Wyniki: Pomorze Sprint Cup 2019 - Etap 4


Etap 4

Kwidzyn   2019-09-01
 rank: 1,10  indywidualne

Pozostałe etapy
Etap 1  2019-08-30 Pokaż
Etap 2  2019-08-31 Pokaż
Etap 3  2019-08-31 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 27:39 Wysocki Stanisław UNTS M90
3 14:05 Nakonechnyi Dmitrii Hiisirasti 1991 M21
11 16:32 Czernow Sergej OK Kaliningrad 1986 M21
4 14:14 Bednarski Jan UNTS 04096 1998 M21 988
5 14:16 Parfianowicz Piotr UNTS 00102 1994 M21 985
6 14:40 Dzioba Mateusz MKS Paulinum 01101 1995 M21 951
7 14:58 Kalata Michał 10BKPanc 00853 1989 M21 925
8 15:28 Dutkowski Mikołaj UKS Arkady 00774 1992 M21 883
9 15:47 Paszyński Piotr UKS Orientuś 00423 1981 M21 856
10 16:19 Sokalski Dariusz KU AZS WAT 00715 1984 M21 810
13 16:47 Galitsyn Aleksandr KSO Korshunyata 1991 M21
17 17:24 Kraszewski Przemysław 10BKPanc 1997 M21
18 18:03 Przyworski Kamil HKS Azymut 03589 1991 M21
19 18:25 Michurin Andrey KSO Korshunyata 1994 M21
23 20:26 Pawłowski Michał KU AZS WAT 1998 M21
26 20:57 Olech Przemysław UKS Siódemka M21
27 24:08 Parfianowicz Adam Ind.Warszawa 1994 M21
12 16:33 Wensław Mateusz UKS Azymut 45 00153 1987 M21 791
14 16:59 Druciarek Mikołaj WKS Grunwald 02921 1997 M21 754
15 17:08 Chmielecki Piotr UKS Orientuś 00369 1987 M21 741
16 17:19 Zuchmański Przemysław UKS Orientuś 01724 1998 M21 725
20 18:38 Charuba Łukasz UKS Orientuś 00402 1990 M21 613
21 19:18 Filipiak Mateusz KS Hades 04415 1998 M21 556
22 19:56 Mossakowski Wojciech UNTS 01115 1998 M21 502
24 20:29 Mazurkiewicz Jakub KS OK!Sport 04260 1993 M21 456
25 20:33 Szczepaniuk Kamil KU AZS WAT 04255 1997 M21 450
1 14:28 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka 02118 2000 M20 1100
2 14:46 Reniecki Franciszek UMKS Kwidzyn 03566 2000 M20 1077
3 26:27 Danowski Mateusz UNTS 04765 1999 M20 189
1 12:41 Rzeńca Piotr (jr) UKS Orientuś 02129 2001 M18 1100
2 12:49 Deredos Bruno UKS Orientuś 02839 2001 M18 1088
3 12:52 Pesta Piotr UKS Azymut 45 02742 2001 M18 1084
4 13:04 Pierzchała Michał UNTS 02411 2001 M18 1067
5 13:39 Michalak Kacper UNTS 02980 2001 M18 1016
6 13:45 Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 02371 2002 M18 1007
12 17:44 Michalak Hubert UKS Arkady 02705 2002 M18
1 14:02 Pachnik Jędrzej UKS ORIENTPARK M14
6 18:29 Dwojak Gracjan UKS ORIENTPARK M14
8 20:43 Kujda Tymoteusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2005 M14
9 16:56 Golinowski Piotr Ind M12
1 12:28 Jarovay Sergei UKS Azymut 45 1982 M35
9 19:28 Wojciechowski Krzysztof MKS Skarmat C32009 1974 M35
10 21:30 Sołtys Maciej MKS Skarmat C32051 1983 M35
11 51:04 Wiklent Dariusz UKS Włóczykij 1982 M35
DidNotStart Dzietczyk Kamil Aktywne Choszczno 1983 M35
2 13:25 Larsen Mads K. FIF Hilleroed 1976 M40
3 14:06 Sander Johan Skaneslattens OK 1976 M40
