Wyniki: Grand Prix Pomorza - Etap 2


Etap 2

Sopot   2019-08-24
 rank: 1,10  indywidualne

Pozostałe etapy
Etap 1  2019-08-23 Pokaż
Etap 3  2019-08-25 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
3 27:48 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K14 851
4 29:30 Ciszek Katarzyna MKS MOS Wrocław 04290 2006 K14 768
5 32:35 Pieragowska Julia UKS Traper Złocieniec 04434 2005 K14 619
6 33:13 Nowak Anna UKS Azymut 45 Gdynia 02858 2006 K14 588
7 33:54 Szczurko Paulina UKS Traper Złocieniec 03545 2005 K14 555
8 34:09 Pułczyńska Hanna Kadra Małopolski 03193 2005 K14 543
9 35:02 Michno Marta Kadra Małopolski 03937 2005 K14 500
10 35:05 Karkut Estera HKS Azymut Mochy 03259 2005 K14 497
11 35:12 Kędzior Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 492
12 35:29 Dreier Anna HKS Azymut Mochy 03256 2005 K14 478
1 20:56 Borek Alicja UKS Traper Złocieniec 03314 2007 K12 1100
2 22:25 Dargacz Paulina PKO Harpagan Gdańsk 04488 2007 K12 1022
4 22:51 Mikuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 2007 K12 999
5 23:34 Mianowska Antonina UNTS Warszawa 03554 2007 K12 962
6 24:11 Chabiera Filomena UNTS Warszawa 03856 2007 K12 929
7 24:32 Biskupska Julia Kadra Małopolski 03646 2008 K12 911
8 24:50 Kula Maja KOS BnO Szczecin 03962 2007 K12 895
9 25:19 Łącka Julia UKS OSiR Góra Kalwaria 03573 2007 K12 870
10 25:36 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 2007 K12 855
11 28:22 Podgórska Marta Kadra Małopolski 03611 2007 K12 709
12 28:31 Ollinyk Yelyzaveta Kadra Małopolski 04023 2008 K12 702
13 28:50 Śmigielska Weronika MKS Metalowiec Łódź 04371 2008 K12 685
14 31:27 Klimczak Olimpia UKS Siódemka Rumia 04482 2008 K12 547
16 31:37 Drozdowska Nikola MKS Paulinum Jelenia Góra 04739 2007 K12 539
17 31:55 Staniec Julia MKS MOS Wrocław 04346 2008 K12 523
18 32:30 Stempniewska Nadia UKS Traper Złocieniec 04139 2008 K12 492
19 32:34 Roman Oliwia UKS Orientpark.pl Iwiny 04723 2007 K12 489
20 33:53 Szczygieł Hanna MKS MOS Wrocław 02911 2007 K12 420
21 35:01 Motylińska Anastazja UKS Traper Złocieniec 04528 2008 K12 360
22 35:05 Stefaniak Izabela KOS BnO Szczecin 03767 2007 K12 356
23 37:12 Dutkiewicz Wiktoria MKS Paulinum Jelenia Góra 03881 2008 K12 245
24 38:04 Moszkowicz Julia Kadra Małopolski 04022 2008 K12 200
25 38:45 Śmigielska Martyna MKS Metalowiec Łódź 04372 2008 K12 164
26 39:21 Wasilewska Olga UKS OSiR Góra Kalwaria 04251 2008 K12 132
28 39:36 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper Złocieniec 03546 2008 K12 119
29 41:13 Porzycz Małgorzata UKS Siódemka Rumia 04252 2008 K12 34
30 43:33 Hałucha Milena Kadra Małopolski 03936 K12 0
31 44:05 Miłaszewicz Magdalena UKS Traper Złocieniec 03887 2007 K12 0
32 44:31 Łysoń Łucja UKS Siódemka Rumia 04399 K12 0
33 45:13 Lewkowicz Julia MKS Paulinum Jelenia Góra 04740 2007 K12 0
34 47:28 Jańczak Matylda UKS Arkady Raszków 04420 2007 K12 0
35 47:49 Klecha Weronika HKS Azymut Mochy 03574 2007 K12 0
36 51:39 Lewandowska Antonina UKS Siódemka Rumia 04468 K12 0
37 52:08 Prokop Amelia UKS Traper Złocieniec 04527 2008 K12 0
1 26:43 Rychłowska Julia Kadra Małopolski 04519 2010 K10N 1100
39 1:07:21 Rybeczka Lena MKS Paulinum Jelenia Góra 2007 K12
4 34:01 Zamiara Gabriela KS Hades Poznań 04690 2010 K10N 799
2 33:03 Nikołajuk Maja UKS Orientpark.pl Iwiny 2007 K10N
3 33:39 Gorzelniak Zofia HKS Azymut Mochy 2010 K10N
6 46:53 Osak Zuzanna UKS Traper Złocieniec 04145 2011 K10N 270
5 38:24 Rzosińska Julia 8 BRT 2009 K10N
7 55:56 Kulka Kornelia UKS Orientpark.pl Iwiny 04343 2010 K10N 0
1 17:19 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 1100
2 17:41 Duda Kornelia UKS Traper Złocieniec 04141 2009 K10 1077
4 25:01 Wiklent Marcelina UKS Włóczykij 04524 2009 K10 611
6 26:36 Breksa Blanka Kadra Małopolski 04268 2010 K10 510
5 26:07 Klimczak Oksana UKS Siódemka Rumia 2009 K10
7 28:21 Rombel Gabriela UMKS Kwidzyn 04502 2010 K10 399
