Wyniki: Puchar Bałtyku w Biegu na Orientację - Etap 2


Etap 2

Rumia   2019-05-04
 rank: 1,10  indywidualne  klasyk

Pozostałe etapy
Etap 1  2019-05-03 Pokaż
Etap 3  2019-05-05 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
2 1:24:13 Kalata Michał 10 BKPanc M21E
6 1:42:20 Galitsyn Aleksandr KSO Korshunyata 1991 M21E
7 1:43:40 Czernow Sergej Kaliningrad 1986 M21E
8 1:47:04 TANAKA TAIKI Tokiwa Forest Runners 1995 M21E
10 1:54:27 HOSOKAWA TOMOKI Tokiwa Forest Runners 1991 M21E
11 2:02:41 TAKESHITA HARUTAKA Tokiwa Forest Runners 1999 M21E
13 2:23:01 ISHIWA TAKASHIGE Tokiwa Forest Runners 1988 M21E
14 2:58:56 NAKAZAWA HIRONORI Tokiwa Forest Runners 1990 M21E
NotCompeting 1:13:52 Richert Marcin UKS Siódemka M21E
DidNotStart Jarovoi Sergei UKS Azymut 45 1984 M21E
5 2:25:28 Tikhomirov Alexey Omega RUS 2000 M20
10 2:10:56 Kujda Bartosz Osielsko 2003 M16
3 1:24:15 Galicz Karol BKS Wataha 01853 1986 M21E 1057
4 1:26:32 Dudek Wojciech PUKS Młode Orły 01171 1994 M21E 1026
5 1:40:49 Hewelt Maciej UKS Azymut 45 00162 1990 M21E 832
9 1:48:41 Koguciuk Konrad KU AZS UMCS 03298 1991 M21E 725
12 2:10:54 Filipiak Mateusz KS Hades 04415 1998 M21E 423
1 1:12:26 Płóciennik Konrad UKS Azymut Pabianice 01785 2000 M20 1100
2 1:23:20 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka 02118 2000 M20 934
3 1:29:50 Reniecki Franciszek UMKS Kwidzyn 03566 M20 836
4 1:35:55 Gładecki Dawid UKS OSiR 03729 2000 M20 743
DidNotStart Kuźba Jakub UKS Siódemka 02165 2000 M20 0
DidNotStart Zamojski Rafał UKS Siódemka 02529 2000 M20 0
DidNotStart Kijak Jakub WKS Wawel 02994 2000 M20 0
DidNotStart Żurek Grzegorz UKS Siódemka 02112 2000 M20 0
1 1:08:41 Andrzejczak Maciej UKS Azymut Pabianice 02192 2002 M18 1100
2 1:09:28 Olszewski Bartłomiej UNTS 02572 2002 M18 1087
3 1:18:04 Pudełek Błażej LKS Górzanka Nawojowa Góra 03852 2002 M18 950
4 1:19:50 Michalak Kacper UNTS 02980 2001 M18 921
DidNotStart Życzkowski Jakub UKS Siódemka 02530 2002 M18 0
1 55:33 Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice 02653 2003 M16 1100
2 1:09:23 Wołek Stanisław UNTS 03557 2004 M16 826
3 1:19:44 Czyński Miłosz KOS BnO 03443 2004 M16 621
4 1:25:45 Tarnawski Jan WKS Wawel 03834 2003 M16 502
5 1:31:04 Bielecki Michał UKS Siódemka 02855 2004 M16 397
6 1:34:11 Górski Patryk UKS OSiR 04541 2004 M16 335
7 1:37:22 Żesławski Mateusz WKS Wawel 03200 2004 M16 272
8 1:38:53 Banach Piotr UMKS ORKAN 02846 2003 M16 242
11 2:19:13 Wilk Wiktor UMKS Kwidzyn 03362 2004 M16 0
DidNotFinish 1:19:46 Sobiepanek Maksymilian UKS OSiR 03759 M16 0
1 34:37 Antonowicz Jan UNTS 02385 2005 M14 1100
2 36:16 Maciejewski Bartłomiej BKS Wataha 03943 2006 M14 1048
3 36:17 Wójcik Paweł WKS Wawel 02991 2005 M14 1047
4 38:27 Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice 03562 2006 M14 978
5 39:31 Podworski Kacper UKS OSiR 02780 2005 M14 944
6 43:25 Lisiak Adam UKS Orientuś 03049 2005 M14 820
7 45:08 Żesławski Jakub WKS Wawel 03201 2005 M14 766
8 46:06 Łącki Jakub UKS OSiR 03296 2006 M14 735
1 1:21:03 Wensław Mateusz UKS Azymut 45 00153 1987 M21E 1100
10 50:15 Didorenko Mikhail Korshunyata 2006 M14
19 1:34:48 Kujda Tymoteusz Osielsko 2005 M14
NotCompeting 2:25:47 Konkol Marcin UKS Siódemka M14
1 45:31 Nowak Jacek UKS Azymut 45 00143 1976 M40 1100
