Bukowa Cup 7 - Etap 1


Etap 1 -

Szczecin   2020-08-14   Term. zgłoszeń: 2020-08-09
 rank: 1,10  indywidualne  sprint

Pozostałe etapy
Etap 2 - Szczecin   2020-08-15   Term. zgłoszeń: 2020-08-09 Pokaż
Forest Sprint Szczecin   2020-08-15   Term. zgłoszeń: 2020-08-09 Pokaż
PreO Szczecin   2020-08-15   Term. zgłoszeń: 2020-08-09 Pokaż
Etap 3 - Szczecin   2020-08-16   Term. zgłoszeń: 2020-08-09 Pokaż
TempO Szczecin   2020-08-16   Term. zgłoszeń: 2020-08-09 Pokaż
  292 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking 365 Dodano Edytuj
Templiner Artur 2005 Berliner TSC Średnia 1500150 2020-08-06
Grassow Petra 1970 Kaulsdorfer OLV Berlin Średnia 8700222 2020-07-24
Grassow Thomas 1967 Kaulsdorfer OLV Berlin Średnia 8290467 2020-07-24
Puternicka Joanna 02550 1987 KInO ORIENTOP, Wrocław Średnia 9870922 78 2020-08-08
Bringezu Hanna 2000 OLV Potsdam Średnia 7132613 2020-08-06
Templiner Anke 1970 Berliner TSC Średnia 5006 2020-08-06
Dzietczyk SYLWIA 1977 KS Aktywne, Choszczno Średnia 8661487 2020-08-09
Boeck Ute 1967 Kaulsdorfer OLV Berlin Średnia 671407 2020-07-25
Boeck Sascha 1989 Kaulsdorfer OLV Berlin Średnia 891013 2020-07-25
Fiedorowicz Hieronim 03884 2004 UKS Traper, Złocieniec Średnia 682395 17 2020-07-31
Brettschneider Max 1984 Kaulsdorfer OLV Berlin Średnia 8003565 2020-08-03
Schramm Erwin 1985 Kaulsdorfer OLV Berlin Średnia 850611 2020-08-03
Trappe Kathrin 1986 TOLF Berlin Średnia 9850611 2020-08-03
Siudek Agnieszka 04869 2003 UKS Orientuś, Łódź Średnia 1409380 0 2020-08-03
Włodarczyk Alicja 2015 UKS Traper, Złocieniec Rodzinna 682391 2020-08-09
Siudek Piotr 2013 UKS Orientuś, Łódź Rodzinna 886661 2020-08-03
Mazan Kacper 2016 KOS BnO, Szczecin Rodzinna 8260716 2020-08-08
Płuciennik Waldemar 00883 1943 KOS Modrzew, Skwierzyna M75 2053655 1114 2020-07-22
Thiel Rolf 1943 SV IHW Alex 78 e.V. M75 7430925 2020-07-31
Pokora Edward 01503 1944 UMKS, Kwidzyn M75 412004 1039 2020-07-28
Wollenberg Bernd 1948 KOS BnO, Szczecin M70 80880881 2020-08-03
Gliński Henryk 01324 1950 KS Artemis, Wrocław M70 305974 726 2020-07-17
Królikowski Władysław 1947 Kos Modrzew Skwierzyna M70 427592 2020-07-16
Michałek Janusz 00742 1948 KOS Modrzew, Skwierzyna M70 8202030 753 2020-07-22
Wołochowicz Władysław 00886 1947 KOS BnO, Szczecin M70 427591 226 2020-08-09
Szczepański Marek 02509 1954 UKS Technik, Ruciane-Nida M65 8651327 571 2020-08-08
Seefeld Karl-Heinz 1953 OSV Uslar M65 531606 2020-08-05
DOMINIAK ZDZISŁAW 1954 UKS BŁYSKAWICA M65 2103960 2020-08-08
DOMINIAK ZDZISŁAW 1954 UKS BŁYSKAWICA M65 2103960 2020-08-08
Świerczyński Bogdan 00885 1953 KOS Modrzew, Skwierzyna M65 1394482 703 2020-07-22