8 30:37 Wójtowicz Hanna UNTS Warszawa 04547 2010 K10 255
9 31:21 Zaborowska Amelia UKS Włóczykij 04526 2009 K10 209
10 31:44 Hebda Julia Kadra Małopolski 04520 2010 K10 184
12 32:18 Marciniak Klaudia UMKS Kwidzyn 04505 2010 K10 148
11 32:09 Biskupska Małgorzata Kadra Małopolski 2010 K10
14 41:28 Kmiecińska Maria PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04443 2009 K10 0
13 34:34 Hazeńska Anastazja UKS Traper Złocieniec K10
17 55:02 Podgórska Gabrysia Kadra Małopolski 04164 2009 K10 0
15 46:55 Marszałek Marta UKS Azymut 45 Gdynia 2009 K10
2 25:16 Niessner Pola Kadra Małopolski 03651 2007 K14 974
1 59:34 Polishchuk Mariya UNTS Warszawa 01962 1994 K21E 1100
2 59:42 Kubicka Zuzanna UNTS Warszawa 00037 1993 K21E 1098
3 1:02:46 Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka Rumia 01990 1980 K21E 1041
4 1:04:03 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś Łódź 00413 1995 K21E 1017
6 1:07:35 Pachnik Małgorzata MKS Paulinum Jelenia Góra 01177 1993 K21E 952
5 1:06:13 Sevbo Daria UKS Azymut 45 Gdynia 1998 K21E
7 1:09:24 Durzyńska Katarzyna HKS Azymut Mochy 03584 1992 K21E 918
8 1:12:28 Murawska Marta HKS Azymut Mochy 03255 1998 K21E 862
9 1:14:30 Mazan Aleksandra UKS Traper Złocieniec 00328 1995 K21E 824
1 47:16 Gruchała Natalia PKO Harpagan Gdańsk 04764 1996 K21 550
2 50:34 Lubak Kamila CSWIiChem Wrocław 00943 1991 K21 512
3 51:44 Bugaj Katarzyna WKS Wawel Kraków 01528 1998 K21 498
4 53:55 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21 473
7 1:07:46 Borczyk Iwona PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04536 1986 K21 311
5 55:30 Ciarkowska Magdalena 15 Giżycka Bryg. Zmech. 03909 1987 K21
6 1:04:54 Zając Honorata 5 Batalion Dowodzenia Kraków 04327 1986 K21
9 1:16:35 Dettlaff Anna UKS Włóczykij 03872 1989 K21 209
8 1:14:46 Zhelezova Ekaterina ind. Kaliningrad 1987 K21
DidNotFinish Bąkowska Dominika PKO Harpagan Gdańsk 04215 1992 K21 0
MissingPunch 1:54:23 Sherbina Natalia KSO Korshunyata 1996 K21
1 55:02 Dawidowska Natalia UKS Siódemka Rumia 02202 1999 K20 1100
2 1:01:34 Kreft Oliwia UKS Siódemka Rumia 02203 1999 K20 969
3 1:02:21 Filipczak Natalia PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01927 2000 K20 954
4 1:04:40 Bielecka Aleksandra UKS Siódemka Rumia 02163 2000 K20 907
1 49:45 Jarovaia Elena UKS Azymut 45 Gdynia 04543 2002 K18 1100
2 51:59 Mianowska Julia UNTS Warszawa 02096 2001 K18 1051
3 55:07 Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 981
5 1:02:36 Kędzierska Nadia HKS Azymut Mochy 02377 2002 K18 816
6 1:03:11 Wójcik Natalia WKS Wawel Kraków 02992 2002 K18 803
7 1:03:14 Melzer Zofia UKS Siódemka Rumia 02114 2001 K18 802
8 1:05:17 Susek Julia UKS Siódemka Rumia 02890 2001 K18 757
1 45:25 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 1100
2 45:35 Pesta Anna UKS Azymut 45 Gdynia 02741 2003 K16 1096
3 48:56 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 K16 1015
4 49:03 Chabiera Lena UNTS Warszawa 02391 2003 K16 1012
5 51:36 Powichrowska Ilona UKS OSiR Góra Kalwaria 02781 2004 K16 950
6 52:32 Urban Aneta UKS Traper Złocieniec 02910 2004 K16 928
7 53:49 Majewska Maja PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 03218 2004 K16 897
8 54:24 Dobroś Aleksandra UKS Arkady Raszków 03060 2004 K16 882
11 1:03:34 Kwiecień Paulina PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04492 2004 K16 660
9 56:52 Haltofová Romana OB TJ TŽ Třinec 2004 K16
12 1:06:55 Dolińska Zuzanna BKS Wataha Warszawa 02748 2003 K16 579
13 1:08:25 Dolińska Julia BKS Wataha Warszawa 03158 2004 K16 543
14 1:10:58 Ziętek Aleksandra UKS Arkady Raszków 03055 2003 K16 481
15 1:13:18 Kapska Nina HKS Azymut Mochy 03912 2004 K16 425
16 1:13:55 Gendek Marta UNTS Warszawa 04136 2004 K16 410
17 1:20:24 Skrzypczak Marika HKS Azymut Mochy 03864 2004 K16 253
18 1:30:53 Kozel Julia PKO Harpagan Gdańsk 04129 2003 K16 0
