Wyniki: Pomorze Sprint Cup 2019 - Etap 3


Etap 3

Kwidzyn   2019-08-31
 rank: 1,10  indywidualne  sprint

Pozostałe etapy
Etap 1  2019-08-30 Pokaż
Etap 2  2019-08-31 Pokaż
Etap 4  2019-09-01 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 35:41 Wysocki Stanisław UNTS M90
3 14:27 Nakonechnyi Dmitrii Hiisirasti 1991 M21
12 17:09 Galitsyn Aleksandr KSO Korshunyata 1991 M21
15 18:07 Michurin Andrey KSO Korshunyata 1994 M21
21 19:29 Przyworski Kamil HKS Azymut 03589 1991 M21
2 14:12 Olejnik Michał WKS Grunwald 00340 1992 M21 1074
4 14:55 Bednarski Jan UNTS 04096 1998 M21 1017
6 15:02 Dutkowski Mikołaj UKS Arkady 00774 1992 M21 1007
7 15:18 Wołowczyk Krzysztof UNTS 00488 1995 M21 986
8 16:00 Wensław Mateusz UKS Azymut 45 00153 1987 M21 931
9 16:11 Kalata Michał 10BKPanc 00853 1989 M21 916
10 16:14 Bernaciak Aleksander WKS Śląsk 01402 1983 M21 912
11 16:49 Paszyński Piotr UKS Orientuś 00423 1981 M21 866
13 17:22 Sokalski Dariusz KU AZS WAT 00715 1984 M21 822
14 17:29 Charuba Łukasz UKS Orientuś 00402 1990 M21 813
16 18:08 Zuchmański Przemysław UKS Orientuś 01724 1998 M21 762
17 18:38 Chmielecki Piotr UKS Orientuś 00369 1987 M21 722
18 19:00 Druciarek Mikołaj WKS Grunwald 02921 1997 M21 693
20 19:10 Mossakowski Wojciech UNTS 01115 1998 M21 680
22 20:27 Czernow Sergej OK Kaliningrad 1986 M21
23 20:58 Olech Przemysław UKS Siódemka M21
25 26:38 Kraszewski Przemysław 10BKPanc 1997 M21
26 26:52 Parfianowicz Adam Ind.Warszawa 1994 M21
MissingPunch 34:13 Pawłowski Michał KU AZS WAT 1998 M21
7 12:25 Michalak Hubert UKS Arkady 02705 2002 M18
1 13:05 Pachnik Jędrzej UKS ORIENTPARK M14
9 23:08 Kujda Tymoteusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2005 M14
MissingPunch 14:46 Dwojak Gracjan UKS ORIENTPARK M14
4 19:13 Uryga Artur WKS Wawel 2010 M10
1 12:43 Jarovay Sergei UKS Azymut 45 1982 M35
1 11:56 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka 02118 2000 M20 1100
2 12:28 Reniecki Franciszek UMKS Kwidzyn 03566 2000 M20 1051
3 16:08 Danowski Mateusz UNTS 04765 1999 M20 713
4 16:16 Kuźba Jakub UKS Siódemka 02165 2000 M20 701
5 17:15 Żurek Grzegorz UKS Siódemka 02112 2000 M20 610
1 10:41 Rzeńca Piotr (jr) UKS Orientuś 02129 2001 M18 1100
2 11:07 Pesta Piotr UKS Azymut 45 02742 2001 M18 1055
3 11:48 Pierzchała Michał UNTS 02411 2001 M18 985
4 11:49 Deredos Bruno UKS Orientuś 02839 2001 M18 983
5 11:54 Michalak Kacper UNTS 02980 2001 M18 975
6 12:00 Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 02371 2002 M18 964
8 12:40 Grobelny Alex HKS Azymut 02566 2002 M18 896
9 12:41 Olszewski Bartłomiej UNTS 02572 2002 M18 894
11 13:12 Sienkiewicz Maksymilian UKS Azymut 45 03734 2001 M18 841
12 14:43 Borowiec Paweł PKO Harpagan 03971 2002 M18 685
13 14:46 Grzegorczyk Mateusz KOS BNO Szczecin 03447 2002 M18 680