18 1:37:33 Kuzhelko Andrei Korshunyata 2007 M12
20 1:48:04 Banach Kacper WKS Grunwald 2008 M12
DidNotStart Majewski Jakub UKS Siódemka M12
DidNotStart Żmij Szymon The Vipers M12
2 26:23 Indyka Jan WKS Wawel 2010 M10
4 28:45 Zhilin Timofey X-race.info 2010 M10
7 44:49 Maksimovich Aleksandr Korshunyata 2009 M10
4 1:12:29 Suchenia Piotr inov-8 team / runpassion.pl te 1980 M35
5 1:12:55 Kociuba Marek Mos Wrocław 1980 M35
2 47:31 Tadejewski Paweł UMKS ORKAN 00904 1979 M40 1052
10 3:10:05 Łaski Tomasz MKS Metalowiec 04691 M35
DidNotStart Lepka Bartosz Słomiane Bambusy 1982 M35
8 1:06:29 Karachev Aleksandr OK Kaliningrad 1977 M40
3 53:39 Majewski Marek PUKS Młode Orły 03343 1977 M40 903
12 1:15:51 Zhilin Denis X-race.info 1969 M40
14 1:23:23 Sitnicki Mariusz 10 BKPanc 04379 M40
16 1:44:01 Ramotowski Mariusz 15 Giżycka Brygada Zmechanizow 1968 M40
DidNotStart Żmij Jacek The Vipers M40
DidNotStart Uryga Sławomir WKS Wawel 1977 M40
4 56:07 Sołowiej Stanisław KU AZS UMCS 02494 1975 M40 844
5 56:44 Mol Krzysztof HKS Azymut 02866 1975 M40 829
6 57:11 Golinowski Paweł 10 BKPanc 02892 1979 M40 818
7 1:04:35 Kujda Arkadiusz 1 Brygada Logistyczna 03987 1979 M40 639
9 1:07:40 Biolik Grzegorz UNTS 02177 1976 M40 565
11 1:14:09 Droń Grzegorz UMKS Kwidzyn 04351 1979 M40 408
13 1:20:24 Paruszewski Marek Indywidualni Pomorskie 03905 M40 257
15 1:23:38 Perfikowski Piotr UMKS Kwidzyn 04190 1976 M40 179
1 1:08:42 Mioduszewski Mateusz Indywidualny Mazowsze 03970 1976 M35 1100
2 1:09:58 Jędras Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M35 1080
3 1:11:48 Łącki Łukasz UKS OSiR 01673 1982 M35 1050
6 1:14:27 Lesisz Kamil UNTS 03904 M35 1008
7 1:22:21 Wiśniewski Paweł WKS Wawel 02932 1974 M35 881
8 1:33:58 Pisarski Patryk Indywidualny Dolnośląskie 04692 M35 695
MissingPunch 1:10:25 Patejko Przemysław KS Spójnia Warszawa 00530 1982 M35 0
DidNotFinish 1:10:04 Indyka Maciej WKS Wawel 02684 1980 M35 0
DidNotStart Stężycki Grzegorz 10 BKPanc 04684 1982 M35 0
11 53:03 Dąbrowski Karol UKS OSiR 03907 2005 M14 514
12 53:34 Bublik Piotr WKS Wawel 04018 2005 M14 498
13 54:03 Majowski Jan UKS OSiR 03502 2005 M14 482
14 1:02:15 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 222
15 1:14:44 Kwiatkowski Olaf KOS BnO 03968 2005 M14 0
16 1:17:47 Modzelewski Mikołaj UKS Siódemka 03840 2005 M14 0
17 1:20:34 Kurzyp Michał MKS MOS 03271 2006 M14 0
18 1:22:17 Owsiak Stanisław BKS Wataha 04364 2006 M14 0
20 2:06:51 Grzegorczyk Borys WKS Wawel 04481 2006 M14 0
DidNotStart Pisarek Kordian WKS Wawel 04263 2006 M14 0
DidNotStart Grzybowski Maciej UKS Azymut 45 03898 2006 M14 0
2 38:50 Wodzicki Filip MKS MOS 04646 2007 M12 974
DidNotStart Miłkowski Jakub UKS Azymut 45 03900 2006 M14 0
DidNotFinish 43:13 Kotkowiak Bartosz KOS BnO 03664 2006 M14 0
3 40:40 Chodlewski Antoni KS Kościelec Chrzanów 03602 2008 M12 916
4 41:35 Ludwin Jakub KS Kościelec Chrzanów 03610 2007 M12 887
5 42:53 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 846
6 44:13 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś 03711 2007 M12 804
7 44:45 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 M12 788
8 47:12 Klakla Kacper KS Kościelec Chrzanów 03608 2007 M12 710
