Wyniki: Grand Prix Pomorza - Etap 3


Etap 3

Sopot   2019-08-25
 indywidualne

Pozostałe etapy
Etap 1  2019-08-23 Pokaż
Etap 2  2019-08-24 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
1 22:36 Biskupska Małgorzata Kadra Małopolski 2010 K10
2 29:39 Duda Kornelia UKS Traper Złocieniec 04141 2009 K10
3 33:07 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10
3 33:07 Wysocka Michalina MKS MOS Wrocław 04012 2010 K10
5 33:44 Hebda Julia Kadra Małopolski 04520 2010 K10
6 39:24 Hazeńska Anastazja UKS Traper Złocieniec K10
7 39:52 Zaborowska Amelia UKS Włóczykij 04526 2009 K10
8 40:25 Wiklent Marcelina UKS Włóczykij 04524 2009 K10
9 41:56 Podgórska Gabrysia Kadra Małopolski 04164 2009 K10
10 43:52 Wójtowicz Hanna UNTS Warszawa 04547 2010 K10
11 43:59 Rombel Gabriela UMKS Kwidzyn 04502 2010 K10
12 47:06 Uciechowska Oliwia UKS Arkady Raszków 04416 2009 K10
13 47:30 Klimczak Oksana UKS Siódemka Rumia 2009 K10
14 48:41 Marciniak Klaudia UMKS Kwidzyn 04505 2010 K10
15 49:20 Breksa Blanka Kadra Małopolski 04268 2010 K10
16 59:26 Kmiecińska Maria PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04443 2009 K10
1 23:57 Nikołajuk Maja UKS Orientpark.pl Iwiny 2007 K10N
2 32:08 Zamiara Gabriela KS Hades Poznań 04690 2010 K10N
3 32:11 Rychłowska Julia Kadra Małopolski 04519 2010 K10N
4 40:12 Gorzelniak Zofia HKS Azymut Mochy 2010 K10N
5 46:01 Rzosińska Julia 8 BRT 2009 K10N
6 47:44 Kulka Kornelia UKS Orientpark.pl Iwiny 04343 2010 K10N
7 50:10 Osak Zuzanna UKS Traper Złocieniec 04145 2011 K10N
1 17:20 Borek Alicja UKS Traper Złocieniec 03314 2007 K12
2 17:23 Mianowska Antonina UNTS Warszawa 03554 2007 K12
3 17:40 Olejnik Jaśmina Kadra Małopolski 03938 2008 K12
4 17:47 Kula Maja KOS BnO Szczecin 03962 2007 K12
5 19:04 Podgórska Marta Kadra Małopolski 03611 2007 K12
6 19:47 Mikuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 2007 K12
7 21:07 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 2007 K12
8 21:44 Stempniewska Nadia UKS Traper Złocieniec 04139 2008 K12
9 21:45 Chabiera Filomena UNTS Warszawa 03856 2007 K12
9 21:45 Biskupska Julia Kadra Małopolski 03646 2008 K12
11 21:50 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper Złocieniec 03546 2008 K12
12 24:13 Moszkowicz Julia Kadra Małopolski 04022 2008 K12
13 24:30 Miłaszewicz Magdalena UKS Traper Złocieniec 03887 2007 K12
14 25:28 Dargacz Paulina PKO Harpagan Gdańsk 04488 2007 K12
15 25:39 Ollinyk Yelyzaveta Kadra Małopolski 04023 2008 K12
16 27:38 Dutkiewicz Wiktoria MKS Paulinum Jelenia Góra 03881 2008 K12
17 29:15 Drozdowska Nikola MKS Paulinum Jelenia Góra 04739 2007 K12
18 29:40 Śmigielska Martyna MKS Metalowiec Łódź 04372 2008 K12
19 30:18 Szczygieł Hanna MKS MOS Wrocław 02911 2007 K12
20 30:23 Klimczak Olimpia UKS Siódemka Rumia 04482 2008 K12
21 30:56 Staniec Julia MKS MOS Wrocław 04346 2008 K12
22 31:15 Hałucha Milena Kadra Małopolski 03936 K12
23 31:33 Roman Oliwia UKS Orientpark.pl Iwiny 04723 2007 K12
24 31:51 Porzycz Małgorzata UKS Siódemka Rumia 04252 2008 K12
25 31:53 Klecha Weronika HKS Azymut Mochy 03574 2007 K12
26 34:25 Motylińska Anastazja UKS Traper Złocieniec 04528 2008 K12
27 35:35 Łącka Julia UKS OSiR Góra Kalwaria 03573 2007 K12
28 35:46 Śmigielska Weronika MKS Metalowiec Łódź 04371 2008 K12
29 36:48 Szeliga Sonia UKS Orientpark.pl Iwiny 03739 2007 K12
30 37:14 Rybeczka Lena MKS Paulinum Jelenia Góra 2007 K12
31 37:17 Bielecka Marta UKS Siódemka Rumia 04398 2008 K12
32 37:24 Herbeć Anna MUKS Junior Ochędzyn K12
33 39:06 Jarczak Marika MUKS Junior Ochędzyn K12
34 40:09 Łysoń Łucja UKS Siódemka Rumia 04399 K12
35 40:51 Szmidtka Martyna UKS Siódemka Rumia 04469 K12
36 42:03 Lewkowicz Julia MKS Paulinum Jelenia Góra 04740 2007 K12
37 43:10 Lewandowska Antonina UKS Siódemka Rumia 04468 K12
