Wyniki: Bukowa Cup 6 - Etap 2


Etap 2

Szczecin   2019-10-12
 rank: 1,10  indywidualne

Pozostałe etapy
Etap 1  2019-10-11 Pokaż
Etap 3  2019-10-13 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
6 47:00 Ciejko Julia KOS BnO Szczecin 2010 K10N
7 59:06 Tomaszewska Zuzanna KOS BnO Szczecin 2012 K10N
MissingPunch 1:25:49 Wolniewicz Agata Indywidualny Wielkopolska 2008 K12
5 41:42 Uhlemann Livia ESV Lok Berlin-Schöneweide 2006 K14
6 2:24:24 Wolniewicz Natalia Indywidualny Wielkopolska 2004 K16
3 1:26:40 Fell Ronja KOS BnO Szczecin 04261 1993 K21 916
4 1:27:41 Śliwczyńska Ilona Team 360 02347 K21 901
1 55:22 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 1100
2 59:29 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 1018
3 1:01:12 Filipiak Adrianna KS Hades 04153 2003 K16 984
4 1:17:05 Gradek Zuzanna UKS Traper 02575 2003 K16 669
5 1:23:43 Urban Aneta UKS Traper 02910 2004 K16 537
MissingPunch 1:45:46 Przeszłowska Hanna UKS Traper 03317 2003 K16 0
1 33:45 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 2007 K14 1100
2 34:02 Mikuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 2007 K14 1091
3 35:49 Kula Maja KOS BnO Szczecin 03962 2007 K14 1033
4 40:54 Matyja Weronika KOS BnO Szczecin 03958 2007 K14 867
7 53:00 Szczurko Paulina UKS Traper 03545 2005 K14 473
8 58:55 Pieragowska Julia UKS Traper 04434 2005 K14 280
9 1:05:00 Borek Alicja UKS Traper 03314 2007 K14 81
1 51:15 Stempniewska Nadia UKS Traper 04139 2008 K12 1100
2 57:18 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper 03546 2008 K12 970
3 1:12:25 Motylińska Anastazja UKS Traper 04528 2008 K12 646
4 1:41:53 Nowak Zofia KS Hades 03702 2008 K12 13
1 25:28 Jamro Marcelina KOS BnO Szczecin 2013 K10N
2 31:22 Ciesielska Jagoda KOS BnO Szczecin 2010 K10N
3 31:37 Szynkowska Karolina KOS BnO Szczecin 2012 K10N
4 34:02 Sotek Marta KOS BnO Szczecin 2010 K10N
5 42:32 Osak Zuzanna UKS Traper 04145 2011 K10N
2 42:44 Duda Kornelia UKS Traper 04141 2009 K10 607
6 1:37:55 Bazan Anna SZCZECIN 02904 1988 K21
7 1:52:26 Budna Emilia 17WBZ 1985 K21
8 2:00:23 Królewicz Justyna 12 BZ 1988 K21
9 2:27:20 Alabrudzińska Agnieszka 03743 1985 K21
MissingPunch 2:02:31 Dybka Katarzyna das/12BZ 1983 K21
DidNotFinish Wollenberg Grit Berliner TSC 1986 K21
1 53:08 Zschäckel Daniela SV IHW Alex Berlin K45
2 1:03:15 Bugaj Teresa WKS Wawel K45
3 1:12:05 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka UKS Siódemka 1972 K45
1 45:55 Leonhardt Annette SV IHW Alex Berlin K50
2 1:01:38 Käding Kirsten Kaulsdorfer OLV Berlin 1967 K50
3 1:07:39 Boeck Ute Kaulsdorfer OLV Berlin 1967 K50
1 56:58 Brettschneider Gudrun Kaulsdorfer OLV Berlin 1960 K55
2 1:31:30 Pischke Kerstin SV Turbine Neurbandenburg 1964 K55
1 1:19:00 Rhodes Ruth Southdowns  1942 K75
1 24:29 Szymanowski Natan UKS Traper 2012 M10N
2 43:19 Cerk Szymon UKS Traper 2011 M10N
4 1:26:07 Żuchowski Mateusz KOS BnO Szczecin 2007 M12
1 1:11:06 Kondys Jakub RAZ SZCZECIN 03663 2002 M18
2 1:19:40 Goericke Marvin Berliner TSC 1991 M21
4 1:22:30 Stemp Andrew West Anglian Orienteering Club 1997 M21
5 1:26:07 Ptáček jr. Pavel jr. BETA URSUS Rosice 1996 M21
