Bukowa Cup 7 - Forest Sprint


Forest Sprint

Szczecin   2020-08-15   Term. zgłoszeń: 2020-08-09
 indywidualne  sprint

Pozostałe etapy
Etap 1 - Szczecin   2020-08-14   Term. zgłoszeń: 2020-08-09 Pokaż
Etap 2 - Szczecin   2020-08-15   Term. zgłoszeń: 2020-08-09 Pokaż
PreO Szczecin   2020-08-15   Term. zgłoszeń: 2020-08-09 Pokaż
Etap 3 - Szczecin   2020-08-16   Term. zgłoszeń: 2020-08-09 Pokaż
TempO Szczecin   2020-08-16   Term. zgłoszeń: 2020-08-09 Pokaż
  144 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking 365 Dodano Edytuj
Dzietczyk SYLWIA 1977 KS Aktywne, Choszczno Średnia 8661487 2020-08-09
Fiedorowicz Hieronim 03884 2004 UKS Traper, Złocieniec Średnia 682395 17 2020-07-31
Templiner Anke 1970 Berliner TSC Średnia 5006 2020-08-06
Templiner Artur 2005 Berliner TSC Średnia 1500150 2020-08-06
Puternicka Joanna 02550 1987 KInO ORIENTOP, Wrocław Średnia 9870922 78 2020-08-08
Schmiedeberg Anke 1967 SV Turbine Neubrandenburg Rodzinna 6006 2020-07-12
Mazan Kacper 2016 KOS BnO, Szczecin Rodzinna 8260716 2020-08-08
Wołochowicz Władysław 00886 1947 KOS BnO, Szczecin M70 427591 226 2020-08-09
Wollenberg Bernd 1948 KOS BnO, Szczecin M70 80880881 2020-08-03
Gliński Henryk 01324 1950 KS Artemis, Wrocław M70 305974 726 2020-07-17
Seefeld Karl-Heinz 1953 OSV Uslar M65 531606 2020-08-05
Gackowski Bogdan 00846 1953 PKO Harpagan, Gdańsk M65 8516949 393 2020-07-24
Krochmal Andrzej 00528 1956 KS Spójnia, Warszawa M60 8040156 1039 2020-08-08
Pietrusiński Marek 01323 1956 KS Artemis, Wrocław M60 2035173 747 2020-07-17
Janowski Piotr 01527 1965 KS Spójnia, Warszawa M55 435227 35 2020-07-24
Niessner Piotr 02725 1963 WKS Wawel, Kraków M55 8200663 1128 2020-07-28
Dyzio Włodzimierz 01533 1961 WKS Wawel, Kraków M55 8650900 820 2020-08-08
Bettin Renato 1965 Or. Swallows Noale M55 425710 2020-07-31
Finkenstaedt Björn 1968 OLV Potsdam M50 8657683 2020-07-10
Słoński Marek 03192 1969 WKS Wawel, Kraków M50 8172888 933 2020-08-08
Michalak Tomasz 02981 1969 UNTS, Warszawa M50 8180169 1131 2020-07-24
Witkowski Adam 00158 1970 UKS Azymut 45, Gdynia M50 8150570 918 2020-08-07
Urbaniak Krzysztof 00522 1967 Indywidualny Mazowsze M50 8640904 1120 2020-07-28
Demmig Sven 1966 Kaulsdorfer OLV Berlin M50 8200466 2020-07-31
Trösch Urs 1966 Berliner TSC M50 9660820 2020-08-06
Mossakowski Przemysław 01758 1960 Indywidualny Mazowsze M50 8091816 866 2020-08-06
SCHMIEDEBERG Nils 1967 SV Turbine Neubrandenburg M45 2020-07-10
Kalsztein Karol 00985 1974 PKO Harpagan, Gdańsk M45 8515547 628 2020-07-24
Krasuski Bartłomiej 02210 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa M45 8040670 723 2020-08-07
Lange Udo 1974 SV IHW Alex 78 e.V. M45 8151271 2020-07-31