DOMINIAK ZDZISŁAW 1954 UKS BŁYSKAWICA M65 2103960 2020-08-08
Gackowski Bogdan 00846 1953 PKO Harpagan, Gdańsk M65 8516949 393 2020-07-24
Wierciński Piotr 01105 1956 MKS Metalowiec, Łódź M60 8000382 795 2020-08-07
Pietrusiński Marek 01323 1956 KS Artemis, Wrocław M60 2035173 747 2020-07-17
Mądrzyński Zbigniew 02885 1956 UMKS, Kwidzyn M60 8000573 429 2020-07-28
Sikora Tomasz 1958 Indywidualny Zachodniopomorskie M60 1426964 2020-08-09
Chułek Aleksander 00547 1956 UKS Azymut 45, Gdynia M60 8201410 343 2020-08-06
Cepurdej Oleksandr 04180 1958 UKS Azymut 45, Gdynia M60 8664839 846 2020-08-06
Krochmal Andrzej 00528 1956 KS Spójnia, Warszawa M60 8040156 1039 2020-08-08
Brettschneider Gerhard 1954 Kaulsdorfer OLV Berlin M55 8003563 2020-07-23
Pavlovec Petr 1963 OK Jiskra Nový Bor M55 9200728 2020-08-06
Janowski Piotr 01527 1965 KS Spójnia, Warszawa M55 435227 35 2020-07-24
Bączek Dariusz 04013 1965 UKS Technik, Ruciane-Nida M55 8007387 352 2020-08-08
Doskar Boris 1964 OK Novy Bor M55 202506 2020-08-01
Bettin Renato 1965 Or. Swallows Noale M55 425710 2020-07-31
Käding Bernd 1964 Kaulsdorfer OLV Berlin M55 640915 2020-07-24
Młynarczyk Piotr 03294 1964 UKS Orientuś, Łódź M55 8150264 1092 2020-07-23
Garzorz Martin 1965 Gymnasion Offenbach M55 8303045 2020-07-31
Niessner Piotr 02725 1963 WKS Wawel, Kraków M55 8200663 1128 2020-07-28
Dyzio Włodzimierz 01533 1961 WKS Wawel, Kraków M55 8650900 820 2020-08-08
Burchardt Sławomir 03699 1966 KS Hades, Poznań M50 9202014 227 2020-07-29
Michalak Tomasz 02981 1969 UNTS, Warszawa M50 8180169 1131 2020-07-24
Zieliński Paweł 00913 1968 KS Hades, Poznań M50 8000840 967 2020-07-27
Muller Tomasz 02577 1968 UMKS, Kwidzyn M50 8230568 822 2020-07-28
Urbaniak Krzysztof 00522 1967 Indywidualny Mazowsze M50 8640904 1120 2020-07-28
Wrzesiński Krzysztof 01138 1969 WKS Śląsk, Wrocław M50 8636526 831 2020-07-05
Demmig Sven 1966 Kaulsdorfer OLV Berlin M50 8200466 2020-07-31
Pachnik Dariusz 00706 1969 UKS Orientpark.pl, Iwiny M50 8170969 981 2020-08-01
Finkenstaedt Björn 1968 OLV Potsdam M50 8657683 2020-07-10
Mossakowski Przemysław 01758 1960 Indywidualny Mazowsze M50 8091816 866 2020-08-06
Trösch Urs 1966 Berliner TSC M50 9660820 2020-08-06
Witkowski Adam 00158 1970 UKS Azymut 45, Gdynia M50 8150570 918 2020-08-06
Słoński Marek 03192 1969 WKS Wawel, Kraków M50 8172888 933 2020-08-08
Krasuski Marcin 02688 1972 OK! Sport, Warszawa M45 8060972 1056 2020-08-06
Błachut Igor 02679 1973 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M45 8030173 1115 2020-08-09
Lange Udo 1974 SV IHW Alex 78 e.V. M45 8151271 2020-07-31
