Wyniki: V Warszawska Mila w BnO - Warszawska Mila


Warszawska Mila

Marki   2019-04-27
 rank: 1,10  indywidualne

Pozostałe etapy
Nocna Warszawska Mila  2019-04-27 Pokaż
Etap 3  2019-04-28 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
6 39:05 Drągowska Malwina KS OK!Sport Warszawa 00786 1985 K21A
15 1:16:42 Turczyńska Alicja AZS WAT Warszawa 1997 K21A
16 1:28:19 Cząba Agnieszka AZS WAT Warszawa 1995 K21A
17 1:50:22 Ziółkowska Angelika AZS WAT Warszawa 1996 K21A
1 36:36 Isajeva Anastasija OK Stiga K21B
2 1:14:45 Parfianowicz Katarzyna indywidualnie 1992 K21B
3 58:12 Kopytko Małgorzata KU AZS WAT Warszawa 1982 K35
3 1:09:18 Michałowska Agata indywidualnie K40
7 39:21 Sztranek Iwona UKS Azymut Pabianice 1974 K45
2 31:44 Zenchenko Tamara Dnepr Ukraina 1960 K50
7 50:52 Bargiel Beata KS OK!Sport Warszawa 00123 1965 K50
2 40:29 Wróblewska Bogna KS OK!Sport Warszawa 01234 1958 K60
1 52:06 Glińska Barbara UNTS Warszawa 00428 1949 K65/70 1100
1 29:12 Wysocka Jolanta UKS Kometa Gliwice 02181 1956 K60 1100
3 41:13 Krochmal Małgorzata KU AZS WAT Warszawa 00075 1958 K60 647
4 1:13:52 Olbrycht Anna Indywidualny Mazowsze 00229 1956 K60 0
1 24:13 Parfianowicz Joanna UNTS Warszawa 00100 1964 K55 1100
2 42:24 Czerkawska Urszula UKS Sparta Czyżowice 01495 1962 K55 274
1 27:18 Wołowczyk Mariola UNTS Warszawa 00112 1968 K50 1100
3 34:54 Wańczyk Magdalena PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01485 1968 K50 794
4 35:31 Bugaj Teresa WKS Wawel Kraków 03313 1968 K50 769
5 38:17 Wołek Małgorzata UNTS Warszawa 03556 1966 K50 657
6 46:49 Dyzio Anna WKS Wawel Kraków 03433 1968 K50 314
1 27:14 Kozłowska Jolanta UKS Patria Młynne 02841 1974 K45 1100
2 29:03 Mianowska Dorota UNTS Warszawa 02405 1974 K45 1027
3 33:36 Tarnowska Ewa KU AZS UMCS Lublin 00821 1971 K45 843
4 36:00 Wąsiewicz Marzena Stowarzyszenie Team 360 stopni 04080 1970 K45 746
5 36:56 Staszak Anna UNTS Warszawa 02418 1970 K45 708
6 38:59 Daniluk Karina BKS Wataha Warszawa 03159 1972 K45 625
1 24:55 Biolik Agnieszka UNTS Warszawa 02178 K40 1100
2 31:19 Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 1975 K40 817
1 33:06 Wołek Ewa UNTS Warszawa 01208 1968 K35 1100
2 34:51 Śliwczyńska Ilona Stowarzyszenie Team 360 stopni 02347 1978 K35 1042
4 59:40 Machowska- Łącka Magdalena UKS OSiR Góra Kalwaria 03908 1983 K35 217
5 1:56:47 Kuźma Elżbieta BKS Wataha Warszawa 04579 1984 K35 0
MissingPunch 35:39 Gawron Katarzyna WKS Wawel Kraków 04680 1982 K35 0
4 37:22 Kubicka Zuzanna UNTS Warszawa 00037 1993 K21A 1019
5 37:59 Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 K21A 1000
7 39:07 Polishchuk Mariya UNTS Warszawa 01962 1994 K21A 964
8 40:18 Żebrowska Barbara UNTS Warszawa 01481 1995 K21A 927
10 44:01 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś Łódź 00413 1995 K21A 809
11 44:40 Kocińska Agnieszka UMKS ORKAN Ostróda 00508 1987 K21A 789
12 44:56 Mazan Aleksandra UKS Traper Złocieniec 00328 1995 K21A 780
