K21
1 Aleksandra Hornik WKS Grunwald, Poznań 1317
2 Hanna Wiśniewska WKS Grunwald, Poznań 1311
3 Agata Olejnik UKS Orientuś, Łódź 1277
Więcej
K20
1 Zuzanna Gielec UKS Orientuś, Łódź 1250
2 Julia Krempińska UKS Azymut, Pabianice 1244
3 Hanna Sudoł WKS Śląsk, Wrocław 1233
Więcej
K18
1 Iga Muller UMKS, Kwidzyn 1245
2 Hanna Perfikowska UMKS, Kwidzyn 1170
3 Olha Sereda WKS Wawel, Kraków 1161
Więcej
K16
1 Antonina Słońska WKS Wawel, Kraków 1222
2 Iga Mikuła KOS BnO, Szczecin 1161
3 Kaja Młynarczyk UKS Azymut, Pabianice 1158
Więcej
K14
1 Wiktoria Włodarczyk UKS Traper, Złocieniec 1198
2 Małgorzata Porzycz UKS Siódemka, Rumia 1181
3 Milena Miś HKS Azymut, Mochy 1154
Więcej
K12
1 Michalina Wysocka MKS MOS, Wrocław 1191
2 Ivanna Panchenko KS Hades, Poznań 1183
3 Katarzyna Szafarewicz UMKS, Kwidzyn 1183
Więcej
K10
1 Aleksandra Moszkowicz WKS Wawel, Kraków 1166
2 Maria Biskupska WKS Wawel, Kraków 1161
3 Emilia Walaś WKS Wawel, Kraków 1139
Więcej
K35
1 Maria Pabich UKS Azymut, Pabianice 1212
2 Ilona Śliwczyńska Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1192
3 Agata Lesisz PKO Harpagan, Gdańsk 1142
Więcej
K40
1 Anna Karnia-Biskupska WKS Wawel, Kraków 1177
2 Aleksandra Baranowska-Trzasko PKO Harpagan, Gdańsk 1173
3 Klara Wigier Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1153
Więcej
K45
1 Katarzyna Konc UKS Azymut, Pabianice 1206
2 Agnieszka Biolik UNTS, Warszawa 1203
3 Maja Roszak UMKS, Kwidzyn 1202
Więcej
K50
1 Anna Górnicka-Antonowicz Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1300
2 Ewa Wołek UNTS, Warszawa 1167
3 Barbara Nowak HKS Azymut, Mochy 1137
Więcej
K55
1 Alicja Hornik WKS Grunwald, Poznań 1200
2 Irena Morawska Indywidualni Pomorskie 1167
3 Renata Łaska Indywidualny Mazowsze 1125
Więcej
K60
1 Urszula Czerkawska UKS Sparta, Czyżowice 1218
2 Małgorzata Krochmal KU AZS WAT, Warszawa 1077
3 Danuta Mikielska UMKS ORKAN, Ostróda 1049
Więcej
K65
1 Jolanta Wysocka UKS Kometa, Gliwice 1222
2 Halina Biziuk UMKS ORKAN, Ostróda 1151
3 Hanna Kamińska-Socha Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1150
Więcej
K70
1 Krystyna Galicz BKS Wataha, Warszawa 1225
2 Maria Hnatków Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 162
3 Małgorzata Czabańska Indywidualni Pomorskie 0
Więcej
K75
1
2
3
Więcej
K80
1
2
3
Więcej
K85
1
2
3
Więcej
K90
1
2
3
Więcej
M21
1 Michał Olejnik WKS Grunwald, Poznań 1337
2 Bartosz Pawlak WKS Grunwald, Poznań 1288
3 Piotr Parfianowicz UNTS, Warszawa 1269
Więcej
M20
1 Stanisław Kurzyp WKS Śląsk, Wrocław 1257
2 Mateusz Kula KOS BnO, Szczecin 1230
3 Mikołaj Paterek WKS Śląsk, Wrocław 1207
Więcej
M18
1 Krzysztof Wójtowicz UNTS, Warszawa 1217
2 Stanisław Wołek UNTS, Warszawa 1175
3 Wiktor Muller UMKS, Kwidzyn 1171
Więcej
M16
1 Jędrzej Pachnik UKS Orientpark.pl, Iwiny 1222
2 Bartłomiej Maciejewski BKS Wataha, Warszawa 1214
3 Kajetan Kociuba KOS BnO, Szczecin 1184
Więcej
M14
1 Antoni Chodlewski KS Kościelec, Chrzanów 1218
2 Wiktor Kociuba MKS MOS, Wrocław 1170
3 Krzysztof Ukleja UKS Azymut 45, Gdynia 1168
Więcej
M12
1 Adam Wiśniewski UKS Azymut, Pabianice 1208
2 Antoni Pachnik UKS Orientpark.pl, Iwiny 1170
3 Makar Sobolivskyi UNTS, Warszawa 1163
Więcej
M10
1 Krzesimir Górski MKS Paulinum, Jelenia Góra 1193
2 Aleksander Szutko UKS Traper, Złocieniec 1100
3 Mikhail Balabanov KOS BnO, Szczecin 1005
Więcej
M35
1 Dariusz Sokalski KU AZS WAT, Warszawa 1274
2 Mateusz Wensław UKS Azymut 45, Gdynia 1242
3 Kamil Lesisz UNTS, Warszawa 1122
Więcej
M40
1 Paweł Tadejewski UMKS ORKAN, Ostróda 1200
2 Grzegorz Łoniewski KU AZS WAT, Warszawa 1122
3 Konrad Bartnik KU AZS WAT, Warszawa 1121
Więcej
M45
1 Jacek Nowak UKS Siódemka, Rumia 1246
2 Daniel Jończy MKS Paulinum, Jelenia Góra 1203
3 Igor Błachut Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1160
Więcej
M50
1 Remigiusz Nowak KS Hades, Poznań 1284
2 Marcin Krasuski OK! Sport, Warszawa 1175
3 Artur Staszak UNTS, Warszawa 1172
Więcej
M55
1 Paweł Moszkowicz WKS Wawel, Kraków 1225
2 Remigiusz Widziewicz WKS Śląsk, Wrocław 1211
3 Marek Wołowczyk UNTS, Warszawa 1148
Więcej
M60
1 Krzysztof Wojarski LKS Górzanka, Nawojowa Góra 1168
2 Włodzimierz Dyzio WKS Wawel, Kraków 1145
3 Paweł Morawski Indywidualni Pomorskie 1136
Więcej
M65
1 Ludomir Parfianowicz UNTS, Warszawa 1235
2 Romuald Guga WKS Śląsk, Wrocław 1227
3 Zbigniew Hornik LKO, Leszno 1144
Więcej
M70
1 Jerzy Parzewski KU AZS WAT, Warszawa 1275
2 Janusz Bohaczek UMKS ORKAN, Ostróda 1125
3 Henryk Gliński KS Artemis, Wrocław 1100
Więcej
M75
1 Stanisław Wasilewski PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 1225
2 Władysław Królikowski KOS BnO, Szczecin 1162
3 Józef Kmieciński PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 1117
Więcej
M80
1 Kazimierz Dura WKS Śląsk, Wrocław 1200
2
3
Więcej
M85
1
2
3
Więcej
M90
1
2
3
Więcej
Nazwa Utworzono Pliki Typ Komentarz