V Warszawska Mila w BnO - Warszawska Mila


Warszawska Mila

Marki   2019-04-27   Term. zgłoszeń: 2019-04-21
 indywidualne

Pozostałe etapy
Nocna Warszawska Mila Marki   2019-04-27   Term. zgłoszeń: 2019-04-21 Pokaż
Etap 3 Marki   2019-04-28   Term. zgłoszeń: 2019-04-21 Pokaż
  257 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Punkty rank. Dodano Edytuj
Antonowicz Jerzy 1968 Ind Open2 504405 2019-04-21
Kowalska Adrianna 1982 AF1 offset Open2 1 2019-03-24
LECH Michał 1990 indywidualnie Open2 2019-04-16
Daruk Mariusz 1986 indywidualnie Open2 2019-04-19
Zielczyński Mieczysław 00750 1930 Indywidualny Mazowsze M85 1415383 2019-03-12
Gliński Jan 00429 1940 UNTS M75 338698 2019-04-10
Wasilewski Stanisław 01168 1946 PUKS Młode Orły M70 8626617 2019-04-14
Kmieciński Józef 00069 1947 PUKS Młode Orły M70 2800471 2019-04-14
Szczepański Marek 02509 1954 UKS Technik Ruciane-Nida M65 8651327 2019-04-09
Wysocki Andrzej 02697 1951 UKS Kometa M65 222893 2019-04-21
Wołejszo Tadeusz 00074 1951 KU AZS WAT M65 1390888 2019-04-20
Wożniak Józef 1951 KU AZS WAT Warszawa M65 7207729 2019-04-18
Bohaczek Janusz 00135 1952 UMKS ORKAN M65 413376 2019-04-19
Krochmal Grzegorz 00076 1959 KU AZS WAT M60 8280359 2019-04-21
Kryjomski Jerzy 00963 1958 KS Kościelec Chrzanów M60 886350 2019-04-08
Wierciński Piotr 01105 1956 MKS Metalowiec M60 1394894 2019-04-20
Machowski Władysław 00482 1959 UKS OSiR M60 2086529 2019-04-19
Olbrycht Janusz 00228 1955 Indywidualny Mazowsze M60 886663 2019-04-18
Rogala Mirosław 02423 1957 KU AZS WAT M60 1401472 2019-04-17
Guga Romuald 00716 1955 WKS Śląsk M60 889177 2019-04-20
Wałachowski Janusz 01173 1959 PUKS Młode Orły M60 8230559 2019-04-14
Żebrowski Dariusz 01532 1963 KS OK!Sport M55 887219 2019-04-20
Wołowczyk Marek 00113 1963 UNTS M55 1393090 2019-04-06
Dyzio Włodzimierz 01533 1961 WKS Wawel M55 8650900 2019-04-20
Mossakowski Przemysław 01758 1960 Indywidualny Mazowsze M55 1411188 2019-04-21
Czerkawski Wacław 01496 1960 UKS Sparta Czyżowice M55 435239 2019-04-04
Wołek Andrzej 03555 1964 UNTS M55 1409497 2019-04-06
Kozłowski Jacek 01044 1963 UKS Patria M55 345998 2019-04-15
Tarnowski Mirosław 00764 1964 KU AZS UMCS M55 8667595 2019-04-21
Lech Bogdan 00789 1960 UMKS ORKAN M55 8655943 2019-04-16
Niessner Piotr 02725 1963 WKS Wawel M55 8200663 2019-04-20
Wrzesiński Krzysztof 01138 1969 WKS Śląsk M50 8636526 2019-04-06
Szuryga Hubert 00683 1968 KU AZS UMCS M50 8667591 2019-04-06
Urbaniak Krzysztof 00522 1967 Indywidualny Mazowsze M50 8640904 2019-04-21
Bączek Dariusz 04013 1965 UKS Technik Ruciane-Nida M50 8661592 2019-04-09
Żesławski Wojciech 03660 1966 WKS Wawel M50 9119669 2019-04-20
Krupiński Andrzej 01175 1969 PUKS Młode Orły M50 8651325 2019-04-14
Drągowski Marek 00860 1965 KS OK!Sport M50 345986 2019-04-18
