KMP II runda BnO - nocny sprint


nocny sprint -

Kielce   2019-09-20   Term. zgłoszeń: 2019-09-09
 rank: 1,30  indywidualne  sprint

Pozostałe etapy
sztafeta klubowa - Kielce   2019-09-21   Term. zgłoszeń: 2019-09-09 Pokaż
średni - Kielce   2019-09-21   Term. zgłoszeń: 2019-09-09 Pokaż
  453 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Ranking Dodano Edytuj
Pokora Edward 01503 1944 UMKS Kwidzyn M75 412004 2019-09-09
Blimke Roman 00189 1946 LKS Górzanka M70 2036941 2019-09-09
Wasilewski Stanisław 01168 1946 PUKS Młode Orły M70 8626617 2019-09-06
Patejko Tadeusz 00521 1948 KS Spójnia Warszawa M70 8120748 2019-09-09
Kruczek Stanisław 00830 1948 WKS Wawel M70 54021 2019-09-09
Kmieciński Józef 00069 1947 PUKS Młode Orły M70 2800471 2019-09-06
Parzewski Jerzy 00072 1952 KU AZS WAT M65 8001099 2019-09-09
Miszewski Romuald 00142 1954 Indywidualni Pomorskie M65 2019-09-09
Woźniak Józef 1951 AZS WAT Warszawa M65 7207729 2019-09-09
Paszyński Józef 00383 1953 UKS Orientuś M65 1399036 2019-09-09
Guga Romuald 00716 1955 WKS Śląsk M60 80069872 2019-09-09
Galla Andrzej 01230 1959 HKS Azymut M60 8666008 2019-09-09
Krochmal Andrzej 00528 1956 KS Spójnia Warszawa M60 9040156 2019-09-09
Olbrycht Janusz 00228 1955 Indywidualny Mazowsze M60 886663 2019-09-03
Malinowski Wiktor 01236 1958 MKS Metalowiec M60 412440 2019-09-09
Cepurdej Aleksandr 04180 1958 UMKS Kwidzyn M60 2013118 2019-09-09
Andrzejewski Leszek 01624 1959 UKS Azymut 45 M60 886659 2019-09-09
Kryjomski Jerzy 00963 1958 KS Kościelec Chrzanów M60 886350 2019-09-09
Machowski Władysław 00482 1959 UKS OSiR M60 2086529 2019-09-08
Mądrzyński Zbigniew 02885 1956 UMKS Kwidzyn M60 9102706 2019-09-09
Kret Jacek 03723 1957 LKS Górzanka M60 2019-09-09
Chachurski Ryszard 00065 1963 KU AZS WAT M55 1963012 2019-09-09
Tarnowski Mirosław 00764 1964 KU AZS UMCS M55 8667594 2019-09-09
Klawczyński Zbigniew 03895 1962 UMKS Kwidzyn M55 8000569 2019-09-09
Kłos Józef 00682 1963 UKS Azymut Pabianice M55 346001 2019-09-09
Sochacki Witold 01392 1964 UKS Patria M55 886352 2019-09-07
Kozłowski Jacek 01044 1963 UKS Patria M55 412359 2019-09-07
Żebrowski Dariusz 01532 1963 KS OK!Sport M55 887219 2019-07-29
Niessner Piotr 02725 1963 WKS Wawel M55 8200663 2019-09-09
Młynarczyk Piotr 03294 1964 UKS Orientuś M55 8150264 2019-09-09
Porzycz Jerzy 00154 1961 UKS Azymut 45 M55 8664840 2019-09-09
Wołowczyk Marek 00113 1963 UNTS M55 8000836 2019-09-05
Dyzio Włodzimierz 01533 1961 WKS Wawel M55 8650900 2019-09-09
Mossakowski Przemysław 01758 1960 Indywidualny Mazowsze M55 1411188 2019-09-08
Wołek Andrzej 03555 1964 UNTS M55 8200600 2019-09-05
Pisarek Piotr 04588 1969 WKS Wawel M50 2114855 2019-09-09
Szuryga Hubert 00683 1968 KU AZS UMCS M50 8667591 2019-09-08
Pesta Adam 02857 1969 UKS Azymut 45 M50 8062036 2019-09-09
Forystek Józef 02080 1966 WKS Wawel M50 8180366 2019-09-09
Michalak Tomasz 02981 1969 UNTS M50 8180169 2019-09-05
Ziółkiewicz Krzysztof 03986 1965 UKS Orientuś M50 8667277 2019-09-09
Żesławski Wojciech 03660 1966 WKS Wawel M50 8013660 2019-09-09
Widziewicz Remigiusz 01064 1966 WKS Śląsk M50 504031; 8650820 2019-09-09
Płytnik Stanisław 03670 1966 KOS BnO M50 7205883 2019-09-09
Zieliński Paweł 00913 1968 KS Hades M50 8000840 2019-09-09
Urbaniak Krzysztof 00522 1967 Indywidualny Mazowsze M50 8640904 2019-09-09
Moniak Andrzej 04326 1965 LKS Górzanka M50 2019-09-09
Muller Tomasz 02577 1968 UMKS Kwidzyn M50 8230568 2019-09-09
Słoński Marek 03192 1969 WKS Wawel M50 8172888 2019-09-09
Borzyszkowski Jacek 03307 1974 UKS Siódemka M45 8635800 2019-09-09
Krasuski Bartłomiej 02210 1970 Stowarzyszenie Team 360 stopni M45 8040670 2019-09-08