38 43:31 Prokop Amelia UKS Traper Złocieniec 04527 2008 K12
39 45:29 Wasilewska Olga UKS OSiR Góra Kalwaria 04251 2008 K12
40 48:03 Piekielna Maja MUKS Junior Ochędzyn K12
41 49:08 Żuczkowska Oliwia UKS GOK Galewice K12
42 57:13 Kukawska Julia MUKS Junior Ochędzyn 2007 K12
MissingPunch 30:45 Stefaniak Izabela KOS BnO Szczecin 03767 2007 K12
1 26:26 Słońska Antonina Kadra Małopolski 03190 2007 K14
2 26:57 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K14
3 27:01 Niessner Pola Kadra Małopolski 03651 2007 K14
4 28:14 Pieragowska Julia UKS Traper Złocieniec 04434 2005 K14
5 28:40 Krzyżostanek Patrycja UKS Grom Sokolniki K14
6 29:24 Nowak Anna UKS Azymut 45 Gdynia 02858 2006 K14
7 30:32 Karkut Estera HKS Azymut Mochy 03259 2005 K14
8 31:07 Ciszek Katarzyna MKS MOS Wrocław 04290 2006 K14
9 31:40 Kędzior Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14
10 31:59 Lamparska Maja Kadra Małopolski 03832 2005 K14
11 32:15 Szczurko Paulina UKS Traper Złocieniec 03545 2005 K14
12 33:36 Kurtycz Natalia Kadra Małopolski 04021 2005 K14
13 33:49 Michno Marta Kadra Małopolski 03937 2005 K14
14 34:37 Szutko Antonina UKS Traper Złocieniec 04532 2005 K14
15 35:13 Dreier Anna HKS Azymut Mochy 03256 2005 K14
16 35:14 Zawada Zuzanna Kadra Małopolski 03659 2006 K14
17 37:41 Pułczyńska Hanna Kadra Małopolski 03193 2005 K14
18 38:46 Domagała Emilia UKS Grom Sokolniki K14
20 40:04 Michalewicz Alicja HKS Azymut Mochy 03261 2005 K14
21 41:28 Dzwonkowska Paulina UKS OSiR Góra Kalwaria 03366 2006 K14
22 43:30 Borkowska Lena UKS OSiR Góra Kalwaria 03756 2006 K14
23 44:35 Melzer Anna UKS Siódemka Rumia 03295 2005 K14
24 44:39 Kubacka Wiktoria HKS Azymut Mochy 04281 2005 K14
25 47:36 Sobiepanek Barbara UKS OSiR Góra Kalwaria 03365 2006 K14
26 48:46 Wiśniewska Paulina GKS Luzino 04539 2005 K14
27 49:05 Cegiełka Milena UKS GOK Galewice K14
28 49:17 Murek Emilia HKS Azymut Mochy 03579 2006 K14
29 49:21 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14
30 51:03 Chmielarz Sandra UKS Arkady Raszków 03061 2005 K14
31 51:22 Jabłońska Emilia MUKS Junior Ochędzyn K14
32 51:35 Okrój Dominika GKS Luzino 04538 2005 K14
33 52:06 Kulka Wiktoria UKS Orientpark.pl Iwiny 03855 2005 K14
34 54:50 Kasprzyk Marta UKS OSiR Góra Kalwaria 04540 2006 K14
35 55:24 Owsianka Wiktoria Kadra Małopolski 03758 2005 K14
MissingPunch 1:11:06 Uciechowska Amelia UKS Arkady Raszków 04035 2006 K14
DidNotFinish 1:19:09 Klinkosz Roksana GKS Luzino 04479 2005 K14
DidNotFinish 1:21:07 Kendziora Oliwia GKS Luzino 2005 K14
1 35:07 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 K16
2 36:14 Haltofová Romana OB TJ TŽ Třinec 2004 K16
3 39:10 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16
4 39:34 Gendek Marta UNTS Warszawa 04136 2004 K16
5 41:02 Zielińska Oliwia PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 03217 2003 K16
6 41:18 Powichrowska Ilona UKS OSiR Góra Kalwaria 02781 2004 K16
7 41:38 Kwiecień Paulina PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04492 2004 K16
8 42:26 Majewska Maja PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 03218 2004 K16
9 42:43 Dolińska Julia BKS Wataha Warszawa 03158 2004 K16
10 45:43 Urban Aneta UKS Traper Złocieniec 02910 2004 K16
11 45:47 Dolińska Zuzanna BKS Wataha Warszawa 02748 2003 K16
12 46:57 Pesta Anna UKS Azymut 45 Gdynia 02741 2003 K16
13 49:43 Dobroś Aleksandra UKS Arkady Raszków 03060 2004 K16
14 1:03:30 Rutkowska Magdalena UKS Siódemka Rumia 02854 K16
15 1:05:08 Ziętek Aleksandra UKS Arkady Raszków 03055 2003 K16
16 1:05:21 Kozel Julia PKO Harpagan Gdańsk 04129 2003 K16
17 1:05:23 Skrzypczak Marika HKS Azymut Mochy 03864 2004 K16
18 1:06:16 Kapska Nina HKS Azymut Mochy 03912 2004 K16
MissingPunch 51:49 Janik Patrycja UKS GOK Galewice K16
DidNotFinish 58:05 Chabiera Lena UNTS Warszawa 02391 2003 K16
