Wyniki: V Warszawska Mila w BnO - Etap 3


Etap 3

Marki   2019-04-28
 rank: 1,10  indywidualne

Pozostałe etapy
Warszawska Mila  2019-04-27 Pokaż
Nocna Warszawska Mila  2019-04-27 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 13:16 Szlendak Marianna indywidualnie 10R
2 22:48 Kowalski Mikołaj,Julek UKS Azymut Pabianice 10R
3 23:52 Kmieciński Franciszek PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04533 2012 10R
4 25:08 Paciorek Szymon indywidualnie 10R
5 27:31 Janiak Magdalena UKS Azymut Pabianice 04603 2007 10R
6 30:32 Łaska Amelia MKS Metalowiec Łódź 10R
7 31:03 Patejko Zuzanna KS Spójnia Warszawa 2012 10R
8 34:26 Patejko Jan KS Spójnia Warszawa 2016 10R
9 36:45 Nowakowska Weronika BKS Wataha Warszawa 2012 10R
4 26:06 Pakulska Natalia indywidualnie 2009 K10
1 20:53 Rombel Gabriela UMKS Kwidzyn 04502 2010 K10N
2 22:59 Wójtowicz Hanna UNTS Warszawa 04547 2010 K10N
3 25:20 Kmiecińska Maria PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04443 2009 K10N
4 26:49 Mielczarska Michalina indywidualnie 2009 K10N
16 41:16 Szostakowska Marianna PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 2006 K14
1 31:26 Topór Magdalena WKS Wawel Kraków 02935 2001 K18 1100
2 31:31 Bączek Małgorzata WKS Wawel Kraków 04014 2001 K18 1097
3 32:32 Block Amelia UKS Orientuś Łódź 02132 2002 K18 1062
4 33:29 Słońska Zofia WKS Wawel Kraków 03191 2002 K18 1028
1 29:23 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1100
2 33:33 Chabiera Lena UNTS Warszawa 02391 2003 K16 944
3 34:57 Zelek Klaudia UKS Patria Młynne 02149 2003 K16 892
4 35:50 Mazurek Joanna WKS Śląsk Wrocław 02222 2003 K16 859
5 37:02 Powichrowska Ilona UKS OSiR Góra Kalwaria 02781 2004 K16 814
6 39:02 Majewska Maja PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 03218 2004 K16 739
8 41:37 Błyskosz Magdalena WKS Wawel Kraków 04269 2004 K16 642
9 43:57 Dolińska Zuzanna BKS Wataha Warszawa 02748 2003 K16 555
10 46:14 Dolińska Julia BKS Wataha Warszawa 03158 2004 K16 469
11 1:06:30 Hałucha Martyna WKS Wawel Kraków 04265 2004 K16 0
1 20:25 Słońska Antonina WKS Wawel Kraków 03190 2007 K14 1100
2 22:10 Lamparska Maja WKS Wawel Kraków 03832 2005 K14 1006
3 24:16 Niessner Pola WKS Wawel Kraków 03651 2007 K14 893
4 25:07 Mikuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 2007 K14 847
5 27:27 Pudełek Jowita LKS Górzanka 03998 2005 K14 721
6 28:12 Pułczyńska Hanna WKS Wawel Kraków 03193 2005 K14 681
7 28:30 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 2007 K14 664
8 29:50 Kurtycz Natalia WKS Wawel Kraków 04021 2005 K14 593
9 29:55 Borkowska Lena UKS OSiR Góra Kalwaria 03756 2006 K14 588
10 30:43 Dzwonkowska Paulina UKS OSiR Góra Kalwaria 03366 2006 K14 545
11 31:22 Michno Marta WKS Wawel Kraków 03937 2005 K14 510
12 32:11 Zawada Zuzanna WKS Wawel Kraków 03659 2006 K14 466