9 52:10 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 553
10 54:50 Kociuba Wiktor MKS MOS 04002 2008 M12 469
11 58:09 Wasilewski Antoni UKS OSiR 04441 2008 M12 365
12 1:00:37 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 287
13 1:02:01 Mordarski Oskar UKS Patria 03628 2008 M12 243
15 1:06:49 Tarnowski Przemysław WKS Wawel 03939 2007 M12 91
17 1:21:35 Chodlewski Szymon KS Kościelec Chrzanów 03603 2008 M12 0
15 1:06:49 Motała Piotr UKS Siódemka 04552 2008 M12 91
19 1:45:33 Duplak Maciej UKS Patria 03621 2007 M12 0
21 2:07:29 Kwieciński Konrad PUKS Młode Orły 04493 2007 M12 0
1 20:17 Pułczyński Jeremi WKS Wawel 04019 2009 M10 1100
3 27:15 Droń Wojciech UMKS Kwidzyn 04510 2010 M10 722
5 29:57 Pekal Paweł UMKS Kwidzyn 04444 M10 576
6 30:36 Jędras Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10 541
2 52:12 Krasuski Marcin KS OK!Sport 02688 1972 M45 1072
3 53:45 Gronostaj Grzegorz indywidualnie M45
4 55:33 Sychev Dmitrii Bryansk M45
7 59:19 Žičkis Rolandas Takas OK, Litwa 1970 M45
8 1:01:18 Gliszczyński Janusz GLICHA TEAM 1972 M45
10 1:08:22 Typański Roman 9BKPanc 1971 M45
15 1:16:17 Poltoratskyi Denys Ukraina M45
16 1:17:13 Mikhaylov Victor Odessa Team M45
DidNotStart PLESINSKI MARIUSZ 10BKPanc 1973 M45
5 59:27 ROBINSON Richard ASUB 1968 M50
7 1:04:03 Korshunov Evgenii Korshunyata 1968 M50
8 1:05:51 Lovas Bjorn P. Nidarost OK 1966 M50
11 1:09:23 Wysocki Romuald CSWiCH Wrocław 1968 M50
12 1:12:34 Erdal Arne Samnanger IL 1969 M50
15 1:24:46 Kluska Wojciech MKS Skarmat C32008 1968 M50
16 1:32:44 Witkowski Zbigniew indywidualnie 1969 M50
2 50:56 Krylov Boris Princip M60
4 54:33 Mamis Girts Mona OK 1958 M60
6 56:59 Asylov Albert Kaliningrad 1955 M60
11 1:03:53 Solovev Mikhail PionerSK Pionerskiy 1956 M60
2 57:08 Patejko Tadeusz KS Spójnia Warszawa 00521 1948 M70 768
15 1:27:14 Miroshnichenko Viktor PionerSK Pionerskiy 1957 M60
16 1:27:22 Warmuz Zdzisław niezrzeszony M60
17 1:40:35 Sidoruv Sergej Dnepr Ukraina 1959 M60
2 53:29 Hartelt Helmut SSV Planeta Radebeul Germany 1951 M65
5 56:50 Railimo Matti SOCHeinola 1948 M65
9 59:54 Chernykh Vladimir Kaliningrad 1952 M65
11 1:21:04 Henek Milan Radioklub Blansko, Czech Repub 1953 M65
5 1:09:12 Woźniak Henryk UMKS ORKAN 00131 1948 M70 466
4 1:04:20 Karachev Sergey OK Kaliningrad 1948 M70
7 1:20:16 Gordyshevskiy Semen Petersburg M70
1 53:52 Schindler Udo SSV Planeta Radebeul Germany 1942 M75
6 1:14:38 Wojtyła Jerzy UMKS ORKAN 01297 1948 M70 330
3 55:01 Gliński Henryk KS Artemis 01324 1950 M65 1028
4 56:41 Mientki Tadeusz UMKS ORKAN 00788 1952 M65 992
6 57:50 Świerczyński Bogdan KOS Modrzew 00885 1953 M65 968
7 58:12 Szczepański Marek UKS Technik Ruciane-Nida 02509 1954 M65 960
8 59:48 Bohaczek Janusz UMKS ORKAN 00135 1952 M65 926
10 1:00:35 Łuński Zbigniew UMKS ORKAN 00132 1952 M65 909
1 47:55 Kryjomski Jerzy KS Kościelec Chrzanów 00963 1958 M60 1100
3 52:22 Movko Sergei UKS Azymut 45 04047 1955 M60 998
5 55:20 Krochmal Andrzej KS Spójnia Warszawa 00528 1956 M60 930
7 59:56 Cepurdej Aleksandr UMKS Kwidzyn 04180 1958 M60 824
8 1:00:40 Machowski Władysław UKS OSiR 00482 1959 M60 807
9 1:01:02 Wróblewski Tadeusz KS OK!Sport 00226 1958 M60 799
10 1:01:21 Pietrusiński Marek KS Artemis 01323 1956 M60 792