13 36:12 Kurtycz Natalia Kadra Małopolski 04021 2005 K14 443
14 37:42 Chmielarz Sandra UKS Arkady Raszków 03061 2005 K14 370
15 39:39 Lamparska Maja Kadra Małopolski 03832 2005 K14 276
16 40:13 Dzwonkowska Paulina UKS OSiR Góra Kalwaria 03366 2006 K14 248
17 42:55 Szutko Antonina UKS Traper Złocieniec 04532 2005 K14 117
18 43:57 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14 67
19 45:00 Okrój Dominika GKS Luzino 04538 2005 K14 16
21 46:18 Zawada Zuzanna Kadra Małopolski 03659 2006 K14 0
22 48:00 Melzer Anna UKS Siódemka Rumia 03295 2005 K14 0
23 49:02 Owsianka Wiktoria Kadra Małopolski 03758 2005 K14 0
24 49:47 Borkowska Lena UKS OSiR Góra Kalwaria 03756 2006 K14 0
25 49:59 Sobiepanek Barbara UKS OSiR Góra Kalwaria 03365 2006 K14 0
26 50:25 Murek Emilia HKS Azymut Mochy 03579 2006 K14 0
27 51:27 Kulka Wiktoria UKS Orientpark.pl Iwiny 03855 2005 K14 0
28 58:58 Kubacka Wiktoria HKS Azymut Mochy 04281 2005 K14 0
29 1:04:54 Wiśniewska Paulina GKS Luzino 04539 2005 K14 0
30 1:08:05 Kasprzyk Marta UKS OSiR Góra Kalwaria 04540 2006 K14 0
31 1:16:37 Klinkosz Roksana GKS Luzino 04479 2005 K14 0
33 1:22:40 Kendziora Oliwia GKS Luzino 2005 K14
2 54:24 Śliwczyńska Ilona Stowarzyszenie Team 360 stopni 02347 1978 K35 971
3 24:38 Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 Gdynia 03120 2008 M12 966
4 25:58 Tarnowski Przemysław Kadra Małopolski 03939 2007 M12 899
6 33:35 Ślusarczyk Paweł Kadra Małopolski 04494 2009 M10N 478
1 20:00 Sikora Krystian UKS Traper Złocieniec M10N
3 24:40 Januszewicz Michał UKS Azymut 45 Gdynia M10N
4 26:21 Sikora Rafał UKS Traper Złocieniec M10N
5 30:38 Cerk Szymon UKS Traper Złocieniec M10N
1 19:14 Pułczyński Jeremi Kadra Małopolski 04019 2009 M10 1100
7 35:15 Uryga Artur Kadra Małopolski 2010 M10N
8 40:47 Szymanowski Natan UKS Traper Złocieniec M10N
9 43:59 Bączek Jędrzej UKS Technik Ruciane Nida M10N
10 48:57 Pietrzak Bruno HKS Azymut Mochy 2010 M10N
11 1:17:56 Błachut Olgierd Stowarzyszenie Team 360 stopni M10N
12 2:01:34 Marszałek Karol UKS Azymut 45 Gdynia 2012 M10N
5 22:24 Pękal Paweł UMKS Kwidzyn 04444 2010 M10 919
2 21:16 Lemańczyk Witold ind. 2009 M10
4 22:13 Niedzielski Mikołaj HKS Azymut Mochy 2011 M10
7 27:17 Wojciechowski Jan HKS Azymut Mochy 04633 2009 M10 640
6 25:07 Grzywacz Bartłomiej UKS OSiR Góra Kalwaria 2010 M10
8 27:37 Jędras Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10 621
9 30:36 Droń Wojciech UMKS Kwidzyn 04510 2010 M10 450
10 31:07 Pachnik Antoni UKS Orientpark.pl Iwiny 04299 2010 M10 420
11 48:13 Duda Łukasz UKS Traper Złocieniec 04142 2011 M10 0
12 52:11 Omelchenko Vladyslav Kadra Małopolski 04750 2009 M10 0
2 1:02:34 Glińska Barbara UNTS Warszawa 00428 K70 1100
1 51:17 Miasnikova Ludmila PskovRus 1947 K70
3 45:33 Biziuk Halina UMKS ORKAN Ostróda 01154 1957 K60 1100
1 51:33 Semushina Galina OK Kaliningrad 1951 K65
1 41:13 Soloveva Elena PionerSK Pionerskiy 1958 K60
2 45:11 Miroshnichenko Elena PionerSK Pionerskiy 1959 K60
4 46:13 Mikielska Danuta UMKS ORKAN Ostróda 00138 1959 K60 1084
5 48:52 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 Gdynia 03899 1955 K60 1020
6 51:11 Krochmal Małgorzata KU AZS WAT Warszawa 00075 1958 K60 964
7 1:09:08 Łuńska Regina UMKS ORKAN Ostróda 00133 1956 K60 530
1 41:03 Parfianowicz Joanna UNTS Warszawa 00100 1964 K55 1100
2 41:57 Czerkawska Urszula UKS Sparta Czyżowice 01495 1962 K55 1076
3 42:21 Movko Marina UKS Azymut 45 Gdynia 03901 1960 K55 1065
4 43:58 Hornik Alicja WKS Grunwald Poznań 01296 1963 K55 1022
1 51:37 Bugaj Teresa Kadra Małopolski 03313 1968 K50 1100
5 52:53 Chernysheva Tatiana OK Kaliningrad 1963 K55
4 1:14:49 Wołek Małgorzata UNTS Warszawa 03556 1966 K50 606
2 1:06:48 Temnikova Olga Princip 1965 K50
1 49:10 Nowak Beata UKS Azymut 45 Gdynia 00144 1973 K45 1100
5 1:16:43 Nadera Agata CX80 Kalisz K50
2 56:08 Górnicka-Antonowicz Anna ind. Mazowieckie 00091 1968 K45 944