13 34:07 Stefaniak Izabela KOS BnO Szczecin 03767 2007 K14 362
15 38:22 Pieragowska Julia UKS Traper Złocieniec 04434 2005 K14 133
17 44:22 Szutko Antonina UKS Traper Złocieniec 04532 2005 K14 0
MissingPunch 1:11:47 Ziółkowska Nina MKS Metalowiec Łódź 04707 2006 K14 0
1 15:31 Borek Alicja UKS Traper Złocieniec 03314 2007 K12 1100
2 17:16 Podgórska Marta KS Kościelec Chrzanów 03611 2007 K12 976
3 17:27 Chabiera Filomena UNTS Warszawa 03856 2007 K12 963
4 18:40 Wąsiewicz Urszula Stowarzyszenie Team 360 stopni 04082 2007 K12 877
5 18:49 Olejnik Jaśmina WKS Wawel Kraków 03938 2008 K12 866
6 19:53 Mianowska Antonina UNTS Warszawa 03554 2007 K12 790
7 19:59 Oliinyk Yelyzaveta WKS Wawel Kraków 04023 2008 K12 783
8 20:33 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper Złocieniec 03546 2008 K12 743
9 21:23 Łącka Julia UKS OSiR Góra Kalwaria 03573 2007 K12 684
10 21:53 Biskupska Julia WKS Wawel Kraków 03646 2008 K12 649
11 22:05 Fitrzyk Magdalena UKS Patria Młynne 03622 2007 K12 634
13 25:19 Hałucha Milena WKS Wawel Kraków 03936 2007 K12 405
14 25:37 Kubacka Maja UKS Traper Złocieniec 04530 2008 K12 384
15 29:54 Zelek Martyna UKS Patria Młynne 03632 2008 K12 80
16 30:13 Wasilewska Olga UKS OSiR Góra Kalwaria 04251 2008 K12 58
17 46:36 Motylińska Anastazja UKS Traper Złocieniec 04528 2008 K12 0
1 10:24 Duda Kornelia UKS Traper Złocieniec 04141 2009 K10 1100
2 14:22 Pabich Hanna UKS Azymut Pabianice 04168 2011 K10 680
3 18:19 Podgórska Gabriela KS Kościelec Chrzanów 04164 2009 K10 263
MissingPunch 18:42 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 0
5 33:43 Kozłowska Olga UKS Patria Młynne 02271 2001 K18
6 35:30 Olszanka Gabi KS OK!Sport Warszawa 02427 2001 K18
10 54:02 Kozłowska Maria UKS Patria Młynne 02270 2001 K18
10 56:10 Cygan Marta AZS WAT Warszawa 1996 K21A
11 1:04:09 Turczyńska Alicja AZS WAT Warszawa 1997 K21A
13 1:18:15 Ziółkowska Angelika AZS WAT Warszawa 1996 K21A
14 1:57:21 Cząba Agnieszka AZS WAT Warszawa 1995 K21A
MissingPunch 43:46 Drągowska Malwina KS OK!Sport Warszawa 00786 1985 K21A
1 44:21 Isajeva Anastasija OK Stiga K21B
2 52:34 Parfianowicz Katarzyna indywidualnie 1992 K21B
6 51:51 Kopytko Małgorzata KU AZS WAT Warszawa 1982 K35
4 53:15 Michałowska Agata indywidualnie K40
6 37:43 Sztranek Iwona UKS Azymut Pabianice 1974 K45
1 33:23 Zenchenko Tamara Dnepr Ukraina 1960 K50
2 51:17 Wróblewska Bogna KS OK!Sport Warszawa 01234 1958 K60
3 27:36 Grzywacz Bartosz UKS OSiR Góra Kalwaria 2010 M10
1 17:40 Owsiak Józef BKS Wataha Warszawa 04582 2011 M10N
2 26:01 Kuźma Kacper BKS Wataha Warszawa 04578 2010 M10N
3 26:54 Palikot Olle indywidualnie 2008 M10N
4 31:03 Duda Łukasz UKS Traper Złocieniec 04142 2011 M10N
2 22:10 Chodlewski Antoni KS Kościelec Chrzanów 03602 2008 M12 1020
3 26:19 Ludwin Jakub KS Kościelec Chrzanów 03610 2007 M12 799