4 14:31 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper 02906 1976 M40 858
2 14:22 Bzdawski Maciej Akademia Sztuki Wojennej 04608 1983 M35 1100
3 14:30 Lesisz Kamil UNTS 03904 1984 M35 1090
4 15:02 Fankidejski Artur UKS Włóczykij 03873 1978 M35 1049
5 16:35 Kobierowski Sławomir GKS Luzino 04210 1981 M35 930
6 16:49 Mazur Michał UKS Azymut Pabianice 02952 1983 M35 912
7 17:43 Kaczyński Piotr PKO Harpagan 04349 1984 M35 844
8 18:51 Frątczak Sławomir GKS Luzino 04370 1984 M35 757
DidNotStart Nagórek Kamil GKS Luzino 04318 1983 M35 0
DidNotStart Meller Błażej KS Hades 04746 1984 M35 0
8 14:18 Olszewski Bartłomiej UNTS 02572 2002 M18 960
9 14:25 Grobelny Alex HKS Azymut 02566 2002 M18 950
10 14:44 Sienkiewicz Maksymilian UKS Azymut 45 03734 2001 M18 922
13 18:26 Grzegorczyk Mateusz KOS BNO Szczecin 03447 2002 M18 601
1 13:10 Kula Mateusz KOS BNO Szczecin 03666 2003 M16 1100
2 13:16 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1092
3 13:40 Paterek Mikołaj HKS Azymut 02376 2003 M16 1058
4 14:00 Pachnik Stanisław MKS Paulinum 04297 2003 M16 1030
5 14:21 Słomczyński Ignacy UKS Orientuś 02837 2003 M16 1001
6 14:28 Jończy Jakub MKS Paulinum 03104 2003 M16 991
7 14:52 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 958
8 15:02 Ledzion Piotr UKS Orientuś 04111 2003 M16 944
9 15:16 Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 02370 2003 M16 925
11 15:33 Wójtowicz Krzysztof UNTS 03174 2004 M16 901
12 16:00 Antonowicz Jan UNTS 02385 2005 M16 863
13 16:31 Sobiński Adrian MKS Paulinum 03868 2003 M16 820
14 18:59 Zaleski Jakub MKS Paulinum 03103 2003 M16 614
15 20:00 Bartos Zbigniew UKS Orientuś 02127 2003 M16 529
16 20:28 Bielecki Michał UKS Siódemka 02855 2004 M16 490
17 22:52 Lisiak Adam UKS Orientuś 03049 2005 M16 290
18 27:21 Wilk Wiktor UMKS Kwidzyn 03362 2004 M16 0
19 28:17 Fiedorowicz Hieronim UKS Traper 03884 2004 M16 0
DidNotStart Serzhanov Kirill UMKS Kwidzyn 02877 2003 M16 0
2 14:06 Wójcik Paweł WKS Wawel 02991 2005 M14 1100
3 14:17 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 1086
5 16:41 Bultrowicz Tymoteusz KS Hades 03700 2006 M14 898
7 19:30 Gąsienica-Samek Adam UNTS 02573 2006 M14 679
9 21:03 Jurczak Miłosz MKS Paulinum 03867 2006 M14 558
10 22:48 Chmielowski Bartosz UMKS Kwidzyn 03918 2005 M14 421
DidNotStart Wdowczyk Paweł UKS Arkady 04036 2006 M14 0
DidNotStart Modzelewski Mikołaj UKS Siódemka 03840 2005 M14 0
1 12:49 Zielonka Bartosz MKS Paulinum 04735 2007 M12 1100
2 13:49 Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 03120 2008 M12 1014
3 13:50 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 1013
4 14:21 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 968
5 14:28 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś 03711 2007 M12 958
