Wyniki: Bukowa Cup 6 - Etap 3


Etap 3

Szczecin   2019-10-13
 rank: 1,10  indywidualne

Pozostałe etapy
Etap 1  2019-10-11 Pokaż
Etap 2  2019-10-12 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 22:25 Jamro Marcelina KOS BnO Szczecin 2013 K10N
2 24:22 Osak Zuzanna UKS Traper 04145 2011 K10N
3 27:25 Szynkowska Karolina KOS BnO Szczecin 2012 K10N
4 29:16 Ciesielska Jagoda KOS BnO Szczecin 2010 K10N
5 48:24 Gradek Helena KOS BnO Szczecin 2011 K10N
4 41:44 Wolniewicz Agata Indywidualny Wielkopolska 2008 K12
4 41:04 Uhlemann Livia ESV Lok Berlin-Schöneweide 2006 K14
7 1:58:33 Wolniewicz Natalia Indywidualny Wielkopolska 2004 K16
2 54:35 Miśkiewicz Martyna KS OK!Sport 02434 1989 K21 1076
3 55:18 Fell Ronja KOS BnO Szczecin 04261 1993 K21 1061
4 56:25 Wieleba Marlena Paulinum 00167 1988 K21 1038
1 32:57 Cepurdej Katarzyna UMKS Kwidzyn 04183 2004 K16 1100
2 34:28 Gradek Zuzanna UKS Traper 02575 2003 K16 1049
3 39:11 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 2003 K16 892
4 41:03 Przeszłowska Hanna UKS Traper 03317 2003 K16 830
5 42:46 Filipiak Adrianna KS Hades 04153 2003 K16 772
6 51:10 Urban Aneta UKS Traper 02910 2004 K16 492
1 32:01 Kula Maja KOS BnO Szczecin 03962 2007 K14 1100
3 36:06 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 2007 K14 960
5 41:20 Pupiec Agata UKS Siódemka 03391 2005 K14 780
6 41:41 Pieragowska Julia UKS Traper 04434 2005 K14 768
7 45:47 Matyja Weronika KOS BnO Szczecin 03958 2007 K14 627
8 54:01 Szczurko Paulina UKS Traper 03545 2005 K14 344
9 57:59 Borek Alicja UKS Traper 03314 2007 K14 208
1 36:47 Stempniewska Nadia UKS Traper 04139 2008 K12 1100
2 37:07 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper 03546 2008 K12 1090
3 37:31 Nowak Zofia KS Hades 03702 2008 K12 1078
5 44:52 Motylińska Anastazja UKS Traper 04528 2008 K12 858
1 19:46 Duda Kornelia UKS Traper 04141 2009 K10 1100
2 19:52 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 1094
6 1:01:03 Budna Emilia 17WBZ 1985 K21
7 1:01:07 Bazan Anna SZCZECIN 02904 1988 K21
8 1:10:59 Królewicz Justyna 12 BZ 1988 K21
9 1:15:52 Alabrudzińska Agnieszka 03743 1985 K21
10 1:21:55 Dybka Katarzyna das/12BZ 1983 K21
11 1:57:16 Wollenberg Grit Berliner TSC 1986 K21
1 37:18 Zschäckel Daniela SV IHW Alex Berlin K45
3 55:20 Bugaj Teresa WKS Wawel K45
MissingPunch 1:22:21 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka UKS Siódemka 1972 K45
1 43:10 Leonhardt Annette SV IHW Alex Berlin K50
2 54:09 Boeck Ute Kaulsdorfer OLV Berlin 1967 K50
3 58:03 Käding Kirsten Kaulsdorfer OLV Berlin 1967 K50
1 49:24 Brettschneider Gudrun Kaulsdorfer OLV Berlin 1960 K55
2 1:08:39 Pischke Kerstin SV Turbine Neurbandenburg 1964 K55
1 30:08 Rhodes Ruth Southdowns  1942 K75
1 16:36 Szymanowski Natan UKS Traper 2012 M10N
2 24:13 Cerk Szymon UKS Traper 2011 M10N
3 55:17 Gradek Jerzy KOS BnO Szczecin 2013 M10N
4 44:53 Żuchowski Mateusz KOS BnO Szczecin 2007 M12
