Wyniki: Puchar Bałtyku w Biegu na Orientację - Etap 3


Etap 3

Rumia   2019-05-05
 rank: 1,10  indywidualne  klasyk

Pozostałe etapy
Etap 1  2019-05-03 Pokaż
Etap 2  2019-05-04 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
DidNotStart Szymerowska Celina UKS Siódemka 10R
DidNotStart Życzkowska Natalia UKS Siódemka 10R
3 1:02:46 Kalata Michał 10 BKPanc M21E
4 1:05:09 HOSOKAWA TOMOKI Tokiwa Forest Runners 1991 M21E
5 1:12:37 TANAKA TAIKI Tokiwa Forest Runners 1995 M21E
6 1:13:19 Galitsyn Aleksandr KSO Korshunyata 1991 M21E
7 1:13:55 Czernow Sergej Kaliningrad 1986 M21E
8 1:23:39 TAKESHITA HARUTAKA Tokiwa Forest Runners 1999 M21E
11 1:43:53 ISHIWA TAKASHIGE Tokiwa Forest Runners 1988 M21E
12 1:54:04 NAKAZAWA HIRONORI Tokiwa Forest Runners 1990 M21E
DidNotStart Jarovoi Sergei UKS Azymut 45 1984 M21E
6 1:36:55 Tikhomirov Alexey Omega RUS 2000 M20
2 45:42 Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 M16
11 1:30:19 Kujda Bartosz Osielsko 2003 M16
10 40:54 Didorenko Mikhail Korshunyata 2006 M14
14 51:21 Kujda Tymoteusz Osielsko 2005 M14
NotCompeting 1:35:14 Konkol Marcin UKS Siódemka M14
2 55:56 Galicz Karol BKS Wataha 01853 1986 M21E 1039
9 1:24:24 Koguciuk Konrad KU AZS UMCS 03298 1991 M21E 449
10 1:29:01 Filipiak Mateusz KS Hades 04415 1998 M21E 353
DidNotStart Hewelt Maciej UKS Azymut 45 00162 1990 M21E 0
DidNotStart Dudek Wojciech PUKS Młode Orły 01171 1994 M21E 0
1 45:11 Płóciennik Konrad UKS Azymut Pabianice 01785 2000 M20 1100
2 47:06 Gładecki Dawid UKS OSiR 03729 2000 M20 1053
3 50:23 Żurek Grzegorz UKS Siódemka 02112 2000 M20 973
4 53:50 Reniecki Franciszek UMKS Kwidzyn 03566 M20 889
MissingPunch 1:57:27 Kuźba Jakub UKS Siódemka 02165 2000 M20 0
DidNotStart Kijak Jakub WKS Wawel 02994 2000 M20 0
DidNotStart Zamojski Rafał UKS Siódemka 02529 2000 M20 0
1 44:16 Michalak Kacper UNTS 02980 2001 M18 1100
2 45:02 Olszewski Bartłomiej UNTS 02572 2002 M18 1081
3 47:21 Pudełek Błażej LKS Górzanka Nawojowa Góra 03852 2002 M18 1023
4 51:31 Andrzejczak Maciej UKS Azymut Pabianice 02192 2002 M18 920
DidNotStart Życzkowski Jakub UKS Siódemka 02530 2002 M18 0
1 41:21 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1100
3 53:36 Czyński Miłosz KOS BnO 03443 2004 M16 774
4 55:18 Wołek Stanisław UNTS 03557 2004 M16 729
5 1:00:12 Bielecki Michał UKS Siódemka 02855 2004 M16 599
6 1:02:14 Żesławski Mateusz WKS Wawel 03200 2004 M16 544
7 1:04:27 Tarnawski Jan WKS Wawel 03834 2003 M16 485
8 1:06:17 Wilk Wiktor UMKS Kwidzyn 03362 2004 M16 437
10 1:22:47 Górski Patryk UKS OSiR 04541 2004 M16 0
12 1:36:17 Sobiepanek Maksymilian UKS OSiR 03759 M16 0
MissingPunch 1:21:00 Kotkowiak Piotr KOS BnO 03665 2004 M16 0
1 26:50 Maciejewski Bartłomiej BKS Wataha 03943 2006 M14 1100
2 29:24 Antonowicz Jan UNTS 02385 2005 M14 995
3 32:53 Podworski Kacper UKS OSiR 02780 2005 M14 852
4 33:13 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 838
5 33:20 Majowski Jan UKS OSiR 03502 2005 M14 834
6 33:42 Żesławski Jakub WKS Wawel 03201 2005 M14 819
7 35:58 Lisiak Adam UKS Orientuś 03049 2005 M14 726
9 39:56 Kurzyp Michał MKS MOS 03271 2006 M14 563
11 43:14 Bublik Piotr WKS Wawel 04018 2005 M14 428
12 44:51 Dąbrowski Karol UKS OSiR 03907 2005 M14 361
13 45:55 Kwiatkowski Olaf KOS BnO 03968 2005 M14 318