1 11:44 Kula Mateusz KOS BNO Szczecin 03666 2003 M16 1100
2 11:57 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1080
3 12:02 Słomczyński Ignacy UKS Orientuś 02837 2003 M16 1072
4 12:28 Paterek Mikołaj HKS Azymut 02376 2003 M16 1031
5 12:33 Pachnik Stanisław MKS Paulinum 04297 2003 M16 1023
6 12:40 Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 02370 2003 M16 1013
7 12:59 Antonowicz Jan UNTS 02385 2005 M16 983
9 13:07 Jończy Jakub MKS Paulinum 03104 2003 M16 970
10 13:42 Nowak Michał UKS Orientuś 03929 2003 M16 916
11 13:48 Sobiński Adrian MKS Paulinum 03868 2003 M16 906
12 13:50 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 903
13 14:03 Wójtowicz Krzysztof UNTS 03174 2004 M16 883
14 14:37 Lisiak Adam UKS Orientuś 03049 2005 M16 830
15 15:52 Zaleski Jakub MKS Paulinum 03103 2003 M16 713
16 16:31 Bartos Zbigniew UKS Orientuś 02127 2003 M16 652
17 19:50 Wilk Wiktor UMKS Kwidzyn 03362 2004 M16 341
DidNotStart Bielecki Michał UKS Siódemka 02855 2004 M16 0
DidNotStart Serzhanov Kirill UMKS Kwidzyn 02877 2003 M16 0
2 13:21 Wójcik Paweł WKS Wawel 02991 2005 M14 1100
3 13:47 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 1064
4 13:54 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 1055
5 14:55 Bultrowicz Tymoteusz KS Hades 03700 2006 M14 971
6 15:28 Chmielowski Bartosz UMKS Kwidzyn 03918 2005 M14 926
7 17:58 Jurczak Miłosz MKS Paulinum 03867 2006 M14 720
8 20:40 Gąsienica-Samek Adam UNTS 02573 2006 M14 497
MissingPunch 27:42 Wdowczyk Paweł UKS Arkady 04036 2006 M14 0
DidNotStart Modzelewski Mikołaj UKS Siódemka 03840 2005 M14 0
1 14:21 Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 03120 2008 M12 1100
2 15:25 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 1018
3 15:46 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 991
5 16:35 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 929
6 17:15 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś 03711 2007 M12 878
7 17:32 Kisłowski Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M12 856
8 17:39 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 847
9 19:34 Zielonka Bartosz MKS Paulinum 04735 2007 M12 700
10 20:17 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12 645
11 20:27 Jończy Michał MKS Paulinum 03882 2008 M12 632
12 37:21 Gniewkowski Krzysztof UKS Włóczykij 04525 2008 M12 0
13 39:23 Rzoska Jakub UKS Włóczykij 04545 2008 M12 0
14 1:03:04 Joniec Hubert UMKS Kwidzyn 03917 2008 M12 0
1 12:43 Ładomirski Szymon MKS Paulinum 04737 2009 M10 1100
2 16:10 Jędras Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10 802
3 18:08 Droń Wojciech UMKS Kwidzyn 04510 2010 M10 631
5 19:32 Meller Jan KS Hades 04150 2009 M10 510
MissingPunch 13:41 Pękal Paweł UMKS Kwidzyn 04444 2010 M10 0
DidNotStart Misiewicz Jakub UMKS Kwidzyn 04503 2009 M10 0