13 1:06:34 Olbrycht Janusz Indywidualny Mazowsze 00228 1955 M60 672
14 1:26:26 Czechowski Bolesław UMKS ORKAN 00951 1955 M60 216
1 51:45 Dyzio Włodzimierz WKS Wawel 01533 1961 M55 1100
2 53:10 Niessner Piotr WKS Wawel 02725 1963 M55 1070
3 56:31 Wołowczyk Marek UNTS 00113 1963 M55 999
4 56:51 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś 03294 1964 M55 992
5 58:12 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 M55 963
6 1:04:39 Mikielski Marek UMKS ORKAN 00136 1960 M55 826
7 1:11:39 Wołek Andrzej UNTS 03555 1964 M55 677
8 1:18:47 Czerkawski Wacław UKS Sparta Czyżowice 01496 1960 M55 525
DidNotStart Mossakowski Przemysław Indywidualny Mazowsze 01758 1960 M55 0
1 51:28 Bartczak Jarosław UMKS ORKAN 00743 1968 M50 1100
2 56:58 Urbaniak Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 982
3 57:11 Michalak Tomasz UNTS 02981 1969 M50 978
4 58:01 Słoński Marek WKS Wawel 03192 1969 M50 960
9 1:06:58 Żesławski Wojciech WKS Wawel 03660 1967 M50 769
10 1:07:38 Wrzesiński Krzysztof WKS Śląsk 01138 1968 M50 754
13 1:14:03 Forystek Józef WKS Wawel 02080 1966 M50 617
14 1:24:19 Olas Jacek UKS Orientuś 00422 1969 M50 398
5 57:20 Błachut Igor Stowarzyszenie Team 360 stopni 02679 1973 M45 961
6 57:23 Banach Krzysztof UMKS ORKAN 01440 1974 M45 960
9 1:08:08 Szczygieł Marcin MKS MOS 04648 1971 M45 728
11 1:12:38 Filipiak Marek KS Hades 04414 1973 M45 631
12 1:13:02 Mianowski Rafał UNTS 02068 1973 M45 622
13 1:13:56 Doliński Grzegorz BKS Wataha 03143 1972 M45 603
14 1:14:16 Staszak Artur UNTS 02013 1970 M45 596
17 1:19:47 Krasuski Bartłomiej Stowarzyszenie Team 360 stopni 02210 1970 M45 476
18 1:39:05 Lisiak Paweł UKS Orientuś 03251 1974 M45 59
DidNotStart Kalsztein Karol PKO Harpagan 00985 1974 M45 0
1 43:54 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły 01168 1946 M70 1100
2 1:31:17 Kosinska Dorota CO Liege 1984 W21E
6 1:54:32 Jaśkiewicz Magdalena UKS Azymut Pabianice 01783 1997 W21E 760
5 1:50:43 Suzdalova Marina - 1991 W21E
3 1:10:06 Olszanka Gabriela KS OK!Sport 02427 2001 W18
7 2:04:29 Nikitczenko Natasza UKS Orientuś 03250 1997 W21E 635
1 1:03:03 Cych Agnieszka WKS Śląsk 02099 1999 W20 1100
2 1:10:53 Pudełek Michalina LKS Górzanka Nawojowa Góra 03999 2000 W20 963
DidNotStart Żmij Karolina The Vipers W16
3 1:22:34 Bielecka Aleksandra UKS Siódemka 02163 2000 W20 760
4 1:31:18 Filipczak Natalia PUKS Młode Orły 01927 2000 W20 607
5 1:32:20 Kreft Oliwia UKS Siódemka 02203 1999 W20 589
DidNotStart Deptulska Maria UNTS 02366 2000 W20 0
DidNotStart Dawidowska Natalia UKS Siódemka 02202 1999 W20 0
DidNotStart Biederman Adrianna WKS Wawel 01509 2000 W20 0
DidNotStart Hutsenko Yelyzaveta WKS Wawel 04574 2000 W20 0
1 1:06:21 Słońska Zofia WKS Wawel 03191 2002 W18 1100
2 1:10:05 Topór Magdalena WKS Wawel 02935 2001 W18 1038
5 1:16:04 Melzer Zofia UKS Siódemka 02114 2001 W18 939
6 1:21:55 Dzierwa Hanna KS Kościelec Chrzanów 02057 2001 W18 842
7 1:26:00 Bączek Małgorzata WKS Wawel 04014 2001 W18 774
8 1:26:02 Mianowska Julia UNTS 02096 2001 W18 774
9 1:34:11 Jarovaia Elena UKS Azymut 45 04543 2002 W18 639
10 1:44:56 Staszak Alicja UNTS 02136 2001 W18 460
11 2:08:20 Tywonek Julia UKS OSiR 04100 2001 W18 72
DidNotFinish 1:12:54 Żurek Marta UKS Siódemka 02116 2002 W18 0