1 39:51 Mianowska Julia UNTS Warszawa 02096 2001 K18
2 42:37 Jarovaia Elena UKS Azymut 45 Gdynia 04543 2002 K18
3 45:23 Melzer Zofia UKS Siódemka Rumia 02114 2001 K18
4 46:53 Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18
5 49:39 Kędzierska Nadia HKS Azymut Mochy 02377 2002 K18
6 52:15 Wójcik Natalia WKS Wawel Kraków 02992 2002 K18
DidNotFinish 46:21 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 Gdynia 03517 2002 K18
1 45:33 Dawidowska Natalia UKS Siódemka Rumia 02202 1999 K20
2 56:14 Filipczak Natalia PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01927 2000 K20
3 56:45 Bielecka Aleksandra UKS Siódemka Rumia 02163 2000 K20
4 1:00:03 Kreft Oliwia UKS Siódemka Rumia 02203 1999 K20
1 41:38 Bugaj Katarzyna WKS Wawel Kraków 01528 1998 K21
2 44:34 Gruchała Natalia PKO Harpagan Gdańsk 04764 1996 K21
3 47:58 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21
4 48:32 Suzdalova Maryna ind. 1991 K21
5 49:13 Ciarkowska Magdalena 15 Giżycka Bryg. Zmech. 03909 1987 K21
6 49:27 Zając Honorata 5 Batalion Dowodzenia Kraków 04327 1986 K21
7 52:07 Dettlaff Anna UKS Włóczykij 03872 1989 K21
8 56:28 Borczyk Iwona PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04536 1986 K21
9 57:22 Zhelezova Ekaterina ind. Kaliningrad 1987 K21
10 1:51:00 Bakhovska Natalia ind. 1990 K21
MissingPunch 1:29:56 Sherbina Natalia KSO Korshunyata 1996 K21
1 46:23 Kubicka Zuzanna UNTS Warszawa 00037 1993 K21E
2 50:54 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś Łódź 00413 1995 K21E
3 51:06 Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka Rumia 01990 1980 K21E
4 56:28 Polishchuk Mariya UNTS Warszawa 01962 1994 K21E
5 56:51 Sevbo Daria UKS Azymut 45 Gdynia 1998 K21E
6 58:47 Murawska Marta HKS Azymut Mochy 03255 1998 K21E
7 1:00:23 Pachnik Małgorzata MKS Paulinum Jelenia Góra 01177 1993 K21E
8 1:06:22 Durzyńska Katarzyna HKS Azymut Mochy 03584 1992 K21E
9 1:14:56 Szmulkowska Magdalena PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 00038 1997 K21E
2 43:28 Karnia-Biskupska Anna Kadra Małopolski 00828 1980 K35
3 44:12 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka Rumia 01626 1984 K35
4 48:42 Śliwczyńska Ilona Stowarzyszenie Team 360 stopni 02347 1978 K35
5 49:02 Dzika Natalia 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1983 K35
6 1:00:43 Górniak Monika 8 BRT 1982 K35
7 1:01:30 Nikonowicz Ewa 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1980 K35
8 1:03:24 Gawron Katarzyna Kadra Małopolski 04680 1982 K35
9 1:36:02 Machowska-Łącka Magdalena UKS OSiR Góra Kalwaria 03908 1983 K35
10 1:38:19 Pabian Patrycja UMKS Kwidzyn 04188 1980 K35
1 43:56 Wołek Ewa UNTS Warszawa 01208 1968 K40
2 50:30 Kędzior Katarzyna UMKS Kwidzyn 04177 1975 K40
3 58:31 Roszak Maja UMKS Kwidzyn 04192 1975 K40
4 59:03 Szymańska Zuzanna Stowarzyszenie Team 360 stopni 02690 1977 K40
5 1:02:30 Marek Agnieszka 8 BRT 1974 K40
6 1:05:41 Słońska Bogusława WKS Wawel Kraków 03655 1976 K40
7 1:57:34 Michałowska Agata ind. Ostróda K40
1 30:52 Górnicka-Antonowicz Anna ind. Mazowieckie 00091 1968 K45
2 33:59 Nowak Beata UKS Azymut 45 Gdynia 00144 1973 K45
3 43:09 Nowak Barbara HKS Azymut Mochy 01222 1970 K45
4 45:04 Topór Monika WKS Wawel Kraków 03372 1970 K45
5 47:05 Mianowska Dorota UNTS Warszawa 02405 1974 K45
6 48:04 Wysocka Joanna WKS Śląsk Wrocław 01400 1971 K45
7 48:34 Nowicka-Bielecka Kornelia UKS Siódemka Rumia 02729 1974 K45
8 56:13 Tarnowska Ewa KU AZS UMCS Lublin 00821 1971 K45
9 1:00:27 Wójtowicz Katarzyna UNTS Warszawa 04548 1973 K45
10 1:01:37 Trykozko Urszula Stowarzyszenie Team 360 stopni 02691 1969 K45
11 1:24:22 Murawska Ewa HKS Azymut Mochy 1972 K45
12 1:27:18 Perfikowska Aleksandra UMKS Kwidzyn 04191 1974 K45
13 1:32:33 Lemańczyk Aleksandra ind. 1973 K45
14 1:38:51 Maksimova Elena KSO Korshunyata 1971 K45