3 1:01:58 Wysocka Joanna WKS Śląsk Wrocław 01400 1971 K45 814
4 1:03:57 Nowak Barbara HKS Azymut Mochy 01222 1970 K45 769
5 1:11:15 Nowicka-Bielecka Kornelia UKS Siódemka Rumia 02729 1974 K45 606
6 1:25:07 Tarnowska Ewa KU AZS UMCS Lublin 00821 1971 K45 296
7 1:25:24 Mianowska Dorota UNTS Warszawa 02405 1974 K45 289
8 1:33:11 Trykozko Urszula Stowarzyszenie Team 360 stopni 02691 1969 K45 115
10 1:40:23 Topór Monika WKS Wawel Kraków 03372 1970 K45 0
9 1:33:56 Ianchenkova Tatiana Princip 1973 K45
11 1:40:47 Wójtowicz Katarzyna UNTS Warszawa 04548 1973 K45 0
12 1:45:54 Perfikowska Aleksandra UMKS Kwidzyn 04191 1974 K45 0
1 59:08 Wołek Ewa UNTS Warszawa 01208 1968 K40 1100
13 1:48:38 Lemańczyk Aleksandra ind. 1973 K45
14 1:48:52 Maksimova Elena KSO Korshunyata 1971 K45
3 1:21:54 Roszak Maja UMKS Kwidzyn 04192 1975 K40 676
2 1:12:37 Marek Agnieszka 8 BRT 1974 K40
4 1:23:27 Kędzior Katarzyna UMKS Kwidzyn 04177 1975 K40 648
5 1:27:21 Szymańska Zuzanna Stowarzyszenie Team 360 stopni 02690 1977 K40 575
6 1:27:33 Słońska Bogusława WKS Wawel Kraków 03655 1976 K40 571
3 55:18 Karnia-Biskupska Anna Kadra Małopolski 00828 1980 K35 950
7 2:17:16 Michałowska Agata ind. Ostróda K40
4 55:41 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka Rumia 01626 1984 K35 942
9 1:41:57 Pabian Patrycja UMKS Kwidzyn 04188 1980 K35 0
5 1:01:18 Dzika Natalia 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1983 K35
7 1:24:41 Górniak Monika 8 BRT 1982 K35
8 1:30:44 Nikonowicz Ewa 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1980 K35
2 22:52 Wasilewski Antoni UKS OSiR Góra Kalwaria 04441 2008 M12 1054
2 45:19 Haltof Marek OB TJ TŽ Třinec 2002 M18
4 46:26 Olszewski Bartłomiej UNTS Warszawa 02572 2002 M18 967
5 50:03 Michalak Kacper UNTS Warszawa 02980 2001 M18 871
6 50:21 Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 02371 2002 M18 863
7 53:36 Sienkiewicz Maksymilian UKS Azymut 45 Gdynia 03734 2001 M18 776
9 55:23 Gąsior Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18 729
8 55:10 Maksimov Gleb KSO Korshunyata 2002 M18
2 40:31 Kula Mateusz KOS BnO Szczecin 03666 2003 M16 1036
3 43:58 Wołek Stanisław UNTS Warszawa 03557 2004 M16 937
4 44:12 Pachnik Stanisław MKS Paulinum Jelenia Góra 04297 2003 M16 930
5 45:31 Antonowicz Jan UNTS Warszawa 02385 2005 M16 892
6 47:52 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 825
7 48:21 Tarnawski Janek Kadra Małopolski 03834 2003 M16 811
8 48:23 Jończy Jakub MKS Paulinum Jelenia Góra 03104 2003 M16 810
9 49:45 Wójtowicz Krzysztof UNTS Warszawa 03174 2004 M16 771
10 50:53 Sobiński Adrian MKS Paulinum Jelenia Góra 03868 2003 M16 738
11 50:56 Czyński Miłosz KOS BnO Szczecin 03443 2004 M16 737
13 55:55 Żesławski Mateusz Kadra Małopolski 03200 2004 M16 593
14 56:09 Udycz Jonasz UKS Traper Złocieniec 03319 2004 M16 587
15 1:00:51 Bielecki Michał UKS Siódemka Rumia 02855 2004 M16 452
16 1:10:32 Górski Patryk UKS OSiR Góra Kalwaria 04541 2004 M16 173
17 1:11:31 Sobiepanek Maksymilian UKS OSiR Góra Kalwaria 03759 2004 M16 145
18 1:35:32 Kotkowiak Piotr KOS BnO Szczecin 03665 2004 M16 0
MissingPunch 2:27:48 Fiedorowicz Hieronim UKS Traper Złocieniec 03884 2004 M16 0
1 25:06 Maciejewski Bartłomiej BKS Wataha Warszawa 03943 2006 M14 1100
2 30:24 Podworski Kacper UKS OSiR Góra Kalwaria 02780 2005 M14 868
3 31:11 Cupryś Amadeusz HKS Azymut Mochy 02897 2005 M14 833
4 31:27 Majowski Jan UKS OSiR Góra Kalwaria 03502 2005 M14 822
5 31:50 Stopczyński Bartosz BKS Wataha Warszawa 04093 2006 M14 805
6 32:01 Wójcik Paweł WKS Wawel Kraków 02991 2005 M14 797
7 32:07 Pisarek Kordian Kadra Małopolski 04263 2006 M14 792
9 33:01 Żesławski Jakub Kadra Małopolski 03201 2005 M14 753
10 34:07 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 705
11 37:23 Bublik Piotr Kadra Małopolski 04018 2005 M14 562
12 37:24 Dąbrowski Karol UKS OSiR Góra Kalwaria 03907 2005 M14 561
13 38:40 Jurczak Miłosz MKS Paulinum Jelenia Góra 03867 2006 M14 505