Skorupa Mariusz 01004 1970 LKS Górzanka M45 1419852 2019-09-09
Owsiak Robert 04576 1974 BKS Wataha M45 1424641 2019-09-09
Lisiak Paweł 03251 1974 UKS Orientuś M45 8667271 2019-09-09
Dzik Mirosław 01195 1971 LKS Górzanka M45 2019-09-09
Mianowski Rafał 02068 1973 UNTS M45 8270873 2019-09-05
Mazurek Piotr 04453 1970 WKS Śląsk M45 8062046 2019-09-09
Ledzion Grzegorz 04657 1971 UKS Orientuś M45 8667267 2019-09-09
Witkowski Adam 00158 1970 UKS Azymut 45 M45 7005151 2019-09-09
Wójcik Grzegorz 03195 1974 WKS Wawel M45 8158815 2019-09-09
Sobczyński Kalikst 00717 1971 WKS Śląsk M45 8100101 2019-09-09
Porzycz Janusz 00232 1973 UKS Siódemka M45 8000588 2019-09-09
Wiśniewski Paweł 02932 1974 WKS Wawel M45 9101301 2019-09-09
Słomczyński Robert 03001 1972 UKS Orientuś M45 8667275 2019-09-09
Nowak Remigiusz 00907 1972 KS Hades M45 8000833 2019-09-07
Dobrowolski Piotr 02972 1973 KU AZS UMCS M45 8010873 2019-09-08
Błachut Igor 02679 1973 Stowarzyszenie Team 360 stopni M45 8030173 2019-09-09
Gorczyca Jacek 03305 1971 KS Hades M45 8000834 2019-09-07
Goral Michał 04551 1971 KU AZS UMCS M45 8001092 2019-09-08
Filipiak Marek 04414 1973 KS Hades M45 8000830 2019-09-07
Topór Marek 03371 1973 WKS Wawel M45 1407898 2019-09-09
Doliński Grzegorz 03143 1972 BKS Wataha M45 8090572 2019-09-07
Wójcik Rafał 03673 1972 HKS Azymut M45 8062028 2019-09-09
Czapla Przemysław 02933 1974 WKS Wawel M45 8281274 2019-09-09
Krasuski Marcin 02688 1972 KS OK!Sport M45 8060972 2019-09-08
Rzeńca Piotr 02438 1970 UKS Orientuś M45 7200163 2019-09-09
Porada Robert 02084 1972 UKS Reflex Sekcja BnO M45 1972223 2019-09-09
Staszak Artur 02013 1970 UNTS M45 8123777 2019-09-05
Biederman Paweł 01390 1971 WKS Wawel M45 887009 2019-09-09
Ciupa Marcin 03927 1978 UKS Orientuś M40 8020578 2019-09-09
Kujda Arkadiusz 03987 1979 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie M40 8062063 2019-09-09
Ciećwierz Sławomir 04338 1979 UKS Azymut 45 M40 8270379 2019-09-09
Nowak Paweł 03930 1977 UKS Orientuś M40 8667273 2019-09-09
Maciejewski Mikołaj 03944 1976 BKS Wataha M40 8300176 2019-09-07
Fiedorowicz Szczepan 02906 1976 UKS Traper M40 1997225 2019-09-08
Olejnik Tomasz 04270 1976 WKS Wawel M40 886324 2019-09-09
Tkaczuk Tomasz 03253 1979 UKS Azymut Pabianice M40 8160579 2019-09-09
Nowak Jacek 00143 1976 UKS Azymut 45 M40 8100276 2019-09-09
Lenczowski Jan 1976 team 360 stopni M40 1409305 2019-09-09
Lenczowski Jan 04074 1976 Stowarzyszenie Team 360 stopni M40 2019-09-09
Krempiński Piotr 02652 1976 UKS Azymut Pabianice M40 8002652 2019-09-09
Mol Krzysztof 02866 1975 HKS Azymut M40 8636515 2019-09-09
Droń Grzegorz 04351 1979 UMKS Kwidzyn M40 2133395 2019-09-09
Mielnik Łukasz 04756 1977 Indywidualny Świętokrzyskie M40 2019-07-16
Pyra Bartłomiej 01716 1979 WKS Śląsk M40 886319 2019-09-09
Gmur Karol 01237 1976 WKS Śląsk M40 8664977 2019-09-09
Zając Piotr 01329 1975 KU AZS WAT M40 431920 2019-08-27
Sokalski Dariusz 00715 1984 KU AZS WAT M35 8667186 2019-09-09
Majasow Kostiantyn 01406 1983 WKS Śląsk M35 8645187 2019-09-09
Jędras Przemysław 03694 1981 UMKS Kwidzyn M35 2067686 2019-09-09
Jarovoy Sergei 04766 1982 UKS Azymut 45 M35 8660495 2019-09-09
Wdowczyk Piotr 04186 1983 UMKS Kwidzyn M35 1419987 2019-09-09
Frątczak Sławomir 04370 1984 GKS Luzino M35 1394441 2019-09-08
Łącki Łukasz 01673 1982 UKS OSiR M35 8062059 2019-09-08
Indyka Maciej 02684 1980 WKS Wawel M35 886359 2019-09-09
Lesisz Kamil 03904 1984 UNTS M35 8150384 2019-09-05
Mazan Bartłomiej 01319 1992 WKS Śląsk M21 8100192 2019-09-09
Bernaciak Aleksander 01402 1983 WKS Śląsk M21 8000594 2019-09-03
Pabich Mariusz 00338 1988 UKS Azymut Pabianice M21 8281288 2019-09-09
