MP, MPW w BnO - sprint, sztafety sprinterskie - sztafety sprinterskie


sztafety sprinterskie -

Nowy Dwór Mazowiecki   2019-09-08   Term. zgłoszeń: 2019-08-25 (pierwszy: 2019-07-03)
 indywidualne

Pozostałe etapy
sprint - Serock   2019-09-07   Term. zgłoszeń: 2019-08-25 (pierwszy: 2019-07-03) Pokaż
  38 zgłoszonych
Zgłoszenie zawodnika niezarejestrowanego
Nazwisko Imię Numer Rok ur. Klub Kategoria Chip Licencja Punkty rank. Dodano Edytuj
Zamiara Piotr 03698 1981 KS Hades S70 2048205 2019-07-02
Gorczyca Magdalena 03306 1971 KS Hades S70 2067842 2019-07-02
Gorczyca Jacek 03305 1971 KS Hades S70 8000834 2019-07-02
Nowak Remigiusz 00907 1972 KS Hades S70 8000833 2019-07-02
Filipiak Agnieszka 04413 1975 KS Hades S70 2067831 2019-07-02
Bultrowicz Agnieszka 00944 1977 KS Hades S70 8000826 2019-07-02
Zbroja-Nowak Justyna 00915 1980 KS Hades S70 7200386 2019-07-02
Nowak Barbara 01222 1970 HKS Azymut S70 2019-07-03
Filipiak Marek 04414 1973 KS Hades S70 8000830 2019-07-02
Murawska Marta 03255 1998 HKS Azymut S21 2019-07-03
Piekarski Ryszard 00693 1991 UKS OSiR S21 1419862 2019-07-02
Machowska Weronika 00483 1986 UKS OSiR S21 886315 2019-07-02
Urbanowicz Kinga 01311 1997 UKS OSiR S21 886314 2019-07-02
Gładecki Dawid 03729 2000 UKS OSiR S21 8664844 2019-07-02
Seidel Jagoda 02175 2001 HKS Azymut S18 2019-07-03
Smyk Bartosz 02159 2002 UKS Traper S18 8650883 2019-07-01
Przeszłowska Hanna 03317 2003 UKS Traper S18 8650898 2019-07-01
Zając Magdalena 02384 2002 HKS Azymut S18 2019-07-03
Kędzierska Nadia 02377 2002 HKS Azymut S18 2019-07-03
Piwowar Lidia 02374 2002 HKS Azymut S18 2019-07-03
Seidel Nikodem 02173 2001 HKS Azymut S18 2019-07-03
Górski Patryk 04541 2004 UKS OSiR S16 2033042 2019-07-02
Borkowska Lena 03756 2006 UKS OSiR S16 1419857 2019-07-02
Sobiepanek Maksymilian 03759 2004 UKS OSiR S16 412161 2019-07-02
Skrzypczak Marika 03864 2004 HKS Azymut S16 2019-07-03
Kapska Nina 03912 2004 HKS Azymut S16 2019-07-03
Filipiak Adrianna 04153 2003 KS Hades S16 8000831 2019-07-02
Gradek Zuzanna 02575 2003 UKS Traper S16 8650896 2019-07-01
Powichrowska Ilona 02781 2004 UKS OSiR S16 8181203 2019-07-02
Udycz Jonasz 03319 2004 UKS Traper S16 8650886 2019-07-01
Dzwonkowska Paulina 03366 2006 UKS OSiR S16 1422868 2019-07-02
Majowski Jan 03502 2005 UKS OSiR S16 7204644 2019-07-02
Paterek Mikołaj 02376 2003 HKS Azymut S16 2019-07-03
Bultrowicz Tymoteusz 03700 2006 KS Hades S16 8000827 2019-07-02
Olbrycht Anna 00229 1956 Indywidualny Mazowsze S100 2019-07-01
Olbrycht Janusz 00228 1955 Indywidualny Mazowsze S100 2019-07-01
Borek Monika 04531 1979 UKS Traper S100 8650895 2019-07-08
Fiedorowicz Szczepan 02906 1976 UKS Traper S100 8004603 2019-07-08