Nazwa Data Organizatorzy Obsługa SI Dodano Status wyników Pkt. rank
MP i MPW oraz PN w Narciarskim BnO - zmiana terminu - Klasyk 2022-02-05
MP i MPW oraz PN w Narciarskim BnO - zmiana terminu - Średni 2022-02-06
MP i MPW oraz PN w Narciarskim BnO - Etap 1 2022-02-19
MP i MPW oraz PN w Narciarskim BnO - Etap 2 2022-02-19
MP i MPW oraz PN w Narciarskim BnO - Etap 3 2022-02-20
Mistrzostwa Warmii i Mazur - Runda 1 - Etap 1 2022-02-26 UMKS ORKAN, Ostróda 2022-03-29
Mistrzostwa Bydgoszczy w biegu na orientację - Etap 2 2022-03-05 HKS Azymut, Mochy
Mistrzostwa Bydgoszczy w biegu na orientację - Etap 1 2022-03-05 HKS Azymut, Mochy
Mistrzostwa Bydgoszczy w biegu na orientację - Etap 3 2022-03-06 HKS Azymut, Mochy
Wyspa O-Cup - Etap 2 2022-03-12 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2022-03-30
Otwarte Mistrzostwa Torunia w Biegu na Orientację, XXIX Mistrzostwa Pomorza i Kujaw runda 1. - Etap 1 2022-03-12 MKS Skarmat, Toruń
Wyspa O-Cup - Etap 1 2022-03-12 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2022-03-30
Wyspa O-Cup - Etap 3 2022-03-13 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2022-03-30
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w BnO, XXIX Mistrzostwa Pomorza i Kujaw runda 2. - Etap 1 2022-03-13 MKS Skarmat, Toruń
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym bno. ZAWODY W TYM TERMINIE ODWOŁANE!!! - Etap 1 2022-03-19 UMKS, Kwidzyn
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 1 2022-03-19 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek 2022-04-29
Puchar Przedwiośnia - Etap 1 2022-03-19 HKS Azymut, Mochy
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 3 2022-03-20 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek 2022-04-29
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 2 2022-03-20 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek 2022-04-26
Puchar Pomorza w klasycznym bno - Etap 1 2022-03-26 UKS Azymut 45, Gdynia Jakub Białogrodzki 2022-03-29
Puchar Koziołka - Etap 1 2022-03-26 Lubelski Związek Orientacji Sportowej
XIX Powitanie Wiosny - Etap 1 2022-03-26 MKS Metalowiec, Łódź Marcin Fastyn
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w klasycznym BnO - Etap 1 2022-03-26 KOS BnO, Szczecin Joanna Kotkowiak 2022-03-31
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w RJnO - Etap 1 2022-03-26 LUKS Azymek, Zdzieszowice 2022-05-17
Mistrzostwa Województwa w średniodystansowym bno - Etap 1 2022-03-27 UKS Azymut 45, Gdynia Jakub Białogrodzki 2022-03-29
Puchar Koziołka - Etap 2 2022-03-27 Lubelski Związek Orientacji Sportowej
Mistrzostwa o Puchar Wójt Gminy Świeszyno w średniodystansowym BnO - Etap 1 2022-03-27 KOS BnO, Szczecin Joanna Kotkowiak 2022-03-31
Wawel Spring Cup - Etap 1 2022-04-01 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl 2022-05-10
Wawel Spring Cup - Etap 2 2022-04-02 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl 2022-05-10
Wawel Spring Cup - Etap 3 2022-04-03 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl 2022-05-10
MP, MPW, PN w MTBO - średni 2022-04-09 KOS Warszawa Zazu Sport 2022-04-13
KMP w RJnO dystans sprinterski - dystans sprinterski 2022-04-09 KOS Warszawa Zazu Sport 2022-04-13
Kuyavia Cup - Etap 1 2022-04-09 WKS Grunwald, Poznań Orientharper.pl 2022-04-10