Mossakowski Wojciech 01115 1998 UNTS M21 8220398 2019-09-05
Łubis Michał 02657 1985 UKS Azymut Pabianice M21 8026570 2019-09-09
Bednarski Jan 04096 1998 UNTS M21 8040198 2019-09-05
Paszyński Piotr 00423 1981 UKS Orientuś M21 8640929 2019-09-09
Parfianowicz Piotr 00102 1993 UNTS M21 8640916 2019-09-05
Zuchmański Przemysław 01724 1998 UKS Orientuś M21 8646296 2019-09-09
Rutka Jan 02250 1998 UNTS M21 8121998 2019-09-05
Jaroszek Radosław 01494 1994 Stowarzyszenie Team 360 stopni M21 2019-09-09
Wołowczyk Krzysztof 00488 1995 UNTS M21 8640915 2019-09-05
Torchała Mariusz 02625 1993 UMKS Kwidzyn M21 1170893 2019-09-09
Filipiak Mateusz 04415 1998 KS Hades M21 8000832 2019-09-07
Kosowski Paweł 04178 1991 UMKS Kwidzyn M21 7205970 2019-09-09
Kalata Michał 00853 1989 MKS Paulinum M21 8160889 2019-07-25
Galicz Karol 01853 1986 BKS Wataha M21 8198611 2019-09-07
Jaroszek Jakub 01736 1998 Stowarzyszenie Team 360 stopni M21 8640906 2019-09-09
Rzeńca Krzysztof 01725 1996 UKS Orientuś M21 8640930 2019-09-09
Dzioba Mateusz 01101 1995 MKS Paulinum M21 8650822 2019-07-25
Krupa Łukasz 04250 1990 UKS OSiR M21 2033043 2019-09-08
Hewelt Maciej 00162 1990 UKS Azymut 45 M21 8062048 2019-09-09
Piotrowski Radosław 01625 1996 UKS Azymut 45 M21 8660493 2019-09-09
Piekarski Ryszard 00693 1991 UKS OSiR M21 1419862 2019-09-08
Podziński Rafał 00410 1991 UKS Orientuś M21 8640912 2019-09-09
Mazurkiewicz Jakub 04260 1993 KS OK!Sport M21 8000837 2019-09-09
Biederman Marcin 01508 1998 WKS Wawel M21 8070598 2019-09-09
Kowalski Wojciech 00710 1982 WKS Śląsk M21 8664089 2019-09-09
Cygler Sławomir 00093 1990 WKS Wawel M21 886658 2019-09-09
Garbacik Michał 01584 1995 WKS Wawel M21 8638445 2019-09-09
Ogdowski Bartłomiej 02118 2000 UKS Siódemka M20 8650887 2019-09-09
Kijak Jakub 02994 2000 WKS Wawel M20 8640922 2019-09-09
Rosłaniec Mateusz 02227 2000 WKS Śląsk M20 8645188 2019-09-09
Reniecki Franciszek 03566 2000 UMKS Kwidzyn M20 418395 2019-09-09
Ferenc Jonas 04763 2001 UKS Orientuś M20 8646130 2019-09-09
Kruk Michał 02606 1999 UKS Azymut Dębów M20 8636599 2019-09-09
Krawczyński Mikołaj 02226 2000 WKS Śląsk M20 8650386 2019-09-09
Płóciennik Konrad 01785 2000 UKS Azymut Pabianice M20 8260500 2019-09-09
Zając Dawid 02186 2000 UKS Azymut Pabianice M20 8000525 2019-09-09
Krzysztyński Michał 02619 2000 WKS Wawel M20 8650899 2019-09-09
Gładecki Dawid 03729 2000 UKS OSiR M20 8664844 2019-09-08
Rzeńca Piotr (jr) 02129 2001 UKS Orientuś M18 8640924 2019-09-09
Gąsior Rafał 03361 2002 UMKS Kwidzyn M18 8000579 2019-09-09
Porzycz Grzegorz 02371 2002 UKS Azymut 45 M18 8656099 2019-09-09
Fitrzyk Krzysztof 02143 2002 UKS Patria M18 886354 2019-09-07
Pudełek Błażej 03852 2002 LKS Górzanka M18 2118338 2019-09-09
Pesta Piotr 02742 2001 UKS Azymut 45 M18 8656098 2019-09-09
Andrzejczak Maciej 02192 2002 UKS Azymut Pabianice M18 887252 2019-09-09
Pierzchała Michał 02411 2001 UNTS M18 8625739 2019-09-05
Nowakowski Maciej 03150 2002 BKS Wataha M18 1986001 2019-09-07
Olszewski Bartłomiej 02572 2002 UNTS M18 8181202 2019-09-05
Deredos Bruno 02839 2001 UKS Orientuś M18 8640925 2019-09-09
Petersburski Krystian 03452 2001 UKS Azymut 45 M18 8625198 2019-09-09
Kurzyp Stanisław 02225 2002 WKS Śląsk M18 8661471 2019-09-09
Bartos Zbigniew 02127 2003 UKS Orientuś M16 8656097 2019-09-09
Ledzion Piotr 04111 2003 UKS Orientuś M16 8667269 2019-09-09
Paterek Mikołaj 02376 2003 HKS Azymut M16 8062027 2019-09-09
Muller Wiktor 02578 2004 UMKS Kwidzyn M16 8040409 2019-09-09
Kawala Patryk 03635 2004 KS Kościelec Chrzanów M16 435240 2019-09-09
Mirek Gracjan 04380 2004 LKS Górzanka M16 2019-09-09
