Kometa, Gliwice 2010 0 0
78 Mikołaj Kizerwetter WKS Wawel, Kraków 2010 0 0
78 Kacper Kuźma BKS Wataha, Warszawa 2010 0 0