Wyniki: Pomerania O-Festival - Etap 1


Etap 1

Gdańsk   2019-04-30
 rank: 1,10  indywidualne  nocne

Pozostałe etapy
Etap 2  2019-05-01 Pokaż
Etap 3  2019-05-02 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 47:34 Krochmal Andrzej KS Spójnia Warszawa 00528 M60 1100
2 1:21:40 Deptulska Maria UNTS Warszawa 02366 K21 826
1 48:19 Urbaniak Krzysztof PZOS 00522 M50 1100
2 49:54 Pesta Adam UKS Azymut 45 Gdynia 02857 M50 1064
3 54:00 Michalak Tomasz UNTS Warszawa 02981 M50 971
1 44:42 Krasuski Marcin OK!Sport Warszawa 02688 M45 1100
1 39:46 Gołąb Jakub Indywidualnie Długa
2 58:34 Rychter Krzysztof Indywidualnie Długa
3 1:16:57 Filipiak Agnieszka KS Hades Poznań 04413 Długa
4 1:19:54 Banach Janina UMKS Orkan Ostróda 04498 Długa
4 1:54:14 Staniszewska Aneta Indywidualnie K21
5 1:01:38 Kujda Tymoteusz Osielsko M14
4 1:56:06 Czernow Sergej Kaliningrad M21
5 2:22:24 Iefymenko Oleksandr Indywidualnie M21
8 1:35:30 Rybczyński Tomasz Indywidualnie M40
4 1:08:21 Borowiec Krzysztof Borówki M45
2 44:48 Banach Krzysztof UMKS Orkan Ostróda 01440 M45 1098
3 1:01:16 Filipiak Marek Poznań 04414 M45 692
5 1:13:51 Krasuski Bartłomiej Team 360 Warszawa 02210 M45 383
1 50:16 Nowak Jacek UKS Azymut 45 Gdynia 00143 M40 1100
2 59:15 Fankidejski Artur UKSWłóczykij/PSPOsie 03873 M40 903
3 1:06:56 Kujda Arkadiusz 1 Brygada Logistyczn 03987 M40 735
4 1:07:13 Biolik Grzegorz UNTS Warszawa 02177 M40 729
5 1:22:43 Duda Tomasz UKS Traper Złocienie 04529 M40 390
6 1:23:28 Paruszewski Marek Indywidualnie 03905 M40 373
7 1:24:23 Radomyski Łukasz PKO Harpagan Gdańsk 04593 M40 353
1 53:10 Kaczyński Piotr PKO Harpagan Gdańsk 04349 M35 1100
2 1:07:13 Pisarski Patryk Indywidualnie 04692 M35 809
3 1:12:51 Lesisz Kamil UNTS Warszawa 03904 M35 693
4 1:14:51 Frątczak Sławomir GKS Luzino/7 BOW 04370 M35 651
1 1:08:32 Niewiedziała Robert UKS Siódemka Rumia 01021 M21 1100
2 1:22:41 Mazan Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01319 M21 873
3 1:30:32 Filipiak Mateusz KS Hades Poznań 04415 M21 747
DidNotFinish 1:54:14 Zalega Mateusz KS Metalowiec Łódź 03553 M21 0
1 47:55 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 02118 M20 1100
DidNotFinish 1:54:14 Kuźba Jakub UKS Siódemka Rumia 02165 M20 0
1 46:02 Michalak Kacper UNTS Warszawa 02980 M18 1100
2 1:13:03 Borowiec Paweł PKO Harpagan Gdańsk 03971 M18 454
1 47:20 Czyński Miłosz KOS BnO Szczecin 03443 M16 1100
2 59:50 Kotkowiak Piotr KOS BnO Szczecin 03665 M16 810
1 27:01 Antonowicz Jan UNTS Warszawa 02385 M14 1100
2 31:17 Kotkowiak Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 M14 926
3 38:28 Cepurdej Władysław UMKS Kwidzyn 04184 M14 634
4 55:35 Kwiatkowski Olaf KOS BnO Szczecin 03968 M14 0
1 46:36 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś Łódź 03711 M12 1100
1 1:07:02 Trykozko Urszula Team 360 Warszawa 02691 K50 1100
1 51:05 Nowak Beata UKS Azymut 45 Gdynia 00144 K45 1100
2 54:11 Nowicka-Bielecka Kornelia UKS Siódemka Rumia 02729 K45 1033
1 51:19 Biolik Agnieszka UNTS Warszawa 02178 K40 1100
1 1:01:52 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualnie 00091 K35 1100
2 1:20:00 Gniadek Monika GKS Luzino/7 BOW 04211 K35 778
3 1:22:59 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades Poznań 00915 K35 725
1 1:05:22 Borychowska Marlena MKS Paulinum/7BOW 00167 K21 1100
3 1:38:13 Pacek Karolina Indywidualnie 02346 K21 547
DidNotFinish 1:54:14 Dawidowska Natalia UKS Siódemka Rumia 02202 K21 0
1 1:08:27 Kreft Oliwia UKS Siódemka Rumia 02203 K20 1100
1 34:09 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 K16 1100
2 37:31 Filipiak Adrianna KS Hades Poznań 04153 K16 992
3 40:30 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 K16 895
1 30:28 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 K14 1100
2 30:36 Stefaniak Izabela KOS BnO Szczecin 03767 K14 1095
3 36:13 Mikuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 K14 892
1 1:17:20 Czabański Edward UKS Azymut 45 Gdynia 00514 M80 1100
2 1:10:15 Mądrzyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 02885 M60 575
3 1:24:04 Cepurdej Oleksandr UMKS Kwidzyn 04180 M60 256
1 41:08 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś Łódź 03294 M55 1100
2 1:07:17 Kraśniewski Krzysztof UMKS Orkan Ostróda 00134 M55 401
4 54:52 Forystek Józef WKS Wawel Kraków 02080 M50 951