Ślusarczyk Piotr 03853 2004 LKS Górzanka M16 428775 2019-09-09
Kula Mateusz 03666 2003 KOS BnO M16 8627923 2019-09-09
Roman Szymon 03005 2003 UKS Azymut Dębów M16 8636600 2019-09-09
Czyński Miłosz 03443 2004 KOS BnO M16 9201349 2019-09-09
Kotkowiak Piotr 03665 2004 KOS BnO M16 9201342 2019-09-09
Kędzierski Nataniel 04001 2003 WKS Śląsk M16 889176 2019-09-09
Wójtowicz Krzysztof 03174 2004 UNTS M16 8040213 2019-09-05
Tarnawski Jan 03834 2003 WKS Wawel M16 1401477 2019-09-09
Słomczyński Ignacy 02837 2003 UKS Orientuś M16 8646292 2019-09-09
Wołek Stanisław 03557 2004 UNTS M16 8000845 2019-09-05
Żesławski Mateusz 03200 2004 WKS Wawel M16 8043200 2019-09-09
Toborek Jakub 02141 2003 WKS Śląsk M16 8030803 2019-09-09
Sztranek Jan 02653 2003 UKS Azymut Pabianice M16 8002653 2019-09-09
Strugarek Łukasz 04160 2003 WKS Śląsk M16 8083077 2019-09-09
Nowak Grzegorz 02370 2003 UKS Azymut 45 M16 8656096 2019-09-09
Nowak Michał 03929 2003 UKS Orientuś M16 8646295 2019-09-09
Dobrowolski Jakub 03828 2003 KU AZS UMCS M16 8150503 2019-09-08
Wesołowski Oskar 04458 2006 UKS Azymut Pabianice M14 553469 2019-09-09
Mnich Marcin 04731 2006 UKS Azymut Siedliska M14 430911 2019-09-02
Paruch Paweł Jakub 04732 2006 UKS Azymut Siedliska M14 430904 2019-09-02
Rabiega Kamil 04355 2005 UKS Azymut Siedliska M14 430928 2019-09-02
Kardasz Jakub 04356 2006 UKS Azymut Siedliska M14 2048179 2019-09-02
Czyszkowski Igor 04729 2006 UKS Azymut Siedliska M14 430913 2019-09-02
Bałaziński Karol 03618 2006 UKS Patria M14 413367 2019-09-07
Bultrowicz Tymoteusz 03700 2006 KS Hades M14 8000827 2019-09-07
Owsiak Stanisław 04364 2006 BKS Wataha M14 8666061 2019-09-07
Stopczyński Bartosz 04093 2006 BKS Wataha M14 8220606 2019-09-07
Ładyko Bartłomiej 04365 2006 BKS Wataha M14 1986006 2019-09-07
Maciejewski Bartłomiej 03943 2006 BKS Wataha M14 8092006 2019-09-07
Pankiewicz Filip 04575 2006 BKS Wataha M14 1986003 2019-09-07
Szuryga Bogusz 03644 2005 KU AZS UMCS M14 887416 2019-09-08
Gąsienica-Samek Adam 02573 2006 UNTS M14 1408267 2019-09-08
Antonowicz Jan 02385 2005 UNTS M14 8636188 2019-09-08
Podworski Kacper 02780 2005 UKS OSiR M14 8181204 2019-09-08
Łącki Jakub 03296 2006 UKS OSiR M14 8062060 2019-09-08
Majowski Jan 03502 2005 UKS OSiR M14 8062061 2019-09-08
Pisarek Kordian 04263 2006 WKS Wawel M14 8000583 2019-09-09
Bublik Piotr 04018 2005 WKS Wawel M14 8000585 2019-09-09
Grzegorczyk Borys 04481 2006 WKS Wawel M14 2114862 2019-09-09
Wójcik Paweł 02991 2005 WKS Wawel M14 8664651 2019-09-09
Żesławski Jakub 03201 2005 WKS Wawel M14 8073201 2019-09-09
Górak Ignacy 04400 2006 UKS Azymut Pabianice M14 553466 2019-09-09
Kielnierowski Wojciech 04105 2006 UKS Azymut Pabianice M14 886310 2019-09-09
Sztranek Maciej 03562 2006 UKS Azymut Pabianice M14 2043890 2019-09-09
Sieroń Karol 04404 2005 UKS Azymut Pabianice M14 8000598 2019-09-09
Miśków Krzysztof 04165 2005 KS Kościelec Chrzanów M14 886343 2019-09-09
Cupryś Amadeusz 02897 2005 HKS Azymut M14 8062021 2019-09-09
Cepurdej Wladyslaw 04184 2006 UMKS Kwidzyn M14 8666003 2019-09-09
Chmielowski Bartosz 03918 2005 UMKS Kwidzyn M14 1419855 2019-09-09
Połeć Kamil 03945 2006 BKS Wataha M14 1452903 2019-09-09
Owsiak Jan 2005 BKS Wataha M14 1452905 2019-09-09
Kotkowiak Bartosz 03664 2006 KOS BnO M14 8383222 2019-09-09
Lisiak Adam 03049 2005 UKS Orientuś M14 8667270 2019-09-09
Krempiński Franciszek 03559 2007 UKS Azymut Pabianice M12 8035590 2019-09-09
Zieliński Tomasz 03701 2007 KS Hades M12 8000841 2019-09-09
Wasilewski Antoni 04441 2008 UKS OSiR M12 1419866 2019-09-08
Janus Marcel 2008 BKS Wataha M12 1452906 2019-09-09