13 46:35 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21A 728
14 1:09:46 Borczyk Iwona PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04536 1986 K21A 0
DidNotFinish Grzywacz Bartosz UKS OSiR Góra Kalwaria 2010 M10
1 11:09 Duda Łukasz UKS Traper Złocieniec 04142 2011 M10N
2 12:55 Kuźma Kacper BKS Wataha Warszawa 04578 2010 M10N
3 24:20 Palikot Olle indywidualnie 2008 M10N
MissingPunch Mokszanowski Bartosz UKS OSiR Góra Kalwaria 2008 M12
DidNotFinish 27:31 Szostakowski Krzysztof PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 2008 M12
7 30:45 Gąsienica Samek Adam UNTS Warszawa 2006 M14
2 24:25 Lisiak Adam UKS Orientuś Łódź 03049 2005 M14 1060
3 27:37 Majowski Jan UKS OSiR Góra Kalwaria 03502 2005 M14 911
4 27:39 Podworski Kacper UKS OSiR Góra Kalwaria 02780 2005 M14 909
5 29:39 Bublik Piotr WKS Wawel Kraków 04018 2005 M14 816
6 30:40 Łącki Jakub UKS OSiR Góra Kalwaria 03296 2006 M14 769
8 36:34 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 493
9 37:47 Dąbrowski Karol UKS OSiR Góra Kalwaria 03907 2005 M14 436
10 39:37 Żesławski Jakub WKS Wawel Kraków 03201 2005 M14 351
11 42:43 Owsiak Stanisław BKS Wataha Warszawa 04364 2006 M14 206
12 49:06 Kotkowiak Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 2006 M14 0
13 50:33 Kowalczyk Mateusz MKS Metalowiec Łódź 04328 2006 M14 0
14 59:19 Wasilewski Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwaria 02779 2005 M14 0
1 18:56 Chodlewski Antoni KS Kościelec Chrzanów 03602 2008 M12 1100
2 22:37 Krempiński Franciszek UKS Azymut Pabianice 03559 2007 M12 886
3 23:06 Klakla Kacper KS Kościelec Chrzanów 03608 2007 M12 858
4 26:59 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś Łódź 03711 2007 M12 632
5 29:43 Ludwin Jakub KS Kościelec Chrzanów 03610 2007 M12 474
6 35:47 Świtała Michał UNTS Warszawa 03798 2007 M12 121
7 41:25 Duplak Maciej UKS Patria Młynne 03621 2007 M12 0
8 41:50 Wasilewski Antoni UKS OSiR Góra Kalwaria 04441 2008 M12 0
9 52:52 Chachurski Mieszko UNTS Warszawa 04193 2007 M12 0
10 57:08 Hajkowicz Olaf UNTS Warszawa 03783 2007 M12 0
11 1:46:10 Kwieciński Konrad PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04493 2007 M12 0
MissingPunch 1:11:51 Pachucki Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 04395 2007 M12 0
MissingPunch 1:14:57 Ptak Szymon UNTS Warszawa 03793 2007 M12 0
DidNotFinish 41:30 Chodlewski Szymon KS Kościelec Chrzanów 03603 2008 M12 0
DidNotFinish 43:35 Mordarski Oskar UKS Patria Młynne 03628 2008 M12 0
1 14:00 Borczyk Dawid PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04535 2010 M10 1100
2 15:46 Pułczyński Jeremi WKS Wawel Kraków 04019 2009 M10 961
4 37:07 Byrczek Jan UKS Kometa Gliwice M20
5 56:29 Cwalina Karol KS OK!Sport Warszawa M21A
6 56:54 Cygler Sławomir WKS Wawel Kraków 00093 1990 M21A
8 1:13:25 Dolak Bartłomiej AZS WAT Warszawa 02905 1998 M21A
9 1:17:13 Szczepaniuk Kamil KU AZS WAT Warszawa 1997 M21A