Mistrzostwa Mazowsza w Orientacji Precyzyjnej - Etap 1 2022-04-09 BKS Wataha, Warszawa
Kuyavia Cup - Etap 2 2022-04-10 WKS Grunwald, Poznań Orientharper.pl 2022-04-10
KMP w MTBO start masowy - start masowy 2022-04-10 KOS Warszawa Zazu Sport 2022-04-13
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Długodystansowym BnO - Etap 1 2022-04-10 Lubelski Związek Orientacji Sportowej
KMP w BnO I runda - Sprint 2022-04-22 UKS Orientpark.pl, Iwiny Orientharper.pl 2022-05-05
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 1 2022-04-23 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek 2022-04-28
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w RJnO - Etap 1 2022-04-23 LUKS Azymek, Zdzieszowice 2022-05-17
XIII Puchar Puszczy Piskiej, Mistrzostwa Warmii i Mazur - Runda 2 i 3 - E1 - bieg klasyczny 2022-04-23 UKS Technik, Ruciane-Nida Marek Sobiegraj 2022-04-25
KMP w BnO I runda - Klasyk 2022-04-23 UKS Orientpark.pl, Iwiny Orientharper.pl 2022-05-05
XIII Puchar Puszczy Piskiej, Mistrzostwa Warmii i Mazur - Runda 2 i 3 - E2 - bieg średniodystansowy 2022-04-24 UKS Technik, Ruciane-Nida Marek Sobiegraj 2022-04-25
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 3 2022-04-24 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek 2022-04-28
KMP w BnO I runda - Sztafeta leśna 2022-04-24 UKS Orientpark.pl, Iwiny Orientharper.pl
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 2 2022-04-24 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek 2022-04-28
Bukowa Cup IX - Etap 1 2022-04-29 KOS BnO, Szczecin Joanna Kotkowiak 2022-05-03
KMP w MTBO na dystansie klasycznym i pościgowym - Klasyk 2022-04-30 Podlaski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej Zazu Sport 2022-05-06
MP, MPW, PN w MTBO - start masowy 2022-04-30 Podlaski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej Zazu Sport 2022-05-06
Bukowa Cup IX - Etap 2 2022-04-30 KOS BnO, Szczecin Joanna Kotkowiak 2022-05-03
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - bieg klasyczny, Puchar Roztocza 1 runda - Etap 1 2022-04-30 UKS Azymut, Siedliska, Lubelski Związek Orientacji Sportowej 2022-06-02
Bukowa Cup IX - TempO 2022-04-30 KOS BnO, Szczecin Joanna Kotkowiak
Mistrzostwa Warmii i Mazur - Runda 4 oraz Mistrzostwa Olsztynka - Etap 1 2022-04-30 UMKS ORKAN, Ostróda 2022-05-01
MP, MPW, PN w MTBO - sprint 2022-05-01 Podlaski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej Zazu Sport 2022-05-06
KMP w MTBO na dystansie klasycznym i pościgowym - pościgowy 2022-05-01 Podlaski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej Zazu Sport 2022-05-06
Bukowa Cup IX - Etap 3 2022-05-01 KOS BnO, Szczecin Joanna Kotkowiak 2022-05-03
MP, MPW, PN w MTBO - Etap 3 2022-05-02 Podlaski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej Zazu Sport
Bukowa Cup IX - Etap 4 2022-05-02 KOS BnO, Szczecin Joanna Kotkowiak 2022-05-03
Bukowa Cup IX - Etap 5 2022-05-03 KOS BnO, Szczecin Joanna Kotkowiak 2022-05-03
Puchar Elbląga, Puchar Pomorza oraz 5-6 Runda MWiM - Etap 3 SPRINT 2022-05-07 UMKS ORKAN, Ostróda 2022-05-08
Puchar Elbląga, Puchar Pomorza oraz 5-6 Runda MWiM - Etap 1 2022-05-07 UMKS ORKAN, Ostróda 2022-05-08
Mistrzostwa Małopolski w BnO - Mistrzostwa Małopolski w BnO 2022-05-07 LKS Górzanka, Nawojowa Góra Marcin Fastyn
