Wyniki: Pomorze Sprint Cup 2019 - Etap 1


Etap 1

Gniew   2019-08-30
 rank: 1,10  indywidualne  sprint

Pozostałe etapy
Etap 2  2019-08-31 Pokaż
Etap 3  2019-08-31 Pokaż
Etap 4  2019-09-01 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 50:00 Wysocki Stanisław UNTS M90
3 14:43 Nakonechnyi Dmitrii Hiisirasti 1991 M21
13 18:26 Galitsyn Aleksandr KSO Korshunyata 1991 M21
17 19:15 Czernow Sergej OK Kaliningrad 1986 M21
19 20:36 Michurin Andrey KSO Korshunyata 1994 M21
20 22:05 Kraszewski Przemysław 10BKPanc 1997 M21
21 22:07 Olech Przemysław UKS Siódemka M21
22 22:53 Przyworski Kamil HKS Azymut 03589 1991 M21
24 28:09 Pawłowski Michał KU AZS WAT 1998 M21
25 30:44 Parfianowicz Adam Ind.Warszawa 1994 M21
9 16:46 Michalak Hubert UKS Arkady 02705 2002 M18
2 14:27 Olejnik Michał WKS Grunwald 00340 1992 M21 1086
4 15:12 Wołowczyk Krzysztof UNTS 00488 1995 M21 1028
5 15:26 Bednarski Jan UNTS 04096 1998 M21 1010
6 15:45 Dutkowski Mikołaj UKS Arkady 00774 1992 M21 986
7 15:47 Kalata Michał 10BKPanc 00853 1989 M21 983
8 16:44 Wensław Mateusz UKS Azymut 45 00153 1987 M21 910
9 16:48 Dzioba Mateusz MKS Paulinum 01101 1995 M21 905
10 17:10 Paszyński Piotr UKS Orientuś 00423 1981 M21 876
11 18:01 Mossakowski Wojciech UNTS 01115 1998 M21 811
12 18:06 Filipiak Mateusz KS Hades 04415 1998 M21 804
15 18:35 Charuba Łukasz UKS Orientuś 00402 1990 M21 767
16 19:04 Chmielecki Piotr UKS Orientuś 00369 1987 M21 730
17 19:15 Sokalski Dariusz KU AZS WAT 00715 1984 M21 716
23 23:28 Szczepaniuk Kamil KU AZS WAT 04255 1997 M21 391
1 16:19 Reniecki Franciszek UMKS Kwidzyn 03566 2000 M20 1100
2 16:31 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka 02118 2000 M20 1087
3 48:31 Danowski Mateusz UNTS 04765 1999 M20 0
1 13:56 Rzeńca Piotr (jr) UKS Orientuś 02129 2001 M18 1100
2 15:09 Michalak Kacper UNTS 02980 2001 M18 1004
3 15:34 Pesta Piotr UKS Azymut 45 02742 2001 M18 971
4 15:37 Pierzchała Michał UNTS 02411 2001 M18 967
6 16:07 Deredos Bruno UKS Orientuś 02839 2001 M18 928
7 16:15 Sienkiewicz Maksymilian UKS Azymut 45 03734 2001 M18 917
8 16:46 Olszewski Bartłomiej UNTS 02572 2002 M18 876
10 17:05 Grobelny Alex HKS Azymut 02566 2002 M18 851
11 19:10 Grzegorczyk Mateusz KOS BNO Szczecin 03447 2002 M18 687
12 19:13 Gąsior Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18 683
13 23:12 Borowiec Paweł PKO Harpagan 03971 2002 M18 368
1 13:12 Pachnik Stanisław MKS Paulinum 04297 2003 M16 1100
2 13:17 Słomczyński Ignacy UKS Orientuś 02837 2003 M16 1093
3 13:32 Kula Mateusz KOS BNO Szczecin 03666 2003 M16 1072
4 13:42 Ledzion Piotr UKS Orientuś 04111 2003 M16 1058
6 13:56 Paterek Mikołaj HKS Azymut 02376 2003 M16 1039
7 14:14 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1014
8 14:30 Sobiński Adrian MKS Paulinum 03868 2003 M16 992
9 14:32 Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 02370 2003 M16 989