Słoński Marek 03192 1969 WKS Wawel M50 8172888 2019-04-20
Olas Jacek 00422 1969 UKS Orientuś M50 7200161 2019-04-19
Becmer Dariusz 02148 1971 WKS Śląsk M45 8655945 2019-04-20
Wrzosek Zbigniew 00569 1970 Indywidualny Mazowsze M45 7207728 2019-04-17
Staszak Artur 02013 1970 UNTS M45 8123777 2019-04-06
Doliński Grzegorz 03143 1972 BKS Wataha M45 1972059 2019-04-18
Wąsiewicz Piotr 04081 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni M45 1418717 2019-04-20
Sobczyński Kalikst 00717 1971 WKS Śląsk M45 9595959 2019-04-20
Ledzion Grzegorz 04657 1971 UKS Orientuś M45 2019-04-20
Mianowski Rafał 02068 1973 UNTS M45 8270873 2019-04-06
Lisiak Paweł 03251 1974 UKS Orientuś M45 504041 2019-04-19
Sędłak Krystian 01130 1973 KS OK!Sport M45 887220 2019-04-21
Wójtowicz Grzegorz 04546 1973 UNTS M45 2130149 2019-04-09
Sztranek Paweł 1970 UKS Azymut Pabianice M45 887245 2019-04-20
Mazurek Piotr 04453 1970 WKS Śląsk M45 504050 2019-04-20
Deszcz Stanisław 02638 1970 MKS Metalowiec M45 2057148 2019-04-21
Wieczorek Piotr 03016 1973 Indywidualny Mazowsze M45 9101039 2019-04-15
Nowakowski Sławomir 03710 1974 BKS Wataha M45 7170974 2019-04-18
Goral Michał 04551 1971 KU AZS UMCS M45 8667593 2019-04-20
Zieliński Artur 03344 1977 PUKS Młode Orły M40 7000184 2019-04-14
Ławecki Szymon 02109 1978 MKS Pogoń M40 8655944 2019-04-20
Majewski Marek 03343 1977 PUKS Młode Orły M40 7205050 2019-04-14
Krempiński Piotr 02652 1976 UKS Azymut Pabianice M40 7202779 2019-04-20
Maciejewski Mikołaj 03944 1976 BKS Wataha M40 8300176 2019-04-18
Gmur Karol 01237 1976 WKS Śląsk M40 7204930 2019-04-20
Duda Tomasz 04529 1976 UKS Traper M40 2050608 2019-04-12
Drągowski Piotr 00687 1982 KS OK!Sport M35 8426644 2019-04-20
Mioduszewski Mateusz 03970 1976 Indywidualny Mazowsze M35 7207195 2019-04-19
Pańkowski Mateusz 03160 1984 UKS Technik Ruciane-Nida M35 9101596 2019-04-09
Łaski Tomasz 04691 1981 MKS Metalowiec M35 2139265 2019-04-20
Łącki Łukasz 01673 1982 UKS OSiR M35 7205049 2019-04-19
Lesisz Kamil 03904 1984 UNTS M35 8150384 2019-04-06
Mazan Bartłomiej 01319 1992 WKS Śląsk M21B 8100192 2019-04-20
Łubis Michał 02657 1985 UKS Azymut Pabianice M21B 887216 2019-04-20
Lubkiewicz Tomasz 00169 1987 WKS Wawel M21B 7141435 2019-04-20
Rydliński Bartosz 00014 1985 PUKS Młode Orły M21B 2133798 2019-04-18
LECH Maciej 1985 indywidualnie Targówek M21B 413372 2019-04-16
Piłkowski Tadeusz 00689 1990 KS OK!Sport M21B 8653083 2019-04-21
Borczyk Łukasz 04534 1986 PUKS Młode Orły M21B 412391 2019-04-14
Wałachowski Piotr 1991 Indywidualnie Legionowo M21B 8629227 2019-04-11
Gryzio Łukasz 00336 1988 UKS Azymut Pabianice M21A 887235 2019-04-20
Parfianowicz Piotr 00102 1993 UNTS M21A 8640916 2019-04-11
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha M21A 8198611 2019-04-18
