Nazwa Data Organizatorzy Obsługa SI Dodano Status wyników Pkt. rank
Powitanie Wiosny - Etap 1 2021-03-20 MKS Metalowiec, Łódź Marcin Fastyn 2021-03-23
XXXVIII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - 1 runda - Etap 1 2021-03-27 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie
Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w długodystansowym bno - Etap 1 2021-03-28 UMKS, Kwidzyn
Tajemnice Dolnego Śląska - prolog - Prolog 2021-04-09 UKS Orientpark.pl, Iwiny
Tajemnice Dolnego Śląska - Skalny sprint 2021-04-10 UKS Orientpark.pl, Iwiny
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 2021-04-10 UKS Orientpark.pl, Iwiny
Kuyavia Cup - Etap 1 2021-04-10 WKS Grunwald, Poznań Orientharper.pl 2021-06-01
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 2021-04-11 UKS Orientpark.pl, Iwiny
Kuyavia Cup - Etap 2 2021-04-11 WKS Grunwald, Poznań Orientharper.pl 2021-06-01
Mistrzostwa Olsztynka w BnO - ODWOŁANE - Etap 1 2021-04-17 UMKS ORKAN, Ostróda
VII Warszawska Mila - Etap 2 2021-04-24 KS Spójnia, Warszawa Zazu Sport 2021-05-10
VII Warszawska Mila - Etap 1 2021-04-24 KS Spójnia, Warszawa Zazu Sport 2021-05-10
VII Warszawska Mila - Etap 3 2021-04-25 KS Spójnia, Warszawa Zazu Sport
Bukowa Cup 8 - Etap 1 2021-04-30 KOS BnO, Szczecin 2021-05-04
Bukowa Cup 8 - PreO 2021-05-01 KOS BnO, Szczecin
Bukowa Cup 8 - Etap 2 2021-05-01 KOS BnO, Szczecin 2021-05-04
Puchar Podkarpacia - Runda I - Etap 1 2021-05-01 UKS Azymut, Dębów Orientharper.pl
Bukowa Cup 8 - Etap 3 2021-05-01 KOS BnO, Szczecin 2021-05-04
Bukowa Cup 8 - Leśny Sprint 2021-05-01 KOS BnO, Szczecin 2021-05-04
Puchar Podkarpacia - Runda I - Etap 2 2021-05-01 UKS Azymut, Dębów Orientharper.pl
Bukowa Cup 8 - Etap 5 2021-05-02 KOS BnO, Szczecin 2021-05-04
Bukowa Cup 8 - TempO 2021-05-02 KOS BnO, Szczecin
Bukowa Cup 8 - Etap 4 2021-05-02 KOS BnO, Szczecin 2021-05-04
Bukowa Cup 8 - Etap 6 2021-05-03 KOS BnO, Szczecin 2021-05-04
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Średniodystansowym BnO - Etap 1 2021-05-03 AZS UMCS, Lublin 2021-05-19
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 2 2021-05-08 UKS Falenica, Warszawa Marcin Krasuski 2021-05-14
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 1 2021-05-08 UKS Falenica, Warszawa Marcin Krasuski 2021-05-14
MP i MPW w nocnym i średniodystansowym BnO - Bieg nocny 2021-05-08 UNTS, Warszawa Zazu Sport 2021-05-09
MP i MPW w nocnym i średniodystansowym BnO - Trening 2021-05-08 UNTS, Warszawa Zazu Sport Nie dotyczy
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 3 2021-05-09 UKS Falenica, Warszawa Marcin Krasuski 2021-05-14
MP i MPW w nocnym i średniodystansowym BnO - Bieg średniodystansowy 2021-05-09 UNTS, Warszawa Zazu Sport 2021-05-09
Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - KMP - sprint 2021-05-14 UKS Orientuś, Łódź Marcin Fastyn 2021-05-24
European Orienteering Championships 2021 - Knock out Sprint 2021-05-14
Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - KMP - klasyk 2021-05-15 UKS Orientuś, Łódź Marcin Fastyn 2021-05-24
XII Puchar Puszczy Piskiej - Bieg klasyczny 2021-05-16 UKS Technik, Ruciane-Nida 2021-08-06
Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - KMP - sztafety 2021-05-16 UKS Orientuś, Łódź Marcin Fastyn
European Orienteering Championships 2021 - Sprint 2021-05-16
