Wyniki: Bukowa Cup 6 - Etap 1


Etap 1

Szczecin   2019-10-11
 rank: 1,10  indywidualne

Pozostałe etapy
Etap 2  2019-10-12 Pokaż
Etap 3  2019-10-13 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 13:30 Osak Zuzanna UKS Traper 04145 2011 K10N
2 17:45 Sotek Marta KOS BnO Szczecin 2010 K10N
3 21:49 Szynkowska Karolina KOS BnO Szczecin 2012 K10N
4 31:45 Jamro Marcelina KOS BnO Szczecin 2013 K10N
5 33:00 Ciesielska Jagoda KOS BnO Szczecin 2010 K10N
6 36:04 Tomaszewska Zuzanna KOS BnO Szczecin 2012 K10N
7 51:19 Bieloruscewa Daria KOS BnO Szczecin 2010 K10N
5 40:41 Wolniewicz Agata Indywidualny Wielkopolska 2008 K12
DidNotFinish 23:26 Bieloruscewa Uliana KOS BnO Szczecin 2007 K12
7 17:32 Uhlemann Livia ESV Lok Berlin-Schöneweide 2006 K14
7 24:36 Wolniewicz Natalia Indywidualny Wielkopolska 2004 K16
5 24:30 Królewicz Justyna 12 BZ 1988 K21
6 25:33 Bazan Anna SZCZECIN 02904 1988 K21
7 27:47 Dybka Katarzyna das/12BZ 1983 K21
8 29:30 Alabrudzińska Agnieszka 03743 1985 K21
9 30:07 Budna Emilia 17WBZ 1985 K21
10 42:34 Wollenberg Grit Berliner TSC 1986 K21
1 21:10 Zschäckel Daniela SV IHW Alex Berlin K45
3 25:09 Bugaj Teresa WKS Wawel K45
MissingPunch 29:05 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka UKS Siódemka 1972 K45
1 20:29 Leonhardt Annette SV IHW Alex Berlin K50
2 25:02 Käding Kirsten Kaulsdorfer OLV Berlin 1967 K50
3 26:47 Boeck Ute Kaulsdorfer OLV Berlin 1967 K50
1 21:38 Brettschneider Gudrun Kaulsdorfer OLV Berlin 1960 K55
2 26:31 Pischke Kerstin SV Turbine Neurbandenburg 1964 K55
1 13:22 Lemnitzer Erika Kaulsdorfer OLV Berlin 1942 K75
2 17:46 Rhodes Ruth Southdowns  1942 K75
1 10:00 Cerk Szymon UKS Traper 2011 M10N
2 13:03 Szymanowski Natan UKS Traper 2012 M10N
4 11:44 Żuchowski Mateusz KOS BnO Szczecin 2007 M12
1 20:14 Kondys Jakub RAZ SZCZECIN 03663 2002 M18
2 17:41 Goericke Marvin Berliner TSC 1991 M21
3 19:20 Stemp Andrew West Anglian Orienteering Club 1997 M21
5 20:59 Dobra Tom Bristol Orienteering Klub 1992 M21
7 21:29 Fleiss Sebastian Berliner TSC M21
9 23:55 Zschäckel Robin SV IHW Alex Berlin M21
10 25:49 Lestinsky Tomas Orienteering Adventure 1978 M21
11 27:31 Filiali Aurelien Berliner TSC M21
4 19:59 Jankowiak Paweł Indywidualnie Wielkopolskie 04208 1989 M21 939
6 21:08 Piłkowski Tadeusz KS OK!Sport 00689 1990 M21 867
8 22:13 Filipiak Mateusz KS Hades 04415 1998 M21 798
1 18:34 Petersburski Krystian UKS Azymut 45 03452 2001 M20 1100
1 14:47 Paterek Mikołaj HKS Azymut Mochy 02376 2003 M16 1100
2 15:35 Jończy Jakub MKS Paulinum 03104 2003 M16 1040
MissingPunch 21:41 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M16 0
1 07:51 Pachucki Tymoteusz BKS Wataha 04395 2007 M12 1100
2 09:24 Gradek Mateusz UKS Traper 03542 2007 M12 883
3 10:54 Zieliński Tomasz KS Hades 03701 2007 M12 673
5 15:51 Skraburski Piotr KOS BnO Szczecin 04805 2007 M12 0
1 42:14 Duda Łukasz UKS Traper 04142 2011 M10 1100
2 21:37 Gorczyca Magdalena KS Hades 03306 1971 K45 1100