8 19:32 Wojciechowski Krzysztof MKS Skarmat C32009 1974 M35
9 21:30 Sołtys Maciej MKS Skarmat C32051 1983 M35
10 24:06 Wiklent Dariusz UKS Włóczykij 1982 M35
DidNotStart Dzietczyk Kamil Aktywne Choszczno 1983 M35
2 13:51 Larsen Mads K. FIF Hilleroed 1976 M40
3 14:19 Sander Johan Skaneslattens OK 1976 M40
8 22:26 Durmaj Marcin 15GBZ 1979 M40
10 32:25 Sudoł Marek 15GBZ 1977 M40
11 1:15:21 Pustkowski Wojciech Ind Bałdowo 1978 M40
1 11:01 Plesiński Mariusz 10BKPanc 01304 1973 M45
1 11:11 Pachnik Dariusz UKS ORIENTPARK M50
3 12:41 Korshunov Eugenii KSO Korshunyata 1968 M50
6 14:45 Wysocki Romuald CSWiCH Wrocław 1968 M50
DidNotStart Parfianowicz Marcin Ind.Warszawa 02288 1963 M55
1 13:45 Routsi Jyrki Suunnistusmatkat 1958 M60
5 23:47 Gawel Jiri Expres Czech Team 1957 M60
DidNotStart Steinke Wiesław MKS Skarmat C32010 1959 M60
1 13:35 Liukkala Pekka Hauhon Sisu 1952 M65
4 14:42 Laine Harri Kauhajoen Karhu 1952 M65
5 17:27 Leino Tapio Helsingin Suunnistajat 1948 M65
1 18:13 Paavola Vesa Epilän Esa 1943 M75
2 24:01 Teppo Jaakko Aron Haka 1944 M75
1 22:41 Paavola Seppo Epilän Esa 1938 M80
1 15:44 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły 01168 1946 M70 1100
2 29:10 Bogulak Adam MKS Paulinum 01299 1948 M70 161
DidNotStart Jakielaszek Ryszard GKS Luzino 00179 1949 M70 0
2 14:17 Mientki Tadeusz UMKS ORKAN 00788 1952 M65 1100
6 17:47 Paszyński Józef UKS Orientuś 00383 1953 M65 830
MissingPunch 15:37 Bohaczek Janusz UMKS ORKAN 00135 1952 M65 0
2 20:34 Olbrycht Janusz Indywidualny Mazowsze 00228 1955 M60 1100
3 20:37 Movko Sergei UKS Azymut 45 04047 1955 M60 1097
4 23:00 Wierciński Piotr MKS Metalowiec 01105 1956 M60 970
MissingPunch 16:45 Parfianowicz Ludomir UNTS 00101 1955 M60 0
1 14:43 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś 03294 1964 M55 1100
2 15:25 Wołowczyk Marek UNTS 00113 1963 M55 1048
3 16:23 Kraśniewski Krzysztof UMKS ORKAN 00134 1961 M55 975
4 19:23 Gapiński Włodzimierz UKS Orientuś 02437 1964 M55 751
DidNotStart Lickiewicz Jarosław indywidualnie Podlaskie 01663 1964 M55 0
2 11:15 Michalak Tomasz UNTS 02981 1969 M50 1100
4 13:17 Urbaniak Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 901
5 14:43 Zieliński Paweł KS Hades 00913 1968 M50 761
7 15:35 Nowacki Zbigniew GKS Luzino 03722 1968 M50 676
8 16:19 Moniak Andrzej LKS Górzanka Nawojowa Góra 04326 1965 M50 605
9 16:26 Olas Jacek UKS Orientuś 00422 1969 M50 593
DidNotStart Bączek Dariusz UKS Technik Ruciane Nida 04013 1965 M50 0
2 11:20 Błachut Igor TEAM 360 02679 1973 M45 1100
3 11:57 Mianowski Rafał UNTS 02068 1973 M45 1040
4 12:01 Nowak Remigiusz KS Hades 00907 1972 M45 1034
5 12:28 Banach Krzysztof UMKS ORKAN 01440 1974 M45 990
6 12:38 Gorczyca Jacek KS Hades 03305 1971 M45 974
7 12:43 Filipiak Marek KS Hades 04414 1973 M45 966