MP i MPW w sprinterskiej i średniodystansowej RJnO - Etap 2 2021-05-22 Śląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Krasuski 2021-05-24
PN w RJnO - Etap 2 2021-05-22 Śląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Krasuski 2021-05-24
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w klasycznym BnO - Etap 1 2021-05-22 UKS Azymut 45, Gdynia Zazu Sport 2021-09-30
PN w RJnO - Etap 1 2021-05-22 Śląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Krasuski 2021-05-24
XXXII Puchar Ślęży - Etap 1 2021-05-22 WKS Śląsk, Wrocław 2021-05-24
MP i MPW w sprinterskiej i średniodystansowej RJnO - Etap 1 2021-05-22 Śląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Krasuski 2021-05-24
PN w RJnO - Etap 3 2021-05-23 Śląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Krasuski 2021-05-24
XXXII Puchar Ślęży - Etap 2 2021-05-23 WKS Śląsk, Wrocław 2021-05-24
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego na dystansie sprinterskim - Etap 1 2021-05-23 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2021-09-30
KMP w RJnO - Etap 3 2021-05-23 Śląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Krasuski 2021-05-24
MP i MPW w klasycznym i sztafetowym BnO - Trening 2021-05-28 MKS Paulinum, Jelenia Góra Orientharper.pl
XVII Mistrzostwa Kobułt - Etap 1 2021-05-29 UMKS ORKAN, Ostróda 2021-06-09
MP i MPW w klasycznym i sztafetowym BnO - MP - klasyk 2021-05-29 MKS Paulinum, Jelenia Góra Orientharper.pl 2021-06-01
MP i MPW w klasycznym i sztafetowym BnO - MP - sztafety 2021-05-30 MKS Paulinum, Jelenia Góra Orientharper.pl
Pomerania O-Festival - E1 RJnO (KMP) 2021-06-03 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2021-06-18
Pomerania O-Festival - E1 BnO 2021-06-03 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2021-06-18
Puchar Najmłodszych w BnO - Etap 1 2021-06-04 HKS Azymut, Mochy 2021-06-18
Pomerania O-Festival - E2 RJnO (KMP) 2021-06-04 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2021-06-18
Pomerania O-Festival - E2 BnO 2021-06-04 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2021-06-18
Pomerania O-Festival - E3 RJnO (MP, KMP) 2021-06-05 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2021-06-18
Puchar Najmłodszych w BnO - Etap 2 2021-06-05 HKS Azymut, Mochy 2021-06-18
Pomerania O-Festival - E3 BnO 2021-06-05 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2021-06-18
Pomerania O-Festival - E4 BnO 2021-06-06 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2021-06-18
Puchar Najmłodszych w BnO - Etap 3 2021-06-06 HKS Azymut, Mochy
Pomerania O-Festival - E4 RJnO (MP, KMP) 2021-06-06 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2021-06-18
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w sprinterskim BnO - Etap 1 2021-06-12 KOS BnO, Szczecin 2021-06-16
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w średniodystansowym BnO - Etap 1 2021-06-12 KOS BnO, Szczecin 2021-06-16
Puchar Podkarpacia - Runda II - Etap 1 2021-06-12 UKS Azymut, Dębów Orientharper.pl
Puchar Podkarpacia - Runda II - Etap 2 2021-06-12 UKS Azymut, Dębów Orientharper.pl
Mistrzostwa Powiatu Polickiego w BnO - Etap 1 2021-06-13 KOS BnO, Szczecin 2021-06-16
Izery Cup - Etap 2 2021-06-19 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Fastyn 2021-07-01
Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - Etap 1 2021-06-19 WKS Wawel, Kraków
Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - Etap 2 2021-06-19 WKS Wawel, Kraków
Izery Cup - Etap 1 2021-06-19 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Fastyn 2021-07-01
Mistrzostwa Mazowsza w RJnO - Etap 1 2021-06-19 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 2021-08-06
Puchar Pomorza w sprinterskim bno - Etap 1 2021-06-19 UMKS, Kwidzyn 2021-10-11
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno - Etap 1 2021-06-19 UMKS, Kwidzyn 2021-10-11
Izery Cup - Etap 3 2021-06-20 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Fastyn 2021-07-01
XXXVIII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - 8 runda - Etap 1 2021-06-20 2021-10-09
Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - Etap 3 2021-06-20 WKS Wawel, Kraków
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 4 2021-06-20 UKS Falenica, Warszawa Marcin Krasuski 2022-03-29
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 5 2021-06-20 UKS Falenica, Warszawa Marcin Krasuski 2022-03-29
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 1 2021-06-26 UKS Falenica, Warszawa Marcin Krasuski 2022-03-29
Limanowa Cup - Etap 1 2021-06-26 UKS Patria, Młynne Orientharper.pl 2021-08-30
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 2 2021-06-27 UKS Falenica, Warszawa Marcin Krasuski 2022-03-29
Limanowa Cup - Etap 2 2021-06-27 UKS Patria, Młynne Orientharper.pl 2021-08-30
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 3 2021-06-27 UKS Falenica, Warszawa Marcin Krasuski 2022-03-29
Limanowa Cup - Etap 3 2021-06-28 UKS Patria, Młynne Orientharper.pl 2021-08-31
World Orienteering Championships 2021 - Sprint final 2021-07-03
World Orienteering Championships 2021 - Sprint qualification 2021-07-03
World Orienteering Championships 2021 - Middle final 2021-07-06
World Orienteering Championships 2021 - Middle qualification 2021-07-06
World Orienteering Championships 2021 - Long 2021-07-09
40. Wawel Cup - Etap 1 2021-07-14 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl 2021-08-31
40. Wawel Cup - Etap 2 2021-07-15 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl 2021-08-31
40. Wawel Cup - Etap 3 2021-07-16 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl 2021-08-31
40. Wawel Cup - Etap 4 2021-07-17 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
40. Wawel Cup - Etap 5 2021-07-18 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl 2021-08-31
Sudety Cup - Etap 1 2021-07-29 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl 2021-08-29
Sudety Cup - Etap 2 2021-07-30 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
Sudety Cup - Etap 3 2021-07-31 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl 2021-08-29
Sudety Cup - Etap 4 2021-08-01 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
Grand Prix Polonia 2021 - Etap 1 2021-08-06 KS Hades, Poznań 2021-08-30
Grand Prix Polonia 2021 - Etap 2 2021-08-07 KS Hades, Poznań 2021-08-30
Grand Prix Polonia 2021 - Sprint 2021-08-07 KS Hades, Poznań
Grand Prix Polonia 2021 - Etap 3 2021-08-08 KS Hades, Poznań 2021-08-30
XXVI Puchar Bałtyku - Etap 1 2021-08-13 UKS Siódemka, Rumia 2021-08-25
XXVI Puchar Bałtyku - Etap 2 2021-08-14 UKS Siódemka, Rumia 2021-08-25
XXVI Puchar Bałtyku - Etap 3 2021-08-15 UKS Siódemka, Rumia 2021-08-25
XVII Grand Prix Pomorza - Etap 1 2021-08-20 UKS Azymut 45, Gdynia Zazu Sport 2021-08-25