10 14:48 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 967
11 14:48 Nowak Michał UKS Orientuś 03929 2003 M16 967
12 14:53 Wójtowicz Krzysztof UNTS 03174 2004 M16 960
13 15:15 Antonowicz Jan UNTS 02385 2005 M16 929
1 13:02 Pachnik Jędrzej UKS ORIENTPARK M14
4 14:44 Dwojak Gracjan UKS ORIENTPARK M14
10 22:01 Kujda Tymoteusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2005 M14
11 24:05 Borzyszkowski Bartłomiej UKS Siódemka 04471 2006 M14
1 15:05 Jarovay Sergei UKS Azymut 45 1982 M35
9 23:15 Wiklent Dariusz UKS Włóczykij 1982 M35
MissingPunch 22:46 Wojciechowski Krzysztof MKS Skarmat C32009 1974 M35
DidNotFinish 12:26:02 Sołtys Maciej MKS Skarmat C32051 1983 M35
2 16:19 Larsen Mads K. FIF Hilleroed 1976 M40
12 25:51 Durmaj Marcin 15GBZ 1979 M40
13 32:55 Sudoł Marek 15GBZ 1977 M40
MissingPunch 14:38 Plesiński Mariusz 10BKPanc 01304 1973 M45
1 15:06 Pachnik Dariusz UKS ORIENTPARK M50
2 14:26 Borzyszkowski Jacek UKS Siódemka 03307 1974 M45 1021
3 14:49 Nowak Remigiusz KS Hades 00907 1972 M45 990
4 15:17 Porzycz Janusz UKS Siódemka 00232 1973 M45 952
5 15:31 Gorczyca Jacek KS Hades 03305 1971 M45 933
6 15:35 Filipiak Marek KS Hades 04414 1973 M45 927
7 15:46 Mianowski Rafał UNTS 02068 1973 M45 912
8 15:51 Banach Krzysztof UMKS ORKAN 01440 1974 M45 905
9 15:59 Witkowski Adam UKS Azymut 45 00158 1970 M45 894
11 18:33 Kalsztein Karol PKO Harpagan 00985 1974 M45 685
12 22:15 Deszcz Stanisław MKS Metalowiec 02638 1970 M45 383
1 15:04 Tkaczuk Tomasz UKS Azymut Pabianice 03253 1979 M40 1100
3 16:29 Golinowski Paweł 10BKPanc 02892 1979 M40 997
4 17:59 Mol Krzysztof HKS Azymut 02866 1975 M40 887
5 18:39 Ciećwierz Sławomir UKS Azymut 45 04338 1979 M40 838
6 18:46 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper 02906 1976 M40 830
7 19:14 Ciszek Marcin WKS Śląsk 01330 1976 M40 796
8 20:27 Kujda Arkadiusz Indywidualny Kujawsko-Pomorski 03987 1979 M40 707
9 20:38 Dutkiewicz Damian MKS Paulinum 01279 1977 M40 694
10 22:43 Nowak Paweł UKS Orientuś 03930 1977 M40 541
11 25:47 Paruszewski Marek Ind 03905 1975 M40 318
3 17:40 Kobierowski Sławomir GKS Luzino 04210 1981 M35 1015
4 17:57 Bzdawski Maciej Akademia Sztuki Wojennej 04608 1983 M35 996
5 19:52 Mazur Michał UKS Azymut Pabianice 02952 1983 M35 867
6 21:07 Kaczyński Piotr PKO Harpagan 04349 1984 M35 784
7 21:10 Meller Błażej KS Hades 04746 1984 M35 780
8 21:22 Frątczak Sławomir GKS Luzino 04370 1984 M35 767
MissingPunch 16:25 Fankidejski Artur UKS Włóczykij 03873 1978 M35 0
14 16:15 Zaleski Jakub MKS Paulinum 03103 2003 M16 846
15 17:11 Bartos Zbigniew UKS Orientuś 02127 2003 M16 768
16 17:16 Lisiak Adam UKS Orientuś 03049 2005 M16 761
17 17:27 Bielecki Michał UKS Siódemka 02855 2004 M16 746
19 32:35 Fiedorowicz Hieronim UKS Traper 03884 2004 M16 0
2 13:33 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 1100
3 14:17 Wójcik Paweł WKS Wawel 02991 2005 M14 1040