10 1:23:32 Gąsienica Samek Andrzej UNTS Warszawa 1980 M21A
DidNotFinish 2:05:47 Grobelski Kamil AZS WAT Warszawa 1998 M21A
DidNotFinish 2:09:17 Pawłowski Michał AZS WAT Warszawa 1998 M21A
3 49:55 Wałachowski Piotr Indywidualnie Legionowo 1991 M21B
4 50:39 Krochmal Adam indywidualnie 02400 1986 M21B
6 52:42 Konovalovs Mihails OK Stiga M21B
7 59:13 Lech Maciej indywidualnie Targówek 1985 M21B
9 1:42:29 Brzęk Damian 6 MBOT Warszawa M21B
MissingPunch 1:02:48 Górski Maciej indywidualnie 1992 M21B
6 49:32 Bek Michał Rodzinna Grupa Rowerowa 1981 M35
8 54:29 Kmieciński Artur PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. M35
9 1:26:43 Łaski Tomasz MKS Metalowiec Łódź 04691 1981 M35
1 28:39 Ławecki Szymon MKS Pogoń Siedlce 02109 1978 M40
3 32:29 Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 1976 M40 1069
4 33:23 Majewski Marek PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 03343 1977 M40 1038
5 33:42 Marte Michal KU AZS WAT Warszawa 01940 1975 M40 1027
6 36:48 Zieliński Artur PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 03344 1977 M40 919
7 40:32 Duda Tomasz UKS Traper Złocieniec 04529 1976 M40 789
8 50:31 Biolik Grzegorz UNTS Warszawa 02177 M40 442
1 28:00 Sokalski Dariusz KU AZS WAT Warszawa 00715 1984 M35 1100
2 33:00 Lesisz Kamil UNTS Warszawa 03904 1984 M35 904
4 36:11 Drągowski Piotr KS OK!Sport Warszawa 00687 1982 M35 779
5 40:05 Łącki Łukasz UKS OSiR Góra Kalwaria 01673 1982 M35 625
7 52:49 Pańkowski Mateusz UKS Technik Ruciane-Nida 03160 1984 M35 125
1 31:32 Lubkiewicz Tomasz WKS Wawel Kraków 00169 1987 M21B 550
2 33:54 Łubis Michał UKS Azymut Pabianice 02657 1985 M21B 509
5 51:07 Rydliński Bartosz PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 00014 1985 M21B 208
8 1:13:59 Borczyk Łukasz PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04534 1986 M21B 0
1 38:14 Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 00102 1993 M21A 1100
2 41:37 Galicz Karol BKS Wataha Warszawa 01853 1986 M21A 1003
3 47:19 Piłkowski Tadeusz KS OK!Sport Warszawa 00689 1990 M21A 839
4 55:26 Mossakowski Wojciech UNTS Warszawa 01115 1998 M21A 605
7 1:02:40 Mazan Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01319 1992 M21A 397
1 24:27 Płóciennik Konrad UKS Azymut Pabianice 01785 2000 M20 1100
2 26:39 Gładecki Dawid UKS OSiR Góra Kalwaria 03729 2000 M20 1001
4 37:07 Rosłaniec Mateusz WKS Śląsk Wrocław 02227 2000 M20 530
1 27:09 Petersburski Krystian UKS Azymut 45 Gdynia 03452 2001 M18 1100
2 29:15 Andrzejczak Maciej UKS Azymut Pabianice 02192 2002 M18 1015
3 29:53 Maciejewski Bartłomiej BKS Wataha Warszawa 03943 2006 M18 989
4 33:13 Pudełek Błażej LKS Górzanka 03852 2002 M18 854
5 41:58 Nowakowski Maciej BKS Wataha Warszawa 03150 2002 M18 500
1 22:34 Kula Mateusz KOS BnO Szczecin 03666 2003 M16 1100
2 25:23 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 963
3 28:25 Toborek Jakub WKS Śląsk Wrocław 02141 2003 M16 815