DidNotStart Susek Julia UKS Siódemka 02890 2001 W18 0
1 1:03:10 Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice 02651 2003 W16 1100
2 1:14:55 Zelek Klaudia UKS Patria 02149 2003 W16 895
3 1:19:56 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 W16 808
4 1:22:34 Filipiak Adrianna KS Hades 04153 2003 W16 762
5 1:23:43 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 W16 742
6 1:24:53 Majewska Maja PUKS Młode Orły 03218 2004 W16 722
7 1:34:52 Błyskosz Magdalena WKS Wawel 04269 2004 W16 548
8 1:35:45 Nitsch Aleksandra UNTS 02409 2003 W16 533
9 1:41:31 Powichrowska Ilona UKS OSiR 02781 2004 W16 432
10 1:45:47 Zielińska Oliwia PUKS Młode Orły 03217 2003 W16 358
11 1:52:42 Kwiecień Paulina PUKS Młode Orły 04492 2004 W16 237
13 2:15:48 Nowak Maria KS Hades 02922 2003 W16 0
MissingPunch 1:43:32 Rutkowska Magdalena UKS Siódemka 02854 2003 W16 0
DidNotFinish 1:00:07 Chabiera Lena UNTS 02391 2003 W16 0
1 34:16 Niessner Pola WKS Wawel 03651 2007 W14 1100
2 37:45 Słońska Antonina WKS Wawel 03190 2007 W14 988
3 46:00 Pułczyńska Hanna WKS Wawel 03193 2005 W14 723
4 47:22 Lamparska Maja WKS Wawel 03832 2005 W14 679
5 50:53 Michno Marta WKS Wawel 03937 2005 W14 567
6 52:54 Kurtycz Natalia WKS Wawel 04021 2005 W14 502
7 54:35 Zawada Zuzanna WKS Wawel 03659 2006 W14 448
8 56:29 Dzwonkowska Paulina UKS OSiR 03366 2006 W14 387
9 56:45 Melzer Anna UKS Siódemka 03295 2005 W14 378
10 57:28 Ciszek Katarzyna MKS MOS 04290 2006 W14 355
11 1:01:42 Pupiec Agata UKS Siódemka 03391 2005 W14 219
13 1:06:57 Pieragowska Julia UKS Traper 04434 2005 W14 51
14 1:07:51 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 W14 22
DidNotStart Owsianka Wiktoria WKS Wawel 03758 2005 W14 0
1 34:18 Biskupska Julia WKS Wawel 03646 2008 W12 1100
DidNotFinish Szutko Antonina UKS Traper 04532 2005 W14 0
2 34:56 Olejnik Jaśmina WKS Wawel 03938 2008 W12 1080
3 38:14 Borek Alicja UKS Traper 03314 2007 W12 974
4 38:28 Mikuła Iga KOS BnO 03959 2007 W12 966
5 39:23 Oliinyk Yelyzaveta WKS Wawel 04023 2008 W12 937
6 40:46 Mianowska Antonina UNTS 03554 2007 W12 893
7 40:58 Stefaniak Izabela KOS BnO 03767 2007 W12 886
8 41:06 Podgórska Marta KS Kościelec Chrzanów 03611 2007 W12 882
9 41:24 Mikuła Daria KOS BnO 03960 2007 W12 872
11 47:43 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper 03546 2008 W12 670
12 47:45 Łysoń Łucja UKS Siódemka 04399 2008 W12 669
13 49:04 Szczygieł Hanna MKS MOS 02911 2007 W12 626
14 50:56 Fitrzyk Magdalena UKS Patria 03622 2007 W12 567
15 51:41 Zelek Martyna UKS Patria 03632 2008 W12 543
16 52:06 Kubacka Maja UKS Traper 04530 2008 W12 529
1 1:23:46 Wysocki Stanisław KS Spójnia Warszawa 00523 1929 M85 1100
2 1:51:26 Zielczyński Mieczysław Indywidualny Mazowsze 00750 1930 M85 737
3 1:33:19 Polishchuk Mariya UNTS 01962 1994 W21E 1027
25 1:08:43 Orlova Olga Velikiy Novgorod 2008 W12
3 20:03 Biskupska Małgorzata WKS Wawel 2010 W10
5 38:15 Klimczak Oksana UKS Siódemka W10
2 1:03:46 Klimczak-Konkol Wioletta UKS Siódemka W35
5 1:20:59 Jabłońska Anna indywidualnie W35
8 1:29:52 Bańska-Bodziona Aneta 10 BKPanc 04287 W35
10 1:34:45 Oliinyk Alona WKS Wawel W35
DidNotFinish Vetrova Elena Velikiy Novgorod 1982 W35
4 1:27:04 Orlova Anna Velikiy Novgorod 1976 W40
6 1:31:13 Roszak Maja UMKS Kwidzyn W40