8 12:49 Witkowski Adam UKS Azymut 45 00158 1970 M45 956
10 16:10 Wójcik Grzegorz WKS Wawel 03195 1974 M45 631
DidNotStart Wójtowicz Grzegorz UNTS 04546 1973 M45 0
DidNotStart Porzycz Janusz UKS Siódemka 00232 1973 M45 0
1 13:20 Tkaczuk Tomasz UKS Azymut Pabianice 03253 1979 M40 1100
4 16:38 Dutkiewicz Damian MKS Paulinum 01279 1977 M40 828
5 17:29 Kujda Arkadiusz Indywidualny Kujawsko-Pomorski 03987 1979 M40 758
6 18:02 Mol Krzysztof HKS Azymut 02866 1975 M40 712
7 19:30 Nowak Paweł UKS Orientuś 03930 1977 M40 591
9 23:20 Paruszewski Marek Ind 03905 1975 M40 275
MissingPunch 14:40 Golinowski Paweł 10BKPanc 02892 1979 M40 0
MissingPunch 15:29 Ciszek Marcin WKS Śląsk 01330 1976 M40 0
2 13:57 Fankidejski Artur UKS Włóczykij 03873 1978 M35 1100
3 16:20 Lesisz Kamil UNTS 03904 1984 M35 912
4 17:10 Mazur Michał UKS Azymut Pabianice 02952 1983 M35 846
5 17:43 Kaczyński Piotr PKO Harpagan 04349 1984 M35 803
6 18:12 Kobierowski Sławomir GKS Luzino 04210 1981 M35 765
7 18:13 Bzdawski Maciej Akademia Sztuki Wojennej 04608 1983 M35 764
MissingPunch 20:47 Frątczak Sławomir GKS Luzino 04370 1984 M35 0
DidNotStart Nagórek Kamil GKS Luzino 04318 1983 M35 0
DidNotStart Meller Błażej KS Hades 04746 1984 M35 0
1 13:31 Hornik Aleksandra WKS Grunwald 01524 1996 K21 1100
2 14:39 Kubicka Zuzanna UNTS 00037 1993 K21 1008
3 14:40 Ślusarczyk Katarzyna KS OK!Sport 03480 1989 K21 1006
19 25:03 Urbanowicz Karolina KU AZS WAT 1998 K21
DidNotStart Nakonechnaya Maria Hiisirasti 1991 K21
DidNotStart Zlosnik Sandra 1 psap 1993 K21
DidNotStart Sevbo Daria UKS Azymut 45 1998 K21
2 16:04 Dawidowska Natalia UKS Siódemka K20
19 28:23 Rutkowska Magdalena UKS Siódemka K16
9 21:40 Vinogradova Diana KSO Korshunyata 2006 K14
15 48:18 Gromada Monika UKS Arkady 2007 K14
6 21:17 Rybeczka Lena MKS Paulinum 2007 K12
5 15:02 Polishchuk Mariya UNTS 01962 1994 K21 977
6 15:59 Borychowska Marlena MKS Paulinum 00167 1988 K21 899
8 16:03 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś 00413 1995 K21 894
9 16:23 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualny Mazowsze 00091 1968 K21 867
10 16:45 Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 K21 837
11 16:50 Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka 01990 1980 K21 830
12 16:53 Durzyńska Katarzyna HKS Azymut 03584 1992 K21 826
13 16:55 Pachnik Małgorzata MKS Paulinum 01177 1993 K21 823
14 17:12 Głowacz Julia UNTS 02754 2000 K21 800
15 18:27 Izydorczyk Urszula MKS Paulinum 02600 1996 K21 699
16 23:04 Dettlaff Anna UKS Włóczykij 03872 1989 K21 323
17 23:34 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21 282
18 24:46 Kuźba Justyna UKS Siódemka 01349 1994 K21 184
20 26:10 Bąkowska Dominika PKO Harpagan 04215 1992 K21 71
21 39:39 Wiercińska Anna MKS Metalowiec 02670 1988 K21 0