Jobst Henry 1970 Kaulsdorfer OLV Berlin M45 8251070 2020-07-24
Stroiński Cezary 03592 1974 HKS Azymut, Mochy M45 8636513 0 2020-08-03
Wolniewicz Paweł 1973 Indywidualny Wielkopolskie M45 2020-07-24
SCHMIEDEBERG Nils 1967 SV Turbine Neubrandenburg M45 501914 2020-07-10
Krasuski Bartłomiej 02210 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M45 8040670 723 2020-08-07
Uhlemann Andreas 1975 ESV Lok Berlin-Schöneweide M45 8000895 2020-08-07
Pacyna Krzysztof 04857 1973 UKS Energetyk, Dychów M45 8001098 212 2020-07-20
KRZYMINIEWSKI Sławomir 1973 UKS Błyskawica Dębołęka M45 8071973 2020-08-08
Dobiecki Artur 1973 Szczecin M45 9201351 2020-08-07
Filipiak Marek 04414 1973 KS Hades, Poznań M45 8000830 972 2020-07-21
Madella Remo 1971 Pol.PuntoNord M45 8680058 2020-07-29
Nowak Remigiusz 00907 1972 KS Hades, Poznań M45 8000833 1139 2020-07-21
Kalsztein Karol 00985 1974 PKO Harpagan, Gdańsk M45 8515547 628 2020-07-24
Mol Krzysztof 02866 1975 HKS Azymut, Mochy M45 8636515 946 2020-07-20
Lisiak Paweł 03251 1974 UKS Orientuś, Łódź M45 8667280 165 2020-07-23
Biolik Grzegorz 02177 1976 UNTS, Warszawa M40 8210276 582 2020-08-02
Roessler Karsten 1980 SSV Planeta Radebeul M40 8662454 2020-07-31
Fiedorowicz Szczepan 02906 1976 UKS Traper, Złocieniec M40 1997225 937 2020-07-22
BAŁDYGA Daniel 1980 12BZ M40 8009221 2020-07-07
Łątkowski Krzysztof 1979 KB MANIAC Poznań M40 8328477 2020-08-09
Pancerz Piotr 02974 1977 Indywidualny Wielkopolskie M40 2020-07-08
Duda Tomasz 04529 1976 UKS Traper, Złocieniec M40 682391 665 2020-07-22
Distler Carl 1976 Berliner Turnerschaft M40 8657685 2020-08-09
Kubisiak Marek 02107 1977 Indywidualny Łódzkie M40 7210455 158 2020-08-09
Plesiński Mariusz 01304 1973 Indywidualny Dolnośląskie M40 8648668 0 2020-07-17
Golinowski Paweł 02892 1979 Indywidualny Dolnośląskie M40 8648666 1017 2020-07-19
Perfikowski Piotr 04190 1976 UMKS, Kwidzyn M40 8090574 122 2020-07-28
Droń Grzegorz 04351 1979 UMKS, Kwidzyn M40 2133395 328 2020-07-28
Tkaczuk Tomasz 03253 1979 UKS Azymut, Pabianice M40 8160579 1175 2020-08-07
Nowak Jacek 00143 1976 Indywidualni Pomorskie M40 8100276 835 2020-08-07
Ciećwierz Sławomir 04338 1979 UKS Azymut 45, Gdynia M40 8270379 900 2020-08-06
Sitnicki Mariusz 04379 1977 Indywidualny lubuskie M40 8648674 320 2020-08-05
Cych Piotr 00718 1968 WKS Śląsk, Wrocław M40 8091968 162 2020-08-05
Włodarczyk Łukasz 03889 1980 UKS Traper, Złocieniec M40 8004603 551 2020-07-22
Siudek Konrad 04873 1977 UKS Orientuś, Łódź M40 8667278 0 2020-08-03
Zschäckel Raik 1967 SV IHW Alex 78 e.V. M40 8081067 2020-07-31
Heidrich Hannes 1982 OLV Potsdam M35 7110882 2020-08-09