7 1:31:37 Marek Agnieszka indywidualnie 1974 W40
5 1:11:03 Lewoń Ewa UMKS ORKAN 00129 1955 W60 870
10 1:56:03 Kuznetsova Olga Velikiy Novgorod 1977 W40
11 2:04:46 YAHIRO YUMIE Tokiwa Forest Runners 1971 W40
12 2:23:32 KATAYAMA YASUKO Tokiwa Forest Runners 1972 W40
DidNotStart Żmij Sylwia The Vipers W40
4 1:31:10 Ianchenkova Tatiana OK Kaliningrad 1973 W45
2 1:01:30 Kurzyp Anna indywidualnie 1968 W50
4 1:17:02 AUGHUET Laurence ASUB 1969 W50
7 1:32:36 Temnikova Olga Princip W50
3 1:17:33 Chernysheva Tatiana OK Kaliningrad 1963 W55
4 1:35:58 Semenova Elena Petersburg W55
DidNotStart Zenchenko Tamara Dnepr Ukraina 1960 W55
6 1:13:01 Łuńska Regina UMKS ORKAN 00133 1956 W60 834
1 58:47 Miroshnichenko Elena PionerSK Pionerskiy 1959 W60
3 1:06:46 Soloveva Elena PionerSK Pionerskiy 1958 W60
9 1:20:25 Koralewska Grażyna indywidualnie W60
7 1:13:13 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 03899 1955 W60 830
8 1:15:38 Wróblewska Bogna KS OK!Sport 00225 1958 W60 785
1 1:08:54 Movko Marina UKS Azymut 45 03901 1960 W55 1100
2 1:10:31 Czerkawska Urszula UKS Sparta Czyżowice 01495 1962 W55 1074
1 57:42 Wołowczyk Mariola UNTS 00112 1968 W50 1100
3 1:06:59 Bugaj Teresa WKS Wawel 03313 1968 W50 923
5 1:28:34 Dyzio Anna WKS Wawel 03433 1968 W50 512
6 1:31:51 Wołek Małgorzata UNTS 03556 1966 W50 449
1 1:00:10 Nowak Beata UKS Azymut 45 00144 1973 W45 1100
2 1:11:51 Wysocka Joanna WKS Śląsk 01400 1971 W45 886
3 1:22:17 Mianowska Dorota UNTS 02405 1974 W45 696
5 1:38:38 Trykozko Urszula Stowarzyszenie Team 360 stopni 02691 1969 W45 397
MissingPunch 2:25:42 Perfikowska Aleksandra UMKS Kwidzyn 04191 1974 W45 0
DidNotFinish Staszak Anna UNTS 02418 1970 W45 0
1 1:06:53 Biolik Agnieszka UNTS 02178 1977 W40 1100
2 1:17:12 Wołek Ewa UNTS 01208 1968 W40 930
3 1:26:14 Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice 02953 1975 W40 782
5 1:30:19 Kędzior Katarzyna UMKS Kwidzyn 04177 1975 W40 715
8 1:34:50 Banach Janina UMKS ORKAN 04498 1976 W40 640
1 59:53 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualny Mazowsze 00091 1968 W35 1100
3 1:15:08 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka 01626 1984 W35 820
4 1:20:27 Śliwczyńska Ilona Stowarzyszenie Team 360 stopni 02347 1978 W35 722
6 1:26:47 Karnia-Biskupska Anna WKS Wawel 00828 1980 W35 606
7 1:29:14 Gawron Katarzyna WKS Wawel 04680 1982 W35 561
9 1:32:59 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades 00915 1980 W35 492
11 2:27:24 Machowska- Łącka Magdalena UKS OSiR 03908 1983 W35 0
DidNotStart Pabian Patrycja UMKS Kwidzyn 04188 1980 W35 0
17 52:28 Kuciel Hanna MKS MOS 04295 2007 W12 517
DidNotStart Ratajczak Izabela UKS Siódemka 02891 1982 W35 0
18 53:15 Chabiera Filomena UNTS 03856 2007 W12 492
19 53:20 Mamala Magdalena UKS Patria 03924 2007 W12 490
20 54:05 Łącka Julia UKS OSiR 03573 2007 W12 466
21 54:35 Ciastoń Oliwia MKS MOS 04312 2008 W12 450
22 56:39 Hałucha Milena WKS Wawel 03936 2007 W12 383
24 1:05:56 Lewandowska Antonina UKS Siódemka 04468 2008 W12 86
26 1:10:46 Staniec Julia MKS MOS 04346 2008 W12 0
27 1:11:08 Masłowska Julia MKS MOS 04311 2008 W12 0
28 1:12:13 Nowak Zofia KS Hades 03702 2008 W12 0
29 1:18:29 Klimczak Olimpia UKS Siódemka 04482 2008 W12 0