1 15:36 Kreft Oliwia UKS Siódemka 02203 1999 K20 1100
4 18:16 Bielecka Aleksandra UKS Siódemka 02163 2000 K20 912
1 14:33 Block Amelia UKS Orientuś 02132 2002 K18 1100
2 14:35 Gielec Zuzanna UKS Orientuś 03046 2002 K18 1097
3 14:41 Mianowska Julia UNTS 02096 2001 K18 1090
4 15:32 Jarovala Elena UKS Azymut 45 04543 2002 K18 1026
5 17:23 Kędzierska Nadia HKS Azymut 02377 2002 K18 886
6 18:44 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 03517 2002 K18 784
7 19:36 Wójcik Natalia WKS Wawel 02992 2002 K18 718
8 19:53 Żurek Marta UKS Siódemka 02116 2002 K18 697
9 19:57 Niezgódka Dominika UKS Arkady 02504 2001 K18 692
DidNotStart Susek Julia UKS Siódemka 02890 2001 K18 0
DidNotStart Bączek Małgorzata WKS Wawel 04014 2001 K18 0
1 12:03 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1100
2 13:13 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 993
3 13:16 Filipiak Adrianna KS Hades 04153 2003 K16 989
4 13:44 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K16 946
5 14:02 Doreń Wiktoria UKS Orientuś 03854 2003 K16 919
6 14:11 Pesta Anna UKS Azymut 45 02741 2003 K16 905
7 14:15 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 899
8 14:17 Berlińska Paulina UKS Orientuś 03503 2003 K16 896
9 14:26 Gielec Julia UKS Orientuś 03047 2005 K16 882
10 14:30 Chabiera Lena UNTS 02391 2003 K16 876
11 14:51 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 844
12 15:42 Gola Martyna UKS Orientuś 03048 2003 K16 767
14 19:06 Dobroś Aleksandra UKS Arkady 03060 2004 K16 456
15 20:00 Skrzypczak Marika HKS Azymut 03864 2004 K16 374
16 20:24 Kapska Nina HKS Azymut 03912 2004 K16 338
17 21:43 Nowak Maria KS Hades 02922 2003 K16 218
18 24:49 Cieluch Patrycja UKS Arkady 04026 2004 K16 0
1 12:56 Nowak Anna UKS Azymut 45 02858 2006 K14 1100
2 14:01 Ciszek Katarzyna MKS MOS 04290 2006 K14 1008
3 15:09 Wiśniewska Hana UKS Orientuś 04222 2005 K14 911
4 15:54 Kędzior Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 848
5 18:08 Stefańska Agnieszka UKS Arkady 04033 2005 K14 658
6 19:09 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14 571
7 20:57 Okrój Dominika GKS Luzino 04538 2005 K14 418
8 21:09 Kasałka Eryka UKS Arkady 04028 2005 K14 401
11 22:37 Uciechowska Amelia UKS Arkady 04035 2006 K14 276
12 22:59 Klinkosz Roksana GKS Luzino 04479 2005 K14 245
13 33:26 Kepka Zuzanna GKS Luzino 04478 2006 K14 0
14 35:50 Parafiniuk Hanna MKS Metalowiec 04384 2006 K14 0
1 11:36 Chabiera Filomena UNTS 03856 2007 K12 1100
2 13:05 Mianowska Antonina UNTS 03554 2007 K12 959
3 14:55 Porzycz Małgorzata UKS Siódemka 04252 2008 K12 785
4 16:54 Dutkiewicz Wiktoria MKS Paulinum 03881 2008 K12 597
5 20:41 Śmigielska Martyna MKS Metalowiec 04372 2008 K12 239
7 21:43 Klimczak Olimpia UKS Siódemka 04482 2008 K12 141
