Wyniki: Pomerania O-Festival - Etap 2


Etap 2

Sulmin   2019-05-01
 rank: 1,10  indywidualne  klasyk

Pozostałe etapy
Etap 1  2019-04-30 Pokaż
Etap 3  2019-05-02 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
2 1:10:26 Borychowska Marlena MKS Paulinum/7BOW 00167 K21 1043
1 58:20 Czabański Edward UKS Azymut 45 Gdynia 00514 M80 1100
2 41:22 Banach Krzysztof UMKS Orkan Ostróda 01440 M45 995
2 55:43 Kaczyński Piotr PKO Harpagan Gdańsk 04349 M35 1010
4 43:15 Gniewkowski Krzysztof UKSWłóczykij/PSPOsie 04525 M12 659
2 52:02 Filipiak Adrianna KS Hades Poznań 04153 K16 925
1 47:55 Chabrzyk Andrzej Chab Team Długa
2 59:58 Banach Janina UMKS Orkan Ostróda 04498 Długa
3 1:00:44 Filipiak Agnieszka KS Hades Poznań 04413 Długa
1 28:10 Zaborowska Amelia UKSWłóczykij/PSPOsie 04526 K10N
2 31:10 Wiklent Marcelina UKSWłóczykij/PSPOsie 04524 K10N
DidNotFinish 43:43 Forystek Katarzyna WKS Wawel Kraków K10N
DidNotFinish 43:43 Chabrzyk Oliwia Chab Team K10N
5 1:41:29 Gołąb Jakub Indywidualnie K21
6 1:47:51 Gordon Diana KU AZS WAT Warszawa K21
2 1:41:49 Pilarczyk-Pupiec Agnieszk UKS Siódemka Rumia K45
1 1:13:39 Chwiejczak Dorota Indywidualnie Krótka
1 1:17:04 Chabrzyk Wojciech Chab Team M10N
4 38:14 Kujda Tymoteusz Osielsko M14
3 1:28:55 Plesiński Mariusz 10BKPanc 01304 M21
5 1:40:37 Czernow Sergej Kaliningrad M21
6 1:50:06 Iefymenko Oleksandr Indywidualnie M21
7 1:59:40 Giczewski Paweł JW 1747 M21
1 43:05 Nowak Jacek UKS Azymut 45 Gdynia 00143 M40 1100
2 52:21 Fankidejski Artur UKSWłóczykij/PSPOsie 03873 M40 863
3 58:08 Biolik Grzegorz UNTS Warszawa 02177 M40 716
4 59:12 Kujda Arkadiusz 1 Brygada Logistyczn 03987 M40 689
5 1:10:45 Duda Tomasz UKS Traper Złocienie 04529 M40 394
6 1:21:17 Perfikowski Piotr UMKS Kwidzyn 04190 M40 125
1 51:29 Lesisz Kamil UNTS Warszawa 03904 M35 1100
3 1:08:01 Pisarski Patryk Indywidualnie 04692 M35 747
4 1:10:57 Frątczak Sławomir GKS Luzino/7 BOW 04370 M35 684
1 1:22:12 Kalata Michał 10BKPanc 00853 M21 1100
2 1:28:30 Filipiak Mateusz KS Hades Poznań 04415 M21 1016
4 1:31:27 Mazan Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01319 M21 976
1 57:14 Michalak Kacper UNTS Warszawa 02980 M18 1100
2 1:12:10 Borowiec Paweł PKO Harpagan Gdańsk 03971 M18 813
1 1:19:08 Czyński Miłosz KOS BnO Szczecin 03443 M16 1100
2 1:25:16 Kotkowiak Piotr KOS BnO Szczecin 03665 M16 1015
1 23:47 Antonowicz Jan UNTS Warszawa 02385 M14 1100
2 27:31 Cepurdej Władysław UMKS Kwidzyn 04184 M14 927
3 35:39 Kotkowiak Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 M14 551
5 45:10 Kwiatkowski Olaf KOS BnO Szczecin 03968 M14 111
1 30:52 Młynarczyk Maksymilian UKS Orientuś Łódź 03711 M12 1100
2 31:19 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 M12 1084
3 42:22 Rzoska Jakub UKSWłóczykij/PSPOsie 04545 M12 690