4 31:19 Łagoda Franciszek WKS Śląsk Wrocław 03281 2003 M16 673
5 31:22 Czyński Miłosz KOS BnO Szczecin 03443 2004 M16 671
6 33:19 Strugarek Łukasz WKS Śląsk Wrocław 04160 2003 M16 576
7 35:14 Wołek Stanisław UNTS Warszawa 03557 2004 M16 483
9 41:33 Żesławski Mateusz WKS Wawel Kraków 03200 2004 M16 175
10 42:28 Sobiepanek Maksymilian UKS OSiR Góra Kalwaria 03759 2004 M16 130
11 43:01 Kotkowiak Piotr KOS BnO Szczecin 03665 2004 M16 103
12 47:15 Tarnawski Jan WKS Wawel Kraków 03834 2003 M16 0
13 51:01 Kędzierski Nataniel WKS Śląsk Wrocław 04001 2003 M16 0
14 58:32 Wąsiewicz Jerzy Stowarzyszenie Team 360 stopni 04079 2005 M16 0
MissingPunch 1:00:54 Górski Patryk UKS OSiR Góra Kalwaria 04541 2004 M16 0
16 1:17:47 Połeć Kamil BKS Wataha Warszawa 03945 2006 M14 0
MissingPunch 36:35 Stopczyński Bartosz BKS Wataha Warszawa 04093 2006 M14 0
10 57:31 Poniatowski Krzysztof Rodzinna Grupa Rowerowa 1976 M40
11 1:07:14 Paradowski Jakub indywidualnie 1978 M40
12 1:16:26 Borejko Tomasz indywidualnie 1977 M40
OverTime Kordela Piotr AZS WAT Warszawa 1975 M40
3 34:34 Jurek Grzegorz indywidualnie 1971 M45
4 35:34 Sztranek Paweł UKS Azymut Pabianice 1970 M45
15 51:53 Gawkowski Robert indywidualnie 1973 M45
10 43:52 Parfianowicz Marcin indywidualnie 02288 1963 M55
12 54:18 Żebrowski Dariusz KS OK!Sport Warszawa 01532 1963 M55
11 51:07 Wróblewski Tadeusz KS OK!Sport Warszawa 01234 1958 M60
12 55:01 Sidorov Sergej Dnepr Ukraina 1959 M60
4 37:59 Woźniak Józef KU AZS WAT Warszawa 1951 M65
1 41:07 Chabiera Tomasz UNTS Warszawa Open1
2 44:50 Biolik Emil UNTS Warszawa Open1
3 1:16:35 Parfianowicz Agnieszka,Adam indywidualnie 1996 Open1
DidNotFinish 1:21:01 Chachurska Magdalena indywidualnie 00000 1978 Open1
1 52:42 Lech Michał indywidualnie 1990 Open2
2 53:04 Antonowicz Jerzy indywidualnie Open2
3 1:18:44 Nowak Kalina KS OK!Sport Warszawa Open2
4 1:55:32 Daruk Mariusz indywidualnie 1986 Open2
MissingPunch 44:39 Kizerwetter Małgorzata Indywidualny Mazowsze 00520 1986 Open2
1 47:21 Wysocki Stanisław KS Spójnia Warszawa 00523 1929 M90 1100
1 1:42:26 Gliński Jan UNTS Warszawa 00429 1940 M75 1100
1 31:01 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01168 1946 M70 1100
2 39:12 Kmieciński Józef PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 00069 1947 M70 810
1 27:52 Wołejszo Tadeusz KU AZS WAT Warszawa 00074 1951 M65 1100
2 29:49 Bohaczek Janusz UMKS ORKAN Ostróda 00135 1952 M65 1023
3 35:38 Szczepański Marek UKS Technik Ruciane-Nida 02509 1954 M65 793
5 48:43 Wysocki Andrzej UKS Kometa Gliwice 02697 1951 M65 277
1 28:57 Guga Romuald WKS Śląsk Wrocław 00716 1955 M60 1100
2 33:09 Krochmal Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 00076 1959 M60 940
3 33:18 Konstanciak Andrzej KS OK!Sport Warszawa 00865 1959 M60 935
4 33:54 Rogala Mirosław KU AZS WAT Warszawa 02423 1957 M60 912
5 34:09 Kryjomski Jerzy KS Kościelec Chrzanów 00963 1958 M60 902