8 21:55 Bielecka Marta UKS Siódemka 04398 2008 K12 122
9 24:58 Nowak Zofia KS Hades 03702 2008 K12 0
6 18:11 Klimczak Oksana UKS Siódemka 2009 K10
6 20:28 Dzika Natalia 15GBZ 1983 K35
7 22:50 Lemke Katarzyna MKS Skarmat 1981 K35
2 34:35 Michałowska Agata Indywidualnie Ostróda 1978 K40
3 56:38 Rozycka-Pustkowska Barbaro Ind Bałdowo 1979 K40
DidNotStart Gołębiewska Alicja Ind 1980 K40
DidNotStart Telatyńska Sylwia Aktywne Choszczno 1977 K40
8 13:51 Benatti Kajsa Skaneslattens OK 1973 K45
2 12:06 Yli-Kauppila Marika Hiisirasti 1968 K50
2 12:34 Mäkelä Tiina Rauman Työväenurheilijat 1964 K55
5 14:50 Chernysheva Tatiana OK Kaliningrad 1963 K55
1 15:00 Saari Marita Suunta-Sepot 1956 K60
1 16:45 Kattilakoski Kirsti Aron Haka 1954 K65
2 25:40 Laine Kaija Kauhajoen Karhu 1952 K65
1 19:25 Stoor Anne Kokkolan Suunnistajat 1949 K70
1 15:29 Rapinczuk Jan ind. - Nowy Dwór Mazowiecki 2009 10R
2 17:40 Wejtko Paula UMKS Kwidzyn 10R
3 18:48 Mazur Krzysztof UKS Azymut Pabianice 2007 10R
4 19:26 Marciniak Alicja UMKS Kwidzyn 10R
5 25:03 Pękal Anna UMKS Kwidzyn 10R
6 32:58 Wiklent Agata UKS Włóczykij 2011 10R
7 38:02 Uryga Adam WKS Wawel 2012 10R
8 42:07 Komsa Aleksandra UKS Orientuś 2015 10R
9 57:06 Kujda Remigiusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2012 10R
10 1:05:05 Mazur Marta UKS Azymut Pabianice 2014 10R
11 1:05:27 Mazur Matylda UKS Azymut Pabianice 2016 10R
12 1:31:37 Gołębiewska Amelia Ind 2011 10R
1 11:01 Parfianowicz Katarzyna Ind.Warszawa 1992 Srednia/Middle
2 13:12 Rapinczuk Jan BdsUOT Warszawa 1974 Srednia/Middle
3 14:33 Gielec Artur UKS Orientuś 1975 Srednia/Middle
4 15:30 Rutkowski Remigiusz UKS Siódemka Srednia/Middle
5 15:39 Galitsyna Ekaterina KSO Korshunyata 1990 Srednia/Middle
6 25:00 Pestka Maciej UKS Azymut 45 G17013 1996 Srednia/Middle
7 41:08 Parfianowicz Agnieszka Ind.Warszawa 1996 Srednia/Middle
DidNotStart Ratajczak Jaś Ind Srednia/Middle
2 16:53 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 03899 1955 K60 1100
3 18:04 Biziuk Halina UMKS ORKAN 01154 1957 K60 1023
4 25:01 Olbrycht Anna Indywidualny Mazowsze 00229 1956 K60 570
1 12:02 Parfianowicz Joanna UNTS 00100 1964 K55 1100
3 13:12 Hornik Alicja WKS Grunwald 01296 1963 K55 993
4 13:28 Movko Marina UKS Azymut 45 03901 1960 K55 969
1 11:52 Bugaj Teresa WKS Wawel 03313 1968 K50 1100
3 12:47 Wołowczyk Mariola UNTS 00112 1968 K50 1015
1 10:26 Wołek Ewa UNTS 01208 1968 K45 1100
2 10:52 Nowak Barbara HKS Azymut 01222 1970 K45 1054
4 18:51 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades 00915 1980 K35 872
5 19:59 Komsa Małgorzata UKS Orientuś 00366 1984 K35 792
10 30:21 Śmigielska Weronika MKS Metalowiec 04371 2008 K12 0
11 31:03 Lewkowicz Julia MKS Paulinum 04740 2007 K12 0
12 32:10 Lewandowska Antonina UKS Siódemka 04468 2008 K12 0