UNTS Cup - E1 - Klasyk (rano) 2022-05-07 UNTS, Warszawa 2022-05-09
UNTS Cup - E2 - Sztafety (po południu) 2022-05-07 UNTS, Warszawa
UNTS Cup - E2 - Średni (po południu) 2022-05-07 UNTS, Warszawa 2022-05-09
UNTS Cup - E3 - Średni 2022-05-08 UNTS, Warszawa 2022-05-09
Mistrzostwa Małopolski w BnO - Mistrzostwa Małopolski Sztafety 2022-05-08 LKS Górzanka, Nawojowa Góra Marcin Fastyn
Puchar Elbląga, Puchar Pomorza oraz 5-6 Runda MWiM - Etap 2 2022-05-08 UMKS ORKAN, Ostróda 2022-05-08
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 2 2022-05-14 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Puchar Roztocza 2 runda - Etap 1 2022-05-14 UKS Azymut, Siedliska 2022-05-24
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 1 2022-05-14 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Mistrzostwa Szczecina w klasycznym BnO - Etap 1 2022-05-14 KOS BnO, Szczecin Joanna Kotkowiak 2022-05-14
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w sprinterskim bno - Etap 1 2022-05-14 UKS Siódemka, Rumia 2022-05-20
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w sprinterskim BnO - Etap 1 2022-05-14 KOS BnO, Szczecin Joanna Kotkowiak 2022-05-14
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno - Etap 1 2022-05-14 UKS Siódemka, Rumia 2022-05-19
OMW Etap 1 - Etap 1 2022-05-14 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
OMW Etap 1 - Etap 1 2022-05-15 KS Artemis, Wrocław 2022-06-02
Mistrzostwa Powiatu Polickiego w średniodystansowym BnO - Etap 1 2022-05-15 KOS BnO, Szczecin Joanna Kotkowiak 2022-05-16
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 3 2022-05-15 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 4 2022-05-15 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Puchar Pomorza w klasycznym biegu na orientację - Etap 1 2022-05-15 UKS Siódemka, Rumia 2022-05-20
Otwarte Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego - Średni 2022-05-15 UKS Azymut, Dębów Orientharper.pl 2022-05-20 Brak wsp. rank.
MP i MPW w klasycznym i sztafetowym BnO - klasyk 2022-05-21 UKS Azymut 45, Gdynia Zazu Sport 2022-05-22
MP i MPW w klasycznym i sztafetowym BnO - sztafeta leśna 2022-05-22 UKS Azymut 45, Gdynia Zazu Sport
Mistrzostwa Kobułt - 7 Runda Mistrzostw Warmii i Mazur - Etap 1 2022-05-28 UMKS ORKAN, Ostróda 2022-05-29
XXIX Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - 14 r. Grudziądz, Otwarte Mistrzostwa Grudziądza w BnO - ŚREDNI 2022-05-28 MKS Skarmat, Toruń, Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej
XXIX Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - 14 r. Grudziądz, Otwarte Mistrzostwa Grudziądza w BnO - SPRINT 2022-05-28 MKS Skarmat, Toruń, Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w RJnO - Etap 1 2022-05-28 LUKS Azymek, Zdzieszowice 2022-06-14
Mistrzostwa Mazowsza i Mistrzostwa woj. lubelskiego w sprinterskim BnO - Etap 1 2022-05-28 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Etap 1 2022-05-28 UKS Orientuś, Łódź
XXIX Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - 14 r. Grudziądz, Otwarte Mistrzostwa Grudziądza w BnO - KLASYK 2022-05-29 MKS Skarmat, Toruń, Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej
Mistrzostwa Mazowsza - Mistrzostwa Mazowsza 2022-05-29 UKS OSiR, Góra Kalwaria Zazu Sport 2022-05-29 Brak wsp. rank.