6 1:31:51 Dobra Tom Bristol Orienteering Klub 1992 M21
7 1:35:05 Zschäckel Robin SV IHW Alex Berlin M21
9 1:40:34 Fleiss Sebastian Berliner TSC M21
12 2:43:56 Filipek Marcin das/12BZ 1983 M21
13 3:33:23 Szajna Grzegorz das/12BZ 1988 M21
MissingPunch Boch Łukasz das/12BZ 1985 M21
DidNotFinish 35:26 Gronhovd Arno Modum OL 1985 M21
DidNotFinish 2:44:15 Filiali Aurelien Berliner TSC M21
DidNotFinish Matuszak Marcin Akademia Morska Szczecin 1986 M21
DidNotFinish Lestinsky Tomas Orienteering Adventure 1978 M21
DidNotFinish Szelest Maciej das/12 BZ 1994 M21
DidNotFinish Piechowiak Jarosław SZCZECIN 1990 M21
2 1:16:53 Schwartz Tobias Berliner TSC 1980 M35
3 1:21:32 Pocierznicki Rafał 12 BZ 03668 1984 M35
7 2:09:52 Stachowski Paweł KOS Modrzew Skwierzyna 01536 1982 M35
8 2:17:44 Mieske Frank Kaulsdorfer OLV Berlin 1967 M35
MissingPunch 3:26:37 Klepacki Bartosz Nowopol 1982 M35
4 1:17:21 Uhlemann Andreas ESV Lok Berlin-Schöneweide 1975 M40
7 1:20:54 Pancerz Piotr Indywidualny Wielkopolskie 02974 1977 M40
10 2:03:06 Stefaniak Łukasz SZCZECIN 1978 M40
11 2:05:51 Petersburski Robert BBL Police 1974 M40
12 2:09:33 Sitko Mariusz 17WBZ 1977 M40
DidNotFinish 3:04:46 Łątkowski Krzysztof KB MANIAC Poznań 1979 M40
1 48:30 Schmiedeberg Nils SV Turbine Neurbandenburg 1967 M45
3 53:12 Smilgius Audrius Takas M45
4 53:42 Zschäckel Raik SV IHW Alex Berlin 1967 M45
5 1:15:30 Gorczyca Jacek KS Hades 03305 1971 M45 595
1 1:04:34 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper 02906 1976 M40 1100
2 1:10:42 Sędłak Krystian KS OK!Sport 01130 1973 M40 996
3 1:16:13 Duda Tomasz UKS Traper 04529 1976 M40 902
6 1:19:38 Kujda Arkadiusz Indywidualny Kujawsko-Pomorski 03987 1979 M40 843
8 1:31:24 Mol Krzysztof 5 pułk artylerii Sulechów 02866 1975 M40 643
9 1:34:13 Kosicki Tomasz KS OK!Sport 01522 1971 M40 595
1 1:13:59 Wojciech Sebastian Indywidualny Wielkopolskie 04542 1983 M35 1100
4 1:24:03 Michalak Tomasz UNTS 02981 1969 M35 950
5 1:43:48 Frątczak Sławoimr GKS Luzino 04370 1984 M35 657
6 1:55:57 Włodarczyk Łukasz UKS Traper 03889 1980 M35 476
1 1:09:14 Galicz Karol BKS Wataha 01853 1986 M21 1100
3 1:21:06 Jankowiak Paweł Indywidualnie Wielkopolskie 04208 1989 M21 911
8 1:38:09 Piłkowski Tadeusz KS OK!Sport 00689 1990 M21 641
10 1:45:25 Cwalina Karol KS OK!Sport 03707 1983 M21 525
11 1:47:36 Filipiak Mateusz KS Hades 04415 1998 M21 490
1 44:59 Paterek Mikołaj HKS Azymut Mochy 02376 2003 M16 1100
2 1:04:19 Jończy Jakub MKS Paulinum 03104 2003 M16 627
3 1:13:18 Bartos Zbigniew UKS Orientuś Łódź 02127 2003 M16 408
4 1:17:05 Czyński Miłosz KOS BnO Szczecin 03443 2004 M16 315
5 1:19:13 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M16 263
1 41:05 Zieliński Tomasz KS Hades 03701 2007 M12 1100
2 52:08 Pachucki Tymoteusz BKS Wataha 04395 2007 M12 804
3 1:14:40 Gradek Mateusz UKS Traper 03542 2007 M12 201
1 1:57:53 Duda Łukasz UKS Traper 04142 2011 M10 1100
4 1:14:38 Gorczyca Magdalena KS Hades 03306 1971 K45 1100
5 1:18:26 Daniluk Karina BKS Wataha 03159 1972 K45 1044
1 1:03:50 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades 00915 1980 K35 1100
5 1:28:02 Miśkiewicz Martyna KS OK!Sport 02434 1989 K21 896