4 26:22 Klakla Kacper KS Kościelec Chrzanów 03608 2007 M12 797
5 28:55 Duplak Maciej UKS Patria Młynne 03621 2007 M12 661
6 32:24 Chodlewski Szymon KS Kościelec Chrzanów 03603 2008 M12 475
1 14:41 Pułczyński Jeremi WKS Wawel Kraków 04019 2009 M10 1100
2 15:39 Borczyk Dawid PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04535 2010 M10 1028
1 1:01:07 Glińska Barbara UNTS Warszawa 00428 1949 K65/70 1100
2 1:12:42 Galicz Krystyna BKS Wataha Warszawa 03142 1951 K65/70 892
1 28:52 Wysocka Jolanta UKS Kometa Gliwice 02181 1956 K60 1100
3 1:18:16 Olbrycht Anna Indywidualny Mazowsze 00229 1956 K60 0
1 28:35 Parfianowicz Joanna UNTS Warszawa 00100 1964 K55 1100
2 37:36 Wańczyk Magdalena PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01485 1968 K50 1100
3 37:44 Bugaj Teresa WKS Wawel Kraków 03313 1968 K50 1096
4 43:01 Wołek Małgorzata UNTS Warszawa 03556 1966 K50 942
5 1:04:32 Dyzio Anna WKS Wawel Kraków 03433 1968 K50 312
1 27:49 Kozłowska Jolanta UKS Patria Młynne 02841 1974 K45 1100
2 29:31 Mianowska Dorota UNTS Warszawa 02405 1974 K45 1033
3 30:19 Tarnowska Ewa KU AZS UMCS Lublin 00821 1971 K45 1001
4 30:22 Daniluk Karina BKS Wataha Warszawa 03159 1972 K45 999
5 32:01 Staszak Anna UNTS Warszawa 02418 1970 K45 934
7 40:25 Wójtowicz Katarzyna UNTS Warszawa 04548 1973 K45 602
8 49:50 Wąsiewicz Marzena Stowarzyszenie Team 360 stopni 04080 1970 K45 229
1 25:19 Biolik Agnieszka UNTS Warszawa 02178 K40 1100
2 38:13 Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 1975 K40 539
1 25:53 Śliwczyńska Ilona Stowarzyszenie Team 360 stopni 02347 1978 K35 1100
2 28:50 Wołek Ewa UNTS Warszawa 01208 1968 K35 975
3 46:08 Machowska- Łącka Magdalena UKS OSiR Góra Kalwaria 03908 1983 K35 239
4 49:36 Kuźma Elżbieta BKS Wataha Warszawa 04579 1984 K35 92
5 51:26 Gawron Katarzyna WKS Wawel Kraków 04680 1982 K35 14
3 1:37:55 Wiercińska Anna MKS Metalowiec Łódź 02670 1988 K21B 550
1 34:53 Kubicka Zuzanna UNTS Warszawa 00037 1993 K21A 1100
2 36:22 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualny Mazowsze 00091 1968 K21A 1053
3 37:26 Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 00330 1982 K21A 1020
4 39:41 Polishchuk Mariya UNTS Warszawa 01962 1994 K21A 949
5 43:08 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś Łódź 00413 1995 K21A 840
6 44:07 Kocińska Agnieszka UMKS ORKAN Ostróda 00508 1987 K21A 809
6 44:07 Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 K21A 809
8 44:41 Mazan Aleksandra UKS Traper Złocieniec 00328 1995 K21A 791
9 50:32 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21A 606
1 31:44 Biederman Adrianna WKS Wawel Kraków 01509 2000 K20 1100
2 33:08 Ciesiółka Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 01827 2000 K20 1051
3 35:30 Hutsenko Yelyzaveta WKS Wawel Kraków 04574 2000 K20 969