Mistrzostwa Ursynowa - Sprint 2022-05-31 UNTS, Warszawa
Pomorze Sprint Cup 2022 - Etap 1 2022-06-03 UMKS, Kwidzyn Orientharper.pl 2022-06-07
Puchar Roztocza 3 runda - Etap 1 2022-06-04 UKS Azymut, Siedliska 2022-06-08
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 1 2022-06-04 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Pomorze Sprint Cup 2022 - Etap 3 2022-06-04 UMKS, Kwidzyn Orientharper.pl 2022-06-08
Pomorze Sprint Cup 2022 - Etap 2 2022-06-04 UMKS, Kwidzyn Orientharper.pl 2022-06-08
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 3 2022-06-05 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 2 2022-06-05 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Pomorze Sprint Cup 2022 - Etap 4 2022-06-05 UMKS, Kwidzyn Orientharper.pl 2022-06-08
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 1 2022-06-11 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 2 2022-06-11 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
MP i MPW w sprinterskim BnO i sztafetach sprinterskich - Sprint 2022-06-11 WKS Śląsk, Wrocław Zazu Sport 2022-06-13
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 4 2022-06-12 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w RJnO - Etap 1 2022-06-12 LUKS Azymek, Zdzieszowice
MP i MPW w sprinterskim BnO i sztafetach sprinterskich - Sztafeta sprinterska 2022-06-12 WKS Śląsk, Wrocław Zazu Sport 2022-06-13
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 3 2022-06-12 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Pomerania O-Festival (BnO + MP, PN, KMP w MTBO) - Etap 1 MTBO (KMP) 2022-06-16 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2022-06-22
Pomerania O-Festival (BnO + MP, PN, KMP w MTBO) - Etap 1 BnO 2022-06-16 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2022-06-17
KMP w MTBO dystans średni - średni 2022-06-16 PKO Harpagan, Gdańsk
MP, MPW, PN w MTBO - Klasyk 2022-06-16 PKO Harpagan, Gdańsk
Puchar Najmłodszych w BnO - Sprint 2022-06-17 KOS BnO, Szczecin Joanna Kotkowiak 2022-06-20
Pomerania O-Festival (BnO + MP, PN, KMP w MTBO) - Etap 2 BnO 2022-06-17 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2022-06-17
Pomerania O-Festival (BnO + MP, PN, KMP w MTBO) - Etap 2 MTBO (MP, PN) 2022-06-17 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2022-06-22
Pomerania O-Festival (BnO + MP, PN, KMP w MTBO) - Etap 3 BnO 2022-06-18 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2022-06-22
VI Retr-O - Etap 1 2022-06-18 MKS Metalowiec, Łódź
Puchar Najmłodszych w BnO - Klasyk 2022-06-18 KOS BnO, Szczecin Joanna Kotkowiak 2022-06-20
Pomerania O-Festival (BnO + MP, PN, KMP w MTBO) - Etap 3 MTBO (KMP, WMS) 2022-06-18 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2022-06-22
Pomerania O-Festival (BnO + MP, PN, KMP w MTBO) - Etap 4 MTBO (KMP, WMS) 2022-06-19 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2022-06-22
Puchar Najmłodszych w BnO - Sztafeta 2022-06-19 KOS BnO, Szczecin Joanna Kotkowiak
Pomerania O-Festival (BnO + MP, PN, KMP w MTBO) - Etap 4 BnO 2022-06-19 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport 2022-06-22
Puchar Lata - Otwarte Mistrzostwa Sulechowa w BnO - Sprint 2022-06-25 HKS Azymut, Mochy
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 1 2022-06-25 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
III RUNDA PUCHARU PODKARPACIA - Etap 1 2022-06-25 UKS Azymut, Dębów
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 2 2022-06-26 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 3 2022-06-26 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
XIX Limanowa Cup 2022 - Etap 1 2022-07-02 UKS Patria, Młynne Orientharper.pl