7 38:29 Machowski Władysław UKS OSiR Góra Kalwaria 00482 1959 M60 738
8 39:00 Wierciński Piotr MKS Metalowiec Łódź 01105 1956 M60 718
9 39:07 Chułek Aleksander UKS Azymut 45 Gdynia 00547 1956 M60 714
10 41:21 Olbrycht Janusz Indywidualny Mazowsze 00228 1955 M60 629
1 23:36 Kozłowski Jacek UKS Patria Młynne 01044 1963 M55 1100
2 27:29 Wołowczyk Marek UNTS Warszawa 00113 1963 M55 919
3 27:55 Lech Bogdan UMKS ORKAN Ostróda 00789 1960 M55 899
4 28:05 Dyzio Włodzimierz WKS Wawel Kraków 01533 1961 M55 891
5 30:19 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś Łódź 03294 1964 M55 787
6 31:00 Tarnowski Mirosław KU AZS UMCS Lublin 00764 1964 M55 755
7 31:08 Mossakowski Przemysław Indywidualny Mazowsze 01758 1960 M55 749
8 31:37 Chachurski Ryszard KU AZS WAT Warszawa 00065 M55 726
9 33:05 Wołek Andrzej UNTS Warszawa 03555 1964 M55 658
11 46:26 Czerkawski Wacław UKS Sparta Czyżowice 01496 1960 M55 36
1 32:06 Urbaniak Krzysztof KS Spójnia Warszawa 00522 1967 M50 1100
3 36:10 Krupiński Andrzej PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01175 1969 M50 961
4 40:05 Słoński Marek WKS Wawel Kraków 03192 1969 M50 826
5 44:37 Drągowski Marek KS OK!Sport Warszawa 00860 1965 M50 671
6 50:03 Żesławski Wojciech WKS Wawel Kraków 03660 1966 M50 485
7 50:05 Olas Jacek UKS Orientuś Łódź 00422 1969 M50 484
1 27:16 Sędłak Krystian KS OK!Sport Warszawa 01130 1973 M45 1100
2 34:28 Wrzosek Zbigniew indywidualnie 00569 1970 M45 810
5 35:59 Becmer Dariusz WKS Śląsk Wrocław 02148 1971 M45 748
6 36:23 Mianowski Rafał UNTS Warszawa 02068 1973 M45 732
7 39:08 Staszak Artur UNTS Warszawa 02013 1970 M45 621
8 39:53 Goral Michał KU AZS UMCS Lublin 04551 1971 M45 591
9 41:29 Ledzion Grzegorz UKS Orientuś Łódź 04657 1971 M45 526
10 42:56 Doliński Grzegorz BKS Wataha Warszawa 03143 1972 M45 468
11 43:02 Mazurek Piotr WKS Śląsk Wrocław 04453 1970 M45 464
12 43:23 Wąsiewicz Piotr Stowarzyszenie Team 360 stopni 04081 1970 M45 450
13 43:48 Wieczorek Piotr Indywidualny Mazowsze 03016 1973 M45 433
14 48:33 Lisiak Paweł UKS Orientuś Łódź 03251 1974 M45 241
16 53:57 Wójtowicz Grzegorz UNTS Warszawa 04546 1973 M45 24
18 1:14:58 Nowakowski Sławomir BKS Wataha Warszawa 03710 1974 M45 0
DidNotFinish 21:21 Sobczyński Kalikst WKS Śląsk Wrocław 00717 1971 M45 0
9 50:39 Maciejewski Mikołaj BKS Wataha Warszawa 03944 1976 M40 437
1 10:31 Szlendak Marianna indywidualnie 10R
2 15:13 Mioduszewska Janina Indywidualny Mazowsze 10R
3 15:54 Kmieciński Franciszek PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04533 2012 10R
4 19:23 Wójtowicz Nina PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 10R
5 19:24 Kowalski Mikołaj,Julek UKS Azymut Pabianice 10R
6 23:22 Stadnik Daniel indywidualnie 2008 10R
7 24:52 Patejko Zuzanna KS Spójnia Warszawa 2012 10R
8 25:26 Janiak Magdalena UKS Azymut Pabianice 04603 2007 10R
9 25:35 Patejko Jan KS Spójnia Warszawa 2016 10R
4 14:43 Pakulska Natalia indywidualnie 2009 K10