5 14:45 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 1003
6 14:47 Bultrowicz Tymoteusz KS Hades 03700 2006 M14 1000
7 16:11 Chmielowski Bartosz UMKS Kwidzyn 03918 2005 M14 886
8 17:03 Jurczak Miłosz MKS Paulinum 03867 2006 M14 816
9 20:29 Wdowczyk Paweł UKS Arkady 04036 2006 M14 537
MissingPunch 20:10 Gąsienica-Samek Adam UNTS 02573 2006 M14 0
1 11:42 Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 03120 2008 M12 1100
2 12:01 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 1070
3 12:14 Zieliński Tomasz KS Hades 03701 2007 M12 1050
4 12:46 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12 1000
6 14:44 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 815
7 14:52 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 802
8 15:30 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 743
9 17:42 Rzoska Jakub UKS Włóczykij 04545 2008 M12 536
10 18:27 Jończy Michał MKS Paulinum 03882 2008 M12 465
11 19:38 Gniewkowski Krzysztof UKS Włóczykij 04525 2008 M12 354
12 19:45 Motała Piotr UKS Siódemka 04552 2008 M12 343
13 20:03 Joniec Hubert UMKS Kwidzyn 03917 2008 M12 315
14 20:22 Zielonka Bartosz MKS Paulinum 04735 2007 M12 285
MissingPunch 15:07 Kisłowski Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M12 0
1 13:39 Ładomirski Szymon MKS Paulinum 04737 2009 M10 1100
2 13:57 Jędras Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10 1076
3 16:56 Droń Wojciech UMKS Kwidzyn 04510 2010 M10 835
4 23:26 Meller Jan KS Hades 04150 2009 M10 312
5 30:00 Pękal Paweł UMKS Kwidzyn 04444 2010 M10 0
3 16:06 Korshunov Eugenii KSO Korshunyata 1968 M50
5 17:22 Wysocki Romuald CSWiCH Wrocław 1968 M50
1 12:48 Routsi Jyrki Suunnistusmatkat 1958 M60
5 21:53 Gawel Jiri Expres Czech Team 1957 M60
1 13:55 Laine Harri Kauhajoen Karhu 1952 M65
3 16:45 Leino Tapio Helsingin Suunnistajat 1948 M65
5 17:06 Liukkala Pekka Hauhon Sisu 1952 M65
1 17:09 Teppo Jaakko Aron Haka 1944 M75
2 24:27 Paavola Vesa Epilän Esa 1943 M75
1 16:10 Paavola Seppo Epilän Esa 1938 M80
1 15:14 Dawidowska Natalia UKS Siódemka K20
1 23:25 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły 01168 1946 M70 1100
2 31:20 Bogulak Adam MKS Paulinum 01299 1948 M70 728
2 14:37 Miszewski Romuald Ind 00142 1954 M65 1100
4 17:01 Mientki Tadeusz UMKS ORKAN 00788 1952 M65 919
6 23:18 Paszyński Józef UKS Orientuś 00383 1953 M65 447
2 21:25 Movko Sergei UKS Azymut 45 04047 1955 M60 1100
3 21:29 Olbrycht Janusz Indywidualny Mazowsze 00228 1955 M60 1097
4 21:51 Wierciński Piotr MKS Metalowiec 01105 1956 M60 1078
1 15:06 Wołowczyk Marek UNTS 00113 1963 M55 1100
2 16:40 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś 03294 1964 M55 986
3 18:34 Kraśniewski Krzysztof UMKS ORKAN 00134 1961 M55 847
5 21:22 Kłos Józef UKS Azymut Pabianice 00682 1963 M55 643
2 15:26 Michalak Tomasz UNTS 02981 1969 M50 1100
4 16:33 Urbaniak Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 1020