6 14:44 Kisłowski Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M12 936
7 15:05 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 905
8 16:36 Zieliński Tomasz KS Hades 03701 2007 M12 775
11 17:36 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12 689
12 18:18 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 629
13 18:58 Jończy Michał MKS Paulinum 03882 2008 M12 572
14 19:18 Gniewkowski Krzysztof UKS Włóczykij 04525 2008 M12 544
15 23:05 Rzoska Jakub UKS Włóczykij 04545 2008 M12 219
16 36:43 Joniec Hubert UMKS Kwidzyn 03917 2008 M12 0
DidNotStart Motała Piotr UKS Siódemka 04552 2008 M12 0
1 21:44 Pękal Paweł UMKS Kwidzyn 04444 2010 M10 1100
1 21:44 Ładomirski Szymon MKS Paulinum 04737 2009 M10 1100
3 23:54 Jędras Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10 990
5 31:08 Meller Jan KS Hades 04150 2009 M10 624
6 41:21 Misiewicz Jakub UMKS Kwidzyn 04503 2009 M10 107
10 18:27 Durmaj Marcin 15GBZ 1979 M40
12 22:10 Sudoł Marek 15GBZ 1977 M40
15 39:54 Pustkowski Wojciech Ind Bałdowo 1978 M40
16 45:02 Gniewkowski Rafał UKS Włóczykij M40
1 12:43 Plesiński Mariusz 10BKPanc 01304 1973 M45
1 13:29 Pachnik Dariusz UKS ORIENTPARK M50
4 15:00 Korshunov Eugenii KSO Korshunyata 1968 M50
8 25:29 Wysocki Romuald CSWiCH Wrocław 1968 M50
DidNotStart Parfianowicz Marcin Ind.Warszawa 02288 1963 M55
1 15:01 Routsi Jyrki Suunnistusmatkat 1958 M60
6 25:16 Gawel Jiri Expres Czech Team 1957 M60
DidNotStart Steinke Wiesław MKS Skarmat C32010 1959 M60
2 14:34 Laine Harri Kauhajoen Karhu 1952 M65
4 15:09 Liukkala Pekka Hauhon Sisu 1952 M65
5 17:03 Leino Tapio Helsingin Suunnistajat 1948 M65
1 14:28 Paavola Vesa Epilän Esa 1943 M75
2 15:38 Teppo Jaakko Aron Haka 1944 M75
1 13:51 Paavola Seppo Epilän Esa 1938 M80
1 16:41 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły 01168 1946 M70 1100
2 40:50 Bogulak Adam MKS Paulinum 01299 1948 M70 0
DidNotStart Jakielaszek Ryszard GKS Luzino 00179 1949 M70 0
1 13:42 Miszewski Romuald Ind 00142 1954 M65 1100
3 14:50 Mientki Tadeusz UMKS ORKAN 00788 1952 M65 1009
6 20:53 Paszyński Józef UKS Orientuś 00383 1953 M65 523
2 18:43 Movko Sergei UKS Azymut 45 04047 1955 M60 1100
3 21:44 Parfianowicz Ludomir UNTS 00101 1955 M60 923
4 22:03 Wierciński Piotr MKS Metalowiec 01105 1956 M60 904
1 14:33 Wołowczyk Marek UNTS 00113 1963 M55 1100
2 16:36 Kraśniewski Krzysztof UMKS ORKAN 00134 1961 M55 945
3 19:00 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś 03294 1964 M55 764
4 23:45 Kłos Józef UKS Azymut Pabianice 00682 1963 M55 404
5 28:01 Gapiński Włodzimierz UKS Orientuś 02437 1964 M55 82
DidNotStart Lickiewicz Jarosław indywidualnie Podlaskie 01663 1964 M55 0
2 13:30 Michalak Tomasz UNTS 02981 1969 M50 1100