15 52:21 Łącki Jakub UKS OSiR 03296 2006 M14 54
16 55:09 Owsiak Stanisław BKS Wataha 04364 2006 M14 0
17 55:55 Stopczyński Bartosz BKS Wataha 04093 2006 M14 0
18 57:14 Grzegorczyk Borys WKS Wawel 04481 2006 M14 0
19 57:20 Wójcik Paweł WKS Wawel 02991 2005 M14 0
20 1:35:13 Grzybowski Maciej UKS Azymut 45 03898 2006 M14 0
DidNotFinish 1:16:54 Modzelewski Mikołaj UKS Siódemka 03840 2005 M14 0
DidNotStart Pisarek Kordian WKS Wawel 04263 2006 M14 0
DidNotStart Miłkowski Jakub UKS Azymut 45 03900 2006 M14 0
DidNotStart Kotkowiak Bartosz KOS BnO 03664 2006 M14 0
2 18:01 Krempiński Franciszek UKS Azymut Pabianice 03559 2007 M12 1034
3 18:42 Klakla Kacper KS Kościelec Chrzanów 03608 2007 M12 990
4 20:03 Chodlewski Szymon KS Kościelec Chrzanów 03603 2008 M12 903
5 21:41 Tarnowski Przemysław WKS Wawel 03939 2007 M12 797
6 22:13 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 762
7 22:21 Kociuba Wiktor MKS MOS 04002 2008 M12 754
8 22:53 Wodzicki Filip MKS MOS 04646 2007 M12 719
9 23:10 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 M12 701
10 23:41 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 668
14 29:17 Kuzhelko Andrei Korshunyata 2007 M12
20 46:51 Banach Kacper WKS Grunwald 2008 M12
21 1:23:17 Majewski Jakub UKS Siódemka M12
DidNotStart Żmij Szymon The Vipers M12
3 21:06 Maksimovich Aleksandr Korshunyata 2009 M10
4 27:32 Zhilin Timofey X-race.info 2010 M10
MissingPunch 21:25 Indyka Jan WKS Wawel 2010 M10
1 44:07 Kociuba Marek Mos Wrocław 1980 M35
3 45:09 Suchenia Piotr inov-8 team / runpassion.pl te 1980 M35
8 1:28:01 Łaski Tomasz MKS Metalowiec 04691 M35
DidNotStart Lepka Bartosz Słomiane Bambusy 1982 M35
9 59:57 Zhilin Denis X-race.info 1969 M40
11 1:03:29 Karachev Aleksandr OK Kaliningrad 1977 M40
12 1:03:48 Sitnicki Mariusz 10 BKPanc 04379 M40
DidNotStart Żmij Jacek The Vipers M40
DidNotStart Ramotowski Mariusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizow 1968 M40
DidNotStart Uryga Sławomir WKS Wawel 1977 M40
4 38:22 Žičkis Rolandas Takas OK, Litwa 1970 M45
5 40:45 Gronostaj Grzegorz indywidualnie M45
6 40:48 Gliszczyński Janusz GLICHA TEAM 1972 M45
9 43:19 Sychev Dmitrii Bryansk M45
11 47:59 Poltoratskyi Denys Ukraina M45
14 52:54 Mikhaylov Victor Odessa Team M45
DidNotFinish 1:11:36 Typański Roman 9BKPanc 1971 M45
DidNotStart PLESINSKI MARIUSZ 10BKPanc 1973 M45
5 45:35 Korshunov Evgenii Korshunyata 1968 M50
6 47:29 Lovas Bjorn P. Nidarost OK 1966 M50
8 48:59 Erdal Arne Samnanger IL 1969 M50
9 49:02 Wysocki Romuald CSWiCH Wrocław 1968 M50
2 43:43 Urbaniak Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 982
3 45:24 Słoński Marek WKS Wawel 03192 1969 M50 935
4 45:27 Michalak Tomasz UNTS 02981 1969 M50 934
7 48:08 Wrzesiński Krzysztof WKS Śląsk 01138 1968 M50 859
1 35:54 Błachut Igor Stowarzyszenie Team 360 stopni 02679 1973 M45 1100
2 37:05 Nowak Remigiusz KS Hades 00907 1972 M45 1064
2 37:05 Krasuski Marcin KS OK!Sport 02688 1972 M45 1064
7 40:51 Banach Krzysztof UMKS ORKAN 01440 1974 M45 948
8 41:52 Mianowski Rafał UNTS 02068 1973 M45 917
12 49:01 Szczygieł Marcin MKS MOS 04648 1971 M45 698
13 49:03 Krasuski Bartłomiej Stowarzyszenie Team 360 stopni 02210 1970 M45 697
15 55:06 Staszak Artur UNTS 02013 1970 M45 512
16 1:01:32 Kalsztein Karol PKO Harpagan 00985 1974 M45 315
17 1:06:34 Lisiak Paweł UKS Orientuś 03251 1974 M45 160
MissingPunch 50:03 Filipiak Marek KS Hades 04414 1973 M45 0
1 36:47 Nowak Jacek UKS Azymut 45 00143 1976 M40 1100
2 40:09 Tadejewski Paweł UMKS ORKAN 00904 1979 M40 999
3 42:19 Golinowski Paweł 10 BKPanc 02892 1979 M40 935
4 45:47 Majewski Marek PUKS Młode Orły 03343 1977 M40 831
6 52:54 Biolik Grzegorz UNTS 02177 1976 M40 618
7 54:58 Kujda Arkadiusz 1 Brygada Logistyczna 03987 1979 M40 556
8 58:39 Mol Krzysztof HKS Azymut 02866 1975 M40 446
10 1:01:18 Duda Tomasz UKS Traper 04529 1976 M40 367
13 1:04:49 Perfikowski Piotr UMKS Kwidzyn 04190 1976 M40 262
14 1:17:30 Droń Grzegorz UMKS Kwidzyn 04351 1979 M40 0
15 1:22:10 Paruszewski Marek Indywidualni Pomorskie 03905 M40 0
2 44:47 Łącki Łukasz UKS OSiR 01673 1982 M35 1100
4 48:58 Jędras Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M35 997
5 55:43 Wiśniewski Paweł WKS Wawel 02932 1974 M35 831
6 59:18 Pisarski Patryk Indywidualny Dolnośląskie 04692 M35 743
9 1:32:44 Pańkowski Mateusz UKS Technik Ruciane-Nida 03160 1984 M35 0
MissingPunch 38:17 Patejko Przemysław KS Spójnia Warszawa 00530 1982 M35 0
MissingPunch 46:11 Lesisz Kamil UNTS 03904 M35 0
DidNotStart Indyka Maciej WKS Wawel 02684 1980 M35 0
DidNotStart Stężycki Grzegorz 10 BKPanc 04684 1982 M35 0
11 24:47 Ludwin Jakub KS Kościelec Chrzanów 03610 2007 M12 596
12 26:56 Mordarski Oskar UKS Patria 03628 2008 M12 457
13 27:15 Wasilewski Antoni UKS OSiR 04441 2008 M12 437
15 29:43 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 277
16 30:33 Motała Piotr UKS Siódemka 04552 2008 M12 223
17 31:51 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 139
18 35:40 Kwieciński Konrad PUKS Młode Orły 04493 2007 M12 0
19 43:53 Duplak Maciej UKS Patria 03621 2007 M12 0
DidNotStart Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś 03711 2007 M12 0
1 14:57 Pułczyński Jeremi WKS Wawel 04019 2009 M10 1100
5 29:38 Droń Wojciech UMKS Kwidzyn 04510 2010 M10 20
6 34:06 Jędras Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10 0
11 51:25 Kluska Wojciech MKS Skarmat C32008 1968 M50
13 52:39 Pupiec Mariusz UKS Siódemka M50
14 58:41 ROBINSON Richard ASUB 1968 M50
16 1:06:32 Witkowski Zbigniew indywidualnie 1969 M50
1 38:41 Mamis Girts Mona OK 1958 M60
3 42:43 Krylov Boris Princip M60
9 54:10 Asylov Albert Kaliningrad 1955 M60
12 56:43 Solovev Mikhail PionerSK Pionerskiy 1956 M60
14 1:07:33 Miroshnichenko Viktor PionerSK Pionerskiy 1957 M60
15 1:12:48 Sidoruv Sergej Dnepr Ukraina 1959 M60
DidNotStart Warmuz Zdzisław niezrzeszony M60
1 33:48 Hartelt Helmut SSV Planeta Radebeul Germany 1951 M65
2 38:41 Railimo Matti SOCHeinola 1948 M65
7 43:24 Chernykh Vladimir Kaliningrad 1952 M65
10 1:13:50 Henek Milan Radioklub Blansko, Czech Repub 1953 M65
4 53:16 Karachev Sergey OK Kaliningrad 1948 M70
7 1:11:15 Gordyshevskiy Semen Petersburg M70
1 58:29 Schindler Udo SSV Planeta Radebeul Germany 1942 M75
1 58:44 Kosinska Dorota CO Liege 1984 W21E
5 1:11:04 Suzdalova Marina - 1991 W21E
4 54:12 Olszanka Gabriela KS OK!Sport 02427 2001 W18
3 1:03:53 Wańczyk Zuzanna PUKS Młode Orły 01664 1997 W21E 1033
4 1:04:48 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś 00413 1995 W21E 1016
6 1:13:26 Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 W21E 858
7 1:20:35 Nikitczenko Natasza UKS Orientuś 03250 1997 W21E 728
1 46:41 Cych Agnieszka WKS Śląsk 02099 1999 W20 1100
2 1:06:06 Bielecka Aleksandra UKS Siódemka 02163 2000 W20 642
3 1:08:11 Deptulska Maria UNTS 02366 2000 W20 593
MissingPunch 1:02:04 Pudełek Michalina LKS Górzanka Nawojowa Góra 03999 2000 W20 0
DidNotStart Dawidowska Natalia UKS Siódemka 02202 1999 W20 0
DidNotStart Hutsenko Yelyzaveta WKS Wawel 04574 2000 W20 0
DidNotStart Biederman Adrianna WKS Wawel 01509 2000 W20 0
DidNotStart Kreft Oliwia UKS Siódemka 02203 1999 W20 0
1 47:40 Topór Magdalena WKS Wawel 02935 2001 W18 1100
2 50:18 Bączek Małgorzata WKS Wawel 04014 2001 W18 1039
3 54:11 Mianowska Julia UNTS 02096 2001 W18 950
5 55:03 Melzer Zofia UKS Siódemka 02114 2001 W18 930
6 57:16 Słońska Zofia WKS Wawel 03191 2002 W18 878
1 1:06:43 Wysocki Stanisław KS Spójnia Warszawa 00523 1929 M85 1100
2 1:31:54 Zielczyński Mieczysław Indywidualny Mazowsze 00750 1930 M85 685
2 1:27:16 Czabański Edward UKS Azymut 45 00514 1939 M75 1100
1 40:19 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły 01168 1946 M70 1100
2 47:31 Wojtyła Jerzy UMKS ORKAN 01297 1948 M70 904
3 48:19 Kmieciński Józef PUKS Młode Orły 00069 1947 M70 882
5 54:55 Woźniak Henryk UMKS ORKAN 00131 1948 M70 702
6 58:08 Patejko Tadeusz KS Spójnia Warszawa 00521 1948 M70 614
3 39:46 Łuński Zbigniew UMKS ORKAN 00132 1952 M65 1100
4 40:49 Bohaczek Janusz UMKS ORKAN 00135 1952 M65 1071
6 41:43 Szczepański Marek UKS Technik Ruciane-Nida 02509 1954 M65 1046
8 44:41 Mientki Tadeusz UMKS ORKAN 00788 1952 M65 964
9 58:48 Gliński Henryk KS Artemis 01324 1950 M65 574
DidNotStart Świerczyński Bogdan KOS Modrzew 00885 1953 M65 0
4 48:22 Krochmal Andrzej KS Spójnia Warszawa 00528 1956 M60 927
5 48:52 Movko Sergei UKS Azymut 45 04047 1955 M60 914
6 49:52 Machowski Władysław UKS OSiR 00482 1959 M60 887
7 51:49 Wróblewski Tadeusz KS OK!Sport 00226 1958 M60 836
8 51:56 Pietrusiński Marek KS Artemis 01323 1956 M60 833
10 55:13 Cepurdej Aleksandr UMKS Kwidzyn 04180 1958 M60 746
11 56:17 Wierciński Piotr MKS Metalowiec 01105 1956 M60 718
13 1:00:50 Olbrycht Janusz Indywidualny Mazowsze 00228 1955 M60 598
16 1:22:38 Czechowski Bolesław UMKS ORKAN 00951 1955 M60 25
1 39:44 Wołowczyk Marek UNTS 00113 1963 M55 1100
2 40:33 Dyzio Włodzimierz WKS Wawel 01533 1961 M55 1077
3 41:06 Niessner Piotr WKS Wawel 02725 1963 M55 1062
4 42:29 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 M55 1024
5 44:04 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś 03294 1964 M55 980
6 51:52 Mikielski Marek UMKS ORKAN 00136 1960 M55 764
7 57:53 Wołek Andrzej UNTS 03555 1964 M55 598
DidNotStart Mossakowski Przemysław Indywidualny Mazowsze 01758 1960 M55 0
10 49:13 Bączek Dariusz UKS Technik Ruciane-Nida 04013 1965 M50 829
12 52:34 Żesławski Wojciech WKS Wawel 03660 1967 M50 736
15 1:01:40 Forystek Józef WKS Wawel 02080 1966 M50 482
17 1:09:35 Olas Jacek UKS Orientuś 00422 1969 M50 261
DidNotStart Żmij Karolina The Vipers W16
2 28:38 Nowak Ania UKS Azymut 45 W14
32 57:32 Orlova Olga Velikiy Novgorod 2008 W12
3 21:13 Biskupska Małgorzata WKS Wawel 2010 W10
5 40:59 Klimczak Oksana UKS Siódemka W10
10 1:15:34 Staszak Alicja UNTS 02136 2001 W18 456
11 1:52:26 Tywonek Julia UKS OSiR 04100 2001 W18 0
MissingPunch 1:04:10 Żurek Marta UKS Siódemka 02116 2002 W18 0
DidNotStart Deyna Natalia UMKS Kwidzyn 02622 2001 W18 0
DidNotStart Susek Julia UKS Siódemka 02890 2001 W18 0
1 43:25 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 W16 1100
2 47:09 Powichrowska Ilona UKS OSiR 02781 2004 W16 1005
3 47:28 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 W16 997
4 51:17 Nitsch Aleksandra UNTS 02409 2003 W16 901
5 53:20 Zelek Klaudia UKS Patria 02149 2003 W16 849
6 53:21 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 W16 848
7 53:58 Zielińska Oliwia PUKS Młode Orły 03217 2003 W16 833
8 59:37 Majewska Maja PUKS Młode Orły 03218 2004 W16 690
10 1:05:12 Filipiak Adrianna KS Hades 04153 2003 W16 548
11 1:07:13 Błyskosz Magdalena WKS Wawel 04269 2004 W16 497
12 1:14:20 Nowak Maria KS Hades 02922 2003 W16 317
13 1:25:46 Kwiecień Paulina PUKS Młode Orły 04492 2004 W16 27
DidNotFinish 50:12 Rutkowska Magdalena UKS Siódemka 02854 2003 W16 0
DidNotStart Chabiera Lena UNTS 02391 2003 W16 0
1 28:33 Lamparska Maja WKS Wawel 03832 2005 W14 1100
3 30:13 Niessner Pola WKS Wawel 03651 2007 W14 1036
4 36:49 Michno Marta WKS Wawel 03937 2005 W14 781
5 37:21 Słońska Antonina WKS Wawel 03190 2007 W14 761
6 39:20 Pułczyńska Hanna WKS Wawel 03193 2005 W14 685
8 40:53 Pieragowska Julia UKS Traper 04434 2005 W14 625
9 43:57 Pudełek Jowita LKS Górzanka Nawojowa Góra 03998 2005 W14 507
10 44:31 Zawada Zuzanna WKS Wawel 03659 2006 W14 485
11 45:33 Ciszek Katarzyna MKS MOS 04290 2006 W14 445
12 46:04 Szutko Antonina UKS Traper 04532 2005 W14 425
13 47:32 Kurtycz Natalia WKS Wawel 04021 2005 W14 369
14 51:42 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 W14 208
15 52:01 Pupiec Agata UKS Siódemka 03391 2005 W14 196
16 57:34 Melzer Anna UKS Siódemka 03295 2005 W14 0
DidNotStart Owsianka Wiktoria WKS Wawel 03758 2005 W14 0
1 15:06 Borek Alicja UKS Traper 03314 2007 W12 1100
2 17:25 Biskupska Julia WKS Wawel 03646 2008 W12 931
3 17:36 Mikuła Daria KOS BnO 03960 2007 W12 918
5 18:27 Chabiera Filomena UNTS 03856 2007 W12 856
6 18:39 Mikuła Iga KOS BnO 03959 2007 W12 841
7 19:16 Mianowska Antonina UNTS 03554 2007 W12 796
8 19:33 Oliinyk Yelyzaveta WKS Wawel 04023 2008 W12 776
9 20:18 Staniec Julia MKS MOS 04346 2008 W12 721
10 20:37 Stefaniak Izabela KOS BnO 03767 2007 W12 698
11 20:38 Szczygieł Hanna MKS MOS 02911 2007 W12 697
12 21:15 Porzycz Małgorzata UKS Siódemka 04252 2008 W12 652
13 21:30 Kuciel Hanna MKS MOS 04295 2007 W12 634
14 23:10 Nowak Zofia KS Hades 03702 2008 W12 512
15 23:15 Zelek Martyna UKS Patria 03632 2008 W12 506
16 23:57 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper 03546 2008 W12 455
18 25:45 Klimczak Olimpia UKS Siódemka 04482 2008 W12 324
19 26:45 Łącka Julia UKS OSiR 03573 2007 W12 251
20 26:52 Hałucha Milena WKS Wawel 03936 2007 W12 243
21 27:10 Ciastoń Oliwia MKS MOS 04312 2008 W12 221
22 28:09 Marciniak Weronika MKS MOS 04296 2007 W12 149
23 28:45 Masłowska Julia MKS MOS 04311 2008 W12 106
24 30:42 Mamala Magdalena UKS Patria 03924 2007 W12 0
25 33:27 Łysoń Łucja UKS Siódemka 04399 2008 W12 0
26 33:29 Fitrzyk Magdalena UKS Patria 03622 2007 W12 0
27 39:08 Jabłońska Amelia MKS MOS 04313 2008 W12 0
28 42:03 Lewandowska Antonina UKS Siódemka 04468 2008 W12 0
29 42:09 Motylińska Anastazja UKS Traper 04528 2008 W12 0
30 42:32 Kubacka Maja UKS Traper 04530 2008 W12 0
31 57:16 Barska Pola MKS MOS 04652 2008 W12 0
MissingPunch 57:15 Szmidtka Martyna UKS Siódemka 04469 2008 W12 0
MissingPunch 1:02:54 Bielecka Marta UKS Siódemka 04398 2008 W12 0
DidNotStart Wojtas Julia WKS Wawel 04262 2007 W12 0
1 15:28 Duda Kornelia UKS Traper 04141 2009 W10 1100
2 18:06 Wysocka Michalina MKS MOS 04012 2010 W10 913
4 25:36 Podgórska Gabriela KS Kościelec Chrzanów 04164 2009 W10 379
6 1:06:11 Bańska-Bodziona Aneta 10 BKPanc 04287 W35
7 1:08:51 Jabłońska Anna indywidualnie W35
9 1:14:29 Vetrova Elena Velikiy Novgorod 1982 W35
11 1:24:23 Oliinyk Alona WKS Wawel W35
NotCompeting 56:55 Klimczak-Konkol Wioletta UKS Siódemka W35
4 54:04 Roszak Maja UMKS Kwidzyn W40
5 1:00:02 Marek Agnieszka indywidualnie 1974 W40
6 1:04:57 Orlova Anna Velikiy Novgorod 1976 W40
10 1:29:54 Kuznetsova Olga Velikiy Novgorod 1977 W40
DidNotStart YAHIRO YUMIE Tokiwa Forest Runners 1971 W40
DidNotStart Żmij Sylwia The Vipers W40
DidNotStart KATAYAMA YASUKO Tokiwa Forest Runners 1972 W40
3 1:05:02 Deptulska Agnieszka UNTS W45
7 1:25:03 Ianchenkova Tatiana OK Kaliningrad 1973 W45
3 53:55 Kurzyp Anna indywidualnie 1968 W50
4 1:05:43 Temnikova Olga Princip W50
7 1:23:20 AUGHUET Laurence ASUB 1969 W50
3 1:00:01 Chernysheva Tatiana OK Kaliningrad 1963 W55
MissingPunch 1:08:23 Semenova Elena Petersburg W55
DidNotStart Zenchenko Tamara Dnepr Ukraina 1960 W55
1 45:18 Miroshnichenko Elena PionerSK Pionerskiy 1959 W60
3 47:37 Soloveva Elena PionerSK Pionerskiy 1958 W60
2 1:01:53 Asylova Alla Kaliningrad 1954 W65
3 1:10:24 Henkova Svatava Radioklub Blansko 1954 W65
3 54:22 Temnikov Ilya Princip M21S
5 57:35 Oliinyk Illia WKS Wawel M21S
7 1:02:58 Kożyczkowski Edward Bolszewo 1985 M21S
8 1:07:41 Kluska Rafał MKS Skarmat 01490 1998 M21S
DidNotStart Semenov Peter Petersburg M21S
7 1:09:17 Gilinowska Ela 5 Pułk Artylerii 1989 W21S
8 1:31:51 Bakhowska Natalia Indywidualna W21S
DidNotStart Korczyc Anna 10 BKPanc 1994 W21S
1 16:45 Łaska Amelia MKS Metalowiec 10N
2 46:33 Biziuk Halina UMKS ORKAN 01154 1957 W60 1100
4 53:48 Mikielska Danuta UMKS ORKAN 00138 1959 W60 929
5 1:01:31 Lewoń Ewa UMKS ORKAN 00129 1955 W60 746
7 1:08:29 Łuńska Regina UMKS ORKAN 00133 1956 W60 582
8 1:11:00 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 03899 1955 W60 522
9 1:47:49 Olbrycht Anna Indywidualny Mazowsze 00229 1956 W60 0
1 44:29 Czerkawska Urszula UKS Sparta Czyżowice 01495 1962 W55 1100
2 44:50 Movko Marina UKS Azymut 45 03901 1960 W55 1091
1 46:03 Bugaj Teresa WKS Wawel 03313 1968 W50 1100
2 47:36 Wołowczyk Mariola UNTS 00112 1968 W50 1063
5 1:09:33 Dyzio Anna WKS Wawel 03433 1968 W50 539
6 1:10:18 Wołek Małgorzata UNTS 03556 1966 W50 521
1 46:03 Nowak Beata UKS Azymut 45 00144 1973 W45 1100
2 55:47 Wysocka Joanna WKS Śląsk 01400 1971 W45 867
4 1:07:53 Perfikowska Aleksandra UMKS Kwidzyn 04191 1974 W45 578
5 1:08:10 Mianowska Dorota UNTS 02405 1974 W45 572
6 1:16:53 Staszak Anna UNTS 02418 1970 W45 363
1 46:20 Biolik Agnieszka UNTS 02178 1977 W40 1100