1 40:40 Duda Łukasz UKS Traper Złocienie 04142 M10 1100
1 44:16 Czabańska Małgorzata UKS Azymut 45 Gdynia 00233 K65 1100
1 1:01:49 Olbrycht Anna OLBnO 00229 K60 1100
1 1:06:17 Trykozko Urszula Team 360 Warszawa 02691 K50 1100
1 46:29 Nowak Beata UKS Azymut 45 Gdynia 00144 K45 1100
3 1:53:51 Perfikowska Aleksandra UMKS Kwidzyn 04191 K45 0
1 54:48 Biolik Agnieszka UNTS Warszawa 02178 K40 1100
1 41:17 Górnicka-Antonowicz Anna Indywidualnie 00091 K35 1100
2 1:15:18 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades Poznań 00915 K35 194
1 1:06:58 Polishchuk Mariya UNTS Warszawa 01962 K21 1100
3 1:17:49 Mazan Aleksandra UKS Traper Złocienie 00328 K21 922
4 1:34:39 Pacek Karolina Indywidualnie 02346 K21 645
7 1:52:54 Dettlaff Anna UKSWłóczykij/PSPOsie 03872 K21 345
1 44:54 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 K16 1100
3 55:15 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 K16 846
1 31:54 Mikuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 K14 1100
2 32:34 Szutko Antonina UKS Traper Złocienie 04532 K14 1077
3 35:27 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 K14 978
4 35:36 Pupiec Agata UKS Siódemka Rumia 03391 K14 972
5 37:58 Pieragowska Julia UKS Traper Złocienie 04434 K14 891
6 41:44 Stefaniak Izabela KOS BnO Szczecin 03767 K14 761
1 23:42 Borek Alicja UKS Traper Złocienie 03314 K12 1100
2 27:08 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper Złocienie 03546 K12 941
3 34:32 Eggert Wiktoria UKSWłóczykij/PSPOsie 04175 K12 597
4 37:35 Kubacka Maja UKS Traper Złocienie 04530 K12 456
5 43:43 Motylińska Anastazja UKS Traper Złocienie 04528 K12 171
DidNotFinish 43:43 Zaborowska Natalia UKSWłóczykij/PSPOsie 04523 K12 0
1 21:43 Duda Kornelia UKS Traper Złocienie 04141 K10 1100
4 46:11 Borowiec Krzysztof Borówki M45
6 51:06 Pupiec Mariusz UKS Siódemka Rumia M45
3 1:04:59 Sidorov Sergej Indywidualnie M55
1 1:33:19 Zielczyński Mieczysław A-TO-MY 00750 M85 1100
1 40:51 Krochmal Andrzej KS Spójnia Warszawa 00528 M60 1100
2 50:04 Olbrycht Janusz OLBnO 00228 M60 852
3 54:29 Cepurdej Oleksandr UMKS Kwidzyn 04180 M60 733
1 31:55 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś Łódź 03294 M55 1100
2 40:54 Kraśniewski Krzysztof UMKS Orkan Ostróda 00134 M55 790
1 45:47 Pesta Adam UKS Azymut 45 Gdynia 02857 M50 1100
2 46:56 Urbaniak Krzysztof PZOS 00522 M50 1072
3 57:09 Michalak Tomasz UNTS Warszawa 02981 M50 827
4 1:04:22 Forystek Józef WKS Wawel Kraków 02080 M50 654
1 37:46 Krasuski Marcin OK!Sport Warszawa 02688 M45 1100
3 42:46 Wiśniewski Paweł WKS Wawel Kraków 02932 M45 954
5 48:12 Filipiak Marek Poznań 04414 M45 796
7 54:56 Krasuski Bartłomiej Team 360 Warszawa 02210 M45 600
7 1:22:01 Paruszewski Marek Indywidualnie 03905 M40 106