6 18:54 Zieliński Paweł KS Hades 00913 1968 M50 853
7 20:42 Olas Jacek UKS Orientuś 00422 1969 M50 725
8 20:53 Moniak Andrzej LKS Górzanka Nawojowa Góra 04326 1965 M50 712
9 20:56 Nowacki Zbigniew GKS Luzino 03722 1968 M50 708
1 12:53 Hornik Aleksandra WKS Grunwald 01524 1996 K21 1100
2 14:13 Kubicka Zuzanna UNTS 00037 1993 K21 986
3 14:39 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś 00413 1995 K21 949
4 14:45 Olejnik Agata UKS Orientuś 00376 1994 K21 941
5 15:17 Polishchuk Mariya UNTS 01962 1994 K21 895
6 15:44 Fortuniak Weronika UKS Orientuś 02836 1998 K21 857
8 16:05 Pachnik Małgorzata MKS Paulinum 01177 1993 K21 827
9 16:15 Głowacz Julia UNTS 02754 2000 K21 813
10 16:36 Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka 01990 1980 K21 783
11 16:40 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualny Mazowsze 00091 1968 K21 777
12 16:48 Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 K21 766
13 19:24 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21 544
14 19:38 Izydorczyk Urszula MKS Paulinum 02600 1996 K21 524
15 20:56 Durzyńska Katarzyna HKS Azymut 03584 1992 K21 413
16 22:09 Dettlaff Anna UKS Włóczykij 03872 1989 K21 309
17 24:33 Bąkowska Dominika PKO Harpagan 04215 1992 K21 104
18 51:06 Wiercińska Anna MKS Metalowiec 02670 1988 K21 0
2 16:39 Kreft Oliwia UKS Siódemka 02203 1999 K20 1100
3 16:54 Chrubczyńska Patrycja UKS Traper 01942 2000 K20 1083
1 14:10 Gielec Zuzanna UKS Orientuś 03046 2002 K18 1100
3 15:41 Mianowska Julia UNTS 02096 2001 K18 982
4 15:54 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 03517 2002 K18 965
5 16:30 Jarovala Elena UKS Azymut 45 04543 2002 K18 919
6 17:44 Kędzierska Nadia HKS Azymut 02377 2002 K18 823
7 19:47 Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 664
8 25:39 Niezgódka Dominika UKS Arkady 02504 2001 K18 208
MissingPunch 20:49 Wójcik Natalia WKS Wawel 02992 2002 K18 0
1 12:22 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1100
2 13:19 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 1015
3 13:41 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K16 983
4 14:03 Berlińska Paulina UKS Orientuś 03503 2003 K16 950
5 14:30 Filipiak Adrianna KS Hades 04153 2003 K16 910
7 14:43 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 891
8 14:46 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 887
17 23:10 Rutkowska Magdalena UKS Siódemka K16
9 25:36 Vinogradova Diana KSO Korshunyata 2006 K14
12 17:11 Gola Martyna UKS Orientuś 03048 2003 K16 672
13 20:16 Nowak Maria KS Hades 02922 2003 K16 397
14 20:43 Skrzypczak Marika HKS Azymut 03864 2004 K16 357
15 21:35 Kapska Nina HKS Azymut 03912 2004 K16 280
16 21:59 Moniak Zofia LKS Górzanka Nawojowa Góra 04709 2003 K16 245
18 29:43 Cieluch Patrycja UKS Arkady 04026 2004 K16 0
1 12:51 Nowak Anna UKS Azymut 45 02858 2006 K14 1100