3 14:48 Urbaniak Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 994
5 15:05 Moniak Andrzej LKS Górzanka Nawojowa Góra 04326 1965 M50 971
6 16:36 Zieliński Paweł KS Hades 00913 1968 M50 847
7 17:53 Olas Jacek UKS Orientuś 00422 1969 M50 743
MissingPunch 21:12 Nowacki Zbigniew GKS Luzino 03722 1968 M50 0
2 13:19 Nowak Remigiusz KS Hades 00907 1972 M45 1100
3 13:39 Banach Krzysztof UMKS ORKAN 01440 1974 M45 1072
4 14:39 Gorczyca Jacek KS Hades 03305 1971 M45 990
5 15:25 Witkowski Adam UKS Azymut 45 00158 1970 M45 927
6 15:36 Filipiak Marek KS Hades 04414 1973 M45 911
6 15:36 Mianowski Rafał UNTS 02068 1973 M45 911
8 16:30 Kalsztein Karol PKO Harpagan 00985 1974 M45 837
9 17:33 Borzyszkowski Jacek UKS Siódemka 03307 1974 M45 750
10 20:24 Wójcik Grzegorz WKS Wawel 03195 1974 M45 515
11 20:48 Ledzion Grzegorz UKS Orientuś 04657 1971 M45 482
DidNotStart Błachut Igor TEAM 360 02679 1973 M45 0
DidNotStart Porzycz Janusz UKS Siódemka 00232 1973 M45 0
DidNotStart Wójtowicz Grzegorz UNTS 04546 1973 M45 0
5 15:03 Ciećwierz Sławomir UKS Azymut 45 04338 1979 M40 809
6 15:25 Dutkiewicz Damian MKS Paulinum 01279 1977 M40 775
8 16:10 Golinowski Paweł 10BKPanc 02892 1979 M40 706
9 17:35 Ciszek Marcin WKS Śląsk 01330 1976 M40 575
11 20:34 Nowak Paweł UKS Orientuś 03930 1977 M40 299
13 23:07 Paruszewski Marek Ind 03905 1975 M40 63
14 25:03 Mol Krzysztof HKS Azymut 02866 1975 M40 0
1 14:37 Hornik Aleksandra WKS Grunwald 01524 1996 K21 1100
2 16:16 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualny Mazowsze 00091 1968 K21 976
3 16:24 Kubicka Zuzanna UNTS 00037 1993 K21 966
4 16:51 Ślusarczyk Katarzyna KS OK!Sport 03480 1989 K21 932
5 16:53 Polishchuk Mariya UNTS 01962 1994 K21 929
6 16:56 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś 00413 1995 K21 926
7 17:11 Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka 01990 1980 K21 907
8 18:06 Pachnik Małgorzata MKS Paulinum 01177 1993 K21 838
9 18:58 Fortuniak Weronika UKS Orientuś 02836 1998 K21 773
10 19:27 Głowacz Julia UNTS 02754 2000 K21 736
11 19:41 Izydorczyk Urszula MKS Paulinum 02600 1996 K21 719
12 19:51 Borychowska Marlena MKS Paulinum 00167 1988 K21 706
13 20:36 Durzyńska Katarzyna HKS Azymut 03584 1992 K21 650
15 25:04 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21 314
16 29:05 Dettlaff Anna UKS Włóczykij 03872 1989 K21 11
18 33:20 Urbanowicz Karolina KU AZS WAT 1998 K21
DidNotStart Nakonechnaya Maria Hiisirasti 1991 K21
DidNotStart Zlosnik Sandra 1 psap 1993 K21
DidNotStart Sevbo Daria UKS Azymut 45 1998 K21
1 15:50 Dawidowska Natalia UKS Siódemka K20
18 21:38 Rutkowska Magdalena UKS Siódemka K16
5 22:11 Vinogradova Diana KSO Korshunyata 2006 K14
8 27:01 Gromada Monika UKS Arkady 2007 K14
16 33:34 Rybeczka Lena MKS Paulinum 2007 K12