4 47:52 Filipczak Natalia PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01927 2000 K20 541
5 48:17 Pudełek Michalina LKS Górzanka 03999 2000 K20 526
7 38:38 Ciura Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 03696 2001 K18 848
8 41:55 Sroka Małgorzata UKS Patria Młynne 02200 2002 K18 733
9 43:53 Staszak Alicja UNTS Warszawa 02136 2001 K18 664
MissingPunch 1:12:57 Tywonek Julia UKS OSiR Góra Kalwaria 04100 2001 K18 0
DidNotFinish 29:32 Mazurek Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02223 2001 K18 0
9 36:19 Szostakowski Krzysztof PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 2008 M12
MissingPunch 46:37 Mokszanowski Bartosz UKS OSiR Góra Kalwaria 2008 M12
8 35:45 Gąsienica Samek Adam UNTS Warszawa 2006 M14
3 48:53 Bzdawski Maciej KU AZS WAT Warszawa 1983 M21A
4 50:55 Cygler Sławomir WKS Wawel Kraków 00093 1990 M21A
8 1:07:17 Szczepaniuk Kamil KU AZS WAT Warszawa 1997 M21A
9 1:09:39 Dolak Bartłomiej AZS WAT Warszawa 02905 1998 M21A
10 1:16:54 Gąsienica Samek Andrzej UNTS Warszawa 1980 M21A
11 1:19:32 Pawłowski Michał AZS WAT Warszawa 1998 M21A
12 1:21:06 Wdowiak Robert Rodzinna Grupa Rowerowa 1970 M21A
DidNotFinish 2:08:04 Grobelski Kamil AZS WAT Warszawa 1998 M21A
2 37:57 Konovalovs Mihails OK Stiga M21B
4 46:08 Krochmal Adam indywidualnie 02400 1986 M21B
5 46:54 Wałachowski Piotr Indywidualnie Legionowo 1991 M21B
8 54:10 Górski Maciej indywidualnie 1992 M21B
9 1:00:53 Lech Maciej indywidualnie Targówek 1985 M21B
1 36:43 Lubkiewicz Tomasz WKS Wawel Kraków 00169 1987 M21B 550
3 38:50 Łubis Michał UKS Azymut Pabianice 02657 1985 M21B 518
6 50:03 Rydliński Bartosz PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 00014 1985 M21B 350
7 52:33 Borczyk Łukasz PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04534 1986 M21B 313
1 38:53 Galicz Karol BKS Wataha Warszawa 01853 1986 M21A 1100
2 41:13 Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 00102 1993 M21A 1034
6 53:14 Mossakowski Wojciech UNTS Warszawa 01115 1998 M21A 694
7 1:03:16 Piłkowski Tadeusz KS OK!Sport Warszawa 00689 1990 M21A 410
1 27:58 Płóciennik Konrad UKS Azymut Pabianice 01785 2000 M20 1100
2 29:54 Kijak Jakub WKS Wawel Kraków 02994 2000 M20 1024
3 31:34 Rosłaniec Mateusz WKS Śląsk Wrocław 02227 2000 M20 958
4 39:07 Gładecki Dawid UKS OSiR Góra Kalwaria 03729 2000 M20 661
1 35:09 Pudełek Błażej LKS Górzanka 03852 2002 M18 1100
2 35:12 Petersburski Krystian UKS Azymut 45 Gdynia 03452 2001 M18 1098
3 35:15 Maciejewski Bartłomiej BKS Wataha Warszawa 03943 2006 M18 1097
4 39:16 Andrzejczak Maciej UKS Azymut Pabianice 02192 2002 M18 971
MissingPunch 1:02:00 Nowakowski Maciej BKS Wataha Warszawa 03150 2002 M18 0
1 25:54 Toborek Jakub WKS Śląsk Wrocław 02141 2003 M16 1100
2 26:54 Kula Mateusz KOS BnO Szczecin 03666 2003 M16 1058
3 30:29 Czyński Miłosz KOS BnO Szczecin 03443 2004 M16 905