6 1:25:02 Chołody Paweł KS Hades 04151 1973 M45
9 1:38:27 Wolniewicz Paweł Indywidualny Wielkopolska 1973 M45
2 52:14 Ptáček  Pavel BETA URSUS Rosice 1965 M50
6 1:04:57 Sterner Magnus Strängnäs-Malmby OL, SWE 1966 M50
7 1:07:29 Pupiec Mariusz UKS Siódemka 1969 M50
8 1:18:00 Kurr Maik Ihw Alex Berlin M50
9 1:24:01 Grassow Thomas Kaulsdorfer OLV Berlin 1967 M50
10 1:39:08 Król Adrian M50
12 1:53:46 Feldmann Andre Kaulsdorfer OLV Berlin 1965 M50
1 35:40 Bromley Gardner Charles British Army OC 1960 M55
3 1:31:57 Käding Bernd Kaulsdorfer OLV Berlin 1964 M55
4 1:34:52 Krawiec Tadeusz Aktywne Choszczno 1960 M55
1 30:34 Ditchfield Ian Mole Valley  1956 M60
2 35:21 Leif Eriksson Modum OL Norway M60
1 37:02 Brettschneider Gerhard Kaulsdorfer OLV Berlin 1954 M65
3 57:29 Winkler Jochen Kaulsdorfer OLV Berlin M65
1 33:30 Strib Hans Christian OK Gorm 1948 M70
4 58:10 Wollenberg Bernd Berliner TSC M70
1 1:09:37 Puternicka Joanna KInO ORIENTOP 02550 1987 ŚREDNIA
2 1:22:36 Schmiedeberg Anke SV Turbine Neurbandenburg 1967 ŚREDNIA
3 1:44:04 Rafałowicz Rodzina SZCZECIN ŚREDNIA
4 1:47:40 Szymański Karol Goleniów 1980 ŚREDNIA
5 1:48:02 Grassow Petra Kaulsdorfer OLV Berlin 1970 ŚREDNIA
6 1:54:46 Boeck Thomas Kaulsdorfer OLV Berlin 1966 ŚREDNIA
7 2:09:16 Wojciechowicz Agnieszka indywidaulnie 1986 ŚREDNIA
8 2:15:18 Uhlemann Sibylle ESV Lok Berlin-Schöneweide 1974 ŚREDNIA
1 1:21:03 Hoffmann Marcin SZCZECIN 02369 1980 DŁUGA
2 1:27:42 Birger Johansen Aalborg Orienteringsklub 1961 DŁUGA
3 1:54:06 Wieszaczewski Jacek KInO ORIENTOP 02549 1985 DŁUGA
1 30:45 Pocierznicka Polianna Biegam z mamą 2015 KM10R
2 44:24 Włodarczyk Alicja UKS Traper 2013 KM10R
3 45:22 Mazan Kacper KOS BnO Szczecin 2016 KM10R
2 42:05 Michałek Janusz KOS Modrzew 00742 1948 M70 1100
3 43:40 Królikowski Władysław KOS Modrzew 00884 1947 M70 1059
2 55:06 Świerczyński Bogdan KOS Modrzew 00885 1953 M65 1100
4 1:00:52 Gliński Henryk KS Artemis 01324 1950 M65 985
3 39:21 Deptuła Jerzy UKS Energetyk 01055 1959 M60 1100
4 55:35 Cepurdej Aleksandr UMKS Kwidzyn 04180 1958 M60 646
5 57:54 Pietrusiński Marek KS Artemis 01323 1956 M60 581
2 38:27 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55 1100
1 51:35 Urbaniak Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 1100
3 53:01 Klasa Tomasz KS Hades 03730 1966 M50 1069
4 55:12 Wrzesiński Krzysztof WKS Śląsk 01138 1969 M50 1023
5 55:30 Zieliński Paweł KS Hades 00913 1968 M50 1016
11 1:41:35 Burchardt Sławomir KS Hades 03699 1966 M50 34
7 1:28:39 Filipiak Marek KS Hades 04414 1973 M45 315
1 40:06 Płuciennik Waldemar KOS Modrzew 00883 1943 M75 1100
2 51:44 Nowak Remigiusz KS Hades 00907 1972 M45 1100
8 1:34:44 Kramski Mariusz UKS Energetyk 01690 1970 M45 186
5 1:19:07 Gliszczyński Janusz Indywidualny Wielkopolskie 04653 1974 M40 852
1 1:53:08 Petersburski Krystian UKS Azymut 45 03452 2001 M20 1100
1 1:20:35 Filipiak Agnieszka KS Hades 04413 1975 K40 1100
1 1:14:16 Wieleba Marlena Paulinum 00167 1988 K21 1100
2 1:18:01 Durzyńska Katarzyna 5 Pułk Artylerii 03584 1992 K21 1044
6 43:04 Pupiec Agata UKS Siódemka 03391 2005 K14 796
1 29:31 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 1100