Nazwa Data Organizatorzy Obsługa SI Status wyników Pkt. rank
Maximus O-Meeting - Middle 2020-02-15
Maximus O-Meeting - Sprint 2020-02-15
MP w NBnO - Etap 1 2020-02-15
Maximus O-Meeting - Long 2020-02-16
MP w NBnO - Etap 2 2020-02-16
Mistrzostwa Wojewóztwa Pomorskiego w długodystansowym bno - Etap 1 2020-03-14 UMKS, Kwidzyn
Powitanie Wiosny - Etap 1 2020-03-21 MKS Metalowiec, Łódź
Minilong - Etap 1 2020-03-21 Małopolski Związek Orientacji Sportowej, WKS Wawel, Kraków
Minilong - Etap 2 2020-03-22 Małopolski Związek Orientacji Sportowej, WKS Wawel, Kraków
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w klasycznym BnO - Etap 1 2020-04-04 UKS Włóczykij, Osiek
Puchar Koziołka, Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Biegu Klasycznym - Etap 1 2020-04-04 Lubelski Związek Orientacji Sportowej
Puchar Pomorza w średniodystansowym BnO - Etap 1 2020-04-05 UKS Włóczykij, Osiek
V Mistrzostwa Załęczańskiego Łuku Warty w RJnO - KMP, PN - Etap 1 2020-04-18 UKS Załęczak
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Etap 1 2020-04-18 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 2020-04-24 UKS Orientpark.pl, Iwiny
Mistrzostwa Olsztynka - średni - Etap 1 2020-04-25 UMKS ORKAN, Ostróda
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 2020-04-25 UKS Orientpark.pl, Iwiny
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 4 2020-04-26 UKS Orientpark.pl, Iwiny
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 2020-04-26 UKS Orientpark.pl, Iwiny
XXVI Mistrzostwa ZPK w BnO - BnO 2020-05-16 UKS Załęczak
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Etap 1 2020-05-16 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym BnO - Etap 1 2020-05-23
XXXI Puchar Ślęży - sprint 2020-05-23 WKS Śląsk, Wrocław
Mistrzostwa Kobułt - klasyk - Etap 1 2020-05-23 UMKS ORKAN, Ostróda
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Etap 1 2020-05-23 UKS Orientuś, Łódź
XXXI Puchar Ślęży - klasyk 2020-05-24 WKS Śląsk, Wrocław
Mistrzostwa Małopolski - Etap 1 2020-05-24 Małopolski Związek Orientacji Sportowej, WKS Wawel, Kraków
Pomorze Sprint Cup 2020 - zawody przeniesione na 2021 - Etap 1 2020-05-29 UMKS, Kwidzyn
Pomorze Sprint Cup 2020 - zawody przeniesione na 2021 - Etap 3 2020-05-30 UMKS, Kwidzyn
Pomorze Sprint Cup 2020 - zawody przeniesione na 2021 - Etap 2 2020-05-30 UMKS, Kwidzyn
Pomorze Sprint Cup 2020 - zawody przeniesione na 2021 - Etap 4 2020-05-31 UMKS, Kwidzyn
MP, MPW, KMP - Etap 1 2020-06-11 Marcin Krasuski
Pomerania O-Festival - Etap 1 BnO 2020-06-11 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Pomerania O-Festival - Mistrzostwa Polski 2020-06-11 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Pomerania O-Festival - Etap 2 BnO 2020-06-12 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
MP, MPW, KMP - Etap 2 2020-06-12 Marcin Krasuski
Pomerania O-Festival - RJnO etap 2 2020-06-12 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
MP, MPW, KMP - Etap 3 2020-06-13 Marcin Krasuski
Pomerania O-Festival - RJnO etap 3 2020-06-13 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Pomerania O-Festival - Etap 3 BnO 2020-06-13 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
MP, MPW, KMP - Etap 4 2020-06-14 Marcin Krasuski
Pomerania O-Festival - Mistrzostwa Polski 2020-06-14 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Pomerania O-Festival - Etap 4 BnO 2020-06-14 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Kuyavia Cup - Etap 1 2020-06-20 WKS Grunwald, Poznań Orientharper.pl