3 22:23 Klimczak Oksana UKS Siódemka 2009 K10
19 47:35 Wiercińska Anna MKS Metalowiec 02670 1988 K21 0
2 16:17 Kreft Oliwia UKS Siódemka 02203 1999 K20 1100
3 18:21 Chrubczyńska Patrycja UKS Traper 01942 2000 K20 960
1 14:44 Block Amelia UKS Orientuś 02132 2002 K18 1100
2 14:58 Gielec Zuzanna UKS Orientuś 03046 2002 K18 1083
3 17:07 Wójcik Natalia WKS Wawel 02992 2002 K18 922
4 17:39 Mianowska Julia UNTS 02096 2001 K18 882
5 18:01 Kędzierska Nadia HKS Azymut 02377 2002 K18 855
7 22:09 Niezgódka Dominika UKS Arkady 02504 2001 K18 546
8 23:14 Jarovala Elena UKS Azymut 45 04543 2002 K18 465
DidNotStart Bączek Małgorzata WKS Wawel 04014 2001 K18 0
DidNotStart Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 0
1 12:09 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1100
2 12:49 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 1040
3 13:06 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K16 1014
4 13:47 Pesta Anna UKS Azymut 45 02741 2003 K16 952
5 13:50 Filipiak Adrianna KS Hades 04153 2003 K16 948
6 13:59 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 934
7 14:04 Doreń Wiktoria UKS Orientuś 03854 2003 K16 926
8 14:50 Gielec Julia UKS Orientuś 03047 2005 K16 857
9 15:21 Chabiera Lena UNTS 02391 2003 K16 810
11 16:16 Gola Martyna UKS Orientuś 03048 2003 K16 727
12 16:51 Berlińska Paulina UKS Orientuś 03503 2003 K16 674
13 17:40 Skrzypczak Marika HKS Azymut 03864 2004 K16 601
14 19:04 Moniak Zofia LKS Górzanka Nawojowa Góra 04709 2003 K16 474
15 19:28 Nowak Maria KS Hades 02922 2003 K16 438
16 19:46 Kapska Nina HKS Azymut 03912 2004 K16 410
17 20:34 Dobroś Aleksandra UKS Arkady 03060 2004 K16 338
19 34:03 Cieluch Patrycja UKS Arkady 04026 2004 K16 0
1 16:53 Nowak Anna UKS Azymut 45 02858 2006 K14 1100
3 18:53 Kędzior Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 970
4 18:57 Wiśniewska Hana UKS Orientuś 04222 2005 K14 965
6 24:03 Uciechowska Amelia UKS Arkady 04035 2006 K14 633
7 24:28 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14 606
9 27:08 Kasałka Eryka UKS Arkady 04028 2005 K14 432
10 27:19 Wiśniewska Paulina GKS Luzino 04539 2005 K14 420
11 27:33 Okrój Dominika GKS Luzino 04538 2005 K14 405
12 29:05 Stefańska Agnieszka UKS Arkady 04033 2005 K14 305
13 29:59 Klinkosz Roksana GKS Luzino 04479 2005 K14 246
14 43:47 Kepka Zuzanna GKS Luzino 04478 2006 K14 0
1 12:09 Chabiera Filomena UNTS 03856 2007 K12 1100
2 14:34 Wejtko Diana UMKS Kwidzyn 03360 2007 K12 881
3 15:09 Mianowska Antonina UNTS 03554 2007 K12 828
4 16:37 Szczygieł Hanna MKS MOS 02911 2007 K12 696
5 17:37 Drozdowska Nikola MKS Paulinum 04739 2007 K12 605
6 18:40 Klimczak Olimpia UKS Siódemka 04482 2008 K12 510
7 19:33 Łysoń Łucja UKS Siódemka 04399 2008 K12 430
8 19:55 Nowak Zofia KS Hades 03702 2008 K12 397
