Wyniki: V Warszawska Mila w BnO - Nocna Warszawska Mila


Nocna Warszawska Mila

Marki   2019-04-27
 rank: 1,10  indywidualne

Pozostałe etapy
Warszawska Mila  2019-04-27 Pokaż
Etap 3  2019-04-28 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 32:35 Biolik Agnieszka UNTS Warszawa 02178 K40 1100
2 32:51 Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 1975 K40 1091
3 46:58 Szymańska Zuzanna Stowarzyszenie Team 360 stopni 02690 1977 K40 614
1 32:46 Wołek Ewa UNTS Warszawa 01208 1968 K35 1100
2 38:18 Śliwczyńska Ilona Stowarzyszenie Team 360 stopni 02347 1978 K35 914
1 32:09 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś Łódź 00413 1995 K21A 1100
2 33:44 Ślusarczyk Katarzyna KS OK!Sport Warszawa 03480 1989 K21A 1046
3 36:19 Kubicka Zuzanna UNTS Warszawa 00037 1993 K21A 957
4 38:27 Drągowska Maria KS OK!Sport Warszawa 00685 1995 K21A 884
5 41:07 Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 K21A 793
6 47:02 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21A 591
1 36:20 Biederman Adrianna WKS Wawel Kraków 01509 2000 K20 1100
2 36:32 Ciesiółka Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 01827 2000 K20 1094
1 37:26 Block Amelia UKS Orientuś Łódź 02132 2002 K18 1100
3 1:15:39 Bączek Małgorzata WKS Wawel Kraków 04014 2001 K18 0
1 23:58 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 K16 1100
2 32:44 Mazurek Joanna WKS Śląsk Wrocław 02222 2003 K16 698
3 47:35 Mikuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 2007 K16 16
2 41:51 Olszanka Gabi KS OK!Sport Warszawa 02427 2001 K18
1 51:58 Parfianowicz Katarzyna indywidualnie 1992 K21B
3 47:35 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 2007 K16 16
5 47:36 Stefaniak Izabela KOS BnO Szczecin 03767 2007 K16 15
4 1:12:01 Michałowska Agata indywidualnie K40
3 50:39 Byrczek Jan UKS Kometa Gliwice M20
3 45:05 Sokalski Dariusz KU AZS WAT Warszawa M21A
DidNotFinish 1:18:11 Cwalina Karol KS OK!Sport Warszawa M21A
MissingPunch 1:04:20 Górski Maciej indywidualnie 1992 M21B
4 53:41 Bek Michał Rodzinna Grupa Rowerowa 1981 M35
3 37:36 Ławecki Szymon MKS Pogoń Siedlce 02109 1978 M40
5 51:16 Poniatowski Krzysztof Rodzinna Grupa Rowerowa 1976 M40
8 1:50:55 Borejko Tomasz indywidualnie 1977 M40
DidNotFinish 1:14:00 Paradowski Jakub indywidualnie 1978 M40
8 58:27 Sztranek Paweł UKS Azymut Pabianice 1970 M45
MissingPunch 48:48 Mossakowski Przemysław Indywidualny Mazowsze M50
5 48:52 Parfianowicz Marcin indywidualnie 02288 1963 M55
2 29:54 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś Łódź 03294 1964 M55 1091
3 31:19 Chachurski Ryszard KU AZS WAT Warszawa 00065 M55 1038
4 43:03 Wołek Andrzej UNTS Warszawa 03555 1964 M55 603
6 58:13 Czerkawski Wacław UKS Sparta Czyżowice 01496 1960 M55 40
1 37:13 Urbaniak Krzysztof KS Spójnia Warszawa 00522 1967 M50 1100
2 44:56 Wrzesiński Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 01138 1969 M50 872
3 58:29 Olas Jacek UKS Orientuś Łódź 00422 1969 M50 471
1 36:54 Sędłak Krystian KS OK!Sport Warszawa 01130 1973 M45 1100
2 36:55 Mianowski Rafał UNTS Warszawa 02068 1973 M45 1100
3 44:49 Doliński Grzegorz BKS Wataha Warszawa 03143 1972 M45 864
4 44:54 Wieczorek Piotr Indywidualny Mazowsze 03016 1973 M45 862
5 45:07 Mazurek Piotr WKS Śląsk Wrocław 04453 1970 M45 855
6 48:20 Wrzosek Zbigniew indywidualnie 00569 1970 M45 759
9 58:45 Lisiak Paweł UKS Orientuś Łódź 03251 1974 M45 449
10 59:34 Wąsiewicz Piotr Stowarzyszenie Team 360 stopni 04081 1970 M45 424
DidNotFinish 27:07 Becmer Dariusz WKS Śląsk Wrocław 02148 1971 M45 0
DidNotFinish 1:06:51 Nowakowski Sławomir BKS Wataha Warszawa 03710 1974 M45 0