III Mistrzostwa Choszczna i Powiatu Choszczeńskiego na dystansie klasycznym - Etap 1 2020-06-20 KS Aktywne, Choszczno
Mistrzostwa Mazowsza w BnO - Etap 1 2020-06-20 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki
Kuyavia Cup - Etap 2 2020-06-21 WKS Grunwald, Poznań Orientharper.pl
Mistrzostwa Grudziądza i Powiatu Grudziądzkiego - Etap 1 2020-06-27 Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w sprinterskim bno - Etap 1 2020-06-28 UMKS, Kwidzyn
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno - Etap 1 2020-06-28 UMKS, Kwidzyn
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym BnO - Etap 1 2020-07-04 UKS Siódemka, Rumia
Mistrzostwa Woj. Pomorskiego w klasycznym BnO - Etap 1 2020-07-05 UKS Azymut 45, Gdynia Zazu Sport
Wawel Cup 2020 - Etap 1 2020-07-08 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
Wawel Cup 2020 - Etap 2 2020-07-09 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
Wawel Cup 2020 - Etap 3 2020-07-10 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
Wawel Cup 2020 - Etap 4 2020-07-11 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
Wawel Cup 2020 - Etap 5 2020-07-12 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
Puchar Najmłodszych 2020 - sprint 2020-07-14 UKS Azymut, Dębów
Puchar Najmłodszych 2020 - klasyk 2020-07-15 UKS Azymut, Dębów
Puchar Najmłodszych 2020 - sztafety leśne 2020-07-16 UKS Azymut, Dębów
Mistrzostwa Mazowsza w BnO - Bieg nocny 2020-07-18 UNTS, Warszawa
Mistrzostwa Mazowsza w BnO - Bieg sprinterski 2020-07-19 UNTS, Warszawa
VI Warszawska Mila - Etap 1 , sb 2020-07-25 KS Spójnia, Warszawa Zazu Sport
VI Warszawska Mila - Etap 2, nd 2020-07-26 KS Spójnia, Warszawa Zazu Sport
Limanowa Cup 2020 - Etap 1 2020-07-31 UKS Patria, Młynne
Limanowa Cup 2020 - Etap 2 2020-08-01 UKS Patria, Młynne
PN, KMP, MP sprint i sztafety RJnO - Etap 1 2020-08-01 LKS Górzanka, Nawojowa Góra
PN, KMP, MP sprint i sztafety RJnO - Etap 2 2020-08-02 LKS Górzanka, Nawojowa Góra
Limanowa Cup 2020 - Etap 3 2020-08-02 UKS Patria, Młynne
Grand Prix Polonia - Etap 1 2020-08-07 MKS Paulinum, Jelenia Góra
Grand Prix Polonia - Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry 2020-08-08 MKS Paulinum, Jelenia Góra
Grand Prix Polonia - Etap 2 2020-08-08 MKS Paulinum, Jelenia Góra
Grand Prix Polonia - Etap 3 2020-08-09 MKS Paulinum, Jelenia Góra
Bukowa Cup 7 - Etap 1 2020-08-14 KOS BnO, Szczecin
Bukowa Cup 7 - Etap 2 2020-08-15 KOS BnO, Szczecin
Bukowa Cup 7 - Forest Sprint 2020-08-15 KOS BnO, Szczecin
Bukowa Cup 7 - PreO 2020-08-15 KOS BnO, Szczecin
Bukowa Cup 7 - Etap 3 2020-08-16 KOS BnO, Szczecin
Bukowa Cup 7 - TempO 2020-08-16 KOS BnO, Szczecin
XXV Puchar Bałtyku - Etap 1 2020-08-21 UKS Siódemka, Rumia
XXV Puchar Bałtyku - Etap 2 2020-08-22 UKS Siódemka, Rumia
XXV Puchar Bałtyku - Etap 3 2020-08-23 UKS Siódemka, Rumia
Łódź Park Tour - ŁPT 2020 - E2 2020-08-27 UKS Orientuś, Łódź
Grand Prix Pomorza 2020 - Etap 1 2020-08-28 UKS Azymut 45, Gdynia Zazu Sport
MP w Orientacji Precyzyjnej - TempO 2020-08-28 UKS Azymut 45, Gdynia
MP w Orientacji Precyzyjnej - PreO 2020-08-29 UKS Azymut 45, Gdynia
Grand Prix Pomorza 2020 - Etap 2 2020-08-29 UKS Azymut 45, Gdynia Zazu Sport
Finnish Championship - Middle Distance 2020-08-29
MP w Orientacji Precyzyjnej - Sztafety 2020-08-30 UKS Azymut 45, Gdynia
Grand Prix Pomorza 2020 - Etap 3 2020-08-30 UKS Azymut 45, Gdynia Zazu Sport
KMP II runda - Bieg sprinterski nocny 2020-09-04 UNTS, Warszawa
KMP II runda - Bieg średniodystansowy 2020-09-05 UNTS, Warszawa
KMP II runda - Sztafeta klubowa 2020-09-06 UNTS, Warszawa