30 1:21:30 Jabłońska Amelia MKS MOS 04313 2008 W12 0
31 1:26:56 Barska Pola MKS MOS 04652 2008 W12 0
32 1:27:54 Bielecka Marta UKS Siódemka 04398 2008 W12 0
33 1:31:37 Marciniak Weronika MKS MOS 04296 2007 W12 0
34 1:34:27 Szmidtka Martyna UKS Siódemka 04469 2008 W12 0
MissingPunch 1:22:23 Trzebiatowska Martyna UKS Siódemka 04470 2007 W12 0
DidNotStart Wojtas Julia WKS Wawel 04262 2007 W12 0
1 16:28 Duda Kornelia UKS Traper 04141 2009 W10 1100
2 16:52 Wysocka Michalina MKS MOS 04012 2010 W10 1073
4 1:10:58 Biziuk Halina UMKS ORKAN 01154 1957 W60 872
1 1:10:15 Asylova Alla Kaliningrad 1954 W65
3 1:43:07 Henkova Svatava Radioklub Blansko 1954 W65
4 1:02:48 Kożyczkowski Edward Bolszewo 1985 M21S
6 1:08:47 Temnikov Ilya Princip M21S
7 1:17:19 Kluska Rafał MKS Skarmat 01490 1998 M21S
8 1:23:35 Oliinyk Illia WKS Wawel M21S
DidNotFinish 1:21:17 Semenov Peter Petersburg M21S
2 55:10 Durzyńska Katarzyna HKS Azymut 03584 1992 W21S 529
7 1:25:10 Gilinowska Ela 5 Pułk Artylerii 1989 W21S
DidNotStart Korczyc Anna 10 BKPanc 1994 W21S
1 25:21 Bączek Jędrzej UKS Technik Ruciane-Nida 2010 10N
2 31:20 Duda Łukasz UKS Traper 04142 2011 10N
3 31:52 Łaska Amelia MKS Metalowiec 10N
4 45:22 Kmiecińska Maria PUKS Młode Orły 04443 2009 10N
5 57:17 Błachut Olgierd Indywidualna 10N
DidNotStart Mielnik Lila Indywidualna 10N
DidNotStart Uryga Artur WKS Wawel 2010 10N
DidNotStart Mielnik Stanisław Indywidualna 10N
1 16:26 Tadejewski Nikodem UMKS ORKAN 04497 2012 10R
2 18:05 Szymerowska Emilia UKS Siódemka 10R
3 19:11 Wolny Maciej MMRP 10R
4 19:17 Wolny Michał niezrzeszony 10R
5 19:21 Kosińska Zofia Indywidualna 10R
6 21:16 Tikhomirov Ivan Omega RUS 2011 10R
7 21:24 Kujda Remigiusz Osielsko 2012 10R
8 21:47 Wolny Piotr MMRP 10R
9 21:59 Szymerowska Celina UKS Siódemka 10R
10 22:08 Carette Rodolphe MMRP 10R
11 22:40 Gronostaj Natalia MKS MOS 04348 2009 10R
12 23:13 Kizerwetter Mikołaj MMRP 2010 10R
13 23:57 Kmieciński Franciszek PUKS Młode Orły 04533 2012 10R
14 25:06 Błażuk Pola Mos Wrocław 10R
15 25:08 Jabłońska Paulina Mos Wrocław 10R
16 25:22 Gronostaj Sebastian Indywidualna 10R
17 27:19 Banach Zuzanna WKS Grunwald 2013 10R
18 27:50 Życzkowska Natalia UKS Siódemka 10R
19 29:54 Konkol Aleksander UKS Siódemka 10R
20 30:12 Życzkowski Karol UKS Siódemka 10R
21 34:20 Patejko Zuzanna KS Spójnia Warszawa 2012 10R
22 36:05 Patejko Jan KS Spójnia Warszawa 2016 10R
23 40:11 Augustyniak Amelia Blanka UKS Siódemka 10R
24 41:07 Forystek Codi i Kasia WKS Wawel 2015 10R
25 57:50 Łaska Martyna MKS Metalowiec 10R
DidNotStart Chęciński Maksymilian UKS Azymut 45 2015 10R
DidNotStart Guenther Wojciech UKS Siódemka 10R
DidNotStart Uryga Adam WKS Wawel 2012 10R
1 33:50 Opanowicz Krzysztof UKS Siódemka G14002 1988 OPEN1
2 37:34 Antonowicz Mila Indywidualna OPEN1
3 1:07:00 Ratajczak Piotr UMKS ORKAN 01504 1969 OPEN1
4 1:10:40 Gendek Marta UNTS OPEN1
5 1:21:04 Chwiejczak Dorota Indywidualna OPEN1
6 1:27:49 Modzelewski Mateusz UKS Siódemka OPEN1
7 1:37:07 Pułczyńska Agnieszka WKS Wawel 1975 OPEN1
8 1:53:29 Visnes Maria Indywidualna OPEN1
9 1:54:47 Erdal Camilla Indywidualna OPEN1
DidNotStart Kosińska Zofia niezarejestrowana 1980 OPEN1
DidNotStart Ludwiczak Karolina Indywidualna OPEN1
DidNotStart Dudek Izabela OPEN1