Chodlewski Antoni 03602 2008 KS Kościelec Chrzanów M12 2801057 2019-09-09
Zaremba Adam 03567 2007 UMKS Kwidzyn M12 8000578 2019-09-09
Pióro Dawid 04408 2007 UKS Azymut Siedliska M12 2048189 2019-09-02
Ślusarczyk Paweł 04494 2009 LKS Górzanka M12 2019-09-09
Kisłowski Marek 03754 2008 UMKS Kwidzyn M12 2133398 2019-09-09
Grajewski Jakub 03915 2007 UMKS Kwidzyn M12 2127780 2019-09-09
Owsiak Józef 04582 2011 BKS Wataha M12 1452901 2019-09-09
Ukleja Krzysztof 03120 2008 UKS Azymut 45 M12 8062033 2019-09-09
Tufekcis Leonidas 04577 2008 BKS Wataha M12 1424638 2019-09-07
Młynarczyk Maksymilian 03711 2007 UKS Orientuś M12 7070923 2019-09-09
Rygielski Wiktor 03570 2007 UMKS Kwidzyn M12 8666001 2019-09-09
Perfikowski Paweł 03568 2007 UMKS Kwidzyn M12 8271107 2019-09-09
Wiśniewski Jakub 03879 2007 UKS Azymut Pabianice M12 2019-09-09
Ciupa Jan 03926 2008 UKS Orientuś M12 8667280 2019-09-09
Mordarski Oskar 03628 2008 UKS Patria M12 413357 2019-09-07
Ziółkiewicz Jan 03932 2007 UKS Orientuś M12 8667278 2019-09-09
Marcjanek Filip 03766 2007 UKS Orientuś M12 8667279 2019-09-09
Droń Wiktor 03764 2007 UMKS Kwidzyn M12 8070528 2019-09-09
Przegon Krzysztof 04733 2007 UKS Azymut Siedliska M12 430908 2019-09-02
Rzeńca Tomasz 03712 2008 UKS Orientuś M12 8667274 2019-09-09
Pachucki Tymoteusz 04395 2007 BKS Wataha M12 1986007 2019-09-07
Bekier Daniel 04357 2007 UKS Azymut Siedliska M12 2048198 2019-09-02
Kuźma Kacper 04578 2010 BKS Wataha M12 1424639 2019-09-07
Tarnowski Przemysław 03939 2007 WKS Wawel M12 8000586 2019-09-09
Słomczyński Filip 03765 2007 UKS Orientuś M12 1409366 2019-09-09
Kiersztyn Jakub 04431 2008 UKS Azymut Siedliska M12 430925 2019-09-02
Lenczowski Adam 04073 2008 Stowarzyszenie Team 360 stopni M12 2019-09-09
Pękal Mikołaj 03569 2007 UMKS Kwidzyn M12 8664842 2019-09-09
Maślanka Mateusz 04581 2008 BKS Wataha M12 1424640 2019-09-09
Błaziński Antoni 04587 2009 UKS Patria M10 413364 2019-09-07
Zelek Filip 03631 2009 UKS Patria M10 413321 2019-09-07
Pułczyński Jeremi 04019 2009 WKS Wawel M10 7208250 2019-09-09
Kurnyta Dawid 03625 2009 UKS Patria M10 413363 2019-09-07
Wiśniewski Adam 04406 2010 UKS Azymut Pabianice M10 2061725 2019-09-09
Lenczowski Krzysztof 04075 2011 Stowarzyszenie Team 360 stopni M10 2019-09-09
Galicz Krystyna 03142 1951 BKS Wataha K65 1951826 2019-09-07
Olbrycht Anna 00229 1956 Indywidualny Mazowsze K60 412377 2019-09-03
Parfianowicz Joanna 00100 1964 UNTS K55 8000842 2019-09-05
Wołowczyk Mariola 00112 1968 UNTS K50 8000847 2019-09-05
Wańczyk Magdalena 01485 1968 PUKS Młode Orły K50 412387 2019-09-06
Kurzyp Anna 04745 1968 WKS Śląsk K50 7203700 2019-09-09
Dyzio Anna 03433 1968 WKS Wawel K50 2074452 2019-09-09
Bugaj Teresa 03313 1968 WKS Wawel K50 2114867 2019-09-09
Wołek Ewa 01208 1968 UNTS K50 8655942 2019-09-05
Wołek Małgorzata 03556 1966 UNTS K50 1408259 2019-09-05
Trykozko Urszula 02691 1969 Stowarzyszenie Team 360 stopni K45 8072469 2019-09-08
Lamparska Iwona 04272 1973 WKS Wawel K45 8650892 2019-09-09
Gorczyca Magdalena 03306 1971 KS Hades K45 8000829 2019-09-07
Wójtowicz Katarzyna 04548 1973 UNTS K45 2130150 2019-09-05
Mianowska Dorota 02405 1974 UNTS K45 8000838 2019-09-05
Topór Monika 03372 1970 WKS Wawel K45 7204933 2019-09-09
Nowak Barbara 01222 1970 HKS Azymut K45 8636186 2019-09-09
Pułczyńska Agnieszka 1971 WKS Wawel K45 9102675 2019-09-09
Kozłowska Jolanta 02841 1974 UKS Patria K45 345998 2019-09-07
Tarnowska Ewa 00821 1971 KU AZS UMCS K45 8667595 2019-09-09
Witkowska Izabela 00238 1970 UKS Azymut 45 K45 7130303 2019-09-09
Etterle-Biederman Lilianna 00823 1973 WKS Wawel K45 886342 2019-09-09
Bultrowicz Agnieszka 00944 1977 KS Hades K40 8000826 2019-09-07
