Wyniki: Pomorze Sprint Cup 2019 - Etap 2


Etap 2

Prabuty   2019-08-31
 rank: 1,10  indywidualne  sprint

Pozostałe etapy
Etap 1  2019-08-30 Pokaż
Etap 3  2019-08-31 Pokaż
Etap 4  2019-09-01 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 20:00 Wysocki Stanisław UNTS M90
1 12:22 Kula Mateusz KOS BNO Szczecin 03666 2003 M16 1100
2 12:23 Pachnik Stanisław MKS Paulinum 04297 2003 M16 1099
3 12:24 Słomczyński Ignacy UKS Orientuś 02837 2003 M16 1097
4 12:26 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1094
5 12:41 Paterek Mikołaj HKS Azymut 02376 2003 M16 1072
6 12:53 Nowak Michał UKS Orientuś 03929 2003 M16 1054
7 13:28 Jończy Jakub MKS Paulinum 03104 2003 M16 1002
8 13:30 Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 02370 2003 M16 999
9 13:38 Ledzion Piotr UKS Orientuś 04111 2003 M16 987
10 14:01 Wójtowicz Krzysztof UNTS 03174 2004 M16 953
11 14:12 Antonowicz Jan UNTS 02385 2005 M16 937
1 11:33 Pachnik Jędrzej UKS ORIENTPARK M14
5 14:57 Dwojak Gracjan UKS ORIENTPARK M14
10 19:17 Kujda Tymoteusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2005 M14
6 26:54 Uryga Artur WKS Wawel 2010 M10
1 16:13 Jarovay Sergei UKS Azymut 45 1982 M35
8 22:05 Wojciechowski Krzysztof MKS Skarmat C32009 1974 M35
9 25:24 Wiklent Dariusz UKS Włóczykij 1982 M35
2 16:09 Larsen Mads K. FIF Hilleroed 1976 M40
3 16:44 Sander Johan Skaneslattens OK 1976 M40
13 31:07 Sudoł Marek 15GBZ 1977 M40
14 31:46 Durmaj Marcin 15GBZ 1979 M40
15 1:17:44 Pustkowski Wojciech Ind Bałdowo 1978 M40
1 12:33 Plesiński Mariusz 10BKPanc 01304 1973 M45
1 14:14 Pachnik Dariusz UKS ORIENTPARK M50
3 15:58 Korshunov Eugenii KSO Korshunyata 1968 M50
4 16:34 Urbaniak Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 984
2 13:10 Błachut Igor TEAM 360 02679 1973 M45 1100
3 14:01 Nowak Remigiusz KS Hades 00907 1972 M45 1029
4 14:37 Filipiak Marek KS Hades 04414 1973 M45 979
5 15:08 Mianowski Rafał UNTS 02068 1973 M45 936
7 15:38 Banach Krzysztof UMKS ORKAN 01440 1974 M45 894
8 16:29 Witkowski Adam UKS Azymut 45 00158 1970 M45 823
9 17:37 Wójcik Grzegorz WKS Wawel 03195 1974 M45 728
10 18:36 Ledzion Grzegorz UKS Orientuś 04657 1971 M45 646
MissingPunch 14:35 Gorczyca Jacek KS Hades 03305 1971 M45 0
1 15:04 Tkaczuk Tomasz UKS Azymut Pabianice 03253 1979 M40 1100
4 17:50 Golinowski Paweł 10BKPanc 02892 1979 M40 898
5 18:27 Kujda Arkadiusz Indywidualny Kujawsko-Pomorski 03987 1979 M40 853
6 18:57 Ciszek Marcin WKS Śląsk 01330 1976 M40 816
7 19:27 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper 02906 1976 M40 780
8 19:36 Dutkiewicz Damian MKS Paulinum 01279 1977 M40 769
9 20:05 Mol Krzysztof HKS Azymut 02866 1975 M40 734
11 24:42 Nowak Paweł UKS Orientuś 03930 1977 M40 397
12 25:23 Paruszewski Marek Ind 03905 1975 M40 347
2 17:10 Lesisz Kamil UNTS 03904 1984 M35 1100
3 18:01 Bzdawski Maciej Akademia Sztuki Wojennej 04608 1983 M35 1046
4 19:15 Kobierowski Sławomir GKS Luzino 04210 1981 M35 967
5 19:33 Mazur Michał UKS Azymut Pabianice 02952 1983 M35 947
6 21:01 Fankidejski Artur UKS Włóczykij 03873 1978 M35 853
7 21:17 Kaczyński Piotr PKO Harpagan 04349 1984 M35 836
10 26:31 Frątczak Sławomir GKS Luzino 04370 1984 M35 501
DidNotFinish Meller Błażej KS Hades 04746 1984 M35 0
12 14:14 Sobiński Adrian MKS Paulinum 03868 2003 M16 934
13 15:26 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 827
14 15:45 Lisiak Adam UKS Orientuś 03049 2005 M16 799
