KMP II runda BnO - sztafeta klubowa


sztafeta klubowa -

Kielce   2019-09-21   Term. zgłoszeń: 2019-09-09
 sztafetowe

Pozostałe etapy
nocny sprint - Kielce   2019-09-20   Term. zgłoszeń: 2019-09-09 Pokaż
średni - Kielce   2019-09-21   Term. zgłoszeń: 2019-09-09 Pokaż
  101 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Wołowczyk Mariola 00112 1968 UNTS Średnia 8000847 2019-09-05
Mossakowski Wojciech 01115 1998 UNTS Średnia 8220398 2019-09-05
Bednarski Jan 04096 1998 UNTS Średnia 8040198 2019-09-05
Głowacz Julia 02754 2000 UNTS Średnia 9200095 2019-09-05
Mianowska Julia 02096 2001 UNTS Średnia 8221001 2019-09-05
Mianowska Antonina 03554 2007 UNTS Średnia 8131207 2019-09-05
Lesisz Kamil 03904 1984 UNTS Średnia 8150384 2019-09-05
Kubicka Zuzanna 00037 1993 UNTS Średnia 8001993 2019-09-05
Mianowski Rafał 02068 1973 UNTS Średnia 8270873 2019-09-05
Chabiera Filomena 03856 2007 UNTS Średnia 8181201 2019-09-05
Michalak Tomasz 02981 1969 UNTS Średnia 8180169 2019-09-05
Chabiera Lena 02391 2003 UNTS Średnia 8444999 2019-09-05
Olszewski Bartłomiej 02572 2002 UNTS Średnia 8181202 2019-09-05
Kuca Kacper 02032 1999 UNTS Średnia 8636525 2019-09-05
Mianowska Dorota 02405 1974 UNTS Średnia 8000838 2019-09-05
Parfianowicz Joanna 00100 1964 UNTS Średnia 8000842 2019-09-05
Parfianowicz Piotr 00102 1993 UNTS Średnia 8640916 2019-09-05
Pierzchała Michał 02411 2001 UNTS Średnia 8625739 2019-09-05
Wołek Stanisław 03557 2004 UNTS Średnia 8000845 2019-09-05
Wołek Ewa 01208 1968 UNTS Średnia 8655942 2019-09-05
Wójtowicz Krzysztof 03174 2004 UNTS Średnia 8040213 2019-09-05
Wójtowicz Katarzyna 04548 1973 UNTS Średnia 2130150 2019-09-05
Staszak Artur 02013 1970 UNTS Średnia 8123777 2019-09-05
Rutka Jan 02250 1998 UNTS Średnia 8121998 2019-09-05
Dzierwa Hanna 02057 2001 KS Kościelec Chrzanów Średnia 8636524 2019-09-09
Kryjomski Jerzy 00963 1958 KS Kościelec Chrzanów Średnia 886350 2019-09-09
Chodlewski Antoni 03602 2008 KS Kościelec Chrzanów Średnia 2801057 2019-09-09
Lechowska Agata 03609 2005 KS Kościelec Chrzanów Średnia 2801066 2019-09-09
Kawala Patryk 03635 2004 KS Kościelec Chrzanów Średnia 435240 2019-09-09
Miśków Krzysztof 04165 2005 KS Kościelec Chrzanów Średnia 886343 2019-09-09
Ukleja Patrycja 03121 2006 UKS Azymut 45 Średnia 8656100 2019-09-09
Witkowski Adam 00158 1970 UKS Azymut 45 Średnia 7005151 2019-09-09
Andrzejewski Leszek 01624 1959 UKS Azymut 45 Średnia 886659 2019-09-09
Dzwonkowska Paulina 03366 2006 UKS OSiR Średnia 8062062 2019-09-09
Łącki Jakub 03296 2006 UKS OSiR Średnia 8062060 2019-09-09
Wasilewski Antoni 04441 2008 UKS OSiR Średnia 1419866 2019-09-09
Łącka Julia 03573 2007 UKS OSiR Średnia 1422868 2019-09-09
Michalewicz Alicja 03261 2005 HKS Azymut Średnia 8062026 2019-09-09
Zając Magdalena 02384 2002 HKS Azymut Średnia 8062029 2019-09-09
Dreier Anna 03256 2005 HKS Azymut Średnia 8062022 2019-09-09
Karkut Estera 03259 2005 HKS Azymut Średnia 8062023 2019-09-09
Kapska Nina 03912 2004 HKS Azymut Średnia 8062031 2019-09-09
Kotkowiak Bartosz 03664 2006 KOS BnO Średnia 8383222 2019-09-09
Wójtowicz Grzegorz 04546 1973 UNTS Średnia 2130149 2019-09-05
Wołek Małgorzata 03556 1966 UNTS Średnia 1408259 2019-09-05
Wołowczyk Krzysztof 00488 1995 UNTS Średnia 8640915 2019-09-05
Wołowczyk Marek 00113 1963 UNTS Średnia 8000836 2019-09-05
Wołek Andrzej 03555 1964 UNTS Średnia 8200600 2019-09-05
Nitsch Aleksandra 02409 2003 UNTS Średnia 8280803 2019-09-05
Zieliński Tomasz 03701 2007 KS Hades Średnia 8000841 2019-09-07