Łoniewski Grzegorz 02852 1982 KU AZS WAT, Warszawa M35 8230882 480 2020-07-12
Stężycki Grzegorz 04684 1982 Indywidualny lubuskie M35 8648671 580 2020-08-06
Łącki Łukasz 01673 1982 UKS OSiR, Góra Kalwaria M35 8062059 1114 2020-08-09
Kirakosov Kostiantyn 1982 Ambitracingteam M35 2020-08-05
Kowal Tomasz 1975 12BZ M35 2020-08-04
Filipek Marcin 1983 12 BZ M35 8648780 2020-07-26
Gorzelniak Karol 04909 1983 HKS Azymut, Mochy M35 8666002 342 2020-08-09
Kołucki Arkadiusz 1984 12BZ M35 8648778 2020-08-07
Wojciech Sebastian 04542 1983 Indywidualny Wielkopolskie M35 746 2020-07-16
Wilk Rafał 1980 12BZ M35 2020-08-08
Schwartz Matthias 1981 Berliner Turnerschaft M35 8719081 2020-08-09
Wdowczyk Piotr 04186 1983 UMKS, Kwidzyn M35 1419987 537 2020-07-28
Dzietczyk Kamil 1983 Aktywne Choszczno M35 8661481 2020-08-08
Surma Grzegorz 1983 PKO Harpagan, Gdańsk M35 1416918 2020-08-07
Dzietczyk Kamil 1983 KS Aktywne, Choszczno M35 8661481 2020-08-08
Pavlovec Dan 2000 OK Jiskra Nový Bor M21 8655456 2020-08-06
Charuba Łukasz 00402 1990 UKS Orientuś, Łódź M21 8667279 495 2020-07-28
Tenani Alessio 1979 Pol.Masi M21 8160979 2020-07-28
Buganè Nicolò 1996 Pol.Masi M21 8050996 2020-07-29
Dzioba Mateusz 01101 1995 MKS Paulinum, Jelenia Góra M21 8650822 929 2020-08-01
Fleiss Sebastian 1996 KOS BnO, Szczecin M21 80880882 2020-08-03
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha, Warszawa M21 8198611 1098 2020-08-09
Scheurer Michael 1991 OLV-Marta M21 8269030 2020-08-03
Jankowiak Paweł 1989 Indywidualnie Wielkopolskie M21 8640247 2020-08-03
Hoffmann Mateusz 00007 1991 LKO, Leszno M21 8001842 294 2020-08-03
Filipiak Mateusz 04415 1998 KS Hades, Poznań M21 8000832 774 2020-07-21
Przyworski Kamil 03589 1991 HKS Azymut, Mochy M21 8636516 2020-08-03
Kalata Michał 00853 1989 MKS Paulinum, Jelenia Góra M21 8160889 981 2020-08-04
Matuszak Marcin 1986 Akademia Morska Szczecin M21 2020-08-03
Pavlovec Jan 1995 OK Jiskra Nový Bor M21 8116796 2020-08-06
Paszyński Piotr 00423 1981 UKS Orientuś, Łódź M21 8640929 964 2020-07-20
Rzeńca Piotr (jr) 02129 2001 UKS Orientuś, Łódź M21 8640924 1008 2020-07-20
AFTYKA MATEUSZ 1997 UKS BŁYSKAWICA M21 2090694 2020-08-08
Pokrzywiński Zbigniew 1987 12 BZ M21 8648757 2020-08-08
Grzegorczyk Marcin 1988 12 BZ M21 8648770 2020-08-08
Kraszewski Przemysław 04836 1997 Indywidualny Dolnośląskie M21 8648667 591 2020-08-09
Deredos Bruno 02839 2001 UKS Orientuś, Łódź M20 8640925 899 2020-07-20
Pesta Piotr 02742 2001 UKS Azymut 45, Gdynia M20 8656098 1084 2020-08-06
Michalak Kacper 02980 2001 UNTS, Warszawa M20 8655941 915 2020-07-24
Porzycz Grzegorz 02371 2002 UKS Azymut 45, Gdynia M18 8656099 1007 2020-08-06