Filipiak Agnieszka 04413 1975 KS Hades K40 8000825 2019-09-07
Roszak Maja 04192 1975 UMKS Kwidzyn K40 8000574 2019-09-09
Słońska Bogusława 03655 1976 WKS Wawel K40 1414200 2019-09-09
Konc Katarzyna 02953 1975 UKS Azymut Pabianice K40 7204651 2019-09-09
Grabowska Joanna 03716 1979 WKS Wawel K40 413356 2019-09-09
Ciupa Monika 04654 1978 UKS Orientuś K40 1409362 2019-09-09
Olejnik Ewa 04120 1976 WKS Wawel K40 8650888 2019-09-09
Kędzior Katarzyna 04177 1975 UMKS Kwidzyn K40 1408883 2019-09-09
Michalska Izabela 03949 1979 BKS Wataha K40 1986004 2019-09-07
Rasczupkina Nina 04181 1984 UMKS Kwidzyn K35 332189 2019-09-09
Kuźma Elżbieta 04579 1984 BKS Wataha K35 1986005 2019-09-07
Gawron Katarzyna 04680 1982 WKS Wawel K35 2077837 2019-09-09
Maj-Roksz Maria 01991 1980 UKS Siódemka K35 895249 2019-09-09
Karnia-Biskupska Anna 00828 1980 WKS Wawel K35 8640923 2019-09-09
Mazur Katarzyna 00350 1983 UKS Azymut Pabianice K35 1403086 2019-09-09
Zbroja-Nowak Justyna 00915 1980 KS Hades K35 8000828 2019-09-07
Śliwczyńska Ilona 02347 1978 Stowarzyszenie Team 360 stopni K35 8121278 2019-09-09
Zelek Urszula 1984 UKS Patria K35 413353 2019-09-07
Komsa Małgorzata 00366 1984 UKS Orientuś K35 8667265 2019-09-09
Konkol-Klimczak Wioletta 01990 1980 UKS Siódemka K35 8650818 2019-09-09
Kubicka Zuzanna 00037 1993 UNTS K21 8001993 2019-09-05
Machowska Weronika 00483 1986 UKS OSiR K21 886315 2019-09-08
Marciniak Maria Anna 04683 1985 KS Hades K21 2067839 2019-09-07
Gwóźdź Ewa 00384 1990 UKS Orientuś K21 8667266 2019-09-09
Kulec Anna 04353 1990 UKS Azymut Dębów K21 8636596 2019-09-09
Morawska Anna 00234 1993 UKS Azymut 45 K21 8628409 2019-09-09
Kaźmierczak Aneta 00413 1995 UKS Orientuś K21 8211095 2019-09-09
Sekreta Anna 01548 1997 UKS Azymut Dębów K21 8625764 2019-09-09
Porada Lilianna 02045 1998 UKS Reflex Sekcja BnO K21 1998716 2019-09-09
Ślusarczyk Katarzyna 03480 1989 KS OK!Sport K21 8636522 2019-09-08
Miśkiewicz Martyna 02434 1989 KS OK!Sport K21 8660530 2019-09-08
Biniecka Małgorzata 00339 1987 UKS Azymut Pabianice K21 2019-09-09
Filipowska Aleksandra 01448 1998 UKS Orientuś K21 8667261 2019-09-09
Pabich Maria 00330 1982 UKS Azymut Pabianice K21 8033071 2019-09-09
Olejnik Agata 00376 1994 UKS Orientuś K21 8646294 2019-09-09
Durzyńska Katarzyna 03584 1992 HKS Azymut K21 8666007 2019-09-09
Jaśkiewicz Magdalena 01783 1997 UKS Azymut Pabianice K21 2019-09-09
Wicha Małgorzata 00484 1991 WKS Wawel K21 9101800 2019-09-09
Wypiór Patrycja 03957 1993 KOS BnO K21 8260722 2019-09-09
Borychowska Marlena 00167 1988 MKS Paulinum K21 1394413 2019-07-25
Wańczyk Zuzanna 01664 1997 PUKS Młode Orły K21 1396729 2019-09-06
Kulczycka-Wójcik Dominika 00966 1993 KS Kościelec Chrzanów K21 886349 2019-09-09
Fell Ronja 04261 1993 KOS BnO K21 8260715 2019-09-09
Dominiak Dagmara 00932 1997 PUKS Młode Orły K21 7205367 2019-09-06
Górnicka-Antonowicz Anna 1968 indywidualny Maz. K21 8240668 2019-09-09
Sevbo Daria 04767 1998 UKS Azymut 45 K21 8660494 2019-09-09
Nikitczenko Natasza 03250 1997 UKS Orientuś K21 8667272 2019-09-09
Drągowska Maria 00685 1995 KS OK!Sport K21 8628699 2019-09-09
Cygler Paulina 00836 1991 WKS Wawel K21 895234 2019-09-09
Bugaj Katarzyna 01528 1998 WKS Wawel K21 887006 2019-09-09
Mazan Aleksandra 00328 1995 UKS Traper K21 8650884 2019-09-08
Galla Katarzyna 00215 1995 HKS Azymut K21 8062032 2019-09-09
Garbacik Maja 01585 2000 WKS Wawel K20 8640909 2019-09-09
Ciesiółka Katarzyna 01827 2000 WKS Śląsk K20 8645192 2019-09-09
Hutsenko Yelyzaveta 04574 2000 WKS Wawel K20 9201437 2019-09-09
Biederman Adrianna 01509 2000 WKS Wawel K20 8120200 2019-09-09