MissingPunch 25:03 Daniluk Karina BKS Wataha 03159 1972 K45 0
1 29:40 Filipiak Agnieszka KS Hades 04413 1975 K40 1100
1 23:22 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades 00915 1980 K35 1100
1 20:33 Durzyńska Katarzyna 5 Pułk Artylerii 03584 1992 K21 1100
2 22:08 Miśkiewicz Martyna KS OK!Sport 02434 1989 K21 1015
3 22:15 Śliwczyńska Ilona Team 360 02347 K21 1009
4 23:34 Fell Ronja KOS BnO Szczecin 04261 1993 K21 939
1 13:05 Gradek Zuzanna UKS Traper 02575 2003 K16 1100
2 13:17 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 1083
3 14:33 Filipiak Adrianna KS Hades 04153 2003 K16 977
4 16:30 Przeszłowska Hanna UKS Traper 03317 2003 K16 813
5 16:36 Urban Aneta UKS Traper 02910 2004 K16 804
6 16:39 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 800
1 12:35 Kula Maja KOS BnO Szczecin 03962 2007 K14 1100
2 14:50 Mikuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 2007 K14 903
3 15:34 Szczurko Paulina UKS Traper 03545 2005 K14 839
4 15:46 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 2007 K14 822
6 16:48 Matyja Weronika KOS BnO Szczecin 03958 2007 K14 731
8 22:24 Pieragowska Julia UKS Traper 04434 2005 K14 242
MissingPunch 13:53 Borek Alicja UKS Traper 03314 2007 K14 0
1 13:02 Stempniewska Nadia UKS Traper 04139 2008 K12 1100
2 13:14 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper 03546 2008 K12 1083
3 14:26 Nowak Zofia KS Hades 03702 2008 K12 982
4 15:28 Motylińska Anastazja UKS Traper 04528 2008 K12 895
2 10:20 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 779
12 32:21 Matuszak Marcin Akademia Morska Szczecin 1986 M21
13 32:36 Filipek Marcin das/12BZ 1983 M21
14 1:02:29 Szelest Maciej das/12 BZ 1994 M21
MissingPunch 21:50 Ptáček jr. Pavel jr. BETA URSUS Rosice 1996 M21
2 21:28 Pocierznicki Rafał 12 BZ 03668 1984 M35
4 22:47 Schwartz Tobias Berliner TSC 1980 M35
7 25:14 Dzietczyk Kamil Aktywne Choszczno 1983 M35
8 29:32 Mieske Frank Kaulsdorfer OLV Berlin 1967 M35
9 31:16 Klepacki Bartosz Nowopol 1982 M35
DidNotFinish 36:06 Stachowski Paweł KOS Modrzew Skwierzyna 01536 1982 M35
3 21:24 Stefaniak Łukasz SZCZECIN 1978 M40
6 23:32 Uhlemann Andreas ESV Lok Berlin-Schöneweide 1975 M40
9 24:33 Pancerz Piotr Indywidualny Wielkopolskie 02974 1977 M40
10 25:49 Petersburski Robert BBL Police 1974 M40
11 31:53 Sitko Mariusz 17WBZ 1977 M40
12 33:02 Łątkowski Krzysztof KB MANIAC Poznań 1979 M40
1 16:33 Zschäckel Raik SV IHW Alex Berlin 1967 M45
2 17:32 Schmiedeberg Nils SV Turbine Neurbandenburg 1967 M45
7 22:13 Wolniewicz Paweł Indywidualny Wielkopolska 1973 M45
8 24:16 Chołody Paweł KS Hades 04151 1973 M45
5 18:58 Kurr Maik Ihw Alex Berlin M50
6 19:38 Pupiec Mariusz UKS Siódemka 1969 M50
7 23:26 Ptáček  Pavel BETA URSUS Rosice 1965 M50
9 38:18 Feldmann Andre Kaulsdorfer OLV Berlin 1965 M50
1 17:33 Bromley Gardner Charles British Army OC 1960 M55
2 19:56 Käding Bernd Kaulsdorfer OLV Berlin 1964 M55
3 20:04 Kewley John MDOC M55