Madella Remo 1971 Pol.PuntoNord M45 8680058 2020-07-29
Mol Krzysztof 02866 1975 HKS Azymut, Mochy M45 8636515 946 2020-07-20
Nowak Remigiusz 00907 1972 KS Hades, Poznań M45 8000833 1139 2020-07-21
Filipiak Marek 04414 1973 KS Hades, Poznań M45 8000830 972 2020-07-21
Wolniewicz Paweł 1973 Indywidualny Wielkopolskie M45 2020-07-24
Krasuski Marcin 02688 1972 OK! Sport, Warszawa M45 8060972 1056 2020-08-06
Uhlemann Andreas 1975 ESV Lok Berlin-Schöneweide M45 8000895 2020-08-07
Butryn Krzysztof 1976 ButrynTeam M40 7675002 2020-08-07
Łątkowski Krzysztof 1979 KB MANIAC Poznań M40 8328477 2020-08-09
Golinowski Paweł 02892 1979 Indywidualny Dolnośląskie M40 8648666 1017 2020-07-19
Distler Carl 1976 Berliner Turnerschaft M40 8657685 2020-08-09
Włodarczyk Łukasz 03889 1980 UKS Traper, Złocieniec M40 8004603 551 2020-07-22
Duda Tomasz 04529 1976 UKS Traper, Złocieniec M40 665 2020-07-22
Tkaczuk Tomasz 03253 1979 UKS Azymut, Pabianice M40 8160579 1175 2020-08-07
Fiedorowicz Szczepan 02906 1976 UKS Traper, Złocieniec M40 1997225 937 2020-07-22
Biolik Grzegorz 02177 1976 UNTS, Warszawa M40 8210276 582 2020-08-02
Ciećwierz Sławomir 04338 1979 UKS Azymut 45, Gdynia M40 8270379 900 2020-08-07
BAŁDYGA Daniel 1980 12BZ M40 8009221 2020-07-07
Cych Piotr 00718 1968 WKS Śląsk, Wrocław M40 8091968 162 2020-08-05
Sitnicki Mariusz 04379 1977 Indywidualny lubuskie M40 8648674 320 2020-08-05
Filipek Marcin 1983 12 BZ M35 8648780 2020-07-26
Dzietczyk Kamil 1983 KS Aktywne, Choszczno M35 8661481 2020-08-08
Stężycki Grzegorz 04684 1982 Indywidualny lubuskie M35 8648671 580 2020-08-06
Schwartz Matthias 1981 Berliner Turnerschaft M35 8719081 2020-08-09
Wojciech Sebastian 04542 1983 Indywidualny Wielkopolskie M35 746 2020-07-16
Surma Grzegorz 1983 PKO Harpagan, Gdańsk M35 1416918 2020-08-07
Scheurer Michael 1991 OLV-Marta M21 8269030 2020-08-03
Dzioba Mateusz 01101 1995 MKS Paulinum, Jelenia Góra M21 8650822 929 2020-08-01
Filipiak Mateusz 04415 1998 KS Hades, Poznań M21 8000832 774 2020-07-21
Fleiss Sebastian 1996 KOS BnO, Szczecin M21 80880882 2020-08-07
Tenani Alessio 1979 Pol.Masi M21 8160979 2020-07-28
Kraszewski Przemysław 04836 1997 Indywidualny Dolnośląskie M21 8648667 591 2020-08-09
Buganè Nicolò 1996 Pol.Masi M21 8050996 2020-07-29
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha, Warszawa M21 8198611 1098 2020-08-09
Kalata Michał 00853 1989 MKS Paulinum, Jelenia Góra M21 8160889 981 2020-08-04
Michalak Kacper 02980 2001 UNTS, Warszawa M20 8655941 915 2020-07-24
Jończy Jakub 03104 2003 MKS Paulinum, Jelenia Góra M18 8071103 945 2020-08-01
Kula Mateusz 03666 2003 KOS BnO, Szczecin M18 8636996 1102 2020-08-09