16 17:02 Bielecki Michał UKS Siódemka 02855 2004 M16 685
17 18:31 Zaleski Jakub MKS Paulinum 03103 2003 M16 553
18 30:10 Fiedorowicz Hieronim UKS Traper 03884 2004 M16 0
2 12:28 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 1100
3 13:18 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 1026
4 14:56 Wójcik Paweł WKS Wawel 02991 2005 M14 882
6 15:04 Bultrowicz Tymoteusz KS Hades 03700 2006 M14 871
7 15:30 Chmielowski Bartosz UMKS Kwidzyn 03918 2005 M14 832
8 15:47 Wdowczyk Paweł UKS Arkady 04036 2006 M14 807
9 17:43 Jurczak Miłosz MKS Paulinum 03867 2006 M14 637
11 19:49 Gąsienica-Samek Adam UNTS 02573 2006 M14 451
1 12:33 Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 03120 2008 M12 1100
2 13:38 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 1005
4 14:45 Zieliński Tomasz KS Hades 03701 2007 M12 907
5 15:00 Kisłowski Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M12 885
6 16:04 Jończy Michał MKS Paulinum 03882 2008 M12 792
7 16:38 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12 742
8 16:58 Joniec Hubert UMKS Kwidzyn 03917 2008 M12 713
9 17:06 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 701
10 17:57 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 627
11 18:34 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 573
12 19:47 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 466
13 23:12 Gniewkowski Krzysztof UKS Włóczykij 04525 2008 M12 167
14 30:25 Rzoska Jakub UKS Włóczykij 04545 2008 M12 0
1 14:33 Ładomirski Szymon MKS Paulinum 04737 2009 M10 1100
2 14:40 Pękal Paweł UMKS Kwidzyn 04444 2010 M10 1091
3 18:04 Droń Wojciech UMKS Kwidzyn 04510 2010 M10 834
4 18:35 Jędras Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10 795
5 19:03 Meller Jan KS Hades 04150 2009 M10 760
8 19:08 Wysocki Romuald CSWiCH Wrocław 1968 M50
1 09:51 Routsi Jyrki Suunnistusmatkat 1958 M60
5 15:52 Gawel Jiri Expres Czech Team 1957 M60
1 11:56 Laine Harri Kauhajoen Karhu 1952 M65
4 13:02 Leino Tapio Helsingin Suunnistajat 1948 M65
5 13:02 Liukkala Pekka Hauhon Sisu 1952 M65
1 10:57 Paavola Vesa Epilän Esa 1943 M75
2 12:16 Teppo Jaakko Aron Haka 1944 M75
1 12:37 Paavola Seppo Epilän Esa 1938 M80
18 29:34 Rutkowska Magdalena UKS Siódemka K16
10 18:12 Vinogradova Diana KSO Korshunyata 2006 K14
14 30:55 Gromada Monika UKS Arkady 2007 K14
1 14:32 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły 01168 1946 M70 1100
2 21:06 Bogulak Adam MKS Paulinum 01299 1948 M70 603
2 12:16 Bohaczek Janusz UMKS ORKAN 00135 1952 M65 1100
3 12:54 Miszewski Romuald Ind 00142 1954 M65 1043
6 13:46 Paszyński Józef UKS Orientuś 00383 1953 M65 965
7 14:38 Mientki Tadeusz UMKS ORKAN 00788 1952 M65 888
3 14:27 Olbrycht Janusz Indywidualny Mazowsze 00228 1955 M60 973
4 15:26 Wierciński Piotr MKS Metalowiec 01105 1956 M60 889
MissingPunch 13:11 Movko Sergei UKS Azymut 45 04047 1955 M60 0
1 10:46 Wołowczyk Marek UNTS 00113 1963 M55 1100
2 11:37 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś 03294 1964 M55 1013
3 13:33 Kraśniewski Krzysztof UMKS ORKAN 00134 1961 M55 816
4 14:59 Kłos Józef UKS Azymut Pabianice 00682 1963 M55 669
5 15:02 Gapiński Włodzimierz UKS Orientuś 02437 1964 M55 664
5 16:48 Nowacki Zbigniew GKS Luzino 03722 1968 M50 967
6 17:19 Zieliński Paweł KS Hades 00913 1968 M50 929
9 20:25 Olas Jacek UKS Orientuś 00422 1969 M50 701
