Wyniki: Grand Prix Pomorza - Etap 1


Etap 1

Sopot   2019-08-23
 rank: 1,10  indywidualne

Pozostałe etapy
Etap 2  2019-08-24 Pokaż
Etap 3  2019-08-25 Pokaż
Miejsce Czas Nazwisko Imię Klub Numer Rocznik Kategoria Ranking Uwagi
3 25:41 Bohaczek Janusz UMKS ORKAN Ostróda 00135 1952 M65 985
3 32:53 Banach Krzysztof UMKS ORKAN Ostróda 01440 1974 M45 997
3 32:06 Seidel Nikodem HKS Azymut Mochy 02173 2001 M18 1012
3 18:34 Tarnowski Przemysław Kadra Małopolski 03939 2007 M12 934
4 45:46 Śliwczyńska Ilona Stowarzyszenie Team 360 stopni 02347 1978 K35 871
28 26:07 Jańczak Matylda UKS Arkady Raszków 04420 2007 K12 237
5 16:43 Włodarczyk Wiktoria UKS Traper Złocieniec 03546 2008 K12 943
6 17:28 Borek Alicja UKS Traper Złocieniec 03314 2007 K12 887
7 17:37 Biskupska Julia Kadra Małopolski 03646 2008 K12 876
8 17:45 Mikuła Iga KOS BnO Szczecin 03959 2007 K12 866
9 18:00 Chabiera Filomena UNTS Warszawa 03856 2007 K12 847
10 19:58 Łącka Julia UKS OSiR Góra Kalwaria 03573 2007 K12 699
11 20:14 Śmigielska Weronika MKS Metalowiec Łódź 04371 2008 K12 679
12 21:12 Porzycz Małgorzata UKS Siódemka Rumia 04252 2008 K12 606
13 21:31 Kula Maja KOS BnO Szczecin 03962 2007 K12 583
15 22:00 Ollinyk Yelyzaveta Kadra Małopolski 04023 2008 K12 546
16 22:05 Eggert Wiktoria UKS Włóczykij 04175 2007 K12 540
17 22:52 Dutkiewicz Wiktoria MKS Paulinum Jelenia Góra 03881 2008 K12 481
18 23:27 Szczygieł Hanna MKS MOS Wrocław 02911 2007 K12 437
19 23:32 Hałucha Milena Kadra Małopolski 03936 K12 431
1 17:01 Szafarewicz Katarzyna UMKS Kwidzyn 04179 2010 K10 1100
2 32:51 Rychłowska Julia Kadra Małopolski 04519 2010 K10N
3 33:39 Osak Zuzanna UKS Traper Złocieniec 04145 2011 K10N
1 20:53 Gorzelniak Zofia HKS Azymut Mochy 2010 K10N
4 40:21 Zamiara Gabriela KS Hades Poznań 04690 2010 K10N
2 19:05 Duda Kornelia UKS Traper Złocieniec 04141 2009 K10 966
3 19:56 Podgórska Gabrysia Kadra Małopolski 04164 2009 K10 911
5 40:54 Nikołajuk Maja UKS Orientpark.pl Iwiny 2007 K10N
7 1:29:04 Rzosińska Julia 8 BRT 2009 K10N
4 20:53 Zaborowska Amelia UKS Włóczykij 04526 2009 K10 850
6 23:41 Wójtowicz Hanna UNTS Warszawa 04547 2010 K10 669
8 24:09 Wysocka Michalina MKS MOS Wrocław 04012 2010 K10 639
9 25:44 Rombel Gabriela UMKS Kwidzyn 04502 2010 K10 537
5 21:42 Biskupska Małgorzata Kadra Małopolski 2010 K10
11 27:36 Hebda Julia Kadra Małopolski 04520 2010 K10 416
7 23:58 Hazeńska Anastazja UKS Traper Złocieniec K10
12 31:15 Uciechowska Oliwia UKS Arkady Raszków 04416 2009 K10 180
13 35:09 Marciniak Klaudia UMKS Kwidzyn 04505 2010 K10 0
15 47:41 Breksa Blanka Kadra Małopolski 04268 2010 K10 0
16 1:09:55 Kmiecińska Maria PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04443 2009 K10 0
14 43:37 Klimczak Oksana UKS Siódemka Rumia 2009 K10
4 16:40 Podgórska Marta Kadra Małopolski 03611 2007 K12 947
2 15:04 Mikuła Daria KOS BnO Szczecin 03960 2007 K12 1067
4 27:51 Karkut Estera HKS Azymut Mochy 03259 2005 K14 865
5 29:57 Nowak Anna UKS Azymut 45 Gdynia 02858 2006 K14 764
6 31:48 Szutko Antonina UKS Traper Złocieniec 04532 2005 K14 676
7 32:32 Kędzior Alicja UMKS Kwidzyn 03563 2005 K14 641
9 32:56 Ciszek Katarzyna MKS MOS Wrocław 04290 2006 K14 621
10 33:06 Kurtycz Natalia Kadra Małopolski 04021 2005 K14 614
7 32:32 Pułczyńska Hanna Kadra Małopolski 03193 2005 K14 641
11 33:41 Siek Barbara Kadra Małopolski 03654 2006 K14 586
12 34:19 Zawada Zuzanna Kadra Małopolski 03659 2006 K14 555
14 34:43 Szczurko Paulina UKS Traper Złocieniec 03545 2005 K14 536
15 34:48 Borkowska Lena UKS OSiR Góra Kalwaria 03756 2006 K14 532
21 23:53 Stempniewska Nadia UKS Traper Złocieniec 04139 2008 K12 405
22 24:31 Stefaniak Izabela KOS BnO Szczecin 03767 2007 K12 357
23 24:37 Motylińska Anastazja UKS Traper Złocieniec 04528 2008 K12 350
24 25:10 Staniec Julia MKS MOS Wrocław 04346 2008 K12 308