5 33:16 Tarnawski Jan WKS Wawel Kraków 03834 2003 M16 787
6 35:32 Wołek Stanisław UNTS Warszawa 03557 2004 M16 691
7 37:26 Wąsiewicz Jerzy Stowarzyszenie Team 360 stopni 04079 2005 M16 610
8 41:21 Sobiepanek Maksymilian UKS OSiR Góra Kalwaria 03759 2004 M16 444
9 44:27 Kędzierski Nataniel WKS Śląsk Wrocław 04001 2003 M16 312
10 48:56 Kotkowiak Piotr KOS BnO Szczecin 03665 2004 M16 122
11 50:26 Żesławski Mateusz WKS Wawel Kraków 03200 2004 M16 58
12 51:59 Wójtowicz Krzysztof UNTS Warszawa 03174 2004 M16 0
13 59:13 Łagoda Franciszek WKS Śląsk Wrocław 03281 2003 M16 0
MissingPunch 1:17:42 Górski Patryk UKS OSiR Góra Kalwaria 04541 2004 M16 0
1 26:02 Majowski Jan UKS OSiR Góra Kalwaria 03502 2005 M14 1100
2 26:57 Podworski Kacper UKS OSiR Góra Kalwaria 02780 2005 M14 1061
3 29:34 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 951
4 31:42 Łącki Jakub UKS OSiR Góra Kalwaria 03296 2006 M14 861
6 33:28 Wójcik Paweł WKS Wawel Kraków 02991 2005 M14 786
7 34:07 Dąbrowski Karol UKS OSiR Góra Kalwaria 03907 2005 M14 758
9 36:36 Stopczyński Bartosz BKS Wataha Warszawa 04093 2006 M14 654
10 38:15 Bublik Piotr WKS Wawel Kraków 04018 2005 M14 584
11 42:33 Kowalczyk Mateusz MKS Metalowiec Łódź 04328 2006 M14 402
12 42:36 Żesławski Jakub WKS Wawel Kraków 03201 2005 M14 400
13 43:06 Wasilewski Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwaria 02779 2005 M14 379
14 44:15 Owsiak Stanisław BKS Wataha Warszawa 04364 2006 M14 330
15 1:03:52 Kotkowiak Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 2006 M14 0
16 1:06:27 Ładyko Bartłomiej BKS Wataha Warszawa 04365 2006 M14 0
17 1:19:33 Połeć Kamil BKS Wataha Warszawa 03945 2006 M14 0
7 32:49 Hajkowicz Olaf UNTS Warszawa 03783 2007 M12 453
8 35:12 Wasilewski Antoni UKS OSiR Góra Kalwaria 04441 2008 M12 326
10 36:20 Tandejko Radosław UNTS Warszawa 03950 2007 M12 266
11 38:37 Chachurski Mieszko UNTS Warszawa 04193 2007 M12 145
13 44:38 Ptak Szymon UNTS Warszawa 03793 2007 M12 0
14 52:00 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś Łódź 03711 2007 M12 0
15 1:02:45 Pachucki Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 04395 2007 M12 0
16 1:05:10 Mordarski Oskar UKS Patria Młynne 03628 2008 M12 0
6 46:17 Bek Michał Rodzinna Grupa Rowerowa 1981 M35
8 57:50 Kmieciński Artur PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. M35
9 1:08:39 Łaski Tomasz MKS Metalowiec Łódź 04691 1981 M35
2 30:13 Ławecki Szymon MKS Pogoń Siedlce 02109 1978 M40
9 1:10:43 Poniatowski Krzysztof Rodzinna Grupa Rowerowa 1976 M40
10 1:20:23 Paradowski Jakub indywidualnie 1978 M40
11 1:32:11 Kordela Piotr AZS WAT Warszawa 1975 M40
4 39:56 Jurek Grzegorz indywidualnie 1971 M45
18 2:17:10 Owsiak Robert BKS Wataha Warszawa M45
DidNotFinish 34:20 Sztranek Paweł UKS Azymut Pabianice 1970 M45
