Zgłoszenia na nadchodzące zawody

Nazwa Data Strona www Etapy
MP i MPW w klasycznym i sztafetowym BnO 2024/09/14 - 2024/09/15 https://www.empeki.pl/
Pokaż
Sudety Cup 2024/07/25 - 2024/07/28 https://sudetycup.pl/
Pokaż
Pokaż
Pokaż
Pokaż
XXIX Puchar Bałtyku 2024/08/16 - 2024/08/18 https://balticcup.org.pl
Pokaż
Pokaż
Pokaż
43. Wawel Cup 2024/07/11 - 2024/07/14 https://wawelcup.pl/pl/
Pokaż
Pokaż
Pokaż
Pokaż
Pokaż
Dzienny Azymut 2024/09/05 https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy
Pokaż
Kuyavia Cup 2025/05/10 - 2025/05/11
Pokaż
Pokaż
X Warszawska Mila 2024/09/07 - 2024/09/08 http://www.warszawskamila.pl
Pokaż
Pokaż
Pokaż
Patria Cup 2024/07/05 - 2024/07/07 http://patriacup.pl/
Pokaż
Pokaż
Pokaż
Klubowe Mistrzostwa Polski 2. Runda 2024/09/20 - 2024/09/22 http://2kmp2024.pl/
Pokaż
Pokaż
Pokaż
Dolnośląski Festiwal Bieg u na Orientację 2024/09/29 http://www.orientpark.pl
Pokaż
Gdańsk City Race 2024/08/30 - 2024/09/01 https://www.harpagan.pl/gcr/
Pokaż
Pokaż
Pokaż
MP, MPW w długodystansowym BnO 2024/10/20
Pokaż

Minione


Nazwa Data Strona www Etapy
Mazury Cup 2024/06/28 - 2024/06/30 https://mazurycup.pl
Etap 1 Czarny Piec   Term. zgłoszeń: 2024-06-17 (pierwszy: 2024-04-30) Pokaż
Etap 2 Jezioro Gim   Term. zgłoszeń: 2024-06-17 (pierwszy: 2024-04-30) Pokaż
Etap 3 Bałdzki Piec   Term. zgłoszeń: 2024-06-17 (pierwszy: 2024-04-30) Pokaż
Grand Prix Polonia 2024/06/22 - 2024/06/24 https://bno.szczecin.pl/grand-prix-polonia-2024/
Etap 1 Szczecin   Term. zgłoszeń: 2024-06-10 (pierwszy: 2024-03-25) Pokaż
Etap 2 Szczecin   Term. zgłoszeń: 2024-06-10 (pierwszy: 2024-03-25) Pokaż
Etap 3 Szczecin   Term. zgłoszeń: 2024-06-10 (pierwszy: 2024-03-25) Pokaż