14 42:00 Miśków Krzysztof Kadra Małopolski 04165 2005 M14 359
15 42:39 Kwiatkowski Olaf KOS BnO Szczecin 03968 2005 M14 331
16 45:02 Pachnik Jędrzej UKS Orientpark.pl Iwiny 03073 2006 M14 226
17 47:47 Dwojak Gracjan UKS Orientpark.pl Iwiny 04123 2006 M14 106
18 47:52 Grzegorczyk Borys Kadra Małopolski 04481 2006 M14 102
19 48:33 Kaczocha Mikołaj UKS Arkady Raszków 03860 2005 M14 72
20 49:57 Kotkowiak Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 2006 M14 11
22 51:03 Owsiak Stanisław BKS Wataha Warszawa 04364 2006 M14 0
23 55:57 Kozel Mikołaj PKO Harpagan Gdańsk 04130 2006 M14 0
24 1:06:13 Szuryga Bogusz KU AZS UMCS Lublin 03644 2005 M14 0
25 1:37:28 Miłkowski Jakub UKS Azymut 45 Gdynia 03900 2006 M14 0
MissingPunch 1:07:12 Chełmicki Filip Kadra Małopolski 04762 2006 M14 0
DidNotFinish 1:20:50 Wdowczyk Paweł UKS Arkady Raszków 04036 2006 M14 0
5 28:03 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 794
6 28:21 Wyrwa Tobiasz HKS Azymut Mochy 03865 2007 M12 779
7 30:50 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 655
8 31:37 Kisłowski Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M12 616
9 32:41 Murawski Rafał HKS Azymut Mochy 03578 2007 M12 562
10 33:54 Pachucki Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 04395 2007 M12 501
11 35:38 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12 414
13 36:29 Szostakowski Krzysztof PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04714 2008 M12 372
14 36:38 Mokrzanowski Bartłomiej UKS OSiR Góra Kalwaria 04722 2008 M12 364
15 37:12 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 336
16 37:27 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 323
17 38:14 Motała Piotr UKS Siódemka Rumia 04552 2008 M12 284
18 38:42 Jończy Michał MKS Paulinum Jelenia Góra 03882 2008 M12 261
19 40:13 Hec Patryk Kadra Małopolski 04761 2007 M12 185
20 43:22 Zielonka Bartosz MKS Paulinum Jelenia Góra 04735 2007 M12 27
21 51:18 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 0
22 59:32 Kwieciński Konrad PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04493 2007 M12 0
23 1:03:02 Dubro Leon UKS Traper Złocieniec M12
3 46:23 Pierzchała Michał UNTS Warszawa 02411 2001 M18 968
4 1:06:36 Sołowiej Stanisław KU AZS UMCS Lublin 02494 1975 M40 840
3 1:06:29 Patrejko Andrzej UKS Azymut 45 Gdynia M40
5 1:07:24 Ciećwierz Sławomir UKS Azymut 45 Gdynia 04338 1979 M40 823
7 1:12:06 Dutkiewicz Damian MKS Paulinum Jelenia Góra 01279 1977 M40 727
6 1:11:47 Balmowski Radosław 2 pinż inowrocław 1976 M40
8 1:14:11 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper Złocieniec 02906 1976 M40 685
9 1:15:22 Ciszek Marcin WKS Śląsk Wrocław 01330 1976 M40 660
10 1:16:12 Mientki Sebastian UMKS ORKAN Ostróda 00806 1976 M40 643
11 1:17:52 Mol Krzysztof HKS Azymut Mochy 02866 1975 M40 609
12 1:24:25 Duda Tomasz UKS Traper Złocieniec 04529 1976 M40 476
17 1:36:57 Mrozowski Przemysław UKS Siódemka Rumia 04589 1978 M40 220
13 1:25:34 Ceniuk Sylwester 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1978 M40
14 1:27:41 Karachev Aleksandr OK Kaliningrad 1977 M40
15 1:28:54 Rzosiński Dariusz 8 BRT 1977 M40
18 1:38:55 Droń Grzegorz UMKS Kwidzyn 04351 1979 M40 179
20 1:53:04 Maciejewski Mikołaj BKS Wataha Warszawa 03944 1976 M40 0
19 1:50:00 Ramotowski Mariusz 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1968 M40
22 1:55:37 Kaczyński Jakub PKO Harpagan Gdańsk 04216 1978 M40 0
21 1:55:29 Filipek Robert PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 1977 M40
DidNotFinish Radomyski Łukasz PKO Harpagan Gdańsk 04593 1975 M40 0
23 1:58:32 Uryga Sławomir WKS Wawel Kraków 1977 M40
24 2:17:21 Durmaj Marcin 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1979 M40
2 57:01 Łącki Łukasz UKS OSiR Góra Kalwaria 01673 1982 M35 1100
1 54:56 Jarovay Sergei UKS Azymut 45 Gdynia 1982 M35
3 1:01:47 Bzdawski Maciej Akademia Sztuki Wojennej 04608 M35 1008