25 25:15 Miłaszewicz Magdalena UKS Traper Złocieniec 03887 2007 K12 302
26 25:16 Moszkowicz Julia Kadra Małopolski 04022 2008 K12 301
27 25:43 Klecha Weronika HKS Azymut Mochy 03574 2007 K12 267
29 26:51 Drozdowska Nikola MKS Paulinum Jelenia Góra 04739 2007 K12 182
30 27:25 Prokop Amelia UKS Traper Złocieniec 04527 2008 K12 139
31 28:05 Łysoń Łucja UKS Siódemka Rumia 04399 K12 89
33 30:54 Śmigielska Martyna MKS Metalowiec Łódź 04372 2008 K12 0
34 34:15 Roman Oliwia UKS Orientpark.pl Iwiny 04723 2007 K12 0
35 34:34 Lewandowska Antonina UKS Siódemka Rumia 04468 K12 0
36 35:16 Szmidtka Martyna UKS Siódemka Rumia 04469 K12 0
37 36:11 Bielecka Marta UKS Siódemka Rumia 04398 2008 K12 0
38 36:16 Wasilewska Olga UKS OSiR Góra Kalwaria 04251 2008 K12 0
39 42:19 Lewkowicz Julia MKS Paulinum Jelenia Góra 04740 2007 K12 0
3 23:36 Muller Iga UMKS Kwidzyn 02764 2005 K14 1069
13 34:23 Dzwonkowska Paulina UKS OSiR Góra Kalwaria 03366 2006 K14 552
MissingPunch 35:51 Rybeczka Lena MKS Paulinum Jelenia Góra 2007 K12
DidNotFinish 41:28 Trzebiatowska Martyna UKS Siódemka Rumia K12
2 22:58 Niessner Pola Kadra Małopolski 03651 2007 K14 1099
1 47:01 Kubicka Zuzanna UNTS Warszawa 00037 1993 K21E 1100
2 48:49 Polishchuk Mariya UNTS Warszawa 01962 1994 K21E 1058
5 55:13 Dzika Natalia 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1983 K35
6 59:21 Nikonowicz Ewa 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1980 K35
4 50:34 Murawska Marta HKS Azymut Mochy 03255 1998 K21E 1017
8 1:09:26 Kaszkiewicz Kamila UKS Azymut 45 Gdynia K35
5 51:09 Pachnik Małgorzata MKS Paulinum Jelenia Góra 01177 1993 K21E 1003
6 52:57 Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś Łódź 00413 1995 K21E 961
3 49:36 Sevbo Daria UKS Azymut 45 Gdynia 1998 K21E
8 57:19 Mazan Aleksandra UKS Traper Złocieniec 00328 1995 K21E 859
9 1:00:07 Durzyńska Katarzyna HKS Azymut Mochy 03584 1992 K21E 794
10 1:12:13 Szmulkowska Magdalena PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 00038 1997 K21E 510
1 34:38 Bugaj Katarzyna WKS Wawel Kraków 01528 1998 K21 550
2 35:43 Lubak Kamila CSWIiChem Wrocław 00943 1991 K21 533
3 36:19 Gruchała Natalia PKO Harpagan Gdańsk 04764 1996 K21 523
4 37:49 Biniecka Małgorzata UKS Azymut Pabianice 00339 1987 K21 499
7 44:17 Dettlaff Anna UKS Włóczykij 03872 1989 K21 397
9 54:18 Borczyk Iwona PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04536 1986 K21 238
1 34:32 Dawidowska Natalia UKS Siódemka Rumia 02202 1999 K20 1100
5 41:26 Ciarkowska Magdalena 15 Giżycka Bryg. Zmech. 03909 1987 K21
6 42:59 Zając Honorata 5 Batalion Dowodzenia Kraków 04327 1986 K21
2 39:47 Kreft Oliwia UKS Siódemka Rumia 02203 1999 K20 933
8 48:41 Zhelezova Ekaterina ind. Kaliningrad 1987 K21
3 39:57 Bielecka Aleksandra UKS Siódemka Rumia 02163 2000 K20 927
1 34:46 Mianowska Julia UNTS Warszawa 02096 2001 K18 1100
2 41:38 Jarovaia Elena UKS Azymut 45 Gdynia 04543 2002 K18 883
3 41:49 Melzer Zofia UKS Siódemka Rumia 02114 2001 K18 877
4 44:41 Kędzierska Nadia HKS Azymut Mochy 02377 2002 K18 786
5 48:17 Pudlis Natalia UMKS Kwidzyn 02623 2002 K18 672
6 48:25 Wójcik Natalia WKS Wawel Kraków 02992 2002 K18 668
MissingPunch 40:28 Gniewkowska Julia UKS Azymut 45 Gdynia 03517 2002 K18 0
1 28:53 Chabiera Lena UNTS Warszawa 02391 2003 K16 1100
2 29:00 Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn 03363 2004 K16 1096
3 30:09 Pesta Anna UKS Azymut 45 Gdynia 02741 2003 K16 1052
4 31:01 Majewska Maja PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 03218 2004 K16 1019
5 31:42 Cepurdej Nina UMKS Kwidzyn 04182 K16 993
6 34:05 Powichrowska Ilona UKS OSiR Góra Kalwaria 02781 2004 K16 902
7 35:24 Urban Aneta UKS Traper Złocieniec 02910 2004 K16 852
9 43:03 Zielińska Oliwia PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 03217 2003 K16 560