Nowak Remigiusz 00907 1972 KS Hades Średnia 8000833 2019-09-07
Filipiak Mateusz 04415 1998 KS Hades Średnia 8000832 2019-09-07
Filipiak Adrianna 04153 2003 KS Hades Średnia 8000831 2019-09-07
Marciniak Tomasz 04682 1986 KS Hades Średnia 2019-09-07
Bultrowicz Agnieszka 00944 1977 KS Hades Średnia 8000826 2019-09-07
Nowak Zofia 03702 2008 KS Hades Średnia 2067840 2019-09-07
Gorczyca Jacek 03305 1971 KS Hades Średnia 8000834 2019-09-07
Nowak Maria 02922 2003 KS Hades Średnia 2067839 2019-09-07
Zbroja-Nowak Justyna 00915 1980 KS Hades Średnia 7200386 2019-09-07
Bultrowicz Tymoteusz 03700 2006 KS Hades Średnia 8000827 2019-09-07
Gorczyca Magdalena 03306 1971 KS Hades Średnia 2067842 2019-09-07
Filipiak Agnieszka 04413 1975 KS Hades Średnia 2067831 2019-09-07
Filipiak Marek 04414 1973 KS Hades Średnia 8000830 2019-09-07
Gendek Marta 04136 2004 UNTS Średnia 1414202 2019-09-08
Gąsienica-Samek Adam 02573 2006 UNTS Średnia 1408267 2019-09-08
Antonowicz Jan 02385 2005 UNTS Średnia 8636188 2019-09-08
Kozłowska Maria 02270 2001 UKS Patria Średnia 2021372 2019-09-09
Kozłowska Olga 02271 2001 UKS Patria Średnia 2021371 2019-09-09
Kozłowska Jolanta 02841 1974 UKS Patria Średnia 345998 2019-09-09
Grochowalska Alicja 04604 2003 UKS Azymut Pabianice Średnia 886698 2019-09-09
Młynarczyk Kaja 04596 2006 UKS Azymut Pabianice Średnia 887246 2019-09-09
Wiśniewski Jakub 03879 2007 UKS Azymut Pabianice Średnia 7662202 2019-09-09
Górak Ignacy 04400 2006 UKS Azymut Pabianice Średnia 553466 2019-09-09
Janiak Magdalena 04603 2007 UKS Azymut Pabianice Średnia 887235 2019-09-09
Saładajczyk Malwina 03878 2005 UKS Azymut Pabianice Średnia 7662202 2019-09-09
Goszcz Julia 04602 2006 UKS Azymut Pabianice Średnia 505002 2019-09-09
Kalisz Kaja 04601 2002 UKS Azymut Pabianice Średnia 7204932 2019-09-09
Wesołowski Oskar 04458 2006 UKS Azymut Pabianice Średnia 553469 2019-09-09
Kłos Józef 00682 1963 UKS Azymut Pabianice Średnia 346001 2019-09-09
Kozuń Marika 04599 2006 UKS Azymut Pabianice Średnia 887236 2019-09-09
Sieroń Karol 04404 2005 UKS Azymut Pabianice Średnia 8000598 2019-09-09
Kielnierowski Wojciech 04105 2006 UKS Azymut Pabianice Średnia 886310 2019-09-09
Podgórska Marta 03611 2007 KS Kościelec Chrzanów Krótka 8664614 2019-09-09
Wójtowicz Hanna 04547 2010 UNTS Krótka 8101219 2019-09-05
Wiśniewski Adam 04406 2010 UKS Azymut Pabianice Krótka 2061725 2019-09-09
Ukleja Krzysztof 03120 2008 UKS Azymut 45 Krótka 8062033 2019-09-09
Kowalczyk Kalina 04171 2009 UKS Azymut Pabianice Krótka 887224 2019-09-09
Ciećwierz Sławomir 04338 1979 UKS Azymut 45 Długa 8270379 2019-09-09
Miszewski Romuald 00142 1954 Indywidualni Pomorskie Długa 888963 2019-09-09
Kula Mateusz 03666 2003 KOS BnO Długa 8627923 2019-09-09
Andrzejczak Maciej 02192 2002 UKS Azymut Pabianice Długa 887252 2019-09-09
Łubis Michał 02657 1985 UKS Azymut Pabianice Długa 8026570 2019-09-09
Fell Ronja 04261 1993 KOS BnO Długa 8260715 2019-09-09
Jarovoy Sergei 04766 1982 UKS Azymut 45 Długa 8660495 2019-09-09
Gąsiorowski Adam 03558 1989 UKS Azymut Pabianice Długa 887245 2019-09-09
Olbrycht Janusz 00228 1955 Indywidualny Mazowsze Długa 886663 2019-09-03
Nowak Grzegorz 02370 2003 UKS Azymut 45 Długa 8656096 2019-09-09
Pesta Adam 02857 1969 UKS Azymut 45 Długa 8062036 2019-09-09
Grzegorczyk Mateusz 03447 2002 KOS BnO Długa 9201337 2019-09-09
Piekarski Ryszard 00693 1991 UKS OSiR Długa 1419862 2019-09-09
Kozłowski Jacek 01044 1963 UKS Patria Długa 412359 2019-09-09