4 1:02:46 Fankidejski Artur UKS Włóczykij 03873 1978 M35 989
8 1:16:50 Zamiara Piotr KS Hades Poznań 03698 1981 M35 718
5 1:08:05 Kwapiński Dariusz 10BKPanc Świętoszów M35
7 1:15:11 Suchenia Piotr runpassion.pl team 1980 M35
1 1:07:42 Kowalski Wojciech WKS Śląsk Wrocław 00710 1982 M21E 1100
9 1:19:56 Zhelezov Roman ind. Kaliningrad 1981 M35
10 1:23:21 Lepka Bartosz Słomiane Bambusy 1982 M35
11 1:24:40 Suchodolski Rafał 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1984 M35
12 1:32:02 Ivanov Sergey OK Kaliningrad 1980 M35
13 1:45:24 Gorzelniak Karol HKS Azymut Mochy 1983 M35
14 2:06:24 Grzywiński Paweł 8 BRT 1987 M35
DidNotFinish 3:27:20 Matejuk Marcin 8 BRT 1982 M35
DidNotFinish 3:45:33 Woźniak Michał 5 Batalion Dowodzenia Kraków 1980 M35
2 1:09:26 Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 00102 1993 M21E 1072
4 1:16:34 Kalata Michał 10BKPanc Świętoszów 00853 M21E 956
5 1:16:53 Dutkowski Mikołaj UKS Arkady Raszków 00774 1992 M21E 951
6 1:17:59 Galicz Karol BKS Wataha Warszawa 01853 1986 M21E 933
7 1:28:23 Jankowiak Paweł ind. 04208 1989 M21E 764
8 1:28:25 Dzioba Mateusz MKS Paulinum Jelenia Góra 01101 1995 M21E 763
9 1:34:03 Krasuski Marcin KS OK!Sport Warszawa 02688 1972 M21E 672
10 1:39:02 Mossakowski Wojciech UNTS Warszawa 01115 1998 M21E 591
11 1:39:18 Jędras Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M21E 587
14 1:52:13 Olech Przemysław UKS Siódemka Rumia 01564 1985 M21E 377
12 1:42:34 Czernow Sergej Kaliningrad O-team 1986 M21E
13 1:51:22 Galitsyn Aleksandr KSO Korshunyata 1991 M21E
2 1:02:05 Mazan Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01319 1992 M21 550
1 56:19 Kożyczkowski Edward ind. M21
3 1:02:26 Druciarek Mikołaj WKS Grunwald Poznań 02921 1997 M21 547
5 1:07:50 Pietrzak Konrad KU AZS UMCS Lublin 03347 1989 M21 499
4 1:04:08 Madej Mateusz UKS Orientpark.pl Iwiny 00705 1991 M21
10 1:19:35 Torchała Mariusz UMKS Kwidzyn 02625 1993 M21 395
6 1:11:05 Kraszewski Przemysław 10BKPanc Świętoszów M21
7 1:15:18 Michurin Andrey KSO Korshunyata 1994 M21
9 1:19:28 Wałachowski Piotr ind. Legionowo 1991 M21
DidNotFinish 1:31:44 Borczyk Łukasz PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04534 1986 M21 0
11 1:19:51 Golarz Tomasz 2 pinż inowrocław 1986 M21
12 1:28:40 Batug Paweł 3 Batalion Inżynieryjny Nisko 1991 M21
13 1:28:50 Zając Bartosz 5 Batalion Dowodzenia Kraków 1987 M21
14 1:30:16 Gulajew Michał 2LBOT Lublin 1988 M21
15 1:46:36 Mikołajewicz Przemysław 5 Batalion Dowodzenia Kraków 1987 M21
1 58:03 Reniecki Franciszek UMKS Kwidzyn 03566 2000 M20 1100
2 59:20 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 02118 2000 M20 1076
10 58:10 Seidel Nikodem HKS Azymut Mochy 02173 2001 M18 655
11 1:01:02 Kurakin Dmitriy KSO Korshunyata 2001 M18
2 54:04 Golinowski Paweł 10BKPanc Świętoszów 02892 1979 M40 1096
2 40:22 Krylov Boris Princip 1957 M60
5 46:56 Krochmal Andrzej KS Spójnia Warszawa 00528 1956 M60 843
4 44:03 Solovev Mikhail PionerSK Pionerskiy 1956 M60
6 46:59 Pietrusiński Marek KS Artemis Wrocław 01323 1956 M60 841
8 50:06 Krochmal Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 00076 1959 M60 751
9 50:44 Machowski Władysław UKS OSiR Góra Kalwaria 00482 1959 M60 733
10 52:52 Wierciński Piotr MKS Metalowiec Łódź 01105 1956 M60 671
11 53:38 Olech Andrzej PKO Harpagan Gdańsk 00551 1959 M60 649
1 46:38 Niessner Piotr WKS Wawel Kraków 02725 1963 M55 1100
12 1:01:58 Miroshnichenko Viktor PionerSK Pionerskiy 1957 M60
13 1:23:30 Falkowski Zbigniew ind. M60
2 47:23 Morawski Paweł UKS Azymut 45 Gdynia 00145 M55 1082
3 49:49 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś Łódź 03294 1964 M55 1025
4 51:01 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55 997
5 51:17 Kraśniewski Krzysztof UMKS ORKAN Ostróda 00134 1961 M55 990
6 52:29 Lech Bogdan UMKS ORKAN Ostróda 00789 1960 M55 962