10 44:34 Dolińska Zuzanna BKS Wataha Warszawa 02748 2003 K16 503
11 48:57 Gendek Marta UNTS Warszawa 04136 2004 K16 336
8 38:16 Haltofová Romana OB TJ TŽ Třinec 2004 K16
13 50:49 Dolińska Julia BKS Wataha Warszawa 03158 2004 K16 265
14 51:12 Kapska Nina HKS Azymut Mochy 03912 2004 K16 250
15 52:59 Kwiecień Paulina PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04492 2004 K16 182
16 54:03 Kozel Julia PKO Harpagan Gdańsk 04129 2003 K16 142
17 59:05 Skrzypczak Marika HKS Azymut Mochy 03864 2004 K16 0
18 1:10:49 Ziętek Aleksandra UKS Arkady Raszków 03055 2003 K16 0
16 35:46 Michno Marta Kadra Małopolski 03937 2005 K14 486
17 36:10 Murek Emilia HKS Azymut Mochy 03579 2006 K14 467
18 38:33 Dreier Anna HKS Azymut Mochy 03256 2005 K14 352
19 38:47 Rygielska Kinga UMKS Kwidzyn 04506 2005 K14 341
20 40:03 Pieragowska Julia UKS Traper Złocieniec 04434 2005 K14 280
21 40:40 Melzer Anna UKS Siódemka Rumia 03295 2005 K14 251
23 41:48 Okrój Dominika GKS Luzino 04538 2005 K14 197
24 42:30 Lamparska Maja Kadra Małopolski 03832 2005 K14 163
25 43:39 Kulka Wiktoria UKS Orientpark.pl Iwiny 03855 2005 K14 108
26 45:36 Kasprzyk Marta UKS OSiR Góra Kalwaria 04540 2006 K14 14
28 52:52 Michalewicz Alicja HKS Azymut Mochy 03261 2005 K14 0
29 54:05 Chmielarz Sandra UKS Arkady Raszków 03061 2005 K14 0
30 55:12 Uciechowska Amelia UKS Arkady Raszków 04035 2006 K14 0
27 52:34 Kendziora Oliwia GKS Luzino 2005 K14
31 57:29 Wiśniewska Paulina GKS Luzino 04539 2005 K14 0
32 1:12:30 Kubacka Wiktoria HKS Azymut Mochy 04281 2005 K14 0
33 1:21:44 Klinkosz Roksana GKS Luzino 04479 2005 K14 0
7 1:07:37 Pabian Patrycja UMKS Kwidzyn 04188 1980 K35 237
3 43:06 Karnia-Biskupska Anna Kadra Małopolski 00828 1980 K35 949
5 20:09 Perfikowski Paweł UMKS Kwidzyn 03568 2007 M12 826
6 21:17 Droń Wiktor UMKS Kwidzyn 03764 2007 M12 749
7 22:29 Pachucki Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 04395 2007 M12 667
8 22:59 Zaremba Adam UMKS Kwidzyn 03567 2007 M12 633
9 23:31 Kisłowski Marek UMKS Kwidzyn 03754 2008 M12 597
10 23:44 Grajewski Jakub UMKS Kwidzyn 03915 2007 M12 582
1 19:22 Pułczyński Jeremi Kadra Małopolski 04019 2009 M10 1100
2 20:27 Ślusarczyk Paweł Kadra Małopolski 04494 2009 M10N
2 19:24 Pękal Paweł UMKS Kwidzyn 04444 2010 M10 1098
5 25:39 Duda Łukasz UKS Traper Złocieniec 04142 2011 M10 743
3 21:42 Sikora Krystian UKS Traper Złocieniec M10N
4 28:47 Szymanowski Natan UKS Traper Złocieniec M10N
5 30:19 Pietrzak Bruno HKS Azymut Mochy 2010 M10N
6 30:55 Januszewicz Michał UKS Azymut 45 Gdynia M10N
7 32:56 Cerk Szymon UKS Traper Złocieniec M10N
8 1:09:42 Uryga Artur Kadra Małopolski 2010 M10N
9 1:11:39 Błachut Olgierd Stowarzyszenie Team 360 stopni M10N
MissingPunch 17:03 Sikora Rafał UKS Traper Złocieniec M10N
MissingPunch 24:06 Bączek Jędrzej UKS Technik Ruciane Nida M10N
7 34:54 Jędras Jakub UMKS Kwidzyn 04509 2011 M10 218
8 35:46 Omelchenko Vladyslav Kadra Małopolski 04750 2009 M10 169
4 20:48 Lemańczyk Witold ind. 2009 M10
9 37:22 Wojciechowski Jan HKS Azymut Mochy 04633 2009 M10 78
6 34:00 Niedzielski Mikołaj HKS Azymut Mochy 2011 M10
MissingPunch 27:46 Pachnik Antoni UKS Orientpark.pl Iwiny 04299 2010 M10 0
1 37:56 Glińska Barbara UNTS Warszawa 00428 K70 1100
2 29:15 Galicz Krystyna BKS Wataha Warszawa 03142 1951 K65 1100
10 37:52 Grzywacz Bartłomiej UKS OSiR Góra Kalwaria 2010 M10
3 30:11 Lazareva Natalia UKS Azymut 45 Gdynia 03899 1955 K60 1086
4 31:35 Biziuk Halina UMKS ORKAN Ostróda 01154 1957 K60 1034
2 42:49 Miasnikova Ludmila PskovRus 1947 K70
1 23:13 Semushina Galina OK Kaliningrad 1951 K65
5 34:43 Krochmal Małgorzata KU AZS WAT Warszawa 00075 1958 K60 919
1 27:40 Soloveva Elena PionerSK Pionerskiy 1958 K60
7 44:40 Łuńska Regina UMKS ORKAN Ostróda 00133 1956 K60 551
1 24:36 Parfianowicz Joanna UNTS Warszawa 00100 1964 K55 1100