2 51:12 Wołek Ewa UNTS 01208 1968 W40 984
3 53:02 Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 1975 W40 941
7 1:05:56 Kędzior Katarzyna UMKS Kwidzyn 04177 1975 W40 635
8 1:19:41 Banach Janina UMKS ORKAN 04498 1976 W40 308
9 1:20:12 Słońska Bogusława WKS Wawel 03655 1976 W40 296
1 45:52 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualny Mazowsze 00091 1968 W35 1100
2 59:08 Karnia-Biskupska Anna WKS Wawel 00828 1980 W35 782
3 1:02:52 Śliwczyńska Ilona Stowarzyszenie Team 360 stopni 02347 1978 W35 692
4 1:02:55 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka 01626 1984 W35 691
5 1:03:51 Ratajczak Izabela UKS Siódemka 02891 1982 W35 669
8 1:12:26 Gawron Katarzyna WKS Wawel 04680 1982 W35 463
10 1:21:11 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades 00915 1980 W35 253
12 1:38:09 Machowska- Łącka Magdalena UKS OSiR 03908 1983 W35 0
DidNotStart Pabian Patrycja UMKS Kwidzyn 04188 1980 W35 0
1 45:13 Durzyńska Katarzyna HKS Azymut 03584 1992 W21S 550
2 47:55 Kocińska Agnieszka UMKS ORKAN 00508 1987 W21S 517
3 48:02 Chęcińska Angelika UKS Azymut 45 03733 1993 W21S 516
5 50:38 Pacek Karolina Indywidualny Mazowsze 02346 1988 W21S 484
6 59:32 Patejko Patrycja KS Spójnia Warszawa 00542 1988 W21S 376
MissingPunch 1:07:22 Bąkowska Dominika PKO Harpagan 04215 1992 W21S 0
DidNotFinish 54:44 Wiercińska Anna MKS Metalowiec 02670 1988 W21S 0
1 42:53 Lubkiewicz Tomasz WKS Wawel 00169 1987 M21S 550
2 47:44 Łubis Michał UKS Azymut Pabianice 02657 1985 M21S 488
4 55:55 Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 1976 M21S 383
6 1:01:54 Spadik Mateusz UMKS Kwidzyn 04504 1989 M21S 306
DidNotStart Torchała Mariusz UMKS Kwidzyn 02625 1993 M21S 0
2 17:58 Bączek Jędrzej UKS Technik Ruciane-Nida 2010 10N
3 21:37 Kmiecińska Maria PUKS Młode Orły 04443 2009 10N
4 28:35 Duda Łukasz UKS Traper 04142 2011 10N
5 28:45 Błachut Olgierd Indywidualna 10N
DidNotStart Mielnik Lila Indywidualna 10N
DidNotStart Uryga Artur WKS Wawel 2010 10N
DidNotStart Mielnik Stanisław Indywidualna 10N
1 13:12 Szymerowska Emilia UKS Siódemka 10R
2 13:46 Kujda Remigiusz Osielsko 2012 10R
3 13:57 Tadejewski Nikodem UMKS ORKAN 04497 2012 10R
4 13:58 Wolny Maciej MMRP 10R
5 14:26 Kosińska Zofia Indywidualna 10R
6 14:27 Wolny Michał niezrzeszony 10R
7 16:32 Tikhomirov Ivan Omega RUS 2011 10R
8 16:44 Kmieciński Franciszek PUKS Młode Orły 04533 2012 10R
9 16:59 Carette Rodolphe MMRP 10R
10 17:02 Wolny Piotr MMRP 10R
11 17:24 Jabłońska Paulina Mos Wrocław 10R
12 17:25 Błażuk Pola Mos Wrocław 10R
13 19:24 Gronostaj Natalia MKS MOS 04348 2009 10R
14 20:14 Opanowicz Maja UKS Siódemka 10R
15 20:34 Kizerwetter Mikołaj MMRP 2010 10R
16 20:35 Gronostaj Sebastian Indywidualna 10R
17 22:45 Banach Zuzanna WKS Grunwald 2013 10R
18 23:12 Konkol Aleksander UKS Siódemka 10R
19 25:46 Patejko Zuzanna KS Spójnia Warszawa 2012 10R
20 27:06 Opanowicz Kuba UKS Siódemka 10R
21 30:17 Richert Maja UKS Siódemka 10R
22 31:19 Ławrynowicz Lena UKS Siódemka 10R
23 31:29 Patejko Jan KS Spójnia Warszawa 2016 10R
24 33:21 Chęciński Maksymilian UKS Azymut 45 2015 10R
25 33:29 Forystek Codi i Kasia WKS Wawel 2015 10R
26 33:30 Pustkowska Jagoda Indywidualna 10R
27 42:41 Augustyniak Amelia Blanka UKS Siódemka 10R
