Bukowa Cup 7 - PreO


PreO

Szczecin   2020-08-15   Term. zgłoszeń: 2020-08-09
 indywidualne

Pozostałe etapy
Etap 1 - Szczecin   2020-08-14   Term. zgłoszeń: 2020-08-09 Pokaż
Etap 2 - Szczecin   2020-08-15   Term. zgłoszeń: 2020-08-09 Pokaż
Forest Sprint Szczecin   2020-08-15   Term. zgłoszeń: 2020-08-09 Pokaż
Etap 3 - Szczecin   2020-08-16   Term. zgłoszeń: 2020-08-09 Pokaż
TempO Szczecin   2020-08-16   Term. zgłoszeń: 2020-08-09 Pokaż
  63 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking 365 Dodano Edytuj
NARDO MAURO 1960 ITALY Para 2099300 2020-07-29
Mysza Sławomir 1976 WKS Wawel Kraków Para 2020-08-06
Włodarski Mariusz 1966 Indywidualny Łódzkie Para 2020-08-06
Słowik Marcin 1985 MKS Metalowiec Łódź Para 2020-08-06
Śmieja Adam 04962 1994 KOS BnO, Szczecin Para 0 2020-08-09
Włóka Sebastian 1987 MKS Metalowiec Łódź Para 2020-08-06
Śliwiński Artur 1966 UNTS Warszawa Para 2020-08-06
Lechniak Krzysztof 04961 1978 KOS BnO, Szczecin Para 0 2020-08-05
Valentini Francesco 1965 ITALY Para 2020-07-31
Engelhardt Katja 1984 SSV Planeta Radebeul Open 8606482 2020-07-31
Bettin Renato 1965 ITALY Open 425710 2020-07-31
Cych Piotr 00718 1968 WKS Śląsk, Wrocław Open 8091968 162 2020-08-05
Bugaj Teresa 03313 1968 WKS Wawel, Kraków Open 8000390 1039 2020-08-05
Duda Kornelia 04141 2009 UKS Traper, Złocieniec Open 8650895 906 2020-08-05
Włodarczyk Wiktoria 03546 2008 UKS Traper, Złocieniec Open 8650883 1032 2020-08-05
Osak Maciej 03543 2003 UKS Traper, Złocieniec Open 9101309 2020-08-05
Pieragowska Julia 04434 2005 UKS Traper, Złocieniec Open 8650886 546 2020-08-05
Motylińska Anastazja 04528 2008 UKS Traper, Złocieniec Open 9202025 530 2020-08-05
Stempniewska Nadia 04139 2008 UKS Traper, Złocieniec Open 9202029 791 2020-08-05
Urban Aneta 02910 2004 UKS Traper, Złocieniec Open 8650897 688 2020-08-05
Borek Alicja 03314 2007 UKS Traper, Złocieniec Open 8650898 709 2020-08-05
Szczurko Paulina 03545 2005 UKS Traper, Złocieniec Open 8650896 582 2020-08-05
Dubro Lev 04829 2006 UKS Traper, Złocieniec Open 682381 27 2020-08-05
Krasuski Marcin 02688 1972 OK! Sport, Warszawa Open 8060972 1056 2020-08-06
Trösch Urs 1966 Berliner TSC Open 2020-08-06
Templiner Anke 1970 Berliner TSC Open 2020-08-06
Templiner Artur 2005 Berliner TSC Open 1500150 2020-08-06
Scholz Paul 1997 Berliner TSC Open 2020-08-06
Krasuski Bartłomiej 02210 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa Open 8040670 723 2020-08-07
Uhlemann Livia 2006 ESV Lok Berlin-Schöneweide Open 8000889 2020-08-07
Uhlemann Andreas 1975 ESV Lok Berlin-Schöneweide Open 2020-08-07
Gierlach Julia 1995 KOS BnO, Szczecin Open 2020-08-07
Wollenberg Grit 1986 KOS BnO, Szczecin Open 2020-08-07
Wollenberg Bernd 1948 KOS BnO, Szczecin Open 2020-08-07
Fleiss Sebastian 1996 KOS BnO, Szczecin Open 2020-08-07
Wieszaczewski Jacek 02549 1985 KInO ORIENTOP, Wrocław Open 852702 0 2020-08-08
Puternicka Joanna 02550 1987 KInO ORIENTOP, Wrocław Open 9870922 78 2020-08-08
Krochmal Andrzej 00528 1956 KS Spójnia, Warszawa Open 8040156 1039 2020-08-08
Kula Maja 03962 2007 KOS BnO, Szczecin Open 8434123 1077 2020-08-09
Fischer Leander 2009 OLV Potsdam Open 2020-08-09
Fischer Mila 2007 OLV Potsdam Open 2020-08-09
Fischer Yvonne 1979 OLV Potsdam Open 2020-08-09
Łątkowski Krzysztof 1979 KB MANIAC Poznań Open 8328477 2020-08-09
Wołochowicz Władysław 00886 1947 KOS BnO, Szczecin Open 427591 226 2020-08-09
Mikuła Daria 03960 2007 KOS BnO, Szczecin Open 8073012 1031 2020-08-09
Sadzikowska Magdalena 03453 2003 KOS BnO, Szczecin Open 2090689 81 2020-08-09
Kociuba Kajetan 04785 2006 KOS BnO, Szczecin Open 8260717 356 2020-08-09
Kula Mateusz 03666 2003 KOS BnO, Szczecin Open 8636996 1102 2020-08-09
Mikuła Iga 03959 2007 KOS BnO, Szczecin Open 8300107 972 2020-08-09
Kwiatkowski Olaf 03968 2005 KOS BnO, Szczecin Open 8050605 132 2020-08-09
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha, Warszawa Open 8198611 1098 2020-08-09
Pachucki Tymoteusz 04395 2007 BKS Wataha, Warszawa Open 8199587 830 2020-08-09
Maciejewski Bartłomiej 03943 2006 BKS Wataha, Warszawa Open 8092006 1184 2020-08-09
Tenani Alessio 1979 ITALY Open 8160979 2020-07-09
Stopczyński Bartosz 04093 2006 BKS Wataha, Warszawa Open 8220606 994 2020-08-09
Trykozko Urszula 02691 1969 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa Open 8072469 697 2020-07-24
Urbaniak Krzysztof 00522 1967 Indywidualny Mazowsze Open 8640904 1120 2020-07-28
Madella Remo 1971 ITALY Open 9200299 2020-07-29
Lambertini Sebastiano 2006 ITALY Open 8023010 2020-07-29
Buganè Nicolò 1996 ITALY Open 8050996 2020-07-29
Zagonel Viola 1993 ITALY Open 9005235 2020-07-30
Terstunen Ari 1956 TVV Open 2080682 2020-07-31
Roessler Karsten 1980 SSV Planeta Radebeul Open 8662454 2020-07-31