2 27:00 Movko Marina UKS Azymut 45 Gdynia 03901 1960 K55 993
6 39:01 Miroshnichenko Elena PionerSK Pionerskiy 1959 K60
3 27:01 Czerkawska Urszula UKS Sparta Czyżowice 01495 1962 K55 992
4 27:22 Hornik Alicja WKS Grunwald Poznań 01296 1963 K55 976
1 41:12 Bugaj Teresa Kadra Małopolski 03313 1968 K50 1100
3 57:02 Wołek Małgorzata UNTS Warszawa 03556 1966 K50 677
2 29:31 Nowak Beata UKS Azymut 45 Gdynia 00144 1973 K45 996
5 30:02 Chernysheva Tatiana OK Kaliningrad 1963 K55
3 36:03 Nowak Barbara HKS Azymut Mochy 01222 1970 K45 729
2 50:32 Temnikova Olga Princip 1965 K50
4 38:20 Topór Monika WKS Wawel Kraków 03372 1970 K45 636
4 59:05 Nadera Agata CX80 Kalisz K50
5 1:01:38 Supernat-Melzer Hanna UKS Siódemka Rumia 1967 K50
5 40:21 Wysocka Joanna WKS Śląsk Wrocław 01400 1971 K45 554
6 40:49 Nowicka-Bielecka Kornelia UKS Siódemka Rumia 02729 1974 K45 535
7 41:22 Mianowska Dorota UNTS Warszawa 02405 1974 K45 513
8 46:06 Trykozko Urszula Stowarzyszenie Team 360 stopni 02691 1969 K45 320
9 49:04 Perfikowska Aleksandra UMKS Kwidzyn 04191 1974 K45 199
10 50:30 Tarnowska Ewa KU AZS UMCS Lublin 00821 1971 K45 140
13 1:02:07 Wójtowicz Katarzyna UNTS Warszawa 04548 1973 K45 0
2 45:51 Roszak Maja UMKS Kwidzyn 04192 1975 K40 1100
4 51:19 Szymańska Zuzanna Stowarzyszenie Team 360 stopni 02690 1977 K40 969
11 50:33 Lemańczyk Aleksandra ind. 1973 K45
12 52:46 Ianchenkova Tatiana Princip 1973 K45
5 1:04:03 Kędzior Katarzyna UMKS Kwidzyn 04177 1975 K40 663
14 1:05:32 Murawska Ewa HKS Azymut Mochy 1972 K45
15 1:07:32 Maksimova Elena KSO Korshunyata 1971 K45
1 44:57 Marek Agnieszka 8 BRT 1974 K40
9 1:11:04 Machowska-Łącka Magdalena UKS OSiR Góra Kalwaria 03908 1983 K35 136
11 1:35:45 Gawron Katarzyna Kadra Małopolski 04680 1982 K35 0
6 1:24:45 Michałowska Agata ind. Ostróda K40
4 19:55 Wasilewski Antoni UKS OSiR Góra Kalwaria 04441 2008 M12 842
10 1:15:56 Górniak Monika 8 BRT 1982 K35
2 18:06 Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 Gdynia 03120 2008 M12 966
5 33:44 Olszewski Bartłomiej UNTS Warszawa 02572 2002 M18 951
6 35:00 Michalak Kacper UNTS Warszawa 02980 2001 M18 904
9 39:25 Gąsior Rafał UMKS Kwidzyn 03361 2002 M18 741
10 39:28 Grobelny Alex HKS Azymut Mochy 02566 2002 M18 739
1 24:05 Paterek Mikołaj HKS Azymut Mochy 02376 2003 M16 1100
7 36:37 Haltof Marek OB TJ TŽ Třinec 2002 M18
2 26:06 Pachnik Stanisław MKS Paulinum Jelenia Góra 04297 2003 M16 1008
3 26:58 Kula Mateusz KOS BnO Szczecin 03666 2003 M16 968
11 40:45 Maksimov Gleb KSO Korshunyata 2002 M18
12 42:53 Kurakin Dmitriy KSO Korshunyata 2001 M18
4 30:09 Sobiński Adrian MKS Paulinum Jelenia Góra 03868 2003 M16 823
5 30:11 Wołek Stanisław UNTS Warszawa 03557 2004 M16 821
6 30:30 Czyński Miłosz KOS BnO Szczecin 03443 2004 M16 807
7 31:11 Wójtowicz Krzysztof UNTS Warszawa 03174 2004 M16 776
11 32:26 Żesławski Mateusz Kadra Małopolski 03200 2004 M16 719
12 33:05 Tarnawski Janek Kadra Małopolski 03834 2003 M16 689
13 33:15 Nowak Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 02370 2003 M16 681
14 33:31 Muller Wiktor UMKS Kwidzyn 02578 2004 M16 669
15 34:31 Udycz Jonasz UKS Traper Złocieniec 03319 2004 M16 623
16 49:44 Kotkowiak Piotr KOS BnO Szczecin 03665 2004 M16 0
17 52:18 Górski Patryk UKS OSiR Góra Kalwaria 04541 2004 M16 0
18 1:00:38 Sobiepanek Maksymilian UKS OSiR Góra Kalwaria 03759 2004 M16 0
19 1:05:49 Zaleski Jakub MKS Paulinum Jelenia Góra 03103 2003 M16 0
1 22:13 Pachnik Jędrzej UKS Orientpark.pl Iwiny 03073 2006 M14 1100
2 22:25 Majowski Jan UKS OSiR Góra Kalwaria 03502 2005 M14 1090
3 23:20 Maciejewski Bartłomiej BKS Wataha Warszawa 03943 2006 M14 1045
4 25:24 Podworski Kacper UKS OSiR Góra Kalwaria 02780 2005 M14 942
5 26:22 Stopczyński Bartosz BKS Wataha Warszawa 04093 2006 M14 895
6 28:03 Wójcik Paweł WKS Wawel Kraków 02991 2005 M14 811