1 12:04 Rombel Gabriela UMKS Kwidzyn 04502 2010 K10N
2 16:29 Wójtowicz Hanna UNTS Warszawa 04547 2010 K10N
3 19:43 Kmiecińska Maria PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04443 2009 K10N
4 24:08 Mielczarska Michalina indywidualnie 2009 K10N
MissingPunch 37:02 Szostakowska Marianna PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 2006 K14
1 24:52 Olszanka Gabi KS OK!Sport Warszawa 02427 2001 K18
3 25:22 Słońska Zofia WKS Wawel Kraków 03191 2002 K18 1079
1 23:48 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1100
2 27:45 Powichrowska Ilona UKS OSiR Góra Kalwaria 02781 2004 K16 917
3 31:07 Mazurek Joanna WKS Śląsk Wrocław 02222 2003 K16 762
4 33:40 Zelek Klaudia UKS Patria Młynne 02149 2003 K16 644
5 35:46 Majewska Maja PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 03218 2004 K16 547
6 44:23 Kwiecień Paulina PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04492 2004 K16 149
7 45:18 Chabiera Lena UNTS Warszawa 02391 2003 K16 106
8 47:42 Hałucha Martyna WKS Wawel Kraków 04265 2004 K16 0
9 51:42 Dolińska Julia BKS Wataha Warszawa 03158 2004 K16 0
10 52:27 Błyskosz Magdalena WKS Wawel Kraków 04269 2004 K16 0
1 21:01 Słońska Antonina WKS Wawel Kraków 03190 2007 K14 1100
2 22:53 Lamparska Maja WKS Wawel Kraków 03832 2005 K14 1002
3 22:55 Niessner Pola WKS Wawel Kraków 03651 2007 K14 1001
5 29:10 Pudełek Jowita LKS Górzanka 03998 2005 K14 673
6 29:15 Michno Marta WKS Wawel Kraków 03937 2005 K14 669
7 29:27 Zawada Zuzanna WKS Wawel Kraków 03659 2006 K14 659
8 30:16 Mikuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 2007 K14 616
9 30:53 Kurtycz Natalia WKS Wawel Kraków 04021 2005 K14 584
10 31:04 Pieragowska Julia UKS Traper Złocieniec 04434 2005 K14 574
11 34:27 Stefaniak Izabela KOS BnO Szczecin 03767 2007 K14 397
12 43:06 Szutko Antonina UKS Traper Złocieniec 04532 2005 K14 0
13 56:09 Borkowska Lena UKS OSiR Góra Kalwaria 03756 2006 K14 0
14 1:43:10 Ziółkowska Nina MKS Metalowiec Łódź 04707 2006 K14 0
MissingPunch 33:15 Pułczyńska Hanna WKS Wawel Kraków 03193 2005 K14 0
MissingPunch 42:09 Dzwonkowska Paulina UKS OSiR Góra Kalwaria 03366 2006 K14 0
1 18:51 Podgórska Marta KS Kościelec Chrzanów 03611 2007 K12 1100
2 20:00 Mianowska Antonina UNTS Warszawa 03554 2007 K12 1033
3 20:30 Biskupska Julia WKS Wawel Kraków 03646 2008 K12 1004
4 20:31 Borek Alicja UKS Traper Złocieniec 03314 2007 K12 1003
5 24:15 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper Złocieniec 03546 2008 K12 785
6 24:41 Oliinyk Yelyzaveta WKS Wawel Kraków 04023 2008 K12 760
7 24:51 Wąsiewicz Urszula Stowarzyszenie Team 360 stopni 04082 2007 K12 750
8 25:12 Chabiera Filomena UNTS Warszawa 03856 2007 K12 729
9 25:25 Olejnik Jaśmina WKS Wawel Kraków 03938 2008 K12 717
10 30:14 Mamala Magdalena UKS Patria Młynne 03924 2007 K12 436
11 34:18 Zelek Martyna UKS Patria Młynne 03632 2008 K12 198
12 34:58 Fitrzyk Magdalena UKS Patria Młynne 03622 2007 K12 160