9 1:05:09 Żebrowski Dariusz KS OK!Sport Warszawa 01532 1963 M55
10 1:05:40 Parfianowicz Marcin indywidualnie 02288 1963 M55
5 42:55 Wróblewski Tadeusz KS OK!Sport Warszawa 01234 1958 M60
10 1:10:14 Sidorov Sergej Dnepr Ukraina 1959 M60
3 50:47 Woźniak Józef KU AZS WAT Warszawa 1951 M65
2 50:07 Kmieciński Józef PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 00069 1947 M70 860
1 40:38 Bohaczek Janusz UMKS ORKAN Ostróda 00135 1952 M65 1100
2 42:41 Wołejszo Tadeusz KU AZS WAT Warszawa 00074 1951 M65 1045
4 56:16 Wysocki Andrzej UKS Kometa Gliwice 02697 1951 M65 677
5 58:33 Szczepański Marek UKS Technik Ruciane-Nida 02509 1954 M65 615
1 38:45 Guga Romuald WKS Śląsk Wrocław 00716 1955 M60 1100
2 40:46 Wałachowski Janusz PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01173 1959 M60 1043
3 42:28 Machowski Władysław UKS OSiR Góra Kalwaria 00482 1959 M60 994
4 42:48 Olbrycht Janusz Indywidualny Mazowsze 00228 1955 M60 985
6 43:23 Kryjomski Jerzy KS Kościelec Chrzanów 00963 1958 M60 968
7 45:13 Konstanciak Andrzej KS OK!Sport Warszawa 00865 1959 M60 916
8 50:28 Wierciński Piotr MKS Metalowiec Łódź 01105 1956 M60 767
1 31:31 Kozłowski Jacek UKS Patria Młynne 01044 1963 M55 1100
2 33:36 Dyzio Włodzimierz WKS Wawel Kraków 01533 1961 M55 1027
3 36:53 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś Łódź 03294 1964 M55 913
4 38:15 Wołowczyk Marek UNTS Warszawa 00113 1963 M55 865
5 39:14 Chachurski Ryszard KU AZS WAT Warszawa 00065 M55 831
6 41:45 Lech Bogdan UMKS ORKAN Ostróda 00789 1960 M55 743
7 43:00 Tarnowski Mirosław KU AZS UMCS Lublin 00764 1964 M55 699
8 45:04 Mossakowski Przemysław Indywidualny Mazowsze 01758 1960 M55 627
11 1:06:54 Czerkawski Wacław UKS Sparta Czyżowice 01496 1960 M55 0
1 39:44 Urbaniak Krzysztof KS Spójnia Warszawa 00522 1967 M50 1100
2 41:03 Słoński Marek WKS Wawel Kraków 03192 1969 M50 1064
3 46:05 Drągowski Marek KS OK!Sport Warszawa 00860 1965 M50 924
4 50:24 Żesławski Wojciech WKS Wawel Kraków 03660 1966 M50 805
5 51:28 Krupiński Andrzej PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01175 1969 M50 775
7 1:06:57 Olas Jacek UKS Orientuś Łódź 00422 1969 M50 347
1 33:17 Sędłak Krystian KS OK!Sport Warszawa 01130 1973 M45 1100
2 36:18 Wrzosek Zbigniew indywidualnie 00569 1970 M45 1000
3 36:45 Błachut Igor Stowarzyszenie Team 360 stopni 02679 1973 M45 985
5 41:06 Mianowski Rafał UNTS Warszawa 02068 1973 M45 842
6 41:53 Doliński Grzegorz BKS Wataha Warszawa 03143 1972 M45 816
7 42:56 Becmer Dariusz WKS Śląsk Wrocław 02148 1971 M45 781
8 43:07 Goral Michał KU AZS UMCS Lublin 04551 1971 M45 775
9 43:21 Staszak Artur UNTS Warszawa 02013 1970 M45 767
10 45:55 Wąsiewicz Piotr Stowarzyszenie Team 360 stopni 04081 1970 M45 682
11 47:57 Wieczorek Piotr Indywidualny Mazowsze 03016 1973 M45 615
12 49:35 Mazurek Piotr WKS Śląsk Wrocław 04453 1970 M45 561