1 13:38 Chabiera Lena UNTS 02391 2003 K16 1100
2 14:08 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1060
3 14:28 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 1033
4 14:37 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 1021
5 14:52 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K16 1000
6 15:28 Doreń Wiktoria UKS Orientuś 03854 2003 K16 952
7 15:51 Gielec Julia UKS Orientuś 03047 2005 K16 921
8 16:04 Filipiak Adrianna KS Hades 04153 2003 K16 904
9 16:23 Berlińska Paulina UKS Orientuś 03503 2003 K16 878
10 16:48 Gola Martyna UKS Orientuś 03048 2003 K16 844
11 17:11 Dobroś Aleksandra UKS Arkady 03060 2004 K16 814
12 17:12 Pesta Anna UKS Azymut 45 02741 2003 K16 812
13 17:29 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 789
15 20:38 Kapska Nina HKS Azymut 03912 2004 K16 535
16 22:02 Skrzypczak Marika HKS Azymut 03864 2004 K16 422
17 23:26 Nowak Maria KS Hades 02922 2003 K16 309
19 30:28 Cieluch Patrycja UKS Arkady 04026 2004 K16 0
1 11:37 Nowak Anna UKS Azymut 45 02858 2006 K14 1100
2 12:16 Ciszek Katarzyna MKS MOS 04290 2006 K14 1038
3 12:39 Kędzior Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 1002
4 14:42 Wiśniewska Hana UKS Orientuś 04222 2005 K14 808
5 15:49 Uciechowska Amelia UKS Arkady 04035 2006 K14 702
6 15:59 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14 687
7 17:08 Stefańska Agnieszka UKS Arkady 04033 2005 K14 578
8 17:13 Kasałka Eryka UKS Arkady 04028 2005 K14 570
9 18:05 Wiśniewska Paulina GKS Luzino 04539 2005 K14 488
11 19:14 Klinkosz Roksana GKS Luzino 04479 2005 K14 379
13 25:58 Kepka Zuzanna GKS Luzino 04478 2006 K14 0
MissingPunch 16:40 Parafiniuk Hanna MKS Metalowiec 04384 2006 K14 0
1 10:24 Mianowska Antonina UNTS 03554 2007 K12 1100
2 11:38 Chabiera Filomena UNTS 03856 2007 K12 970
3 12:03 Porzycz Małgorzata UKS Siódemka 04252 2008 K12 925
4 12:24 Szczygieł Hanna MKS MOS 02911 2007 K12 888
5 12:31 Wejtko Diana UMKS Kwidzyn 03360 2007 K12 876
6 13:29 Nowak Zofia KS Hades 03702 2008 K12 774
7 13:58 Śmigielska Weronika MKS Metalowiec 04371 2008 K12 723
8 14:06 Klimczak Olimpia UKS Siódemka 04482 2008 K12 709
9 14:42 Śmigielska Martyna MKS Metalowiec 04372 2008 K12 645
10 14:56 Łysoń Łucja UKS Siódemka 04399 2008 K12 621
12 16:07 Drozdowska Nikola MKS Paulinum 04739 2007 K12 495
13 16:53 Dutkiewicz Wiktoria MKS Paulinum 03881 2008 K12 414
14 18:57 Bielecka Marta UKS Siódemka 04398 2008 K12 196
15 28:51 Lewandowska Antonina UKS Siódemka 04468 2008 K12 0
16 32:20 Lewkowicz Julia MKS Paulinum 04740 2007 K12 0
17 34:00 Kasałka Monika UKS Arkady 04419 2008 K12 0
MissingPunch 1:33:34 Rybeczka Lena MKS Paulinum 2007 K12
5 18:18 Klimczak Oksana UKS Siódemka 2009 K10
3 20:10 Dzika Natalia 15GBZ 1983 K35
7 35:33 Lemke Katarzyna MKS Skarmat 1981 K35
2 37:50 Michałowska Agata Indywidualnie Ostróda 1978 K40
3 48:10 Rozycka-Pustkowska Barbaro Ind Bałdowo 1979 K40
2 12:37 Benatti Kajsa Skaneslattens OK 1973 K45
2 14:00 Yli-Kauppila Marika Hiisirasti 1968 K50
1 08:47 Mäkelä Tiina Rauman Työväenurheilijat 1964 K55
5 12:08 Chernysheva Tatiana OK Kaliningrad 1963 K55
1 11:20 Saari Marita Suunta-Sepot 1956 K60
1 08:55 Kattilakoski Kirsti Aron Haka 1954 K65
2 13:45 Laine Kaija Kauhajoen Karhu 1952 K65
1 10:49 Stoor Anne Kokkolan Suunnistajat 1949 K70
1 14:23 Rapinczuk Jan ind. - Nowy Dwór Mazowiecki 2009 10R
2 14:58 Mazur Krzysztof UKS Azymut Pabianice 2007 10R