Listek Marta 01530 1999 WKS Wawel K20 8653292 2019-09-09
Bielecka Aleksandra 02163 2000 UKS Siódemka K20 9101842 2019-09-09
Kreft Oliwia 02203 1999 UKS Siódemka K20 1410953 2019-09-09
Dawidowska Natalia 02202 1999 UKS Siódemka K20 8650816 2019-09-09
Petrova Yasna 2002 UKS Orientuś K20 2019-09-09
Filipczak Natalia 01927 2000 PUKS Młode Orły K20 8640914 2019-09-06
Pudełek Michalina 03999 2000 LKS Górzanka K20 2121115 2019-09-09
Głowacz Julia 02754 2000 UNTS K20 9200095 2019-09-05
Block Amelia 02132 2002 UKS Orientuś K18 8640928 2019-09-09
Kozłowska Maria 02270 2001 UKS Patria K18 2021372 2019-09-07
Melzer Zofia 02114 2001 UKS Siódemka K18 8650814 2019-09-09
Ciura Aleksandra 03696 2001 WKS Śląsk K18 8661597 2019-09-09
Żurek Marta 02116 2002 UKS Siódemka K18 8650815 2019-09-09
Dzierwa Hanna 02057 2001 KS Kościelec Chrzanów K18 8636524 2019-09-09
Słońska Zofia 03191 2002 WKS Wawel K18 8120514 2019-09-09
Zając Magdalena 02384 2002 HKS Azymut K18 8062029 2019-09-09
Gniewkowska Julia 03517 2002 UKS Azymut 45 K18 8062035 2019-09-09
Topór Magdalena 02935 2001 WKS Wawel K18 8650894 2019-09-09
Jarovaia Elena 04543 2002 UKS Azymut 45 K18 8664839 2019-09-09
Bączek Małgorzata 04014 2001 WKS Wawel K18 8636995 2019-09-09
Mazurek Agnieszka 02223 2001 WKS Śląsk K18 8645191 2019-09-09
Kalisz Kaja 04601 2002 UKS Azymut Pabianice K18 7204932 2019-09-09
Mianowska Julia 02096 2001 UNTS K18 8221001 2019-09-05
Pudlis Natalia 02623 2002 UMKS Kwidzyn K18 2067687 2019-09-09
Kozłowska Olga 02271 2001 UKS Patria K18 2021371 2019-09-07
Leśnicka Agnieszka 02611 2002 UKS Azymut Dębów K18 8008007 2019-09-09
Gielec Zuzanna 03046 2002 UKS Orientuś K18 8640927 2019-09-09
Wójcik Natalia 02992 2002 WKS Wawel K18 8650889 2019-09-09
Sroka Małgorzata 02200 2002 UKS Patria K18 886353 2019-09-07
Perfikowska Hanna 03363 2004 UMKS Kwidzyn K16 8653296 2019-09-09
Filipiak Adrianna 04153 2003 KS Hades K16 8000831 2019-09-07
Cepurdej Katarzyna 04183 2004 UMKS Kwidzyn K16 8667680 2019-09-09
Dolińska Julia 03158 2004 BKS Wataha K16 1986002 2019-09-07
Cepurdej Nina 04182 2003 UMKS Kwidzyn K16 8667603 2019-09-09
Dolińska Zuzanna 02748 2003 BKS Wataha K16 7060403 2019-09-07
Gendek Marta 04136 2004 UNTS K16 1414202 2019-09-08
Powichrowska Ilona 02781 2004 UKS OSiR K16 8181203 2019-09-08
Pesta Anna 02741 2003 UKS Azymut 45 K16 8062020 2019-09-09
Zelek Klaudia 02149 2003 UKS Patria K16 886351 2019-09-07
Skorupa Maja 03724 2004 LKS Górzanka K16 1419851 2019-09-09
Moniak Zofia 04709 2003 LKS Górzanka K16 2019-09-09
Kwiecień Paulina 04492 2004 PUKS Młode Orły K16 412117 2019-09-06
Zielińska Oliwia 03217 2003 PUKS Młode Orły K16 8650819 2019-09-06
Kapska Nina 03912 2004 HKS Azymut K16 8062031 2019-09-09
Majewska Maja 03218 2004 PUKS Młode Orły K16 8645193 2019-09-06
Rajca Luiza 02867 2004 KS Kościelec Chrzanów K16 2801065 2019-09-09
Nitsch Aleksandra 02409 2003 UNTS K16 8280803 2019-09-05
Chabiera Lena 02391 2003 UNTS K16 8444999 2019-09-05
Orzechowska Aleksandra 04057 2003 UKS Azymut Dębów K16 8636598 2019-09-09
Gola Martyna 03048 2003 UKS Orientuś K16 8667263 2019-09-09
Doreń Wiktoria 03854 2003 UKS Orientuś K16 8646297 2019-09-09
Mazurek Joanna 02222 2003 WKS Śląsk K16 8650390 2019-09-09
Berlińska Paulina 03503 2003 UKS Orientuś K16 8667268 2019-09-09
Sudoł Hanna 03491 2003 WKS Śląsk K16 8650388 2019-09-09
Krempińska Julia 02651 2003 UKS Azymut Pabianice K16 8640908 2019-09-09
Grochowalska Alicja 04604 2003 UKS Azymut Pabianice K16 886698 2019-09-09
Nowak Anna 02858 2006 UKS Azymut 45 K14 8062049 2019-09-09
Dzwonkowska Paulina 03366 2006 UKS OSiR K14 8062062 2019-09-08
Pupiec Agata 03391 2005 UKS Siódemka K14 895251 2019-09-09