28 44:06 Pustkowska Malina Indywidualna 10R
DidNotStart Uryga Adam WKS Wawel 2012 10R
DidNotStart Życzkowski Karol UKS Siódemka 10R
1 23:00 Opanowicz Krzysztof UKS Siódemka G14002 1988 OPEN1
2 26:02 Antonowicz Mila Indywidualna OPEN1
3 27:40 Ratajczak Piotr UMKS ORKAN 01504 1969 OPEN1
4 43:46 Gendek Marta UNTS OPEN1
5 51:13 Chwiejczak Dorota Indywidualna OPEN1
6 1:14:58 Pułczyńska Agnieszka WKS Wawel 1975 OPEN1
7 1:37:03 Visnes Maria Indywidualna OPEN1
8 1:38:11 Erdal Camilla Indywidualna OPEN1
DidNotStart Kosińska Zofia niezarejestrowana 1980 OPEN1
DidNotStart Ludwiczak Karolina Indywidualna OPEN1
DidNotStart Dudek Izabela OPEN1
1 00:00 Olech Przemysław UKS Siódemka OPEN2
2 54:28 Erdal Martin Samnanger IL 1996 OPEN2
3 59:05 Kizerwetter Małgorzata niezarejestrowana 00520 1986 OPEN2
4 59:50 Mydlarski jarosław PKO Harpagan OPEN2
5 1:08:59 Opanowicz Kamila UKS Siódemka 01016 1990 OPEN2
6 1:15:18 Chugunov Vladimir Kaliningrad 1960 OPEN2
7 1:17:36 Kulaszewicz Joanna Indywidualna OPEN2
8 1:21:07 Deptulski Tomasz UNTS OPEN2
9 1:24:48 Tikhomirov Maxim Omega RUS 1976 OPEN2
10 1:42:14 Szrama Dariusz PUKS Młode Orły 1996 OPEN2
11 1:42:55 Typańska Monika indywidualnie 1976 OPEN2
12 2:06:00 Filipiak Agnieszka KS Hades 04413 1975 OPEN2
13 2:06:23 Daruk Mariusz indywidualnie 1986 OPEN2
MissingPunch 1:07:56 Mrozowski Przemek UKS Siódemka OPEN2
DidNotStart Swęda Marcin Indywidualna OPEN2
DidNotStart Mielnik Łukasz Indywidualna 1977 OPEN2
DidNotStart Szymon Melzer UKS Siódemka OPEN2
DidNotStart Chabiera Tomasz Indywidualna OPEN2
1 58:12 Czabańska Małgorzata UKS Azymut 45 00233 1952 W65 1100
6 1:04:55 Wróblewska Bogna KS OK!Sport 00225 1958 W60 666
DidNotStart Trykozko Urszula Stowarzyszenie Team 360 stopni 02691 1969 W45 0
4 49:03 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 W21S 503
2 1:00:12 Polishchuk Mariya UNTS 01962 1994 W21E 1100
4 1:18:37 Filipczak Natalia PUKS Młode Orły 01927 2000 W20 348
7 1:00:23 Sroka Małgorzata UKS Patria 02200 2002 W18 807
8 1:06:24 Jarovaia Elena UKS Azymut 45 04543 2002 W18 668
9 1:12:10 Dzierwa Hanna KS Kościelec Chrzanów 02057 2001 W18 535
9 1:04:45 Hałucha Martyna WKS Wawel 04265 2004 W16 560
7 39:30 Dzwonkowska Paulina UKS OSiR 03366 2006 W14 678
4 18:07 Olejnik Jaśmina WKS Wawel 03938 2008 W12 880
17 24:38 Podgórska Marta KS Kościelec Chrzanów 03611 2007 W12 406
DidNotStart Trzebiatowska Martyna UKS Siódemka 04470 2007 W12 0
2 41:47 Kryjomski Jerzy KS Kościelec Chrzanów 00963 1958 M60 1100
8 1:03:33 Czerkawski Wacław UKS Sparta Czyżowice 01496 1960 M55 441
1 39:29 Bartczak Jarosław UMKS ORKAN 00743 1968 M50 1100
10 47:12 Doliński Grzegorz BKS Wataha 03143 1972 M45 754
5 51:43 Sołowiej Stanisław KU AZS UMCS 02494 1975 M40 653
7 1:18:07 Mioduszewski Mateusz Indywidualny Mazowsze 03970 1976 M35 281
1 53:01 Wensław Mateusz UKS Azymut 45 00153 1987 M21E 1100
5 54:57 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka 02118 2000 M20 862
9 1:06:20 Banach Piotr UMKS ORKAN 02846 2003 M16 435
8 39:03 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 599
1 17:00 Chodlewski Antoni KS Kościelec Chrzanów 03602 2008 M12 1100
2 19:31 Pekal Paweł UMKS Kwidzyn 04444 M10 764
5 40:51 Miszewski Romuald Indywidualni Pomorskie 00142 M65 1070