Ledzion Piotr 04111 2003 UKS Orientuś, Łódź M18 8667265 911 2020-07-20
Jończy Jakub 03104 2003 MKS Paulinum, Jelenia Góra M18 8071103 945 2020-08-01
Pachnik Stanisław 04297 2003 UKS Orientuś, Łódź M18 8632433 1012 2020-07-20
Bartos Zbigniew 02127 2003 UKS Orientuś, Łódź M18 8656097 1035 2020-07-20
SOWA OSKAR 2003 UKS BŁYSKAWICA M18 2013792 2020-08-08
Tarnawski Jan 03834 2003 WKS Wawel, Kraków M18 8030914 478 2020-08-09
Słomczyński Ignacy 02837 2003 UKS Orientuś, Łódź M18 8646292 1117 2020-07-20
Kubisiak Witold 04845 2002 Indywidualny Łódzkie M18 7210454 170 2020-08-09
Kula Mateusz 03666 2003 KOS BnO, Szczecin M18 8636996 1102 2020-08-09
Nowak Grzegorz 02370 2003 UKS Azymut 45, Gdynia M18 8656096 1013 2020-08-06
Lange Jonas 2004 SV IHW Alex 78 e.V. M16 8629608 2020-07-31
Kwiatkowski Olaf 03968 2005 KOS BnO, Szczecin M16 8050605 132 2020-08-09
Muller Wiktor 02578 2004 UMKS, Kwidzyn M16 8040409 940 2020-07-28
Janowski Filip 03506 2005 KS Spójnia, Warszawa M16 888966 99 2020-07-24
Czyński Miłosz 03443 2004 KOS BnO, Szczecin M16 9201349 837 2020-08-09
Wójcik Paweł 02991 2005 WKS Wawel, Kraków M16 8664651 974 2020-08-08
Lisiak Adam 03049 2005 UKS Orientuś, Łódź M16 8667264 886 2020-07-20
Cepurdej Władysław 04184 2006 UKS Azymut 45, Gdynia M14 8666003 1085 2020-08-06
Perfikowski Paweł 03568 2007 UMKS, Kwidzyn M14 8271107 913 2020-07-28
Zaremba Adam 03567 2007 UMKS, Kwidzyn M14 8000578 1048 2020-07-28
Młynarczyk Maksymilian 03711 2007 UKS Orientuś, Łódź M14 7070923 841 2020-07-23
Droń Wiktor 03764 2007 UMKS, Kwidzyn M14 8070528 877 2020-07-28
Dubro Lev 04829 2006 UKS Traper, Złocieniec M14 682381 27 2020-07-22
Kociuba Kajetan 04785 2006 KOS BnO, Szczecin M14 8260717 356 2020-08-09
JASZCZYK PIOTR 2006 UKS BŁYSKAWICA M14 2102064 2020-08-08
Kozel Mikołaj 04130 2006 PKO Harpagan, Gdańsk M14 8518349 271 2020-07-29
Łącki Jakub 03296 2006 UKS OSiR, Góra Kalwaria M14 8062060 797 2020-08-09
Lambertini Sebastiano 2006 Pol.Masi M14 8023010 2020-07-29
Zieliński Tomasz 03701 2007 KS Hades, Poznań M14 8000841 954 2020-07-27
Rygielski Wiktor 03570 2007 UMKS, Kwidzyn M14 8666001 807 2020-07-28
Kubisiak Tomasz 04844 2007 Indywidualny Łódzkie M14 7210456 0 2020-08-09
Pachucki Tymoteusz 04395 2007 BKS Wataha, Warszawa M14 8199587 830 2020-08-09
Stopczyński Bartosz 04093 2006 BKS Wataha, Warszawa M14 8220606 994 2020-08-09
Maciejewski Bartłomiej 03943 2006 BKS Wataha, Warszawa M14 8092006 1184 2020-08-09
Kisłowski Marek 03754 2008 UMKS, Kwidzyn M12 2133398 720 2020-07-28
Ukleja Krzysztof 03120 2008 UKS Azymut 45, Gdynia M12 8062036 1072 2020-08-06