XVII Grand Prix Pomorza - Etap 2 2021-08-21 UKS Azymut 45, Gdynia Zazu Sport 2021-08-25
XVII Grand Prix Pomorza - Etap 3 2021-08-22 UKS Azymut 45, Gdynia Zazu Sport 2021-08-25
Pomorze Sprint Cup 2021 - Etap 1 (WRE) 2021-08-27 UMKS, Kwidzyn Orientharper.pl 2021-08-31
Pomorze Sprint Cup 2021 - Etap 3 2021-08-28 UMKS, Kwidzyn Orientharper.pl 2021-08-31
Pomorze Sprint Cup 2021 - Etap 2 2021-08-28 UMKS, Kwidzyn Orientharper.pl 2021-08-31
Pomorze Sprint Cup 2021 - Etap 4 (WRE) 2021-08-29 UMKS, Kwidzyn Orientharper.pl 2021-08-31
MP i MPW w biegu sprinterskim i sztafetach sprinterskich - MP - sprint 2021-09-04 WKS Grunwald, Poznań Orientharper.pl 2021-09-10
MP i MPW w biegu sprinterskim i sztafetach sprinterskich - MP - sztafety sprinterskie 2021-09-05 WKS Grunwald, Poznań Orientharper.pl
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Etap 1 2021-09-05 KS Artemis, Wrocław 2021-10-25
Gdańsk City Race - Etap 1 2021-09-10 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2021-10-06
Dolnośląski Festiwal Biegu na Orientacje - Etap 1 2021-09-11 UKS Orientpark.pl, Iwiny 2021-09-27
Dolnośląski Festiwal Biegu na Orientacje - Etap 2 2021-09-11 UKS Orientpark.pl, Iwiny 2021-09-28
Gdańsk City Race - Etap 2 2021-09-11 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2021-10-06
Finnish Championships - Sprint 2021-09-11
Gdańsk City Race - Etap 3 2021-09-12 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2021-10-06
Dolnośląski Festiwal Biegu na Orientacje - Etap 3 2021-09-12 UKS Orientpark.pl, Iwiny 2021-09-28
VII Puchar Elbląga - Etap 1 2021-09-18 UMKS ORKAN, Ostróda 2021-09-22
VII Puchar Elbląga - Etap 2 2021-09-19 UMKS ORKAN, Ostróda 2021-09-22
Puchar Paulinum - Etap 1 2021-09-19 MKS Paulinum, Jelenia Góra 2021-09-19
Puchar Paulinum - Etap 2 2021-09-19 MKS Paulinum, Jelenia Góra 2021-09-19
Klubowe Mistrzostwa Polski II Runda - Etap 1 2021-09-24 KOS BnO, Szczecin 2021-09-27
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Sprinterskim Biegu na Orientacje - Etap 1 2021-09-25 Lubelski Związek Orientacji Sportowej 2021-10-29
MP i MPW w długodystnsowej i sztafetowej 2-zmianowej RJnO, KMP na dystansie średnim - Etap 3 2021-09-25 LUKS Azymek, Zdzieszowice 2021-11-25
National Event Swiss-O - Middledistance 2021-09-25
MP i MPW w długodystnsowej i sztafetowej 2-zmianowej RJnO, KMP na dystansie średnim - Etap 1 2021-09-25 LUKS Azymek, Zdzieszowice 2021-10-29
RYBINO XVIII - Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym BnO - Zawody 2021-09-25 UKS Reflex, Rybnik Marcin Fastyn 2021-09-26
Klubowe Mistrzostwa Polski II Runda - Etap 2 2021-09-25 KOS BnO, Szczecin 2021-09-27
National Event Swiss-O - Long 2021-09-26
MP i MPW w długodystnsowej i sztafetowej 2-zmianowej RJnO, KMP na dystansie średnim - Etap 2 2021-09-26 LUKS Azymek, Zdzieszowice
Klubowe Mistrzostwa Polski II Runda - Etap 3 2021-09-26 KOS BnO, Szczecin 2021-09-27
RYBINO XVIII - Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym BnO - Start treningowy 2021-09-26 UKS Reflex, Rybnik Marcin Fastyn
Orienteering World Cup Round 3 - Long 2021-09-30
MMM Strefa C - Etap 1 2021-10-02 KS Hades, Poznań 2021-10-06
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w BnO. Strefa A. - Etap 3 2021-10-02 UMKS ORKAN, Ostróda
MMM Strefa D - Etap 1 2021-10-02 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl 2021-10-07