7 28:30 Pisarek Kordian Kadra Małopolski 04263 2006 M14 789
8 29:31 Cupryś Amadeusz HKS Azymut Mochy 02897 2005 M14 739
9 33:28 Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn 04184 2006 M14 543
10 36:57 Bublik Piotr Kadra Małopolski 04018 2005 M14 371
11 37:12 Dwojak Gracjan UKS Orientpark.pl Iwiny 04123 2006 M14 358
12 37:40 Owsiak Stanisław BKS Wataha Warszawa 04364 2006 M14 335
13 38:29 Dąbrowski Karol UKS OSiR Góra Kalwaria 03907 2005 M14 295
14 38:30 Wdowczyk Paweł UKS Arkady Raszków 04036 2006 M14 294
15 38:32 Miśków Krzysztof Kadra Małopolski 04165 2005 M14 292
16 39:12 Żesławski Jakub Kadra Małopolski 03201 2005 M14 259
17 43:09 Łącki Jakub UKS OSiR Góra Kalwaria 03296 2006 M14 64
18 43:57 Kaczocha Mikołaj UKS Arkady Raszków 03860 2005 M14 24
20 45:40 Jurczak Miłosz MKS Paulinum Jelenia Góra 03867 2006 M14 0
21 46:47 Kwiatkowski Olaf KOS BnO Szczecin 03968 2005 M14 0
22 47:36 Kotkowiak Bartosz KOS BnO Szczecin 03664 2006 M14 0
23 48:33 Kozel Mikołaj PKO Harpagan Gdańsk 04130 2006 M14 0
24 52:44 Szuryga Bogusz KU AZS UMCS Lublin 03644 2005 M14 0
25 54:08 Wasilewski Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwaria 02779 2005 M14 0
26 1:05:36 Grzegorczyk Borys Kadra Małopolski 04481 2006 M14 0
DidNotFinish 42:26 Chełmicki Filip Kadra Małopolski 04762 2006 M14 0
11 24:18 Rygielski Wiktor UMKS Kwidzyn 03570 2007 M12 543
12 24:49 Murawski Rafał HKS Azymut Mochy 03578 2007 M12 508
13 24:51 Wyrwa Tobiasz HKS Azymut Mochy 03865 2007 M12 506
14 26:31 Motała Piotr UKS Siódemka Rumia 04552 2008 M12 392
15 27:00 Tufekcis Leonidas BKS Wataha Warszawa 04577 2008 M12 359
17 29:10 Jończy Michał MKS Paulinum Jelenia Góra 03882 2008 M12 211
18 29:14 Pękal Mikołaj UMKS Kwidzyn 03569 2007 M12 207
19 30:56 Kwieciński Konrad PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04493 2007 M12 91
20 34:53 Mokrzanowski Bartłomiej UKS OSiR Góra Kalwaria 04722 2008 M12 0
21 37:50 Hec Patryk Kadra Małopolski 04761 2007 M12 0
MissingPunch 23:30 Gniewkowski Krzysztof UKS Włóczykij 04525 2008 M12 0
MissingPunch 49:26 Rzoska Jakub UKS Włóczykij 04545 2008 M12 0
MissingPunch 20:36 Zielonka Bartosz MKS Paulinum Jelenia Góra 04735 2007 M12 0
4 32:16 Pierzchała Michał UNTS Warszawa 02411 2001 M18 1006
22 43:28 Dubro Leon UKS Traper Złocieniec M12
8 31:58 Bielecki Michał UKS Siódemka Rumia 02855 2004 M16 740
10 32:12 Antonowicz Jan UNTS Warszawa 02385 2005 M16 729
2 30:27 Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia 02371 2002 M18 1073
1 31:32 Mazan Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 01319 1992 M21 550
4 37:20 Druciarek Mikołaj WKS Grunwald Poznań 02921 1997 M21 449
1 35:01 Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 02118 2000 M20 1100
2 32:04 Kożyczkowski Edward ind. M21
3 35:55 Kraszewski Przemysław 10BKPanc Świętoszów M21
2 37:17 Reniecki Franciszek UMKS Kwidzyn 03566 2000 M20 1029
1 31:41 Golinowski Paweł 10BKPanc Świętoszów 02892 1979 M40 1100
2 33:32 Tadejewski Paweł UMKS ORKAN Ostróda 00904 1979 M40 1036
3 35:13 Ciećwierz Sławomir UKS Azymut 45 Gdynia 04338 1979 M40 977
4 36:00 Fiedorowicz Szczepan UKS Traper Złocieniec 02906 1976 M40 950
5 39:33 Dutkiewicz Damian MKS Paulinum Jelenia Góra 01279 1977 M40 827
6 41:18 Ciszek Marcin WKS Śląsk Wrocław 01330 1976 M40 766
8 44:56 Sołowiej Stanisław KU AZS UMCS Lublin 02494 1975 M40 640
9 45:20 Mientki Sebastian UMKS ORKAN Ostróda 00806 1976 M40 626
14 57:54 Duda Tomasz UKS Traper Złocieniec 04529 1976 M40 190
16 59:04 Mol Krzysztof HKS Azymut Mochy 02866 1975 M40 149
18 1:03:01 Mrozowski Przemysław UKS Siódemka Rumia 04589 1978 M40 12
10 47:09 Balmowski Radosław 2 pinż inowrocław 1976 M40
11 47:27 Karachev Aleksandr OK Kaliningrad 1977 M40
12 48:52 Patrejko Andrzej UKS Azymut 45 Gdynia M40