KMP II runda - Sztafeta klubowa - kategorie popularyzacyjne 2020-09-06 UNTS, Warszawa
MP, MPW w biegu klasycznym i sztafetowym - klasyk 2020-09-12 KOS BnO, Szczecin
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Etap 1 2020-09-12 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Finnish Championship - Long Distance 2020-09-12
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Etap 1 2020-09-13 KS Artemis, Wrocław
MP, MPW w biegu klasycznym i sztafetowym - sztafety leśne 2020-09-13 KOS BnO, Szczecin
KMP I runda - zawody przełożone, nowy termin - sprint 2020-09-18 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Fastyn
Puchar Dobroszyc | MDLŚ w klasyku - Etap 1 2020-09-19 WKS Śląsk, Wrocław, Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
Puchar Roztocza, Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Biegu Średniodystansowym - Etap 1 2020-09-19 UKS Azymut, Siedliska
KMP I runda - zawody przełożone, nowy termin - klasyk 2020-09-19 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Fastyn
Finnish Championship - Sprint 2020-09-19
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w nocnym BnO - Etap 1 2020-09-19 UMKS, Kwidzyn
KMP I runda - zawody przełożone, nowy termin - sztafety leśne 2020-09-20 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Fastyn
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - Etap 1 2020-09-26 UKS Azymut, Pabianice Marcin Fastyn
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Śląskie) - Etap 1 Sprint 2020-09-26 UKS Kometa, Gliwice Orientharper.pl
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Lubelskie, Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie) - Etap 1 - sprint 2020-09-26 UKS Azymut, Pabianice Marcin Fastyn
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Lubelskie, Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie) - Etap 2 - sztafety 2020-09-26 UKS Azymut, Pabianice Marcin Fastyn
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Wielkopolskie - Etap 1 Bieg sprinterski 2020-09-26 UKS Lotna, Zdzieszowice, LUKS Azymek, Zdzieszowice Zazu Sport
Rybino XVII - Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym BnO oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegu klasycznym - Etap 1 2020-09-26 UKS Reflex, Rybnik Orientharper.pl
Puchar Pomorza w sprinterskim BnO - Etap 1 2020-09-26 UKS Azymut 45, Gdynia Zazu Sport
XI Puchar Puszczy Piskiej - E1 - bieg średniodystansowy 2020-09-26 UKS Technik, Ruciane-Nida
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Wielkopolskie - Etap 2 Bieg sztafetowy 2020-09-26 UKS Lotna, Zdzieszowice, LUKS Azymek, Zdzieszowice Zazu Sport
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (makroregion północny) - Sprint 2020-09-26 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Śląskie) - Etap 2 klasyk 2020-09-27 UKS Kometa, Gliwice Orientharper.pl
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (makroregion północny) - Klasyk 2020-09-27 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Mistrzostwa Gdańska - Puchar Pomorza - Dystans średni 2020-09-27 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
XI Puchar Puszczy Piskiej - E2 - bieg klasyczny 2020-09-27 UKS Technik, Ruciane-Nida
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Lubelskie, Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie) - Etap 3 - klasyk 2020-09-27 UKS Azymut, Pabianice Marcin Fastyn
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Wielkopolskie - Etap 3 Bieg klasyczny 2020-09-27 UKS Lotna, Zdzieszowice, LUKS Azymek, Zdzieszowice Zazu Sport