Komorowska Marta 04655 2005 UKS Orientuś K14 8667264 2019-09-09
Ukleja Patrycja 03121 2006 UKS Azymut 45 K14 8656100 2019-09-09
Zawada Zuzanna 03659 2006 WKS Wawel K14 8000584 2019-09-09
Dreier Anna 03256 2005 HKS Azymut K14 8062022 2019-09-09
Rygielska Kinga 04506 2005 UMKS Kwidzyn K14 2103943 2019-09-09
Melzer Anna 03295 2005 UKS Siódemka K14 886306 2019-09-09
Kędzior Alicja 03563 2005 UMKS Kwidzyn K14 1422448 2019-09-09
Michno Marta 03937 2005 WKS Wawel K14 8650881 2019-09-09
Kozuń Marika 04599 2006 UKS Azymut Pabianice K14 887236 2019-09-09
Wiśniewska Hana 04222 2004 UKS Orientuś K14 8667276 2019-09-09
Gielec Julia 03047 2005 UKS Orientuś K14 8667262 2019-09-09
Saładajczyk Malwina 03878 2005 UKS Azymut Pabianice K14 887246 2019-09-09
Pułczyńska Hanna 03193 2005 WKS Wawel K14 8666005 2019-09-09
Lechowska Agata 03609 2005 KS Kościelec Chrzanów K14 2801066 2019-09-09
Niewiadomska Kaja 04769 2005 UKS Azymut Siedliska K14 430910 2019-09-06
Bekier Monika 04730 2005 UKS Azymut Siedliska K14 430929 2019-09-02
Kurtycz Natalia 04021 2005 WKS Wawel K14 8000582 2019-09-09
Moszkowicz Anna 03763 2005 WKS Wawel K14 2114858 2019-09-09
Młynarczyk Kaja 04596 2006 UKS Azymut Pabianice K14 887246 2019-09-09
Pudełek Jowita 03998 2005 LKS Górzanka K14 2118337 2019-09-09
Michalewicz Alicja 03261 2005 HKS Azymut K14 8062026 2019-09-09
Goszcz Julia 04602 2006 UKS Azymut Pabianice K14 505002 2019-09-09
Lamparska Maja 03832 2005 WKS Wawel K14 8636994 2019-09-09
Muller Iga 02764 2005 UMKS Kwidzyn K14 8051213 2019-09-09
Kiełb Patrycja 03845 2005 UKS Azymut Dębów K14 8636597 2019-09-09
Karkut Estera 03259 2005 HKS Azymut K14 8062023 2019-09-09
Matyja Weronika 03958 2007 KOS BnO K12 8160207 2019-09-09
Stefaniak Izabela 03767 2007 KOS BnO K12 8200407 2019-09-09
Mikuła Iga 03959 2007 KOS BnO K12 8300107 2019-09-09
Mikuła Daria 03960 2007 KOS BnO K12 8073012 2019-09-09
Kula Maja 03962 2007 KOS BnO K12 8434123 2019-09-09
Klimczak Olimpia 04482 2008 UKS Siódemka K12 418982 2019-09-09
Niessner Pola 03651 2007 WKS Wawel K12 8635047 2019-09-09
Łącka Julia 03573 2007 UKS OSiR K12 1422868 2019-09-08
Chabiera Filomena 03856 2007 UNTS K12 8181201 2019-09-05
Słońska Antonina 03190 2007 WKS Wawel K12 8640921 2019-09-09
Biskupska Julia 03646 2008 WKS Wawel K12 8000581 2019-09-09
Mianowska Antonina 03554 2007 UNTS K12 8131207 2019-09-05
Porada Jagoda 04760 2008 UKS Reflex Sekcja BnO K12 8200899 2019-09-09
Wejtko Diana 03360 2007 UMKS Kwidzyn K12 8001096 2019-09-09
Moszkowicz Julia 04022 2008 WKS Wawel K12 2114859 2019-09-09
Zelek Martyna 03632 2008 UKS Patria K12 413356 2019-09-07
Sokal Karolina 04734 2007 UKS Azymut Siedliska K12 430932 2019-09-02
Janiak Magdalena 04603 2007 UKS Azymut Pabianice K12 887235 2019-09-09
Sierkowska Marta 04360 2007 UKS Azymut Siedliska K12 2048182 2019-09-02
Sudak Oliwia 04361 2007 UKS Azymut Siedliska K12 2048196 2019-09-02
Olejnik Jaśmina 03938 2008 WKS Wawel K12 8303011 2019-09-09
Bożek Ewelina 04359 2007 UKS Azymut Siedliska K12 2048185 2019-09-02
Oliinyk Yelyzaveta 04023 2008 WKS Wawel K12 8000587 2019-09-09
Fitrzyk Magdalena 03622 2007 UKS Patria K12 886357 2019-09-07
Mielko Zuzanna 04362 2008 UKS Azymut Siedliska K12 2048184 2019-09-02
Podgórska Marta 03611 2007 KS Kościelec Chrzanów K12 8664614 2019-09-09
Dobromilska Izabela 04381 2007 UKS Azymut Siedliska K12 2048193 2019-09-02
Kowalczyk Kalina 04171 2009 UKS Azymut Pabianice K10 887224 2019-09-09
Klimczak Oksana 2009 UKS Siódemka K10 418965 2019-09-09
Wójtowicz Hanna 04547 2010 UNTS K10 8101219 2019-09-05
Szafarewicz Katarzyna 04179 2010 UMKS Kwidzyn K10 8062064 2019-09-09