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w BnO. Strefa A. - Etap 1 2021-10-02 UMKS ORKAN, Ostróda 2021-10-03
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa B (LBL-LDZ-MAZ-PDL) / VII PUCHAR BIELAN - Sprint 2021-10-02 BKS Wataha, Warszawa Zazu Sport 2021-10-06
MMM Strefa C - Etap 3 2021-10-02 KS Hades, Poznań
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 1 2021-10-02 UKS Falenica, Warszawa Marcin Krasuski 2022-03-29
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa B (LBL-LDZ-MAZ-PDL) / VII PUCHAR BIELAN - Sztafeta 2021-10-02 BKS Wataha, Warszawa Zazu Sport
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 2 2021-10-03 UKS Falenica, Warszawa Marcin Krasuski 2022-03-29
MMM Strefa D - Etap 3 2021-10-03 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 3 2021-10-03 UKS Falenica, Warszawa Marcin Krasuski 2022-03-29
MMM Strefa C - Etap 2 2021-10-03 KS Hades, Poznań 2021-10-08
MMM Strefa D - Etap 2 2021-10-03 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl 2021-10-07
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa B (LBL-LDZ-MAZ-PDL) / VII PUCHAR BIELAN - Klasyk 2021-10-03 BKS Wataha, Warszawa Zazu Sport 2021-10-06
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w BnO. Strefa A. - Etap 2 2021-10-03 UMKS ORKAN, Ostróda 2021-10-03
Mistrzostwa Mazowsza w Nocnym BnO - M.Maz.Noc 2021-10-09 KOS Warszawa Zazu Sport
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Etap 2 2021-10-09 KS Artemis, Wrocław 2021-10-25
Mistrzostwa Mazowsza w BnO - sprint 2021-10-09 UNTS, Warszawa 2021-10-10
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym BnO - Etap 1 2021-10-09 UKS Siódemka, Rumia 2021-10-30
Otwarte Mistrzostwa Pabianic - bieg średniodystansowy 2021-10-09 UKS Azymut, Pabianice Zazu Sport 2021-10-21
Mistrzostwa Gdyni - Puchar Pomorza w klasycznym BnO - Etap 1 2021-10-10 UKS Azymut 45, Gdynia Zazu Sport 2021-10-29
Mistrzostwa Mazowsza w BnO - klasyk 2021-10-10 UNTS, Warszawa 2021-10-10
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Orientacji Precyzyjnej - Etap 1 2021-10-10 KInO ORIENTOP, Wrocław
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Etap 3 2021-10-17 KS Artemis, Wrocław 2021-10-25
MP i MPW w Długodystansowym BnO - MP i MPW Long 2021-10-17 KOS Warszawa Zazu Sport 2021-10-21
Długodystansowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego na dystansie klasycznym - Etap 1 2021-10-23 UKS Siódemka, Rumia 2021-10-30
Mistrzostwa Mazowsza w średniodystansowym BnO - Etap 1 2021-10-23 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2021-11-14
Mistrzostwa Gdańska i Puchar Pomorza na dystansie średnim - Etap 1 2021-10-24 PKO Harpagan, Gdańsk 2021-10-25
XXIII Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - Etap 1 2021-10-29 MKS Metalowiec, Łódź Marcin Fastyn 2021-11-03
XIII RUNDA MISTRZOSTW POMORZA I KUJAW – MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO – BIEG KLASYCZNY - bieg klasyczny 2021-10-30 UKS Traper, Złocieniec Joanna Kotkowiak 2021-10-30
XIV RUNDA MISTRZOSTW POMORZA I KUJAW – BIEG ŚREDNIODYSTANSOWY - bieg średniodystansowy 2021-10-31 UKS Traper, Złocieniec Joanna Kotkowiak 2021-10-31
XXVIII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - 15 runda Toruń - Etap 1 2021-11-06 MKS Skarmat, Toruń
XXVIII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - runda 16. Balczewo - Etap 1 2021-11-07 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie