Wyniki: Puchar Bałtyku w Biegu na Orientację - Etap 1


Etap 1

Rumia   2019-05-03
 rank: 1,10  indywidualne  średni

Pozostałe etapy
Etap 2  2019-05-04 Pokaż
Etap 3  2019-05-05 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
2 39:21 Kalata Michał 10 BKPanc M21E
5 45:12 Hewelt Maciej UKS Azymut 45 00162 1990 M21E 889
6 46:53 HOSOKAWA TOMOKI Tokiwa Forest Runners 1991 M21E
7 48:25 Galitsyn Aleksandr KSO Korshunyata 1991 M21E
8 50:33 Czernow Sergej Kaliningrad 1986 M21E
10 56:01 TANAKA TAIKI Tokiwa Forest Runners 1995 M21E
12 1:14:52 TAKESHITA HARUTAKA Tokiwa Forest Runners 1999 M21E
13 1:15:23 ISHIWA TAKASHIGE Tokiwa Forest Runners 1988 M21E
14 1:21:04 NAKAZAWA HIRONORI Tokiwa Forest Runners 1990 M21E
DidNotStart Jarovoi Sergei UKS Azymut 45 1984 M21E
6 1:07:16 Tikhomirov Alexey Omega RUS 2000 M20
9 53:15 Koguciuk Konrad KU AZS UMCS 03298 1991 M21E 656
11 1:13:04 Filipiak Mateusz KS Hades 04415 1998 M21E 81
DidNotFinish 1:08:04 Kujda Bartosz Osielsko 2003 M16
10 31:45 Didorenko Mikhail Korshunyata 2006 M14
1 34:05 Płóciennik Konrad UKS Azymut Pabianice 01785 2000 M20 1100
2 35:38 Gładecki Dawid UKS OSiR 03729 2000 M20 1050
3 37:54 Kijak Jakub WKS Wawel 02994 2000 M20 977
4 41:46 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka 02118 2000 M20 852
5 45:42 Reniecki Franciszek UMKS Kwidzyn 03566 M20 725
DidNotStart Kuźba Jakub UKS Siódemka 02165 2000 M20 0
DidNotStart Zamojski Rafał UKS Siódemka 02529 2000 M20 0
DidNotStart Żurek Grzegorz UKS Siódemka 02112 2000 M20 0
2 41:24 Andrzejczak Maciej UKS Azymut Pabianice 02192 2002 M18 914
3 42:17 Michalak Kacper UNTS 02980 2001 M18 886
4 49:03 Pudełek Błażej LKS Górzanka Nawojowa Góra 03852 2002 M18 676
DidNotStart Życzkowski Jakub UKS Siódemka 02530 2002 M18 0
1 34:53 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1100
2 45:54 Wołek Stanisław UNTS 03557 2004 M16 753
3 46:43 Bielecki Michał UKS Siódemka 02855 2004 M16 727
4 47:52 Czyński Miłosz KOS BnO 03443 2004 M16 691
5 51:57 Żesławski Mateusz WKS Wawel 03200 2004 M16 562
6 1:03:34 Banach Piotr UMKS ORKAN 02846 2003 M16 196
7 1:05:19 Kotkowiak Piotr KOS BnO 03665 2004 M16 140
8 1:09:53 Sobiepanek Maksymilian UKS OSiR 03759 M16 0
9 1:10:52 Wilk Wiktor UMKS Kwidzyn 03362 2004 M16 0
MissingPunch 1:23:48 Górski Patryk UKS OSiR 04541 2004 M16 0
1 25:09 Maciejewski Bartłomiej BKS Wataha 03943 2006 M14 1100
2 25:33 Lisiak Adam UKS Orientuś 03049 2005 M14 1083
3 25:38 Antonowicz Jan UNTS 02385 2005 M14 1079
4 25:39 Majowski Jan UKS OSiR 03502 2005 M14 1078
5 25:42 Żesławski Jakub WKS Wawel 03201 2005 M14 1076
6 26:08 Wójcik Paweł WKS Wawel 02991 2005 M14 1057
7 26:17 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 1050
8 28:53 Dąbrowski Karol UKS OSiR 03907 2005 M14 937
9 29:37 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 905
11 32:17 Owsiak Stanisław BKS Wataha 04364 2006 M14 788
12 33:08 Podworski Kacper UKS OSiR 02780 2005 M14 751
13 33:11 Bublik Piotr WKS Wawel 04018 2005 M14 749
14 35:16 Kurzyp Michał MKS MOS 03271 2006 M14 658
15 36:00 Kotkowiak Bartosz KOS BnO 03664 2006 M14 625
3 39:27 Galicz Karol BKS Wataha 01853 1986 M21E 1056
20 52:27 Kujda Tymoteusz Osielsko 2005 M14
NotCompeting 1:20:00 Konkol Marcin UKS Siódemka M14
4 40:06 Banach Krzysztof UMKS ORKAN 01440 1974 M45 970
16 37:53 Kuzhelko Andrei Korshunyata 2007 M12
20 55:08 Banach Kacper WKS Grunwald 2008 M12
21 1:05:57 Majewski Jakub UKS Siódemka M12
DidNotStart Żmij Szymon The Vipers M12
3 16:30 Indyka Jan WKS Wawel 2010 M10
4 18:50 Zhilin Timofey X-race.info 2010 M10
7 28:11 Maksimovich Aleksandr Korshunyata 2009 M10
5 49:30 Suchenia Piotr inov-8 team / runpassion.pl te 1980 M35
6 51:16 Kociuba Marek Mos Wrocław 1980 M35
7 45:56 Błachut Igor Stowarzyszenie Team 360 stopni 02679 1973 M45 791
12 1:45:45 Łaski Tomasz MKS Metalowiec 04691 M35
DidNotStart Lepka Bartosz Słomiane Bambusy 1982 M35
8 46:26 Mianowski Rafał UNTS 02068 1973 M45 776
8 46:50 Zhilin Denis X-race.info 1969 M40
9 47:20 Karachev Aleksandr OK Kaliningrad 1977 M40
13 1:01:56 Sitnicki Mariusz 10 BKPanc 04379 M40
15 1:18:40 Ramotowski Mariusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizow 1968 M40
DidNotStart 1:50:07 Uryga Sławomir WKS Wawel 1977 M40
DidNotStart Pancerz Piotr indywidualnie 02974 1977 M40
DidNotStart Żmij Jacek The Vipers M40
1 29:47 Nowak Jacek UKS Azymut 45 00143 1976 M40 1100
3 38:48 Sychev Dmitrii Bryansk M45
5 41:44 Gronostaj Grzegorz indywidualnie M45
6 42:12 Gliszczyński Janusz GLICHA TEAM 1972 M45
2 33:06 Golinowski Paweł 10 BKPanc 02892 1979 M40 978
3 33:46 Tadejewski Paweł UMKS ORKAN 00904 1979 M40 953
5 40:52 Kujda Arkadiusz 1 Brygada Logistyczna 03987 1979 M40 691
6 41:05 Majewski Marek PUKS Młode Orły 03343 1977 M40 683
7 44:40 Mol Krzysztof HKS Azymut 02866 1975 M40 550
10 49:23 Duda Tomasz UKS Traper 04529 1976 M40 376
11 56:14 Biolik Grzegorz UNTS 02177 1976 M40 123
12 57:36 Droń Grzegorz UMKS Kwidzyn 04351 1979 M40 73
14 1:02:00 Perfikowski Piotr UMKS Kwidzyn 04190 1976 M40 0
DidNotStart Paruszewski Marek Indywidualni Pomorskie 03905 M40 0
1 42:19 Mioduszewski Mateusz Indywidualny Mazowsze 03970 1976 M35 1100
2 44:08 Jędras Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M35 1053
3 45:15 Lesisz Kamil UNTS 03904 M35 1024
4 47:24 Łącki Łukasz UKS OSiR 01673 1982 M35 968
7 52:07 Indyka Maciej WKS Wawel 02684 1980 M35 845
9 59:12 Wiśniewski Paweł WKS Wawel 02932 1974 M35 661
10 1:09:55 Patejko Przemysław KS Spójnia Warszawa 00530 1982 M35 383
11 1:26:38 Pańkowski Mateusz UKS Technik Ruciane-Nida 03160 1984 M35 0
DidNotStart Stężycki Grzegorz 10 BKPanc 04684 1982 M35 0
17 42:09 Stopczyński Bartosz BKS Wataha 04093 2006 M14 356
18 47:51 Modzelewski Mikołaj UKS Siódemka 03840 2005 M14 107
19 51:05 Kwiatkowski Olaf KOS BnO 03968 2005 M14 0
21 1:07:32 Grzegorczyk Borys WKS Wawel 04481 2006 M14 0
DidNotFinish 1:51:22 Grzybowski Maciej UKS Azymut 45 03898 2006 M14 0
DidNotStart Pisarek Kordian WKS Wawel 04263 2006 M14 0
DidNotStart Miłkowski Jakub UKS Azymut 45 03900 2006 M14 0
1 20:04 Krempiński Franciszek UKS Azymut Pabianice 03559 2007 M12 1100
3 22:56 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 943
4 24:57 Klakla Kacper KS Kościelec Chrzanów 03608 2007 M12 832
5 25:03 Wodzicki Filip MKS MOS 04646 2007 M12 827
6 25:46 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 788
7 27:18 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 703
8 28:31 Ludwin Jakub KS Kościelec Chrzanów 03610 2007 M12 637
9 29:04 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 M12 607
10 29:46 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 568
11 30:20 Chodlewski Szymon KS Kościelec Chrzanów 03603 2008 M12 537
12 30:41 Wasilewski Antoni UKS OSiR 04441 2008 M12 518
13 32:44 Kociuba Wiktor MKS MOS 04002 2008 M12 406
14 34:39 Motała Piotr UKS Siódemka 04552 2008 M12 301
17 39:50 Mordarski Oskar UKS Patria 03628 2008 M12 16
18 43:38 Kwieciński Konrad PUKS Młode Orły 04493 2007 M12 0
19 55:04 Duplak Maciej UKS Patria 03621 2007 M12 0
MissingPunch 25:09 Tarnowski Przemysław WKS Wawel 03939 2007 M12 0
1 12:07 Pułczyński Jeremi WKS Wawel 04019 2009 M10 1100
2 14:39 Pekal Paweł UMKS Kwidzyn 04444 M10 870
5 19:09 Droń Wojciech UMKS Kwidzyn 04510 2010 M10 461
6 21:42 Jędras Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10 230
2 37:42 Krasuski Marcin KS OK!Sport 02688 1972 M45 1044
10 52:39 Poltoratskyi Denys Ukraina M45
12 55:50 Žičkis Rolandas Takas OK, Litwa 1970 M45
13 56:04 Mikhaylov Victor Odessa Team M45
MissingPunch 1:24:21 Typański Roman 9BKPanc 1971 M45
DidNotStart PLESINSKI MARIUSZ 10BKPanc 1973 M45
3 40:06 Korshunov Evgenii Korshunyata 1968 M50
6 43:02 ROBINSON Richard ASUB 1968 M50
7 44:36 Wysocki Romuald CSWiCH Wrocław 1968 M50
9 46:29 Lovas Bjorn P. Nidarost OK 1966 M50
13 1:06:48 Kluska Wojciech MKS Skarmat C32008 1968 M50
14 1:20:07 Erdal Arne Samnanger IL 1969 M50
15 1:32:43 Witkowski Zbigniew indywidualnie 1969 M50
1 28:23 Krylov Boris Princip M60
3 32:02 Mamis Girts Mona OK 1958 M60
4 32:45 Asylov Albert Kaliningrad 1955 M60
8 35:00 Solovev Mikhail PionerSK Pionerskiy 1956 M60
5 35:56 Szczepański Marek UKS Technik Ruciane-Nida 02509 1954 M65 1061
13 40:58 Miroshnichenko Viktor PionerSK Pionerskiy 1957 M60
14 50:20 Warmuz Zdzisław niezrzeszony M60
16 1:20:21 Sidoruv Sergej Dnepr Ukraina 1959 M60
1 29:46 Hartelt Helmut SSV Planeta Radebeul Germany 1951 M65
2 32:48 Railimo Matti SOCHeinola 1948 M65
8 39:36 Chernykh Vladimir Kaliningrad 1952 M65
11 55:38 Henek Milan Radioklub Blansko, Czech Repub 1953 M65
3 26:13 Gordyshevskiy Semen Petersburg M70
3 47:26 Polishchuk Mariya UNTS 01962 1994 W21E 1063
7 39:15 Karachev Sergey OK Kaliningrad 1948 M70
1 23:11 Schindler Udo SSV Planeta Radebeul Germany 1942 M75
2 58:34 Wysocki Stanisław KS Spójnia Warszawa 00523 1929 M85 734
4 47:58 Kosinska Dorota CO Liege 1984 W21E
2 47:15 Czabański Edward UKS Azymut 45 00514 1939 M75 1100
1 22:34 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły 01168 1946 M70 1100
2 24:34 Wojtyła Jerzy UMKS ORKAN 01297 1948 M70 1003
4 26:36 Woźniak Henryk UMKS ORKAN 00131 1948 M70 903
6 35:09 Kmieciński Józef PUKS Młode Orły 00069 1947 M70 487
3 34:42 Bohaczek Janusz UMKS ORKAN 00135 1952 M65 1100
4 35:50 Miszewski Romuald Indywidualni Pomorskie 00142 M65 1064
6 36:59 Łuński Zbigniew UMKS ORKAN 00132 1952 M65 1028
7 37:09 Świerczyński Bogdan KOS Modrzew 00885 1953 M65 1022
9 41:09 Mientki Tadeusz UMKS ORKAN 00788 1952 M65 896
10 43:21 Gliński Henryk KS Artemis 01324 1950 M65 826
2 29:31 Kryjomski Jerzy KS Kościelec Chrzanów 00963 1958 M60 1100
5 34:01 Krochmal Andrzej KS Spójnia Warszawa 00528 1956 M60 932
6 34:27 Machowski Władysław UKS OSiR 00482 1959 M60 916
7 34:32 Pietrusiński Marek KS Artemis 01323 1956 M60 913
9 35:07 Wróblewski Tadeusz KS OK!Sport 00226 1958 M60 891
10 36:06 Cepurdej Aleksandr UMKS Kwidzyn 04180 1958 M60 855
11 36:12 Wierciński Piotr MKS Metalowiec 01105 1956 M60 851
15 50:45 Olbrycht Janusz Indywidualny Mazowsze 00228 1955 M60 309
DidNotStart Czechowski Bolesław UMKS ORKAN 00951 1955 M60 0
1 35:15 Dyzio Włodzimierz WKS Wawel 01533 1961 M55 1100
2 37:33 Wołowczyk Marek UNTS 00113 1963 M55 1028
3 39:53 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 M55 955
4 39:57 Niessner Piotr WKS Wawel 02725 1963 M55 953
5 40:18 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś 03294 1964 M55 942
6 55:17 Wołek Andrzej UNTS 03555 1964 M55 475
7 58:39 Mikielski Marek UMKS ORKAN 00136 1960 M55 370
8 1:02:35 Czerkawski Wacław UKS Sparta Czyżowice 01496 1960 M55 247
DidNotStart Mossakowski Przemysław Indywidualny Mazowsze 01758 1960 M55 0
1 35:48 Bartczak Jarosław UMKS ORKAN 00743 1968 M50 1100
2 38:25 Słoński Marek WKS Wawel 03192 1969 M50 1020
4 41:44 Michalak Tomasz UNTS 02981 1969 M50 918
8 44:40 Urbaniak Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 828
10 48:33 Forystek Józef WKS Wawel 02080 1966 M50 708
11 50:43 Wrzesiński Krzysztof WKS Śląsk 01138 1968 M50 642
12 57:54 Olas Jacek UKS Orientuś 00422 1969 M50 421
MissingPunch 55:06 Żesławski Wojciech WKS Wawel 03660 1967 M50 0
9 50:49 Szczygieł Marcin MKS MOS 04648 1971 M45 641
11 53:26 Doliński Grzegorz BKS Wataha 03143 1972 M45 561
14 57:55 Krasuski Bartłomiej Stowarzyszenie Team 360 stopni 02210 1970 M45 424
15 1:03:34 Staszak Artur UNTS 02013 1970 M45 250
16 1:16:42 Filipiak Marek KS Hades 04414 1973 M45 0
17 1:25:31 Lisiak Paweł UKS Orientuś 03251 1974 M45 0
DidNotStart Kalsztein Karol PKO Harpagan 00985 1974 M45 0
2 46:51 Wańczyk Zuzanna PUKS Młode Orły 01664 1997 W21E 1077
5 55:45 Suzdalova Marina - 1991 W21E
2 44:12 Deptulska Maria UNTS 02366 2000 W20 845
6 50:02 Olszanka Gabriela KS OK!Sport 02427 2001 W18
3 46:32 Kreft Oliwia UKS Siódemka 02203 1999 W20 774
4 46:57 Pudełek Michalina LKS Górzanka Nawojowa Góra 03999 2000 W20 761
DidNotStart Żmij Karolina The Vipers W16
5 47:44 Bielecka Aleksandra UKS Siódemka 02163 2000 W20 737
6 57:12 Filipczak Natalia PUKS Młode Orły 01927 2000 W20 447
19 30:02 Orlova Olga Velikiy Novgorod 2008 W12
MissingPunch 55:52 Dawidowska Natalia UKS Siódemka 02202 1999 W20 0
DidNotStart Biederman Adrianna WKS Wawel 01509 2000 W20 0
1 42:52 Topór Magdalena WKS Wawel 02935 2001 W18 1100
2 43:16 Słońska Zofia WKS Wawel 03191 2002 W18 1090
3 44:48 Mianowska Julia UNTS 02096 2001 W18 1050
4 45:35 Żurek Marta UKS Siódemka 02116 2002 W18 1030
5 48:01 Bączek Małgorzata WKS Wawel 04014 2001 W18 968
7 50:31 Melzer Zofia UKS Siódemka 02114 2001 W18 904
8 51:08 Dzierwa Hanna KS Kościelec Chrzanów 02057 2001 W18 888
9 56:32 Sroka Małgorzata UKS Patria 02200 2002 W18 749
10 58:43 Deyna Natalia UMKS Kwidzyn 02622 2001 W18 693
MissingPunch 1:27:21 Tywonek Julia UKS OSiR 04100 2001 W18 0
DidNotFinish 1:07:07 Jarovaia Elena UKS Azymut 45 04543 2002 W18 0
DidNotStart Susek Julia UKS Siódemka 02890 2001 W18 0
1 38:20 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 W16 1100
2 38:43 Zelek Klaudia UKS Patria 02149 2003 W16 1089
3 41:26 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 W16 1011
4 45:39 Nitsch Aleksandra UNTS 02409 2003 W16 890
5 50:28 Filipiak Adrianna KS Hades 04153 2003 W16 752
6 50:35 Powichrowska Ilona UKS OSiR 02781 2004 W16 748
7 55:24 Chabiera Lena UNTS 02391 2003 W16 610
9 58:58 Zielińska Oliwia PUKS Młode Orły 03217 2003 W16 508
10 59:41 Majewska Maja PUKS Młode Orły 03218 2004 W16 487
11 1:03:44 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 W16 371
12 1:07:18 Hałucha Martyna WKS Wawel 04265 2004 W16 269
13 1:12:17 Nowak Maria KS Hades 02922 2003 W16 126
14 1:21:30 Kwiecień Paulina PUKS Młode Orły 04492 2004 W16 0
MissingPunch 42:21 Rutkowska Magdalena UKS Siódemka 02854 2003 W16 0
1 20:44 Niessner Pola WKS Wawel 03651 2007 W14 1100
2 27:34 Pułczyńska Hanna WKS Wawel 03193 2005 W14 737
3 28:57 Michno Marta WKS Wawel 03937 2005 W14 664
4 31:31 Lamparska Maja WKS Wawel 03832 2005 W14 528
5 31:34 Zawada Zuzanna WKS Wawel 03659 2006 W14 525
6 33:29 Słońska Antonina WKS Wawel 03190 2007 W14 424
7 35:10 Melzer Anna UKS Siódemka 03295 2005 W14 334
9 40:34 Ciszek Katarzyna MKS MOS 04290 2006 W14 48
10 40:37 Kurtycz Natalia WKS Wawel 04021 2005 W14 45
11 40:55 Dzwonkowska Paulina UKS OSiR 03366 2006 W14 29
12 45:09 Szutko Antonina UKS Traper 04532 2005 W14 0
13 47:01 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 W14 0
14 47:27 Pupiec Agata UKS Siódemka 03391 2005 W14 0
15 51:23 Pieragowska Julia UKS Traper 04434 2005 W14 0
16 1:24:37 Owsianka Wiktoria WKS Wawel 03758 2005 W14 0
1 17:12 Mianowska Antonina UNTS 03554 2007 W12 1100
2 17:33 Borek Alicja UKS Traper 03314 2007 W12 1078
3 18:20 Mikuła Iga KOS BnO 03959 2007 W12 1028
4 19:06 Mikuła Daria KOS BnO 03960 2007 W12 978
5 20:31 Olejnik Jaśmina WKS Wawel 03938 2008 W12 888
6 20:56 Chabiera Filomena UNTS 03856 2007 W12 861
8 22:00 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper 03546 2008 W12 793
9 22:59 Biskupska Julia WKS Wawel 03646 2008 W12 730
10 23:16 Fitrzyk Magdalena UKS Patria 03622 2007 W12 712
11 24:08 Porzycz Małgorzata UKS Siódemka 04252 2008 W12 657
12 26:27 Podgórska Marta KS Kościelec Chrzanów 03611 2007 W12 508
13 26:47 Mamala Magdalena UKS Patria 03924 2007 W12 487
14 27:06 Klimczak Olimpia UKS Siódemka 04482 2008 W12 467
15 28:39 Nowak Zofia KS Hades 03702 2008 W12 368
16 28:44 Łącka Julia UKS OSiR 03573 2007 W12 362
17 29:11 Szczygieł Hanna MKS MOS 02911 2007 W12 334
18 29:54 Zelek Martyna UKS Patria 03632 2008 W12 288
20 30:27 Stefaniak Izabela KOS BnO 03767 2007 W12 253
21 30:52 Ciastoń Oliwia MKS MOS 04312 2008 W12 226
22 31:31 Kubacka Maja UKS Traper 04530 2008 W12 184
1 35:53 Cych Agnieszka WKS Śląsk 02099 1999 W20 1100
3 21:05 Klimczak Oksana UKS Siódemka W10
5 27:52 Biskupska Małgorzata WKS Wawel 2010 W10
2 40:37 Klimczak-Konkol Wioletta UKS Siódemka W35
9 1:04:36 Jabłońska Anna indywidualnie W35
10 1:09:51 Oliinyk Alona WKS Wawel W35
11 1:12:39 Vetrova Elena Velikiy Novgorod 1982 W35
DidNotFinish 1:00:43 Bańska-Bodziona Aneta 10 BKPanc 04287 W35
2 43:30 Roszak Maja UMKS Kwidzyn W40
5 51:34 Orlova Anna Velikiy Novgorod 1976 W40
6 51:45 Marek Agnieszka indywidualnie 1974 W40
8 1:08:47 YAHIRO YUMIE Tokiwa Forest Runners 1971 W40
2 44:41 Biziuk Halina UMKS ORKAN 01154 1957 W60 908
11 1:17:07 Kuznetsova Olga Velikiy Novgorod 1977 W40
12 1:29:43 KATAYAMA YASUKO Tokiwa Forest Runners 1972 W40
DidNotStart Żmij Sylwia The Vipers W40
5 1:05:11 Ianchenkova Tatiana OK Kaliningrad 1973 W45
3 40:57 AUGHUET Laurence ASUB 1969 W50
4 49:29 Kurzyp Anna indywidualnie 1968 W50
5 1:00:01 Temnikova Olga Princip W50
2 44:48 Chernysheva Tatiana OK Kaliningrad 1963 W55
4 1:15:32 Semenova Elena Petersburg W55
DidNotStart Zenchenko Tamara Dnepr Ukraina 1960 W55
3 45:17 Soloveva Elena PionerSK Pionerskiy 1958 W60
5 45:59 Miroshnichenko Elena PionerSK Pionerskiy 1959 W60
7 59:19 Koralewska Grażyna indywidualnie W60
4 45:40 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 03899 1955 W60 880
6 57:47 Wróblewska Bogna KS OK!Sport 00225 1958 W60 530
2 50:11 Henkova Svatava Radioklub Blansko 1954 W65
3 1:10:14 Asylova Alla Kaliningrad 1954 W65
2 40:58 Kożyczkowski Edward Bolszewo 1985 M21S
8 1:01:46 Łuńska Regina UMKS ORKAN 00133 1956 W60 414
9 1:11:08 Lewoń Ewa UMKS ORKAN 00129 1955 W60 144
1 42:35 Movko Marina UKS Azymut 45 03901 1960 W55 1100
3 50:23 Czerkawska Urszula UKS Sparta Czyżowice 01495 1962 W55 899
1 35:50 Wołowczyk Mariola UNTS 00112 1968 W50 1100
2 38:05 Bugaj Teresa WKS Wawel 03313 1968 W50 1031
6 1:00:55 Wołek Małgorzata UNTS 03556 1966 W50 330
7 1:13:21 Dyzio Anna WKS Wawel 03433 1968 W50 0
1 41:01 Nowak Beata UKS Azymut 45 00144 1973 W45 1100
2 53:23 Wysocka Joanna WKS Śląsk 01400 1971 W45 768
3 55:07 Mianowska Dorota UNTS 02405 1974 W45 722
4 58:56 Perfikowska Aleksandra UMKS Kwidzyn 04191 1974 W45 620
6 1:10:45 Trykozko Urszula Stowarzyszenie Team 360 stopni 02691 1969 W45 303
7 1:33:48 Staszak Anna UNTS 02418 1970 W45 0
1 39:38 Wołek Ewa UNTS 01208 1968 W40 1100
3 43:57 Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 1975 W40 980
4 46:21 Biolik Agnieszka UNTS 02178 1977 W40 914
7 1:03:37 Banach Janina UMKS ORKAN 04498 1976 W40 434
10 1:13:58 Kędzior Katarzyna UMKS Kwidzyn 04177 1975 W40 147
1 37:48 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualny Mazowsze 00091 1968 W35 1100
3 49:38 Ratajczak Izabela UKS Siódemka 02891 1982 W35 756
4 51:24 Karnia-Biskupska Anna WKS Wawel 00828 1980 W35 704
5 51:31 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka 01626 1984 W35 701
6 53:47 Śliwczyńska Ilona Stowarzyszenie Team 360 stopni 02347 1978 W35 635
7 59:21 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades 00915 1980 W35 473
8 1:01:11 Gawron Katarzyna WKS Wawel 04680 1982 W35 420
12 2:03:19 Machowska- Łącka Magdalena UKS OSiR 03908 1983 W35 0
DidNotStart Pabian Patrycja UMKS Kwidzyn 04188 1980 W35 0
23 31:45 Hałucha Milena WKS Wawel 03936 2007 W12 169
24 32:45 Motylińska Anastazja UKS Traper 04528 2008 W12 106
25 33:35 Trzebiatowska Martyna UKS Siódemka 04470 2007 W12 52
26 34:49 Staniec Julia MKS MOS 04346 2008 W12 0
27 36:03 Marciniak Weronika MKS MOS 04296 2007 W12 0
28 36:57 Jabłońska Amelia MKS MOS 04313 2008 W12 0
29 37:04 Kuciel Hanna MKS MOS 04295 2007 W12 0
31 43:07 Masłowska Julia MKS MOS 04311 2008 W12 0
32 45:17 Lewandowska Antonina UKS Siódemka 04468 2008 W12 0
33 57:22 Bielecka Marta UKS Siódemka 04398 2008 W12 0
34 57:25 Barska Pola MKS MOS 04652 2008 W12 0
35 1:01:29 Szmidtka Martyna UKS Siódemka 04469 2008 W12 0
DidNotStart Wojtas Julia WKS Wawel 04262 2007 W12 0
1 13:27 Wysocka Michalina MKS MOS 04012 2010 W10 1100
2 15:32 Podgórska Gabriela KS Kościelec Chrzanów 04164 2009 W10 930
4 22:58 Duda Kornelia UKS Traper 04141 2009 W10 322
1 35:19 Lubkiewicz Tomasz WKS Wawel 00169 1987 M21S 550
3 43:11 Łubis Michał UKS Azymut Pabianice 02657 1985 M21S 427
1 38:03 Mikielska Danuta UMKS ORKAN 00138 1959 W60 1100
5 44:12 Temnikov Ilya Princip M21S
6 48:01 Oliinyk Illia WKS Wawel M21S
7 56:09 Kluska Rafał MKS Skarmat 01490 1998 M21S
9 1:22:38 Semenov Peter Petersburg M21S
4 53:44 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 W21S 496
7 1:10:54 Gilinowska Ela 5 Pułk Artylerii 1989 W21S
DidNotStart Korczyc Anna 10 BKPanc 1994 W21S
1 23:26 Błachut Olgierd Indywidualna 10N
2 29:45 Duda Łukasz UKS Traper 04142 2011 10N
3 38:49 Bączek Jędrzej UKS Technik Ruciane-Nida 2010 10N
4 52:52 Kmiecińska Maria PUKS Młode Orły 04443 2009 10N
DidNotStart Mielnik Lila Indywidualna 10N
DidNotStart Uryga Artur WKS Wawel 2010 10N
DidNotStart Mielnik Stanisław Indywidualna 10N
1 14:11 Szymerowska Emilia UKS Siódemka 10R
2 17:01 Tadejewski Nikodem UMKS ORKAN 04497 2012 10R
3 19:13 Tikhomirov Ivan Omega RUS 2011 10R
4 19:58 Wolny Piotr MMRP 10R
5 20:00 Kizerwetter Mikołaj MMRP 2010 10R
6 20:42 Guenther Wojciech UKS Siódemka 10R
7 21:05 Gronostaj Natalia MKS MOS 04348 2009 10R
8 21:24 Carette Rodolphe MMRP 10R
9 21:44 Kmieciński Franciszek PUKS Młode Orły 04533 2012 10R
10 23:12 Gronostaj Sebastian Indywidualna 10R
11 23:43 Życzkowski Karol UKS Siódemka 10R
12 24:31 Konkol Aleksander UKS Siódemka 10R
13 27:17 Banach Zuzanna WKS Grunwald 2013 10R
14 28:51 Kujda Remigiusz Osielsko 2012 10R
15 31:15 Patejko Zuzanna KS Spójnia Warszawa 2012 10R
16 36:43 Patejko Jan KS Spójnia Warszawa 2016 10R
17 37:25 Wolny Maciej MMRP 10R
18 37:27 Wolny Michał niezrzeszony 10R
19 37:31 Kosińska Zofia Indywidualna 10R
20 37:46 Życzkowska Natalia UKS Siódemka 10R
21 1:12:40 Forystek Codi i Kasia WKS Wawel 2015 10R
DidNotStart Chęciński Maksymilian UKS Azymut 45 2015 10R
DidNotStart Uryga Adam WKS Wawel 2012 10R
DidNotStart Augustyniak Amelia Blanka UKS Siódemka 10R
1 23:47 Opanowicz Krzysztof UKS Siódemka G14002 1988 OPEN1
2 25:11 Ludwiczak Karolina Indywidualna OPEN1
3 34:26 Swęda Joanna Indywidualna OPEN1
4 35:17 Antonowicz Mila Indywidualna OPEN1
5 40:46 Gendek Marta UNTS OPEN1
6 46:05 Dudek Izabela OPEN1
7 58:12 Pułczyńska Agnieszka WKS Wawel 1975 OPEN1
8 1:00:39 Visnes Maria Indywidualna OPEN1
9 1:01:54 Erdal Camilla Indywidualna OPEN1
10 1:02:47 Chwiejczak Dorota Indywidualna OPEN1