Mossakowski Wojciech 01115 1998 UNTS M21A 8220398 2019-04-06
Gładecki Dawid 03729 2000 UKS OSiR M20 8664844 2019-04-19
Kijak Jakub 02994 2000 WKS Wawel M20 8640922 2019-04-20
Płóciennik Konrad 01785 2000 UKS Azymut Pabianice M20 8260500 2019-04-20
Rosłaniec Mateusz 02227 2000 WKS Śląsk M20 895003 2019-04-20
Andrzejczak Maciej 02192 2002 UKS Azymut Pabianice M18 887252 2019-04-20
Maciejewski Bartłomiej 03943 2006 BKS Wataha M18 8092006 2019-04-18
Pudełek Błażej 03852 2002 LKS Górzanka M18 2118338 2019-04-12
Petersburski Krystian 03452 2001 UKS Azymut 45 M18 8303043 2019-04-21
Nowakowski Maciej 03150 2002 BKS Wataha M18 1986001 2019-04-18
Sobiepanek Maksymilian 03759 2004 UKS OSiR M16 8864841 2019-04-19
Wójtowicz Krzysztof 03174 2004 UNTS M16 8040213 2019-04-09
Toborek Jakub 02141 2003 WKS Śląsk M16 8030803 2019-04-20
Żesławski Mateusz 03200 2004 WKS Wawel M16 9119229 2019-04-20
Tarnawski Jan 03834 2003 WKS Wawel M16 1401477 2019-04-20
Kotkowiak Piotr 03665 2004 KOS BnO M16 9201342 2019-04-17
Wołek Stanisław 03557 2004 UNTS M16 1414199 2019-04-06
Kula Mateusz 03666 2003 KOS BnO M16 8636996 2019-04-17
Czyński Miłosz 03443 2004 KOS BnO M16 9201349 2019-04-17
Kędzierski Nataniel 04001 2003 WKS Śląsk M16 889176 2019-04-20
Górski Patryk 04541 2004 UKS OSiR M16 2033042 2019-04-19
Łagoda Franciszek 03281 2003 WKS Śląsk M16 889184 2019-04-20
Sztranek Jan 02653 2003 UKS Azymut Pabianice M16 1407621 2019-04-20
Wąsiewicz Jerzy 04079 2005 Stowarzyszenie Team 360 stopni M16 8050202 2019-04-20
Strugarek Łukasz 04160 2003 WKS Śląsk M16 7203698 2019-04-20
Bublik Piotr 04018 2005 WKS Wawel M14 2114854 2019-04-20
Kotkowiak Bartosz 03664 2006 KOS BnO M14 838322 2019-04-17
Wasilewski Mikołaj 02779 2005 UKS OSiR M14 338300 2019-04-19
Połeć Kamil 03945 2006 BKS Wataha M14 1424639 2019-04-18
Żesławski Jakub 03201 2005 WKS Wawel M14 9119779 2019-04-20
Tywonek Jan 03841 2005 UKS OSiR M14 418964 2019-04-19
Stopczyński Bartosz 04093 2006 BKS Wataha M14 1986008 2019-04-18
Szuryga Bogusz 03644 2005 KU AZS UMCS M14 887416 2019-04-21
Pisarek Kordian 04263 2006 WKS Wawel M14 2114851 2019-04-20
Wójcik Paweł 02991 2005 WKS Wawel M14 1415144 2019-04-20
Lisiak Adam 03049 2005 UKS Orientuś M14 7200171 2019-04-19
Owsiak Stanisław 04364 2006 BKS Wataha M14 8666061 2019-04-18
Sztranek Maciej 03562 2006 UKS Azymut Pabianice M14 2043890 2019-04-20
Kowalczyk Mateusz 04328 2006 MKS Metalowiec M14 2139264 2019-04-21
Majowski Jan 03502 2005 UKS OSiR M14 7204644 2019-04-19
Dąbrowski Karol 03907 2005 UKS OSiR M14 435250 2019-04-19
Ładyko Bartłomiej 04365 2006 BKS Wataha M14 1424638 2019-04-18
Łącki Jakub 03296 2006 UKS OSiR M14 1419866 2019-04-19
Podworski Kacper 02780 2005 UKS OSiR M14 1419863 2019-04-19