1 43:22 Bugaj Teresa Kadra Małopolski 03313 1968 K50
2 53:31 Temnikova Olga Princip 1965 K50
3 59:01 Nadera Agata CX80 Kalisz K50
4 59:39 Wołek Małgorzata UNTS Warszawa 03556 1966 K50
5 1:05:26 Supernat-Melzer Hanna UKS Siódemka Rumia 1967 K50
1 34:35 Parfianowicz Joanna UNTS Warszawa 00100 1964 K55
2 38:32 Movko Marina UKS Azymut 45 Gdynia 03901 1960 K55
2 38:32 Czerkawska Urszula UKS Sparta Czyżowice 01495 1962 K55
4 41:33 Hornik Alicja WKS Grunwald Poznań 01296 1963 K55
5 1:04:31 Chernysheva Tatiana OK Kaliningrad 1963 K55
1 37:48 Biziuk Halina UMKS ORKAN Ostróda 01154 1957 K60
2 38:38 Mikielska Danuta UMKS ORKAN Ostróda 00138 1959 K60
3 41:13 Miroshnichenko Elena PionerSK Pionerskiy 1959 K60
4 43:58 Soloveva Elena PionerSK Pionerskiy 1958 K60
5 45:57 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 Gdynia 03899 1955 K60
6 53:10 Łuńska Regina UMKS ORKAN Ostróda 00133 1956 K60
7 55:48 Krochmal Małgorzata KU AZS WAT Warszawa 00075 1958 K60
1 45:14 Semushina Galina OK Kaliningrad 1951 K65
2 1:01:14 Galicz Krystyna BKS Wataha Warszawa 03142 1951 K65
1 47:09 Miasnikova Ludmila PskovRus 1947 K70
2 55:26 Glińska Barbara UNTS Warszawa 00428 K70
1 23:13 Pułczyński Jeremi Kadra Małopolski 04019 2009 M10
2 27:32 Lemańczyk Witold ind. 2009 M10
3 28:23 Pękal Paweł UMKS Kwidzyn 04444 2010 M10
4 28:33 Ładomirski Szymon MKS Paulinum Jelenia Góra 04737 2009 M10
5 30:32 Grzywacz Bartłomiej UKS OSiR Góra Kalwaria 2010 M10
6 30:58 Jędras Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10
7 36:24 Wojciechowski Jan HKS Azymut Mochy 04633 2009 M10
8 36:30 Pachnik Antoni UKS Orientpark.pl Iwiny 04299 2010 M10
9 37:27 Niedzielski Mikołaj HKS Azymut Mochy 2011 M10
10 37:39 Omelchenko Vladyslav Kadra Małopolski 04750 2009 M10
11 39:28 Duda Łukasz UKS Traper Złocieniec 04142 2011 M10
12 50:47 Droń Wojciech UMKS Kwidzyn 04510 2010 M10
1 21:15 Sikora Krystian UKS Traper Złocieniec M10N
2 22:33 Ślusarczyk Paweł Kadra Małopolski 04494 2009 M10N
3 29:03 Bączek Jędrzej UKS Technik Ruciane Nida M10N
4 30:00 Borczyk Dawid PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04535 2010 M10N
5 31:07 Sikora Rafał UKS Traper Złocieniec M10N
6 32:10 Januszewicz Michał UKS Azymut 45 Gdynia M10N
7 35:03 Szymanowski Natan UKS Traper Złocieniec M10N
8 37:14 Pietrzak Bruno HKS Azymut Mochy 2010 M10N
9 41:53 Cerk Szymon UKS Traper Złocieniec M10N
10 43:25 Uryga Artur Kadra Małopolski 2010 M10N
MissingPunch 1:02:03 Czabański Michał ind. M10N
DidNotFinish Błachut Olgierd Stowarzyszenie Team 360 stopni M10N
1 23:49 Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 Gdynia 03120 2008 M12
2 23:50 Wasilewski Antoni UKS OSiR Góra Kalwaria 04441 2008 M12
3 24:51 Chodlewski Antoni Kadra Małopolski 03602 2008 M12
4 24:59 Narożny Kacper UKS GOK Galewice M12
5 27:02 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12
6 27:09 Tarnowski Przemysław Kadra Małopolski 03939 2007 M12
7 28:00 Wyrwa Tobiasz HKS Azymut Mochy 03865 2007 M12
8 28:14 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12
9 30:04 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12
10 30:31 Pachucki Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 04395 2007 M12
11 32:00 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12
12 32:28 Murawski Rafał HKS Azymut Mochy 03578 2007 M12
13 33:26 Zielonka Bartosz MKS Paulinum Jelenia Góra 04735 2007 M12
14 34:35 Kisłowski Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M12
15 35:33 Motała Piotr UKS Siódemka Rumia 04552 2008 M12
16 36:17 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12
17 37:02 Tufekcis Leonidas BKS Wataha Warszawa 04577 2008 M12
18 38:55 Domagała Jakub UKS Grom Sokolniki 04388 M12
19 42:01 Dubro Leon UKS Traper Złocieniec M12
20 44:04 Hec Patryk Kadra Małopolski 04761 2007 M12