11 1:54:49 Zbroja Igor Indywidualna OPEN1
DidNotStart Kosińska Zofia niezarejestrowana 1980 OPEN1
DidNotStart Ratajczak Piotr UMKS ORKAN 01504 1969 OPEN1
1 43:34 Erdal Martin Samnanger IL 1996 OPEN2
2 45:12 Mrozowski Przemek UKS Siódemka OPEN2
3 48:18 Kizerwetter Małgorzata niezarejestrowana 00520 1986 OPEN2
4 58:34 Chugunov Vladimir Kaliningrad 1960 OPEN2
5 58:45 Chabiera Tomasz Indywidualna OPEN2
6 1:01:31 Tikhomirov Maxim Omega RUS 1976 OPEN2
7 1:02:06 Kulaszewicz Joanna Indywidualna OPEN2
8 1:03:40 Swęda Marcin Indywidualna OPEN2
9 1:18:21 Typańska Monika indywidualnie 1976 OPEN2
10 1:38:21 Daruk Mariusz indywidualnie 1986 OPEN2
11 1:39:09 Filipiak Agnieszka KS Hades 04413 1975 OPEN2
12 1:52:33 Szrama Dariusz PUKS Młode Orły 1996 OPEN2
MissingPunch 1:54:49 Opanowicz Kamila UKS Siódemka 01016 1990 OPEN2
DidNotStart Mielnik Łukasz Indywidualna 1977 OPEN2
5 1:05:32 Patejko Patrycja KS Spójnia Warszawa 00542 1988 W21S 364
6 1:08:25 Pacek Karolina Indywidualny Mazowsze 02346 1988 W21S 331
8 2:05:15 Wiercińska Anna MKS Metalowiec 02670 1988 W21S 0
DidNotStart Bąkowska Dominika PKO Harpagan 04215 1992 W21S 0
4 43:45 Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 1976 M21S 419
8 57:43 Spadik Mateusz UMKS Kwidzyn 04504 1989 M21S 201
DidNotStart Torchała Mariusz UMKS Kwidzyn 02625 1993 M21S 0
2 50:39 Kocińska Agnieszka UMKS ORKAN 00508 1987 W21S 531
10 1:20:19 Olbrycht Anna Indywidualny Mazowsze 00229 1956 W60 0
1 48:57 Chęcińska Angelika UKS Azymut 45 03733 1993 W21S 550
1 45:53 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś 00413 1995 W21E 1100
3 53:01 Durzyńska Katarzyna HKS Azymut 03584 1992 W21S 504
11 1:07:32 Staszak Alicja UNTS 02136 2001 W18 467
DidNotStart Hutsenko Yelyzaveta WKS Wawel 04574 2000 W20 0
8 57:18 Błyskosz Magdalena WKS Wawel 04269 2004 W16 556
30 37:14 Łysoń Łucja UKS Siódemka 04399 2008 W12 0
7 21:19 Oliinyk Yelyzaveta WKS Wawel 04023 2008 W12 837
5 28:46 Patejko Tadeusz KS Spójnia Warszawa 00521 1948 M70 798
12 36:32 Movko Sergei UKS Azymut 45 04047 1955 M60 839
5 42:26 Bączek Dariusz UKS Technik Ruciane-Nida 04013 1965 M50 896
1 35:52 Nowak Remigiusz KS Hades 00907 1972 M45 1100
4 39:48 Sołowiej Stanisław KU AZS UMCS 02494 1975 M40 730
8 54:18 Pisarski Patryk Indywidualny Dolnośląskie 04692 M35 788
1 37:56 Wensław Mateusz UKS Azymut 45 00153 1987 M21E 1100
4 42:19 Dudek Wojciech PUKS Młode Orły 01171 1994 M21E 973
1 35:24 Olszewski Bartłomiej UNTS 02572 2002 M18 1100
MissingPunch 59:44 Tarnawski Jan WKS Wawel 03834 2003 M16 0
15 36:00 Łącki Jakub UKS OSiR 03296 2006 M14 625
2 21:28 Chodlewski Antoni KS Kościelec Chrzanów 03602 2008 M12 1023
15 36:16 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś 03711 2007 M12 212
9 1:11:32 Słońska Bogusława WKS Wawel 03655 1976 W40 215
7 1:12:20 Nikitczenko Natasza UKS Orientuś 03250 1997 W21E 466
8 38:30 Pudełek Jowita LKS Górzanka Nawojowa Góra 03998 2005 W14 157
1 43:56 Zielczyński Mieczysław Indywidualny Mazowsze 00750 1930 M85 1100
1 40:00 Czabańska Małgorzata UKS Azymut 45 00233 1952 W65 1100
6 56:46 Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 W21E 839