XIX Limanowa Cup 2022 - Etap 2 2022-07-03 UKS Patria, Młynne Orientharper.pl
XIX Limanowa Cup 2022 - Etap 3 2022-07-04 UKS Patria, Młynne Orientharper.pl
41. Wawel Cup - Etap 1 2022-07-06 WKS Wawel, Kraków
41. Wawel Cup - Etap 2 2022-07-07 WKS Wawel, Kraków
41. Wawel Cup - Etap 3 2022-07-08 WKS Wawel, Kraków
41. Wawel Cup - Etap 4 2022-07-09 WKS Wawel, Kraków
41. Wawel Cup - Etap 5 2022-07-10 WKS Wawel, Kraków
Mistrzostwa Świata w Orientacji Precyzyjnej - Model Event 2022-07-19 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Mistrzostwa Świata w Orientacji Precyzyjnej - Relay 2022-07-20 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Mistrzostwa Świata w Orientacji Precyzyjnej - Tempo 2022-07-21 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Mistrzostwa Świata w Orientacji Precyzyjnej - PreO - dzień 1 2022-07-22 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Mistrzostwa Świata w Orientacji Precyzyjnej - PreO - dzień 2 2022-07-23 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Sudety Cup - Etap 1 2022-07-28 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
Sudety Cup - Etap 2 2022-07-29 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
Sudety Cup - Etap 3 2022-07-30 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
Sudety Cup - Etap 4 2022-07-31 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
Grand Prix Polonia 2022 - Etap 1 2022-08-05 MKS Paulinum, Jelenia Góra
Grand Prix Polonia 2022 - Etap 2 2022-08-06 MKS Paulinum, Jelenia Góra
Grand Prix Polonia 2022 - Etap 3 2022-08-07 MKS Paulinum, Jelenia Góra
XXVII Puchar Bałtyku - Etap 1 2022-08-19 UKS Siódemka, Rumia
XXVII Puchar Bałtyku - Etap 2 2022-08-20 UKS Siódemka, Rumia
XXVII Puchar Bałtyku - Etap 3 2022-08-21 UKS Siódemka, Rumia
XVIII Grand Prix Pomorza - Etap 1 2022-08-26 UKS Azymut 45, Gdynia
MP w OP - Etap 1 2022-08-27 Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
XVIII Grand Prix Pomorza - Etap 2 2022-08-27 UKS Azymut 45, Gdynia
XVIII Grand Prix Pomorza - Etap 3 2022-08-28 UKS Azymut 45, Gdynia
MP w OP - Etap 2 2022-08-28 Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
MP, MPW, PN w RJnO - Etap 1 2022-09-03 LKS Górzanka, Nawojowa Góra
Polsko-Czeski Festiwal Biegu na Orientację - Etap 1 2022-09-03 UKS Orientpark.pl, Iwiny
KMP w MTBO na dystansie średnim i sztafecie - Etap 1 2022-09-03 LKS Górzanka, Nawojowa Góra
KMP w MTBO na dystansie średnim i sztafecie - Etap 2 2022-09-04 LKS Górzanka, Nawojowa Góra
Polsko-Czeski Festiwal Biegu na Orientację - Etap 2 2022-09-04 UKS Orientpark.pl, Iwiny
Polsko-Czeski Festiwal Biegu na Orientację - Etap 3 2022-09-04 UKS Orientpark.pl, Iwiny
KMP w BnO II runda - Nocny sprint 2022-09-09 KOS Warszawa Zazu Sport
KMP w BnO II runda - Średni 2022-09-10 KOS Warszawa Zazu Sport
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 1 2022-09-10 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 2 2022-09-11 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
KMP w BnO II runda - Sztafeta klubowa 2022-09-11 KOS Warszawa Zazu Sport
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 3 2022-09-11 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Gdańsk City Race - Etap 1 2022-09-16 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w RJnO - Etap 1 2022-09-17 LUKS Azymek, Zdzieszowice
Otwarte Mistrzostwa Pabianic - Etap 1 2022-09-17 UKS Azymut, Pabianice
OMW Etap 2 - Etap 1 2022-09-17 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Gdańsk City Race - Etap 2 2022-09-17 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
OMW Etap 2 - Etap 1 2022-09-18 KS Artemis, Wrocław