3 16:45 Wiśniewska Hana UKS Orientuś 04222 2005 K14 766
4 19:30 Kędzior Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 531
5 21:36 Stefańska Agnieszka UKS Arkady 04033 2005 K14 351
6 23:00 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14 231
7 23:32 Kasałka Eryka UKS Arkady 04028 2005 K14 185
8 25:33 Okrój Dominika GKS Luzino 04538 2005 K14 13
10 31:28 Wiśniewska Paulina GKS Luzino 04539 2005 K14 0
11 31:33 Klinkosz Roksana GKS Luzino 04479 2005 K14 0
12 34:28 Parafiniuk Hanna MKS Metalowiec 04384 2006 K14 0
MissingPunch 19:53 Uciechowska Amelia UKS Arkady 04035 2006 K14 0
MissingPunch 20:58 Gromada Monika UKS Arkady 2007 K14
1 12:15 Wejtko Diana UMKS Kwidzyn 03360 2007 K12 1100
2 12:39 Mianowska Antonina UNTS 03554 2007 K12 1064
4 14:01 Porzycz Małgorzata UKS Siódemka 04252 2008 K12 941
5 14:04 Śmigielska Weronika MKS Metalowiec 04371 2008 K12 937
6 15:39 Dutkiewicz Wiktoria MKS Paulinum 03881 2008 K12 795
7 16:42 Klimczak Olimpia UKS Siódemka 04482 2008 K12 700
8 17:15 Łysoń Łucja UKS Siódemka 04399 2008 K12 651
13 24:55 Rybeczka Lena MKS Paulinum 2007 K12
12 23:02 Nowak Zofia KS Hades 03702 2008 K12 132
4 13:14 Klimczak Oksana UKS Siódemka 2009 K10
4 19:35 Dzika Natalia 15GBZ 1983 K35
7 35:10 Lemke Katarzyna MKS Skarmat 1981 K35
2 45:38 Rozycka-Pustkowska Barbaro Ind Bałdowo 1979 K40
3 45:55 Michałowska Agata Indywidualnie Ostróda 1978 K40
6 22:22 Wojtczak-Luter Anna MKS Metalowiec 1973 K45
2 17:52 Yli-Kauppila Marika Hiisirasti 1968 K50
3 18:32 Chernysheva Tatiana OK Kaliningrad 1963 K55
MissingPunch 16:49 Mäkelä Tiina Rauman Työväenurheilijat 1964 K55
2 23:11 Saari Marita Suunta-Sepot 1956 K60
1 13:23 Kattilakoski Kirsti Aron Haka 1954 K65
2 20:08 Laine Kaija Kauhajoen Karhu 1952 K65
1 15:47 Stoor Anne Kokkolan Suunnistajat 1949 K70
1 11:09 Rapinczuk Jan ind. - Nowy Dwór Mazowiecki 2009 10R
2 15:57 Mazur Krzysztof UKS Azymut Pabianice 2007 10R
3 16:09 Wejtko Paula UMKS Kwidzyn 10R
4 18:32 Marciniak Alicja UMKS Kwidzyn 10R
5 26:51 Wiklent Agata UKS Włóczykij 2011 10R
6 29:04 Komsa Aleksandra UKS Orientuś 2015 10R
7 32:10 Kujda Remigiusz Szkoła Podstawowa Osielsko 2012 10R
8 36:19 Mazur Marta UKS Azymut Pabianice 2014 10R
9 36:25 Mazur Matylda UKS Azymut Pabianice 2016 10R
1 16:23 Rapinczuk Jan BdsUOT Warszawa 1974 Srednia/Middle
2 16:31 Parfianowicz Katarzyna Ind.Warszawa 1992 Srednia/Middle
3 20:51 Gielec Artur UKS Orientuś 1975 Srednia/Middle
4 22:49 Galitsyna Ekaterina KSO Korshunyata 1990 Srednia/Middle
5 24:21 Rutkowski Remigiusz UKS Siódemka Srednia/Middle
MissingPunch 23:58 Pestka Maciej UKS Azymut 45 G17013 1996 Srednia/Middle
MissingPunch 1:11:18 Parfianowicz Agnieszka Ind.Warszawa 1996 Srednia/Middle
1 20:51 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 03899 1955 K60 1100
3 26:03 Olbrycht Anna Indywidualny Mazowsze 00229 1956 K60 826
1 16:58 Hornik Alicja WKS Grunwald 01296 1963 K55 1100