3 15:28 Marciniak Alicja UMKS Kwidzyn 10R
4 16:16 Wejtko Paula UMKS Kwidzyn 10R
5 28:45 Kujda Remigiusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2012 10R
6 28:46 Uryga Adam WKS Wawel 2012 10R
7 34:21 Stepka Oliwia Ind 2012 10R
8 36:05 Komsa Aleksandra UKS Orientuś 2015 10R
9 36:51 Wiklent Agata UKS Włóczykij 2011 10R
10 39:46 Mazur Marta UKS Azymut Pabianice 2014 10R
11 39:54 Mazur Matylda UKS Azymut Pabianice 2016 10R
1 11:06 Rapinczuk Jan BdsUOT Warszawa 1974 Srednia/Middle
2 11:14 Parfianowicz Katarzyna Ind.Warszawa 1992 Srednia/Middle
3 13:59 Gielec Artur UKS Orientuś 1975 Srednia/Middle
4 15:34 Galitsyna Ekaterina KSO Korshunyata 1990 Srednia/Middle
5 16:33 Pestka Maciej UKS Azymut 45 G17013 1996 Srednia/Middle
6 17:50 Rutkowski Remigiusz UKS Siódemka Srednia/Middle
7 37:02 Parfianowicz Agnieszka Ind.Warszawa 1996 Srednia/Middle
3 13:10 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 03899 1955 K60 1092
4 17:08 Olbrycht Anna Indywidualny Mazowsze 00229 1956 K60 758
2 10:14 Parfianowicz Joanna UNTS 00100 1964 K55 1100
3 10:39 Hornik Alicja WKS Grunwald 01296 1963 K55 1055
4 10:56 Movko Marina UKS Azymut 45 03901 1960 K55 1025
1 12:44 Wołowczyk Mariola UNTS 00112 1968 K50 1100
1 11:49 Gorczyca Magdalena KS Hades 03306 1971 K45 1100
3 12:39 Witkowska Izabela UKS Azymut 45 00238 1970 K45 1022
4 13:21 Wysocka Joanna WKS Śląsk 01400 1971 K45 957
5 14:43 Nowak Barbara HKS Azymut 01222 1970 K45 830
6 15:43 Wójtowicz Katarzyna UNTS 04548 1973 K45 737
7 16:04 Wołek Ewa UNTS 01208 1968 K45 704
8 16:18 Mianowska Dorota UNTS 02405 1974 K45 683
MissingPunch 14:13 Nowicka-Bielecka Kornelia UKS Siódemka 02729 1974 K45 0
1 24:11 Filipiak Agnieszka KS Hades 04413 1975 K40 1100
1 19:02 Śliwczyńska Ilona TEAM 360 02347 1978 K35 1100
2 19:07 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades 00915 1980 K35 1095
4 20:18 Mazur Katarzyna UKS Azymut Pabianice 00350 1983 K35 1027
6 26:41 Komsa Małgorzata UKS Orientuś 00366 1984 K35 658
1 10:21 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 1100
2 11:18 Wysocka Michalina MKS MOS 04012 2010 K10 999
3 12:19 Zaborowska Amelia UKS Włóczykij 04526 2009 K10 891
4 17:28 Marciniak Klaudia UMKS Kwidzyn 04505 2010 K10 344
6 20:15 Wiklent Marcelina UKS Włóczykij 04524 2009 K10 48
7 21:21 Uciechowska Oliwia UKS Arkady 04416 2009 K10 0
8 25:22 Rombel Gabriela UMKS Kwidzyn 04502 2010 K10 0
9 32:52 Wójtowicz Hanna UNTS 04547 2010 K10 0
1 26:59 Zielczyński Mieczysław Indywidualny Mazowsze 00750 1930 M85 1100
2 12:57 Parfianowicz Ludomir UNTS 00101 1955 M60 1100
2 14:59 Michalak Tomasz UNTS 02981 1969 M50 1100
7 17:42 Moniak Andrzej LKS Górzanka Nawojowa Góra 04326 1965 M50 901
6 15:10 Porzycz Janusz UKS Siódemka 00232 1973 M45 933
10 20:21 Ciećwierz Sławomir UKS Azymut 45 04338 1979 M40 714
15 16:53 Bartos Zbigniew UKS Orientuś 02127 2003 M16 698
3 14:39 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś 03711 2007 M12 916
MissingPunch 25:48 Zielonka Bartosz MKS Paulinum 04735 2007 M12 0
2 13:04 Biziuk Halina UMKS ORKAN 01154 1957 K60 1100
3 14:39 Bugaj Teresa WKS Wawel 03313 1968 K50 934
5 23:45 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka 01626 1984 K35 827
14 20:15 Moniak Zofia LKS Górzanka Nawojowa Góra 04709 2003 K16 566
12 23:52 Okrój Dominika GKS Luzino 04538 2005 K14 0
11 15:21 Ciećwierz Małgorzata UKS Azymut 45 04712 2008 K12 576