V Warszawska Mila w BnO


Nocna Warszawska Mila

Marki   2019-04-27   Term. zgłoszeń: 2019-04-21
 indywidualne
3 etapowa impreza w BnO; 3 biegi w 2 dni, w tym dzienny i nocny na dystansie 1 mili warszawskiej, ok. 7146m.

  103 zgłoszonych
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Punkty rank. Dodano Edytuj
Sztranek Iwona 1974 UKS Azymut Pabianice Open1 887246 2019-04-20
Pabich Hanna 04168 2011 UKS Azymut Pabianice Open1 886698 2019-04-20
Wąsiewicz Urszula 04082 2007 Stowarzyszenie Team 360 stopni Open1 1418718 2019-04-20
Zielczyński Mieczysław 00750 1930 Indywidualny Mazowsze M85 1415383 2019-03-12
Wasilewski Stanisław 01168 1946 PUKS Młode Orły M70 8626617 2019-04-14
Szczepański Marek 02509 1954 UKS Technik Ruciane-Nida M65 8651327 2019-04-09
Wysocki Andrzej 02697 1951 UKS Kometa M65 222893 2019-04-21
Wołejszo Tadeusz 00074 1951 KU AZS WAT M65 1390888 2019-04-20
Wożniak Józef 1951 KU AZS WAT Warszawa M65 7207729 2019-04-18
Wożniak Józef 1951 KU AZS WAT Warszawa M65 7202729 2019-04-18
Rogala Mirosław 02423 1957 KU AZS WAT M60 1401472 2019-04-17
Guga Romuald 00716 1955 WKS Śląsk M60 889177 2019-04-20
Wołowczyk Marek 00113 1963 UNTS M55 1393090 2019-04-06
Żebrowski Dariusz 01532 1963 KS OK!Sport M55 887219 2019-04-20
Wołek Andrzej 03555 1964 UNTS M55 1409497 2019-04-06
Mossakowski Przemysław 01758 1960 Indywidualny Mazowsze M55 1411188 2019-04-21
Czerkawski Wacław 01496 1960 UKS Sparta Czyżowice M55 435239 2019-04-04
Wrzesiński Krzysztof 01138 1969 WKS Śląsk M50 8636526 2019-04-06
Szuryga Hubert 00683 1968 KU AZS UMCS M50 8667591 2019-04-06
Urbaniak Krzysztof 00522 1967 Indywidualny Mazowsze M50 8640904 2019-04-21
Bączek Dariusz 04013 1965 UKS Technik Ruciane-Nida M50 8661592 2019-04-09
Wąsiewicz Piotr 04081 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni M45 1418717 2019-04-20
Mianowski Rafał 02068 1973 UNTS M45 8270873 2019-04-06
Staszak Artur 02013 1970 UNTS M45 8123777 2019-04-06
Wieczorek Piotr 03016 1973 Indywidualny Mazowsze M45 9101039 2019-04-15
Doliński Grzegorz 03143 1972 BKS Wataha M45 1972059 2019-04-18
Nowakowski Sławomir 03710 1974 BKS Wataha M45 7170974 2019-04-18
Lisiak Paweł 03251 1974 UKS Orientuś M45 504041 2019-04-19
Ledzion Grzegorz 04657 1971 UKS Orientuś M45 2019-04-20
Becmer Dariusz 02148 1971 WKS Śląsk M45 8655945 2019-04-20
Mazurek Piotr 04453 1970 WKS Śląsk M45 504050 2019-04-20
Sztranek Paweł 1970 UKS Azymut Pabianice M45 887245 2019-04-20
Sędłak Krystian 01130 1973 KS OK!Sport M45 887220 2019-04-21
Ławecki Szymon 02109 1978 MKS Pogoń M40 8655944 2019-04-20
Krempiński Piotr 02652 1976 UKS Azymut Pabianice M40 7202779 2019-04-20
Maciejewski Mikołaj 03944 1976 BKS Wataha M40 8300176 2019-04-18
Gmur Karol 01237 1976 WKS Śląsk M40 7204930 2019-04-20
Duda Tomasz 04529 1976 UKS Traper M40 2050608 2019-04-12
Drągowski Piotr 00687 1982 KS OK!Sport M35 8426644 2019-04-20
Mioduszewski Mateusz 03970 1976 Indywidualny Mazowsze M35 7207195 2019-04-19
Lesisz Kamil 03904 1984 UNTS M35 8150384 2019-04-06
Pańkowski Mateusz 03160 1984 UKS Technik Ruciane-Nida M35 9101596 2019-04-09
Piłkowski Tadeusz 00689 1990 KS OK!Sport M21B 8653083 2019-04-21
Łubis Michał 02657 1985 UKS Azymut Pabianice M21B 887216 2019-04-20
Mazan Bartłomiej 01319 1992 WKS Śląsk M21B 8100192 2019-04-20
Mossakowski Wojciech 01115 1998 UNTS M21A 8220398 2019-04-06
Gryzio Łukasz 00336 1988 UKS Azymut Pabianice M21A 887235 2019-04-20
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha M21A 8198611 2019-04-18