9 19:57 Śmigielska Weronika MKS Metalowiec 04371 2008 K12 394
10 20:35 Dutkiewicz Wiktoria MKS Paulinum 03881 2008 K12 336
11 20:58 Śmigielska Martyna MKS Metalowiec 04372 2008 K12 302
12 24:30 Bielecka Marta UKS Siódemka 04398 2008 K12 0
13 25:05 Porzycz Małgorzata UKS Siódemka 04252 2008 K12 0
14 31:35 Kasałka Monika UKS Arkady 04419 2008 K12 0
15 31:56 Lewandowska Antonina UKS Siódemka 04468 2008 K12 0
17 34:22 Lewkowicz Julia MKS Paulinum 04740 2007 K12 0
DidNotStart Zaborowska Natalia UKS Włóczykij 04523 2007 K12 0
1 19:49 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 1100
2 20:52 Wysocka Michalina MKS MOS 04012 2010 K10 1042
4 23:27 Wójtowicz Hanna UNTS 04547 2010 K10 898
5 23:52 Zaborowska Amelia UKS Włóczykij 04526 2009 K10 875
6 34:26 Wiklent Marcelina UKS Włóczykij 04524 2009 K10 289
7 35:11 Marciniak Klaudia UMKS Kwidzyn 04505 2010 K10 247
8 42:18 Rombel Gabriela UMKS Kwidzyn 04502 2010 K10 0
6 23:01 Dzika Natalia 15GBZ 1983 K35
7 27:21 Lemke Katarzyna MKS Skarmat 1981 K35
2 48:48 Michałowska Agata Indywidualnie Ostróda 1978 K40
3 53:15 Rozycka-Pustkowska Barbaro Ind Bałdowo 1979 K40
DidNotStart Gołębiewska Alicja Ind 1980 K40
DidNotStart Telatyńska Sylwia Aktywne Choszczno 1977 K40
5 19:09 Benatti Kajsa Skaneslattens OK 1973 K45
1 16:44 Yli-Kauppila Marika Hiisirasti 1968 K50
1 13:19 Mäkelä Tiina Rauman Työväenurheilijat 1964 K55
5 16:53 Chernysheva Tatiana OK Kaliningrad 1963 K55
1 12:58 Saari Marita Suunta-Sepot 1956 K60
1 12:46 Kattilakoski Kirsti Aron Haka 1954 K65
2 22:17 Laine Kaija Kauhajoen Karhu 1952 K65
1 13:36 Stoor Anne Kokkolan Suunnistajat 1949 K70
1 16:49 Rapinczuk Jan ind. - Nowy Dwór Mazowiecki 2009 10R
2 18:15 Pękal Tomasz UMKS Kwidzyn 10R
3 20:25 Wiklent Agata UKS Włóczykij 2011 10R
4 22:23 Mazur Krzysztof UKS Azymut Pabianice 2007 10R
5 25:41 Wejtko Paula UMKS Kwidzyn 10R
6 25:44 Marciniak Alicja UMKS Kwidzyn 10R
7 30:38 Kujda Remigiusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2012 10R
8 43:41 Komsa Aleksandra UKS Orientuś 2015 10R
9 1:07:27 Mazur Marta UKS Azymut Pabianice 2014 10R
10 1:07:32 Mazur Matylda UKS Azymut Pabianice 2016 10R
DidNotStart Wasiołek B Ind 10R
DidNotStart Gołębiewska Amelia Ind 2011 10R
DidNotStart Wasiołek Szymon Ind 10R
DidNotStart Bączek Jędrzej UKS Technik Ruciane Nida 2010 10R
DidNotStart Wasiołek A Ind 10R
DidNotStart Wasiołek Tymon Ind 10R
1 15:36 Rapinczuk Jan BdsUOT Warszawa 1974 Srednia/Middle
2 16:46 Parfianowicz Katarzyna Ind.Warszawa 1992 Srednia/Middle
3 23:39 Galitsyna Ekaterina KSO Korshunyata 1990 Srednia/Middle
4 27:27 Rutkowski Remigiusz UKS Siódemka Srednia/Middle
5 27:30 Dominik Joanna UKS Siódemka Srednia/Middle
6 31:14 Pestka Maciej UKS Azymut 45 G17013 1996 Srednia/Middle