1 43:09 Kondys Jakub RAZ SZCZECIN 03663 2002 M18
2 48:03 Goericke Marvin Berliner TSC 1991 M21
3 49:10 Ptáček jr. Pavel jr. BETA URSUS Rosice 1996 M21
4 49:50 Stemp Andrew West Anglian Orienteering Club 1997 M21
5 51:02 Zschäckel Robin SV IHW Alex Berlin M21
6 53:30 Dobra Tom Bristol Orienteering Klub 1992 M21
8 54:06 Gronhovd Arno Modum OL 1985 M21
10 58:58 Fleiss Sebastian Berliner TSC M21
11 1:03:23 Lestinsky Tomas Orienteering Adventure 1978 M21
13 1:24:41 Filiali Aurelien Berliner TSC M21
14 2:02:26 Matuszak Marcin Akademia Morska Szczecin 1986 M21
15 2:29:18 Filipek Marcin das/12BZ 1983 M21
2 43:21 Pocierznicki Rafał 12 BZ 03668 1984 M35
3 44:10 Schwartz Tobias Berliner TSC 1980 M35
5 57:18 Mieske Frank Kaulsdorfer OLV Berlin 1967 M35
7 59:58 Stachowski Paweł KOS Modrzew Skwierzyna 01536 1982 M35
4 44:37 Pancerz Piotr Indywidualny Wielkopolskie 02974 1977 M40
6 49:11 Uhlemann Andreas ESV Lok Berlin-Schöneweide 1975 M40
8 55:48 Petersburski Robert BBL Police 1974 M40
10 1:09:01 Sitko Mariusz 17WBZ 1977 M40
11 1:36:38 Łątkowski Krzysztof KB MANIAC Poznań 1979 M40
MissingPunch 52:19 Stefaniak Łukasz SZCZECIN 1978 M40
2 29:36 Schmiedeberg Nils SV Turbine Neurbandenburg 1967 M45
3 31:09 Zschäckel Raik SV IHW Alex Berlin 1967 M45
4 32:14 Smilgius Audrius Takas M45
8 44:30 Chołody Paweł KS Hades 04151 1973 M45
5 38:04 Kramski Mariusz UKS Energetyk 01690 1970 M45 785
7 41:18 Gorczyca Jacek KS Hades 03305 1971 M45 664
1 38:09 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper 02906 1976 M40 1100
2 42:23 Mol Krzysztof 5 pułk artylerii Sulechów 02866 1975 M40 978
3 42:52 Duda Tomasz UKS Traper 04529 1976 M40 964
5 47:00 Sędłak Krystian KS OK!Sport 01130 1973 M40 845
7 50:15 Gliszczyński Janusz Indywidualny Wielkopolskie 04653 1974 M40 751
9 1:00:35 Kosicki Tomasz KS OK!Sport 01522 1971 M40 453
MissingPunch 39:49 Kujda Arkadiusz Indywidualny Kujawsko-Pomorski 03987 1979 M40 0
1 42:00 Wojciech Sebastian Indywidualny Wielkopolskie 04542 1983 M35 1100
4 46:17 Michalak Tomasz UNTS 02981 1969 M35 988
6 58:31 Włodarczyk Łukasz UKS Traper 03889 1980 M35 667
1 42:48 Jankowiak Paweł Indywidualnie Wielkopolskie 04208 1989 M21 1100
7 53:42 Piłkowski Tadeusz KS OK!Sport 00689 1990 M21 820
9 58:28 Filipiak Mateusz KS Hades 04415 1998 M21 697
12 1:12:09 Cwalina Karol KS OK!Sport 03707 1983 M21 346
MissingPunch 46:15 Galicz Karol BKS Wataha 01853 1986 M21 0
1 1:10:49 Petersburski Krystian UKS Azymut 45 03452 2001 M20 1100
1 32:14 Paterek Mikołaj HKS Azymut Mochy 02376 2003 M16 1100
2 34:08 Bartos Zbigniew UKS Orientuś Łódź 02127 2003 M16 1035
3 36:08 Jończy Jakub MKS Paulinum 03104 2003 M16 967
4 38:25 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M16 889
1 34:02 Gradek Mateusz UKS Traper 03542 2007 M12 1100
2 38:06 Zieliński Tomasz KS Hades 03701 2007 M12 969
3 40:01 Pachucki Tymoteusz BKS Wataha 04395 2007 M12 907
5 53:48 Skraburski Piotr KOS BnO Szczecin 04805 2007 M12 461