Kumbier Lionel 2008 Berliner Turnerschaft M12 8118208 2020-08-09
Siudek Krzysztof 04874 2009 UKS Orientuś, Łódź M12 1409366 0 2020-08-03
Fischer Leander 2009 OLV Potsdam M12 8654362 2020-08-09
Borek Adam 04144 2012 UKS Traper, Złocieniec M10N 682391 0 2020-07-22
BOCHEŃSKI ANTONI 2009 UKS BŁYSKAWICA M10N 2102070 2020-08-08
Droń Wojciech 04510 2010 UMKS, Kwidzyn M10 2103949 638 2020-07-28
Duda Łukasz 04142 2011 UKS Traper, Złocieniec M10 92022031 941 2020-07-22
Bączek Jędrzej 04816 2010 UKS Technik, Ruciane-Nida M10 9201530 105 2020-08-08
Szymanowski Natan 04920 2011 UKS Traper, Złocieniec M10 682382 0 2020-07-22
BOCHEŃSKI JAN 2009 UKS BŁYSKAWICA Krótka 2013800 2020-08-08
AFTYKA AGATA 1970 UKS BŁYSKAWICA Krótka 2103958 2020-08-08
Rokita Anna 1973 PKO Harpagan, Gdańsk Krótka 2057127 2020-08-05
Rokita Marek 1974 PKO Harpagan, Gdańsk Krótka 2057128 2020-08-05
Durka Ewelina 1991 UKS Azymut 45, Gdynia Krótka 9201837 2020-08-06
KURIATA KINGA 2009 UKS BŁYSKAWICA Krótka 2102052 2020-08-08
Thiel Susi 1947 SV IHW Alex 78 e.V. K70 7150547 2020-07-31
Brettschneider Gudrun 1960 Kaulsdorfer OLV Berlin K60 8003551 2020-07-23
Korff Ulrike 1963 SC Achmer K55 19081963 2020-08-05
Bringezu Kristina 1969 OLV Potsdam K50 8291069 2020-08-06
Schmiedeberg Anke 1967 SV Turbine Neubrandenburg K50 6006 2020-07-12
Leonhardt Annette 1967 SV IHW Alex 78 e.V. K50 8210167 2020-07-31
Molnar Jeanette 1967 Berliner TSC K50 2022138 2020-08-06
Kubald Katrin 1969 Kaulsdorfer OLV Berlin K50 8150269 2020-07-31
Bugaj Teresa 03313 1968 WKS Wawel, Kraków K50 8000390 1039 2020-07-22
Nowak Barbara 01222 1970 HKS Azymut, Mochy K50 8516404 1132 2020-08-09
Witkowska Izabela 00238 1970 UKS Azymut 45, Gdynia K50 8130303 1023 2020-08-06
Trykozko Urszula 02691 1969 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K45 8072469 697 2020-07-24
Nowak Beata 00144 1973 UKS Azymut 45, Gdynia K45 8660493 924 2020-08-06
Zschäckel Daniela 1972 SV IHW Alex 78 e.V. K45 8220972 2020-07-31
Roszak Maja 04192 1975 UMKS, Kwidzyn K45 8000574 849 2020-07-28
Filipiak Agnieszka 04413 1975 KS Hades, Poznań K45 2067831 1091 2020-07-21
Ukleja Ewa 03714 1980 UKS Azymut 45, Gdynia K40 8062033 344 2020-08-06
Borek Monika 04531 1979 UKS Traper, Złocieniec K40 8650885 0 2020-07-22
Shmakova Alina 1977 SV IHW Alex 78 e.V. K40 2060352 2020-08-09
Zbroja-Nowak Justyna 00915 1980 KS Hades, Poznań K40 8000828 1083 2020-07-21
Golinowska Elżbieta 03675 1980 HKS Azymut, Mochy K40 8636514 478 2020-07-19
Kulicka Agata 01157 1975 Indywidualny Łódzkie K35 9861025 275 2020-08-09
budna emilia 1985 17WBZ K35 1392588 2020-08-04