7 45:48 Parfianowicz Agnieszka Ind.Warszawa 1996 Srednia/Middle
MissingPunch 23:25 Gielec Artur UKS Orientuś 1975 Srednia/Middle
DidNotStart Ratajczak Jaś Ind Srednia/Middle
2 17:49 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 03899 1955 K60 1100
3 25:49 Olbrycht Anna Indywidualny Mazowsze 00229 1956 K60 606
2 13:20 Parfianowicz Joanna UNTS 00100 1964 K55 1100
3 14:27 Hornik Alicja WKS Grunwald 01296 1963 K55 1008
4 15:52 Movko Marina UKS Azymut 45 03901 1960 K55 891
2 17:24 Wołowczyk Mariola UNTS 00112 1968 K50 1100
1 16:31 Nowak Barbara HKS Azymut 01222 1970 K45 1100
2 16:59 Wołek Ewa UNTS 01208 1968 K45 1069
3 18:32 Witkowska Izabela UKS Azymut 45 00238 1970 K45 966
4 18:41 Wysocka Joanna WKS Śląsk 01400 1971 K45 956
6 19:58 Nowicka-Bielecka Kornelia UKS Siódemka 02729 1974 K45 870
7 22:13 Gorczyca Magdalena KS Hades 03306 1971 K45 720
8 23:31 Mianowska Dorota UNTS 02405 1974 K45 634
1 23:57 Filipiak Agnieszka KS Hades 04413 1975 K40 1100
DidNotStart Bultrowicz Agnieszka KS Hades 00944 1977 K40 0
1 17:19 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades 00915 1980 K35 1100
2 18:01 Śliwczyńska Ilona TEAM 360 02347 1978 K35 1056
3 18:26 Mazur Katarzyna UKS Azymut Pabianice 00350 1983 K35 1029
4 19:26 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka 01626 1984 K35 966
5 20:31 Komsa Małgorzata UKS Orientuś 00366 1984 K35 897
9 54:10 Uciechowska Oliwia UKS Arkady 04416 2009 K10 0
1 50:10 Zielczyński Mieczysław Indywidualny Mazowsze 00750 1930 M85 1100
5 22:26 Olbrycht Janusz Indywidualny Mazowsze 00228 1955 M60 882
DidNotStart Bączek Dariusz UKS Technik Ruciane Nida 04013 1965 M50 0
1 11:54 Tkaczuk Tomasz UKS Azymut Pabianice 03253 1979 M40 1100
7 15:37 Kujda Arkadiusz Indywidualny Kujawsko-Pomorski 03987 1979 M40 756
1 12:55 Olejnik Michał WKS Grunwald 00340 1992 M21 1100
2 13:39 Wołowczyk Krzysztof UNTS 00488 1995 M21 1038
7 14:10 Gąsior Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18 971
11 17:13 Borowiec Paweł PKO Harpagan 03971 2002 M18 707
10 15:20 Nowak Michał UKS Orientuś 03929 2003 M16 919
4 15:44 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 973
10 16:57 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 745
4 29:26 Droń Wojciech UMKS Kwidzyn 04510 2010 M10 710
9 23:54 Wójtowicz Katarzyna UNTS 04548 1973 K45 608
14 21:10 Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 K21 607
17 29:52 Bąkowska Dominika PKO Harpagan 04215 1992 K21 0
6 20:51 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 03517 2002 K18 643
10 15:33 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 792
2 16:55 Ciszek Katarzyna MKS MOS 04290 2006 K14 1098
MissingPunch 49:46 Parafiniuk Hanna MKS Metalowiec 04384 2006 K14 0
DidNotStart Eggert Wiktoria UKS Włóczykij 04175 2007 K12 0