Wyniki: Pomerania O-Festival - Etap 3


Etap 3

Otomin   2019-05-02
 rank: 1,10  indywidualne

Pozostałe etapy
Etap 1  2019-04-30 Pokaż
Etap 2  2019-05-01 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
2 28:46 Cepurdej Władysław UMKS Kwidzyn 04184 M14 812
1 36:02 Borychowska Marlena MKS Paulinum/7BOW 00167 K21 1100
3 49:47 Mazan Aleksandra UKS Traper Złocienie 00328 K21 680
DidNotFinish 1:16:33 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper Złocienie 03546 K12 0
1 33:15 Banach Janina UMKS Orkan Ostróda 04498 Długa
2 41:01 Filipiak Agnieszka KS Hades Poznań 04413 Długa
1 25:56 Zaborowska Amelia UKSWłóczykij/PSPOsie 04526 K10N
2 28:35 Wiklent Marcelina UKSWłóczykij/PSPOsie 04524 K10N
3 32:52 Klein Kinga UKSWłóczykij/PSPOsie 04544 K10N
DidNotFinish 1:16:33 Forystek Katarzyna WKS Wawel Kraków K10N
6 1:09:08 Staniszewska Aneta Indywidualnie K21
7 1:16:33 Gordon Diana KU AZS WAT Warszawa K21
1 34:37 Chwiejczak Dorota Indywidualnie Krótka
2 48:16 Piepiórka Patrycja Indywidualnie Krótka
4 34:51 Kujda Tymoteusz Osielsko M14
DidNotFinish 1:16:33 Antonowicz Jerzy Indywidualnie M18
3 50:37 Czernow Sergej Kaliningrad M21
1 41:52 Kaczyński Piotr PKO Harpagan Gdańsk 04349 M35 1100
1 44:42 Kalata Michał 10BKPanc 00853 M21 1100
2 46:24 Mazan Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01319 M21 1058
4 54:55 Filipiak Mateusz KS Hades Poznań 04415 M21 849
5 1:11:20 Zalega Mateusz KS Metalowiec Łódź 03553 M21 445
1 42:27 Michalak Kacper UNTS Warszawa 02980 M18 1100
2 56:35 Borowiec Paweł PKO Harpagan Gdańsk 03971 M18 734
1 36:46 Czyński Miłosz KOS BnO Szczecin 03443 M16 1100
2 54:15 Kotkowiak Piotr KOS BnO Szczecin 03665 M16 577
1 22:48 Antonowicz Jan UNTS Warszawa 02385 M14 1100
3 32:57 Kwiatkowski Olaf KOS BnO Szczecin 03968 M14 610
5 35:58 Kotkowiak Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 M14 465
1 24:30 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 M12 1100
2 28:28 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś Łódź 03711 M12 922
3 35:52 Gniewkowski Krzysztof UKSWłóczykij/PSPOsie 04525 M12 590
4 39:57 Rzoska Jakub UKSWłóczykij/PSPOsie 04545 M12 406
1 39:31 Duda Łukasz UKS Traper Złocienie 04142 M10 1100
1 52:09 Czabańska Małgorzata UKS Azymut 45 Gdynia 00233 K65 1100
1 1:06:51 Olbrycht Anna OLBnO 00229 K60 1100
1 43:44 Trykozko Urszula Team 360 Warszawa 02691 K50 1100
1 33:13 Nowak Beata UKS Azymut 45 Gdynia 00144 K45 1100
1 35:48 Biolik Agnieszka UNTS Warszawa 02178 K40 1100
1 34:31 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualnie 00091 K35 1100
2 52:00 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades Poznań 00915 K35 543
2 47:10 Polishchuk Mariya UNTS Warszawa 01962 K21 760
4 53:15 Pacek Karolina Indywidualnie 02346 K21 574
5 1:00:21 Dettlaff Anna UKSWłóczykij/PSPOsie 03872 K21 358
DidNotFinish 1:16:33 Deptulska Maria UNTS Warszawa 02366 K21 0
1 35:54 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 K16 1100
2 38:52 Filipiak Adrianna KS Hades Poznań 04153 K16 1009
3 42:35 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 K16 895
1 25:57 Pieragowska Julia UKS Traper Złocienie 04434 K14 1100
2 28:36 Mikuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 K14 988
3 30:27 Szutko Antonina UKS Traper Złocienie 04532 K14 909
4 31:54 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 K14 848
5 43:40 Stefaniak Izabela KOS BnO Szczecin 03767 K14 349
1 18:04 Borek Alicja UKS Traper Złocienie 03314 K12 1100
2 25:58 Motylińska Anastazja UKS Traper Złocienie 04528 K12 619
3 26:29 Eggert Wiktoria UKSWłóczykij/PSPOsie 04175 K12 588
4 34:32 Zaborowska Natalia UKSWłóczykij/PSPOsie 04523 K12 97
5 48:02 Kubacka Maja UKS Traper Złocienie 04530 K12 0
1 28:22 Duda Kornelia UKS Traper Złocienie 04141 K10 1100
5 1:26:29 Muzioł Łukasz Indywidualnie M35
2 39:08 Plesiński Mariusz 10BKPanc 01304 M40
5 36:39 Borowiec Krzysztof Borówki M45
DidNotFinish 1:16:33 Sidorov Sergej KS Spójnia Warszawa M55
1 1:06:48 Zielczyński Mieczysław A-TO-MY 00750 M85 1100
1 55:45 Czabański Edward UKS Azymut 45 Gdynia 00514 M80 1100
1 32:10 Krochmal Andrzej KS Spójnia Warszawa 00528 M60 1100
2 41:17 Mądrzyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 02885 M60 788
3 41:26 Cepurdej Oleksandr UMKS Kwidzyn 04180 M60 783
4 47:41 Olbrycht Janusz OLBnO 00228 M60 569
1 31:36 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś Łódź 03294 M55 1100
2 39:20 Kraśniewski Krzysztof UMKS Orkan Ostróda 00134 M55 831
1 26:58 Pesta Adam UKS Azymut 45 Gdynia 02857 M50 1100
2 30:54 Urbaniak Krzysztof PZOS 00522 M50 940
3 41:33 Forystek Józef WKS Wawel Kraków 02080 M50 505
4 54:35 Michalak Tomasz UNTS Warszawa 02981 M50 0
1 27:45 Banach Krzysztof UMKS Orkan Ostróda 01440 M45 1100
2 29:25 Filipiak Marek Poznań 04414 M45 1034
3 33:36 Krasuski Bartłomiej Team 360 Warszawa 02210 M45 868
4 34:32 Wiśniewski Paweł WKS Wawel Kraków 02932 M45 831
6 43:04 Krasuski Marcin OK!Sport Warszawa 02688 M45 493
1 29:02 Nowak Jacek UKS Azymut 45 Gdynia 00143 M40 1100
3 44:10 Biolik Grzegorz UNTS Warszawa 02177 M40 527
4 44:55 Kujda Arkadiusz 1 Brygada Logistyczn 03987 M40 498
5 46:34 Duda Tomasz UKS Traper Złocienie 04529 M40 436
6 47:52 Fankidejski Artur UKSWłóczykij/PSPOsie 03873 M40 386
7 59:45 Paruszewski Marek Indywidualnie 03905 M40 0
8 1:14:25 Perfikowski Piotr UMKS Kwidzyn 04190 M40 0
2 48:19 Pisarski Patryk Indywidualnie 04692 M35 931
3 51:39 Lesisz Kamil UNTS Warszawa 03904 M35 843
4 53:35 Frątczak Sławomir GKS Luzino/7 BOW 04370 M35 792