Tarnawski Jan 03834 2003 WKS Wawel, Kraków M18 8030914 478 2020-08-09
Kwiatkowski Olaf 03968 2005 KOS BnO, Szczecin M16 8050605 132 2020-08-09
Lange Jonas 2004 SV IHW Alex 78 e.V. M16 8629608 2020-07-31
Wójcik Paweł 02991 2005 WKS Wawel, Kraków M16 8664651 974 2020-08-08
Czyński Miłosz 03443 2004 KOS BnO, Szczecin M16 9201349 837 2020-08-09
Muller Wiktor 02578 2004 UMKS, Kwidzyn M16 8040409 940 2020-08-09
Janowski Filip 03506 2005 KS Spójnia, Warszawa M16 888966 99 2020-07-24
Stopczyński Bartosz 04093 2006 BKS Wataha, Warszawa M14 8220606 994 2020-08-09
Dubro Lev 04829 2006 UKS Traper, Złocieniec M14 682381 27 2020-07-22
Lambertini Sebastiano 2006 Pol.Masi M14 8023010 2020-07-29
Kozel Mikołaj 04130 2006 PKO Harpagan, Gdańsk M14 8518349 271 2020-07-29
Pisarek Kordian 04263 2006 WKS Wawel, Kraków M14 8000583 815 2020-08-08
Kociuba Kajetan 04785 2006 KOS BnO, Szczecin M14 8260717 356 2020-08-09
Pachucki Tymoteusz 04395 2007 BKS Wataha, Warszawa M14 8199587 830 2020-08-09
Maciejewski Bartłomiej 03943 2006 BKS Wataha, Warszawa M14 8092006 1184 2020-08-09
Kumbier Lionel 2008 Berliner Turnerschaft M12 8118208 2020-08-09
Fischer Leander 2009 OLV Potsdam M12 8654362 2020-08-09
Szymanowski Natan 04920 2011 UKS Traper, Złocieniec M10N 682382 0 2020-07-22
Duda Łukasz 04142 2011 UKS Traper, Złocieniec M10N 9202031 941 2020-07-22
Borek Adam 04144 2012 UKS Traper, Złocieniec M10N 682391 0 2020-07-22
Korff Ulrike 1963 SC Achmer K55 19081963 2020-08-05
Witkowska Izabela 00238 1970 UKS Azymut 45, Gdynia K50 8130303 1023 2020-08-07
Bringezu Kristina 1969 OLV Potsdam K50 8291069 2020-08-06
Kubald Katrin 1969 Kaulsdorfer OLV Berlin K50 8150269 2020-07-31
Bugaj Teresa 03313 1968 WKS Wawel, Kraków K50 8000390 1039 2020-07-22
Trykozko Urszula 02691 1969 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa K45 8072469 697 2020-07-24
Filipiak Agnieszka 04413 1975 KS Hades, Poznań K45 2067831 1091 2020-07-21
Borek Monika 04531 1979 UKS Traper, Złocieniec K40 8650885 0 2020-07-22
Zbroja-Nowak Justyna 00915 1980 KS Hades, Poznań K40 8000828 1083 2020-07-21
Golinowska Elżbieta 03675 1980 HKS Azymut, Mochy K40 8636514 478 2020-07-19
Alabrudzińska Agnieszka 1985 12 BZ K35 8648779 2020-07-06
Bańska-Bodziona Aneta 04287 1979 Indywidualny Dolnośląskie K35 516 2020-07-26
Dybka Katarzyna 1983 12BZ K35 8648767 2020-07-22
Biolik Agnieszka 02178 1977 UNTS, Warszawa K35 8197778 697 2020-08-02
Matyba Anna 01569 1996 WKS Grunwald, Poznań K21 887091 0 2020-08-05
Gruchala Natalia 04764 1996 PKO Harpagan, Gdańsk K21 8518347 318 2020-07-31
Zagonel Viola 1993 Pol.Masi K21 8140893 2020-07-30
Bąkowska Dominika 04215 1992 PKO Harpagan, Gdańsk K21 8517347 213 2020-07-24