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - Etap 2 2020-09-27 UKS Azymut, Pabianice Marcin Fastyn
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w nocnym BnO - Etap 1 2020-09-30 UKS Siódemka, Rumia
Bieg towarzyszący MP sprint - SPRINT 2020-10-02 UKS Orientpark.pl, Iwiny Orientharper.pl
MP, MPW w biegu średniodystansowym i nocnym - nocny 2020-10-03 LKS Górzanka, Nawojowa Góra Orientharper.pl
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Etap 3 2020-10-04 KS Artemis, Wrocław Marcin Krasuski
MP, MPW w biegu średniodystansowym i nocnym - średni 2020-10-04 LKS Górzanka, Nawojowa Góra Orientharper.pl
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Etap 2 2020-10-04 KS Artemis, Wrocław Marcin Krasuski
Puchar Ku AZS UMCS, Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Biegu Sprinterskim - Etap 1 2020-10-10 Lubelski Związek Orientacji Sportowej
MP, MPW w biegu sprinterskim i sztafetach sprinterskich - sprint 2020-10-10 UKS Orientpark.pl, Iwiny Orientharper.pl
MP, MPW w biegu sprinterskim i sztafetach sprinterskich - sztafeta sprinterska 2020-10-11 UKS Orientpark.pl, Iwiny Orientharper.pl
VII PUCHAR ELBLĄGA - ODWOŁANY !!! - Etap 1 ODWOŁANY!! 2020-10-17 UMKS ORKAN, Ostróda
Mistrzostwa Mazowsza w BnO - Etap 1 2020-10-17 KU AZS WAT, Warszawa
Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - Odwołane - Etap 1 2020-10-17 UKS GOK, Galewice Marcin Fastyn
XXVII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w biegu na orientację - Etap 1 2020-10-17 Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej,
MP, PN, KMP w RJnO - Etap 2 2020-10-17 LKS Górzanka, Nawojowa Góra, Marcin Krasuski
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Etap 1 2020-10-17 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej
MP, PN, KMP w RJnO - Etap 1 2020-10-17 LKS Górzanka, Nawojowa Góra, Marcin Krasuski
MP, PN, KMP w RJnO - Etap 3 2020-10-18 LKS Górzanka, Nawojowa Góra, Marcin Krasuski
VII PUCHAR ELBLĄGA - ODWOŁANY !!! - Etap 2 ODWOŁANY!!! 2020-10-18 UMKS ORKAN, Ostróda
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Biegu na Orientację - Etap 1 2020-10-18 MKS Skarmat
Dolnośląski Festiwal Biegu na Orientację - Etap 1 2020-10-18 UKS Orientpark.pl, Iwiny
trening - trening 2020-10-24 KOS Warszawa Zazu Sport
MP i MPW w długodystansowym BnO - MP 2020 2020-10-25 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym bno - dystans skrócony do średniego - Etap 1 2020-11-07 UMKS, Kwidzyn
XXV Puchar Paulinum - Etap 1 2020-11-07 MKS Paulinum, Jelenia Góra
WOM - Etap 1 2020-11-14 Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa Igor Błachut
Mistrzostwa Łodzi - Etap 1 2020-11-14 MKS Metalowiec, Łódź Marcin Fastyn
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Sprint - Etap 1 2020-11-20 KOS BnO, Szczecin
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w średniodystansowym BnO - Etap 1 2020-11-21 KOS BnO, Szczecin
Mistrzostwa Powiatu Polickiego w BnO - Etap 1 2020-11-21 KOS BnO, Szczecin
Mistrzostwa Warszawy w Sprinterskim BnO - Mistrzostwa Warszawy w Sprinterskim BnO 2020-11-21 KS Spójnia, Warszawa Zazu Sport
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Nocnym BnO - Etap 1 2020-11-21 KOS BnO, Szczecin
Mistrzostwa Powiatu Polickiego w BnO - Etap 2 2020-11-22 KOS BnO, Szczecin
XXVII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - 12 Runda - Etap 1 2020-11-28 UKS Traper, Złocieniec
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego na dystansie klasycznym - Etap 1 2020-11-29 UKS Traper, Złocieniec