21 45:36 Mokrzanowski Bartłomiej UKS OSiR Góra Kalwaria 04722 2008 M12
22 50:33 Gniewkowski Krzysztof UKS Włóczykij 04525 2008 M12
23 52:26 Kwieciński Konrad PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04493 2007 M12
MissingPunch 27:42 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12
MissingPunch 49:18 Jończy Michał MKS Paulinum Jelenia Góra 03882 2008 M12
1 26:15 Maciejewski Bartłomiej BKS Wataha Warszawa 03943 2006 M14
2 28:14 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14
3 28:56 Stopczyński Bartosz BKS Wataha Warszawa 04093 2006 M14
4 29:20 Podworski Kacper UKS OSiR Góra Kalwaria 02780 2005 M14
5 29:48 Cupryś Amadeusz HKS Azymut Mochy 02897 2005 M14
6 29:58 Pisarek Kordian Kadra Małopolski 04263 2006 M14
7 33:07 Bublik Piotr Kadra Małopolski 04018 2005 M14
8 33:13 Majowski Jan UKS OSiR Góra Kalwaria 03502 2005 M14
9 34:04 Dąbrowski Karol UKS OSiR Góra Kalwaria 03907 2005 M14
10 34:24 Łącki Jakub UKS OSiR Góra Kalwaria 03296 2006 M14
11 34:48 Wójcik Paweł WKS Wawel Kraków 02991 2005 M14
12 35:02 Jurczak Miłosz MKS Paulinum Jelenia Góra 03867 2006 M14
13 35:14 Żesławski Jakub Kadra Małopolski 03201 2005 M14
14 38:29 Hryciuk Mikołaj UKS Grom Sokolniki 03836 M14
15 38:35 Pachnik Jędrzej UKS Orientpark.pl Iwiny 03073 2006 M14
16 39:37 Miśków Krzysztof Kadra Małopolski 04165 2005 M14
17 40:37 Wdowczyk Paweł UKS Arkady Raszków 04036 2006 M14
18 44:23 Wasilewski Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwaria 02779 2005 M14
19 45:31 Dwojak Gracjan UKS Orientpark.pl Iwiny 04123 2006 M14
20 48:12 Szuryga Bogusz KU AZS UMCS Lublin 03644 2005 M14
21 48:31 Kwiatkowski Olaf KOS BnO Szczecin 03968 2005 M14
22 48:36 Kaczocha Mikołaj UKS Arkady Raszków 03860 2005 M14
23 50:27 Grzegorczyk Borys Kadra Małopolski 04481 2006 M14
24 52:29 Miłkowski Jakub UKS Azymut 45 Gdynia 03900 2006 M14
25 54:10 Kozel Mikołaj PKO Harpagan Gdańsk 04130 2006 M14
26 58:06 Kotkowiak Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 2006 M14
27 59:20 Kilichowski Kacper UKS Azymut 45 Gdynia 04126 2006 M14
28 1:02:50 Owsiak Stanisław BKS Wataha Warszawa 04364 2006 M14
29 1:54:12 Jabłoński Piotr MUKS Junior Ochędzyn M14
30 1:56:14 Marszałek Alan UKS Grom Sokolniki 04389 M14
DidNotFinish 2:07:54 Chełmicki Filip Kadra Małopolski 04762 2006 M14
1 36:42 Pachnik Stanisław MKS Paulinum Jelenia Góra 04297 2003 M16
2 37:30 Paterek Mikołaj HKS Azymut Mochy 02376 2003 M16
3 37:41 Kula Mateusz KOS BnO Szczecin 03666 2003 M16
4 45:07 Wołek Stanisław UNTS Warszawa 03557 2004 M16
5 45:36 Antonowicz Jan UNTS Warszawa 02385 2005 M16
6 47:05 Żesławski Mateusz Kadra Małopolski 03200 2004 M16
7 49:36 Wójtowicz Krzysztof UNTS Warszawa 03174 2004 M16
8 51:45 Jończy Jakub MKS Paulinum Jelenia Góra 03104 2003 M16
9 52:42 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16
10 52:58 Sobiński Adrian MKS Paulinum Jelenia Góra 03868 2003 M16
11 53:38 Tarnawski Janek Kadra Małopolski 03834 2003 M16
12 53:49 Czyński Miłosz KOS BnO Szczecin 03443 2004 M16
13 53:52 Bielecki Michał UKS Siódemka Rumia 02855 2004 M16
14 57:20 Zaleski Jakub MKS Paulinum Jelenia Góra 03103 2003 M16
15 1:01:20 Udycz Jonasz UKS Traper Złocieniec 03319 2004 M16
16 1:14:12 Sobiepanek Maksymilian UKS OSiR Góra Kalwaria 03759 2004 M16
17 1:15:22 Górski Patryk UKS OSiR Góra Kalwaria 04541 2004 M16
18 1:42:56 Kotkowiak Piotr KOS BnO Szczecin 03665 2004 M16
19 2:19:55 Ertel Jacek MUKS Junior Ochędzyn M16
20 2:21:14 Korek Kacper UKS Grom Sokolniki 03837 M16
1 39:02 Haltof Marek OB TJ TŽ Třinec 2002 M18
2 39:47 Pesta Piotr UKS Azymut 45 Gdynia 02742 2001 M18
3 40:40 Olszewski Bartłomiej UNTS Warszawa 02572 2002 M18
4 41:18 Pierzchała Michał UNTS Warszawa 02411 2001 M18
5 42:53 Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 02371 2002 M18