MissingPunch 26:34 Krawiec Tadeusz Aktywne Choszczno 1960 M55
1 13:49 Ditchfield Ian Mole Valley  1956 M60
1 12:08 Jukes David Berkshire Orienteers 1952 M65
3 14:51 Brettschneider Gerhard Kaulsdorfer OLV Berlin 1954 M65
1 10:54 Strib Hans Christian OK Gorm 1948 M70
3 15:19 Wollenberg Bernd Berliner TSC M70
1 15:58 Hoffmann Marcin SZCZECIN 02369 1980 ŚREDNIA
2 18:50 Anielska Anna Akademia Morska Szczecin 1988 ŚREDNIA
3 19:52 Cichowska Joanna Akademia Morska Szczecin 1988 ŚREDNIA
4 21:17 Szymański Karol Goleniów 1980 ŚREDNIA
5 25:25 Schmiedeberg Anke SV Turbine Neurbandenburg 1967 ŚREDNIA
6 27:24 Boeck Thomas Kaulsdorfer OLV Berlin 1966 ŚREDNIA
7 34:18 Uhlemann Sibylle ESV Lok Berlin-Schöneweide 1974 ŚREDNIA
8 42:39 Wojciechowicz Agnieszka indywidaulnie 1986 ŚREDNIA
1 13:11 Włodarczyk Alicja UKS Traper 2013 KM10R
2 16:55 Pocierznicka Polianna Biegam z mamą 2015 KM10R
3 17:06 Mazan Kacper KOS BnO Szczecin 2016 KM10R
1 26:36 Płuciennik Waldemar KOS Modrzew 00883 1943 M75 1100
2 12:36 Królikowski Władysław KOS Modrzew 00884 1947 M70 1100
4 18:57 Michałek Janusz KOS Modrzew 00742 1948 M70 546
2 13:55 Gliński Henryk KS Artemis 01324 1950 M65 1100
4 23:38 Świerczyński Bogdan KOS Modrzew 00885 1953 M65 332
2 18:42 Deptuła Jerzy UKS Energetyk 01055 1959 M60 1100
3 20:30 Cepurdej Aleksandr UMKS Kwidzyn 04180 1958 M60 994
4 22:44 Pietrusiński Marek KS Artemis 01323 1956 M60 863
4 20:27 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55 1100
2 18:16 Wrzesiński Krzysztof WKS Śląsk 01138 1969 M50 1008
3 18:31 Klasa Tomasz KS Hades 03730 1966 M50 991
4 18:51 Zieliński Paweł KS Hades 00913 1968 M50 969
8 26:54 Burchardt Sławomir KS Hades 03699 1966 M50 444
3 18:06 Gorczyca Jacek KS Hades 03305 1971 M45 1100
4 19:28 Filipiak Marek KS Hades 04414 1973 M45 1017
5 19:37 Nowak Remigiusz KS Hades 00907 1972 M45 1008
6 21:14 Kramski Mariusz UKS Energetyk 01690 1970 M45 910
1 18:40 Mol Krzysztof 5 pułk artylerii Sulechów 02866 1975 M40 1100
2 19:41 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper 02906 1976 M40 1040
4 22:40 Duda Tomasz UKS Traper 04529 1976 M40 864
5 23:17 Kujda Arkadiusz Indywidualny Kujawsko-Pomorski 03987 1979 M40 828
7 23:57 Sędłak Krystian KS OK!Sport 01130 1973 M40 789
13 33:26 Kosicki Tomasz KS OK!Sport 01522 1971 M40 230
1 20:15 Wojciech Sebastian Indywidualny Wielkopolskie 04542 1983 M35 1100
3 22:22 Michalak Tomasz UNTS 02981 1969 M35 985
5 24:03 Frątczak Sławoimr GKS Luzino 04370 1984 M35 894
6 24:46 Włodarczyk Łukasz UKS Traper 03889 1980 M35 855
1 16:51 Urbaniak Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 1100
8 24:29 Gliszczyński Janusz Indywidualny Wielkopolskie 04653 1974 M40 757
1 17:26 Galicz Karol BKS Wataha 01853 1986 M21 1100
3 15:37 Bartos Zbigniew UKS Orientuś Łódź 02127 2003 M16 1038
MissingPunch 20:28 Wieleba Marlena Paulinum 00167 1988 K21 0
5 15:52 Pupiec Agata UKS Siódemka 03391 2005 K14 813
1 08:00 Duda Kornelia UKS Traper 04141 2009 K10 1100