13 50:40 Ceniuk Sylwester 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1978 M40
19 1:04:25 Paruszewski Marek ind. Pomorskie 03905 M40 0
15 58:05 Ramotowski Mariusz 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1968 M40
21 1:06:20 Maciejewski Mikołaj BKS Wataha Warszawa 03944 1976 M40 0
17 1:00:15 Rzosiński Dariusz 8 BRT 1977 M40
22 1:06:42 Leśniowski Mariusz PKO Harpagan Gdańsk 01144 1975 M40 0
24 1:10:11 Kaczyński Jakub PKO Harpagan Gdańsk 04216 1978 M40 0
20 1:04:40 Uryga Sławomir WKS Wawel Kraków 1977 M40
25 1:11:15 Radomyski Łukasz PKO Harpagan Gdańsk 04593 1975 M40 0
3 36:36 Łącki Łukasz UKS OSiR Góra Kalwaria 01673 1982 M35 1072
23 1:08:45 Filipek Robert PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 1977 M40
5 42:23 Zamiara Piotr KS Hades Poznań 03698 1981 M35 894
6 42:53 Fankidejski Artur UKS Włóczykij 03873 1978 M35 879
26 1:20:15 Durmaj Marcin 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1979 M40
1 32:23 Jarovay Sergei UKS Azymut 45 Gdynia 1982 M35
8 44:12 Wojciech Sebastian ind. Wielkopolskie 04542 1983 M35 838
4 42:04 Suchenia Piotr runpassion.pl team 1980 M35
9 47:45 Wdowczyk Piotr UMKS Kwidzyn 04186 1983 M35 729
1 40:20 Kowalski Wojciech WKS Śląsk Wrocław 00710 1982 M21E 1100
7 43:44 Zhelezov Roman ind. Kaliningrad 1981 M35
2 41:00 Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 00102 1993 M21E 1082
3 42:41 Dutkowski Mikołaj UKS Arkady Raszków 00774 1992 M21E 1036
10 48:20 Lepka Bartosz Słomiane Bambusy 1982 M35
11 56:03 Ivanov Sergey OK Kaliningrad 1980 M35
12 1:01:05 Suchodolski Rafał 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1984 M35
13 1:01:07 Gorzelniak Karol HKS Azymut Mochy 1983 M35
14 1:28:35 Grzywiński Paweł 8 BRT 1987 M35
15 1:58:45 Woźniak Michał 5 Batalion Dowodzenia Kraków 1980 M35
16 2:00:41 Wiklent Dariusz UKS Włóczykij 1984 M35
17 2:01:57 Matejuk Marcin 8 BRT 1982 M35
4 43:02 Galicz Karol BKS Wataha Warszawa 01853 1986 M21E 1026
5 45:17 Wensław Mateusz UKS Azymut 45 Gdynia 00153 1987 M21E 965
6 46:45 Dzioba Mateusz MKS Paulinum Jelenia Góra 01101 1995 M21E 925
7 47:05 Hewelt Maciej UKS Azymut 45 Gdynia 00162 M21E 916
8 47:40 Kalata Michał 10BKPanc Świętoszów 00853 M21E 900
9 50:49 Niewiedziała Robert UKS Siódemka Rumia 01021 1993 M21E 814
10 53:28 Krasuski Marcin KS OK!Sport Warszawa 02688 1972 M21E 742
11 53:52 Jankowiak Paweł ind. 04208 1989 M21E 731
14 1:05:12 Mossakowski Wojciech UNTS Warszawa 01115 1998 M21E 422
15 1:22:59 Olech Przemysław UKS Siódemka Rumia 01564 1985 M21E 0
NotCompeting 31:10 Kratov Oleksandr ind. 03499 M21E 0
13 1:04:00 Czernow Sergej Kaliningrad O-team 1986 M21E
6 41:31 Pietrzak Konrad KU AZS UMCS Lublin 03347 1989 M21 376
8 50:18 Borczyk Łukasz PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04534 1986 M21 223
MissingPunch 57:31 Galitsyn Aleksandr KSO Korshunyata 1991 M21E
9 51:57 Torchała Mariusz UMKS Kwidzyn 02625 1993 M21 194
5 39:14 Madej Mateusz UKS Orientpark.pl Iwiny 00705 1991 M21
7 48:13 Nowak Mateusz UKS Skoczek Skoki 1996 M21
4 32:57 Błachut Igor Stowarzyszenie Team 360 stopni 02679 1973 M45 995
10 53:40 Golarz Tomasz 2 pinż inowrocław 1986 M21
11 54:17 Gulajew Michał 2LBOT Lublin 1988 M21
12 54:46 Wałachowski Piotr ind. Legionowo 1991 M21
14 1:12:35 Mikołajewicz Przemysław 5 Batalion Dowodzenia Kraków 1987 M21
15 1:26:02 Batug Paweł 3 Batalion Inżynieryjny Nisko 1991 M21
2 30:04 Moszkowicz Paweł WKS Wawel Kraków 00826 M45 1100
1 24:09 Kryjomski Jerzy Kadra Małopolski 00963 1958 M60 1100
3 26:36 Krochmal Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 00076 1959 M60 988
6 31:16 Olech Andrzej PKO Harpagan Gdańsk 00551 1959 M60 776
7 32:40 Movko Sergei UKS Azymut 45 Gdynia 04047 1955 M60 712
2 26:07 Krylov Boris Princip 1957 M60
8 34:10 Krochmal Andrzej KS Spójnia Warszawa 00528 1956 M60 644
4 27:49 Solovev Mikhail PionerSK Pionerskiy 1956 M60