Alabrudzińska Agnieszka 1985 12 BZ K35 8648779 2020-07-06
Bańska-Bodziona Aneta 04287 1979 Indywidualny Dolnośląskie K35 8648669 516 2020-07-26
Machowska- Łącka Magdalena 03908 1983 UKS OSiR, Góra Kalwaria K35 1422870 184 2020-08-09
Engelhardt Katja 1984 SSV Planeta Radebeul K35 8606482 2020-07-31
Dybka Katarzyna 1983 12BZ K35 8648767 2020-07-22
Biolik Agnieszka 02178 1977 UNTS, Warszawa K35 8197778 697 2020-08-02
Gorczyca Maria 02971 1997 WKS Grunwald, Poznań K21 2067844 110 2020-08-09
Berger Anne-Lea 1991 OLV-Marta K21 8004288 2020-08-03
Gierlach Julia 1995 KOS BnO, Szczecin K21 8237897 2020-08-03
Matyba Anna 01569 1996 WKS Grunwald, Poznań K21 887091 0 2020-08-05
Gruchala Natalia 04764 1996 PKO Harpagan, Gdańsk K21 8518347 318 2020-07-31
Bąkowska Dominika 04215 1992 PKO Harpagan, Gdańsk K21 8517347 213 2020-07-24
Leonhardt Charlotte 2001 SV IHW Alex 78 e.V. K21 8030401 2020-07-31
Heidrich Elisabeth 1988 SV Robotron Dresden K21 502216 2020-08-09
Durzyńska Katarzyna 03584 1992 HKS Azymut, Mochy K21 8636511 1049 2020-07-19
Matuszak Joanna 1988 Akademia Morska Szczecin K21 2020-08-03
Zagonel Viola 1993 Pol.Masi K21 8140893 2020-07-30
Panaszek Justyna 1989 Indywidualny K21 8007399 2020-07-26
Hoffmann Barbara 00930 1991 KS Hades, Poznań K21 887095 406 2020-07-25
Wollenberg Grit 1986 KOS BnO, Szczecin K21 2020-08-03
Bączek Małgorzata 2001 WKS Wawel Kraków K20 8636995 2020-08-08
Topór Magdalena 02935 2001 WKS Wawel, Kraków K20 8650894 947 2020-08-08
Sadzikowska Magdalena 03453 2003 KOS BnO, Szczecin K18 2090689 81 2020-08-09
Doreń Wiktoria 03854 2003 UKS Orientuś, Łódź K18 8646297 890 2020-07-20
Pudlis Natalia 02623 2002 UMKS, Kwidzyn K18 2067687 794 2020-07-28
Cepurdej Nina 04182 2003 UKS Azymut 45, Gdynia K18 8667603 969 2020-08-06
Słońska Zofia 03191 2002 WKS Wawel, Kraków K18 8120514 897 2020-08-08
Block Amelia 02132 2002 UKS Orientuś, Łódź K18 8640928 891 2020-07-28
Filipiak Adrianna 04153 2003 KS Hades, Poznań K18 8000831 1046 2020-07-21
Gielec Zuzanna 03046 2002 UKS Orientuś, Łódź K18 8640927 1061 2020-07-20
Słońska Antonina 03190 2007 WKS Wawel, Kraków K16 8640921 1187 2020-08-08
Pieragowska Julia 04434 2005 UKS Traper, Złocieniec K16 8650886 546 2020-07-22
Mol Weronika 2004 HKS Azymut, Mochy K16 8636518 2020-08-09
Michno Marta 03937 2005 WKS Wawel, Kraków K16 8650881 630 2020-08-08
Cepurdej Katarzyna 04183 2004 UKS Azymut 45, Gdynia K16 8667680 1074 2020-08-06
Wolniewicz Natalia 2004 Indywidualny Wielkopolskie K16 2020-07-24
Gielec Julia 03047 2005 UKS Orientuś, Łódź K16 8667261 846 2020-07-20
Perfikowska Hanna 03363 2004 UMKS, Kwidzyn K16 8653296 1038 2020-07-28