6 43:12 Gąsior Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18
7 44:13 Michalak Kacper UNTS Warszawa 02980 2001 M18
8 48:37 Seidel Nikodem HKS Azymut Mochy 02173 2001 M18
9 53:28 Sienkiewicz Maksymilian UKS Azymut 45 Gdynia 03734 2001 M18
10 53:44 Grobelny Alex HKS Azymut Mochy 02566 2002 M18
11 56:57 Maksimov Gleb KSO Korshunyata 2002 M18
12 1:02:47 Kurakin Dmitriy KSO Korshunyata 2001 M18
1 53:35 Reniecki Franciszek UMKS Kwidzyn 03566 2000 M20
2 54:13 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 02118 2000 M20
1 37:10 Kożyczkowski Edward ind. M21
2 41:20 Michurin Andrey KSO Korshunyata 1994 M21
3 45:46 Kraszewski Przemysław 10BKPanc Świętoszów M21
4 46:21 Madej Mateusz UKS Orientpark.pl Iwiny 00705 1991 M21
5 47:54 Mazan Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01319 1992 M21
6 49:15 Nowak Mateusz UKS Skoczek Skoki 1996 M21
7 53:04 Druciarek Mikołaj WKS Grunwald Poznań 02921 1997 M21
8 55:57 Torchała Mariusz UMKS Kwidzyn 02625 1993 M21
9 59:11 Zając Bartosz 5 Batalion Dowodzenia Kraków 1987 M21
10 59:26 Pietrzak Konrad KU AZS UMCS Lublin 03347 1989 M21
11 1:00:04 Borczyk Łukasz PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04534 1986 M21
12 1:00:06 Wałachowski Piotr ind. Legionowo 1991 M21
13 1:00:51 Mikołajewicz Przemysław 5 Batalion Dowodzenia Kraków 1987 M21
14 1:07:08 Gulajew Michał 2LBOT Lublin 1988 M21
MissingPunch 1:15:34 Golarz Tomasz 2 pinż inowrocław 1986 M21
DidNotFinish 2:02:50 Batug Paweł 3 Batalion Inżynieryjny Nisko 1991 M21
1 49:19 Kowalski Wojciech WKS Śląsk Wrocław 00710 1982 M21E
3 52:42 Wensław Mateusz UKS Azymut 45 Gdynia 00153 1987 M21E
4 55:23 Kalata Michał 10BKPanc Świętoszów 00853 M21E
5 56:04 Dutkowski Mikołaj UKS Arkady Raszków 00774 1992 M21E
6 56:52 Dzioba Mateusz MKS Paulinum Jelenia Góra 01101 1995 M21E
7 1:03:56 Galicz Karol BKS Wataha Warszawa 01853 1986 M21E
8 1:04:30 Jankowiak Paweł ind. 04208 1989 M21E
9 1:10:49 Czernow Sergej Kaliningrad O-team 1986 M21E
10 1:11:15 Krasuski Marcin KS OK!Sport Warszawa 02688 1972 M21E
11 1:12:57 Jędras Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M21E
12 1:15:35 Mossakowski Wojciech UNTS Warszawa 01115 1998 M21E
13 1:28:19 Olech Przemysław UKS Siódemka Rumia 01564 1985 M21E
DidNotFinish 57:03 Galitsyn Aleksandr KSO Korshunyata 1991 M21E
1 52:25 Jarovay Sergei UKS Azymut 45 Gdynia 1982 M35
2 55:39 Bzdawski Maciej Akademia Sztuki Wojennej 04608 M35
3 58:06 Łącki Łukasz UKS OSiR Góra Kalwaria 01673 1982 M35
3 58:06 Suchenia Piotr runpassion.pl team 1980 M35
5 59:20 Wojciech Sebastian ind. Wielkopolskie 04542 1983 M35
6 1:04:07 Kwapiński Dariusz 10BKPanc Świętoszów M35
7 1:10:37 Zamiara Piotr KS Hades Poznań 03698 1981 M35
8 1:12:03 Kobierowski Sławomir GKS Luzino 04210 1981 M35
9 1:12:07 Fankidejski Artur UKS Włóczykij 03873 1978 M35
10 1:13:40 Ivanov Sergey OK Kaliningrad 1980 M35
11 1:16:17 Zhelezov Roman ind. Kaliningrad 1981 M35
12 1:21:21 Suchodolski Rafał 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1984 M35
13 1:37:12 Gorzelniak Karol HKS Azymut Mochy 1983 M35
14 2:04:19 Grzywiński Paweł 8 BRT 1987 M35
15 2:43:40 Woźniak Michał 5 Batalion Dowodzenia Kraków 1980 M35
16 2:44:41 Matejuk Marcin 8 BRT 1982 M35
MissingPunch 1:29:09 Lepka Bartosz Słomiane Bambusy 1982 M35
1 42:35 Golinowski Paweł 10BKPanc Świętoszów 02892 1979 M40
2 44:33 Tadejewski Paweł UMKS ORKAN Ostróda 00904 1979 M40
3 52:09 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper Złocieniec 02906 1976 M40
4 53:28 Balmowski Radosław 2 pinż inowrocław 1976 M40
5 54:30 Ciećwierz Sławomir UKS Azymut 45 Gdynia 04338 1979 M40
6 56:10 Dutkiewicz Damian MKS Paulinum Jelenia Góra 01279 1977 M40
7 57:27 Ciszek Marcin WKS Śląsk Wrocław 01330 1976 M40
8 58:13 Mol Krzysztof HKS Azymut Mochy 02866 1975 M40
9 1:00:26 Mrozowski Przemysław UKS Siódemka Rumia 04589 1978 M40