1 46:04 Erdal Martin Samnanger IL 1996 OPEN2
2 52:29 Szymon Melzer UKS Siódemka OPEN2
3 56:01 Mrozowski Przemek UKS Siódemka OPEN2
4 57:59 Kizerwetter Małgorzata niezarejestrowana 00520 1986 OPEN2
5 1:02:19 Chugunov Vladimir Kaliningrad 1960 OPEN2
6 1:05:27 Opanowicz Kamila UKS Siódemka 01016 1990 OPEN2
7 1:07:10 Swęda Marcin Indywidualna OPEN2
8 1:09:51 Tikhomirov Maxim Omega RUS 1976 OPEN2
9 1:15:17 Chabiera Tomasz Indywidualna OPEN2
10 1:22:19 Daruk Mariusz indywidualnie 1986 OPEN2
11 1:22:30 Szrama Dariusz PUKS Młode Orły 1996 OPEN2
12 1:24:30 Typańska Monika indywidualnie 1976 OPEN2
13 1:32:44 Filipiak Agnieszka KS Hades 04413 1975 OPEN2
MissingPunch 2:56:27 Różycka-Pustkowska Barbara Indywidualna OPEN2
3 1:00:52 Pacek Karolina Indywidualny Mazowsze 02346 1988 W21S 471
5 1:01:57 Kocińska Agnieszka UMKS ORKAN 00508 1987 W21S 459
6 1:13:48 Patejko Patrycja KS Spójnia Warszawa 00542 1988 W21S 337
8 2:28:30 Wiercińska Anna MKS Metalowiec 02670 1988 W21S 0
DidNotStart Bąkowska Dominika PKO Harpagan 04215 1992 W21S 0
1 1:01:53 Łubis Michał UKS Azymut Pabianice 02657 1985 M21S 550
2 1:01:54 Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice 02652 1976 M21S 550
3 1:01:59 Lubkiewicz Tomasz WKS Wawel 00169 1987 M21S 549
5 1:04:40 Spadik Mateusz UMKS Kwidzyn 04504 1989 M21S 525
DidNotStart Torchała Mariusz UMKS Kwidzyn 02625 1993 M21S 0
1 53:11 Chęcińska Angelika UKS Azymut 45 03733 1993 W21S 550
MissingPunch 2:57:07 Pustkowski Wojtek Indywidualna OPEN2
DidNotStart Mielnik Łukasz Indywidualna 1977 OPEN2
DidNotStart Kulaszewicz Joanna Indywidualna OPEN2
4 1:01:34 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 W21S 463
1 1:27:31 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś 00413 1995 W21E 1100
4 1:36:30 Wańczyk Zuzanna PUKS Młode Orły 01664 1997 W21E 987
4 1:15:33 Sroka Małgorzata UKS Patria 02200 2002 W18 947
2 1:17:00 Czabańska Małgorzata UKS Azymut 45 00233 1952 W65 1100
1 58:47 Mikielska Danuta UMKS ORKAN 00138 1959 W60 1100
10 2:11:39 Olbrycht Anna Indywidualny Mazowsze 00229 1956 W60 0
9 1:51:19 Słońska Bogusława WKS Wawel 03655 1976 W40 369
DidNotStart Deyna Natalia UMKS Kwidzyn 02622 2001 W18 0
12 1:55:09 Hałucha Martyna WKS Wawel 04265 2004 W16 195
12 1:01:54 Pudełek Jowita LKS Górzanka Nawojowa Góra 03998 2005 W14 213
10 47:37 Porzycz Małgorzata UKS Siódemka 04252 2008 W12 673
23 58:41 Motylińska Anastazja UKS Traper 04528 2008 W12 318
4 23:27 Podgórska Gabriela KS Kościelec Chrzanów 04164 2009 W10 634
2 1:16:00 Czabański Edward UKS Azymut 45 00514 1939 M75 1100
3 57:33 Kmieciński Józef PUKS Młode Orły 00069 1947 M70 758
12 1:03:58 Wierciński Piotr MKS Metalowiec 01105 1956 M60 732
6 1:02:09 Bączek Dariusz UKS Technik Ruciane-Nida 04013 1965 M50 872
1 50:55 Nowak Remigiusz KS Hades 00907 1972 M45 1100
10 1:07:45 Duda Tomasz UKS Traper 04529 1976 M40 563
9 2:17:14 Pańkowski Mateusz UKS Technik Ruciane-Nida 03160 1984 M35 3
9 2:10:13 Kotkowiak Piotr KOS BnO 03665 2004 M16 0
9 49:24 Stopczyński Bartosz BKS Wataha 04093 2006 M14 630
1 34:51 Krempiński Franciszek UKS Azymut Pabianice 03559 2007 M12 1100
14 1:03:07 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 208
1 51:37 Miszewski Romuald Indywidualni Pomorskie 00142 M65 1100