Chodlewski Szymon 03603 2008 KS Kościelec Chrzanów M12 2801054 2019-04-08
Świtała Michał 03798 2007 UNTS M12 2019-04-06
Szostakowski Krzysztof 2008 PUKS Młode Orły M12 412397 2019-04-18
Tarnowski Przemysław 03939 2007 WKS Wawel M12 2016946 2019-04-20
Hajkowicz Olaf 03783 2007 UNTS M12 2019-04-15
Kwieciński Konrad 04493 2007 PUKS Młode Orły M12 431908 2019-04-14
Wasilewski Antoni 04441 2008 UKS OSiR M12 338295 2019-04-19
Chodlewski Antoni 03602 2008 KS Kościelec Chrzanów M12 2801057 2019-04-08
Krempiński Franciszek 03559 2007 UKS Azymut Pabianice M12 7202778 2019-04-20
Mordarski Oskar 03628 2008 UKS Patria M12 413362 2019-04-07
Klakla Kacper 03608 2007 KS Kościelec Chrzanów M12 2801056 2019-04-08
Mokszanowski Bartosz 2008 UKS OSiR M12 412164 2019-04-19
Ludwin Jakub 03610 2007 KS Kościelec Chrzanów M12 8861490 2019-04-08
Duplak Maciej 03621 2007 UKS Patria M12 413364 2019-04-07
Michalski Tomasz 03950 2008 BKS Wataha M12 1986007 2019-04-18
Borczyk Dawid 04535 2010 PUKS Młode Orły M10N 412394 2019-04-14
Duda Łukasz 04142 2011 UKS Traper M10N 9202031 2019-04-12
Kuźma Kacper 04578 2010 BKS Wataha M10N 1986006 2019-04-18
Grzywacz Bartosz 2010 UKS OSiR M10 412161 2019-04-19
Pułczyński Jeremi 04019 2009 WKS Wawel M10 7208250 2019-04-20
Glińska Barbara 00428 1949 UNTS K70 1411185 2019-04-10
Galicz Krystyna 03142 1951 BKS Wataha K65 1951826 2019-04-18
Wysocka Jolanta 02181 1956 UKS Kometa K60 886619 2019-04-21
Krochmal Małgorzata 00075 1958 KU AZS WAT K60 8080258 2019-04-21
Olbrycht Anna 00229 1956 Indywidualny Mazowsze K60 412377 2019-04-18
Parfianowicz Joanna 00100 1964 UNTS K55 8000842 2019-04-06
Czerkawska Urszula 01495 1962 UKS Sparta Czyżowice K55 2036945 2019-04-04
Wołek Małgorzata 03556 1966 UNTS K50 1408259 2019-04-06
Wańczyk Magdalena 01485 1968 PUKS Młode Orły K50 412387 2019-04-14
Bugaj Teresa 03313 1968 WKS Wawel K50 2114867 2019-04-20
Dyzio Anna 03433 1968 WKS Wawel K50 2074452 2019-04-20
Wołowczyk Mariola 00112 1968 UNTS K50 1393099 2019-04-06
Tarnowska Ewa 00821 1971 KU AZS UMCS K45 8667594 2019-04-21
Mianowska Dorota 02405 1974 UNTS K45 1408260 2019-04-06
Kozłowska Jolanta 02841 1974 UKS Patria K45 2077836 2019-04-15
Daniluk Karina 03159 1972 BKS Wataha K45 7110672 2019-04-18
Wąsiewicz Marzena 04080 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni K45 1418713 2019-04-20
Wójtowicz Katarzyna 04548 1973 UNTS K45 2130150 2019-04-09
Sztranek Iwona 1974 UKS Azymut Pabianice K45 887246 2019-04-20
Staszak Anna 02418 1970 UNTS K45 981862 2019-04-06
Konc Katarzyna 02953 1975 UKS Azymut Pabianice K40 7204651 2019-04-20
Michalska Izabela 03949 1979 BKS Wataha K40 1986004 2019-04-18
Szymańska Zuzanna 02690 1977 Stowarzyszenie Team 360 stopni K40 981643 2019-04-21
Machowska- Łącka Magdalena 03908 1983 UKS OSiR K35 1422870 2019-04-19