7 55:37 Mikielski Marek UMKS ORKAN Ostróda 00136 1960 M55 888
8 56:12 Wołek Andrzej UNTS Warszawa 03555 1964 M55 874
9 56:28 Tarnowski Mirosław KU AZS UMCS / 2 LBOT 00764 1964 M55 868
10 1:02:41 Markowski Adam UKS ENERGETYK Dychów 01239 1961 M55 721
13 1:22:57 Czerkawski Wacław UKS Sparta Czyżowice 01496 1960 M55 243
11 1:04:01 Chugunov Vova Princip 1960 M55
2 58:37 Pachnik Dariusz UKS Orientpark.pl Iwiny 00706 1969 M50 1100
14 1:24:28 Fijor Waldemar MKS Skarmat Toruń C32001 1958 M55
15 1:35:00 Bączek Zbigniew UKS Technik Ruciane Nida M55
1 57:41 Virta Marko Turun Suunnistajat 1966 M50
4 1:01:01 Bartczak Jarosław UMKS ORKAN Ostróda 00743 1968 M50 1055
3 59:13 Nadera Dariusz CX80 Kalisz M50
5 1:04:54 Urbaniak Krzysztof ind. Mazowieckie 00522 1967 M50 982
6 1:05:27 Słoński Marek Kadra Małopolski 03192 1969 M50 972
7 1:07:33 Michalak Tomasz UNTS Warszawa 02981 1969 M50 932
10 1:16:41 Szuryga Hubert KU AZS UMCS Lublin 00683 1968 M50 761
8 1:07:46 Wysocki Romuald CSWIiChem Wrocław 1968 M50
11 1:17:40 Krupiński Andrzej PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01175 1969 M50 743
12 1:22:26 Muller Tomasz UMKS Kwidzyn 02577 1968 M50 653
13 1:26:14 Forystek Józef WKS Wawel Kraków 02080 1966 M50 582
14 1:28:07 Żesławski Wojciech WKS Wawel Kraków 03660 1966 M50 546
17 1:43:50 Olas Jacek UKS Orientuś Łódź 00422 1969 M50 251
15 1:30:39 Stolyarov Andrey Princip 1965 M50
16 1:31:51 Szociński Robert ind. Inowrocław 1965 M50
19 2:36:56 Burchardt Sławomir KS Hades Poznań 03699 1966 M50 0
18 1:54:00 Witkowski Zbigniew ind. Łódź M50
MissingPunch 1:10:54 Bączek Dariusz UKS Technik Ruciane Nida 04013 M50 0
1 52:05 Moszkowicz Paweł WKS Wawel Kraków 00826 M45 1100
MissingPunch 1:38:25 Gawryszewski Leszek 8 BRT 1966 M50
4 1:01:31 Banach Krzysztof UMKS ORKAN Ostróda 01440 1974 M45 901
2 54:58 Plesiński Mariusz 10BKPanc Świętoszów 01304 M45
5 1:02:05 Rycerski Bogdan KS Artemis Wrocław 01302 1971 M45 889
6 1:05:30 Mianowski Rafał UNTS Warszawa 02068 1973 M45 817
7 1:06:56 Sędłak Krystian KS OK!Sport Warszawa 01130 1973 M45 786
8 1:08:25 Porzycz Janusz UKS Siódemka Rumia 00232 1973 M45 755
9 1:09:47 Witkowski Adam UKS Azymut 45 Gdynia 00158 1970 M45 726
10 1:15:53 Topór Marek WKS Wawel Kraków 03371 1973 M45 597
11 1:15:57 Dobrowolski Piotr KU AZS UMCS / 2 LBOT 02972 1973 M45 596
12 1:17:51 Wójcik Grzegorz WKS Wawel Kraków 03195 1974 M45 556
13 1:17:58 Kramski Mariusz UKS ENERGETYK Dychów 01690 1970 M45 553
14 1:18:57 Krasuski Bartłomiej Stowarzyszenie Team 360 stopni 02210 1970 M45 533
15 1:19:40 Kalsztein Karol PKO Harpagan Gdańsk 00985 1974 M45 517
16 1:20:23 Murawski Piotr HKS Azymut Mochy 03588 1973 M45 502
20 1:27:26 Szczygieł Marcin MKS MOS Wrocław 04648 1971 M45 353
17 1:24:10 Melzer Arkadiusz UKS Siódemka Rumia 1971 M45
18 1:25:08 Grzeluk Mieczysław 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1973 M45
22 1:37:35 Gostkiewicz Maciej UMKS Kwidzyn 02883 1975 M45 139
21 1:32:11 Chołody Paweł KS Hades Poznań 04151 1973 M45
23 1:43:43 Doliński Grzegorz BKS Wataha Warszawa 03143 1972 M45 10
24 1:43:57 Dargacz Arkadiusz PKO Harpagan Gdańsk 04591 1974 M45 5
25 1:44:02 Wójtowicz Grzegorz UNTS Warszawa 04546 1973 M45 3
26 1:50:11 Rzosiński Marek 8 BRT 1974 M45
MissingPunch 1:27:33 Wojtczak Krzysztof CSWIiChem Wrocław 1972 M45
3 41:41 Movko Sergei UKS Azymut 45 Gdynia 04047 1955 M60 994
2 21:09 Moszkowicz Michał WKS Wawel Kraków Rodzinna
3 21:20 Moszkowicz Aleksandra WKS Wawel Kraków Rodzinna
3 21:20 Solovev Andrei PionerSK Pionerskiy 2010 Rodzinna
5 25:05 Wiklent Agata UKS Włóczykij 2011 Rodzinna
6 29:29 Borczyk Ala PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 2013 Rodzinna
7 31:08 Tadejewski Nikodem UMKS ORKAN Ostróda 04497 2012 Rodzinna
8 31:47 Sądel Dosia UKS Siódemka Rumia Rodzinna
1 1:03:20 Czabański Edward UKS Azymut 45 Gdynia 00514 1939 M80 1100
1 40:35 Płuciennik Waldemar KOS Modrzew Skwierzyna 00883 1943 M75 1100