1 31:27 Gmur Karol WKS Śląsk Wrocław 01237 1976 M40 1100
2 33:46 Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 1976 M40 1019
4 38:58 Biolik Grzegorz UNTS Warszawa 02177 M40 837
6 52:47 Duda Tomasz UKS Traper Złocieniec 04529 1976 M40 354
7 1:13:45 Maciejewski Mikołaj BKS Wataha Warszawa 03944 1976 M40 0
1 33:08 Mioduszewski Mateusz Indywidualny Mazowsze 03970 1976 M35 1100
2 33:52 Lesisz Kamil UNTS Warszawa 03904 1984 M35 1076
3 37:00 Drągowski Piotr KS OK!Sport Warszawa 00687 1982 M35 972
5 1:03:42 Pańkowski Mateusz UKS Technik Ruciane-Nida 03160 1984 M35 85
1 37:23 Łubis Michał UKS Azymut Pabianice 02657 1985 M21B 550
1 37:18 Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 00102 1993 M21A 1100
2 44:37 Piłkowski Tadeusz KS OK!Sport Warszawa 00689 1990 M21A 884
MissingPunch 42:40 Galicz Karol BKS Wataha Warszawa 01853 1986 M21A 0
DidNotFinish 27:31 Mazan Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01319 1992 M21A 0
1 43:32 Płóciennik Konrad UKS Azymut Pabianice 01785 2000 M20 1100
2 45:35 Kijak Jakub WKS Wawel Kraków 02994 2000 M20 1048
4 51:47 Rosłaniec Mateusz WKS Śląsk Wrocław 02227 2000 M20 892
1 48:39 Petersburski Krystian UKS Azymut 45 Gdynia 03452 2001 M18 1100
2 51:59 Andrzejczak Maciej UKS Azymut Pabianice 02192 2002 M18 1025
3 59:04 Maciejewski Bartłomiej BKS Wataha Warszawa 03943 2006 M18 864
DidNotFinish 1:00:59 Nowakowski Maciej BKS Wataha Warszawa 03150 2002 M18 0
1 23:25 Kula Mateusz KOS BnO Szczecin 03666 2003 M16 1100
2 23:27 Strugarek Łukasz WKS Śląsk Wrocław 04160 2003 M16 1098
3 25:52 Łagoda Franciszek WKS Śląsk Wrocław 03281 2003 M16 985
4 26:30 Toborek Jakub WKS Śląsk Wrocław 02141 2003 M16 955
5 26:38 Czyński Miłosz KOS BnO Szczecin 03443 2004 M16 949
6 28:05 Wołek Stanisław UNTS Warszawa 03557 2004 M16 881
7 28:34 Wójtowicz Krzysztof UNTS Warszawa 03174 2004 M16 858
9 31:19 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 729
10 46:43 Kędzierski Nataniel WKS Śląsk Wrocław 04001 2003 M16 5
MissingPunch 26:28 Wąsiewicz Jerzy Stowarzyszenie Team 360 stopni 04079 2005 M16 0
MissingPunch 31:54 Kotkowiak Piotr KOS BnO Szczecin 03665 2004 M16 0
MissingPunch 38:47 Kotkowiak Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 2006 M16 0
1 1:28:02 Galicz Krystyna BKS Wataha Warszawa 03142 1951 K65/70 1100
1 31:30 Parfianowicz Joanna UNTS Warszawa 00100 1964 K55 1100
1 48:56 Wańczyk Magdalena PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01485 1968 K50 1100
1 48:19 Daniluk Karina BKS Wataha Warszawa 03159 1972 K45 1100
2 48:57 Mianowska Dorota UNTS Warszawa 02405 1974 K45 1086
3 1:09:59 Wąsiewicz Marzena Stowarzyszenie Team 360 stopni 04080 1970 K45 607
3 53:02 Woźniak Józef KU AZS WAT Warszawa 1951 M65
1 38:05 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01168 1946 M70 1100
1 45:00 Wołejszo Tadeusz KU AZS WAT Warszawa 00074 1951 M65 1100
2 46:16 Wysocki Andrzej UKS Kometa Gliwice 02697 1951 M65 1069
4 2:02:51 Szczepański Marek UKS Technik Ruciane-Nida 02509 1954 M65 0
2 45:42 Rogala Mirosław KU AZS WAT Warszawa 02423 1957 M60 868
MissingPunch 40:30 Chułek Aleksander UKS Azymut 45 Gdynia 00547 1956 M60 0
1 37:45 Guga Romuald WKS Śląsk Wrocław 00716 1955 M60 1100
1 29:39 Wołowczyk Marek UNTS Warszawa 00113 1963 M55 1100
7 58:26 Ledzion Grzegorz UKS Orientuś Łódź 04657 1971 M45 458
4 1:11:47 Mossakowski Wojciech UNTS Warszawa 01115 1998 M21A 83
8 31:17 Lisiak Adam UKS Orientuś Łódź 03049 2005 M16 730
3 45:15 Filipczak Natalia PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01927 2000 K20 830