Wollenberg Grit 1986 KOS BnO, Szczecin K21 748130 2020-08-03
Gorczyca Maria 02971 1997 WKS Grunwald, Poznań K21 2067844 110 2020-08-05
Berger Anne-Lea 1991 OLV-Marta K21 8004288 2020-08-03
Gierlach Julia 1995 KOS BnO, Szczecin K21 8237897 2020-08-03
Topór Magdalena 02935 2001 WKS Wawel, Kraków K20 8650894 947 2020-08-08
Bączek Małgorzata 2001 WKS Wawel Kraków K20 8636995 2020-08-08
Filipiak Adrianna 04153 2003 KS Hades, Poznań K18 8000831 1046 2020-07-21
Sadzikowska Magdalena 03453 2003 KOS BnO, Szczecin K18 2090689 81 2020-08-09
Słońska Zofia 03191 2002 WKS Wawel, Kraków K18 8120514 897 2020-08-08
Pieragowska Julia 04434 2005 UKS Traper, Złocieniec K16 8650886 546 2020-07-22
Wolniewicz Natalia 2004 Indywidualny Wielkopolskie K16 2020-07-24
Muller Iga 02764 2005 UMKS, Kwidzyn K16 8051213 1083 2020-08-09
Niessner Pola 03651 2007 WKS Wawel, Kraków K16 8000393 1172 2020-08-08
Urban Aneta 02910 2004 UKS Traper, Złocieniec K16 8650897 688 2020-07-22
Słońska Antonina 03190 2007 WKS Wawel, Kraków K16 8640921 1187 2020-08-08
Szczurko Paulina 03545 2005 UKS Traper, Złocieniec K16 8650896 582 2020-07-22
Lamparska Maja 03832 2005 WKS Wawel, Kraków K16 8636994 377 2020-08-08
Michno Marta 03937 2005 WKS Wawel, Kraków K16 8650881 630 2020-08-08
Mikuła Daria 03960 2007 KOS BnO, Szczecin K14 8073012 1031 2020-08-09
Uciechowska Amelia 04035 2006 UKS Arkady, Raszków K14 2016206 288 2020-08-08
Dargacz Paulina 04488 2007 PKO Harpagan, Gdańsk K14 8517349 876 2020-07-24
Borek Alicja 03314 2007 UKS Traper, Złocieniec K14 8650898 709 2020-07-22
Uhlemann Livia 2006 ESV Lok Berlin-Schöneweide K14 8000889 2020-08-07
Fischer Mila 2007 OLV Potsdam K14 8654361 2020-08-09
Kula Maja 03962 2007 KOS BnO, Szczecin K14 8434123 1077 2020-08-09
Mikuła Iga 03959 2007 KOS BnO, Szczecin K14 8300107 972 2020-08-09
Włodarczyk Wiktoria 03546 2008 UKS Traper, Złocieniec K12 8650883 1032 2020-07-22
Rokita Antonina 04848 2008 PKO Harpagan, Gdańsk K12 2057126 31 2020-07-31
Wolniewicz Agata 2008 Indywidualny Wielkopolskie K12 2020-07-24
Uciechowska Oliwia 04416 2009 UKS Arkady, Raszków K12 2016195 25 2020-08-08
Stempniewska Nadia 04139 2008 UKS Traper, Złocieniec K12 9202029 791 2020-07-22
Motylińska Anastazja 04528 2008 UKS Traper, Złocieniec K12 9202025 530 2020-07-22
Porzycz Małgorzata 04252 2008 UKS Siódemka, Rumia K12 8515505 918 2020-08-05
Duda Kornelia 04141 2009 UKS Traper, Złocieniec K12 8650895 906 2020-07-22
Nowak Zofia 03702 2008 KS Hades, Poznań K12 2067840 512 2020-07-21
Osak Zuzanna 04145 2011 UKS Traper, Złocieniec K10N 9202030 33 2020-07-22
Wieszaczewski Jacek 02549 1985 KInO ORIENTOP, Wrocław Długa 852702 0 2020-08-08
Scholz Paul 1997 Berliner TSC Długa 9300397 2020-08-06