Komorowska Marta 04655 2005 UKS Orientuś, Łódź K16 8667262 227 2020-07-20
Lamparska Maja 03832 2005 WKS Wawel, Kraków K16 8636994 377 2020-08-08
WOJTYSIAK PAULA 2005 UKS BŁYSKAWICA K16 2090691 2020-08-08
Urban Aneta 02910 2004 UKS Traper, Złocieniec K16 8650897 688 2020-07-22
Szczurko Paulina 03545 2005 UKS Traper, Złocieniec K16 8650896 582 2020-07-22
Niessner Pola 03651 2007 WKS Wawel, Kraków K16 8000393 1172 2020-08-08
Rygielska Kinga 04506 2005 UMKS, Kwidzyn K16 2103943 494 2020-07-28
Muller Iga 02764 2005 UMKS, Kwidzyn K16 8051213 1083 2020-07-28
Nowak Anna 02858 2006 UKS Azymut 45, Gdynia K14 8660495 1161 2020-08-06
Uhlemann Livia 2006 ESV Lok Berlin-Schöneweide K14 8000889 2020-08-07
Mikuła Daria 03960 2007 KOS BnO, Szczecin K14 8073012 1031 2020-08-09
Kula Maja 03962 2007 KOS BnO, Szczecin K14 8434123 1077 2020-08-09
Borek Alicja 03314 2007 UKS Traper, Złocieniec K14 8650898 709 2020-07-22
Mikuła Iga 03959 2007 KOS BnO, Szczecin K14 8300107 972 2020-08-09
Łącka Julia 03573 2007 UKS OSiR, Góra Kalwaria K14 1422868 752 2020-08-09
Ukleja Patrycja 03121 2006 UKS Azymut 45, Gdynia K14 8062049 816 2020-08-06
Tovchigrechko Maria 2007 SV IHW Alex 78 e.V. K14 8662644 2020-08-09
Siudek Julia 04871 2006 UKS Orientuś, Łódź K14 1409362 90 2020-08-03
Fischer Mila 2007 OLV Potsdam K14 8654361 2020-08-09
Dargacz Paulina 04488 2007 PKO Harpagan, Gdańsk K14 8517349 876 2020-07-24
Uciechowska Amelia 04035 2006 UKS Arkady, Raszków K14 2016206 288 2020-08-08
Duda Kornelia 04141 2009 UKS Traper, Złocieniec K12 8650895 906 2020-07-22
Porzycz Małgorzata 04252 2008 UKS Siódemka, Rumia K12 8515505 918 2020-08-05
Uciechowska Oliwia 04416 2009 UKS Arkady, Raszków K12 2016195 25 2020-08-08
Motylińska Anastazja 04528 2008 UKS Traper, Złocieniec K12 9202025 530 2020-07-22
Nowak Zofia 03702 2008 KS Hades, Poznań K12 2067840 512 2020-07-21
Wolniewicz Agata 2008 Indywidualny Wielkopolskie K12 2020-07-24
Włodarczyk Wiktoria 03546 2008 UKS Traper, Złocieniec K12 8650883 1032 2020-07-22
Rokita Antonina 04848 2008 PKO Harpagan, Gdańsk K12 2057126 31 2020-07-31
Stempniewska Nadia 04139 2008 UKS Traper, Złocieniec K12 9202029 791 2020-07-22
Rombel Gabriela 04502 2010 UMKS, Kwidzyn K10 2103950 817 2020-07-30
Osak Zuzanna 04145 2011 UKS Traper, Złocieniec K10 9202030 33 2020-07-22
Szafarewicz Katarzyna 04179 2010 UMKS, Kwidzyn K10 8062064 1150 2020-07-28
Marciniak Klaudia 04505 2010 UMKS, Kwidzyn K10 332184 811 2020-07-28
Scholz Paul 1997 Berliner TSC Długa 9300397 2020-08-06
Szymański Karol 1980 Goleniów Długa 2020-08-01
Wieszaczewski Jacek 02549 1985 KInO ORIENTOP, Wrocław Długa 852702 0 2020-08-08