10 1:03:36 Rzosiński Dariusz 8 BRT 1977 M40
11 1:04:05 Mientki Sebastian UMKS ORKAN Ostróda 00806 1976 M40
12 1:04:40 Patrejko Andrzej UKS Azymut 45 Gdynia M40
13 1:05:11 Duda Tomasz UKS Traper Złocieniec 04529 1976 M40
14 1:06:59 Karachev Aleksandr OK Kaliningrad 1977 M40
15 1:09:06 Leśniowski Mariusz PKO Harpagan Gdańsk 01144 1975 M40
16 1:10:25 Ramotowski Mariusz 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1968 M40
17 1:16:00 Ceniuk Sylwester 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1978 M40
18 1:17:35 Filipek Robert PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 1977 M40
19 1:17:43 Paruszewski Marek ind. Pomorskie 03905 M40
20 1:19:46 Droń Grzegorz UMKS Kwidzyn 04351 1979 M40
21 1:25:42 Uryga Sławomir WKS Wawel Kraków 1977 M40
22 1:29:29 Kaczyński Jakub PKO Harpagan Gdańsk 04216 1978 M40
23 1:38:09 Maciejewski Mikołaj BKS Wataha Warszawa 03944 1976 M40
24 1:40:17 Durmaj Marcin 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1979 M40
MissingPunch 52:34 Sołowiej Stanisław KU AZS UMCS Lublin 02494 1975 M40
1 41:11 Moszkowicz Paweł WKS Wawel Kraków 00826 M45
2 44:59 Plesiński Mariusz 10BKPanc Świętoszów 01304 M45
3 46:30 Błachut Igor Stowarzyszenie Team 360 stopni 02679 1973 M45
4 48:16 Mianowski Rafał UNTS Warszawa 02068 1973 M45
5 49:02 Banach Krzysztof UMKS ORKAN Ostróda 01440 1974 M45
6 49:21 Sędłak Krystian KS OK!Sport Warszawa 01130 1973 M45
7 49:40 Wójcik Grzegorz WKS Wawel Kraków 03195 1974 M45
8 50:36 Rycerski Bogdan KS Artemis Wrocław 01302 1971 M45
9 50:42 Porzycz Janusz UKS Siódemka Rumia 00232 1973 M45
10 50:44 Kramski Mariusz UKS ENERGETYK Dychów 01690 1970 M45
11 53:43 Murawski Piotr HKS Azymut Mochy 03588 1973 M45
12 53:47 Borzyszkowski Jacek UKS Siódemka Rumia 03307 M45
13 55:29 Witkowski Adam UKS Azymut 45 Gdynia 00158 1970 M45
14 55:51 Topór Marek WKS Wawel Kraków 03371 1973 M45
15 57:53 Dobiecki Artur KOS BnO Szczecin 03661 1973 M45
16 59:32 Krasuski Bartłomiej Stowarzyszenie Team 360 stopni 02210 1970 M45
17 59:34 Melzer Arkadiusz UKS Siódemka Rumia 1971 M45
18 1:00:19 Dobrowolski Piotr KU AZS UMCS / 2 LBOT 02972 1973 M45
19 1:03:28 Dargacz Arkadiusz PKO Harpagan Gdańsk 04591 1974 M45
20 1:03:52 Kalsztein Karol PKO Harpagan Gdańsk 00985 1974 M45
21 1:04:36 Szczygieł Marcin MKS MOS Wrocław 04648 1971 M45
22 1:07:34 Chołody Paweł KS Hades Poznań 04151 1973 M45
23 1:10:07 Wojtczak Krzysztof CSWIiChem Wrocław 1972 M45
25 1:11:10 Doliński Grzegorz BKS Wataha Warszawa 03143 1972 M45
26 1:11:32 Grzeluk Mieczysław 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1973 M45
27 1:23:04 Wójtowicz Grzegorz UNTS Warszawa 04546 1973 M45
28 1:27:27 Lemańczyk Dariusz ind. 1973 M45
29 1:32:38 Rzosiński Marek 8 BRT 1974 M45
1 45:37 Bartczak Jarosław UMKS ORKAN Ostróda 00743 1968 M50
2 46:39 Pachnik Dariusz UKS Orientpark.pl Iwiny 00706 1969 M50
3 48:27 Virta Marko Turun Suunnistajat 1966 M50
4 49:14 Bączek Dariusz UKS Technik Ruciane Nida 04013 M50
5 50:27 Słoński Marek Kadra Małopolski 03192 1969 M50
6 53:33 Wysocki Romuald CSWIiChem Wrocław 1968 M50
7 54:56 Bączek Janusz UKS Technik Ruciane Nida 04435 M50
8 55:23 Michalak Tomasz UNTS Warszawa 02981 1969 M50
9 55:35 Urbaniak Krzysztof ind. Mazowieckie 00522 1967 M50
10 57:08 Szuryga Hubert KU AZS UMCS Lublin 00683 1968 M50
11 57:42 Forystek Józef WKS Wawel Kraków 02080 1966 M50
12 58:41 Muller Tomasz UMKS Kwidzyn 02577 1968 M50
14 1:01:44 Krupiński Andrzej PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01175 1969 M50
15 1:10:47 Burchardt Sławomir KS Hades Poznań 03699 1966 M50
16 1:28:39 Szociński Robert ind. Inowrocław 1965 M50
MissingPunch 21:06 Olas Jacek UKS Orientuś Łódź 00422 1969 M50
MissingPunch 1:01:25 Nadera Dariusz CX80 Kalisz M50
DidNotFinish 2:09:54 Gawryszewski Leszek 8 BRT 1966 M50