Gdańsk City Race - Etap 3 2022-09-18 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 2 2022-09-24 UKS Falenica, Warszawa
MMM Strefa C - Etap 2 2022-09-24 Grupa Biegowa Oborygeni
MMM Strefa B - Etap 2 2022-09-24
MMM Strefa C - Etap 1 2022-09-24 Grupa Biegowa Oborygeni
MMM Strefa A - Etap 1 2022-09-24
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 1 2022-09-24 UKS Falenica, Warszawa
MMM Strefa A - Etap 2 2022-09-24
MMM Strefa D - Etap 1 2022-09-24
MMM Strefa B - Etap 1 2022-09-24
MMM Strefa D - Etap 2 2022-09-24
Puchar Puszczy Piskiej, MWiM - Etap 1 2022-09-24 UKS Technik, Ruciane-Nida Marek Sobiegraj
MMM Strefa A - Etap 3 2022-09-25
MMM Strefa B - Etap 3 2022-09-25
MMM Strefa D - Etap 3 2022-09-25
MMM Strefa C - Etap 3 2022-09-25 Grupa Biegowa Oborygeni
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 3 2022-09-25 UKS Falenica, Warszawa
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 4 2022-09-25 UKS Falenica, Warszawa
Puchar Puszczy Piskiej, MWiM - Etap 2 2022-09-25 UKS Technik, Ruciane-Nida Marek Sobiegraj
RYBINO XIX - Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym BnO - Etap 1 2022-10-01 UKS Reflex, Rybnik
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 1 2022-10-01 UKS Falenica, Warszawa
XXXIII Puchar Ślęży - Etap 1 2022-10-01 WKS Śląsk, Wrocław
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno - Etap 1 2022-10-01 UKS Włóczykij, Osiek
Mistrzostwa Województwa w klasycznym bno - Etap 1 2022-10-02 UKS Włóczykij, Osiek
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 3 2022-10-02 UKS Falenica, Warszawa
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 2 2022-10-02 UKS Falenica, Warszawa
OMW Etap 3 - Etap 1 2022-10-02 KS Artemis, Wrocław
XXXIII Puchar Ślęży - Etap 2 2022-10-02 WKS Śląsk, Wrocław
Otwarte Mistrzostwa Zdzieszowic w RJnO - Etap 1 2022-10-08 LUKS Azymek, Zdzieszowice
MP i MPW w średniodystansowym i nocnym BnO - Nocne 2022-10-08 UKS Azymut, Dębów Orientharper.pl
MP i MPW w średniodystansowym i nocnym BnO - Średni 2022-10-09 UKS Azymut, Dębów Orientharper.pl
OMW Etap 3 - Etap 1 2022-10-15 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 1 2022-10-15 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 2 2022-10-15 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Roztoczańska Mordęga - Etap 1 2022-10-15 UKS Azymut, Siedliska
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 4 2022-10-16 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 3 2022-10-16 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Puchar Paulinum - Etap 1 2022-10-16 MKS Paulinum, Jelenia Góra
Puchar Paulinum - Etap 2 2022-10-16 MKS Paulinum, Jelenia Góra
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - bieg nocny - Etap 1 2022-10-22 Lubelski Związek Orientacji Sportowej, AZS UMCS, Lublin
MP i MPW w długodystansowym BnO - Long 2022-10-23 KOS BnO, Szczecin
Mistrzostwa Małopolski w RJnO - Etap 1 2022-10-29 LKS Górzanka, Nawojowa Góra
Puchar Pomorza w klasycznym bno - Etap 1 2022-10-29 UMKS, Kwidzyn
Złota Igła - Etap 1 2022-10-29 UKS Orientuś, Łódź
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 1 2022-10-29 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w średniodystansowym BnO - Etap 1 2022-10-29 UKS Traper, Złocieniec
Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w klasycznym BnO - Etap 1 2022-10-30 UKS Traper, Złocieniec
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 2 2022-10-30 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 3 2022-10-30 UKS Falenica, Warszawa Karolina Pacek
Puchar Pomorza w średniodystansowym BnO - Etap 1 2022-10-30 PKO Harpagan, Gdańsk
Mistrzostwa Warmii i Mazur - Runda 10 - Etap 1 2022-11-26 UMKS ORKAN, Ostróda