2 17:58 Movko Marina UKS Azymut 45 03901 1960 K55 1035
1 16:51 Wołowczyk Mariola UNTS 00112 1968 K50 1100
3 18:50 Bugaj Teresa WKS Wawel 03313 1968 K50 971
1 15:24 Nowak Barbara HKS Azymut 01222 1970 K45 1100
2 16:30 Gorczyca Magdalena KS Hades 03306 1971 K45 1021
3 17:27 Wysocka Joanna WKS Śląsk 01400 1971 K45 954
4 18:38 Witkowska Izabela UKS Azymut 45 00238 1970 K45 869
5 19:30 Nowicka-Bielecka Kornelia UKS Siódemka 02729 1974 K45 807
1 26:07 Filipiak Agnieszka KS Hades 04413 1975 K40 1100
1 18:15 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades 00915 1980 K35 1100
2 18:31 Śliwczyńska Ilona TEAM 360 02347 1978 K35 1084
3 19:15 Mazur Katarzyna UKS Azymut Pabianice 00350 1983 K35 1040
5 20:59 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka 01626 1984 K35 935
6 22:07 Komsa Małgorzata UKS Orientuś 00366 1984 K35 867
14 39:08 Lewandowska Antonina UKS Siódemka 04468 2008 K12 0
15 1:01:40 Drozdowska Nikola MKS Paulinum 04739 2007 K12 0
DidNotFinish 35:15 Kasałka Monika UKS Arkady 04419 2008 K12 0
1 11:11 Wysocka Michalina MKS MOS 04012 2010 K10 1100
2 12:19 Marciniak Klaudia UMKS Kwidzyn 04505 2010 K10 989
3 13:11 Rombel Gabriela UMKS Kwidzyn 04502 2010 K10 903
5 14:02 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 820
6 15:02 Wiklent Marcelina UKS Włóczykij 04524 2009 K10 721
7 43:53 Uciechowska Oliwia UKS Arkady 04416 2009 K10 0
8 45:51 Zaborowska Amelia UKS Włóczykij 04526 2009 K10 0
1 50:23 Zielczyński Mieczysław Indywidualny Mazowsze 00750 1930 M85 1100
4 20:32 Gapiński Włodzimierz UKS Orientuś 02437 1964 M55 704
1 13:28 Błachut Igor TEAM 360 02679 1973 M45 1100
10 16:14 Wójcik Grzegorz WKS Wawel 03195 1974 M45 874
2 16:24 Lesisz Kamil UNTS 03904 1984 M35 1100
1 14:16 Parfianowicz Piotr UNTS 00102 1994 M21 1100
14 18:30 Zuchmański Przemysław UKS Orientuś 01724 1998 M21 774
5 16:04 Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 02371 2002 M18 932
5 13:55 Jończy Jakub MKS Paulinum 03104 2003 M16 1040
18 23:17 Serzhanov Kirill UMKS Kwidzyn 02877 2003 M16 260
5 13:46 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś 03711 2007 M12 906
15 22:52 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 50
7 15:59 Borychowska Marlena MKS Paulinum 00167 1988 K21 835
2 15:00 Block Amelia UKS Orientuś 02132 2002 K18 1035
6 14:39 Gielec Julia UKS Orientuś 03047 2005 K16 897
9 14:50 Doreń Wiktoria UKS Orientuś 03854 2003 K16 881
10 15:50 Dobroś Aleksandra UKS Arkady 03060 2004 K16 792
11 16:02 Pesta Anna UKS Azymut 45 02741 2003 K16 774
2 14:17 Ciszek Katarzyna MKS MOS 04290 2006 K14 977
MissingPunch 36:21 Kepka Zuzanna GKS Luzino 04478 2006 K14 0
3 12:51 Szczygieł Hanna MKS MOS 02911 2007 K12 1046
9 19:46 Lewkowicz Julia MKS Paulinum 04740 2007 K12 425
10 20:13 Bielecka Marta UKS Siódemka 04398 2008 K12 385
11 20:41 Śmigielska Martyna MKS Metalowiec 04372 2008 K12 343