1 23:39 Duda Łukasz UKS Traper 04142 2011 M10 1100
2 54:58 Gorczyca Magdalena KS Hades 03306 1971 K45 1100
4 58:18 Daniluk Karina BKS Wataha 03159 1972 K45 1033
1 1:12:19 Filipiak Agnieszka KS Hades 04413 1975 K40 1100
1 55:46 Zbroja-Nowak Justyna KS Hades 00915 1980 K35 1100
5 58:18 Śliwczyńska Ilona Team 360 02347 K21 999
9 45:31 Wolniewicz Paweł Indywidualny Wielkopolska 1973 M45
NotCompeting 48:03 Sadzikowski Andrzej KOS BnO Szczecin M45
3 35:42 Pupiec Mariusz UKS Siódemka 1969 M50
4 36:17 Ptáček  Pavel BETA URSUS Rosice 1965 M50
7 55:17 Król Adrian M50
8 1:05:17 Feldmann Andre Kaulsdorfer OLV Berlin 1965 M50
2 31:59 Bromley Gardner Charles British Army OC 1960 M55
4 39:33 Käding Bernd Kaulsdorfer OLV Berlin 1964 M55
1 34:12 Ditchfield Ian Mole Valley  1956 M60
3 34:58 Leif Eriksson Modum OL Norway M60
1 21:33 Brettschneider Gerhard Kaulsdorfer OLV Berlin 1954 M65
3 28:13 Winkler Jochen Kaulsdorfer OLV Berlin M65
1 22:25 Strib Hans Christian OK Gorm 1948 M70
4 38:44 Wollenberg Bernd Berliner TSC M70
1 1:01:39 Miranda-Mieske Martha Kaulsdorfer OLV Berlin 1968 KROTKA
1 33:42 Szymański Karol Goleniów 1980 ŚREDNIA
2 38:36 Boeck Thomas Kaulsdorfer OLV Berlin 1966 ŚREDNIA
3 45:28 Wojciechowicz Agnieszka indywidaulnie 1986 ŚREDNIA
4 47:04 Anielska Anna Akademia Morska Szczecin 1988 ŚREDNIA
5 51:08 Cichowska Joanna Akademia Morska Szczecin 1988 ŚREDNIA
6 1:05:57 Uhlemann Sibylle ESV Lok Berlin-Schöneweide 1974 ŚREDNIA
1 1:14:09 Wieszaczewski Jacek KInO ORIENTOP 02549 1985 DŁUGA
1 25:45 Pocierznicka Polianna Biegam z mamą 2015 KM10R
2 27:25 Włodarczyk Alicja UKS Traper 2013 KM10R
3 35:04 Mazan Kacper KOS BnO Szczecin 2016 KM10R
2 26:09 Michałek Janusz KOS Modrzew 00742 1948 M70 1100
2 25:16 Gliński Henryk KS Artemis 01324 1950 M65 1100
MissingPunch 1:03:06 Świerczyński Bogdan KOS Modrzew 00885 1953 M65 0
2 34:56 Cepurdej Aleksandr UMKS Kwidzyn 04180 1958 M60 1100
4 37:28 Deptuła Jerzy UKS Energetyk 01055 1959 M60 1020
5 44:35 Pietrusiński Marek KS Artemis 01323 1956 M60 796
1 30:56 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55 1100
3 37:27 Sobiegraj Marek KOS BnO Szczecin 00077 1964 M55 868
1 34:41 Urbaniak Krzysztof Indywidualny Mazowsze 00522 1967 M50 1100
2 34:44 Klasa Tomasz KS Hades 03730 1966 M50 1098
5 36:32 Wrzesiński Krzysztof WKS Śląsk 01138 1969 M50 1041
6 44:49 Burchardt Sławomir KS Hades 03699 1966 M50 779
MissingPunch 34:00 Zieliński Paweł KS Hades 00913 1968 M50 0
MissingPunch 42:30 Płuciennik Waldemar KOS Modrzew 00883 1943 M75 0
3 27:23 Królikowski Władysław KOS Modrzew 00884 1947 M70 1048
1 29:35 Nowak Remigiusz KS Hades 00907 1972 M45 1100
6 40:31 Filipiak Marek KS Hades 04414 1973 M45 693
MissingPunch 53:18 Frątczak Sławoimr GKS Luzino 04370 1984 M35 0
5 39:26 Czyński Miłosz KOS BnO Szczecin 03443 2004 M16 854
1 53:24 Durzyńska Katarzyna 5 Pułk Artylerii 03584 1992 K21 1100
2 32:10 Mikuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 2007 K14 1095