2 43:29 Pokora Edward UMKS Kwidzyn 01503 1944 M75 1021
1 48:53 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01168 1946 M70 1100
2 55:25 Jakielaszek Ryszard GKS Luzino 00179 1949 M70 953
3 57:56 Kmieciński Józef PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 00069 1947 M70 896
4 59:17 Wołochowicz Władysław KOS BnO Szczecin 00886 1947 M70 866
5 1:03:26 Blimke Roman LKS Górzanka Nawojowa 00189 1946 M70 773
6 1:05:10 Bogulak Adam MKS Paulinum Jelenia Góra 01299 1948 M70 734
7 1:14:59 Woźniak Henryk UMKS ORKAN Ostróda 00131 1948 M70 513
9 1:28:26 Wojtyła Jerzy UMKS ORKAN Ostróda 01297 1948 M70 210
8 1:17:57 Miasnikov Sergei PskovRus 1947 M70
1 44:51 Mientki Tadeusz UMKS ORKAN Ostróda 00788 1952 M65 1100
MissingPunch 58:36 Karachev Sergey OK Kaliningrad 1948 M70
2 47:39 Bohaczek Janusz UMKS ORKAN Ostróda 00135 1952 M65 1031
3 53:12 Gackowski Bogdan PKO Harpagan Gdańsk 00846 1953 M65 895
5 1:00:47 Świerczyński Bogdan KOS Modrzew Skwierzyna 00885 1953 M65 709
4 56:59 Arsentev Viktor OK Kaliningrad 1954 M65
7 1:11:55 Łuński Zbigniew UMKS ORKAN Ostróda 00132 1952 M65 436
6 1:10:01 Owczarski Tomasz WKS Chojnice 1951 M65
1 38:02 Kryjomski Jerzy Kadra Małopolski 00963 1958 M60 1100
7 49:39 Wałachowski Janusz PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01173 1959 M60 764
1 20:23 Mazan Kacper KOS BnO Szczecin Rodzinna
12 1:18:41 Dutkowski Adam UKS Arkady Raszków 00780 1963 M55 344
9 1:10:07 Bączek Janusz UKS Technik Ruciane Nida 04435 M50 884
3 1:01:20 Błachut Igor Stowarzyszenie Team 360 stopni 02679 1973 M45 905
19 1:25:25 Dobiecki Artur KOS BnO Szczecin 03661 1973 M45 396
1 53:51 Tadejewski Paweł UMKS ORKAN Ostróda 00904 1979 M40 1100
16 1:35:02 Paruszewski Marek ind. Pomorskie 03905 M40 259
6 1:11:51 Wojciech Sebastian ind. Wielkopolskie 04542 1983 M35 814
3 1:11:05 Wensław Mateusz UKS Azymut 45 Gdynia 00153 1987 M21E 1045
1 41:25 Pesta Piotr UKS Azymut 45 Gdynia 02742 2001 M18 1100
8 1:16:06 Nowak Mateusz UKS Skoczek Skoki 1996 M21
12 1:01:06 Grobelny Alex HKS Azymut Mochy 02566 2002 M18 577
1 38:17 Paterek Mikołaj HKS Azymut Mochy 02376 2003 M16 1100
12 54:16 Zaleski Jakub MKS Paulinum Jelenia Góra 03103 2003 M16 641
8 32:27 Łącki Jakub UKS OSiR Góra Kalwaria 03296 2006 M14 778
21 50:22 Wasilewski Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwaria 02779 2005 M14 0
1 21:57 Chodlewski Antoni Kadra Małopolski 03602 2008 M12 1100
12 36:09 Tufekcis Leonidas BKS Wataha Warszawa 04577 2008 M12 388
2 21:27 Borczyk Dawid PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04535 2010 M10N 1100
3 21:26 Ładomirski Szymon MKS Paulinum Jelenia Góra 04737 2009 M10 974
2 1:21:54 Galicz Krystyna BKS Wataha Warszawa 03142 1951 K65 1100
1 48:41 Maj-Roksz Maria UKS Siódemka Rumia 01991 1980 K35 1100
3 1:12:56 Supernat-Melzer Hanna UKS Siódemka Rumia 1967 K50
15 1:48:53 Murawska Ewa HKS Azymut Mochy 1972 K45
1 2:44:02 Zielczyński Mieczysław ind. Mazowieckie 00750 1930 M85 1100
10 1:40:51 Szmulkowska Magdalena PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 00038 1997 K21E 338
4 55:29 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 Gdynia 03517 2002 K18 973
10 57:31 Zielińska Oliwia PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 03217 2003 K16 807
1 22:40 Słońska Antonina Kadra Małopolski 03190 2007 K14 1100
20 45:42 Michalewicz Alicja HKS Azymut Mochy 03261 2005 K14 0
32 1:21:49 Uciechowska Amelia UKS Arkady Raszków 04035 2006 K14 0
3 22:26 Olejnik Jaśmina Kadra Małopolski 03938 2008 K12 1021
15 31:30 Szeliga Sonia UKS Orientpark.pl Iwiny 03739 2007 K12 545
27 39:32 Bielecka Marta UKS Siódemka Rumia 04398 2008 K12 123
38 54:53 Szmidtka Martyna UKS Siódemka Rumia 04469 K12 0
3 19:07 Wysocka Michalina MKS MOS Wrocław 04012 2010 K10 986
16 51:57 Uciechowska Oliwia UKS Arkady Raszków 04416 2009 K10 0
6 1:13:24 Gawron Katarzyna Kadra Małopolski 04680 1982 K35 542