9 34:20 Mądrzyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 02885 1956 M60 636
10 36:11 Pietrusiński Marek KS Artemis Wrocław 01323 1956 M60 552
12 37:26 Machowski Władysław UKS OSiR Góra Kalwaria 00482 1959 M60 495
13 46:05 Wierciński Piotr MKS Metalowiec Łódź 01105 1956 M60 101
1 26:51 Morawski Paweł UKS Azymut 45 Gdynia 00145 M55 1100
11 36:44 Miroshnichenko Viktor PionerSK Pionerskiy 1957 M60
2 29:10 Niessner Piotr WKS Wawel Kraków 02725 1963 M55 1005
3 29:47 Tarnowski Mirosław KU AZS UMCS / 2 LBOT 00764 1964 M55 980
4 30:38 Lech Bogdan UMKS ORKAN Ostróda 00789 1960 M55 945
5 30:43 Wołek Andrzej UNTS Warszawa 03555 1964 M55 942
7 34:02 Klawczyński Zbigniew UMKS Kwidzyn 03895 1962 M55 806
8 37:35 Mikielski Marek UMKS ORKAN Ostróda 00136 1960 M55 660
9 41:12 Kraśniewski Krzysztof UMKS ORKAN Ostróda 00134 1961 M55 512
11 44:08 Markowski Adam UKS ENERGETYK Dychów 01239 1961 M55 392
12 46:06 Dutkowski Adam UKS Arkady Raszków 00780 1963 M55 311
13 50:25 Czerkawski Wacław UKS Sparta Czyżowice 01496 1960 M55 135
10 43:03 Chugunov Vova Princip 1960 M55
1 29:28 Michalak Tomasz UNTS Warszawa 02981 1969 M50 1100
2 29:32 Pachnik Dariusz UKS Orientpark.pl Iwiny 00706 1969 M50 1098
3 29:53 Bartczak Jarosław UMKS ORKAN Ostróda 00743 1968 M50 1084
14 55:42 Fijor Waldemar MKS Skarmat Toruń C32001 1958 M55
15 1:15:19 Bączek Zbigniew UKS Technik Ruciane Nida M55
7 33:33 Urbaniak Krzysztof ind. Mazowieckie 00522 1967 M50 948
8 34:35 Żesławski Wojciech WKS Wawel Kraków 03660 1966 M50 909
9 35:49 Krupiński Andrzej PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01175 1969 M50 863
4 31:27 Wysocki Romuald CSWIiChem Wrocław 1968 M50
5 31:35 Nadera Dariusz CX80 Kalisz M50
10 38:18 Forystek Józef WKS Wawel Kraków 02080 1966 M50 770
11 39:14 Bączek Dariusz UKS Technik Ruciane Nida 04013 M50 735
12 39:46 Muller Tomasz UMKS Kwidzyn 02577 1968 M50 715
13 41:57 Szuryga Hubert KU AZS UMCS Lublin 00683 1968 M50 634
14 43:54 Burchardt Sławomir KS Hades Poznań 03699 1966 M50 561
15 48:00 Olas Jacek UKS Orientuś Łódź 00422 1969 M50 408
5 33:19 Sędłak Krystian KS OK!Sport Warszawa 01130 1973 M45 981
6 33:43 Porzycz Janusz UKS Siódemka Rumia 00232 1973 M45 966
7 35:13 Rycerski Bogdan KS Artemis Wrocław 01302 1971 M45 912
16 50:00 Szociński Robert ind. Inowrocław 1965 M50
17 50:24 Witkowski Zbigniew ind. Łódź M50
18 56:53 Stolyarov Andrey Princip 1965 M50
19 1:22:11 Gawryszewski Leszek 8 BRT 1966 M50
MissingPunch 36:19 Virta Marko Turun Suunnistajat 1966 M50
8 39:32 Krasuski Bartłomiej Stowarzyszenie Team 360 stopni 02210 1970 M45 754
9 41:11 Kramski Mariusz UKS ENERGETYK Dychów 01690 1970 M45 693
10 41:42 Mianowski Rafał UNTS Warszawa 02068 1973 M45 674
11 41:59 Wójcik Grzegorz WKS Wawel Kraków 03195 1974 M45 664
14 44:47 Dobiecki Artur KOS BnO Szczecin 03661 1973 M45 562
15 45:26 Kalsztein Karol PKO Harpagan Gdańsk 00985 1974 M45 538
16 45:28 Szczygieł Marcin MKS MOS Wrocław 04648 1971 M45 537
12 42:35 Melzer Arkadiusz UKS Siódemka Rumia 1971 M45
13 44:33 Grzeluk Mieczysław 15 Giżycka Bryg. Zmech. 1973 M45
18 48:10 Witkowski Adam UKS Azymut 45 Gdynia 00158 1970 M45 438
19 49:59 Gostkiewicz Maciej UMKS Kwidzyn 02883 1975 M45 371
21 55:03 Murawski Piotr HKS Azymut Mochy 03588 1973 M45 186
22 56:21 Topór Marek WKS Wawel Kraków 03371 1973 M45 138
24 1:14:32 Wójtowicz Grzegorz UNTS Warszawa 04546 1973 M45 0
20 52:47 Chołody Paweł KS Hades Poznań 04151 1973 M45
26 1:25:08 Dargacz Arkadiusz PKO Harpagan Gdańsk 04591 1974 M45 0
23 1:05:53 Wojtczak Krzysztof CSWIiChem Wrocław 1972 M45
4 27:25 Świerczyński Bogdan KOS Modrzew Skwierzyna 00885 1953 M65 903
25 1:20:01 Lemańczyk Dariusz ind. 1973 M45
MissingPunch 1:35:46 Rzosiński Marek 8 BRT 1974 M45
2 25:40 Gackowski Bogdan PKO Harpagan Gdańsk 00846 1953 M65 986