Parfianowicz Piotr 00102 1993 UNTS M21A 8640916 2019-04-11
Rosłaniec Mateusz 02227 2000 WKS Śląsk M20 895003 2019-04-20
Płóciennik Konrad 01785 2000 UKS Azymut Pabianice M20 8260500 2019-04-20
Petersburski Krystian 03452 2001 UKS Azymut 45 M18 8303043 2019-04-21
Maciejewski Bartłomiej 03943 2006 BKS Wataha M18 8092006 2019-04-18
Nowakowski Maciej 03150 2002 BKS Wataha M18 1986001 2019-04-18
Andrzejczak Maciej 02192 2002 UKS Azymut Pabianice M18 887252 2019-04-20
Wójtowicz Krzysztof 03174 2004 UNTS M16 8040213 2019-04-09
Kotkowiak Piotr 03665 2004 KOS BnO M16 9201342 2019-04-17
Kula Mateusz 03666 2003 KOS BnO M16 8636996 2019-04-17
Czyński Miłosz 03443 2004 KOS BnO M16 9201349 2019-04-17
Kotkowiak Bartosz 03664 2006 KOS BnO M16 838322 2019-04-17
Lisiak Adam 03049 2005 UKS Orientuś M16 7200171 2019-04-19
Wołek Stanisław 03557 2004 UNTS M16 1414199 2019-04-06
Wąsiewicz Jerzy 04079 2005 Stowarzyszenie Team 360 stopni M16 8050202 2019-04-20
Toborek Jakub 02141 2003 WKS Śląsk M16 8030803 2019-04-20
Strugarek Łukasz 04160 2003 WKS Śląsk M16 7203698 2019-04-20
Łagoda Franciszek 03281 2003 WKS Śląsk M16 889184 2019-04-20
Kędzierski Nataniel 04001 2003 WKS Śląsk M16 889176 2019-04-20
Sztranek Jan 02653 2003 UKS Azymut Pabianice M16 1407621 2019-04-20
Stopczyński Bartosz 04093 2006 BKS Wataha M14 1986008 2019-04-18
Galicz Krystyna 03142 1951 BKS Wataha K65 1951826 2019-04-18
Parfianowicz Joanna 00100 1964 UNTS K55 8000842 2019-04-06
Wańczyk Magdalena 01485 1968 PUKS Młode Orły K50 412387 2019-04-14
Wołowczyk Mariola 00112 1968 UNTS K50 1393099 2019-04-06
Mianowska Dorota 02405 1974 UNTS K45 1408260 2019-04-06
Daniluk Karina 03159 1972 BKS Wataha K45 7110672 2019-04-18
Wąsiewicz Marzena 04080 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni K45 1418713 2019-04-20
Staszak Anna 02418 1970 UNTS K45 981862 2019-04-06
Konc Katarzyna 02953 1975 UKS Azymut Pabianice K40 7204651 2019-04-20
Szymańska Zuzanna 02690 1977 Stowarzyszenie Team 360 stopni K40 981643 2019-04-21
Michalska Izabela 03949 1979 BKS Wataha K40 1986004 2019-04-18
Wołek Ewa 01208 1968 UNTS K35 8655942 2019-04-06
Śliwczyńska Ilona 02347 1978 Stowarzyszenie Team 360 stopni K35 8121278 2019-04-16
Kaźmierczak Aneta 00413 1995 UKS Orientuś K21A 8211095 2019-04-19
Jaśkiewicz Magdalena 01783 1997 UKS Azymut Pabianice K21A 7204932 2019-04-20
Pabich Maria 00330 1982 UKS Azymut Pabianice K21A 553466 2019-04-20
Biniecka Małgorzata 00339 1987 UKS Azymut Pabianice K21A 8281288 2019-04-20
Ślusarczyk Katarzyna 03480 1989 KS OK!Sport K21A 8636522 2019-04-17
Kubicka Zuzanna 00037 1993 UNTS K21A 8001993 2019-04-11
Polishchuk Mariya 01962 1994 UNTS K21A 8444924 2019-04-06
Ciesiółka Katarzyna 01827 2000 WKS Śląsk K20 9201008 2019-04-20
Filipczak Natalia 01927 2000 PUKS Młode Orły K20 8640914 2019-04-14
Mazurek Agnieszka 02223 2001 WKS Śląsk K18 7203696 2019-04-20
Staszak Alicja 02136 2001 UNTS K18 1111777 2019-04-06
Stefaniak Izabela 03767 2007 KOS BnO K16 8200407 2019-04-17
Krempińska Julia 02651 2003 UKS Azymut Pabianice K16 8640908 2019-04-20
Chabiera Lena 02391 2003 UNTS K16 8444999 2019-04-09
Mikuła Daria 03960 2007 KOS BnO K16 8073012 2019-04-17
Mikuła Iga 03959 2007 KOS BnO K16 8300107 2019-04-17
Mazurek Joanna 02222 2003 WKS Śląsk K16 889178 2019-04-20
Chabiera Filomena 03856 2007 UNTS K12 1408272 2019-04-09
Włodarczyk Wiktoria 03546 2008 UKS Traper K12 9202029 2019-04-12
Mianowska Antonina 03554 2007 UNTS K12 8131207 2019-04-06
Duda Kornelia 04141 2009 UKS Traper K10 9202025 2019-04-12