13 38:35 Łysoń Łucja UKS Siódemka 04399 2008 K12 0
MissingPunch 14:33 Wejtko Diana UMKS Kwidzyn 03360 2007 K12 0
MissingPunch 15:13 Szczygieł Hanna MKS MOS 02911 2007 K12 0
MissingPunch 21:43 Drozdowska Nikola MKS Paulinum 04739 2007 K12 0
DidNotFinish 54:01 Kasałka Monika UKS Arkady 04419 2008 K12 0
DidNotStart Zaborowska Natalia UKS Włóczykij 04523 2007 K12 0
1 12:17 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 1100
2 13:26 Rombel Gabriela UMKS Kwidzyn 04502 2010 K10 997
3 14:49 Marciniak Klaudia UMKS Kwidzyn 04505 2010 K10 873
4 16:20 Wiklent Marcelina UKS Włóczykij 04524 2009 K10 737
5 17:08 Wysocka Michalina MKS MOS 04012 2010 K10 666
7 29:17 Zaborowska Amelia UKS Włóczykij 04526 2009 K10 0
8 33:39 Wójtowicz Hanna UNTS 04547 2010 K10 0
MissingPunch 23:33 Uciechowska Oliwia UKS Arkady 04416 2009 K10 0
MissingPunch 1:28:58 Zielczyński Mieczysław Indywidualny Mazowsze 00750 1930 M85 0
3 14:20 Miszewski Romuald Ind 00142 1954 M65 1096
5 23:13 Kłos Józef UKS Azymut Pabianice 00682 1963 M55 465
9 14:38 Ledzion Grzegorz UKS Orientuś 04657 1971 M45 780
MissingPunch 16:14 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper 02906 1976 M40 0
1 13:52 Parfianowicz Piotr UNTS 00102 1994 M21 1100
4 14:55 Dzioba Mateusz MKS Paulinum 01101 1995 M21 1017
19 19:09 Filipiak Mateusz KS Hades 04415 1998 M21 681
24 21:42 Szczepaniuk Kamil KU AZS WAT 04255 1997 M21 479
MissingPunch 20:28 Mazurkiewicz Jakub KS OK!Sport 04260 1993 M21 0
10 12:57 Gąsior Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18 867
8 13:05 Ledzion Piotr UKS Orientuś 04111 2003 M16 973
18 22:00 Fiedorowicz Hieronim UKS Traper 03884 2004 M16 138
4 16:24 Zieliński Tomasz KS Hades 03701 2007 M12 943
MissingPunch 15:24 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 0
3 12:05 Gorczyca Magdalena KS Hades 03306 1971 K45 926
4 12:20 Wysocka Joanna WKS Śląsk 01400 1971 K45 900
5 12:29 Witkowska Izabela UKS Azymut 45 00238 1970 K45 884
6 12:32 Mianowska Dorota UNTS 02405 1974 K45 879
7 13:43 Nowicka-Bielecka Kornelia UKS Siódemka 02729 1974 K45 754
MissingPunch 14:57 Wójtowicz Katarzyna UNTS 04548 1973 K45 0
1 20:38 Filipiak Agnieszka KS Hades 04413 1975 K40 1100
DidNotStart Bultrowicz Agnieszka KS Hades 00944 1977 K40 0
1 15:37 Śliwczyńska Ilona TEAM 360 02347 1978 K35 1100
2 17:57 Mazur Katarzyna UKS Azymut Pabianice 00350 1983 K35 936
3 18:02 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka 01626 1984 K35 930
4 14:42 Gwóźdź Ewa UKS Orientuś 00384 1990 K21 1004
7 16:01 Fortuniak Weronika UKS Orientuś 02836 1998 K21 897
3 16:56 Chrubczyńska Patrycja UKS Traper 01942 2000 K20 1006
DidNotStart Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 0
13 18:08 Moniak Zofia LKS Górzanka Nawojowa Góra 04709 2003 K16 545
10 22:33 Wiśniewska Paulina GKS Luzino 04539 2005 K14 282