1 1:31:37 Zielczyński Mieczysław ind. Mazowieckie 00750 1930 M85 1100
1 44:05 Czabański Edward UKS Azymut 45 Gdynia 00514 1939 M80 1100
1 28:37 Pokora Edward UMKS Kwidzyn 01503 1944 M75 1100
2 30:45 Płuciennik Waldemar KOS Modrzew Skwierzyna 00883 1943 M75 1018
1 28:00 Jakielaszek Ryszard GKS Luzino 00179 1949 M70 1100
1 16:42 Moszkowicz Aleksandra WKS Wawel Kraków Rodzinna
2 28:03 Bogulak Adam MKS Paulinum Jelenia Góra 01299 1948 M70 1098
3 28:15 Wasilewski Stanisław PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01168 1946 M70 1090
4 30:00 Kmieciński Józef PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 00069 1947 M70 1021
5 31:57 Wołochowicz Władysław KOS BnO Szczecin 00886 1947 M70 945
7 37:53 Wojtyła Jerzy UMKS ORKAN Ostróda 01297 1948 M70 712
9 44:00 Woźniak Henryk UMKS ORKAN Ostróda 00131 1948 M70 471
10 50:22 Blimke Roman LKS Górzanka Nawojowa 00189 1946 M70 221
7 32:28 Łuński Zbigniew UMKS ORKAN Ostróda 00132 1952 M65 664
6 32:42 Miasnikov Sergei PskovRus 1947 M70
8 41:46 Karachev Sergey OK Kaliningrad 1948 M70
5 31:48 Owczarski Tomasz WKS Chojnice 1951 M65
6 31:55 Arsentev Viktor OK Kaliningrad 1954 M65
3 49:40 Słońska Bogusława WKS Wawel Kraków 03655 1976 K40 1008
1 37:53 Maj-Roksz Maria UKS Siódemka Rumia 01991 1980 K35 1100
2 42:36 Porzycz Agnieszka UKS Siódemka Rumia 01626 1984 K35 963
7 54:13 Konkol-Klimczak Wioletta UKS Siódemka Rumia 01990 1980 K21E 932
4 47:02 Filipczak Natalia PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01927 2000 K20 702
1 29:04 Plesiński Mariusz 10BKPanc Świętoszów 01304 M45
7 41:48 Wojciechowski Krzysztof MKS Skarmat Toruń C32009 1974 M40
NotCompeting 41:09 Klimboi Igor ind. M35
13 55:18 Zając Bartosz 5 Batalion Dowodzenia Kraków 1987 M21
12 50:47 Dobroś Aleksandra UKS Arkady Raszków 03060 2004 K16 266
1 22:57 Słońska Antonina Kadra Małopolski 03190 2007 K14 1100
22 40:52 Sobiepanek Barbara UKS OSiR Góra Kalwaria 03365 2006 K14 241
MissingPunch 57:25 Owsianka Wiktoria Kadra Małopolski 03758 2005 K14 0
1 14:38 Mianowska Antonina UNTS Warszawa 03554 2007 K12 1100
1 17:48 Borczyk Dawid PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04535 2010 M10N
3 15:32 Olejnik Jaśmina Kadra Małopolski 03938 2008 K12 1032
14 21:43 Szeliga Sonia UKS Orientpark.pl Iwiny 03739 2007 K12 568
20 23:36 Klimczak Olimpia UKS Siódemka Rumia 04482 2008 K12 426
32 28:11 Dargacz Paulina PKO Harpagan Gdańsk 04488 2007 K12 81
10 27:35 Wiklent Marcelina UKS Włóczykij 04524 2009 K10 417
1 23:15 Mientki Tadeusz UMKS ORKAN Ostróda 00788 1952 M65 1100
5 29:21 Wałachowski Janusz PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 01173 1959 M60 863
6 32:41 Młynarczyk Piotr UKS Orientuś Łódź 03294 1964 M55 861
6 31:57 Słoński Marek Kadra Małopolski 03192 1969 M50 1007
MissingPunch 48:57 Bączek Janusz UKS Technik Ruciane Nida 04435 M50 0
17 45:39 Dobrowolski Piotr KU AZS UMCS / 2 LBOT 02972 1973 M45 530
2 35:42 Bzdawski Maciej Akademia Sztuki Wojennej 04608 M35 1100
12 57:15 Jędras Przemysław UMKS Kwidzyn 03694 1981 M21E 639
1 29:43 Pesta Piotr UKS Azymut 45 Gdynia 02742 2001 M18 1100
8 39:03 Sienkiewicz Maksymilian UKS Azymut 45 Gdynia 03734 2001 M18 755
9 32:07 Jończy Jakub MKS Paulinum Jelenia Góra 03104 2003 M16 733
MissingPunch 1:15:52 Fiedorowicz Hieronim UKS Traper Złocieniec 03884 2004 M16 0
19 45:25 Miłkowski Jakub UKS Azymut 45 Gdynia 03900 2006 M14 0
1 16:08 Chodlewski Antoni Kadra Małopolski 03602 2008 M12 1100
16 27:28 Szostakowski Krzysztof PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 04714 2008 M12 327
3 20:18 Ładomirski Szymon MKS Paulinum Jelenia Góra 04737 2009 M10 1047
2 29:48 Mikielska Danuta UMKS ORKAN Ostróda 00138 1959 K60 1100
1 26:58 Górnicka-Antonowicz Anna ind. Mazowieckie 00091 1968 K45 1100
6 1:02:58 Kulka Kornelia UKS Orientpark.pl Iwiny 04343 2010 K10N