1 40:54 Niessner Piotr WKS Wawel Kraków 02725 1963 M55
2 42:08 Lech Bogdan UMKS ORKAN Ostróda 00789 1960 M55
3 43:08 Morawski Paweł UKS Azymut 45 Gdynia 00145 M55
4 46:21 Markowski Adam UKS ENERGETYK Dychów 01239 1961 M55
5 48:16 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55
6 50:38 Kraśniewski Krzysztof UMKS ORKAN Ostróda 00134 1961 M55
7 51:37 Tarnowski Mirosław KU AZS UMCS / 2 LBOT 00764 1964 M55
8 54:05 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś Łódź 03294 1964 M55
9 54:56 Wołek Andrzej UNTS Warszawa 03555 1964 M55
10 1:04:11 Chugunov Vova Princip 1960 M55
24 1:10:53 Gostkiewicz Maciej UMKS Kwidzyn 02883 1974 M45
13 59:18 Żesławski Wojciech WKS Wawel Kraków 03660 1967 M50
11 1:05:22 Bączek Zbigniew UKS Technik Ruciane Nida M55
12 1:05:42 Dutkowski Adam UKS Arkady Raszków 00780 1963 M55
13 1:06:42 Mikielski Marek UMKS ORKAN Ostróda 00136 1960 M55
15 1:13:45 Czerkawski Wacław UKS Sparta Czyżowice 01496 1960 M55
1 32:45 Krylov Boris Princip 1957 M60
2 34:08 Kryjomski Jerzy Kadra Małopolski 00963 1958 M60
3 36:38 Krochmal Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 00076 1959 M60
4 38:46 Krochmal Andrzej KS Spójnia Warszawa 00528 1956 M60
5 38:57 Wałachowski Janusz PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01173 1959 M60
6 39:09 Movko Sergei UKS Azymut 45 Gdynia 04047 1955 M60
7 40:38 Machowski Władysław UKS OSiR Góra Kalwaria 00482 1959 M60
8 40:53 Olech Andrzej PKO Harpagan Gdańsk 00551 1959 M60
9 42:38 Pietrusiński Marek KS Artemis Wrocław 01323 1956 M60
10 44:23 Wierciński Piotr MKS Metalowiec Łódź 01105 1956 M60
11 49:07 Solovev Mikhail PionerSK Pionerskiy 1956 M60
12 56:36 Miroshnichenko Viktor PionerSK Pionerskiy 1957 M60
13 1:01:36 Mądrzyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 02885 1956 M60
1 41:18 Bohaczek Janusz UMKS ORKAN Ostróda 00135 1952 M65
2 42:21 Mientki Tadeusz UMKS ORKAN Ostróda 00788 1952 M65
3 46:51 Łuński Zbigniew UMKS ORKAN Ostróda 00132 1952 M65
4 47:42 Gackowski Bogdan PKO Harpagan Gdańsk 00846 1953 M65
5 48:39 Świerczyński Bogdan KOS Modrzew Skwierzyna 00885 1953 M65
6 53:21 Owczarski Tomasz WKS Chojnice 1951 M65
7 1:01:17 Arsentev Viktor OK Kaliningrad 1954 M65
1 40:38 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01168 1946 M70
2 46:06 Jakielaszek Ryszard GKS Luzino 00179 1949 M70
3 49:40 Kmieciński Józef PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 00069 1947 M70
4 52:19 Bogulak Adam MKS Paulinum Jelenia Góra 01299 1948 M70
5 52:51 Wołochowicz Władysław KOS BnO Szczecin 00886 1947 M70
6 53:43 Karachev Sergey OK Kaliningrad 1948 M70
7 54:20 Miasnikov Sergei PskovRus 1947 M70
8 1:00:19 Blimke Roman LKS Górzanka Nawojowa 00189 1946 M70
9 1:02:14 Woźniak Henryk UMKS ORKAN Ostróda 00131 1948 M70
10 1:22:08 Wojtyła Jerzy UMKS ORKAN Ostróda 01297 1948 M70
1 43:04 Pokora Edward UMKS Kwidzyn 01503 1944 M75
2 44:05 Płuciennik Waldemar KOS Modrzew Skwierzyna 00883 1943 M75
1 1:15:33 Czabański Edward UKS Azymut 45 Gdynia 00514 1939 M80
1 1:16:28 Zielczyński Mieczysław ind. Mazowieckie 00750 1930 M85
1 19:27 Moszkowicz Michał WKS Wawel Kraków Rodzinna
2 19:50 Moszkowicz Aleksandra WKS Wawel Kraków Rodzinna
3 22:04 Solovev Andrei PionerSK Pionerskiy 2010 Rodzinna
4 31:36 Wiklent Agata UKS Włóczykij 2011 Rodzinna
5 31:40 Tadejewski Nikodem UMKS ORKAN Ostróda 04497 2012 Rodzinna
6 34:41 Ładomirska Maja MKS Paulinum Jelenia Góra Rodzinna
7 37:56 Mazan Kacper KOS BnO Szczecin Rodzinna
8 37:57 Borczyk Ala PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 2013 Rodzinna
14 1:07:04 Fijor Waldemar MKS Skarmat Toruń 1958 M55
1 39:05 Maj-Roksz Maria UKS Siódemka Rumia 01991 1980 K35
19 39:41 Siek Barbara Kadra Małopolski 03654 2006 K14
2 51:11 Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 00102 1994 M21E