13 37:12 Kubacka Maja UKS Traper Złocieniec 04530 2008 K12 29
14 43:21 Wasilewska Olga UKS OSiR Góra Kalwaria 04251 2008 K12 0
16 54:33 Hałucha Milena WKS Wawel Kraków 03936 2007 K12 0
17 1:16:45 Motylińska Anastazja UKS Traper Złocieniec 04528 2008 K12 0
1 10:06 Duda Kornelia UKS Traper Złocieniec 04141 2009 K10 1100
2 11:49 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 913
3 13:58 Podgórska Gabriela KS Kościelec Chrzanów 04164 2009 K10 679
5 14:56 Pabich Hanna UKS Azymut Pabianice 04168 2011 K10 574
6 33:12 Kozłowska Olga UKS Patria Młynne 02271 2001 K18
8 35:35 Kozłowska Maria UKS Patria Młynne 02270 2001 K18
1 34:49 Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 00330 1982 K21A 1100
2 36:31 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualny Mazowsze 00091 1968 K21A 1046
3 36:38 Ślusarczyk Katarzyna KS OK!Sport Warszawa 03480 1989 K21A 1043
1 28:17 Ciesiółka Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 01827 2000 K20 1100
2 37:17 Pudełek Michalina LKS Górzanka 03999 2000 K20 750
3 40:13 Filipczak Natalia PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01927 2000 K20 636
4 43:15 Hutsenko Yelyzaveta WKS Wawel Kraków 04574 2000 K20 518
MissingPunch 34:55 Biederman Adrianna WKS Wawel Kraków 01509 2000 K20 0
4 28:41 Topór Magdalena WKS Wawel Kraków 02935 2001 K18 933
5 30:55 Block Amelia UKS Orientuś Łódź 02132 2002 K18 834
7 33:51 Sroka Małgorzata UKS Patria Młynne 02200 2002 K18 705
9 38:17 Ciura Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 03696 2001 K18 509
10 39:44 Staszak Alicja UNTS Warszawa 02136 2001 K18 445
11 57:01 Tywonek Julia UKS OSiR Góra Kalwaria 04100 2001 K18 0
1 1:24:26 Zielczyński Mieczysław Indywidualny Mazowsze 00750 1930 M85 1100
6 34:41 Wałachowski Janusz PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01173 1959 M60 882
2 34:43 Wrzesiński Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 01138 1969 M50 1010
17 57:38 Deszcz Stanisław MKS Metalowiec Łódź 02638 1970 M45 0
2 31:36 Gmur Karol WKS Śląsk Wrocław 01237 1976 M40 1100
3 35:12 Mioduszewski Mateusz Indywidualny Mazowsze 03970 1976 M35 817
3 28:24 Kijak Jakub WKS Wawel Kraków 02994 2000 M20 922
8 39:27 Wójtowicz Krzysztof UNTS Warszawa 03174 2004 M16 277
1 23:34 Wójcik Paweł WKS Wawel Kraków 02991 2005 M14 1100
15 1:09:37 Ładyko Bartłomiej BKS Wataha Warszawa 04365 2006 M14 0
MissingPunch 1:19:01 Tandejko Radosław UNTS Warszawa 03950 2007 M12 0
2 1:01:56 Galicz Krystyna BKS Wataha Warszawa 03142 1951 K65/70 892
8 41:17 Wójtowicz Katarzyna UNTS Warszawa 04548 1973 K45 532
9 40:36 Drągowska Maria KS OK!Sport Warszawa 00685 1995 K21A 917
2 24:54 Mazurek Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02223 2001 K18 1100
4 27:04 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 2007 K14 783
MissingPunch 36:12 Sobiepanek Barbara UKS OSiR Góra Kalwaria 03365 2006 K14 0
15 47:19 Łącka Julia UKS OSiR Góra Kalwaria 03573 2007 K12 0