Śliwczyńska Ilona 02347 1978 Stowarzyszenie Team 360 stopni K35 8121278 2019-04-16
Gawron Katarzyna 04680 1982 WKS Wawel K35 2077837 2019-04-20
Kuźma Elżbieta 04579 1984 BKS Wataha K35 1986005 2019-04-18
Karnia-Biskupska Anna 00828 1980 WKS Wawel K35 895240 2019-04-20
Wołek Ewa 01208 1968 UNTS K35 8655942 2019-04-06
Górnicka-Antonowicz Anna 00091 1968 Indywidualny Mazowsze K21A 895015 2019-04-21
Polishchuk Mariya 01962 1994 UNTS K21A 8444924 2019-04-06
Kubicka Zuzanna 00037 1993 UNTS K21A 8001993 2019-04-11
Borczyk Iwona 04536 1986 PUKS Młode Orły K21A 1419992 2019-04-14
Dominiak Dagmara 00932 1997 PUKS Młode Orły K21A 7205367 2019-04-14
Ślusarczyk Katarzyna 03480 1989 KS OK!Sport K21A 8636522 2019-04-17
Kocińska Agnieszka 00508 1987 UMKS ORKAN K21A 2034192 2019-04-18
Górska Kinga 00747 1989 UMKS ORKAN K21A 2034196 2019-04-18
Kaźmierczak Aneta 00413 1995 UKS Orientuś K21A 8211095 2019-04-19
Drągowska Malwina 00786 1985 KS OK!Sport K21A 886617 2019-04-20
Jaśkiewicz Magdalena 01783 1997 UKS Azymut Pabianice K21A 7204932 2019-04-20
Pabich Maria 00330 1982 UKS Azymut Pabianice K21A 553466 2019-04-20
Biniecka Małgorzata 00339 1987 UKS Azymut Pabianice K21A 8281288 2019-04-20
Ciesiółka Katarzyna 01827 2000 WKS Śląsk K20 9201008 2019-04-20
Biederman Adrianna 01509 2000 WKS Wawel K20 8120200 2019-04-20
Pudełek Michalina 03999 2000 LKS Górzanka K20 2121115 2019-04-12
Filipczak Natalia 01927 2000 PUKS Młode Orły K20 8640914 2019-04-14
Hutsenko Yelyzaveta 04574 2000 WKS Wawel K20 9201437 2019-04-20
Kozłowska Olga 02271 2001 UKS Patria K18 2021371 2019-04-15
Ciura Aleksandra 03696 2001 WKS Śląsk K18 504042 2019-04-20
Staszak Alicja 02136 2001 UNTS K18 1111777 2019-04-06
Bączek Małgorzata 04014 2001 WKS Wawel K18 8636995 2019-04-20
Topór Magdalena 02935 2001 WKS Wawel K18 8650894 2019-04-20
Słońska Zofia 03191 2002 WKS Wawel K18 8120514 2019-04-20
Mazurek Agnieszka 02223 2001 WKS Śląsk K18 7203696 2019-04-20
Tywonek Julia 04100 2001 UKS OSiR K18 1422869 2019-04-19
Sroka Małgorzata 02200 2002 UKS Patria K18 886353 2019-04-07
Kozłowska Maria 02270 2001 UKS Patria K18 2021372 2019-04-15
Krempińska Julia 02651 2003 UKS Azymut Pabianice K16 8640908 2019-04-20
Chabiera Lena 02391 2003 UNTS K16 8444999 2019-04-09
Powichrowska Ilona 02781 2004 UKS OSiR K16 889672 2019-04-19
Hałucha Martyna 04265 2004 WKS Wawel K16 2114870 2019-04-20
Zelek Klaudia 02149 2003 UKS Patria K16 886351 2019-04-07
Dolińska Julia 03158 2004 BKS Wataha K16 1986003 2019-04-18
Błyskosz Magdalena 04269 2004 WKS Wawel K16 502210 2019-04-20
Mazurek Joanna 02222 2003 WKS Śląsk K16 889178 2019-04-20
Kwiecień Paulina 04492 2004 PUKS Młode Orły K16 412117 2019-04-14
Majewska Maja 03218 2004 PUKS Młode Orły K16 8645193 2019-04-14