13 54:33 Deszcz Stanisław MKS Metalowiec Łódź 02638 1970 M45 397
14 57:50 Lisiak Paweł UKS Orientuś Łódź 03251 1974 M45 289
15 57:52 Ledzion Grzegorz UKS Orientuś Łódź 04657 1971 M45 288
16 1:12:30 Nowakowski Sławomir BKS Wataha Warszawa 03710 1974 M45 0
17 1:23:20 Wójtowicz Grzegorz UNTS Warszawa 04546 1973 M45 0
3 33:57 Gmur Karol WKS Śląsk Wrocław 01237 1976 M40 890
4 35:16 Biolik Grzegorz UNTS Warszawa 02177 M40 839
5 39:14 Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 1976 M40 686
6 46:13 Duda Tomasz UKS Traper Złocieniec 04529 1976 M40 416
7 57:14 Zieliński Artur PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 03344 1977 M40 0
8 58:58 Maciejewski Mikołaj BKS Wataha Warszawa 03944 1976 M40 0
2 34:27 Lesisz Kamil UNTS Warszawa 03904 1984 M35 861
3 34:35 Drągowski Piotr KS OK!Sport Warszawa 00687 1982 M35 856
4 35:21 Łącki Łukasz UKS OSiR Góra Kalwaria 01673 1982 M35 826
5 39:16 Mioduszewski Mateusz Indywidualny Mazowsze 03970 1976 M35 674
7 51:09 Pańkowski Mateusz UKS Technik Ruciane-Nida 03160 1984 M35 212
1 41:04 Chabiera Tomasz UNTS Warszawa Open1
2 1:07:27 Parfianowicz Agnieszka,Adam indywidualnie 1996 Open1
1 39:44 Kizerwetter Małgorzata Indywidualny Mazowsze 00520 1986 Open2
2 40:00 Lech Michał indywidualnie 1990 Open2
3 52:47 Antonowicz Jerzy indywidualnie Open2
4 1:54:28 Daruk Mariusz indywidualnie 1986 Open2
1 37:56 Wysocki Stanisław KS Spójnia Warszawa 00523 1929 M90 1100
1 1:11:28 Zielczyński Mieczysław Indywidualny Mazowsze 00750 1930 M85 1100
1 1:12:29 Gliński Jan UNTS Warszawa 00429 1940 M75 1100
1 41:08 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01168 1946 M70 1100
9 53:50 Chułek Aleksander UKS Azymut 45 Gdynia 00547 1956 M60 672
6 57:33 Wrzesiński Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 01138 1969 M50 607
1 28:30 Majewski Marek PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 03343 1977 M40 1100
1 28:18 Sokalski Dariusz KU AZS WAT Warszawa 00715 1984 M35 1100
5 52:25 Mazan Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01319 1992 M21A 717
4 32:25 Strugarek Łukasz WKS Śląsk Wrocław 04160 2003 M16 823
5 32:05 Lisiak Adam UKS Orientuś Łódź 03049 2005 M14 844
1 20:40 Krempiński Franciszek UKS Azymut Pabianice 03559 2007 M12 1100
12 44:22 Kwieciński Konrad PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04493 2007 M12 0
2 39:05 Czerkawska Urszula UKS Sparta Czyżowice 01495 1962 K55 696
3 42:36 Szymańska Zuzanna Stowarzyszenie Team 360 stopni 02690 1977 K40 349
12 1:05:18 Borczyk Iwona PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04536 1986 K21A 141
7 39:07 Kwiecień Paulina PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04492 2004 K16 736
14 34:39 Sobiepanek Barbara UKS OSiR Góra Kalwaria 03365 2006 K14 333
12 23:52 Mamala Magdalena UKS Patria Młynne 03924 2007 K12 508