Pudełek Jowita 03998 2005 LKS Górzanka K14 2118337 2019-04-12
Zawada Zuzanna 03659 2006 WKS Wawel K14 2114860 2019-04-20
Michno Marta 03937 2005 WKS Wawel K14 8650881 2019-04-20
Pułczyńska Hanna 03193 2005 WKS Wawel K14 8666005 2019-04-20
Sobiepanek Barbara 03365 2006 UKS OSiR K14 338299 2019-04-19
Parafiniuk Hanna 04384 2006 MKS Metalowiec K14 2139261 2019-04-21
Mikuła Daria 03960 2007 KOS BnO K14 8073012 2019-04-17
Mikuła Iga 03959 2007 KOS BnO K14 8300107 2019-04-17
Stefaniak Izabela 03767 2007 KOS BnO K14 8200407 2019-04-17
Dzwonkowska Paulina 03366 2006 UKS OSiR K14 1422868 2019-04-19
Pieragowska Julia 04434 2005 UKS Traper K14 682388 2019-04-12
Szutko Antonina 04532 2005 UKS Traper K14 2050602 2019-04-12
Kurtycz Natalia 04021 2005 WKS Wawel K14 2114853 2019-04-20
Lamparska Maja 03832 2005 WKS Wawel K14 8636994 2019-04-20
Borkowska Lena 03756 2006 UKS OSiR K14 338293 2019-04-19
Niessner Pola 03651 2007 WKS Wawel K14 8635047 2019-04-20
Słońska Antonina 03190 2007 WKS Wawel K14 8640921 2019-04-20
Ziółkowska Nina 2006 MKS Metalowiec K14 2139262 2019-04-21
Szostakowska Marianna 2006 PUKS Młode Orły K14 412395 2019-04-18
Kubacka Maja 04530 2008 UKS Traper K12 2050605 2019-04-12
Janiak Magdalena 04603 2007 UKS Azymut Pabianice K12 505002 2019-04-20
Wąsiewicz Urszula 04082 2007 Stowarzyszenie Team 360 stopni K12 1418718 2019-04-20
Mianowska Antonina 03554 2007 UNTS K12 8131207 2019-04-06
Łącka Julia 03573 2007 UKS OSiR K12 338298 2019-04-19
Wasilewska Olga 04251 2008 UKS OSiR K12 418960 2019-04-19
Hałucha Milena 03936 2007 WKS Wawel K12 2114869 2019-04-20
Oliinyk Yelyzaveta 04023 2008 WKS Wawel K12 2114868 2019-04-20
Olejnik Jaśmina 03938 2008 WKS Wawel K12 8303011 2019-04-20
Biskupska Julia 03646 2008 WKS Wawel K12 9080722 2019-04-20
Włodarczyk Wiktoria 03546 2008 UKS Traper K12 9202029 2019-04-12
Motylińska Anastazja 04528 2008 UKS Traper K12 2050604 2019-04-12
Borek Alicja 03314 2007 UKS Traper K12 8650898 2019-04-12
Chabiera Filomena 03856 2007 UNTS K12 1408272 2019-04-09
Podgórska Marta 03611 2007 KS Kościelec Chrzanów K12 2801059 2019-04-08
Zelek Martyna 03632 2008 UKS Patria K12 886354 2019-04-07
Mamala Magdalena 03924 2007 UKS Patria K12 886352 2019-04-07
Fitrzyk Magdalena 03622 2007 UKS Patria K12 886357 2019-04-07
Wójtowicz Hanna 04547 2010 UNTS K10N 8101219 2019-04-09
Kmiecińska Maria 04443 2009 PUKS Młode Orły K10N 412118 2019-04-14
Pabich Hanna 04168 2011 UKS Azymut Pabianice K10 886698 2019-04-20
Podgórska Gabriela 04164 2009 KS Kościelec Chrzanów K10 2801053 2019-04-08
Biskupska Małgorzata 2010 WKS Wawel K10 4624609 2019-04-20
Duda Kornelia 04141 2009 UKS Traper K10 9202025 2019-04-12
Kmieciński Franciszek 04533 2012 PUKS Młode Orły 10R 412184 2019-04-14
Nowakowska Weronika 2012 BKS Wataha 10R 1424641 2019-04-18